Miroslav Ćiro Blažević

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Gorazde11
Postovi: 363
Pridružen/a: 12 jul 2008, 09:37
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Gorazde11 » 11 sep 2008, 04:33

LAW je napisao/la:ciro hvala ti nemoj nam umrijeti od srece prije nego se gdje plasiramo jos jednom hvala i igracima
http://vinovo.magnify.net/video/BIH-Bos ... -vs-Estoni
Ciro i njegovi lavovi od Bosne vs Estonija 8-) 8-)

http://vinovo.magnify.net/video/Mirosla ... ic-Najebat
Ciro: Najebat ce ova dvojica :mrgreen:


Daleko je jos plasman, prvo mjesto je nedostizno, a za drugo ce trebati proliti krvi sa Turskom i ove godine izgleda jakom Belgijom...
Zadnja izmjena: Gorazde11, dana/u 11 sep 2008, 09:42, ukupno mijenjano 1 put.

Bosketov_advokat
Postovi: 1
Pridružen/a: 11 sep 2008, 08:49
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Bosketov_advokat » 11 sep 2008, 09:12

Semko je zasluzio ban sa foruma..Unosi negativne vibracije medju navijace i ljubitelje BIH...
Administratori odradite svoj posao...

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Zeher-Mali » 11 sep 2008, 12:57

Bosketov_advokat je napisao/la:Semko je zasluzio ban sa foruma..Unosi negativne vibracije medju navijace i ljubitelje BIH...
Administratori odradite svoj posao...


S ovim se ne slazem,covjek je dobro rekao,zar ti mislis da jedna ovakva pobjeda odmah znaci plasman na SP,ima jos mnogo da se igra ovo je tek pocetak a sad da se malo osvrnem,na one koji su na pocetku ove tebe bacili ljagu na ciru,kako je on cirkusant,prevarant ili ne znam ti sta drugo,e Ciro vam je svima sinoc udario jednu veliku samarcinu,koju necete zaboraviti dokle god ste zivi i zdravi,ne znam kako neko moze biti glup i pricati da je Ciro ovakav ili o nakav,a nemati veze ko je taj covjek i sta je sve u svojoj karijeri trenera napravio!!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
brcak 108
Postovi: 7
Pridružen/a: 01 jul 2008, 20:19
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la brcak 108 » 11 sep 2008, 13:53

Moramo priznat da vecinu zasluga snose igraci, mislim da dosada nismo imali ovakvu reprezentaciju sa ovoliko dobrh igraca, kod predhodnih generacija problem je bio sto je uvjek skripalo na nekim kljucnim pozicijam a sada to nije slucaj imamo igrace koji su vazne karike i u svojim klubovima i vecina ih igra u najacim ligama.

Ciro tu igra najmanju ulogu, uvjeravam vas de bi i svaki drugi malo ozbiljniji trener mogao napravit ovo isto, a Ciro je tu zasluzan samo za dobru atmosveru u cemu je on pravi majstor, to se mora priznat.Tako nesto nam je i trebalo, kada sam ga gledao sinoc u njemu sam vidio sliku cijele BiH on je bio ogledalo nase zemlje, prikazao je nas mentalitet, emotivno prozivljavao svaki trenutak, komunicirao sa publikom, kod izmijna igraca svakom je dao podrsku sto je jeko dobro od njega, sve u svemu pravi soumen!!!!Vidjeti cemo dokle ce ovo sve ici, a bice vremena da ga blatimo ako sta krene kako ne bi trebalo:Takvi smo mi!!!!
I sa "Savskog mosta" vidi se ""Dolina cupova"!!!!!
!!!VOLIM TE ZELJO!!!!

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Zeher-Mali » 11 sep 2008, 13:56

brcak 108 je napisao/la:Moramo priznat da vecinu zasluga snose igraci, mislim da dosada nismo imali ovakvu reprezentaciju sa ovoliko dobrh igraca, kod predhodnih generacija problem je bio sto je uvjek skripalo na nekim kljucnim pozicijam a sada to nije slucaj imamo igrace koji su vazne karike i u svojim klubovima i vecina ih igra u najacim ligama.

Ciro tu igra najmanju ulogu, uvjeravam vas de bi i svaki drugi malo ozbiljniji trener mogao napravit ovo isto, a Ciro je tu zasluzan samo za dobru atmosveru u cemu je on pravi majstor, to se mora priznat.Tako nesto nam je i trebalo, kada sam ga gledao sinoc u njemu sam vidio sliku cijele BiH on je bio ogledalo nase zemlje, prikazao je nas mentalitet, emotivno prozivljavao svaki trenutak, komunicirao sa publikom, kod izmijna igraca svakom je dao podrsku sto je jeko dobro od njega, sve u svemu pravi soumen!!!!Vidjeti cemo dokle ce ovo sve ici, a bice vremena da ga blatimo ako sta krene kako ne bi trebalo:Takvi smo mi!!!!

prvi post je dobro napisan nema sta,ali to da Ciro ima najmanje zasluga to je izjava koja je van svake pameti,koliko je BiH imala tih ozbiljnih trenera i sta su napravili,samo svadju i nemir medju navijacima...Ciro je glavan karika jer je postavio sinoc samo takvu taktiku,svaka mu cast,treba znati onako nesto napraviti,kod cire ne igraju imena nego samo oni najspremniji!!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la obannon » 11 sep 2008, 16:32

Ma Ciro je ljudi **** ;)
No jutros kad procitah da je BIH pobijedila sa 7:0, stvaro sam se iznenadio. naravno ima tu Cirinih zasluga, mada nije mjerilo sad zaklucivati o snazi jer su igrali protiv Estonije, mada nikome nije lako zabiti 7 komada

Sve mi se cini da ce i u BIH, poceti na tribinama sa ciro majstore, a zavrsiti sa onim drugim
(simpatican je ciro)

;) ;) ;) ;)
- " $...

Avatar
edo07
Postovi: 1823
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la edo07 » 11 sep 2008, 16:52

Ljudi Ciro je kralj a Radomir Antic je je javno priznao da je **** i da je par ludih noci proveo sa nekoliko igraca u luksuzno opremljenom hotelu u Parizu

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Zeher-Mali » 11 sep 2008, 16:58

edo07 je napisao/la:Ljudi Ciro je kralj a Radomir Antic je je javno priznao da je **** i da je par ludih noci proveo sa nekoliko igraca u luksuzno opremljenom hotelu u Parizu

Fakat jutros kad sam se probudio i ja sam to isto procitao,kako glupo od njega da se tim hvali u javnosti,a cuj ti ovog obenona,to je ipak bilo protiv Estonije,pa eto vi ste Srbi igrali protiv Farskih Otoka i sta ste uradili,jedva ste dobili zato ti je bolje da sutis i ne pricas gluposti!!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la obannon » 11 sep 2008, 16:59

edo07 je napisao/la:Ljudi Ciro je kralj a Radomir Antic je je javno priznao da je **** i da je par ludih noci proveo sa nekoliko igraca u luksuzno opremljenom hotelu u Parizu
hahaha
Kakve veze Antic ima, gdje sad njega nadje.
Nek se je fino proveo pa sad.............. :D
- " $...

Avatar
edo07
Postovi: 1823
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la edo07 » 11 sep 2008, 17:02

Ma ja ba Zeher-mali sad su po obannonu Farski otoci jaci od Estonije. Mislim sta reci ako je neko ljubomoran, a znamo ko je u pitanju,sta se tu moze! Farski otoci su najjaca repka na svijetu! da nisu dali autogol Srbija ih nikad ne bi pobjedila

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la obannon » 11 sep 2008, 17:03

Zeher-Mali je napisao/la:
edo07 je napisao/la:Ljudi Ciro je kralj a Radomir Antic je je javno priznao da je **** i da je par ludih noci proveo sa nekoliko igraca u luksuzno opremljenom hotelu u Parizu

Fakat jutros kad sam se probudio i ja sam to isto procitao,kako glupo od njega da se tim hvali u javnosti,a cuj ti ovog obenona,to je ipak bilo protiv Estonije,pa eto vi ste Srbi igrali protiv Farskih Otoka i sta ste uradili,jedva ste dobili zato ti je bolje da sutis i ne pricas gluposti!!!
A bre ljudi sta vam je.
Sta sam sad rekao. Pa je koliko se jecam napisao sam da je danas tesko bilo kome dati 7 komada, sta je vama
Pa pogledajte samo rezultate.
Ni malti, ni San marinu ni faranima ne moze se zabiti vise dosta golova, svi igraju fudbal. sta ste se uhvatili srbije koji........
e svasta
- " $...

Avatar
edo07
Postovi: 1823
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la edo07 » 11 sep 2008, 17:06

obannon je napisao/la:
Zeher-Mali je napisao/la:
edo07 je napisao/la:Ljudi Ciro je kralj a Radomir Antic je je javno priznao da je **** i da je par ludih noci proveo sa nekoliko igraca u luksuzno opremljenom hotelu u Parizu

Fakat jutros kad sam se probudio i ja sam to isto procitao,kako glupo od njega da se tim hvali u javnosti,a cuj ti ovog obenona,to je ipak bilo protiv Estonije,pa eto vi ste Srbi igrali protiv Farskih Otoka i sta ste uradili,jedva ste dobili zato ti je bolje da sutis i ne pricas gluposti!!!
A bre ljudi sta vam je.
Sta sam sad rekao. Pa je koliko se jecam napisao sam da je danas tesko bilo kome dati 7 komada, sta je vama
Pa pogledajte samo rezultate.
Ni malti, ni San marinu ni faranima ne moze se zabiti vise dosta golova, svi igraju fudbal. sta ste se uhvatili srbije koji........
e svasta

Pa dobro to si u pravu,tesko je danas stvarno nekom zabit 7 komada. Pa dobro to u vezi Antica je zezancija, nemoras sve pogresno shvatiti. Pozzz

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Zeher-Mali » 11 sep 2008, 17:07

obannon,samo da ti kazem nesto,sam si krenuo da provociras time sto si rekao da Estonija nije neke repka,malo se skontaj,kad ste vi nekad nekom dali 7 komada,kolko se ja sjecam nikad,zato suti bre!!!! A ti farski otoci,malta i san marino su milion puta losija ekipa od jedne estonije,koja im u svakom trenutku moze uvaliti 3-4 komada bez problema,zato ne pricaj gluposti...a antica od milja zovu ne **** nego pesko!!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la obannon » 11 sep 2008, 17:14

Zeher-Mali je napisao/la:obannon,samo da ti kazem nesto,sam si krenuo da provociras time sto si rekao da Estonija nije neke repka,malo se skontaj,kad ste vi nekad nekom dali 7 komada,kolko se ja sjecam nikad,zato suti bre!!!! A ti farski otoci,malta i san marino su milion puta losija ekipa od jedne estonije,koja im u svakom trenutku moze uvaliti 3-4 komada bez problema,zato ne pricaj gluposti...a antica od milja zovu ne **** nego pesko!!!
Pogresno ste vi mene skontali
- " $...

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Zeher-Mali » 11 sep 2008, 17:19

obannon je napisao/la:
Zeher-Mali je napisao/la:obannon,samo da ti kazem nesto,sam si krenuo da provociras time sto si rekao da Estonija nije neke repka,malo se skontaj,kad ste vi nekad nekom dali 7 komada,kolko se ja sjecam nikad,zato suti bre!!!! A ti farski otoci,malta i san marino su milion puta losija ekipa od jedne estonije,koja im u svakom trenutku moze uvaliti 3-4 komada bez problema,zato ne pricaj gluposti...a antica od milja zovu ne **** nego pesko!!!
Pogresno ste vi mene skontali

vidim ja da si se ti malo promijenio,ako nisam skontao,onda mi trebas malo objasniti da skontam jer me zanima opasno!!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la obannon » 11 sep 2008, 18:05

Ćiro: Platiće mi strelci šestog i sedmog gola Cetvrtak, 11. septembar 2008. 16:58
Pobeda nad Estonijom u sredu (7:0) dospela na vrh liste reprezentativnog fudbala u BiH. Istovremeno, Ćiro Blažević se prvi put radovao otkako je postao selektor.

Znao je iskusni stručnjak da proslavi ubedljivu pobedu svojih izabranika. U svom stilu je prokomentarisao:

"Platiće mi strelci šestog i sedmog gola", počeo je Ćiro.

"Rekao sam igračima: 'Daćemo pet komada', a zbog njih dvojice nisam pogodio rezultat".

Inače, strelci su bili Misimović u 25, iz penala u 30. i 56, Muslimović u 58, Džeko u 60. i 72. i Ibričić u 89. minutu.

Pored toga, sudija im je poništio još dva pogotka.

Blažević se malo uozbiljnio i nastavio priču o istorijskoj pobedi:

"Mi smo mašina gladna golova. I posle sedmog smo hteli još. Mislim da nikada u karijeri nisam ostvario ovako ubedljivu pobedu".

"Sedmica" protiv Estonije je ulila mnogo samopouzdanja Blaževiću i ekipi.

"Nećemo se zaustaviti na ovome, idemo u Istanbul da pobedimo Tursku", puca od optimizma Miroslav Blažević.

(MONDO)

Ciro je u BH Reprezentaciju unjeo nesta pozitivno, i mediji u Regionu, bar u Srbiji su milion tekstova napisali o toj cirinoj reprezentaciji, ona je veoma zastupljena, u pozitivnom smislu u Srbiji.
- " $...

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Zeher-Mali » 11 sep 2008, 18:07

obannon je napisao/la:Ćiro: Platiće mi strelci šestog i sedmog gola Cetvrtak, 11. septembar 2008. 16:58
Pobeda nad Estonijom u sredu (7:0) dospela na vrh liste reprezentativnog fudbala u BiH. Istovremeno, Ćiro Blažević se prvi put radovao otkako je postao selektor.

Znao je iskusni stručnjak da proslavi ubedljivu pobedu svojih izabranika. U svom stilu je prokomentarisao:

"Platiće mi strelci šestog i sedmog gola", počeo je Ćiro.

"Rekao sam igračima: 'Daćemo pet komada', a zbog njih dvojice nisam pogodio rezultat".

Inače, strelci su bili Misimović u 25, iz penala u 30. i 56, Muslimović u 58, Džeko u 60. i 72. i Ibričić u 89. minutu.

Pored toga, sudija im je poništio još dva pogotka.

Blažević se malo uozbiljnio i nastavio priču o istorijskoj pobedi:

"Mi smo mašina gladna golova. I posle sedmog smo hteli još. Mislim da nikada u karijeri nisam ostvario ovako ubedljivu pobedu".

"Sedmica" protiv Estonije je ulila mnogo samopouzdanja Blaževiću i ekipi.

"Nećemo se zaustaviti na ovome, idemo u Istanbul da pobedimo Tursku", puca od optimizma Miroslav Blažević.

(MONDO)

Ciro je u BH Reprezentaciju unjeo nesta pozitivno, i mediji u Regionu, bar u Srbiji su milion tekstova napisali o toj cirinoj reprezentaciji, ona je veoma zastupljena, u pozitivnom smislu u Srbiji.

E zasluzio si konacno da ti kazem svaka cast,ne znam hoce li me to kostati ali eto jos jednom dobar tekst si iznijeo super!!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la kasap » 11 sep 2008, 18:11

e neka si se i ti dotakao ove nase reprezentacije...dobar si ides na bolje....:)
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

Avatar
doci
Moderator
Postovi: 555
Pridružen/a: 17 maj 2008, 20:55
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la doci » 11 sep 2008, 20:38

:D:D: eheh

emirwien
Postovi: 17
Pridružen/a: 03 sep 2008, 19:49
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la emirwien » 11 sep 2008, 21:26

"Mi smo mašina gladna golova. I posle sedmog smo hteli još. Mislim da nikada u karijeri nisam ostvario ovako ubedljivu pobedu".

"Sedmica" protiv Estonije je ulila mnogo samopouzdanja Blaževiću i ekipi.

"Nećemo se zaustaviti na ovome, idemo u Istanbul da pobedimo Tursku", puca od optimizma Miroslav Blažević.

(MONDO)

Ciro je u BH Reprezentaciju unjeo nesta pozitivno, i mediji u Regionu, bar u Srbiji su milion tekstova napisali o toj cirinoj reprezentaciji, ona je veoma zastupljena, u pozitivnom smislu u Srbiji.[/quote]

Mozesli nam kopirati neke linkove sa ti foruma da i mi procitamo.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.