Miroslav Ćiro Blažević

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la obannon » 11 sep 2008, 21:50

Nisu forumi nego izdanja, novine,portali pocev od MTS Monda, Blica, B:92,Sportskog Zurnala, Sporta pa i na nekom forumima.
Nemogu sad pretrazivati arhive, ali od Cirinog dolaska u ovim medijima se rep.bih spominje u poz. smislu
Ovo je najnoviji text, kopiran sa monda, kojeg svakom preporucujem, jes da nije bas najbolje da na sportsport.ba pisem o mondu(konkurenciji, na neki nacin) ali je ubjedljivo najbolji portal u ex-yu.prostorima
Pohvale i za sportsport.ba jer da nevalja ne bih ni posjecivao, dobro rade svoj posao
- " $...

Emirac
Postovi: 12
Pridružen/a: 03 sep 2008, 00:28
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Emirac » 11 sep 2008, 23:43

obannon je napisao/la:Ma Ciro je ljudi **** ;)
No jutros kad procitah da je BIH pobijedila sa 7:0, stvaro sam se iznenadio. naravno ima tu Cirinih zasluga, mada nije mjerilo sad zaklucivati o snazi jer su igrali protiv Estonije, mada nikome nije lako zabiti 7 komada

Sve mi se cini da ce i u BIH, poceti na tribinama sa ciro majstore, a zavrsiti sa onim drugim
(simpatican je ciro)

;) ;) ;) ;)
JEL SRBIJA JOS TO TOKIA....prijedlog za ban ovog decka iz nase susjedne pokrajine RS...JEL TE PITA KO STA...

samko74
Postovi: 96
Pridružen/a: 09 apr 2008, 01:42
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la samko74 » 12 sep 2008, 01:44

obannon je napisao/la:Nisu forumi nego izdanja, novine,portali pocev od MTS Monda, Blica, B:92,Sportskog Zurnala, Sporta pa i na nekom forumima.
Nemogu sad pretrazivati arhive, ali od Cirinog dolaska u ovim medijima se rep.bih spominje u poz. smislu
Ovo je najnoviji text, kopiran sa monda, kojeg svakom preporucujem, jes da nije bas najbolje da na sportsport.ba pisem o mondu(konkurenciji, na neki nacin) ali je ubjedljivo najbolji portal u ex-yu.prostorima
Pohvale i za sportsport.ba jer da nevalja ne bih ni posjecivao, dobro rade svoj posao
Pa dobro jedan od glavnih ciljeva cire blazevica da je igru nase repke napravi tako primamljivom i takvu atmosferu da i druga dva naroda je U BiH pocnu osjecati svojom i navijati za nju kao sto to radi vecinom bosnjacki narod.Pa da mozda cak i prvi dovede bh repku da igraju neke domace utakkmice u Banjaluci recimo i u mostaru pod bijelim brijegom.
I evo bogami po textovima ovog decka iz Bijeljine izgleda da ciro marsira pravim putem.
A sto se tice texta ovoga emirac, pa nisam znao da si toliki nacionalista pusti momka nista ruzno nije rekao.Dzaba vala kad i medju nasim boisnjacima ima seljaka i primitivaca dabogsacuva.

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Zeher-Mali » 12 sep 2008, 11:02

Emirac je napisao/la:
obannon je napisao/la:Ma Ciro je ljudi **** ;)
No jutros kad procitah da je BIH pobijedila sa 7:0, stvaro sam se iznenadio. naravno ima tu Cirinih zasluga, mada nije mjerilo sad zaklucivati o snazi jer su igrali protiv Estonije, mada nikome nije lako zabiti 7 komada

Sve mi se cini da ce i u BIH, poceti na tribinama sa ciro majstore, a zavrsiti sa onim drugim
(simpatican je ciro)

;) ;) ;) ;)
JEL SRBIJA JOS TO TOKIA....prijedlog za ban ovog decka iz nase susjedne pokrajine RS...JEL TE PITA KO STA...

sta ti pametni napadas covjeka,bez razloga,covjek je ovdje dosao da napise ono sto zeli,a po kojem osnovu bi ti njemu dao ban,mozda po nacionalnom,koji si ti ..............
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Gorazde11
Postovi: 363
Pridružen/a: 12 jul 2008, 09:37
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Gorazde11 » 12 sep 2008, 13:06

brcak 108 je napisao/la:Moramo priznat da vecinu zasluga snose igraci, mislim da dosada nismo imali ovakvu reprezentaciju sa ovoliko dobrh igraca, kod predhodnih generacija problem je bio sto je uvjek skripalo na nekim kljucnim pozicijam a sada to nije slucaj imamo igrace koji su vazne karike i u svojim klubovima i vecina ih igra u najacim ligama.
Ciro tu igra najmanju ulogu, uvjeravam vas de bi i svaki drugi malo ozbiljniji trener mogao napravit ovo isto,
Moram priznati da je Ciro APSOLUTNO najzasluzniji za onakvu igru protiv Estonije, da je neko drugi selektor, pitanje je ko bi se odazvao, i da su se odazvali svi tesko bi ih neko mogao motivisati i uvjeriti da MOGU kao Ciro, prije mjesec dana niko nije imao ni miligram nade i vjere u BIH tim, a sad dosta njih sanja Juznu Afriku, on je pumpao igrace da se moze i protiv Spanije, prvaka Evrope, smijali su mu se mnogi na njegove optimisticke izjave pred mec u Spaniji, a kad tamo Spanija jedva minimalno pobjedi, a oni su kuci rasturali sa 3-4 nula i mnogo jace ekipe (Svedska...)
Da su mediji uoci meca sa Estonijom prenijeli njegovu izjavu igracima kako ocekuje 5 komada, ismijavali bi ga nevidjeno - kakvih 5 komada, koji je to klaun cirkusant, bice dobro ako bude i 1:0

BIH je donedavno imala mnogo poznatija i zvucnija imena u svom sastavu, igrace koji su igrali u najboljim klubovima na svijetu - Barceloni, Realu, Bajernu... (Salihamidzic, Barbarez, Boljic, Balic...) i nikad se nije doslo ni do baraza, a igra uglavnom nije bila na zavidnom nivou
Ciro sa ovim igracima bi napravio najvece iznenadjenje u kvalifikacijama kada bi nekako dosao do tog famoznog baraza

Za BIH je steta sto celnici saveza nisu imali m*da da Ciru potvrde za selektora prije 7-8 godina, odabrali su ga pa onda pogazili rijec, Ciro bi od one slavne generacije izvukao maksimum, uvjerio bi ih da su najbolji u galaksiji, a i sire...

Avatar
bosnia1
Postovi: 86
Pridružen/a: 07 jun 2008, 23:27
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la bosnia1 » 12 sep 2008, 14:43

Zeher-Mali je napisao/la:
Emirac je napisao/la:
obannon je napisao/la:Ma Ciro je ljudi **** ;)
No jutros kad procitah da je BIH pobijedila sa 7:0, stvaro sam se iznenadio. naravno ima tu Cirinih zasluga, mada nije mjerilo sad zaklucivati o snazi jer su igrali protiv Estonije, mada nikome nije lako zabiti 7 komada

Sve mi se cini da ce i u BIH, poceti na tribinama sa ciro majstore, a zavrsiti sa onim drugim
(simpatican je ciro)

;) ;) ;) ;)
JEL SRBIJA JOS TO TOKIA....prijedlog za ban ovog decka iz nase susjedne pokrajine RS...JEL TE PITA KO STA...

sta ti pametni napadas covjeka,bez razloga,covjek je ovdje dosao da napise ono sto zeli,a po kojem osnovu bi ti njemu dao ban,mozda po nacionalnom,koji si ti ..............
Sto ga napada,bez razloga,pa ljudi moji procitajte njegove prijasnje postove pa ce te vidjeti sto ga napada.Sad je napisao jedan pozitivan post i odmah je on super a sto je prije toga imao sto negativnih posteva to nikom nista,cccccccccccccccccc
Navijam za Zelju i za svaki tim koji igra protiv Pitara

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 12 sep 2008, 17:44

Uopste ne kontam sto covjeka hocete da banujete. Haj, ima stavove s kojima se vecina nas ne slazu, tj. navija za Srbiju, za Zvezdu, al to je njegova stvar. Nigdje ne pise u statutu foruma da neko mora biti BH. Patriota, pa coeka pustite. Uopste lik ne provocira, vec pise sta misli.
-HZ-

MUFC
Postovi: 122
Pridružen/a: 10 sep 2008, 00:21

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la MUFC » 12 sep 2008, 21:20

obannon je napisao/la:Ma Ciro je ljudi **** ;)
No jutros kad procitah da je BIH pobijedila sa 7:0, stvaro sam se iznenadio. naravno ima tu Cirinih zasluga, mada nije mjerilo sad zaklucivati o snazi jer su igrali protiv Estonije, mada nikome nije lako zabiti 7 komada

Sve mi se cini da ce i u BIH, poceti na tribinama sa ciro majstore, a zavrsiti sa onim drugim
(simpatican je ciro)

;) ;) ;) ;)

i meni se cini :D
I'm An FC Fan !!!

Love United Hate Glazer !Boykot Official United Web Page & Shops !
Join MUST _ The Official Manchester United Supporters Trust

nedzad
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 jul 2008, 23:49
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la nedzad » 12 sep 2008, 23:27

Gorazde11 je napisao/la:
brcak 108 je napisao/la:Moramo priznat da vecinu zasluga snose igraci, mislim da dosada nismo imali ovakvu reprezentaciju sa ovoliko dobrh igraca, kod predhodnih generacija problem je bio sto je uvjek skripalo na nekim kljucnim pozicijam a sada to nije slucaj imamo igrace koji su vazne karike i u svojim klubovima i vecina ih igra u najacim ligama.
Ciro tu igra najmanju ulogu, uvjeravam vas de bi i svaki drugi malo ozbiljniji trener mogao napravit ovo isto,
Moram priznati da je Ciro APSOLUTNO najzasluzniji za onakvu igru protiv Estonije, da je neko drugi selektor, pitanje je ko bi se odazvao, i da su se odazvali svi tesko bi ih neko mogao motivisati i uvjeriti da MOGU kao Ciro, prije mjesec dana niko nije imao ni miligram nade i vjere u BIH tim, a sad dosta njih sanja Juznu Afriku, on je pumpao igrace da se moze i protiv Spanije, prvaka Evrope, smijali su mu se mnogi na njegove optimisticke izjave pred mec u Spaniji, a kad tamo Spanija jedva minimalno pobjedi, a oni su kuci rasturali sa 3-4 nula i mnogo jace ekipe (Svedska...)
Da su mediji uoci meca sa Estonijom prenijeli njegovu izjavu igracima kako ocekuje 5 komada, ismijavali bi ga nevidjeno - kakvih 5 komada, koji je to klaun cirkusant, bice dobro ako bude i 1:0

BIH je donedavno imala mnogo poznatija i zvucnija imena u svom sastavu, igrace koji su igrali u najboljim klubovima na svijetu - Barceloni, Realu, Bajernu... (Salihamidzic, Barbarez, Boljic, Balic...) i nikad se nije doslo ni do baraza, a igra uglavnom nije bila na zavidnom nivou
Ciro sa ovim igracima bi napravio najvece iznenadjenje u kvalifikacijama kada bi nekako dosao do tog famoznog baraza

Za BIH je steta sto celnici saveza nisu imali m*da da Ciru potvrde za selektora prije 7-8 godina, odabrali su ga pa onda pogazili rijec, Ciro bi od one slavne generacije izvukao maksimum, uvjerio bi ih da su najbolji u galaksiji, a i sire...
potpisujem, ali nije Boljic i Balic, nego Baljic i Bolic... :D

Emirac
Postovi: 12
Pridružen/a: 03 sep 2008, 00:28
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Emirac » 12 sep 2008, 23:50

samko74 je napisao/la:
obannon je napisao/la:Nisu forumi nego izdanja, novine,portali pocev od MTS Monda, Blica, B:92,Sportskog Zurnala, Sporta pa i na nekom forumima.
Nemogu sad pretrazivati arhive, ali od Cirinog dolaska u ovim medijima se rep.bih spominje u poz. smislu
Ovo je najnoviji text, kopiran sa monda, kojeg svakom preporucujem, jes da nije bas najbolje da na sportsport.ba pisem o mondu(konkurenciji, na neki nacin) ali je ubjedljivo najbolji portal u ex-yu.prostorima
Pohvale i za sportsport.ba jer da nevalja ne bih ni posjecivao, dobro rade svoj posao
Pa dobro jedan od glavnih ciljeva cire blazevica da je igru nase repke napravi tako primamljivom i takvu atmosferu da i druga dva naroda je U BiH pocnu osjecati svojom i navijati za nju kao sto to radi vecinom bosnjacki narod.Pa da mozda cak i prvi dovede bh repku da igraju neke domace utakkmice u Banjaluci recimo i u mostaru pod bijelim brijegom.
I evo bogami po textovima ovog decka iz Bijeljine izgleda da ciro marsira pravim putem.
A sto se tice texta ovoga emirac, pa nisam znao da si toliki nacionalista pusti momka nista ruzno nije rekao.Dzaba vala kad i medju nasim boisnjacima ima seljaka i primitivaca dabogsacuva.
nisam nacionalista...ja sam terorista,ehhehe...jesam jarane primitivac,seljak....trebam li jos nesto biti...kome se ti u dupe uvlacis hljeba ti...to on navija za nasu repku jel...pitacemo ga jel on za to da igraju sve bosnjaci u repki...a ja kao bosnajak sam za to da igraju sve srbi i hrvati ako to zasluzuju..da selktor bude ko hoce..samo nek igraju..nek dignu ovu nasu zamlju na noge..kao sto sad europa briju o nama...eto lijepi moj...jesi vidio nacionaliste...sta bi od mene,ha...mozda si me ti ubjedio da budem ovakav i da pisem ovako...nemoj se ti samo siskirat za ovog seljaka..sve najbolje zelim tebi i svima tu na forumu...pa eto nastavi da pises al nemoj se mene doticat jer sam nacionalista i seljak....

Emirac
Postovi: 12
Pridružen/a: 03 sep 2008, 00:28
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Emirac » 12 sep 2008, 23:55

samko74 je napisao/la:
dinac je napisao/la:tooooooooooooooo čiro bravo svaka ti čast, a vi koji ste protiv cire idite u p**** maternu, jos jedanput cestitke ciri i fudbalerima . BRAVO BiH
E prvo ti se nemoj goniti u p**** materinu nego nek ti ciro matere se naj*** kad tako znas ti reci.
Tipicne bosanske klade poslije prve pobjede odmah se dizu u nebesa a kvalifikacije tek pocele e kao da dosad nista naucili niste
kojim ti jezikom govoris...sto vrjedzas tu...a ovamo prosipas mozak...

Emirac
Postovi: 12
Pridružen/a: 03 sep 2008, 00:28
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Emirac » 12 sep 2008, 23:59

Zeher-Mali je napisao/la:
Bosketov_advokat je napisao/la:Semko je zasluzio ban sa foruma..Unosi negativne vibracije medju navijace i ljubitelje BIH...
Administratori odradite svoj posao...


S ovim se ne slazem,covjek je dobro rekao,zar ti mislis da jedna ovakva pobjeda odmah znaci plasman na SP,ima jos mnogo da se igra ovo je tek pocetak a sad da se malo osvrnem,na one koji su na pocetku ove tebe bacili ljagu na ciru,kako je on cirkusant,prevarant ili ne znam ti sta drugo,e Ciro vam je svima sinoc udario jednu veliku samarcinu,koju necete zaboraviti dokle god ste zivi i zdravi,ne znam kako neko moze biti glup i pricati da je Ciro ovakav ili o nakav,a nemati veze ko je taj covjek i sta je sve u svojoj karijeri trenera napravio!!!
svaka cast legendo....ma nemoj te ga banovat,bas je kultura,hehehe...vidis kako ima fin rjecnik,al nek sam ja dezurni seljak i noacionalista...ciro legendo...BH JE UZ TEBE...kaze covjek da mu je jenda grupica nesto lose govorila na bilinom polju...nema smisla,nije covjek to zasluzio....mislim da je tesko pogodit ko je tako lose govorio covjeku....CIRO MAJSTORE...

Emirac
Postovi: 12
Pridružen/a: 03 sep 2008, 00:28
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Emirac » 13 sep 2008, 00:02

samko74 je napisao/la:Pazite samo da vam se ciro ne napije bosanske krvi kao sto je vec jednom izjavio.
kad su je svi pili nek je pije ciro...evo rezem vene za CIRU....CIRO MAJSTORE...samko malo se dozovi...

Emirac
Postovi: 12
Pridružen/a: 03 sep 2008, 00:28
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Emirac » 13 sep 2008, 00:06

Boske je napisao/la:evo nekih od cirinih obecanja naivnim Bosancima i Hercegovcima :
1.vratit' cu salihamidzica
2.lahko cemo mi sa Spancima
3.poderat' cemo Bugare ko' bugarsku skupstinu
4.privolit' cu Subotica da igra za domovinu
5.Papac mi je obecao da ce se odazvati . . . e pa sta je uradio od ovog navedenog ---NIŠTA !!!
Ne seri momak..A sto ne nabrojis sta je uradio?? Ako Subotic je toliki cetnik i ne zeli da igra za BIH onda ga Bog sami ne moze odvratiti od togas..Ciro je pokusao i momak je izjavio da ga je proganjao..Isto vazi i za Papca..

Ako ne zele, dobro i jest..Znamo sa kim imamo posla..Bar nece glumiti i dolaziti radi reda i setati po terenu kao manekeni...

A Cirinom smo taktikom "razvalili" i Bugarsku i Spaniju..Gledaj malo utakmice...Sem toga i sam je Del Boske izjavio kako ga je Ciro iznenadio..Stoga ne seri ko foka bezveze...[/quote]
zivio boske kralju....netrebaju nam manekeni po terenu...subotici,nedjeljici..papci....papac-papak....samo napadajte izdajice...malo nas je al imamo muda...nek igraju za pakisatan...gdje ce papac sad igrat...hehehe...FIFA ga banovala kao sto ovaj treba vas banovat ove huskatore...vi i takvi kao vi nam netrebate...

MUFC
Postovi: 122
Pridružen/a: 10 sep 2008, 00:21

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la MUFC » 13 sep 2008, 00:09

imal ko taj text o navodnom vrijedjanju cire od strane BHF.a .... il je i to neka suplja ...
I'm An FC Fan !!!

Love United Hate Glazer !Boykot Official United Web Page & Shops !
Join MUST _ The Official Manchester United Supporters Trust

Emirac
Postovi: 12
Pridružen/a: 03 sep 2008, 00:28
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Emirac » 13 sep 2008, 00:16

mario wien je napisao/la:ljudi ja sam novi na forumu i vjerovatno ce neke isprovocirati ovo sto napisem ali zato imamo forum,da svako kaze ono sto misli.
prvo ti nedodirljivi BHF,ja ih cijenim kao neku navijacku skupinu ali odakle njima pravo da drugima sole pamet,neka svako misli svojom glavom,svako moze sam odluciti hoce li otici na tekmu ili ne,hoce li podrzati svoju repku ili ne.eto ja sam vatreni navijac hrvatske i sto god da se desi uvijek kad mogu otici cu na stadion i dati im podrsku.e sad je pitanje jesu li usanovic,dominikovic i ostali vrijedni toga da radi njih ne podrzite spahica,papca,misimovica i ostale.
a silne legende bh nogometa tipa hadzibegic,halilhodzic su puno tog uradile za boljitak u bih??kad ste ih zadnji put vidjeliu sarajevu,zenici ili mostaru?a najlakse je sa sigurne udaljenosti dijeliti savjete i raju navoditi na neke bojkote kao sto to rade bhf.
dalje vjerujete vi stvarno u price da je netko tjerao corluku,bulu,petrica,klasnica,bubala i sve ostale da igraju za hrv a ne za neku drugu reprezentaciju?i uostalom po cemu je onda hrgovic bosanac?
svatko ima pravo da bira za koga ce igrati ili navijati.meni je hrvatska broj jedan a poslije njei moja bosna(ili do nje).sad vjerujem da ce biti svakakvih reakcija ali nema veze.
lijep pozdrav svima
hvala mario...zivio ti nama....sve najbolje...

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la Zeher-Mali » 13 sep 2008, 20:19

Emirac je napisao/la:
Boske je napisao/la:evo nekih od cirinih obecanja naivnim Bosancima i Hercegovcima :
1.vratit' cu salihamidzica
2.lahko cemo mi sa Spancima
3.poderat' cemo Bugare ko' bugarsku skupstinu
4.privolit' cu Subotica da igra za domovinu
5.Papac mi je obecao da ce se odazvati . . . e pa sta je uradio od ovog navedenog ---NIŠTA !!!
Ne seri momak..A sto ne nabrojis sta je uradio?? Ako Subotic je toliki cetnik i ne zeli da igra za BIH onda ga Bog sami ne moze odvratiti od togas..Ciro je pokusao i momak je izjavio da ga je proganjao..Isto vazi i za Papca..

Ako ne zele, dobro i jest..Znamo sa kim imamo posla..Bar nece glumiti i dolaziti radi reda i setati po terenu kao manekeni...

A Cirinom smo taktikom "razvalili" i Bugarsku i Spaniju..Gledaj malo utakmice...Sem toga i sam je Del Boske izjavio kako ga je Ciro iznenadio..Stoga ne seri ko foka bezveze...
zivio boske kralju....netrebaju nam manekeni po terenu...subotici,nedjeljici..papci....papac-papak....samo napadajte izdajice...malo nas je al imamo muda...nek igraju za pakisatan...gdje ce papac sad igrat...hehehe...FIFA ga banovala kao sto ovaj treba vas banovat ove huskatore...vi i takvi kao vi nam netrebate...[/quote]


to si dobro rekao jarane,ovaj gore sto je nabrojao sve ovo izgleda ne prati nogomet ili je glup,ne treba trositi argumete na ove gluposti sa spiska cuj Ciro nije nista uradio,e fakat si glup nema sta!!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

lav

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la lav » 14 sep 2008, 20:59

Ciro je trener svih trenera bez ikakve sumnje i sa njim na celu ova ce repka daleko dogurat
a postujem ga i zbog toga sto sve iznosi u javnost covjek je pred utakmicu sa spanijom javno rekao da kojekakvi menadzeri vrse pritisak na njega da pozove neke igrace samo da bi bi skupili par nastupa u repki i prodali se
on je covjek s kojim se ne moze manipulisati il ce biti po njegovom il nece bit nikako i to postujem
CIRO MAJSTORE
a oni sto mu psuju i govore ruzno o njemu neka se zapitaju zasto to rade jer covjek kakav je Miroslav Ciro Blazevic to nije zasluzio

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3349
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la newton_heath_lyr » 15 sep 2008, 08:12

Da,jeste Ciro obecavao sve i svasta,ali jeste li vi culi da je Ciro javno napao celnike saveza zato sto su premije smanjili pa isto tako da ja ucveo da se po reprezentativce naaerodrom ide sa limuzinama ,a ono sve sto je u startu izjavljivao,pa zar nije bolje to nego da jerekao ja necu nikoga zvati od njih i sl.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

kenzo-
Postovi: 17
Pridružen/a: 04 sep 2008, 00:30
Kontakt:

Re: Miroslav Ćiro Blažević

Post Postao/la kenzo- » 15 sep 2008, 08:31

Ako nas Ciro ne odvede na SP onda nas nece niko

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.