San Antonio Spurs

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25360
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 maj 2023, 04:04



I kakva radost da ide kod nas.Definitivno smo odlican fit.Zna to i on. :cool:

lumani
Postovi: 14919
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la lumani » 17 maj 2023, 04:30

NEZALAGANJE je napisao/la:
17 maj 2023, 04:04


I kakva radost da ide kod nas.Definitivno smo odlican fit.Zna to i on. :cool:
ima nade bijela je Mama :)

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25360
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 maj 2023, 05:17



Sudbina.I on je ovo zelio.

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12735
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 17 maj 2023, 05:35

NEZALAGANJE je napisao/la:
17 maj 2023, 02:33
@Raule Jesi li zivvv?

@Yassal, @Mig ostala raja?? :mrgreen: :mrgreen:
IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8400
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la baboedindzeko09 » 17 maj 2023, 05:42

Čestitke i nek vam je sa srećom. U najboljim je mogućim rukama da ispuni svoj potencijal i postane što bolji igrač. Brz povratak tamo gdje pripadate, u sami vrh :thumbup:

DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Raul_64
Postovi: 14901
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 17 maj 2023, 08:41

Pokusao sam se ukljucit sinoc al kae Šemsa "čekajući mog dragana.." i ode u helać.

Paaaa....ma daj bolan , razumijem da nas ljudi mrze.
Tankaš prvi put od 96 kad si dobio fucking Duncana.

Prvi put da si odlučio tankat ono pravo,trejdao Murraya i dobio si prvi pik.

Nisi dobio samo bilo koji prvi pik vec argubly najboljeg prospekta u zadnjih 20 godina.
Znam,znam....povrede,visok,oden,pizda materina...ne zanima me uopste.
Wembi je projekat koji mijenja sve.Mijenja fransizu.Mijenja kosarku.

Jos cekamo Wembia sa par ekstra mladih igraca.Sa hrpom pikova od drugih.Sa svim svojim pikovima.
Sa cap spacom kojim mozemo potpisat nekog veterana da nam olaksa tranziciju prvobitnu.
Imamo toliko puteva da gradimo novu ekipu,samo bez zurbe i bez pritiska.

Dogodine idemo probat dobit sto vise tekmi a sad dal je to dovoljno za 7 pik na draftu il 12 pik il playoff...koga briga.Bitno je samo razvijati ekipu i vremenom ce se dodati svi ostali djelovi.

Al ne zelim uopste ici toliko daleko,uzivati u vanzemaljcu.

Hey hey mi dosadni Spursi ce sad biti nazor gurani na TNT i ESPN jer imamo njega.

Proces kad gledas mladog superstara kako se razvija bit ce divan.Jer ono kako cemo svi kolektivno onanisat kad ubaci prvi put 20 poena a poslije ce nam to biti losa tekma :njanjanja: još on ima sve ono da bude pravi superstar na oba djela terena a takvih nema toliko.Da mijenja defanzivno i ofanzivno izgled čitave ekipe.

Još djeluje sretan što je tu....imat ćemo Parkera,Diawa u kampovima.Imat ćemo Duncana i Admirala da nastavimo ovu trilogiju legendarnih visokih.Imat će svu moguću podršku i privilegiju da ga barem neko vrijeme trenira Popovich.Jer kontam da i Pop želi sad malo produžit svoju karijeru još neku godinu.Da izvede momka na pravi put.

Ne može se vala u jednom postu ispisat svo uzbuđenje i sve šta ovo znači za ekipu.

Da jedva čekaš svaku narednu tekmu.Jer svaka naredna tekma može biti bolja od prethodne.

Pa stvarno nema smisla ljudi.Ne možemo kukati na bilo šta.Imaš strašnu ekipu sa Admiralom već 6,7 godina i u godini kad se povrijedi ti odluči tankat i dobiješ **** Duncana.Nakon 20 + godina ekselencije,odlučio si ponovo tankat i dobio si vanzemaljca.Fakat nije pošteno koliko su nas razmazili.Jel ovo realno bolan?

Wembi sa Sohanom,Vassellom kad se uhvati terena
Sa milion pikova i načina da stvorimo narednu veliku dinastiju.

Hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa we have Wembiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

we have the alien

:tokralju:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 17 maj 2023, 08:57

Imam neko Cesko pivo, zaboravih kako se zove, 8.5% alkohol, cuvao za posebne prilike...

I sinoc/jutros kad sam vidio vijest, naravno, to je bilo to, mlatnulo me u gluho doba, nisam jos sebi dosao... :mrgreen:

Vakat nam je bio vise...

GO SPURS GO!

Kugla3
Postovi: 673
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 17 maj 2023, 09:05

Along with the 1st overall pick (for Wemby), the Spurs will have second round picks 33 and 44 (via Toronto) in the June draft.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12735
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 17 maj 2023, 10:15

Sinoc razmisljam hocu li ustat gledat, ma jok, bice sta Bog da, prije spavanja pogledao malog na areni i to je to! Ustajem imam sta da vidim :bow: :tokralju: Nema franšize u bilo kojem od sportaova sa boljom buducnosti od Spursa :opaopa: Victor samo da bude zdrav i nebo je granica!! U narednih 15 godina, bez pet prstena necu bicu zadovoljan! Ostaje nam hrpa pikova, hrpaaa mogućnost da se franšiza digne na svim poljima, manje smo trziste ali Vicot vec radi cuda!!!
Greg sad mora zasukati rukave!
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Raul_64
Postovi: 14901
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 17 maj 2023, 13:05

slika

:oops: :ljepota: :ljepota:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la nepoznat1 » 17 maj 2023, 15:15

Ocekujete li da dovedemo nekog na ljeto ili pustiti mladice da se uigravaju jos sezonu? Mozemo li samo free agente dovesti ili imamo sta i da trejdujemo (znam da hrpu pikova imamo u iduce dvije godine)?

Avatar
Raul_64
Postovi: 14901
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 17 maj 2023, 15:38

Ma neko se moze dovesti,pare se moraju trosit.Jos dok je na ruki ugovoru.

Samo neke vece poteze (sa pikovima) sumnjam da cemo potezati prije 3 sezone Wembia.
Prvo da vidimo sta imam u njemu i u ostalim prije nego pocnemo zaokruzivat ekipu.

Uostalom mozemo dogodine opet biti losi i pokupit dodatni lutrijski pik (kao OKC u vakat kad zareda Duranta,Westbrooka,Hardena..) Dodaj nekog na ugovoru od 3 godine lupam da pomogne malo.Ne zelis biti losa ekipa,zelis biti ekipa koja ce omoguciti vanzemaljcu da se razvije adevakatno.

No veliki potezi.Nije zurba nikakva.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

lumani
Postovi: 14919
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la lumani » 17 maj 2023, 15:54

Ima još do 22 juna ,svašta se može desiti :!: Još on igra prvenstvo.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14901
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 17 maj 2023, 16:04

Bit ce prvi pik da dozivi ACL na obje noge.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

lumani
Postovi: 14919
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la lumani » 17 maj 2023, 16:37

Raul_64 je napisao/la:
17 maj 2023, 16:04
Bit ce prvi pik da dozivi ACL na obje noge.
Poznavajući Spurse neće ;)

Btw ,je li vam Zach napokon na 100%???
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 17 maj 2023, 16:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14901
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 17 maj 2023, 16:41

Nah.

Spursi se nece pravit previse pametni kao Joseph Guardiola u polufinalu LP.
Izabrat ce najveci talenat moguci kao ´´87 i ´´97.Nije stvar ni diskusije.

Taman ce 500 miliona skup novi trening centar biti spreman za novu sezonu.
Kao da su znali da ce vanzemaljac doci i da treba sve najbolje moguce za njega.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25360
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 maj 2023, 18:00

Ma sve se stvarno poklopilo.Univerzum, sto Victor rece sinoc.

Veze sa Parkerom i Diawom, njegova i zelja ljudi oko njega da to bude SA, novi trening centar koji ce poseban akcenat staviti na ljudske resurse i njihov razvoj, Pop, Tim, David...

Mislim da cemo 1.godinu mi gledati da njega razvijamo i da se uloge oko njega pocnu slagati.Ne treba zuriti sa trosenjem capa i zalijetati se bzv.U prednosti smo sto imamo core od 4 jako bitna igraca (Keldon, Sochan Vassell, Branham) plus Zach koji je odigrao strasan 2.dio sezone.Tu je jos Jones, a cekamo i Wesleya. Vise nego dovoljno za pocetak i mnogo smislenije od ostalih protukandidata sa drafta.

Pop ce biti na slatkim mukama koga startati.Ja sam ubijedjen da Wemby nece odmah pocinjati na C.Nema logike da ga trosis, pogotovo kad evo i BOS, a i CLE tokom RSa pokazuju da je moguca superkvalitetna odbrana sa 2 mobilna visoka.Mi cak tu odmah imamo i prednost, jer oba nasa visoka mogu sutnuti trojku za razliku od visokih BOS i CLE.

Koga startati uz njih dvojicu ostaje da se vidi.Iskreno bih volio ono sto @Kugla sinoc napisa da to bude trojac Sochan-Vassell-Keldon i da odmah gradimo petorku koja je missmatch problem, jer Jeremy moze kreirati. Tome liga i tezi.Postoji opcija i da Keldon ode u ulogu 6.igraca i da Jones bude PG, jer sigurno neces klupirati Sochana, a pogotovo Vassella sa njegovim sutem.To mi se ne svidja toliko, jer najboljeg scorera u Keldonu saljes na klupu, a da ce ekipa i dalje trebati poene u petorci, jer nece Wemby odmah davati 25 u prosjeku.Ne svidja mi se i da u takvoj petorci imamo i Jonesa i Sochana dok jos uvijek grade svoje suteve za 3p, pa da ovamo lome Wembya nekim udvajanjima i sl. Ako bude opcija da Keldon ipak ide u ulogu 6.igraca, onda bih volio da Branham bude PG.Svakako ga je Pop i startao prije Jonesa.
Uglavnom, bice tu raznih petorki tokom sezone, dok se sve bude slagalo.

Bitna stvar za nas i da CHA sinoc uze 2.pik.Vrlo moguce da sa tim pikom, koga god odaberu, plus povratnik Bridges plus zdrav Lamelo oni budu PO ekipa, a tad je njihov pik nas. :D

A jos nismo ni poceli pricati o pikovima ATL koja ce nesto morati uciniti, jer daju mnogo novca, a nisu ni blizu ozbiljne ekipe.

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 17 maj 2023, 19:30

Ja mislim da bi najbolje bilo dovesti cp3 ako ga se pho bude htio riješiti. Ima mislim sezonu i po garantovanu, a Spursima naviše fali organizacija igre, jer je samo Jones pravi pg.

Kugla3
Postovi: 673
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 17 maj 2023, 19:50

According to the Spurs ticket office, deposits for new season tickets began rolling in "minutes" after the draft lottery announcement last night.

There were 2,000 new season ticket packages ordered within the first 12 hours following the announcement.
Being second is to be the first of the ones who lose.

lumani
Postovi: 14919
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la lumani » 17 maj 2023, 20:53

slika

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.