FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8481
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 05 jun 2023, 13:12

Ta Azmirova izjava gore je izvučena iz konteksta, klasični clickbait.

Cijeli intervju njegov od danas:
Ispadanje ponosa tuzlanskog sporta iz Premijer lige Bosne i Hercegovine u niži rang, ponovo je pokrenulo pitanje – hoće li Husić još jednom biti Slobodin spasilac?

“Vjerujte da ne bih znao šta da kažem. Ako će biti kako je bilo kad sam nekad ranije ušao u Slobodu, nikad ne bih ponovo ulazio u klub. A trenutno stanje, na današnji dan, takvo je da bi prije bilo kakvog ulaska bila potrebna dublja analiza situacije u klubu”, rekao je Husić

Naglašava da formalno nije član nijednog sportskog kolektiva u BiH. Čak niti Tuzla Cityja, Slobodinog gradskog rivala, koji je upravo zahvaljujući Husiću postao klub premijerligaškog ranga.

“To je bilo nekad. Od toga više nema ništa, osim da sam počasni član tog kluba. Znači, moje ime ne treba više povezivati sa Tuzla Cityjem. Nemam nikakvu funkciju, taj klub ne ovisi od mene. Tuzla City ima svoju upravu, svoju strategiju, svoj pravac…”, kaže Husić.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

sony_91
Postovi: 2136
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sony_91 » 05 jun 2023, 14:12

baboedindzeko09 je napisao/la:
05 jun 2023, 13:12
Ta Azmirova izjava gore je izvučena iz konteksta, klasični clickbait.

Cijeli intervju njegov od danas:
Ispadanje ponosa tuzlanskog sporta iz Premijer lige Bosne i Hercegovine u niži rang, ponovo je pokrenulo pitanje – hoće li Husić još jednom biti Slobodin spasilac?

“Vjerujte da ne bih znao šta da kažem. Ako će biti kako je bilo kad sam nekad ranije ušao u Slobodu, nikad ne bih ponovo ulazio u klub. A trenutno stanje, na današnji dan, takvo je da bi prije bilo kakvog ulaska bila potrebna dublja analiza situacije u klubu”, rekao je Husić

Naglašava da formalno nije član nijednog sportskog kolektiva u BiH. Čak niti Tuzla Cityja, Slobodinog gradskog rivala, koji je upravo zahvaljujući Husiću postao klub premijerligaškog ranga.

“To je bilo nekad. Od toga više nema ništa, osim da sam počasni član tog kluba. Znači, moje ime ne treba više povezivati sa Tuzla Cityjem. Nemam nikakvu funkciju, taj klub ne ovisi od mene. Tuzla City ima svoju upravu, svoju strategiju, svoj pravac…”, kaže Husić.
Pa normalno da nema funkciju u Tuzla City-ju jer je član IO N/FSBiH. Naravno da je prvi čovjek kluba i dalje kao i Vico Zeljkovic u Borcu ali ne mogu biti zvanično članovi klubova zbog funkcije u savezu.

Avatar
FKBilder
Postovi: 1777
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 jun 2023, 14:16

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
05 jun 2023, 08:35
FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 03:04
Kada se sjetim ,jaooo klub svijuur naaaas, oteseee naaaam kluuub, praveee zgraaadeee, ruseee stadiJooon hoceeee stanoveeee, nikadaaa privatizacijaaa, seljaaaak nedajjjj mu klubbbbb,nijeee dobrooo nauditiii slobodiiii da se naudiiii meniiii
LJUDI PRIVATIZOVALI KLUB ZA SICU MARAKA, I TO UPLATILI OD TRANSE GRADA VECINA NKIH NIKO MARKE NIJE DAO I LJUDI SE PITAJU....UPRAVLJACKA PRAVAAAA IMAJUUUUU.
Baci je putine i budi precizan yebem ja nas
To baci je putine je najbolesnija fora.
Ljudi ginu u ukrajini druze.
Bas fora do petog osnovne.
Znas koliko mi puca ku rac za Ukrajinom i njihovom djecom :?:
Isto njihovim dobrovoljcima sto su klali po Bosni za nasom...
Ali to sto sam napisao nema veze sa Ukrajinom, Ameri i Rusi "zveckaju "atomskim pa sam se zayebavo. Ali svejedno da ti kazem.

Ziviooooo kluuuub sviJuuuur naaaaaaas

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slatina87 » 05 jun 2023, 14:17

Da li neko može da pošalje link/pdf Statuta Kluba?

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 05 jun 2023, 14:29

:)
slatina87 je napisao/la:
05 jun 2023, 14:17
Da li neko može da pošalje link/pdf Statuta Kluba?
Ukucaj samo na Google "Statut FK Sloboda" prvi link preko fb-a, u slikama su prikazane sve stranice statuta.

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slatina87 » 05 jun 2023, 14:36

LaBombonera88 je napisao/la:
05 jun 2023, 14:29
Ukucaj samo na Google "Statut FK Sloboda" prvi link preko fb-a, u slikama su prikazane sve stranice statuta.
To je Statut iz 2016. god. Ovi su ga nešto mijenjali u skorije vrijeme. Tamo piše da Skupštinu čini 41 član , a kod nas je u Skupštini 5-6 ljudi...

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 05 jun 2023, 14:42

slatina87 je napisao/la:
05 jun 2023, 14:36
LaBombonera88 je napisao/la:
05 jun 2023, 14:29
Ukucaj samo na Google "Statut FK Sloboda" prvi link preko fb-a, u slikama su prikazane sve stranice statuta.
To je Statut iz 2016. god. Ovi su ga nešto mijenjali u skorije vrijeme. Tamo piše da Skupštinu čini 41 član , a kod nas je u Skupštini 5-6 ljudi...
Onda ne vjerujem da to ima gdje ovako preko neta dostupno ako su vrsili izmjene, dopune.

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 05 jun 2023, 14:48

LaBombonera88 je napisao/la:
05 jun 2023, 14:42
slatina87 je napisao/la:
05 jun 2023, 14:36
LaBombonera88 je napisao/la:
05 jun 2023, 14:29
Ukucaj samo na Google "Statut FK Sloboda" prvi link preko fb-a, u slikama su prikazane sve stranice statuta.
To je Statut iz 2016. god. Ovi su ga nešto mijenjali u skorije vrijeme. Tamo piše da Skupštinu čini 41 član , a kod nas je u Skupštini 5-6 ljudi...
Onda ne vjerujem da to ima gdje ovako preko neta dostupno ako su vrsili izmjene, dopune.
Evo iz 2019-te kad su promjenili član 69. i otjerali Mujkanovica a doveli Kozlica i ostalu bagru.

slika

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 05 jun 2023, 15:03

FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 14:16

Ziviooooo kluuuub sviJuuuur naaaaaaas
to je ocigledno klub svijuuuur njih , a ne nas

ko god im nije po volji tad je nas klub, osim kad je njihov.
a kad je njihov obicno je u federalnoj i onda pomagajte drugovi, dajte pare da mi vodimo
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlanskinacin » 05 jun 2023, 15:19

Hoće li Husić biti kandidat ili ne? Nije mi jasno iz ovog intervjua ostavio je otvoreno kaže neće ako će biti kao prošli put i da treba napraviti analizu stanja. Ok, slažem se sa svim. Ali da li to znači da on ne želi biti kandidat, nadam se da će biti među kandidatima.

Jedino on i Bingo nas mogu spasiti ili neko treći ko zna posao i da nema svoj keš mag je za napravit ali takvog trenutno nema. Tako da ostaju ili Azmir ili Bingo, inače idu novi stari problemi i priče.

Tako kako je, ni meni nije drago što nas Azmir spašava, ali mi je još manje drago što su nas opet doveli u situaciju da nas neko mora vaditi. Tako da ti koji su nas doveli ovdje u Federalnu ligu trebaju pustiti navijacima/Fukarama da odluče o tome kome će dati sudbinu kluba u ruke.

Ja, mi, vi svi ćemo voljeti Slobodu i da bude Azmir i da bude neko treći, al ako bude neki anonimus nažalost prije da ćemo pričati kako smo Slobodu voljeli jer će je ugasiti.

Eto ovo je moje mišljenje ja sam za onog ko će napravit rezultat, pa ko god to bio ne zanima me jel SDP il je SDA il je nesto deseto. Ako SDP ima nekog ko jamči rezultat neka on bude sto da ne samo daj da idemo naprijed, a ne nazad kako smo iz sezone u sezonu isli. Prvo osmi, pa deseti, pa evo nas ovdje gdje jesmo.

Svaka čast i ovoj upravi na nekim stvarima na vraćanju dugova prije svega, pa onda i radu što se tiče izvještavanja, aktivne su stranice kluba. Ima tu to da se pohvaliti, ali su se očigledno premalo fokusirali na teren i rezultate a nisu imali znanja dovoljno da vode klub u ovoj i ovakvoj našoj ligi. To je isto kao da ja sad preuzmem klub može meni grad dat i 10 miliona ali ako ne znam odvesti ću klub u kantonalnu i tjt. Hvala im sumnjam da su neki dug napravili, očistili su dugova koliko su uspjeli, ali su i ispali pa neka daju kormilo nekom ko može da isprati i rezultate na terenu.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8481
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 05 jun 2023, 15:40

Aktivne stranice: zabranili komentarisanje navijačima i simpatizerima na objavama, ne objavljuju cijene karata. Izvještaja nije bilo nikako.

Nema ih se za šta pohvaliti nego ih treba pljuvati gdje god ih sretneš u gradu.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlanskinacin » 05 jun 2023, 16:51

baboedindzeko09 je napisao/la:
05 jun 2023, 15:40
Aktivne stranice: zabranili komentarisanje navijačima i simpatizerima na objavama, ne objavljuju cijene karata. Izvještaja nije bilo nikako.

Nema ih se za šta pohvaliti nego ih treba pljuvati gdje god ih sretneš u gradu.
Pa dobro to aktivne sam trebao pod navodnike stavit, one jesu daleko od svjetskog nivoa. I to zabranjivanje komentara to ne znam kako su se sjetili toga. Ali bar se nešto piše i objavljuje za razliku u periodu prije njih i bar stranica kluba liči na nešto. Da to može i mora bolje, mora al se više odnosilo da su to unaprijedili više nego ranije.

Naravno da ima dosta kritika kako za pripreme, sastavljanje ekipe, biranje trenera i najviše taj sportski segment tu baš ima. Il ovo dovođenje neke agencije jer ih više niko nije shvatao za ozb mislim da su još tad trebali napustiti klub. Mogli su vidjeti da će ovako teško ići i da ne može to voditi na dobro.

Avatar
Madal
Postovi: 3684
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 05 jun 2023, 17:21

Sta je ono izgovor bio za zabranu komentara, da spasi mentalno zdravlje :urnebes:
Za to se angazuje klubski psiholog genijalci, a ne zabranjuju se komentari! U S. Koreji se zabranjuju komentari! Jeb.ote sta su nam s kluba radili a mi sutili, tacno me ne bi cudilo da njima i UG prodje ovo postavljanje njima podobnih ljudi a ne najboljih za Slobodu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlanskinacin » 05 jun 2023, 17:29

Madal je napisao/la:
05 jun 2023, 17:21
Sta je ono izgovor bio za zabranu komentara, da spasi mentalno zdravlje :urnebes:
Za to se angazuje klubski psiholog genijalci, a ne zabranjuju se komentari! U S. Koreji se zabranjuju komentari! Jeb.ote sta su nam s kluba radili a mi sutili, tacno me ne bi cudilo da njima i UG prodje ovo postavljanje njima podobnih ljudi a ne najboljih za Slobodu.
Ne znam ko se sjeti i ko kome predloži tu zabranu komentara ko to još izvrši? Nije mi jasno ono to je bilo baš kao da je privatan klub il klub jednog lica.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8481
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 05 jun 2023, 17:44

Njihova profesionalnost stranica na društvenim mrežama je stala u objavu poslije utakmice sa Slogom Doboj gdje su objavili sliku sudije i napisali Igrač utakmice. To se ne radi u 4. ligi Nigerije a ne kod nas, to je objava za recimo nekog tinejdžera u pubertetu da postavi na Instagram story a ne za profesionalni klub koji postoji 104 godine.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
harry_90
Postovi: 19832
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 05 jun 2023, 18:05

Ovi su se pravo naklatili da s.ebu povratak Azmira,da sacuvaju svoje pozicije,uz odredjene rotacije na celu kluba :oops:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
DamirT
Postovi: 14943
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 jun 2023, 18:20

Velika ce sramota biti ako iko od ovih majmuna sto su nas uveli u Federalnu ostane u klubu...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
FKBilder
Postovi: 1777
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 05 jun 2023, 18:21

I sta bi, sta kazu VLASNICI upravljackih prava sto ne moze Azmir....
Nema vise izgovora hoce da privatizuje klub,jer je on de fakto privatizovan od njih izmjenama i prilagodbom statuta....
Sta je problem

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 jun 2023, 19:07

FKBilder je napisao/la:
05 jun 2023, 18:21
I sta bi, sta kazu VLASNICI upravljackih prava sto ne moze Azmir....
Nema vise izgovora hoce da privatizuje klub,jer je on de fakto privatizovan od njih izmjenama i prilagodbom statuta....
Sta je problem
Ne mogu privatizovati, mogu samo upravljati, vlasnik kluba je grad Tuzla.
🔴⚫️

klasik
Postovi: 4025
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 05 jun 2023, 19:07

Azmir ako vec hoce ponovo u Slobodu vec sutra ujutro treba **** ili sportsport novinar da sjedne ispred njega, upali kameru i da on u kameru svojim rijecima bez da mu neki novinar prepisuje izjavu i kaze ja hocu u Slobodu, moj plan je takav i takav, od trenutnih ljudi u skupstini/upravnom mi odgovara taj i taj a ne odgovara taj i taj.
Ako je proucio model funkcionisanja (neko mu dobro objasnio) kluba treba rec ja cu uradit to i to, kupit tih stolica kolko treba.

Prvo ce konacni sve nas obavihestit na KOJI NACIN ON ZELI VODIT SLOBODU, sta hoce od Slobode, sta dobivamo a sta gubimo. I predocit da je predao prijavu za predsjednika.
Samim tim imas video dokaz da zeli u Slobodu, da joj zeli dobro, i eventualno ako to ovi ne prihvate da imamo to crno na bihelo (il zi ga na videu)
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.