Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la SMR187 » 12 jun 2023, 10:14

Kad god pomislis da ove drustvene mreze ne mogu postati gluplje nego sto jesu, oni smisle novu glupost koja prekuca sve prethodne. Yebo li im Remix majku, pun mi explore nekvih retarda sto "reaguju" na vec postojece Reelove
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ReX » 12 jun 2023, 12:38



Raspao se Vucko skroz. "Napokon" se vraca na staro i ne mora vise glumiti nekog finog decka.
@igrajlopte 🐦

Puma
Moderator
Postovi: 14285
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Puma » 12 jun 2023, 13:07

Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Centre forward
Postovi: 6275
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Centre forward » 12 jun 2023, 13:08

Nema se on šta "vraćat" nazad. Nije nikad ni sekunde odstupio od mišljenja svojih političkih očeva Šešelja, Ćosića i Ljotića.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
jasmin10
Postovi: 13651
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la jasmin10 » 12 jun 2023, 13:17

https://www.klix.ba/vijesti/danas-dzena ... /230612061

Yebo vam alkohol majku da vam yebo.

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 12 jun 2023, 13:24

Pa nije alkohol tu bio jedini krivac. 0.9 promila bilo. Lik je vjerovatno bio poprilično svjestan šta radi.
Iako bi za tu količinu alkohola popušio pola plate u EU. Opet je morao napraviti više grešaka, a ne samo to da prouzrokuje nesreću.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 18103
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la akisarajevo92 » 12 jun 2023, 13:24

koliko takvih "nesreca" u posljednje vrijeme, kod nas doktorica i taj sportista, u Hrvatskoj one dvije sestre a pijandure koje ih ubiju naravno prodju samo uz lakse ozljede
Don't believe the hype.

Avatar
Arvid
Postovi: 17683
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Arvid » 12 jun 2023, 13:26

Evo on topic:



Šta se nalazi u ovim lobanjama?
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 12 jun 2023, 13:27

Ne pamtim da sam vidio ovoliko nesreća u medijima kao zadnjih dana. Od ubistva one doktorice.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7579
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la kraljttbvb » 12 jun 2023, 13:28

Nikad mi nece biti jasno sto se mladja raja stidi da nosi toalet papir kuci. Valjda se boje da ce ih neko vidjeti pa ih zezati zbog toga :roll:
Kao sramota je sto kakim, a ovi sto ce me zezati nikako ne kake :D

Ili zene kad traze fisek ili da im se umotaju higijenski ulosci.
Pa i mi muskarci znamo o njima koliko i one. Upalis TV i sta god da gledas pucaju reklame o uloscima. Ulosci sa krilcima, ulosci bez krilca. Nocni ulosci, dnevni ulosci. Upijajuci ulosci, slabije upijajuci ulosci.
I onda kaze de mi fisek da mi se ne vide ulosci, kao eto sad bi je neko jbo na ulici, ali kad vidi da je dobila, e odjednom je nece jbti :mrgreen:
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2291
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la numanumaye22 » 12 jun 2023, 13:44

Arvid je napisao/la:
12 jun 2023, 13:26
Evo on topic:



Šta se nalazi u ovim lobanjama?
Koliko su ljudi glupi, i ovaj video pokazuje, definitivno nismo spremni za aliene ili ista slicno.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8439
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Rosicky » 12 jun 2023, 13:48

kraljttbvb je napisao/la:
12 jun 2023, 13:28
Nikad mi nece biti jasno sto se mladja raja stidi da nosi toalet papir kuci. Valjda se boje da ce ih neko vidjeti pa ih zezati zbog toga :roll:
Kao sramota je sto kakim, a ovi sto ce me zezati nikako ne kake :D

Ili zene kad traze fisek ili da im se umotaju higijenski ulosci.
Pa i mi muskarci znamo o njima koliko i one. Upalis TV i sta god da gledas pucaju reklame o uloscima. Ulosci sa krilcima, ulosci bez krilca. Nocni ulosci, dnevni ulosci. Upijajuci ulosci, slabije upijajuci ulosci.
I onda kaze de mi fisek da mi se ne vide ulosci, kao eto sad bi je neko jbo na ulici, ali kad vidi da je dobila, e odjednom je nece jbti :mrgreen:
Jedina intima koja nam ostala u ovo vrijeme društvenih mreža ostala je u velikoj nuždi i menstruaciji.
Štite se ;D

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 12 jun 2023, 13:49

Arvid je napisao/la:
12 jun 2023, 13:26
Evo on topic:



Šta se nalazi u ovim lobanjama?
slika

Jel ima iko da je suzu pustio?

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2291
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la numanumaye22 » 12 jun 2023, 13:55

Takvim ljudima ce u buducnosti trebati vjerovatno dozvola za auta, ko za oruzje, jer to i jeste oruzje, posebno kad popijes.

Avatar
harden
Postovi: 23841
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la harden » 12 jun 2023, 14:22

numanumaye22 je napisao/la:
12 jun 2023, 13:44
Koliko su ljudi glupi
:think:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Asteriks
Postovi: 14401
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Asteriks » 12 jun 2023, 14:29

jasmin10 je napisao/la:
12 jun 2023, 13:17
https://www.klix.ba/vijesti/danas-dzena ... /230612061

Yebo vam alkohol majku da vam yebo.
Imas i na hrvatskom prilican broj istrazivanja tacnije uticaj alkohola na ponasanje vozaca u saobracaju. Jedno takvo je provedeno na Sveucilistu u Zagrebu, odsjek za psihologiju u saradnji sa Hrvatskim autoklubom.

Citiram jedan isjecak:
Što se tiče količine alkohola u krvi, Moskowitz i Fiorentino (2000) jasno navode kako svaki vozač može očekivati loš utjecaj alkohola ako je njegova koncentracija u krvi veća od 0,8 g/kg. Hernández, Vogel-Sprot, Huchín-Ramirez i Aké-Estrada (2006) navode 23 istraživanja vremena reakcije, gdje je u 80% slučajeva pokazano da dolazi do usporavanja vremena reakcije kod razine 0,7g/kg alkohola u krvi. Niže razine alkohola neće nužno kod svih ljudi, ili različitih mjera ponašanja dovesti do mjerljivih efekata prema situaciji bez alkohola

U jednom drugom radu koji se dijelom nadovezuje na pomenuto istrazivanje se kaze da - razina od 0.5 g/kg alkohola u krvi je prag za vecinu psihomotornih vjestina.

Iz svih tih analiza se moze izvesti zakljucak da dva pica nisu pogubna ali se vecina nece zaustaviti na tome, jer ljudi kod dugogodisnjeg uzivanja alkohola gube osjecaj te stvaraju vid tolerancije, gdje onda jedna casa vise moze prelomit u stanje haosa.

Prema statistickim podacima, bilo u BiH ili globalno, alkohol je drugi ubica na cesti odmah iza neprilagodjene brzine.

Idiot je svaki vozac koji okusi i casu pive, jer neko vrijeme ce mozda ostati na tome ali dovoljan je jedan dan da prekoraci mjeru te se iz alkosa pretvori u katila na cesti.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing. ✍️

Avatar
StevieG8
Postovi: 13596
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la StevieG8 » 12 jun 2023, 14:32

Asteriks je napisao/la:
12 jun 2023, 14:29
:shifty:
jasmin10 je napisao/la:
12 jun 2023, 13:17
https://www.klix.ba/vijesti/danas-dzena ... /230612061

Yebo vam alkohol majku da vam yebo.
Imas i na hrvatskom prilican broj istrazivanja tacnije uticaj alkohola na ponasanje vozaca u saobracaju. Jedno takvo je provedeno na Sveucilistu u Zagrebu, odsjek za psihologiju u saradnji sa Hrvatskim autoklubom.

Citiram jedan isjecak:
Što se tiče količine alkohola u krvi, Moskowitz i Fiorentino (2000) jasno navode kako svaki vozač može očekivati loš utjecaj alkohola ako je njegova koncentracija u krvi veća od 0,8 g/kg. Hernández, Vogel-Sprot, Huchín-Ramirez i Aké-Estrada (2006) navode 23 istraživanja vremena reakcije, gdje je u 80% slučajeva pokazano da dolazi do usporavanja vremena reakcije kod razine 0,7g/kg alkohola u krvi. Niže razine alkohola neće nužno kod svih ljudi, ili različitih mjera ponašanja dovesti do mjerljivih efekata prema situaciji bez alkohola

U jednom drugom radu koji se dijelom nadovezuje na pomenuto istrazivanje se kaze da - razina od 0.5 g/kg alkohola u krvi je prag za vecinu psihomotornih vjestina.

Iz svih tih analiza se moze izvesti zakljucak da dva pica nisu pogubna ali se vecina nece zaustaviti na tome, jer ljudi kod dugogodisnjeg uzivanja alkohola gube osjecaj te stvaraju vid tolerancije, gdje onda jedna casa vise moze prelomit u stanje haosa.

Prema statistickim podacima, bilo u BiH ili globalno, alkohol je drugi ubica na cesti odmah iza neprilagodjene brzine.

Idiot je svaki vozac koji okusi i casu pive, jer neko vrijeme ce mozda ostati na tome ali dovoljan je jedan dan da prekoraci mjeru te se iz alkosa pretvori u katila na cesti.
Stvarno cijenim tvoju informiranost i sposobnost izlaganja raznoraznih informacija i istrazivanja al nekad treba znati i zasutit i **** nekom mater bez trazenja naucne opravdanosti ili uzroka.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Asteriks
Postovi: 14401
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Asteriks » 12 jun 2023, 14:41

Mah, ovo je vise zbog idiota koja pravdaju granicu i te dvije dozvoljene case pive.

Yebavanje matere nece donijeti nista, samo drakonske kazne, naravno zelje su tjelesne te smrt na serijatski nacin.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing. ✍️

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la YaSSaL » 12 jun 2023, 14:52

Nije sve u alkoholu i ne treba se praviti pametniji od onih koji su prije "milion" godina donijeli neke norme i granice koliko se moze popiti i imati promila u krvi...

Sam sebi sam najbolji primjer. Ne znam kad sam popio prvu pivu u zivotu, ne sjecam se, da li je to bilo sa 12, 13, 14 ili 15 godina, nebitno. Ali otkad imam polozeno i prvo auto, nikad nisam bjezao od pive kad sam s autom. Ne da se napijem, nego ono normala u granicama, da li je cas ili dvije, nebitno.

Sad mi je 42 godine i to je dobar uzorak godina da mogu tvrditi nesto. Dakle, niti sam postao pijanac, niti sam izazvao udes nekad, niti sam ikad dosao u situaciju koja je uopste mirisala na udes pa da sam izbjegao u dlaku i slicno. Dakle, nista...

Napominjem, uvijek sam vozio dovoljno jaka auta, s kojima je dovoljan trenutak nepaznje da se napravi sranye, bilo alkohol ili ne. Trenutni auto mi ima nesto manje od 300 KS, a hatchback je, dakle raketa, vozim ga zadnjih 6 godina, pa opet nikakvih problema...

Dakle, mislim da je najveci problem u glavama pojedinaca, a ne u alkoholu...

P.S. Sve ovo sto sam rekao, odnosi se na ove dozvoljene mjere alkohola, a nikako na ono kad se olesis pa svakako ne znas za sebe. Takvi ce napraviti nesto, bilo s autom ili bez auta, ako puknu u glavi...

Avatar
StevieG8
Postovi: 13596
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la StevieG8 » 12 jun 2023, 14:58

Asteriks je napisao/la:
12 jun 2023, 14:41
Mah, ovo je vise zbog idiota koja pravdaju granicu i te dvije dozvoljene case pive.

Yebavanje matere nece donijeti nista, samo drakonske kazne, naravno zelje su tjelesne te smrt na serijatski nacin.
Sad mi je jasno sto si to post :urnebes:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo, GeriOldman i 25 gostiju.