Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la admin » 01 jul 2023, 15:09

Dobro, ti ocigledno radis za/sa tim dc, pa ne bih dalje s tobom polemisao. Svako nek radi kako misli da je najbolje i sretno mu, al ipak je ljepse kad su cinjenice tacne i jasne. Mi radimo za ‘klikove’ jer se tako finansiramo. Jasno je da onaj ko ne radi za klikove ima drugi nacin finansiranja. Reklam nije, pretplate nije, evo ti reci sta ostaje.

To par puta manje, provjeri sa svojima koliko je puta (par ili par stotina). Mi smo na oko 1 do 1.5 miliona procitanih stranica u jednom danu.

Ps. Iskljucivo ja postavljam modove.

VensanKasel
Postovi: 2050
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la VensanKasel » 01 jul 2023, 15:11

ASD je napisao/la:
01 jul 2023, 14:44
YaSSaL je napisao/la:
01 jul 2023, 14:09
Sveti je napisao/la:
01 jul 2023, 12:02
Haj sa adminom se mogu zayebavat jer ima vise od tri sive celije u glavi, ali ti si smijesan lik, stoga nema potrebe da me citiras
On i tri sive celije!?
Sjeti se samo sta je sve pricao za koronu, kasnije vakcine. Kako je ljude ponizavao i vrijedjao, ako se ne slazu s njim.
Daj ba, taj je toliko gluposti navaljao, ja se od stida nikad vise oglasio ne bih.
Ali stid i obraz, treba ga imati...
Tu mu skidam kapu.
Stao na stranu nauke, iako je mogao na krezubašima uzimati pare. :salut:
Ja koliko se sjećam pisalo se da nećeš moći raditi , nećeš moći putovati , nećeš moći živjeti bez vakcine .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la admin » 01 jul 2023, 15:12

RoninX je napisao/la:
01 jul 2023, 15:07
admin je napisao/la:
01 jul 2023, 14:20
Cuj admin placa novinare 😂😂
Zar nisi ti vlasnik koji pise pod admin, haracic ili kako vec prezime?


Zanima me koliko vrijedi copy-paste sa Daily Maila, The Suna i slicnih zutila...kakav im je ugovor? Koliko su decki placeni?
E svasta. Nisam vlasnik portala :)

Sto se tice sadzaja, tu grijesis. Ako je slican, ne znaci da je copy-paste. Plate u SS.ba su generalno iznad prosjeka u industriji, ali i ljudi su iznad prosjeka pa se moze reci da je to OK

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la admin » 01 jul 2023, 15:13

Ali evo, otkricu vam tajne zanata, ovako to ide:

Uzimam po stoju na 70 tekstova dnevno, to ti je 2.5 miliona godisnje plus mi novinari placaju da rade (normalno, za svaki posao da ti neko sredi, moras platiti, ti svi znaju). E onda taj novac koristim da platim forumase da bi se ipak imalo sta procitati.

2.500 forumasa po 800 stoja, sve pare koje zaradim, potrosim tu. Ostane par stoja mjesecno za server i oko petobe meni da imam za pretplate na onlyfans.

Avatar
Sveti
Postovi: 10296
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Sveti » 01 jul 2023, 15:15

VensanKasel je napisao/la:
01 jul 2023, 15:11
ASD je napisao/la:
01 jul 2023, 14:44
YaSSaL je napisao/la:
01 jul 2023, 14:09

On i tri sive celije!?
Sjeti se samo sta je sve pricao za koronu, kasnije vakcine. Kako je ljude ponizavao i vrijedjao, ako se ne slazu s njim.
Daj ba, taj je toliko gluposti navaljao, ja se od stida nikad vise oglasio ne bih.
Ali stid i obraz, treba ga imati...
Tu mu skidam kapu.
Stao na stranu nauke, iako je mogao na krezubašima uzimati pare. :salut:
Ja koliko se sjećam pisalo se da nećeš moći raditi , nećeš moći putovati , nećeš moći živjeti bez vakcine .
Zavisi gdje putujes, ali meni su npr pri ulazu u usa trazili da predocim uvjerenje o dvostrukoj vakcinaciji
naprijed rejal

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la YaSSaL » 01 jul 2023, 15:17

enobarca je napisao/la:
01 jul 2023, 14:37
YaSSaL je napisao/la:
01 jul 2023, 14:09
Sveti je napisao/la:
01 jul 2023, 12:02
Haj sa adminom se mogu zayebavat jer ima vise od tri sive celije u glavi, ali ti si smijesan lik, stoga nema potrebe da me citiras
On i tri sive celije!?
Sjeti se samo sta je sve pricao za koronu, kasnije vakcine. Kako je ljude ponizavao i vrijedjao, ako se ne slazu s njim.
Daj ba, taj je toliko gluposti navaljao, ja se od stida nikad vise oglasio ne bih.
Ali stid i obraz, treba ga imati...
E nek ste vi teoretičari zavjera bili bolji :rol: isli iz krajnosti i jedni i drugi
Samo mi reci kako je na kraju sve zavrsilo? Hajd budi realan.

Ko je ispao levat od te dvije grupe? Ko se usutio na kraju ko piz.durina?

Avatar
alemsa
Postovi: 24391
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la alemsa » 01 jul 2023, 15:17

admin je napisao/la:
01 jul 2023, 15:01
Moze rat u ukrajini, ne moze rat u BiH. Razlika je ocigledna.
Ma dobro pravila kuce, razumijem. Samo ono nije gov.no nego se pas pos.ro ali ok. Dosta raje ti je kao ovaj @sveti i ja samo pisem ovdje (od nasih), prvo sam bio na sportbeckaraja negdje 04-e, pa je to propalo pa onda na bihsoccer pa je i to propalo pa onda ovdje. Ti ne propadas i to je dobro, no dosta raje se vec zna deceniju preko ovih slova, sad da ide da pise po klixu ili gdje vec zbog nekog aktuelnog dogadjaja/ desavanja pa nece niko. I te politicke omahe/skretanja kad se dese, niko nikog ne vrijedja vala, u sustini ne vidim zasto ne bi mogla biti tema odvojena te vrste ali istom mjerom razumijem da je tvoje da ili ne i da nemas potrebe objasnjavati i to je ok.
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 01 jul 2023, 15:22, ukupno mijenjano 3 puta.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
salex90
Postovi: 441
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la salex90 » 01 jul 2023, 15:17

admin je napisao/la:
01 jul 2023, 15:09
Dobro, ti ocigledno radis za/sa tim dc, pa ne bih dalje s tobom polemisao. Svako nek radi kako misli da je najbolje i sretno mu, al ipak je ljepse kad su cinjenice tacne i jasne. Mi radimo za ‘klikove’ jer se tako finansiramo. Jasno je da onaj ko ne radi za klikove ima drugi nacin finansiranja. Reklam nije, pretplate nije, evo ti reci sta ostaje.

To par puta manje, provjeri sa svojima koliko je puta (par ili par stotina). Mi smo na oko 1 do 1.5 miliona procitanih stranica u jednom danu.

Ps. Iskljucivo ja postavljam modove.
ne radim,niti sam ikada radio za taj portal ili neki drugi

rodica je godinama pisala, bez dinara naknade, studirala je novinarstvo i uzivanje je bilo citati tekstove

lepo sto si priznao oko klikova, dakle sve ono sto navedoh je tacno, regularno s tvoje strane sto si potvrdio i nema nista lose u tome, vec je cinjenicno da utice na kvalitet,a to vecina ljudi i pise na ovom forumu, da ne ulazim dublje u kvalitet autora tekstova i kopipejsting.

koliko znam, sponzorstva, ljudima sa dc je taj portal sekundarni izvor prihoda, ne zive od toga, zato je i kvalitet na nivou, vec godinama

broj pregleda apsolutno nista ne znaci u kontekstu kvaliteta, da ne uvredim, Zadruga je najgledaniji format na ovim prostorima od kada postoji televizija

da se ne bavimo logaritmima, bot nalozima i ostalim stvarima

sto se modova tice, a apropo onoga o mrznji i politici, cudno mi je to, kako ne zelis da se pise o politici, a medju glavnim politickim diskutantima ti modovi, bice da je selekcija zakazala.

Avatar
ASD
Postovi: 26270
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 01 jul 2023, 15:19

VensanKasel je napisao/la:
01 jul 2023, 15:11

Ja koliko se sjećam pisalo se da nećeš moći raditi , nećeš moći putovati , nećeš moći živjeti bez vakcine .
Pa i nije moglo, dok se nisu stekli uslovi, koliko se sjećam.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la YaSSaL » 01 jul 2023, 15:19

@admin

DaBogda zaradjivao milione, fakat ti zelim to.

Ali si tolika jajara, to je strasno. Ako znas sta je jajara uopste, bez spinovanja na nesto trece.

Avatar
RoninX
Postovi: 1988
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la RoninX » 01 jul 2023, 15:25

Po cemu su vasi novinari iznad prosjeka? Mislim svaka cast gazdi sto je tako galantan ali po meni bi taj posao mogla raditi i neka djecurlija iz srednje skole, honorarno, imali biste manje fiksne izdatke pa samim tim i veci profit sto je kako rece glavni motiv portala...

A i neki aktuelni vjestacki program bi mogao pisati tekstove sa par generickih informacija...mozda bi cak bili inovativniji od vase trenutne postave kad bi se bavili zutilom

Moja friskija zamjerka glede sportskog sadrzaja je sto nba draft nije imao puno vise paznje, trebala je ici prijelomna vijest preko cijelog portala i da stoji pola dana tako, jer je u nba dosao (potencijalno) najveci talenat nakon Lebrona a vama to ne predstavlja nista....ali dobro, ocito se ni to ne klika...mozda najbolje da pokrenete reality na fazon Zadruge i mlatite i jos vec lovu
Zadnja izmjena: RoninX, dana/u 01 jul 2023, 15:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13651
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la jasmin10 » 01 jul 2023, 15:26

Za vrijeme korone je bila priča da nece nevakcinisani raditi čak ni u Bosni, a da će našu dijasporu autobusima vraćati.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la YaSSaL » 01 jul 2023, 15:30

Jarane, imao si godinama MODa koji nikad u zivotu nije napisao post bez nazivanja nekoga debilom, retardom, moronom i slicno. O cemu pricamo mi dalje?

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la admin » 01 jul 2023, 15:40

RoninX je napisao/la:
01 jul 2023, 15:25
Po cemu su vasi novinari iznad prosjeka? Mislim svaka cast gazdi sto je tako galantan ali po meni bi taj posao mogla raditi i neka djecurlija iz srednje skole, honorarno, imali biste manje fiksne izdatke pa samim tim i veci profit sto je kako rece glavni motiv portala...

A i neki aktuelni vjestacki program bi mogao pisati tekstove sa par generickih informacija...mozda bi cak bili inovativniji od vase trenutne postave kad bi se bavili zutilom

Moja friskija zamjerka glede sportskog sadrzaja je sto nba draft nije imao puno vise paznje, trebala je ici prijelomna vijest preko cijelog portala i da stoji pola dana tako, jer je u nba dosao (potencijalno) najveci talenat nakon Lebrona a vama to ne predstavlja nista....ali dobro, ocito se ni to ne klika...mozda najbolje da pokrenete reality na fazon Zadruge i mlatite i jos vec lovu
Rado cu ti objasniti zasto su iznad prosjeka. Usput Moze i Saletu biti odgovor.

Ok, tebi su nase vijesti glupost, ispod casti ti je raditi za citanost i novac, radije bi pisao dubinske analize mjesec dana pa dobio otkaz (jer je medij propao), Pa tako na deset medija i na kraju vozao viljuskar u skladistu. To je OK, shvatam vitestvo u tome. Mada, pitacemo Saletovu rodicu koliko dugo je spremna raditi besplatno i da li postoji neko ko Joj sada placa za te tekstove koje je rodjaku milina citati.

Medjutim, postoje stotine portala u BiH. Postoje hiljade ljudi koji bi pisali bilo sta pa da zaradjuju od klikova i zive od toga. Medjutim, samo pojedini to mogu, a ovi nasi su definitivno u top 5%. To Jesil ti musterija za njihov proizvod ili nisi, to je druga tema. Ja recimo uopste ne pratim sport i nisam musterija ni za jedan sportski portal, to ne znaci da je sport sranje. Njihov posao je da proizvod prilagode trzistu. To se cini lako na oko, medjutim stotine ljudi ce danas objaviti tekst o Ronaldu, ali u BiH ce najcitaniji biti onaj kojeg ce napisati nas novinar. To nije lako.

Za ove ravnozemljase, molio bih da me ne uvlace u svoje gluposti. Ne znam sta je jajara. Za mene je levat onaj ko se bojao boce, a jos veci levat mi je onaj ko je pamet kupio od Semira Osmanagica.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la YaSSaL » 01 jul 2023, 15:41

Cetnici ti orgijaju po forumu, vrijedjaju drzavu, prave nas debilima, a ti ko jajara vazda. Poneki post, udaris demagogiju, suplju, ko visoki predstavnik, i to je to. A kad nekom od nas prekipi, idu banovi.

O politici se sere vazda, dok cetalji provode svoje. Kad imamo udar na drzavu, tu si da nas smiris i kazes, nemojte o politici.

Koliko te Dodik placa, jajaro?

Avatar
Gunner4
Postovi: 8541
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Gunner4 » 01 jul 2023, 15:49

Dan ti poljubim ljudima smetaju sise i guzica?! Da li u Afganistanu zivimo?!
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la admin » 01 jul 2023, 16:00

YaSSaL je napisao/la:
01 jul 2023, 15:41
Cetnici ti orgijaju po forumu, vrijedjaju drzavu, prave nas debilima, a ti ko jajara vazda. Poneki post, udaris demagogiju, suplju, ko visoki predstavnik, i to je to. A kad nekom od nas prekipi, idu banovi.

O politici se sere vazda, dok cetalji provode svoje. Kad imamo udar na drzavu, tu si da nas smiris i kazes, nemojte o politici.

Koliko te Dodik placa, jajaro?
To je vec uvrjedljivo. Ili si glup da mislis da se dodik boji hoces li ti sta napisati na forumu ili samo zelis da me uvrijedis. U svakom slucaju, vrijedno bana.

Vi sto iz njemacke branite drzavu na ovom forumu, bas ste pogrijesili adresu.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8126
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Rigoletto » 01 jul 2023, 16:05

admin je napisao/la:
01 jul 2023, 15:12
RoninX je napisao/la:
01 jul 2023, 15:07
admin je napisao/la:
01 jul 2023, 14:20
Cuj admin placa novinare 😂😂
Zar nisi ti vlasnik koji pise pod admin, haracic ili kako vec prezime?


Zanima me koliko vrijedi copy-paste sa Daily Maila, The Suna i slicnih zutila...kakav im je ugovor? Koliko su decki placeni?
E svasta. Nisam vlasnik portala :)

Sto se tice sadzaja, tu grijesis. Ako je slican, ne znaci da je copy-paste. Plate u SS.ba su generalno iznad prosjeka u industriji, ali i ljudi su iznad prosjeka pa se moze reci da je to OK
Ako vam je Čaušević iznad prosjeka onda imate ozbiljan problem.
goveđigulašmajka

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la admin » 01 jul 2023, 16:39

Daleko iznad prosjeka u nasoj industriji.

Pa vidi tebe, hiljadu postova nijedan veze s mozgom nema, nijedan ozbiljan, svaki samo zajebancija. Na profilnoj ti kravlja lobanja s konzerve gulasa i kao tebi treba neko umno stivo. Ko da si ti prvi musterija i za sta sto zahtjeva intelekt i obrazovanje iznad osnovne skole. Ti si ovdje radi budalasanja. Sta drugo covjek da radi, nego da se spusti na tvoj nivo i pise o budalastinama

Avatar
L-Train
Postovi: 18735
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la L-Train » 01 jul 2023, 16:45

Svaka ti je ka' Njegoseva.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.