FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
DamirT
Postovi: 15040
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 avg 2023, 19:58

De ba ljudi, pa u svim klubovima ima pritiska sa tribina. Zato i uzimaju 4 puta vecu platu nego doktor ili arhitekta. Ako ti se ne svidja to, idi care radi u praonici, zavrsi fakultet i miran si, a i tu ces imati pritisak. Kurko ce gazda dopustit da se zayebavas i radis sta hoces. Realno je momak ovu sezonu bio ispodprosjecan.

Svi koji su ucestvovali u ispadanju kluba trebaju ici jer nisi dobro obavio posao za koji si placen. Jedino mi je drago za Eldara. Nek je momak otisao u jaci klub i ligu. Poslije svega sto mu se desilo zasluzio je, a i jedini je opravdao ocekivanja uz Vranjesa
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 05 avg 2023, 20:04

Nije uopšte bit u pritisku, fulali ste svi. Bit je u tome kako se pljuje ta peta liga u Njemačkoj, a i ne zna se da je ta opcija (i zbog nekih drugi stvari) momku 10x isplativija od Premijer lige, a ovdje se priča o nekim ambicijama. Da li bi vi radili u popularnoj firmi za male pare ili u nekoj žnj firmi gdje imate dobru platu? Koga briga za ambicije, momak ide gdje mu je bolje iz milion razloga.

*I još ovo da se ne shvati pogrešno, ne odnosi se ovo samo na Maksimovića, on i jest bio loš. Odnosi se na to kako mi svakome nađemo neku manu, a po konkretnim djelima smo 0 od navijača. I to cijela država kaže. Golubović kad je došao pričalo se da boljih ima u federalnoj, šta dalje reći.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
mk1008
Postovi: 946
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 05 avg 2023, 20:11

Hajd okej Maksimovc otisao, ima svoje razloge, hvala mu, momak je godinama kod nas , znao nam je pomoci nekad
Kapetanović, Mehmedović prodani, imat ce i klub koristi to razumijem
Al mi krivo sto su pustili onog malog Mesica u Igman, dijete super igralo onih zadnjih par utakmica, normalno da nije na nivou nekih jacih igraca, ali jako je dobar bio obzirom da je kod Jahe na klupi sjedio .
Njega mi je zao sto su ga pustili, a i on je cini mi se U 21
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlanskinacin » 05 avg 2023, 20:22

simonknows je napisao/la:
05 avg 2023, 20:04
Nije uopšte bit u pritisku, fulali ste svi. Bit je u tome kako se pljuje ta peta liga u Njemačkoj, a i ne zna se da je ta opcija (i zbog nekih drugi stvari) momku 10x isplativija od Premijer lige, a ovdje se priča o nekim ambicijama. Da li bi vi radili u popularnoj firmi za male pare ili u nekoj žnj firmi gdje imate dobru platu? Koga briga za ambicije, momak ide gdje mu je bolje iz milion razloga.

*I još ovo da se ne shvati pogrešno, ne odnosi se ovo samo na Maksimovića, on i jest bio loš. Odnosi se na to kako mi svakome nađemo neku manu, a po konkretnim djelima smo 0 od navijača. I to cijela država kaže. Golubović kad je došao pričalo se da boljih ima u federalnoj, šta dalje reći.
Razumijem vjerovatno I da ode iz BiH kad nam je stanje takvo kakvo je i svi idu baš u Njemačku otvorila se prilika i vjv za buducnost sebe i svoje porodice. Iako su to njegovi razlozi pa me i ne zanimaju.

Morao sam napisati druže jer ono navijači kao navijači nikome nisu zgadili klub a ono što si prvo napisao je tako zvučalo.

Avatar
ASD
Postovi: 26278
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ASD » 05 avg 2023, 20:25

Maksimović je stagnirao dosta. Nije on ništa bolji od ovih što su tu.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2519
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 05 avg 2023, 20:30

montolivo18 je napisao/la:
05 avg 2023, 19:27
Šta mislite, koja tri U21 igrača bi trebala "konkurisati" za prvu postavu? Odlaskom Kapetanovića smo izgubili jednog takvog. Mislim da je Hadžibeganović siguran, neka raja koja je gledala utakmice kažu da ni Mućaj nije loš, Mujkić stoper isto, a tu su još golman Dalipagić,Kovačević, Novak, Sejranić,Bajrić i Hasanović, za kojeg se pisalo na forumu da je tanak.
Hadzibeganovic, Hasanovic, Mucaj moje misljenje, vjerovatno nekad i Dalipagic i Mujkic da ce poceti ova prva tri su u prednosti.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

montolivo18
Postovi: 842
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 05 avg 2023, 20:58

DamirT je napisao/la:
05 avg 2023, 19:58
De ba ljudi, pa u svim klubovima ima pritiska sa tribina. Zato i uzimaju 4 puta vecu platu nego doktor ili arhitekta. Ako ti se ne svidja to, idi care radi u praonici, zavrsi fakultet i miran si, a i tu ces imati pritisak. Kurko ce gazda dopustit da se zayebavas i radis sta hoces. Realno je momak ovu sezonu bio ispodprosjecan.

Svi koji su ucestvovali u ispadanju kluba trebaju ici jer nisi dobro obavio posao za koji si placen. Jedino mi je drago za Eldara. Nek je momak otisao u jaci klub i ligu. Poslije svega sto mu se desilo zasluzio je, a i jedini je opravdao ocekivanja uz Vranjesa
Moje mišljenje je da Mehmedović ništa specijalno nije odigrao, s povremenim bljeskovima na nekim utakmicama i to je to. Lično ne poznajem momka, nemam pojma da li je imao problema kakvih privatno, ako jeste, logično je da i to utiče. Želim mu sve najbolje, bar da dogodine zaigra za Dinamo. Za mene naša dva najbolja igrača su bila Adam Vošnjak u prvoj polusezoni, koji je držao tu sredinu do povrede, i Stojan Vranješ sa 36 godina, bez priprema sa ekipom, što dovoljno govori.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2519
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 05 avg 2023, 21:02

montolivo18 je napisao/la:
05 avg 2023, 20:58
DamirT je napisao/la:
05 avg 2023, 19:58
De ba ljudi, pa u svim klubovima ima pritiska sa tribina. Zato i uzimaju 4 puta vecu platu nego doktor ili arhitekta. Ako ti se ne svidja to, idi care radi u praonici, zavrsi fakultet i miran si, a i tu ces imati pritisak. Kurko ce gazda dopustit da se zayebavas i radis sta hoces. Realno je momak ovu sezonu bio ispodprosjecan.

Svi koji su ucestvovali u ispadanju kluba trebaju ici jer nisi dobro obavio posao za koji si placen. Jedino mi je drago za Eldara. Nek je momak otisao u jaci klub i ligu. Poslije svega sto mu se desilo zasluzio je, a i jedini je opravdao ocekivanja uz Vranjesa
Moje mišljenje je da Mehmedović ništa specijalno nije odigrao, s povremenim bljeskovima na nekim utakmicama i to je to. Lično ne poznajem momka, nemam pojma da li je imao problema kakvih privatno, ako jeste, logično je da i to utiče. Želim mu sve najbolje, bar da dogodine zaigra za Dinamo. Za mene naša dva najbolja igrača su bila Adam Vošnjak u prvoj polusezoni, koji je držao tu sredinu do povrede, i Stojan Vranješ sa 36 godina, bez priprema sa ekipom, što dovoljno govori.
Dva igraca koja su dosla spremna u ekipu, ove sto je Jaha spremao svi podbacili.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

montolivo18
Postovi: 842
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 05 avg 2023, 21:03

Skojevska je napisao/la:
05 avg 2023, 21:02
montolivo18 je napisao/la:
05 avg 2023, 20:58
DamirT je napisao/la:
05 avg 2023, 19:58
De ba ljudi, pa u svim klubovima ima pritiska sa tribina. Zato i uzimaju 4 puta vecu platu nego doktor ili arhitekta. Ako ti se ne svidja to, idi care radi u praonici, zavrsi fakultet i miran si, a i tu ces imati pritisak. Kurko ce gazda dopustit da se zayebavas i radis sta hoces. Realno je momak ovu sezonu bio ispodprosjecan.

Svi koji su ucestvovali u ispadanju kluba trebaju ici jer nisi dobro obavio posao za koji si placen. Jedino mi je drago za Eldara. Nek je momak otisao u jaci klub i ligu. Poslije svega sto mu se desilo zasluzio je, a i jedini je opravdao ocekivanja uz Vranjesa
Moje mišljenje je da Mehmedović ništa specijalno nije odigrao, s povremenim bljeskovima na nekim utakmicama i to je to. Lično ne poznajem momka, nemam pojma da li je imao problema kakvih privatno, ako jeste, logično je da i to utiče. Želim mu sve najbolje, bar da dogodine zaigra za Dinamo. Za mene naša dva najbolja igrača su bila Adam Vošnjak u prvoj polusezoni, koji je držao tu sredinu do povrede, i Stojan Vranješ sa 36 godina, bez priprema sa ekipom, što dovoljno govori.
Dva igraca koja su dosla spremna u ekipu, ove sto je Jaha spremao svi podbacili.
Baš tako.

Avatar
DamirT
Postovi: 15040
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 avg 2023, 21:04

montolivo18 je napisao/la:
05 avg 2023, 20:58
DamirT je napisao/la:
05 avg 2023, 19:58
De ba ljudi, pa u svim klubovima ima pritiska sa tribina. Zato i uzimaju 4 puta vecu platu nego doktor ili arhitekta. Ako ti se ne svidja to, idi care radi u praonici, zavrsi fakultet i miran si, a i tu ces imati pritisak. Kurko ce gazda dopustit da se zayebavas i radis sta hoces. Realno je momak ovu sezonu bio ispodprosjecan.

Svi koji su ucestvovali u ispadanju kluba trebaju ici jer nisi dobro obavio posao za koji si placen. Jedino mi je drago za Eldara. Nek je momak otisao u jaci klub i ligu. Poslije svega sto mu se desilo zasluzio je, a i jedini je opravdao ocekivanja uz Vranjesa
Moje mišljenje je da Mehmedović ništa specijalno nije odigrao, s povremenim bljeskovima na nekim utakmicama i to je to. Lično ne poznajem momka, nemam pojma da li je imao problema kakvih privatno, ako jeste, logično je da i to utiče. Želim mu sve najbolje, bar da dogodine zaigra za Dinamo. Za mene naša dva najbolja igrača su bila Adam Vošnjak u prvoj polusezoni, koji je držao tu sredinu do povrede, i Stojan Vranješ sa 36 godina, bez priprema sa ekipom, što dovoljno govori.
Ja vidis zaboravio sam Vosnjaka isto. Njega yeba povreda i vrati se u Sloveniju. Nije Mehmedovic bio nesto predobar, ali je od svih igraca bio u top 3 po meni.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

desperados
Postovi: 1084
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 05 avg 2023, 21:14

Joj Fukara :urnebes:

Avatar
DamirT
Postovi: 15040
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 avg 2023, 21:16

Bojkot trajao mjesec i 1 dan :rol: :rol:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

desperados
Postovi: 1084
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 05 avg 2023, 21:56

Sto bi rekli j.ebes karakter koji nije labilan

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2517
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 05 avg 2023, 22:11

Mujkan ispostovo♥️🖤😆
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
mk1008
Postovi: 946
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 05 avg 2023, 22:40

Realno gledano glupo je sto su ovako postupili, kad neko udje na stranicu i cita sva ona saopstenja njihova od pocetka do danas, krajnje je neozbiljno sve ovo.
Prvo azmir pa borimo se pa svi smo za azmira , pa bojkot i sad tek tako sve okej kao da nista nije bilo. Al tako je kako je. Jedina pozitivna stvar je to sto cemo makar eto sad bit svi ili bar vecina jedinstveni, nema razdvajanja na ove one, za protiv, svi smo tu da bodrimo klub za ulazak u PL i tjt. Mozda bi da je bojkot potrajao dugo, raspalo se tj razislo i ovo ljudi sto ima , a nije zavidna brojka..
Npr horde su par mjeseci bile u bojkotu ali tu se radi o velikoj skupini.
Mislim da bi trebali, oni kao pripadnici navijacke grupe ici na neka druzenja,neke aktivnosti sa omladinom, srednjoskolcima, pogotov medju djecom od 16-17 god i starijima da se sad ta brojka dize polako, a mozemo to.
I pokusati ponovo organizovati crveno crnu noc , to je jedna od stvari za kojima najvise zalim sto nam nisu postale praksa..
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
Zodiac
Postovi: 4062
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Zodiac » 05 avg 2023, 22:43

Zato i jesmo tu gdje jesmo,nebitan faktor i 30 g posle rata u jednoj od najgorih liga Evrope.

antisisoja1919
Postovi: 3710
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 05 avg 2023, 22:57

Mislim da se prekid bojkota desio najvjerovatnije na inicijativu starijih članova koji su prije bili na vrhu grupe.
Svjesni su vjerovatno situacije da bi ovo bio dobar korak prema gasenju da su se dalje produzili bojkot i nesuglasice.
Problem je sto se ovdje luta bez ikakvog plana i kompasa. Naglo se donose neke odluke bez da se dobro odvaga kakve su dugorocne posljedice.
Opet vrh grupe najbolje zna sta radi.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2517
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 05 avg 2023, 22:59

Sutra će bit 76 fukara na sjeveru... Pljuni pa liži, poserem se na jedan dio fukara, nisu sve fukare fukare.... Nabijem i azmira, glogovca.... Sloboda prije svih.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37707
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 avg 2023, 23:00

Pa nista Sloboda ce opet kao i uvijek zavrsiti u qrcu. Doci ce svi za 3-4 godine i reci mi smo upozoravali za Mujkanovica, duzi vremenski period smo vec protiv njega kada smo skontali neke stvari. I onda ce na kraju dovesti Mujkanovica 2 i nanovo.

Na kraju ce nas 20 max da bojkotuje, a vi cete gledati kako vam Celik dere guzove. I neka ce, zasluzili ste da vas se udara qrcem u celo.

Sloboda nema iskrenih navijaca i to je tako nazalost.

Doci ce UG prijatelji 2026. kad ne budu imali gdje vise i reci jest Mujkanovic los. :urnebes:
A onda ce dovesti nekog jos goreg i otjerati svakog ko bude pokusao da napravi nesto jer im ne odgovara.

Avatar
Beduin
Postovi: 16743
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 05 avg 2023, 23:10

Kad je mog'o Aco nakon onih saopstenja i prozivanja clanova Uprave Slobode postati predsjednik Skupstine i drugovati sad sa njima, mogu i Fukare. Zato i jesmo Tuzlaci i Slobodasi, vazda ovakvi nekarakterni i labilni.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: almir2018 i 19 gostiju.