FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
76
35%
Ne
140
65%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4084
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 29 avg 2023, 15:07

keli je napisao/la:
29 avg 2023, 15:04
MortemHz je napisao/la:
29 avg 2023, 14:57
A što ovo rade?
Zato sto nisu htjeli da igraju utakmice u 4-5 po suncu jer ove ekipe nemaju reflektore. Kao sto su nasi npr igrali u tuzli u 5 na 30+ stepeni. Uostalom ovo ne bi trebalo pustati, kakvi uslovi tebi takvi i protivniku.
ja jesu se pohasili na svim poljima.. Ali ne znaju levati, nafaka je nafaka :)
- 1 9 4 6 -

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 29 avg 2023, 15:17

avram je tenk, najbolja 10ka lige. To sto umre u 35oj nije do njega nego do prethodnih priprema koje je odradio u fullu. Sta je sve morao proci zadnjih godinu dana dok pasce nije otislo u tursku, dobro on ikako trci!
Jedva cekam ovu ekipu vidjeti u martu ako bog da
NEMA NAZAD

Torino
Postovi: 1639
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Torino » 29 avg 2023, 15:19

hordasDoboj je napisao/la:
29 avg 2023, 14:51
Kako mi je sad zao ona 3 boda protiv Sloge :damn:
Tek meni. Najgore mi je što sam polagao neku nadu u Dogana, kad on samo na tv-u zna palamuditi o taktikama i greškama, kad treba nešto pokazati u praksi opali te šamar zvani Sloga.

Što se tiče ekipe, nama će najbolje doći ova pauza, samo da je Goška kako povaliti.
🇵🇸

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4084
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 29 avg 2023, 15:21

holyman je napisao/la:
29 avg 2023, 15:17
avram je tenk, najbolja 10ka lige. To sto umre u 35oj nije do njega nego do prethodnih priprema koje je odradio u fullu. Sta je sve morao proci zadnjih godinu dana dok pasce nije otislo u tursku, dobro on ikako trci!
Jedva cekam ovu ekipu vidjeti u martu ako bog da
nemoj tako.. de nam izvadi eloboracije kako je Dalkan rivaldo za avrama kojeg uzdizemo eto onako, jer ne volimo nasu djecu.. ili sto suljic kaze, bitno je da ima brazilski pasos. (doduse sad da nam je suljic po jednoj strani a ziljka po drugoj to bi bio seks, ali eto odreknemo se nekih igraca brzo, odnosno ne zadrze se ljudi duze od godinu kako treba). .. zanimljivo kako se na kraju sve ogoli i bude jasno i mazlumu.
Mirza je umislo da je Sarajevo Real Madrid pa ih samo treba poredati a oni ce sami dobiti tekmu, inace galaktikosi balkana..
- 1 9 4 6 -

Avatar
Aduka87
Postovi: 9287
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 29 avg 2023, 15:22

Protiv GOSKa u subotu 20:45h.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
brojjedan
Postovi: 401
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brojjedan » 29 avg 2023, 15:27

GalileoGalilei je napisao/la:
29 avg 2023, 14:13
@SamoZdravlje
Mlatiš kao maksum.. Ako se išta ne može i ne smije zamjeriti Mirku Oremušu, to je borba i zalaganje svaku tekmu koju je igrao u našem dresu. Možda nije bio neki tehničar, ali je bio koristan na terenu. Druga stvar, ima poprilično dobar CV za čitavu karijeru. Treće, kad je došao kod nas, bilo je masu komentara navijača Hajduka kojima je bilo žao što ga njihova Uprava nije ugrabila.

Velkoski je imao svojih mana, u zadnjem mandatu je bio užasan, ali je opet dao dosta Klubu. Ni meni nije bio najdraži, ali ostao je u lijepom sjećanju.

Okej je da voliš mlade igrače i Akademiju, meni je isto puno srce kad vidim nekog kvalitetnog kao što je Buljubašić, ali treba biti realan. Kako pišeš, imam osjećaj da su te Oremuš i Velkoski negdje namlatili i poslali na intenzivnu.
@samozdravlje samo mlati, realno. ali neka ga, dosadno mu.
nego, gdje je kakav golman ako Rogic nije za nas. koštat ce nas ovo djete bodova pa poslije placi za njima. kakvog smo mi igraca drzali na klupi zbog dala...ubit se trebamo.

umrobihzbogtebe1946
Postovi: 1378
Pridružen/a: 07 feb 2020, 09:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la umrobihzbogtebe1946 » 29 avg 2023, 15:33

Nije mi jasno što Simon stalno potencira da svi dobijaju priliku, i ako je tako što se to ne odnosi na Mulalića, Radovića i Rogića koji nisu dobili nijednu minutu od njegovog dolaska. Čini mi se da bi se puno bolje uklopili od Beganovića, Durakovića i Šahinovića.

Ostalo sve top, bravo treneru :salut:
Volim te Saraj'vo!

24.10.1946.
22.7.2023.
24.7.2023.
10.8.2023.

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 29 avg 2023, 15:34

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
29 avg 2023, 15:21
holyman je napisao/la:
29 avg 2023, 15:17
avram je tenk, najbolja 10ka lige. To sto umre u 35oj nije do njega nego do prethodnih priprema koje je odradio u fullu. Sta je sve morao proci zadnjih godinu dana dok pasce nije otislo u tursku, dobro on ikako trci!
Jedva cekam ovu ekipu vidjeti u martu ako bog da
nemoj tako.. de nam izvadi eloboracije kako je Dalkan rivaldo za avrama kojeg uzdizemo eto onako, jer ne volimo nasu djecu.. ili sto suljic kaze, bitno je da ima brazilski pasos. (doduse sad da nam je suljic po jednoj strani a ziljka po drugoj to bi bio seks, ali eto odreknemo se nekih igraca brzo, odnosno ne zadrze se ljudi duze od godinu kako treba). .. zanimljivo kako se na kraju sve ogoli i bude jasno i mazlumu.
Mirza je umislo da je Sarajevo Real Madrid pa ih samo treba poredati a oni ce sami dobiti tekmu, inace galaktikosi balkana..
ma strasno je sta se sve cita. Ko ima prigovoriti nesto Avramu taj na utakmici nikad nije bio, vrijedi frajer svaku marku. Onaj jorgan me takodjer iznenadio, malac je zvjerka na svojoj poziciji, buljubasic megatalent. Pena mi se igra sa zivcima ali sinoc cim izgubi loptu, usprinta 100 metara nazad i sprijeci centarsut koji je nama ko penal, ne pamtim stranca da je tako nesto uradio u nasem dresu. Od njega nista do marta ne ocekujem svakako.
Renan kao sto sam vec rekao, najbolji igrac lige.
Odbrana katastrofalna, strasno je koliko nam protivnici 100% prilika stvaraju. Sahinovic siguran.

svi u gabelu!
NEMA NAZAD

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4084
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 29 avg 2023, 15:34

brojjedan je napisao/la:
29 avg 2023, 15:27
GalileoGalilei je napisao/la:
29 avg 2023, 14:13
@SamoZdravlje
Mlatiš kao maksum.. Ako se išta ne može i ne smije zamjeriti Mirku Oremušu, to je borba i zalaganje svaku tekmu koju je igrao u našem dresu. Možda nije bio neki tehničar, ali je bio koristan na terenu. Druga stvar, ima poprilično dobar CV za čitavu karijeru. Treće, kad je došao kod nas, bilo je masu komentara navijača Hajduka kojima je bilo žao što ga njihova Uprava nije ugrabila.

Velkoski je imao svojih mana, u zadnjem mandatu je bio užasan, ali je opet dao dosta Klubu. Ni meni nije bio najdraži, ali ostao je u lijepom sjećanju.

Okej je da voliš mlade igrače i Akademiju, meni je isto puno srce kad vidim nekog kvalitetnog kao što je Buljubašić, ali treba biti realan. Kako pišeš, imam osjećaj da su te Oremuš i Velkoski negdje namlatili i poslali na intenzivnu.
@samozdravlje samo mlati, realno. ali neka ga, dosadno mu.
nego, gdje je kakav golman ako Rogic nije za nas. koštat ce nas ovo djete bodova pa poslije placi za njima. kakvog smo mi igraca drzali na klupi zbog dala...ubit se trebamo.

a Saha mora malo na saljevanje strave.. **** mu mater izleti s te linije, poleti kroz zrak, koljeno u zrak i razgrci... jebote ruke mozes koristiti nece ti niko glavom loptu skinuti.. Tako kako on s linije ne mrda tako i odbrani se povlacimo pred napadom protivnika, pustamo ih da nas uvlace golmanu u krilo.. daj malo hrabrosti, cohones ili ti ga damu, pravovremen start na loptu, kad igrac glavu digne tad ti je sansa.... sve nesto opipavamo, mekano.. (ne mogu da vjerujem, jesu li se ono skolovali uopste, kako povrsno djeluju nekad, nadam se da ce Rozman sve stici ustanoviti i rijesiti od problema.
- 1 9 4 6 -

Anex
Postovi: 2938
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 29 avg 2023, 15:37

Ima li gdje snimak cijele tekme

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4084
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 29 avg 2023, 15:38

Anex je napisao/la:
29 avg 2023, 15:37
Ima li gdje snimak cijele tekme
- 1 9 4 6 -

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5908
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 29 avg 2023, 15:41

Sto se tice PENALA, i svih uglova kad se gleda a posebno ako se gleda iz ugla kamere iza gola svi parametri govore da penal nije cak i da ga je u ruku lopta pogodila, jer je igrac sklonio ruku iza LEDJA, uradio sto je mogao..

Drugo lopta ga je najvjerovatnije pogdila i stomak kuk ako se uzme kakvu je lopta imala reakciju, TAKODJE POGLEDAJTE GDJE BIO SUDIJA POLOZAJ SUDIJE PREGLED SUDIJE, cak njegova rekcija je davala dojam cak i da je bio VAR da nebi trazio asistenciju,, a polozaj sudije i vizuelnost koju je on imao je bolja nego od bilo koje kamere..

Sto se tice utakmice, vidi se da je Rozman za 3 utakmice vise uigrao ekipu nego mirza za 22 tekme, brzi prenos lopte od stopera do centra mnogo preciznih pasova direktni ali i oni koji idu u dupli pas ili izmedju protivnicki igraca u prostor.

Fizicka sprema fali, covjek je rekao kad je igrace spoio na struju vidio je sve i automaski je svoim kondicionim trenerima naredio da kondicione treninge odradju odredjenim (blazim ) tempom i dao im rokove kojim usponom brzionom to da dizu..

Covjek je rekao kompiuter je pomagalo koje ja koristim kad dodje neki igrac i kaze sto ja neigra sto me mjenjas sto me drzis po klupi ja mu prvo upalim kompiuter a posle toga objasnim sta koja strjelica govori pa onda ono sto on vidi odnosno nevidi na treningu pa onda plan sta od njeg ocekuje i u kojem vremenu..

Golmanatreba dovest, Rogic je isti nivo ko Sehinovic, malo bolji sa izlaska sa linije malo losi liniski, to je to..

Bez dobro golmana i spica titulu nikad nijedna ekipa nece osvoit taman imo 10 ronalda iz brazila

Zar nije MULALIC pored povrede ima neki sukib sa klubom

Anex
Postovi: 2938
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 29 avg 2023, 15:47

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
29 avg 2023, 15:38
Anex je napisao/la:
29 avg 2023, 15:37
Ima li gdje snimak cijele tekme
Hvala druže

Torino
Postovi: 1639
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Torino » 29 avg 2023, 15:57

umrobihzbogtebe1946 je napisao/la:
29 avg 2023, 15:33
Nije mi jasno što Simon stalno potencira da svi dobijaju priliku, i ako je tako što se to ne odnosi na Mulalića, Radovića i Rogića koji nisu dobili nijednu minutu od njegovog dolaska. Čini mi se da bi se puno bolje uklopili od Beganovića, Durakovića i Šahinovića.

Ostalo sve top, bravo treneru :salut:
Kad pogledaš malo bolje vidiš da vadi one koji su na škrgama ili im visi drugi žuti (što mi sa našom spremom ne bi izdržali da sa 10 igramo). On radi sa njima svaki dan poznaje ih najbolje.
🇵🇸

Samozdravlje
Postovi: 7769
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 29 avg 2023, 16:09

holyman je napisao/la:
29 avg 2023, 15:34
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
29 avg 2023, 15:21
holyman je napisao/la:
29 avg 2023, 15:17
avram je tenk, najbolja 10ka lige. To sto umre u 35oj nije do njega nego do prethodnih priprema koje je odradio u fullu. Sta je sve morao proci zadnjih godinu dana dok pasce nije otislo u tursku, dobro on ikako trci!
Jedva cekam ovu ekipu vidjeti u martu ako bog da
nemoj tako.. de nam izvadi eloboracije kako je Dalkan rivaldo za avrama kojeg uzdizemo eto onako, jer ne volimo nasu djecu.. ili sto suljic kaze, bitno je da ima brazilski pasos. (doduse sad da nam je suljic po jednoj strani a ziljka po drugoj to bi bio seks, ali eto odreknemo se nekih igraca brzo, odnosno ne zadrze se ljudi duze od godinu kako treba). .. zanimljivo kako se na kraju sve ogoli i bude jasno i mazlumu.
Mirza je umislo da je Sarajevo Real Madrid pa ih samo treba poredati a oni ce sami dobiti tekmu, inace galaktikosi balkana..
ma strasno je sta se sve cita. Ko ima prigovoriti nesto Avramu taj na utakmici nikad nije bio, vrijedi frajer svaku marku. Onaj jorgan me takodjer iznenadio, malac je zvjerka na svojoj poziciji, buljubasic megatalent. Pena mi se igra sa zivcima ali sinoc cim izgubi loptu, usprinta 100 metara nazad i sprijeci centarsut koji je nama ko penal, ne pamtim stranca da je tako nesto uradio u nasem dresu. Od njega nista do marta ne ocekujem svakako.
Renan kao sto sam vec rekao, najbolji igrac lige.
Odbrana katastrofalna, strasno je koliko nam protivnici 100% prilika stvaraju. Sahinovic siguran.

svi u gabelu!

Da zna lopte kao malo ko u FKS, baš pod mrskim Varesanovicem je odigrao najviše minuta. Paša igrači su kurave,pogotovo ovi izvan BiH (čast izuzetcima). Avramu je ostalo 3 mjeseca ugovora i sad će sam sebi davati inercije protiv bolova. Crepulja br.2, eto to je to. Vidjet ćemo u martu,ako produži hoće li biti opet ranjen. Vidim ga u Rumuniji :thumbup: :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
scholsey
Postovi: 1805
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 29 avg 2023, 16:20

slika
Ma 'ta će Avram.

Liverpoolov izdanak, A reprezentativac i mega talenat polako diže formu. U prošloj utakmici je čak zabilježio i prvi key pass.. samo je 4. najgore ocijenjeni igrači svoje ekipe. Treba očekivati da uskoro kreira i prvu priliku.

Prototip moderne desetke.
The saddest thing in life is wasted talent.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 29 avg 2023, 16:26

Kakav glup post :facepalm:

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2118
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 29 avg 2023, 16:29

Ja ne vjerujem da je Rogić loš, već Rožman ide na kartu Muhamedovih godina. Pokušava ga istrpiti kako bismo dobili golmana ala Kovačević.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 29 avg 2023, 16:34

Po do sad vidjenom Mulalic mi se cini bolji bek od Beganovica. Samo treba sa momkom jos raditi, vjerujem, da bi ga Rozman ucinio jos boljim.
Druga strana Durakovic vs Radovic ne znam sta da kažem. Durakovic polako dize formu, ali bi i Radovic definitivno zasluzio priliku, da pokaže, da li se uklapa u sistem Rozmana ili ne.

Sahinovic vs Rogic. Dati Rogicu sansu prije Sahinovica, jer cemo imati probleme kod ekipa koje nas budu stalno napadale. Sahinovic em sto se rijetko odluci za izlazak sa gol linije, pomalo unosi nemir i u ostatak odbrane.

Ostalo udure.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

fks74
Postovi: 9421
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 avg 2023, 16:42

Sinoć sve predobro izgledalo 35 min a onda kao da je druga ekipa izašla. Ne znam kako ali se fizička sprema mora podići što prije, nas će Zrinjski pojesti ako se ne dignu fizički.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander i 20 gostiju.