San Antonio Spurs

Kugla3
Postovi: 674
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 19 okt 2023, 15:01

Pop said tonight's starting lineup - Sochan, Vassell, Johnson, Wemby & Collins - is penciled to start on opening night:

"They better play well or we are in trouble. Those are the big guys. They are tall, they are big, they are going to start."

To je to. Po meni s klupe Tre, Malaki i Osman moraju imati najvecu minutazu. Pop je jos nadodao da je se prošle godine radilo o razvijanju dok bi ove godine se trebalo raditi o pobjeđivanju. Fino se grize u odbrani u ove zadnje 3 tekme. Jos GSW odradit pa onda lagano iščekivati opening night.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 22 okt 2023, 11:34

Joj, šteta da mi obrisalo hype postove. San Antonio, opet će se diviti koš. svijet tebi.

Dobar ko kruh, Francuz (Tony, Boris.. Victor)

Avatar
Raul_64
Postovi: 14901
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 22 okt 2023, 19:54

Zach dio porodice naredne tri sezone.

Samo zdravlja , jer pikao je ozbiljan basket u zavrsnici sezone.Moze kaznit mismatch,ima tricu,ima osjeca za dodavanje,ima skok.Ima dosta elemenata koji ga cini dobrim tandemom sa Wembiem.Boljim realno nego Jakob cisto zbog te mogucnosti da pruzi Wembiu vise prostora za manevar sa tim sutom za tri poena.

Rizik zbog zdravlja postoji al lajkam.

Lajkam da smo Devina i njega sredili pred sezonu.Da ima stabilnosti malo.
Da pronalazimo te fitove oko aliena.Mozda ne dugorocne al kratkorocne barem.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25367
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 okt 2023, 22:28

Raul_64 je napisao/la:
22 okt 2023, 19:54
Zach dio porodice naredne tri sezone.

Samo zdravlja , jer pikao je ozbiljan basket u zavrsnici sezone.Moze kaznit mismatch,ima tricu,ima osjeca za dodavanje,ima skok.Ima dosta elemenata koji ga cini dobrim tandemom sa Wembiem.Boljim realno nego Jakob cisto zbog te mogucnosti da pruzi Wembiu vise prostora za manevar sa tim sutom za tri poena.

Rizik zbog zdravlja postoji al lajkam.

Lajkam da smo Devina i njega sredili pred sezonu.Da ima stabilnosti malo.
Da pronalazimo te fitove oko aliena.Mozda ne dugorocne al kratkorocne barem.
San Antonio Spurs center Zach Collins has agreed on a two-year, $35 million contract extension

Ovo je odlican posao i super cifra kad se vidi koliko zaradjuju startni centri u NBAu, a barem pola njih nema ni priblizan skillset kakav ima Zach.Njemu je bitno samo zdravlje, nista drugo.Necemo imati gotovo nikakve brige na ljeto. :zviz:

Kugla3
Postovi: 674
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 23 okt 2023, 18:07

Odličan posao napravljen sa Zachom. Kako mi je drago zbog tog momka, nakon onih povreda da se vrati i igra jako dobru kosarku. Kao sto kaze @nez odlična cifra za centra sa onako dobrim osjećajem za kosarku a po dosad prikazanom mislim da ga Pop obožava jer je čak prije pola godine najavio da ce biti startni C.Samo Boze zdravlja i bice odličan tandem sa Wembyem.

Malo prije naletih na sliku da su Admiral i Tim u rookie sezoni imali skor 56-26,pa nesto kontam mozemo li to ponoviti ove sezone. Vjerojatno ce biti nemoguce napraviti takav skor ali sam siguran da mozemo ici preko 50% kad se uzme omjer pobjeda i poraza. Bice jako fino pratit ovu sezonu i da vidimo kako ce ekipa dalje rasti.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12739
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 23 okt 2023, 19:11

Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25367
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 okt 2023, 23:47

Kugla3 je napisao/la:
23 okt 2023, 18:07
Odličan posao napravljen sa Zachom. Kako mi je drago zbog tog momka, nakon onih povreda da se vrati i igra jako dobru kosarku. Kao sto kaze @nez odlična cifra za centra sa onako dobrim osjećajem za kosarku a po dosad prikazanom mislim da ga Pop obožava jer je čak prije pola godine najavio da ce biti startni C.Samo Boze zdravlja i bice odličan tandem sa Wembyem.

Malo prije naletih na sliku da su Admiral i Tim u rookie sezoni imali skor 56-26,pa nesto kontam mozemo li to ponoviti ove sezone. Vjerojatno ce biti nemoguce napraviti takav skor ali sam siguran da mozemo ici preko 50% kad se uzme omjer pobjeda i poraza. Bice jako fino pratit ovu sezonu i da vidimo kako ce ekipa dalje rasti.
Nerealno je ocekivati bilo sta od nas na ovakvom zapadu.Fakticki nemas ekipe u koju ces uprijeti prstom i reci da ce biti losi ove sezone.Treba pustiti da se igra, pa vidjeti gdje ce to sve odvesti!? Prioriteti su sasvim druge prirode i vec su poznati. ;)

Takodje, nama ce trebati vremena da se startna petorka uigra, a da ne pominjem da nam i klupa nije nesto specijalno jaka i da nemas nijednog igraca osim Branhama i donekle Jonesa koji su sposobni kreirati sut sami za sebe, a Branham ima tek 20 godina, sto ce reci da ce imati oscilacije.Ne treba zaboraviti ni da je predsezona ipak predsezona.Prave stvari tek treba da pocnu.

EDIT: San Antonio Spurs are converting center Charles Bediako to a two-way contract.

Ovi potezom, roster je spreman za sezonu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25367
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 okt 2023, 00:01



Gledaj dvojca u pozadini sto sjede. :cool: :cool: Ovo nema nijedna fransiza.

Kugla3
Postovi: 674
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 24 okt 2023, 02:54

NEZALAGANJE je napisao/la:
24 okt 2023, 00:01


Gledaj dvojca u pozadini sto sjede. :cool: :cool: Ovo nema nijedna fransiza.
Kakav je to duo bio odnosno trio sa Tonyem :oops: :crazy:

Vidjet ćemo sto se tiče skora i kako ce se sezona odvijati. Zapad je jako kvalitetan, jači svakako od Istoka ali ja sam iskreno ubijeđen da se sa svima mozemo nositi, i da je PO moguć pa makar to bilo i kroz Play In,a iako ne uletimo u PO nema veze proces je bitan. Svaka pobjeda sa ovom ekipom je bonus za njih za ono sto ce nadam se doci u bližoj budućnosti. Tankiranje smo završili i kao sto je Pop izjavio odsada pa nadalje se samo radi o pobjeđivanju i nicemu drugom. Imamo tuđih pikova tako da ce oni "tankirati" za nas.

Wembyeva statistika u predsezoni. Mislim da bi vrlo lako mogao uci u uzi krug za DPOY, ako ispuni uvjete sto se tiče broja tekmi.
20.8 MPG, 19.3 PPG, 4.8 RPG, 1.5 APG, 1.0 SPG, 2.8 BPG, 2.8 TOV, 50.9 FG%, 31.8 3P%, 85.7 FT%, +40
Being second is to be the first of the ones who lose.

Kugla3
Postovi: 674
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 25 okt 2023, 00:32

Kod Dallasa Luka a kod nas Zach upitni za sutra.
Being second is to be the first of the ones who lose.

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la nepoznat1 » 25 okt 2023, 17:20

Gdje se mogu pogledati snimci čitavih mečeva, ovi termini oko 3-4 ujutru mi nikako ne odgovaraju? Da je džabe normalno. :mrgreen:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25367
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 okt 2023, 23:49

ElTigre9 je napisao/la:
25 okt 2023, 17:20
Gdje se mogu pogledati snimci čitavih mečeva, ovi termini oko 3-4 ujutru mi nikako ne odgovaraju? Da je džabe normalno. :mrgreen:
Ja stvarno ne znam , obzirom da imam LP.Mozda ti neko drugi moze pomoci, ali sigurno negdje ima...

Gledaj ludnice za veceras: Spurs have released what they called a "limited number" of standing room only seats for tonight's opener against the Mavericks, a team spokesperson said. :rol:

Victor Wembanyama's debut is set to start at 8:30 p.m.

Avatar
SantiCazorla08
Postovi: 964
Pridružen/a: 22 dec 2016, 08:18
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la SantiCazorla08 » 25 okt 2023, 23:54

ElTigre9 je napisao/la:
25 okt 2023, 17:20
Gdje se mogu pogledati snimci čitavih mečeva, ovi termini oko 3-4 ujutru mi nikako ne odgovaraju? Da je džabe normalno. :mrgreen:
https://watchreplay.net/

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la nepoznat1 » 26 okt 2023, 00:18

SantiCazorla08 je napisao/la:
25 okt 2023, 23:54
ElTigre9 je napisao/la:
25 okt 2023, 17:20
Gdje se mogu pogledati snimci čitavih mečeva, ovi termini oko 3-4 ujutru mi nikako ne odgovaraju? Da je džabe normalno. :mrgreen:
https://watchreplay.net/
Hvala. :thumbup: Našao sam na ruskom vk snimke, ali ovdje su još bolji.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25367
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 okt 2023, 06:13

Klasicno izgubljena tekma na nase neiskustvo.Definicija onoga kako ne treba odigrati, ne samo zavrsnicu tekme, vec zavrsnicu svake cetvrtine.

Lekcije koje treba nauciti.

Kugla3
Postovi: 674
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 26 okt 2023, 06:17

Kakva dva zadnja posjeda :|
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 26 okt 2023, 07:08

NEZALAGANJE je napisao/la:
26 okt 2023, 06:13
Klasicno izgubljena tekma na nase neiskustvo.Definicija onoga kako ne treba odigrati, ne samo zavrsnicu tekme, vec zavrsnicu svake cetvrtine.

Lekcije koje treba nauciti.
Exactly. Pop po popizdio prije na jedan onakav forsirajući posjed Keldona ili Vica ranije, no pušta djecu da se igraju. Ovo će biti ozbiljno Texas rivalstvo SAS Dallas kroz nekoliko godina

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12739
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Mig_Mig » 26 okt 2023, 07:47

Nedopustivo da odigramo utakmicu sa manje zelje i borbenosti od Dalasa.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25367
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 26 okt 2023, 10:47

Utakmica je generalno odigrana dobro.Pojedinci su igrali dobro, ali smo zakazali kao ekipa, posebno u zavrsnici.

Vidjelo se da smo mladi, da nismo uigrani, da treba vremena.Na to sve ti je najbolji igrac fakticki presjedio tekmu zbog faulova.

Tamo gdje se vidjelo nase neiskustvo posebno i gdje generalno vidis kad je ekipa ozbiljna je zatvaranje cetvrtina. Bukvalno smo svaku upropastili.Umjesto da bude najmanje 10+ razlike i na kraju prve, a pogotovo na kraju poluvremena, mis smo ih pustili da se odrze, da budu blizu.Kad se na to doda pa barem 10 izgubljenih lopti u 3/4, dobro smo se ikako i drzali.

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la nepoznat1 » 26 okt 2023, 13:36

Wemby prva odbrana u ligi i prva blokada, čitav meč je bio u problemu sa faulovima i bekovi su mu premalo lopti slali, a opet dao 15 poena. Vassell, Collins, Jones isto dobri.

Kad Dallasa Lively odličan, Luka mi je drag ali baš pretjeruje sa glumom i konstantnom svađom sa sudijama.

Šteta za poraz jer se ovo moglo i trebalo dobiti, protiv Houstona malo pametnije i doće prva pobjeda.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.