Vremeplov 4: Ligaška takmičenja od 1945-1992. godine

Moderator/ica: insider

PostPostao/la Mikica dana 14 mar 2011, 13:34

Krajiška zona 1974/75

1. Sloboda (Bosanski Novi) 32 21 4 7 67:29 46
2. Naprijed (Banja Luka) 32 20 5 7 55.25 45
3. Mladost (Kotor Varoš) 32 17 5 10 69:60 39
4. Sloga (Gornji Podgradci) 32 15 6 11 51:48 36
5. BSK (Banja Luka) 32 15 5 12 46:40 35
6. Bratstvo (Bosanska Krupa) 32 14 6 12 50:42 34
7. Borac (Bosanska Dubica) 32 14 5 13 57:55 33
8. Sloboda (Mrkonjić Grad) 32 13 6 15 73:80 32
9. Bakšaiš (Bihać) 32 12 7 13 69:51 31
10. Bratstvo (Ključ) 32 12 7 13 58:48 31
11. OFK Prijedor (Prijedor) 32 12 9 11 50:45 31
12. Krajina (Cazin) 32 11 9 12 62:50 31
13. Željezničar (Banja Luka) 32 11 9 12 53:53 31
14. Šator (Glamoč) 32 12 6 14 55:65 30
15. Borac (Drvar) 32 13 4 15 42:61 30
16. Bratstvo (Ko..... 32 7 5 20 24:68 19
17. Sloga (S..... 32 2 6 24 37:95 10

Krajiška zona 1976/77

1. Krajina (Cazin) 34 21 11 2 81:21 53
2. Krajišnik (Velika Kladuša) 34 21 8 5 74:28 50
3. Mladost (Kotor Varoš) 34 17 10 7 71:38 44
4. Sloboda (Bosanski Novi) 34 16 10 8 64:43 42
5. Naprijed (Banja Luka) 34 16 9 9 65:44 41
6. OFK Prijedor (Prijedor) 34 18 4 12 62:42 40
7. BSK (Banja Luka) 34 16 7 11 56:41 39
8. Sloboda (Mrkonjić Grad) 34 15 7 12 69:51 37
9. Borac (Drvar) 34 12 9 13 56:49 37
10. Borac (Bosanska Dubica) 34 14 5 15 52:58 33
11. Bratstvo (Ključ) 34 14 5 15 46:62 33
12. Ljubić (Prnjavor) 34 11 10 13 40:33 32
13. Bratstvo (Bosanska Krupa) 34 11 11 12 40:45 32
14. Sloga (Gornji Podrgradci) 34 11 8 15 57:50 30
15. Šator (Glamoč) 34 10 6 18 43:84 26
16. Dubrave (Dubrave) 34 9 4 21 44:76 22
17. Sloga (B...... 34 5 5 25 33:97 14
18. Gorica (Šipovo) 34 3 4 27 24:115 10

Krajiška zona 1977/78

1. OFK Prijedor (Prijedor) 30 23 5 2 66:25 51
2. Krajišnik (Velika Kladuša) 30 20 5 5 79:29 45
3. Podgrmeč (Sanski Most) 30 17 7 6 59:22 41
4. BSK (Banja Luka) 30 15 8 7 78:34 38
5. Naprijed (Banja Luka) 30 15 8 7 58:34 38
6. Bratstvo (Bosanska Krupa) 30 15 7 8 52:38 37
7. Ljubić (Prnjavor) 30 14 8 8 59:34 36
8. Borac (Bosanska Dubica) 30 7 13 10 46:55 29
9. Lijevče (Nova Topola) 30 8 9 11 38:50 29
10. Borac (Drvar) 30 7 9 14 35:66 23
11. Sloboda (Mrkonjić Grad) 30 8 6 16 40:51 22
12. OFK Bihać (Bihać) 30 8 6 17 40:54 22
13. Mladost (Kotor Varoš) 30 7 7 16 44:59 21
14. Sloboda (Bosanski Novi) 30 6 7 17 18:52 19
15. Vrbas (Banja Luka) 30 4 8 17 28:69 17
16. Bratstvo (Ključ) 30 4 9 17 30:81 16
Mikica
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 16 jul 2010, 20:29

PostPostao/la Samit dana 17 mar 2011, 16:21

Još uvek čekam(o) odogovore na "rebuse" po sezonama sa prethodne stranice, još uvek čekam(o) i da se javi neki dobrovoljac koji bi upotpunio klekciju tabela onima sa prostora Sarajevske zone i sarajevskog podsaveza, još uvek...

Ljudi čitajte, skidajte podatke ali i pomozite da oni budu još saržajniji. Javljajte se.

Dok čekamo (možda i dočekamo) korak napred

Sezona 1979/80

Prva savezna liga

Vreme: 16. jul 1979 - 29.jun 1980. godine

1 Crvena zvezda, Beograd 34 19 10 5 54:26 +28 48
2 Sarajevo 34 17 7 10 55:41 +14 41
3 Radnički, Niš 34 14 11 9 49:32 +17 39
4 Napredak, Kruševac 34 13 13 8 41:27 +14 39
5 Hajduk, Split 34 15 8 11 53:44 +9 38
6 Sloboda, Tuzla 34 13 9 12 44:37 +7 35
7 Vardar, Skoplje 34 10 15 9 43:41 +2 35
8 Velež, Mostar 34 13 8 13 44:39 +5 34
9 Željezničar, Sarajevo 34 9 15 10 41:47 -6 33
10 Rijeka 34 12 9 13 34:47 -13 33
11 Budućnost, Titograd 34 10 12 12 34:34 0 32
12 Dinamo, Zagreb 34 9 14 11 43:44 -1 32
13 Partizan, Beograd 34 10 12 12 31:37 -6 32
14 Borac, Banja Luka 34 11 8 15 34:42 -8 30
15 Olimpija, Ljubljana 34 11 8 15 30:45 -15 30
16 Vojvodina, Novi Sad 34 12 6 16 33:53 -20 30
17 Osijek 34 10 9 15 28:34 -6 29
18 Čelik, Zenica 34 5 12 17 22:43 -21 22

Epilog:
• Crvena zvezda (Beograd), prvak
• Sarajevo, Radnički (Niš) i Napredak (Kruševac), učesnici Kupa UEFA
• Dinamo (Zagreb) učesnik Kupa pobednika kupova
Ispali: Čelik (Zenica) i Osijek
Novi članovi: OFK Beograd i Zagreb


Crvena zvezda: Ljukovčan Živan (23/16), Stojanović Aleksandar (11/10) – Jovin Mile (31/1), Krmpotić Zlatko (25/0), Borovnica Zdravko (24/0), Jurišić Ivan (190/), Miletović Dragan (18/0), Nikolić Dušan (16/1), Muslin Slavoljub (15/0), Đurovski Boško (14/1), Jovanović Nikola (14/0) – Repčić Srebrenko (33/7), Blagojević Cvijetin (31/2), avić Dušan (28/11), Petrović Vladijir (28/5), Šestić Miloš (28/4), Filipović Zoran (24/6), Milosavljević Nedeljko (23/3), Milovanović Đorđe (14/3), Savić Radomir (9/3), Stamenković Srboljub (1/0), Mitić Zoran (1/0) i Mitrović Borko (1/0), Ukupno 23 igrača. Trener: Stanković Branko.

Lista strelaca:
17 golova – Safet Sušić (Sarajevo), Dragoljub Kostić (Napredak)
14 golova – Zlatko Kranjčar (Dinamo)
13 golova – Dušan Savić (Crvena Zvezda)
12 golova – Mersed Kovačević (Sloboda), Dragan Okuka (Velež), Ranko Đorđić (Čelik)
11 golova – Zlatko Vujović (Hajduk)
10 golova – Vasil Ringov (Vardar), Milan Radović (Rijeka), Dragan Vujović (Budućnost)
itd.
________________________________________
Druga savezna liga

Istok


1 OFK Beograd 30 14 9 7 50:26 +24 37
2 Radnički, Kragujevac 30 14 9 7 54:31 +23 37
3 Bor 30 16 5 9 42:32 +10 36
4 Galenika, Zemun 30 14 8 8 49:37 +12 34
5 Trepča, Kosovska Mitrovica 30 12 10 8 34:28 +6 33
6 Priština 30 11 11 8 27:25 +2 33
7 Borac, Čačak 30 12 8 10 38:29 +9 32
8 Teteks, Tetovo 30 11 9 10 30:28 +2 31
9 Rad, Beograd 30 12 7 11 41:40 +1 31
10 Sutjeska, Nikšić 30 12 3 15 41:44 -3 27
11 Dubočica, Leskovac 30 7 13 10 24:31 -7 27
12 Radnički, Pirot 30 8 10 12 30:38 -8 26
13 OFK Titograd 30 7 11 12 38:50 -12 25
14 Pobeda, Prilep 30 8 9 13 36:49 -13 25
15 Majdanpek 30 7 10 13 19:38 -19 24
16 Sumadija, Aranđelovac 30 6 6 18 29:56 -27 18

Viši rang: OFK Beograd se plasirao u Prvu saveznu ligu
Ispali: Šumadija (Aranđelovac), Majdanpek i Pobeda (Prilep)
Novi članovi: Sloboda (Titovo Užice), Rabotnički (Skoplje), Lovćen (Cetinje) i Vlaznimi (Đakovica)
Napomena:


Lista strelaca:
19 golova – S.Nikolić (Galenika)
15 golova – **** (Radnički K)
12 golova – Kostić (OFK Beograd), Martać (Trepča)
11 golova – M.Đorđević (Radnički P)
10 golova – Đorđević (Borac) itd.

Zapad

1 Zagreb 30 17 9 4 68:28 +40 43
2 Spartak, Subotica 30 15 7 8 48:27 +21 37
3 Dinamo, Vinkovci 30 15 7 8 50:35 +15 37
4 Iskra, Bugojno 30 15 2 13 51:48 +3 32
5 Maribor 30 13 5 12 47:38 +9 31
6 Vrbas 30 12 7 11 39:36 +3 31
7 Leotar, Trebinje 30 13 5 12 34:32 +2 31
8 Jedinstvo, Bihać 30 12 7 11 38:38 0 31
9 Proleter, Zrenjanin 30 12 7 11 37:37 0 31
10 Rudar, Velenje 30 11 9 10 38:43 -5 31
11 Bosna, Visoko 30 12 6 12 37:38 -1 30
12 Kikinda 30 11 7 12 32:31 +1 29
13 Novi Sad 30 9 7 14 38:53 -15 25
14 Istra, Pula 30 9 5 16 35:61 -26 23
15 Famos, Hrasnica 30 8 6 16 29:36 -7 22
16 Rudar, Trbovlje 30 5 6 18 17:57 -40 16

Viši rang: Zagreb se plasirao u Prvu saveznu ligu
Ispali: Rudar (Trbovlje), Famos (Hrasnica), Istra (Pula), Novi Sad i Kikinda
Novi članovi: Jedinstvo (Brčko), AIK Bačka Topola, Svoboda (Ljubljana) i GOŠ Jug (Dubrovnik)
Napomena:


Lista strelaca:
19 golova – Turčik (Maribor)
18 golova – Kovačić (Zagreb), Đurbuzović (Iskra)
16 golova – Halilović (Dinamo)
14 golova – Nargilić (Bosna)
13 golova – Orman (Iskra)
12 golova – Šišić (Zagreb)
11 golova – Zrilić (Leotar)
10 golova – Đinđić (Vrbas), Radočaj (Jedinstvo) itd.
Samit
 
Postovi: 298
Pridružen/a: 13 jul 2010, 13:21

PostPostao/la Samit dana 17 mar 2011, 16:28

Sezona 1979/80 - drugi deo

REPUBLIČKE LIGE

Prva Srpska liga

1 Sloboda, Titovo Užice 30 17 10 3 54:15 +39 44
2 FAP, Priboj 30 16 10 4 47:22 +25 42
3 Timok, Zaječar 30 12 12 5 49:29 +20 38
4 Kolubara, Lazarevac 30 13 8 8 39:36 +3 34
5 Čukarički, Beograd 30 12 8 10 38:31 +7 32
6 Budućnost, Valjevo 30 12 8 10 40:40 0 32
7 Loznica 30 12 7 11 41:36 +5 31
8 Rudar, Kostolac 30 12 7 11 35:38 -3 31
9 Jastrebac, Niš 30 8 13 9 39:36 +3 29
10 IM Rakovica 30 10 9 10 34:33 +1 29
11 Mačva, Šabac 30 12 4 14 34:33 +1 28
12 Sinđelić, Beograd 30 8 10 12 30:24 +6 26
13 Jedinstvo, Paraćin 30 8 7 15 35:51 -16 23
14 Hajduk Veljko, Negotin 30 7 8 15 21:45 -24 22
15 Topličanin, Prokuplje 30 8 5 17 20:54 -34 21
16 Autoprevoz, Čačak 30 5 7 18 18:50 -32 19

Viši rang: Sloboda (Titovo Užice) se plasirala u Drugu saveznu ligu - Istok
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Makedonska liga

1 Rabotnički, Skopje 30 17 12 1 83:32 +51 46
2 Bregalnica, Štip 30 14 9 7 44:23 +21 37
3 Belasica, Strumica 30 15 7 8 43:23 +20 37
4 Pelister, Bitola 30 14 8 8 46:29 +17 36
5 Borec, Titov Veles 30 10 12 8 31:24 +7 32
6 Tikveš, Kavadarci 30 10 11 9 36:32 +4 31
7 Sasa, Makedonska Kamenica 30 9 12 9 30:32 -2 30
8 Kožuf, Đevđelija 30 12 6 12 36:47 -11 30
9 Napredok, Kičevo 30 12 5 13 37:41 -4 29
10 Ljuboten, Tetovo 30 10 8 12 37:48 -11 28
11 Vardar, Negotino 30 9 9 12 37:46 -9 27
12 Vardarski, Bogdanci 30 10 7 13 42:58 -16 27
13 Pobeda, Valandovo 30 10 6 14 38:41 -3 26
14 11.oktomvri, Prilep 30 8 10 12 29:37 -8 26
15 Sloga, Skopje 30 6 10 14 30:50 -20 22
16 Karaorman, Struga 30 6 4 20 27:64 -37 16

Viši rang: Rabotnički (Skopje) se plasirao u Drugu saveznu ligu – Istok
Ispali: Karaorman (Struga) i Sloga (Skopje)
Novi članovi:
• Pobeda (Prilep), povratnik iz Druge savezne lige
• Metalurg (Skopje) i Sloga (Vinica)
Napomena:

Crnogorska liga

1 Lovćen, Cetinje 26 16 7 3 59:22 +37 39
2 Tekstilac 26 12 8 6 42:26 +16 32
3 Rudar, Pljevlja 26 11 5 10 38:28 +10 27
4 Zeta, Golubovci 26 8 10 8 36:36 0 26
5 Mogren, Budva 26 9 8 9 27:27 0 26
6 Iskra, danilovgrad 26 9 7 10 39:40 -1 25
7 Bokelj 26 7 11 8 34:35 -1 25
8 Petrovac, Petrovac na Moru 26 9 7 10 41:48 -7 25
9 Čelik, Nikšić 26 8 8 10 41:48 -7 24
10 Jedinstvo 26 9 6 11 28:32 -4 24
11 Mornar 26 8 8 10 35:50 -15 24
12 Metalac, Titograd 26 7 9 10 25:37 -12 23
13 Ulcinj 26 9 5 12 30:44 -14 23
14 Ibar, Rožaje 26 7 7 12 27:41 -14 21

Viši rang: Lovćen (Cetinje) se plasirao u Drugu saveznu ligu - Istok
Ispali: Ibar (Rožaje) i Ulcinj
Novi članovi: Titeks (Titograd), Jedinstvo i Arsenal (Tivat)
Napomena: Ne slaže se gol razlika u plusu 63, a u minusu 75 golova


Liga Kosova i Metohije

1 Vlaznimi, Đakovica 30 19 8 3 70:21 +49 46
2 Lirija, Prizren 30 19 8 3 62:18 +44 46
3 Đakova, Đakovica 30 15 7 8 39:22 +19 37
4 Budućnost, Peć 30 12 9 9 38:29 +9 33
5 REMH Kosovo 30 14 5 11 45:56 -11 33
6 GIK Priština 30 12 7 11 34:29 +5 31
7 Kosovo, Vučitrn 30 10 9 11 34:47 -13 29
8 Kristal 30 10 7 13 34:48 -14 27
9 Lab, Podujevo 30 9 8 13 38:55 -17 27
10 Balkan, Suva Reka 30 9 8 13 29:46 -17 24
11 Kosovo Polje 30 7 10 13 37:39 -2 24
12 Progres eksport, Prizren 30 10 4 16 42:48 -6 24
13 Crvena zvezda, Gnjilane 30 11 2 17 40:53 -13 24
14 Rudar, Kosov. Mitrovica 30 9 6 15 36:49 -13 24
15 Fljamurtar, Priština 30 6 12 12 23:40 -17 24
16 Besa, Peć (-3) 30 9 8 13 33:43 -10 23
? 634:643
Viši rang: Vlazmnimi (Đakovica) se plasirao u Drugu saveznu ligu - Istok
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:
Najbolji strelac:


Hrvatska liga

1 GOŠK-Jug, Dubrovnik 30 15 7 8 43:20 +23 37
2 Varteks, Varaždin 30 15 7 8 47:25 +22 37
3 Solin 30 11 12 7 37:30 +7 34
4 Metalac, Sisak 30 13 7 10 44:40 +4 33
5 Šibenik 30 14 5 11 45:43 +2 33
6 Orijent, Rijeka 30 13 6 11 42:30 +12 32
7 Split 30 14 4 12 40:31 +9 32
8 Belišće 30 11 9 10 32:32 0 31
9 Velebit, Benkovac 30 10 11 9 25:26 -1 31
10 Neretva, Metković 30 11 9 10 32:34 -2 31
11 Valpovka, Valpovo 30 14 3 13 41:50 -9 31
12 Segesta, Sisak 30 11 6 13 30:27 +3 28
13 BSK Slavonski Brod 30 11 6 13 37:36 +1 28
14 Karlovac 30 8 8 14 32:44 -12 24
15 Lokomotiva, Zagreb 30 7 8 15 25:49 -24 22
16 Zagrebački plavi, Zagreb 30 4 8 18 23:56 -33 16

Viši rang: GOŠK Jug (Dubrovnik) se plasirao u Drugu saveznu ligu - Zapad
Ispali: Zagrebački plavi, Lokomotiva (Zagreb), Karlovac i BSK Slavonski Brod
Novi članovi: Mladost (Petrinja), Zadar, Šparta (Beli Manastir) i Rudar (Labin)
Napomena:


Slovenska liga

1 NK Merkator, Ljubljana 22 16 2 4 72:22 +50 34
2 NK Slovan, Ljubljana 22 12 7 3 47:23 +24 31
3 NK Izola 22 10 6 6 35:27 +8 26
4 NK Železničar, Maribor 22 10 6 6 31:25 +6 26
5 NK Mura, Murska Sobota 22 10 5 7 47:38 +9 25
6 NK Šmartno 22 9 4 9 46:35 +11 22
7 NK Vozila, Nova Gorica 22 7 6 9 20:30 -10 20
8 NK Ilirija, Ljubljana 22 6 6 10 26:38 -12 18
9 NK Lendava 22 7 4 11 21:33 -12 18
10 NK Triglav, Kranj 22 7 4 11 29:46 -17 18
11 NK Drava, Ptuj 22 6 5 11 19:30 -11 17
12 NK Unior, Slovenske Konjice 22 3 3 16 20:67 -47 9

Viši rang: Merkator (Ljubljana), promenio ime u Svoboda se plasirao u Drugu saveznu ligu - Zapad
Ispali: Unior (Slovenske Konjice) i Drava (Ptuj) u Slovenačku zonu - Istok
Novi članovi: Koper i Kladivar (Celje)
Napomena:
Najbolji strelac: Poljanšek (Mercator, Ljubljana) 20 golova


Bosna i Hercegovina

Vreme: 19. avgust 1979. do …


1 Jedinstvo, Brčko 30 19 8 3 55:28 +27 46
2 Kozara, Bosan. Gradiška 30 18 5 7 55:38 +17 41
3 Rudar, Kakanj 30 15 8 7 46:31 +15 38
4 Krajina, Cazin 30 12 10 8 42:32 +10 34
5 Sloga, Doboj 30 12 6 12 26:30 -4 30
6 Borac, Čapljina 30 10 9 11 43:39 +4 29
7 Lokomotiva, Brčko 30 10 9 11 33:35 -2 29
8 Rudar, Ljubija 30 11 6 13 39:36 +3 28
9 Drina, Zvornik 30 8 12 10 36:39 -3 28
10 Elektrobosna, Jajce 30 11 6 13 26:33 -7 28
11 Radnik, Bijeljina 30 9 9 12 32:30 +2 27
12 Borac, Travnik 30 7 13 10 25:35 -10 27
13 Radnik, Hadžići 30 10 7 13 36:48 -12 27
14 Radnički, Goražde 30 9 7 14 38:40 -2 25
15 Unis, Vogošća 30 8 6 16 26:47 -21 22
16 Zvijezda, Gradačac 30 10 1 19 34:50 -16 21

Viši rang: Jedinstvo (Brčko) se plasiralo u Drugu saveznu ligu - Zapad
Ispali: Zvijezda (Gradačac) i Unis (Vogošća)
Novi članovi:
• Famos (Hrasnica) povratnik iz Druge savezne lige
• Krajišnik (Velika Kladuša) i Sutjeska (Foča), prvaci regionalnih liga Sever i Jug
Napomena:
Najbolji strelac:

Vojvođanska liga

Vreme: od 19.avgusta 1979. do 15.juna 1980. godine

1 AIK Bačka Topola 30 18 7 5 51:27 +24 43
2 Bačka, Bačka Palanka 30 14 12 4 59:30 +29 40
3 Radnički, Bajmok 30 15 8 7 43:32 +11 38
4 Sever, Subotica 30 12 7 11 52:44 +8 31
5 Radnički, Zrenjanin 30 10 11 9 29:25 +4 31
6 Agrounija, Inđija 30 10 11 9 34:38 -4 31
7 Dinamo, Pančevo 30 10 10 10 41:41 0 30
8 Srem, Sremska Mitrovica 30 10 10 10 39:40 -1 30
9 Palić 30 12 6 12 39:41 -2 30
10 Kozara, Banat. Veliko Selo 30 12 5 13 35:43 -8 29
11 Crvenka 30 10 8 12 44:42 +2 28
12 Hajduk, Kula 30 10 8 12 35:36 -1 28
13 Slavija, Novi Sad 30 12 2 16 35:36 -1 26
14 Kabel, Novi Sad 30 8 9 13 30:45 -15 25
15 Jedinstvo, Novi Bečej 30 10 3 17 40:54 -14 23
16 Hajduk, Beška 30 5 7 17 24:57 -33 17


Viši rang: AIK Bačka Topola se plasirao u Drugu ligu – grupa Zapad
Ispali: Hajduk (Beška), Jedinstvo (Novi Bečej), Kabel (Novi Sad) i Slavija (Novi Sad)
Novi članovi: Rusanda (Melenci) …
Napomena:
Samit
 
Postovi: 298
Pridružen/a: 13 jul 2010, 13:21

PostPostao/la Samit dana 17 mar 2011, 16:44

Sezona 1979/80 - treći deo

IV RANG TAKMIČENJA

Regionalna liga

Grupa - Sever


1 Krajišnik, Velika Kladuša 30 21 7 2 57:17 +60 49
2 Budućnost, Banovići 30 19 10 1 74:29 +45 48
3 Bratstvo, Bosanska Krupa 30 14 9 7 51:23 +28 37
4 Sloboda, Bosanski Novi 30 15 7 8 47:35 +12 37
5 Mladost, Puračić 30 14 7 9 59:57 +2 35
6 Tekstilac, Derventa 30 12 9 9 35:35 0 33
7 Borac, Bosanski Šamac 30 12 7 11 46:43 +3 31
8 Bratstvo, Gračanica 30 10 10 10 41:39 +2 30
9 Ljubić, Prnjavor 30 11 8 11 32:38 -6 30
10 Natron, Maglaj 30 11 7 12 36:33 +3 29
11 Podrinje, Janja 30 9 9 12 48:43 +5 27
12 Slaven, Živinice 30 11 5 14 44:40 +4 27
13 BSK Banja Luka 30 7 12 11 29:41 -12 26
14 Podrmeč, Sanski Most 30 7 8 15 30:52 -22 22
15 Tekstilac, Bihać 30 3 7 20 17:60 -43 13
16 OFK Prijedor 30 1 6 23 13:74 -61 8

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Regionalna liga - Jug

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:



V RANG TAKMIČENJA

Međuopštinska liga Tuzla

1 Rudar, Bukinje 26 19 4 3 72:29 +43 42
2 Radnički, Lukavac 26 15 8 3 50:32 +18 38
3 Guber, Srebrenica 26 14 5 7 62:41 +21 33
4 Radnik, Lipnica 26 10 7 9 45:36 +9 27
5 Boksit, Vlasenica 26 10 7 9 44:41 +3 27
6 Omladinac, Đurđevik 26 9 6 11 48:46 +2 24
7 Partizan, Prpkosovići 26 10 4 12 34:38 -4 24
8 Željezničar, Dobošnica 26 9 5 12 37:39 -2 23
9 Svatovac, Poljice 26 10 3 13 48:55 -7 23
10 Jedinstvo, Kalesija 26 9 5 12 35:42 -7 23
11 Bratstvo, Bratunac 26 9 5 12 38:46 -8 23
12 Mineral, Kozluk 26 9 5 12 30:48 -18 23
13 6. avgust, Milići 26 10 0 16 35:64 -29 20
14 Gradina, Srebrenik 26 4 6 16 24:56 -32 14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Međuopštinska liga Bihać

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Međuopštinska liga Banja Luka

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Međuopštinska liga Doboj

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Međuopštinska liga Brčko

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Međuopštinska liga Sarajevo

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Međuopštinska liga Zenica

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Međuopštinska liga Mostar

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Potrebna pomoć od osam ima samo jednu

VI RANG TAKMIČENJA

Međuopštinska liga Sarajevo – Zapad

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Međuopštinska liga Sarajevo – Istok (Goražde, Višegrad, Foča, Rogatica itd)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Međuopštinska liga Sarajevo – Centar


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Grupna liga Tuzla grupa „Istok“:

1 Mladost, Divić
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

I ovaj rang "plače" za doradom

VII rang takmičenja - OPŠTINSKE LIGE

Opštinska liga Visoko

Konferencija Saveza donosi odluku da se stvore jednaki uslovi za sve klubove i da se liga podijeli na “Istočnu” i “Zapadnu” grupu. Ova odluka je donesena radi manjih troškova (relacije)

Zapadna grupa

1 Porječani 18 14 2 2 53:18 +35 30
2 Omladinac, Porječani 18 11 3 4 65:28 +37 25
3 Jedinstvo, Topuzovo Polje 18 10 3 5 48:39 +9 23
4 Polet, Zimča 18 9 2 7 49:35 +14 20
5 Budućnost, Srhinje 18 9 2 7 43:40 +3 20
6 Radnik, Hlapčevići 18 7 5 6 32:31 +1 19
7 Uskok, Dobrinje 18 7 3 8 39:38 +1 17
8 Zvijezda, Lieševa 18 4 5 9 38:48 -10 13
9 Suhaja, Buzić Mahala 18 3 3 12 29:57 -28 9
10 Dijamant, Grđevac 18 1 2 15 16:78 -62 4

Viši rang: Porječani su igrali kvalifikacije za prvaka opštinske lige – izgubili od Proletera iz Tušnjića.
Ispali:
Novi članovi:
Napomena: Dijamant (Grđevac) je isključen iz takmičenja za narednu sezonu u jedinstvenoj opštinskoj ligi zbog slabe organizacije i najlošijih rezultata

Istočna grupa

1 Proleter, Tušnjići 15 9 4 2 47:23 +24 22
2 7. april, Buci 15 10 1 4 36:19 +17 21
3 Gračanica 15 5 8 2 35:28 +7 18
4 Iskra, Uvorići 15 7 3 5 34:32 +2 17
5 Vratnica 15 6 3 6 37:45 -8 15
6 Kovina, Arnautovići 15 4 3 8 37:41 -4 11
7 Stanica, Visoko 15 3 4 8 28:40 -12 10
8 Trijumf, Podvinjci 15 3 4 8 32:54 -22 10
9 Bezbjednost, Visoko 8 1 2 5 19:23 -4 4

Viši rang: Proleter (Tušnjići) je igrao kvalifikacije za prvaka opštinske lige i pobedio Porječane
Ispali:
Novi članovi:
Napomena: Bezbjednost je istupila iz takmičenja poslije jesenjeg dijela

Kvalifikacije za prvaka opštinske lige:
Porječani – Proleter (Tušnjići) 2:2 i 1:2

Opštinska liga Kiseljak

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Opštinska liga Ilijaš

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

OFL Zvornik

1 OFK Trnovica 14 13 1 0 38:13 +25 27
2 Cinkarna, Potočari 13 8 1 4 25:18 +7 17
3 OFK Drinjača 14 8 0 6 30:18 +12 16
4 Sloga, Donje Snagovo 14 6 0 8 31:22 +9 12
5 Javor, Zalužje 14 4 3 7 24:26 -2 11
6 Podrinje, Voljevica 13 5 1 7 23:27 -4 11
7 Budućnost, T… 14 4 1 9 15:40 -25 9
8 Bratstvo, Grbavci 14 3 1 10 13:33 -20 7

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

Kada su u pitanju opštinske lige ovo je prava "sića", Ima ih najmanje dvosturko više nego svih ostalih.

Pa izvolite pomozite!
Samit
 
Postovi: 298
Pridružen/a: 13 jul 2010, 13:21

PostPostao/la brazzo dana 23 mar 2011, 14:35

http://www.facebook.com/album.php?fbid=209543409058649&id=115175948495396&aid=56883 neko je davno još mislim na ovoj temi tražio monografije klubova a evo link za monografiju FK Slobode pa neka pogleda.
I kad zavlada mržnja razum nije lijek
I ludilo uvik promijeni tijek povijesti
Ispiše novu, krvavu stranu
U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu !

''Za nas su sve ključne utakmice.Godinama igramo sudbonosne utakmice.Prestanimo sa tim više.'' Ivica Osim
Avatar
brazzo
 
Postovi: 3262
Pridružen/a: 21 aug 2009, 12:50
Lokacija: Tuzla

PostPostao/la zmaj0712 dana 02 apr 2011, 13:41

SEZONA 1981-82.
PRVA SAVEZNA LIGA
1.Dinamo Zagreb 34 20 9 5 67:32 49 Šampion
2.Crvena Zvezda Beograd 34 17 10 7 68:40 44 Pobjednik Kupa
3.Hajduk Split 34 17 10 7 53:31 44 Kup UEFA
4.Sarajevo 34 16 7 11 57:54 39 Kup UEFA
5.Željezničar Sarajevo 34 16 6 12 52:37 38
6.Partizan Beograd 34 14 9 11 40:31 37
7.Velež Mostar 34 13 10 11 49:40 36
8.Budućnost Titograd 34 13 8 13 47:44 34
9.Olimpija Ljubljana 34 9 15 10 39:38 33
10.Vojvodina Novi Sad 34 12 8 14 48:48 32
11.Radnički Niš 34 12 8 14 37:44 32
12.Rijeka 34 11 10 13 39:54 32
13.Sloboda Tuzla 34 9 13 12 36:44 31
14.Vardar Skoplje 34 12 6 16 43:51 30
15.OFK Beograd 34 9 12 13 33:41 30
16.Osijek 34 9 11 14 36:37 29
17.Teteks Tetovo 34 8 7 19 31:68 23 Ispada
18.Zagreb 34 7 5 22 27:68 19 Ispada
Novi članovi: Dinamo Vinkovci i Galenika Zemun.

LISTA STRIJELACA:
19 golova – Snježan Cerin (Dinamo)
17 golova – Edin Bahtić (Željezničar)
16 golova – Dušan Savić (Crvena Zvezda)
15 golova – Zlatko Vujović (Hajduk), Vasil Ringov (Vardar)
12 golova – Zlatko Kranjčar (Dinamo), Predrag Pašić (Sarajevo), Vili Ameršek (Olimpija)
11 golova – Stjepan Deverić (Dinamo), Safet Sušić (Sarajevo), Dušan Bajević (Velež)
10 golova – Žarko Vukčević (Budućnost), Branislav Novaković (Vojvodina), Edmond Tomić (Rijeka), Milan Majstorović (OFK Beograd)
9 golova – Zoran Vujović (Hajduk), Momčilo Vukotić (Partizan), Adnan Međedović (Velež), Zoran Marić, Zlatomir Mićanović (Vojvodina)
8 golova – Zoran Panić (Dinamo), Milko Đurovski (Crvena Zvezda), Zvonko Varga, Zvonko Živković (Partizan), Goce Aleksovski (Vardar), Slavko Kovačić (Zagreb)
7 golova – Boško Đurovski, Miloš Šestić, Ranko Đorđić (Crvena Zvezda), Mirsad Baljić (Željezničar), Momir Bakrač (Budućnost), Adriano Fegic (Rijeka)
6 golova – Rajko Janjanin (Crvena Zvezda), Nikola Nikić (Željezničar), Vladimir Skočajić (Velež), Tone Rožič (Olimpija), Marijan Zovko, Rajko Vujadinović (Vojvodina), Damir Desnica (Rijeka), Zoran Tomić, Sead Sarajlić (Sloboda), Bojan Krkić (OFK Beograd), Ljubomir Cvetković (Teteks), Dragan Vukadinović, Željko Smolek (Zagreb).

SASTAVI EKIPA: (broj nastupa/broj golova)
DINAMO
Marko Mlinarić 33/2, Marijan Vlak 32, Snježan Cerin 31/19, Petar Bručić 31/2, Dragan Bošnjak 30/2, Džemal Mustedanagić 29, Velimir Zajec 28/1, Zvijezdan Cvetković 26/3, Milivoj Bračun 26, Stjepan Deverić 25/11, Zoran Panić 23/8, Zlatko Kranjčar 17/12, Ismet Hadžić 16, Emil Dragičević 15/1, Zlatan Arnautović 9/4, Borislav Cvetković 9/1, Željko Hohnjec 9/1, Marin Kurtela 6, Drago Dumbović 6, Milan Ćalasan 4, Zvonko Marić 3, Branko Devčić 3, Mladen Munjaković 3, Radimir Bobinac 2, Davor Braun 2, Čedomir Jovičević 1, Edward Krnčević 1.
CRVENA ZVEZDA
Boško Đurovski 34/7, Zdravko Borovnica 32/3, Dušan Savić 30/16, Milan Janković 30/3, Zlatko Krmpotić 30, Vladimir Petrović 29/3, Ivan Jurišić 29/1, Rajko Janjanin 28/6, Miloš Šestić 27/7, Ranko Đorđić 27/7, Aleksandar Stojanović 26, Đorđe Milovanović 22/1, Milko Đurovski 19/8, Radomir Savić 17/3, Dragan Miletović 11, Zoran Mališević 9/1, Dragan Simeunović 8, Ljubiša Stojanović 7, Cvijetin Blagojević 5, Radoslav Žugić 4/2, Žarko Đurović 3, Milenko Rajković 3, Slobodan Goračinov 2, Zdravko Čakalić 1, Slavko Radovanović 1, Živan Ljukovčan 1, Dragan Nikolić 1, Nedeljko Milosavljević 1, Zoran Pavlović 1.
HAJDUK
Ivan Gudelj 33/3, Boro Primorac 33/1, Zlatko Vujović 30/15, Zoran Vujović 30/9, Nenad Šalov 29/5, Dušan Pešić 28/4, Željko Berić 28, Ivan Pudar 28, Vedran Rožić 27/1, Zoran Vulić 26/5, Blaž Slišković 20/2, Branko Miljuš 16, Zoran Jelikić 14, Mišo Krstičević 13/1, Mladen Bogdanović 11/2, Davor Čop 10/3, Esad Mehmedalić 8, Vlaho Macan 7/1, Luka Bonačić 7, Zoran Simović 6, Goran Jordanovski 5, Viktor Goić 4, Zdenko Adamović 4, Ivo Šeparović 2, Mirko Petrov 1.
SARAJEVO
Faruk Hadžibegić 32/4, Zoran Lukić 32/4, Predrag Pašić 31/12, Nijaz Ferhatović 27/2, Edin Hadžialagić 26/3, Mirza Kapetanović 25, Ferid Radeljaš 23, Davor Jozić 22/1, Želimir Vidović 21/3, Boban Božović 20/1, Safet Sušić 17/11, Slobodan Janjuš 17, Muhidin Teskeredžić 16/5, Mehmed Janjoš 16/3, Irfan Handžić 13, Nijaz Merdanović 13, Husref Musemić 10/4, Haris Smajić 9/1, Dinko Vrabac 8/1, Slaviša Vukićević 7, Ivica Vujičević 7, Agim Nikolić 6, S. Melić 6, Nenad Vidaković 6, R. Muhić 5, Miloš Đurković 4, Nihad Milak 4, Besim Nikolić 4, Senad Merdanović 4, Tomašević 2, Dragan Božović 2, Dragan Đurić 1, Vladimir Petković 1.
ŽELJEZNIČAR
Edin Bahtić 34/17, Mehmed Baždarević 32/3, Vlado Komšić 31, Mirsad Baljić 31/7, Josip Čilić 31/1, Dragomir Vlaški 27/3, Nikola Nikić 27/6, Milomir Odović 26/3, Branislav Berjan 26, Hajrudin Saračević 19/1, Senad Arnautović 17, Slobodan Šujica 17, Zoran Paprica 17, Nenad Starovlah 15, Ivan Lušić 14/2, Siniša Aškraba 14, Rade Paprica 13/5, Anto Grabo 10/2, Vlado Čapljić 6, Šefik Ušanović 4, Slavko Mamuzić 2/2, Zoran Samardžija 2, Mirsad Đelilović 1, Edin Ćurić 1, Dragan Samardžija 1, Zoran Samardžija 1.
PARTIZAN
Zvonko Varga 34/8, Nenad Stojković 34/1, Ranko Stojić 34, Nikica Klinčarski 32/1, Zvonko Živković 31/8, Momčilo Vukotić 30/9, Miloš Đelmaš 29/1, Dragi Kaličanin 28/3, Miodrag Radović 28, Miodrag Ješić 26/3, Dragan Mance 21/5, Slobodan Rojević 20, Aleksandar Trifunović 19, Zvonko Popović 18, Zoran Lilić 9, Novica Kostić 9, Ljubomir Radanović 9, Ismet Ugljanin 7, Vladimir Vermezović 6, Borislav Petrić 4, Slobodan Pavković 3/1, Admir Smajić 3, Zoran Dimitrijević 3, Sead Mašić 1, Nenad Stavrić 1.
VELEŽ
Enver Marić 34, Adnan Međedović 33/9, Franjo Vladić 33/3, Veselin Đurasović 31/1, Avdo Kalajdžić 30, Momčilo Vukoje 28/3, Mirsad Mulahasanović 27, Nenad Bijedić 25/4, Dušan Bajević 24/11, Vladimir Matijević 21/5, Sead Kajtaz 16/2, Dubravko Ledić 16, Aleksandar Mičić 16, Zoran Bingulac 14, Anel Karabeg 12/1, Dragomir Okuka 11, Borivoje Lučić 11, Ismet Šišić 10, Vladimir Skočajić 8/6, Ibrahim Jakirević 8, Senadin Slato 7, Semir Tuce 6, Midhat Grabovica 2, Senad Glavović 2, Mili Hadžiabdić 2, S. Đonlaga 1, Denis Hrkač 1, Stipe Jurić 1.
BUDUĆNOST
Petar Ljumović 34/4, Žarko Vukčević 32/10, Zoran Vorotović 32/4, Dragan Vujović 32/4, Janko Miročević 32, Momir Bakrač 30/7, Slavko Vlahović 30, Branislav Drobnjak 29/2, Zoran Batrović 26/5, Mirko Radinović 24/3, Dragoljub Brnović 19, Branislav Đukanović 16, Ivan Radović 15/1, Mojaš Radonjić 14/5, Nikola Jovanović 12/1, Radovan Bujić 12, Vojislav Vukčević 11, Derviš Hadžiosmanović 8, Zoran Nikitović 7, Vasilije Kalezić 5, Vasilije Jovanović 4, Željko Janović 2, Žarko Pavićević 1, Dragan Stojiljković 1.
OLIMPIJA
Tone Rožič 32/6, Marko Elsner 32, Mirsad Sejdić 31/5, Vili Ameršek 30/12, Zdenko Iskra 29/2, Zvone Terčič 27/3, Janez Voljč 27/3, Rade Vujnović 26, Peter Ameršek 22, Mihajlo Petrović 17/1, Slobodan Janjuš 17, Srečko Katanec 17, Ljubiša Dalanović 17, Branislav Bošnjak 16/2, Danilo Perduv 16/2, Branko Šarenac 16, Zoran Martinović 15/1, Ljubiša Vukmirović 14, Darko Domadenik 9/2, Jože Prelogar 7, Roman Bengez 7, Janez Hudarin 6, Robert Voljč 2, Danilo Popivoda 1.
VOJVODINA
Zvonko Ćirić 34, Zoran Marić 33/9, Marijan Zovko 32/6, Lazar Grubor 32, Branislav Novaković 30/10, Dragoljub Bekvalac 29/1, Josif Ilić 28/3, Čedomir Mićović 28, Mihail Rac 27, Dragan Jablan 19, Zlatomir Mićanović 16/9, Andraš Mesaroš 16/1, Rajko Vujadinović 15/6, Đorđe Vujkov 15, Šandor Mokuš 11, Labud Pejović 10, Savko Marić 9, Momčilo Medić 9, Sava Popić 8/1, Zoran Đurović 8/1, Đorđe Ćurčić 6, Dragan Samardžija 5, Dragan Todorović 2/1.
RADNIČKI
Milovan Obradović 32/1, Dragan Radosavljević 30/5, Miroslav Vojinović 30, Zoran Bojović 27, Samid Beganović 25/2, Slobodan Halilović 24/1, Aleksandar Panajotović 23/3, Miodrag Stojiljković 22/4, Branislav Đorđević 22/4, Zoran Milenković 21, Stojan Gavrilović 20/2, Slavoljub Nikolić 19/3, Miloš Drizić 18/1, Miroslav Aleksić 17/1, Miodrag Savić 14/2, Ljuborad Stevanović 13, Ivan Stanković 12, Slobodan Antić 11/2, Bratislav Rinčić 10/1, Rade Radisavljević 9/2, Zoran Milošević 8, Ismet Ugljanin 8, Emir Džinović 6, Bojan Avramović 4, Zoran Stojanov 4, Miroslav Simonović 2, Goran Niketić 1, Dragiša Stojanović 1, Dragan Stojković 1, Tomislav Nikolić 1.
RIJEKA
Adriano Fegic 32/7, Damir Desnica 32/6, Ive Jerolimov 31/2, Nikola Marjanović 31/1, Miloš Hrstić 31/1, Miroslav Šugar 31, Edmond Tomić 28/10, Našet Žaveli 22, Zvijezdan Radin 17, Željko Janjanin 16/1, Nebojša Petrović 16/1, Milan Ružić 16, Nebojša Malbaša 15/2, Darko Peranić 13, Milenko Lazović 13, Nenad Gračan 12/4, Dragoljub Bursać 12/3, Sergio Makin 12, Željko Belić 12, Vladimir Ćutuk 11, Mladen Stipančić 9, Zoran Šestan 7, Branislav Petković 6, Milan Bačvarević 4, Željko Nikolić 4, Miroslav Jelić 3, Mladen Mladenović 2, Rade Ljepojević 1.
SLOBODA
Zoran Tomić 33/6, Rifat Mehinović 33/4, Cvijan Milošević 32/5, Nevres Zahirović 32/3, Nihad Mujezinović 31/4, Nedžad Verlašević 30/1, Sead Sarajlić 29/6, Midhat Memišević 27, Adnan Džanić 27, Midhat Smailagić 24, Fahrudin Omerović 24, Goran Miljanović 17/3, Nevres Gogić 14, Slobodan Petrović 12/1, Ismet Štilić 12, Mursel Kovačević 11, Ademir Smajlović 10/2, Mirza Hadžić 9, Rezalija Mahmutović 8, Dževad Šećerbegović 6/1, Gordan Džafić 6, Jasmin Divanefendić 4, Mirsad Baraković 3, Milan Vesić 3, Senad Ibrić 2.
VARDAR
Gordan Zdravkov 31/5, Đorđe Jovanovski 30, Blagoj Georgijev 30, Goce Aleksovski 29/8, Petar Georgijevski 29/1, Vasil Ringov 28/15, Kočo Dimitrovski 27/2, Zoran Banković 27/2, Žarko Odžakov 27/1, Ilija Savović 22/2, Zoran Tasevski 20/1, Vlatko Dimitrovski 20, Borče Micevski 16/2, Petar Gruevski 15, Vlado Tortevski 13, Miodrag Radović 11, Atanas Grnčarov 11, Tome Trajanovski 9/2, Cvetko Kostovski 9/1, Stojančo Zlatanovski 8/1, Dragan Pavlović 6, Dragomir Mutibarić 4, Đorđe Todorovski 4, Zvonko Radić 4, Zoran Velkovski 3, Mile Petkovski 3, Petar Đorđevski 1, Arih Beganovski 1, Sašo Todorovski 1.
OFK BEOGRAD
Milan Majstorović 33/10, Bojan Krkić 30/6, Dragan Marković 30/2, Dragan Tomić 29/2, Đorđe Serpak 29/2, Slobodan Batričević 27/1, Milorad Marić 26, Zoran Zekić 22/3, Predrag Tomić 20, Ilija Petković 20, Lazar Tripković 19, Ljubomir Marić 16/1, Miodrag Đurić 16, Zoran Dmitrić 14/4, Mitar Mrkela 14, Đura Stanimirović 12, Milan Lazić 10, Goran Zelenović 10, Nebojša Vučićević 9/1, Stanislav Karasi 8, Goran Skakić 8, Borisav Mitrović 7, Vladeta Starčević 6, Branislav Anikić 6, Vladimir Manasijević 5, Mirza Kahrović 5, Saša Milanović 3, Milovan Jović 2, Srboljub Marinković 2, Miroslav Jelić 2, Nebojša Peković 1.
OSIJEK
Dušan Alempić 33, Branko Žeravica 32/1, Mile Dumančić 31/1, Goran Popović 30/1, Ivica Kalinić 30, Ivica Grnja 27/1, Jasmin Džeko 26/5, Josip Iličić 24/3, Milan Maričić 20/1, Mirko Lulić 18, Dragan Todorović 17/3, Ante Rakela 16/4, Stjepan Čordaš 13/3, Luka Dilber 13/3, Zlatko Rašić 13/2, Dragoslav Perić 13/1, Petar Nikezić 12/2, Srećko Huljić 12, Ivan Lukačević 11/2, Ivan Šmudla 11, Branko Karačić 9/1, Viktor Goić 8/1, Stipo Petrović 6, Miomir Meter 5, Ilija Šormaz 4/1, Petar Gudelj 3, Marinko Sumić 1, Sava Obradović 1, Branko Davidović 1.
TETEKS
Ljubomir Cvetković 34/6, Miroslav Jakovljević 32/1, Stojimir Urošević 31/4, Milko Simovski 30/2, Rajko Pejanović 29, Radmilo Jovanović 26/1, Radovan Vulićević 25/1, Miroslav Rodić 24, Steve Grnčarov 18/2, Naser Beadini 17/2, Steve Zakovski 17, Buran Beadini 16/4, Mijalčo Madžunarov 15/1, Ljupčo Georgijevski 15, Ranko Cakić 15, Ljupčo Lazarov 14, Abdelhakim Memedi 13/1, Zimer Čupi 12/3, Zdravko Čakalić 10, Radoje Aleksić 9, Riste Josifovski 7/1, Ljubomir Rajčevski 7, Vančo Spasovski 6/1, Vančo Dilev 4, Jovica Budisavljević 3, Dušan Nikolić 3, Aleksandar Novičić 2, Duško Tomić 2.
ZAGREB
Slavko Kovačić 33/8, Dragan Vukadinović 33/6, Miroslav Uljan 27/1, Damir Petravić 27, Branko Godinić 26, Mirko Mijović 24, Mihajlo Bošnjak 23, Atif Lipovac 23, Drago Rukljač 22/1, Marinko Koljanin 21, Damir Valec 19, Branimir Antolić 17/1, Željko Pavković 17, Vjeran Šimunić 14, Željko Smolek 13/6, Žarko Šetka 10, Sergio Makin 10, Srećko Kurbaša 6/2, Mehmedalija Šišić 9/1, Stipe Perić 9, Zvonko Čopor 8, Mladen Putanec 7, Nenad Podgajski 7, Nedeljko Topić 6/1, Damir Maričić 6, Jozo Brko 5, Ivan Jurina 4, Zvonko Fućkala 2, J. Pisačić 2, Milan Šarović 1, Milan Kukulj 1, Ante Tolić 1.

DRUGA LIGA – ZAPAD
1.Dinamo Vinkovci 29 18 4 7 70:24 40 Ulazi
2.Spartak Subotica 29 17 6 6 42:18 40
3.Čelik Zenica 29 16 6 7 68:32 38
4.Borac Banja Luka 29 13 8 8 50:26 34
5.Iskra Bugojno 29 13 7 9 38:25 33
6.OFK Kikinda 29 13 6 10 38:37 32
7.Leotar Trebinje 29 13 4 12 35:40 30
8.Proleter Zrenjanin 29 11 6 12 38:40 28
9.Jedinstvo Bihać 29 10 8 11 33:36 28
10.AIK Bačka Topola 29 11 5 13 37:34 27
11.GOŠK Jug Dubrovnik 29 10 7 12 27:35 27
12.Kozara Bosanska Gradiška 29 12 3 14 35:45 27
13.Solin 29 11 4 14 44:47 26
14.Jedinstvo Brčko 29 9 6 14 29:40 24
15.Rudar Titovo Velenje 29 3 4 22 15:87 10 Ispada
16.Svoboda Ljubljana 15 1 4 10 7:40 6 Odustali
Napomena: Svoboda Ljubljana odustala nakon prvog dijela.
Novi članovi: Varteks Varaždin, Radnik Bijeljina, Maribor i Novi Sad.

LISTA STRIJELACA:
31 gol – Sulejman Halilović (Dinamo)
18 golova – Dragan Marjanović (Borac)
17 golova – Zrilić (Leotar)
12 golova – Mehmed Buza (Čelik)
11 golova – Dragojević (Spartak), Rade Radulović (Čelik), Lukić (AIK).

SASTAVI EKIPA: (broj nastupa/broj golova)
DINAMO
Halilović 27/31, Tunjić 27/7, Rajović 27/6, Mirosavljević 26/5, Mlinar 26/1, I.Radić 26, N.Lušić 25/8, T.Radić 25, S.Lušić 24/6, Rudić 23/3, Ručević 22/1, Sekulić 18/1, Kesić 18, Bogdan 15, Smolčić 12/1, Šećer 12, Pastor 9, Bošković 4, Škaro 3,J.Živaljić 3, Šafran 1, Lamut 1, Antolić 1, Đurić 1.
SPARTAK
Ljiljak 29/1, Popović 29, Ivošević 29, Stakić 27/4, Dragojević 26/11, Trninić 23/9, Rafai 23/2, Sabo 23, Seker 23, Dr.Miranović 22/6, Slijeočević 21/4, Vrga 20, Đurović 19, Ćurčić 13/2, Muči 10, Skoko 9/2, Urošević 7, Mandić 7, J.Radović 7, Njari 4/1, Raičević 3, Narančić 2, Du.Miranović 1.
ČELIK
Radulović 29/11, Maršalek 29, Hajduk 28/4, Buza 24/12, Tešić 24/2, Zubović 23/6, Bloudek 23/4, Bešić 20/5, Papić 18/6, Bešović 16/1, Preldžić 14/1, Vidaković 14, Hodžić 13/3, Lušić 13/2, Radoš 12/4, B.Vučković 11, Marić 10/2, Ahmetović 10, Kahrić 9/1, N.Petrović 7/3, Bujak 7, Perduv 6, P.Vučković 5, Sel.Ibrahimović 4, Prodanović 1.
BORAC
Čelebić 28/4, Vidačak 28/3, Marjanović 27/18, Redžepagić 27/8, Đurđević 26/4, Karalić 26, Demirović 25/2, Lazić 24/2, Oroz 22/2, N.Karač 17, Mom.Raičević 17, Malbašić 16, D.Bogojević 14/1, Ibrahimbegović 13/3, Petrik 12/1, T.Sejdić 12, K.Beharić 10, Kreso 7, Kušmić 6, Šalak 5, D.Stanarević 4, Pavić 4, Špica 2/1, Kuzmanović 1, Rauković 1.
ISKRA
Mirković 26/7, Petrinović 25/3, Novokmet 23/5, Krešo 23, Orman 22/4, Zečević 22/1, Radović 22, Glamočak 21, Đurbuzović 20/6, Idić 20/1, Karadža 19/4, Ibrahimović 17, Čeremidžić 16, Škaro 14, Strukar 13, Rakela 12/4, Pavlić 12/3, Lazić 10, Salkić 10, Kajić 6, Asanović 6, Bajramović 3, Boričić 3, Glavaš 1.
OFK KIKINDA
Zečević 28/2, Popović 26, Rosić 25/2, Bilbija 25/2, Pantelić 25/1, Grubor 24/3, Hun 23/1, Borovnica 22/6, Pilipović 21/5, Klašnja 21/3, Karanović 20/2, Zec 20, Kovrlija 17/1, Mesaroš 14/6, R.Bursać 14, Sivčev 10/2, Rodić 9/1, Mirković 6/1, Nadlački 5, Golijanin 3, Erdeljan 3, Subić 3, Ćulibrk 3, D.Bajić 2, Dakić 2, Cvijan 1.
LEOTAR
Zrilić 27/17, Grabovac 26/4, B.Ćurić 26/1, Suljkić 25/2, Primorac 25/1, B.Deretić 25/1, I.Ramić 23/3, Baraković 23, Škrbo 22, Busuladžić 20/1, D.Ćurić 18, Klimović 18, Vukićević 14, Šarović 13/1, Slato 11/4, Jeremić 11, Spaić 11, S.Begović 11,Nikačević 8, Čiča 6, Gatačkić 4, Mitrović 3, P.Mišeljić 2, Nargilić 1.
PROLETER
Radosavljević 29/8, Ezveđ 29, Đorđević 28/8, Kosnić 28/1, Stanić 27, Soldo 26/4, Pleše 24/3, Čolak 23, Čikić 21/5, Geca 20/3, Milijević 16/1, Vidović 13, Curaković 12, Jerković 12, Cvetinov 11/2, D.Gaćinović 11, Dubljević 10/1, Škorić 7, Obradović 7, Mišić 6/1, Radević 5, Trklja 4, Zdravković 1, Luburić 1.
JEDINSTVO BIHAĆ
Đurić 29, Sejdić 29, Avdagić 28/8, Milošević 28, Bašić 27, Džaferović 24/1, Bajrović 22/4, A.Smailagić 22, E.Jušić 20/4, Radočaj 19/6, Tabaković 18/2, J.Vuković 17/3, Zolotić 14/1, Karabegović 14, Brkljač 12/2, Križanović 12, Savić 10/2, Jovičić 8, J.Smailagić 7, Hodžić 5, Alagić 2, Jovanović 2, Memić 1, Dupanović 1.
AIK
Orsag 28, R.Kovač 27/2, Lukić 25/11, Bošnjak 25, Savić 22/5, Krivokapić 21/5, Agbaba 20/4, Mihović 19, R.Bošković 18/1, Bakić 18, Rubin 17, Patarčić 14, Futo 14, Mitić 13/6, Banjeglav 13, Lerinc 12/1, Dudaš 11, Verebeš 11, Salma 10, Knežević 10, Š.S.Kovač 9, Zagorčić 6/1, Smiljanić 3, Sekulović 2/1, Š.I.Kovač 2, Perović 1, Rekecki 1, Koščić 1.
GOŠK JUG
Petrović 29, S.Nikolić 27/3, Rončević 26/4, Šahinović 26, Lizatović 25/1, Juričić 24/2, Kočić 24, Ilić 23, L.Kurtela 22/3, Pavlić 19, Obšivač 18/1, Beletić 14/2, Ž.Nikolić 14/1, Žunec 14, Radić 11/3, A.Dilberović 11, P.Jurić 10/5, Padovan 10, B.Mugoša 10, Glavinić 5, Dž.Dilberović 4/2, M.Dilberović 4, Jović 2, Husanović 2.
KOZARA
Zeničanin 28, Hadžić 27, Unkić 26/7, Raos 25/3, Bedi 24/2, Gajić 24, Lazović 18/6, Lupić 18/5, Mandžukić 17, S.Kuljanin 17, Čatić 14/4, Omerhodžić 14/1, Maletić 12/1, Šipka 12, Živković 11/1, Jerbić 11, Numanspahić 10/1, Smajić 10, Šerifović 8, Trešnjić 8, Dragojević 7, Dudaš 5/1, Delalić 5, Salković 4, Laketić 4, M.Bogojević 2, Mostarac 1, Demo 1, Bavrlić 1.
SOLIN
Čelić 28/4, M.Kalinić 27/3, Bogdanić 27, Mladina 26/9, P.Kalinić 25/7, Bubić 25/2, Vujčić 24/6, Mršić 24, Romac 23/5, Ban 20, Popović 18/4, Jelavić 15/2, Miljuš 13/1, Šeparović 12/1, Juričko 11, Gabrić 8, Runjić 6, Duplančić 5, Brko 4, Šipić 4, Matenda 2, Biuk 2, Borozan 2, Bosančić 2, Knezović 2, Vitez 1, Uvodić 1.
JEDINSTVO BRČKO
Radeljaš 26, Sužnjević 25/6, Pejić 25, S.Jahić 24/3, Gligor 24/2, Stević 24/2, R.Mulalić 24, Bracanović 23/2, Kartal 23/1, Grcić 21/3, E.Zahirović 19, Hećimović 18/3, Šulović 13/1, Marić 10/3, Hajrić 8, Ćosović 8, Kevrić 8, A.Lukačević 8, M.Zahirović 7, Mujagić 5, Tomašević 5, Kešinović 4, Ibrahimović 3, Halilović 2, Lugušić 1.
RUDAR VELENJE
M.Kolenc 26/3, Omladič 24/3, Narandža 24/1, Mišetić 24, M.Đurović 22/1, Rusmir 21/1, Zirdum 21/1, Bušković 20/2, Čelić 20/1, Kodre 19/1, Z.Stojanović 15, Đurić 14, Rauković 14, Cvjetković 14, Jalušić 12, Kljajić 9, Nova 8, Osterc 6, Selimbašić 6, Kikić 5, D.Kolenc 5, Tolazzi 4, Jelen 3, M.Klampfer 2, Radovanović 2, Nabernik 2, Siočić 2, Kurnik 1.
SVOBODA
Plešinac 14/1, Zupančič 14/1, R.Omanović 14, Savić 14, Jovičević 14, Busić 14, Poljanšek 13/1, Ratajac 12, Klemenc 9/1, Stojanov 9, Kolarić 8/1, Kadivnik 8, Mun 7, Magič 7, Dimitrijević 6/1, Dodič 6, Stamejčič 6, Šišić 4, Matović 4, N.Omanović 3, Škafar 2.

DRUGA SAVEZNA LIGA – ISTOK
1.Galenika Zemun 30 18 7 5 56:20 43 Ulazi
2.Trepča Kosovska Mitrovica 30 15 7 8 48:34 37
3.Timok Zaječar 30 13 7 10 34:32 33
4.Sloboda Titovo Užice 30 12 8 10 28:32 32
5.Sutjeska Nikšić 30 12 8 10 30:36 32
6.Bor 30 10 11 9 36:24 31
7.Rad Beograd 30 11 9 10 37:32 31
8.Napredak Kruševac 30 10 10 10 34:33 30
9.Priština 30 10 8 12 36:32 28
10.Borac Čačak 30 10 8 12 29:27 28
11.Radnički Kragujevac 30 11 6 13 37:38 28
12.Lirija Prizren 30 8 11 11 28:36 27
13.Dubočica Leskovac 30 9 9 12 21:39 27
14.OFK Titograd 30 10 6 14 36:46 26
15.Mogren Budva 30 9 6 15 22:43 24 Ispada
16.Pobeda Prilep 30 8 7 15 36:44 23 Ispada
Novi članovi: Radnički Pirot, Vlaznimi Ðakovica, Pelister Bitola i Lovćen Cetinje.

LISTA STRIJELACA:
19 golova – Santrač (Galenika)
17 golova – Vučinić (Rad)
15 golova – Juniku (Trepča)
13 golova – Vokri (Priština)
12 golova – Rovčanin (Sloboda), Stanić (OFK Titograd)
11 golova – Rugova (Priština)
10 golova – Gađoli (Liria).

SASTAVI EKIPA: (broj nastupa/broj golova)
GALENIKA
Čelar 27/2, Memiši 26/1, Stojadinović 25/2, Banković 25/1, Kalušević 25/1, Santrač 24/19, Ljalja 24/4, Lacmanović 23/9, S.Milinković 23/2, Brkić 22/3, Dujković 20, Kolb 19/2, Pavićević 18/8, Pejović 17/1, Živković 13, Gajin 13, Mičić 9, Ćurčin 6, Batkovski 4, Nikolovski 3, Tomić 2, Bogićević 1, Vraneš 1, Musić 1.
TREPČA
R.Prekazi 27/7, Grbović 27/4, Martać 27/2, Turku, 27 Juniku 26/15, G.Hodža 26/7, Lapaštica 25, Šubarić 24/2, Ahmatović 23, Stolić 22/8, Jokić 19, Ademi 17/2, Radević 17, Buri 16, Nedžipi 11, I.Prekazi 10, Mrkić 6, Bajrami 5, Bašota 4/1, Čibukčiju 4, Vuković 3, Rama 3, Radulović 3, Vukadinović 2, Bucat 1, Košuta 1, Sadriju 1, Smakić 1.
TIMOK
Potić 28/1, Ivković 27/9, Dostanić 26/1, Čelović 26/1, Banjalić 26, Vukšić 25/4, Mujičić 23/6, Spnulović 22/1, Sulejman 20/2, M.Avramović 20, Jasić 18, Vlatković 17/1, Božilović 16/3, Pajkić 15, Žikić 13/2, Agić 10, Ljukovčan 10 ,Slović 9, M.Mugoša 5, Despotović 4, Novaković 3, Raduka 2, Jovanović 2, Kovačević 1, Kozličić 1.
SLOBODA
Nalbantić 30, I.Čančarević 29/2, Rovčanin 27/12, Arsenijević 27/6, Savić 27, R.Tošić 25, Radević 24, B.Veselinović 23/1, Hodžić 21/1, Gordić 20/2, M.Čančarević 17, Voćkić 15/1, Niketić 14/2, D.Popović 12, Z.Tošić 11, Mihaljević 10, Ćuković 9, Z.Veselinović 7/1, Jovičić 7, Kostić 6, Musić 5, Ršumović 5, Penezić 4, Petrović 4, Nikačević 1, Strunjašević 1.
SUTJESKA
Giljen 30, Medin 28/3, Bakrač 27/6, Rakojević 25/4, Kaluđerović 24/1, Mil.Bajović 23/2, Vulović 23/2, Stoiljković 23, Bošković 22/1, Bajčeta 17/3, V.Zeković 17/3, B.Vujović 14/1, Mio.Bajović 14, Krivokapić 14, Kuzeljević 14, Dr.Nikolić 13/1, Z.Međedović 12/2, B.Nenezić 10/1, Šećković 10, Vuković 6, Vukotić 3, D.Vujović 2, M.Nenezić 2, Škuletić 2, M.Marušić 1.
BOR
Branković 30, Lučić 28/3, Ivanov 28/2, Živaljević 28/1, Živković 27/2, Banduka 26/8, Mitić 26/5, Tomić 26, Janković 24/2, Rovčanin 22/4, M.Z.Nikolić 22/1, Ivić 20, Popović 19, Joka 16, Vitanović 14/7, Marković 11, Martinović 10, Kotlajić 8, Bijelić 1, Cekov 1.
RAD
Filimonović 29/2, Vranješ 29, Vučinić 28/17, Ajder 28/2, Polak 25/2, Janković 24/2, Arsenović 24, Rosić 19/1, Pleđević 19, Novković 17/2, Popović 16/1, Kiković 15/4, Rajić 15, Vukotić 14, Kokotović 14, Todorović 12, Nikitović 11/1, Prijić 11, Hatunić 11, Korak 9/2, Obradović 8, B.Milošević 6, Miladin Lazić 5, Đukić 2, Nestorović 2, Atanacković 1, Matijašević 1, G.Milošević 1, Srnić 1.
NAPREDAK
Popović 27/1, Tupajić 27/1, D.M.Milojević 25/7, Stevanović 25, Knežević 22/1, Pešterac 21/1, D.Ž.Milojević 21, Jocić 19/8, Dinčić 18, Ivković 16/4, Ž.Ilić 15, Kovačević 13/2, Tripković 13, D.Kostić 11/1, Čop 9/4, N.Kostić 9/1, Stanisavljević 9, Tomić 9, Erić 8, Milovanović 8, Babić 7/1, Š.Izberović 7, Z.Petrović 7, Radenković 6, Jašarević 5/1, Z.Milojević 5, Binić 4, Žikić 4, N.Izberović 4, Karamarković 3, Momirović 3, Jovanović 1.
PRIŠTINA
Lalić 30, Vokri 27/13, Cimili 26, Sinani 26, Cana 25/2, F.Murići 25/2, Rama 23/1, Krasnići 22/5, Lj.D.Trajković 22, Inić 21, Živković 20, Rugova 19/11, Osmani 14, S.Martinović 9, Far.Domi 8, Petrović 8, Dž.Murići 7/2, S.Dalku 6, Tortoši 6, Matoši 5, Marinković 4, Dautaj 3, Lj.P.Trajković 3, Keljmendi 2, Miftari 2, Pavlović 1.
BORAC
Jeftović 27/4, Gudurić 27/1, Tadić 26, Đorđević 23/2, Lj.Pavlović 23, Ćirković 21, Ristić 19/3, M.Kaličanin 19/1, Ivanović 18/4, Drobnjak 18/2, Panić 16, Jovković 15, Toković 15, Z.Jevremović 14, Marinković 12/3, Aćimović 12/2, Vučetić 12, Ž.Jelić 11, M.Jevremović 8/3, Jovašević 8/1, Obradović 8, Mile Gavrilović 7, B.Čakarević 7, Jovičić 2/1, D.Jelić 2, Subotić 2, Hrgovan 2, Bogdanović 1, S.Petrović 1.
RADNIČKI KRAGUJEVAC
Milosavljević 29/1, Paunović 28/6, Grbović 28/1, M.Ilić 27/3, Marić 27, Z.Jovanović 26, Palčić 22/2, M.Radivojević 17/4, R.Đorđević 16, Mirković 16, Du.Simić 15/4, Ratković 15/1, Vukosavljević 15, P.Đorđević 14/2, Dr.Simić 12/1, Ljubenović 12, Radojević 11/6, Tatović 9/4, Zdravković 9/1, Alempijević 6, N.Janković 4, Filipović 4, Lazarević 3, A.Petrović 3, **** 2/1, Vujić 2, S.Jovanović 2, D.Nikolić 1, Lj.Simić 1.
LIRIA
Š.Ajeti 26/2, Šinik 26, V.Marković 25/1, Šengulj 25, Gadžoli 23/10, V.Ajeti 23/5, Hadri 23/4, Beh.Džinali 21/1, Belanica 21, Piroli 20/2, Duraku 18, I.Rugova 13/1, Novičević 13, Radović 13, Celina 13, Maljoku 11, Neziri 8, Gaši 7/1, Šalja 5/1, T.Marković 3, Skenderi 3, Stošić 3, Đuđaj 2, Lopari 2, Podrimalj 2, Ahmeti 1, Katančević 1, Z.Pejić 1.
DUBOČICA
J.Mitić 29/4, J.Stojiljković 29/1, Ivković 25/1, N.Đorđević 25, N.Jovanović 23 ,Lj.Đorđević 22, Cvetković 21/3, Stefanović 20/5, V.Jovanović 20, Ilić 18/3, P.Stojanović 17/2, Popović 15/2, D.Stanković 15, Glušac 14, G.Ivanović 13, M.Stanković 12, Dodić 10, Žikić 9, Grčić 8, Profirović 7, D.Mitrović 5, Z.Mitić 4, Ajderović 3, Đ.Jovanović 3, Savić 3, Veljković 2, Denić 2, Z.Mitrović 2, I.Bošković 1, A.Jovanović 1, Ljubenović 1, Cakić 1.
OFK TITOGRAD
Čović 29/4, M.Koljenović 29/2, Drašković 28, Radović 27, Stanić 26/12, Ž.Božović 26/7, Milatović 21, Milisav Stamatović 19, S.Šabotić 15/1, B.Ivanović 15, I.Radović 14/1, Č.Nenezić 14, D.Džankić 14, V.Kalezić 13/6, Žar.Pavićević 12/1, Ž.Radulović 12/1, S.Koljenović 12, Radinović 12, Želj.Pavićević 9, Braletić 6, S.Božović 5, Bulatović 3, Vukićević 3, Lačević 2, Tomović 1.
MOGREN
Sl.Đuretić 28, Dumnić 26/3, E.Šabotić 26/3, Malovrazić 25/1, M.Pejović 23/1, M.Markov 22, V.Pavićević 22, A.Pejović 20, Sp.Đuretić 19/7, G.Kalezić 19/1, Dr.Mugoša 15/1, Šećković 15, Novaković 14/2, M.Vujović 14/1, Barjaktarević 13, Radojević 13, Rašić 13, Dakić 12/1, D.Đurović 11, Perović 8, Mio.Bajović 7,Vuksanović 7, Krumić 5, Bašić 4, Rahić 1, Strugar 1.
POBEDA
Manevski 28/8, Gligorovski 27/7, D.Setinov 27/1, Susulevski 26/1, Milosovski 24/3, Grošev 24, Tristovski 23, O.Kotevski 22/5, M.Konevski 22/1, Gluševski 21, Magdevski 18/7, Z.Konevski 18, Dimevski 17, Najdovski 17, R.Georgijevski 10/2, Kulevski 10, Krstevski 8, Dimitrevski 7, Petrevski 6, Trajkovski 3, Vasilevski 2, Skenderović 1, Todorovski 1.
zmaj0712
 
Postovi: 90
Pridružen/a: 04 nov 2010, 11:11

PostPostao/la zmaj0712 dana 02 apr 2011, 13:49

TREĆI RANG
SLOVENAČKA LIGA
1.Maribor 26 18 6 2 52:13 42 Ulazi
2.Izola 26 13 10 3 40:22 36
3.Mura Murska Sobota 26 12 10 4 50.30 34
4.Slovan Ljubljana 26 10 12 4 39:22 32
5.Šmartno 26 12 7 7 63:35 31
6.Triglav Kranj 26 7 11 8 38:44 25
7.Železničar Maribor 26 7 10 9 31:37 24
8.Stol Kamnik 26 8 8 10 41:53 24
9.Rudar Trbovlje 26 6 10 10 32:38 22
10.Lendava 26 7 8 11 34:41 22
11.Koper 26 4 12 10 28:33 20
12.Primorje Ajdovščina 26 5 10 11 40:62 20
13.Ilirija Ljubljana 26 3 11 12 22:40 17 Ispada
14.Ptuj 26 6 3 17 37:67 15 Ispada
Novi članovi: Tabor Jadran Sežana i Kovinar Maribor.

Najbolji strijelac:
21 gol – Prašnikar (Šmartno)

HRVATSKA LIGA
1.Varteks Varaždin 30 18 8 4 60:28 44 Ulazi
2.Velebit Benkovac 30 15 10 5 34:21 40
3.Orijent Rijeka 30 15 7 8 44:26 37
4.Belišće 30 15 6 9 51:26 36
5.Šparta Beli Manastir 30 14 8 8 39:29 36
6.Metalac Sisak 30 12 10 8 48:33 34
7.Mladost Petrinja 30 12 7 11 35:34 31
8.Šibenik 30 9 10 11 47:42 28
9.Zadar 30 8 11 11 44:39 27
10.Slavonija Slavonska Požega 30 9 8 13 34:31 26
11.Istra Pula 30 6 14 10 34:40 26
12.Lokomotiva Zagreb 30 8 9 13 45:50 25
13.Neretva Metković 30 8 8 14 39:49 24
14.Bukovica Kistanje 30 8 8 14 32:57 24 Ispada
15.Valpovka Valpovo 30 9 4 17 47:65 22 Ispada
16.Rovinj 30 9 2 19 31:65 20 Ispada
Novi članovi: Trgocentar Sloga Čakovec, Junak Sinj, Split, BSK Slavonski Brod

REPUBLIČKA LIGA BIH
1.Radnik Bijeljina 30 16 8 6 42:16 40 Ulazi
2.Sloga Doboj 30 15 7 8 42:31 37
3.Famos Hrasnica 30 11 14 5 45:22 36
4.Rudar Kakanj 30 14 8 8 48:27 36
5.Bosna Visoko 30 14 7 9 45:39 35
6.Borac Čapljina 30 14 5 11 37:41 33
7.Krajina Cazin 30 14 3 13 42:33 31
8.Krajišnik Velika Kladuša 30 14 3 13 37:30 31
9.Lokomotiva Brčko 30 10 11 9 35:35 31
10.Budućnost Banovići 30 10 9 11 38:38 29
11.Drina Zvornik 30 10 8 12 29:40 28
12.Radnički Goražde 30 8 11 11 38:39 27
13.Borac Travnik 30 9 8 13 32:50 26
14.Igman Konjic 30 9 7 14 28:34 25
15.Elektrobosna Jajce 30 7 7 16 21:50 21
16.Radnik Hadžići 30 4 6 20 19:62 14 Ispada
Novi članovi: Sloboda Bosanski Novi, Krivaja Zavidovići.

VOJVOĐANSKA LIGA
1.Novi Sad 30 19 10 1 72:16 48 Ulazi
2.Vrbas 30 15 7 8 57:45 37
3.Mladost Apatin 30 11 12 7 39:29 34
4.Srem Sremska Mitrovica 30 11 11 8 39:32 33
5.Bačka Bačka Palanka 30 10 12 8 40:37 32
6.Vršac 30 10 11 9 34:33 31
7.Hajduk Kula 30 12 7 11 35:42 31
8.Rusanda Melenci 30 9 12 9 40:30 30
9.Dinamo Pančevo 30 11 8 11 35:35 30
10.Radnički Bajmok 30 12 5 13 35:33 29
11.Sever Subotica 30 13 3 14 44:44 29
12.Radnički Zrenjanin 30 9 11 10 31:33 29
13.Mladost Bački Jarak 30 10 8 12 28:36 28
14.Crvenka 30 10 7 13 43:40 27
15.Agrounija Inđija 30 9 6 15 34:50 24
16.Jedinstvo Stara Pazova 30 3 2 25 28:98 8
Napomena: Liga proširena na 18 članova.
Novi članovi: Jedinstvo Novi Bečej, Radnički Kovin, Radnički Sombor.

Kvalifikacije za popunu lige:
Jedinstvo Novi Bečej – ČSK Čelarevo 3:1 1:0

PRVA SRPSKA LIGA
1.Radnički Pirot Ulazi
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.

PRVA LIGA KOSOVA
1.Vlaznimi Đakovica 34 22 8 4 66:22 52 Ulazi
2.GIK Priština 34 18 10 6 57:23 46
3.Kosova Vučitrn 34 13 11 10 88:60 37
4.Đakova Đakovica 34 13 8 13 54:44 34
5.Fljamurtari Priština 34 12 10 12 43:39 34
6.Rudar Kosovska Mitrovica 34 14 6 14 39:42 34
7.Lab Podujevo 34 12 9 13 47:50 33
8.Budućnost Peć 34 14 5 15 30:33 33
9.Rudnik Kišnica 34 9 15 10 36:40 33
10.Borac Uroševac 34 11 10 13 40:42 32
11.Balkan Suva Reka 34 12 8 14 51:58 32
12.REMH Kosovo 34 10 12 12 34:41 32
13.Progres Eksport Prizren 34 12 8 14 43:52 32
14.Crvena Zvezda Gnjilane 34 11 9 14 54:60 31
15.Lepenac Kačanik 34 12 7 15 44:53 31
16.Kosovo Polje 34 10 11 13 39:48 31
17.Kristal Peć 34 9 11 14 42:69 29
18.Dečani 34 9 8 17 34:67 25

REPUBLIČKA LIGA CRNE GORE
1.Lovćen Cetinje 26 15 5 6 48:21 35 Ulazi
2.Čelik Nikšić 26 13 6 7 42:26 32
3.Zeta Golubovci 26 12 7 7 33:21 31
4.OFK Ivangrad 26 14 2 10 45:29 30
5.Iskra Danilovgrad 26 11 8 7 35:26 30
6.Arsenal Tivat 26 11 6 9 30:26 28
7.Zabjelo Titograd 26 9 9 8 50:31 27
8.Mornar Bar 26 9 9 8 47:34 27
9.Titeks Titograd 26 9 9 8 36:36 27
10.Rudar Pljevlja 26 10 6 10 47:49 26
11.Bokelj Kotor 26 9 5 12 27:25 23
12.Petrovac na Moru 26 7 9 10 30:37 23 Ispada
13.Tara Cetinje 26 8 3 15 36:60 19 Ispada
14.Jezero Plav 26 2 2 22 18:82 6 Ispada
Novi članovi: Mogren Budva (povratnik iz Druge savezne lige), Jedinstvo Bijelo Polje, Crvena Stijena Tološi i Bokakomerc Herceg Novi.

MAKEDONSKA LIGA
1.Pelister Bitola 30 16 9 5 60:24 41 Ulazi
2.Ljuboen Tetovo 30 16 6 8 55:36 38
3.Borec Titov Veles 30 16 5 9 49:42 37
4.Bregalnica Štip 30 14 4 12 36:39 32
5.Napredok Kičevo 30 13 6 11 38:42 32
6.Belasica Strumica 30 12 7 11 44:32 31
7.Vardarski Bogdanci 30 11 7 12 46:43 29
8.Kožuf Đevđelija 30 11 7 12 38:49 29
9.Osogovo Kočani 30 12 5 13 31:43 29
10.Rabotnički Skoplje 30 10 8 12 46:47 28
11.Kumanovo 30 10 8 12 31:35 28
12.Sloga Vinica 30 10 8 12 31:45 28
13.Sasa Makedonska Kamenica 30 9 9 12 30:33 27
14.Pobeda Valandovo 30 11 5 14 31:36 27
15.Metalurg Skoplje 30 8 9 13 20:31 25 Ispada
16.Vardar Negotino 30 6 7 17 25:45 19 Ispada
Gol-razlika 611:622

ČETVRTI RANG
REGIONALNA LIGA BIH – SJEVER
1.Sloboda Bosanski Novi 30 16 6 8 57:29 38 Ulazi
2.Bratstvo Bosanska Krupa 30 17 4 9 54:30 38
3.Rudar Ljubija 30 12 10 8 51:42 34
4.Guber Srebrenica 30 13 6 11 47:42 32
5.Mladost Puračić 30 12 8 10 35:35 32
6.Bratstvo Gračanica 30 14 4 12 33:32 32
7.Hajduk Orašje 30 13 5 12 46:38 31
8.BSK Banja Luka 30 11 8 11 51:46 30
9....... 30 11 8 11
10.Proleter Teslić 30 10 9 11 41:48 29
11.Tekstilac Derventa 30 11 6 13 39:41 28
12.Borac Bosanski Šamac 30 9 9 12 40:40 27
13.Natron Maglaj 30 8 10 12 33:38 26
14.Ljubić Prnjavor 30 9 8 13 32:41 26
15.Mladost Bosanski Petrovac 30 10 4 16 27:53 24
16.Brčko 72 30 8 7 15 23:51 23

REGIONALNA LIGA BIH – JUG
1.Krivaja Zavidovići 30 16 7 7 52:34 39 Ulazi
2.Iskra Stolac 30 15 6 7 51:32 36
3.GP Bosna Sarajevo 30 13 8 9 44:29 34
4.Sloga Gornji Vakuf 30 14 6 10 49:39 34
5.Vitez 30 11 12 7 56:48 34
6.Lokomotiva Mostar 30 13 6 11 56:44 32
7.Stupčanica Olovo 30 12 8 10 53:44 32
8.Lašva Dolac 30 13 4 13 52:60 30
9.Turbina Jablanica 30 9 11 10 53:49 29
10.Mladost Lištica 30 11 7 12 29:35 29
11.Mladost Gacko 30 12 5 13 35:48 29
12.Bratstvo Novi Travnik 30 10 8 12 39:33 28
13.Pofalički Sarajevo 30 10 8 12 43:41 28
14.Sutjeska Foča 30 11 4 15 32:53 26 Ispada
15.Glasinac Sokolac 30 10 5 15 36:50 25 Ispada
16.Troglav Livno 30 6 3 19 25:64 15 Ispada
Novi članovi: Romanija Pale

PETI RANG
MEĐUOPŠTINSKA LIGA BIHAĆ

MEĐUOOPŠTINSKA LIGA BANJA LUKA

MEĐUOPŠTINSKA LIGA DOBOJ

MEĐUOPŠTINSKA LIGA BRČKO
1.Podrinje Janja 26 17 7 2 80:24 41
2.Majevica Lopare 26
3.Jedinstvo Brodac 26
4.Semberija Popovi 26
5.Sloga Tolisa 26
6.Zadrugar Skugrić 26
7.Zvijezda Gradačac 26
8.Borac Bijeljina 26
9.Posavac Ugljara 26
10.Mladost Čelić 26
11.Omladinac Mionica 26
12.Graničar Brezovo Polje 26
13.Mladost Donja Slatina 26
14.Proleter Dvorovi 26

MEĐUOPŠTINSKA LIGA TUZLA
1.Radnilki Lukavac 26 14 9 3 68:20 37 Ulazi
2.Slaven Živinice 26 14 8 4 61:25 36
3.Rudar Bukinje 26 11 7 8 37:34 29
4.Gradina Srebrenik 26 10 8 8 41:31 28
5.Željezničar Dobošnica 26 11 6 9 52:56 28
6.Omladinac Đurđevik 26 11 5 10 44:44 27
7.Partizan Prokosovići 26 12 3 11 42:47 27
8.Jedinstvo Dubrave 26 10 6 10 46:38 26
9.Radnik Lipnica 26 9 8 9 50:47 26
10.Boksit Vlasenica 26 9 5 12 34:53 23
11.6.avgust Milići 26 7 8 11 28:48 22
12.Bratstvo Bratunac 26 7 7 12 44:59 21
13.Svatovac Poljice 26 7 6 13 32:44 20
14.Gornji Rainci 26 4 6 16 31:65 14

MEĐUOPŠTINSKA LIGA ZENICA
1.Radnik Donji Vakuf 22 15 4 3 48:16 34
2.Jedinstvo Busovača 22 14 3 5 42:27 31
3.Željezničar Zenica 22 12 6 4 34:19 29 (-1)
4.Orlovik Žepče 22 11 4 7 31:34 26
5.ZSK Zenica 22 10 6 6 46:28 25 (-1)
6.Drvodjelac Nova Bila 22 9 5 8 35:31 23
7.Sebešić Bila 22 8 5 9 40:43 21
8.Borac Tetovo 22 5 8 9 24:32 18
9.Progres Rankovići 22 6 4 12 26:51 15 (-1)
10.Bistričak Nemila 22 5 4 13 25:45 14
11.Mladost Doboj-Kakanj 22 6 1 15 34:52 13
12.Rudar Han Bila 22 3 6 13 29:48 11 (-1)

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SARAJEVO
1.Romanija Pale Ulazi
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Romanija – Sloga Ilijaš 5:4
Romanija – Rudar Breza 2:1

MEĐUOPŠTINSKA LIGA MOSTAR
GOŠK Gabela

ŠESTI RANG
POSAVSKO-PODMAJEVIČKA LIGA
1.
2.
3.
4.
5.Proleter Oštra Luka 27
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.

SEMBERSKA LIGA
TABELA
1.Dašnica Bijeljina 26
2.Kolektiv Međaši 26
3.OFK Gvozdenovići Bijeljina 26
4.Gorica Pučile 26
5.Drina Amajlije 26
6.Jedinstvo Glinje 26
7.Mladost Velika Obarska 26 12 5 9 54:42 29
8.BSK Batković 26
9.OFK Crnjelovo 26
10.Rudar Ugljevik 26
11.Mladost Patkovača 26
12.Bosna Ostojićevo 26
13.Glumac Balatun 26
14.Mladost Bogutovo Selo 26

GRUPNA LIGA TUZLA – GRUPA ZAPAD

GRUPNA LIGA TUZLA – GRUPA ISTOK
TABELA
1.Mineral Kozluk 22 15 6 1 50:19 36
2.Mladost Divič 22 13 4 5 56:41 30
3.Podrinje Tršić 22 10 5 7 42:36 25
4.Čelopek 22 9 5 8 40:36 23
5.OFK Šekovići 22 9 5 8 36:33 23
6.Jadar Nova Kasaba 22 7 7 8 38:50 21
7.Polet Kravica 22 9 1 12 36:37 19
8.Konjuh Kladanj 22 8 3 11 42:48 19
9.Jedinstvo Roćević 22 7 6 9 45:53 19
10.OFK Trnovica 22 6 6 10 24:33 18
11.Podrinje Voljevica 22 5 7 10 34:52 17
12.Birač Derventa 22 5 4 13 34:54 14

GRUPNA LIGA ZENICA

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SARAJEVO – ZAPAD

Kvalifikacije za MOL Sarajevo – Zapad
Radnik Hlapčevići – Gromiljak 6:3 1:1
Misoča – Suhaja Buzić Mahala 3:0 2:2

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SARAJEVO – CENTAR

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SARAJEVO – ISTOK

SEDMI RANG
OPŠTINSKA LIGA ODŽAK
1.Strolit Odžak
2.Posavina Miloševac
3.Mladost Gornja Dubica
4.Mera Vojskova
5.Posavina Posavska Mahala
6.Napredak Srnava
7.Polet Vrbovac
8.Bratstvo Gornji Svilaj
9.Omladinac Potočani

OPŠTINSKA LIGA MODRIČA
1.Željezničar Gornji Kladari
2.Proleter Dobrinja
3.Bratstvo Živkovo Polje
4.Partizan Koprivna
5.Vučijak Pećnik
6.Sloga Dugo Polje
7.Bosna Modrički Lug
8.Dusa Modriča
9.Vranjak
10.Budućnost Donji Kladari

OPŠTINSKA LIGA BIJELJINA – GRUPA ZAPAD
1.Proleter Johovac
2.Drina Glavičice
3.OFK Suho Polje
4.Tavna Banjica
5.Polet Gornji Kojčinovac
6.Omladinac Gornja Čađavica
7.Novo Doba Čardačine
8.Polet Mala Obarska
9.Modran
10.Jedinstvo Suvo Polje
11.OFK Ljeljenča
12.Mladost

OPŠTINSKA LIGA BIJELJINA – GRUPA ISTOK
1.Mladost Bijeljina
2.Napredak Dijelovi
3.Međašanka Međaši
4.Pobjeda Triješnica
5.Borac Trnjaci
6.Jedinstvo Donja Čađavica
7.Sava Gradac
8.Ideal Velino Selo
9.Sloga Dazdarevo
10.Semberija Novo Selo
11.Mladost Kriva Bara
12.Sloboda Donji Dragaljevac

OPŠTINSKA LIGA LUKAVAC
Lokomotiva Miričina

OPŠTINSKA LIGA ZVORNIK
TABELA
1.Napredak Donji Šepak 18 14 3 1 44:21 31
2.Cinkarna Potočari 18 13 3 2 45:16 29
3.Borac Gornji Šepak 18 13 1 4 55:27 27
4.Bratstvo Grbavci 18 8 4 6 43:44 20
5.Radnički Karakaj 18 8 3 7 34:27 19
6.Javor Zalužje 18 5 7 6 39:40 17
7.Tabanci 18 5 2 11 30:47 12
8.OFK Drinjača 18 4 3 11 31:54 10
9.Sloga Donje Snagovo 18 3 4 11 34:54 10
10.Budućnost Pilica 18 0 4 14 22:58 4

OPŠTINSKA LIGA ILIJAŠ
1.Misoča Ilijaš Q

PRVA OPŠTINSKA LIGA VISOKO
1.Radnik Hlapčevići 18 9 8 1 32:17 26 Q
2.Jedinstvo Topuzovo Polje 18 11 3 4 46:30 25
3.Polet Zimča 18 11 1 6 58:39 23
4.Poriječani 18 8 4 6 34:25 20
5.Viteks Visoko 18 6 7 5 36:28 19
6.Budućnost Srhinje 18 8 3 7 32:29 19
7.7.april Buci 18 7 4 7 34:37 18
8.Omladinac Poriječani 18 4 5 9 36:43 11 (-2)
9.Proleter Tušnjići 18 4 3 11 36:48 11
10.Iskra Uvorići 18 3 0 15 23:71 4 (-2)
Novi članovi: Zvijezda Brgule, Suhaja Buzić Mahala i Uskok Dobrinje

OPŠTINSKA LIGA KISELJAK
1.Gromiljak Q

OSMI RANG
DRUGA OPŠTINSKA LIGA VISOKO
TABELA
1.Suhaja Buzić Mahala 12 7 3 2 25:15 17 Ulazi
2.Uskok Dobrinje 12 6 1 5 34:23 13 Ulazi
3.Kovina Arnautovići 12 5 3 4 22:19 13
4.Trijumf Podvinjci 12 4 4 4 24:20 12
5.Zvijezda Liješeva 12 3 6 3 20:19 12
6.Stanica Visoko 12 3 3 6 24:36 9
7.Vratnica 12 3 2 7 25:42 8
zmaj0712
 
Postovi: 90
Pridružen/a: 04 nov 2010, 11:11

PostPostao/la Mikica dana 03 apr 2011, 12:08

Preskočili ste sezonu 1980/81
Mikica
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 16 jul 2010, 20:29

PostPostao/la zmaj0712 dana 03 apr 2011, 14:50

U pravu si.

SEZONA 1980-81.

PRVA SAVEZNA LIGA
1.Crvena Zvezda Beograd 34 15 14 5 62:31 44 Šampion
2.Hajduk Split 34 16 10 8 57:36 42 Kup UEFA
3.Radnički Niš 34 13 15 6 39:28 41 Kup UEFA
4.Sloboda Tuzla 34 14 8 12 46:51 36
5.Dinamo Zagreb 34 12 11 11 44:38 35
6.Budućnost Titograd 34 11 12 11 38:34 34
7.Rijeka 34 12 10 12 50:47 34
8.Partizan Beograd 34 9 16 9 43:41 34
9.Velež Mostar 34 13 8 13 44:47 34 Pobjednik Kupa
10.Vojvodina Novi Sad 34 13 8 13 37:40 34
11.Vardar Skoplje 34 11 11 12 41:48 33
12.Olimpija Ljubljana 34 8 16 10 29:33 32
13.Sarajevo 34 12 8 14 47:53 32
14.Željezničar Sarajevo 34 11 10 13 42:51 32
15.Zagreb 34 11 8 15 43:55 30
16.OFK Beograd 34 8 14 12 34:39 30
17.Borac Banja Luka 34 10 9 15 35:44 29 Ispada
18.Napredak Kruševac 34 9 8 17 45:60 26 Ispada
Novi članovi: Osijek i Teteks Tetovo

LISTA STRIJELACA:
26 golova – Milan Radović (Rijeka)
16 golova – Mojaš Radonjić (Budućnost)
15 golova – Dragoljub Kostić (Napredak)
14 golova – Zvonko Živković (Partizan)
13 golova – Abid Kovačević (Dinamo), Slavko Kovačić (Zagreb), Davor Čop (Napredak)
12 golova – Zdravko Borovnica (Crvena Zvezda), Dragan Vujović (Budućnost)
11 golova – Zlatko Vujović (Hajduk), Vahid Halilhodžić (Velež), Vasil Ringov (Vardar)
10 golova – Srebrenko Repčić (Crvena Zvezda), Zoran Vujović, Ivan Gudelj (Hajduk), Adnan Međedović, Vladimir Skočajić (Velež), Zoran Lukić (Sarajevo)
9 golova – Zoran Vulić (Hajduk), Fuad Mulahasanović (Sloboda), Zvonko Varga (Partizan)
8 golova – Rade Paprica (Željezničar), Željko Smolek (Zagreb), Dragan Marjanović (Borac)
7 golova – Miloš Šestić (Crvena Zvezda), Dušan Mitošević, Dragan Pantelić (Radnički), Zoran Marić (Vojvodina), Husref Musemić (Sarajevo), Nikola Nikić (Željezničar), Zoran Dmitrić (OFK Beograd), Drago Rukljač (Zagreb), Zoran Panić (Napredak)
6 golova – Rajko Janjanin, Vladimir Petrović (Crvena Zvezda), Ivica Šurjak (Hajduk), Mersad Kovačević, Sead Sarajlić (Sloboda), Marko Mlinarić (Dinamo), Momčilo Vukotić (Partizan), Branislav Novaković (Vojvodina), Sandre Manevski (Vardar), Tone Rožič (Olimpija), Mehmed Janjoš (Sarajevo), Slobodan Batričević (OFK Beograd), Marijan Čerček (Zagreb), Dževad Kreso, Zlatan Arnautović (Borac).

SASTAVI EKIPA: (broj nastupa/broj golova)
CRVENA ZVEZDA
Rajko Janjanin 34/6, Srebrenko Repčić 33/10, Zlatko Krmpotić 32/1, Miloš Šestić 31/7, Milan Janković 30/5, Zdravko Borovnica 29/12, Ivan Jurišić 27/1, Boško Đurovski 26, Vladimir Petrović 23/6, Dragan Miletović 23, Živan Ljukovčan 17, Milan Jovin 16/2, Cvijetin Blagojević 16/2, Dragan Simeunović 16, Milenko Rajković 14, Ljubiša Stojanović 12, Radomir Savić 12, Zoran Jelikić 10/1, Slavoljub Muslin, 10 Milko Đurovski 9/5, Nedeljko Milosavljević 6/2, Slobodan Goračinov 2, Zdravko Čakalić 2, Srboljub Stamenković 1, Goran Živanović 1, Slavko Radovanović 1, Srboljub Marinković 1.
HAJDUK
Boro Primorac 34/3, Nenad Šalov 34/2, Nikica Cukrov 33, Zoran Vujović 32/10, Zlatko Vujović 31/11, Ivan Gudelj 30/10, Mladen Bogdanović 30/1, Zoran Vulić 28/9, Zoran Simović 27, Mario Ćutuk 21, Mićun Jovanić 20, Esad Mehmedalić 18/1, Mišo Krstičević 17/1, Vladimir Ćutuk 13, Ivica Šurjak 11/6, Vedran Rožić 10, Damir Maričić 7, Ivo Šeparović 7, Ivan Pudar 6, Zoran Vujčić 6, Viktor Goić 5, Šime Luketin 2, Milorad Nižetić 2, Dušan Pešić 1, Vlaho Macan 1, Branko Miljuš 1.
RADNIČKI
Stojan Gavrilović 34, Dušan Mitošević 33/7, Milovan Obradović 33/1, Zoran Bojović 33/1, Dragan Pantelić 32/7, Zoran Martinović 31/4, Miodrag Stojiljković 29/7, Aleksandar Panajotović 29/2, Slobodan Halilović 28/2, Miroslav Vojinović 20, Bojan Avramović 18, Miroslav Simonović 17, Slobodan Antić 16/2, Miroslav Aleksić 16, Slavoljub Nikolić 9/2, Miodrag Savić 8/3, Branislav Đorđević 7, Dragan Radosavljević 7, Tomislav Nikolić 4, Zoran Milošević 3/1, Zoran Milenković 3, Bratislav Rinčić 2, Miloš Drizić 2, Ivan Stanković 1, Ljuborad Stevanović 1.
SLOBODA
Rifat Mehinović 34/3, Zoran Tomić 32/5, Goran Miljanović 32/4, Adnan Džanić 32, Mersad Kovačević 31/6, Nihad Mujezinović 31/2, Fuad Mulahasanović 29/9, Midhat Memišević 29, Sead Sarajlić 28/6, Senad Ibrić 28/4, Jasmin Divanefendić 22, Midhat Smailagić 20, Nevres Zahirović 19/3, Slobodan Petrović 17, Dževad Šećerbegović 15/2, Mirza Hadžić 8, Nevres Gogić 6/1, Nedžad Verlašević 6, Fahrudin Omerović 5, Rizah Mešković 3, Senad Karač 3, Ademir Smajlović 1/1.
DINAMO
Srećko Bogdan 32/3, Stjepan Deverić 31/2, Borislav Cvetković 29/5, Abid Kovačević 27/13, Džemal Mustedanagić 27/2, Mladen Munjaković 22/1, Marin Kurtela 22, Dragan Bošnjak 22, Marko Mlinarić 20/6, Branko Tucak 20, Čedomir Jovičević 19, Zlatko Kranjčar 17/5, Zvijezdan Cvetković 17/1, Snježan Cerin 16/3, Želimir Stinčić 16, Velimir Zajec 16, Milivoj Bračun 14, Ismet Hadžić 13, Marijan Vlak 10, Tomislav Ivković 9/1, Drago Dumbović 9/1, Ivica Poljak 8, Petar Bručić 4/1, Milan Ćalasan 2, Josip Kuže 2, Željko Hohnjec 2, Mustafa Arslanović 1, Branko Devčić 1.
BUDUĆNOST
Slavko Vlahović 34, Momir Bakrač 33/1, Petar Ljumović 33, Dragan Vujović 32/12, Zoran Vorotović 32/1, Mojaš Radonjić 28/16, Janko Miročević 28, Mirko Radinović 27/1, Žarko Vukčević 25/3, Vojislav Vukčević 25/1, Branislav Drobnjak 25, Derviš Hadžiosmanović 24/2, Zoran Batrović 21, Radovan Bujić 17, Momčilo Vujačić 9, Slavenko Kuzeljević 9, Vasilije Jovanović 7/1, Branislav Đukanović 7, Dragan Stojiljković 7, Vasilije Kalezić 4, Žarko Pavićević 4, Zoran Džankić 2, Ranko Cakić 1, Zvonko Kalezić 1.
RIJEKA
Ive Jerolimov 32/2, Adriano Fegic 32/2, Milan Radović 31/26, Miloš Hrstić 31/2, Srećko Juričić 30, Nikola Marjanović 29, Dušan Lukić 28/3, Sergio Makin 27/2, Našet Žaveli 26, Miroslav Šugar 26, Edmond Tomić 24/5, Milan Ružić 24/4, Željko Janjanin 22/1, Damir Desnica 15/3, Darko Peranić 12, Mauro Ravnić 10, Željko Mijač 9, Zoran Šestan 7, Željko Maretić 6, Zoran Stojadinović 4, Nebojša Petrović 3, Mirko Mijović 2, Miroslav Miljković 1.
PARTIZAN
Zvonko Živković 32/14, Aleksandar Trifunović 31/3, Nenad Stojković 30, Zvonko Varga 29/9, Nikica Klinčarski 29/3, Miodrag Ješić 27/2, Admir Smajić 26, Dragi Kaličanin 25/2, Momčilo Vukotić 24/6, Miodrag Radović 22/1, Sead Mašić 22, Miloš Đelmaš 18/1, Dževad Prekazi 17/1, Radmilo Ivančević 15, Rade Zalad 13, Milan Babić 13, Zoran Lilić 13, Jusuf Hatunić 12, Ranko Stojić 8, Pavle Grubješić 6/1, Dragan Mance 6, Slobodan Pavković 5, Rešad Kunovac 3, Vladimir Jocić 2, Borislav Đurović 1, Zvonko Popović 1, Ilija Zavišić 1, Vladimir Lazičić 1.
VELEŽ
Enver Marić 34, Adnan Međedović 33/10, Dragan Okuka 33/4, Dubravko Ledić 32, Avdo Kalajdžić 31/1, Veselin Đurasović 30, Vladimir Skočajić 29/10, Mirsad Mulahasanović 25, Borivoje Lučić 24/1, Vahid Halilhodžić 22/11, Vladimir Matijević 22/2, Aleksandar Mičić 18, Nikola Meseldžija 16, Nenad Bijedić 14/2, Mate Obšivač 12, Blaž Slišković 12, Momčilo Vukoje 12, Ismet Šišić 8, Davorin Juričić 4, Kasim Suljkić 3, Predrag Jurić 3, Džemal Dilberović 3, Svetozar Čiča 2/1, Darko Marić 2/1, Borko Jovanović 2, Mili Hadžiabdić 2, Anel Karabeg 1, Zijad Tojaga 1.
VOJVODINA
Zoran Marić 33/7, Josif Ilić 33/4, Marijan Zovko 33/2, Branislav Novaković 31/6, Rajko Vujadinović 27/4, Slobodan Šujica 27, Šandor Mokuš 27, Vladan Dimitrić 24/1, Lazar Grubor 24, Đorđe Ćurčić 23, Čedomir Mićović 20, Labud Pejović 18/4, Dragoljub Bekvalac 18/3, Stevan Komljenović 17/2, Šandor Nađ 16/2, Dragan Jablan 15, Đorđe Vujkov 13/1, Savko Marić 11, Vladimir Trifunović 9, Zvonko Ćirić 6, Mihail Rac 5, Dejan Mitić 3, Milan Petrović 2.
VARDAR
Vlatko Dimitrovski 34/1, Đorđe Jovanovski 32/1, Vasil Ringov 30/11, Sandre Manevski 30/6, Kočo Dimitrovski 30/2, Zoran Tasevski 28, Dragan Pavlović 24/5, Goce Aleksovski 20/4, Petar Gruevski 20, Borče Micevski 19/3, Žarko Odžakov 19/2, Zoran Velkovski 19/1, Petar Georgijevski 19, Toni Savevski 19, Blagoj Georgijev 18, Dragomir Mutibarić 16, Zoran Banković 16, Pavel Georgijevski 11, Đorđe Todorovski 10, Zlatan Nastevski 9, Atanas Grnčarov 5, Cvetko Kostovski 3, Vlado Tortevski 2, Dragi Hristovski 1.
OLIMPIJA
Branislav Bošnjak 34/2, Zdenko Iskra 33, Jasmin Hajduk 32, Vili Ameršek 31/6, Janez Voljč 31/5, Ivan Budimčević 31, Mirsad Sejdić 29/2, Mihajlo Petrović 29, Tone Rožič 26/6, Darko Domadenik 25/2, Rade Vujnović 22, Branko Šarenac 20/3, Predrag Tomić 19, Peter Ameršek 18/1, Zvone Terčič 16/1, Ilija Savović 10, Danilo Perduv 5, Marko Elsner 5, Dragoljub Ljiljak 4, Ljubiša Dalanović 4, Igor Maver 3/1, Srečko Katanec 2, Razim Hasanbašić 1, Saša Stojanov 1, Roman Bengez 1.
SARAJEVO
Nenad Vidaković 33, Nijaz Ferhatović 32/5, Faruk Hadžibegić 32/2, Ferid Radeljaš 30/3, Nijaz Merdanović 30, Predrag Pašić 28/5, Slaviša Vukićević 27/1, Slobodan Janjuš 27, Zoran Lukić 25/10, Mehmed Janjoš 24/6, Mirza Kapetanović 24, Husref Musemić 23/7, Edin Hadžialagić 15/3, Davor Jozić 14, Agim Nikolić 13, Senad Merdanović 12/2, Nihad Milak 8, Safet Sušić 7/2, Irfan Handžić 6, Ante Rajković 5, Dragan Božović 4, Vahid Avdić 3, Abdel Bešović 3, Miloš Đurković 3, Tomašević 2, Melić 2, Želimir Vidović 1, Mile Urošević 1.
ŽELJEZNIČAR
Mehmed Baždarević 33/5, Hajrudin Saračević 32/4, Nikola Nikić 32/7, Milomir Odović 29/5, Josip Čilić 29/1, Duško Ivanović 27, Ivan Lušić 27, Branislav Berjan 26/1, Rade Paprica 25/8, Edin Bahtić 23/5, Mirsad Baljić 19, Dragomir Vlaški 19/1, Senad Arnautović 18, Slavko Njeguš 15, Anton Grabo 14/3, Vlado Komšić 12/1, Vlado Čapljić 11/1, Nenad Starovlah 8, Edin Ćurić 8, Dragan Samardžija 6, Milan Gutović 1, Nedžad Pehlivanović 1, Zoran Samardžija 1.
OFK BEOGRAD
Slobodan Batričević 31/6, Ilija Petković 30/4, Božidar Milenković 28/3, Đorđe Serpak 28, Dragan Tomić 28, Vladeta Starčević 27/5, Ljubomir Marić 27, Nikša Đujić 24, Miodrag Đurić 23, Zoran Dmitrić 20/7, Lazar Tripković 18, Zdravko Bukarica 17, Slobodan Topalović 16, Milovan Đorđević 15, Dragan Marković 15, Vladimir Manasijević 13/2, Goran Zelenović 12/2, Đorđe Ukovski 12, Stanislav Karasi 11/1, Momčilo Mitić 11, Božidar Marjanović 7, Branislav Anikić 7, Ljubiša Lazarević 4, Mirza Kahrović 3, Branko Smiljanić 3, Miloš Ljubenović 2, Aleksandar Radović 1/1, Radovan Vulićević 1, Miloš Kostić 1, Milenko Bjelić 1, Zoran Mitić 1.
ZAGREB
Drago Rukljač 34/7, Josip Čop 31/1, Slavko Kovačić 30/13, Ante Rumora 30, Branko Godinić 29, Atif Lipovac 29, Marijan Čerček 27/6, Branimir Antolić 24, Mihajlo Bošnjak 23/1, Željko Smolek 21/8, Miroslav Uljan 21/4, Jerko Tipurić 21, Željko Jurin 19/3, Zvonko Čopor 17, Vjeran Simunić 16, Milan Šarović 15, Stipe Perić 15, Srećko Kurbaša 6, Suad Karalić 5, Damir Valec 5, Stjepan Panjkret 4, Dragan Vukadinović 4, Jozo Brko 2, Branislav Kukolja 2.
BORAC
Dragan Marjanović 33/8, Izet Redžepagić 33/2, Dževad Kreso 32/6, Slobodan Karalić 32, Miodrag Đurđević 32, Zlatan Arnautović 29/6, Borče Sredojević 29, Ivan Bedi 27/3, Vlado Kotur 27/1, Drago Bogojević 24/1, Momčilo Raičević 22, Berislav Buković 21/1, Hikmet Kušmić 20, Sead Čelebić 18/2, Bakir Šalak 16/1, Mihajlo Đuran 15/1, Predrag Kurteš 10, Nenad Lazić 6, Muhamed Ibrahimbegović 5/1, Duško Pavić 2, Stojan Malbašić 2, Damir Sejdić 2, Darko Hodžić 1, Milenko Gajić 1, Darko Stanarević 1.
NAPREDAK
Milijan Tupajić 32/2, Dragoljub Kostić 31/15, Zoran Panić 30/7, Davor Čop 29/13, Novica Kostić 28/2, Dragan Milojević 27/3, Milorad Jovanović 27/1, Miladin Pešterac 26, Nebojša Karamarković 22, Rasim Ahmetović 20, Robert Juričko 20, Dragan Erić 19, Dragan Tomić 17, Predrag Dinčić 16, Milan Babić 16, Ešref Jašarević 15/1, Vladimir Jocić 13, Rešad Kunovac 12, Vasilije Knežević 11, Tomislav Momirović 11, Zoran Ivković 4/1, Miodrag Paunović 4, Stojan Mamić 2, Dragiša Binić 2, Obren Radulović 1, Goran Bogojević 1, Goran Stevanović 1.

DRUGA SAVEZNA LIGA – ZAPAD
1.Osijek 30 17 8 5 50:16 42 Ulazi
2.Iskra Bugojno 30 16 4 10 40:29 36
3.Dinamo Vinkovci 30 12 10 8 51:38 34
4.Proleter Zrenjanin 30 12 9 9 47:38 33
5.Spartak Subotica 30 11 10 9 49:47 32
6.Čelik Zenica 30 12 7 11 42:34 31
7.Jedinstvo Brčko 30 12 6 12 41:39 30
8.AIK Bačka Topola 30 10 10 10 37:32 30
9.Svoboda Ljubljana 30 9 12 9 32:27 30
10.Maribor 30 14 2 14 50:48 30 Ispada
11.Rudar Velenje 30 12 6 12 35:38 30
12.Leotar Trebinje 30 11 8 11 32:36 30
13.Jedinstvo Bihać 30 11 7 12 32:29 29
14.GOŠK Jug Dubrovnik 30 11 6 13 36:44 28
15.Vrbas 30 6 8 16 25:49 20 Ispada
16.Bosna Visoko 30 6 3 21 20:75 15 Ispada
Novi članovi: Borac Banja Luka (ispali iz Prve lige), Solin, Kozara Bosanska Gradiška i OFK Kikinda.
Napomena: Jedinstvo Bihać i GOŠK Jug su ostali drugoligaši, jer je Maribor izbačen u treću ligu zbog crnih fondova, a prvak Slovenije Šmartno je odustao od takmičenja. Kako su odustali i Mura (drugoplasirana ekipa) i Železničar Maribor (trećeplasirana), iz druge lige zapad su ispale samo posljednje dvije ekipe.

LISTA STRIJELACA:
23 gola – Sulejman Halilović (Dinamo)
19 golova – Josip Turčik (Maribor)
16 golova – Lukić (AIK)
14 golova – Miđanović (Proleter)
13 golova – Ivica Lukačević (Osijek), Dragojević (Spartak), Sužnjević (Jedinstvo Br)
10 golova – Zrilić (Leotar), L.Kurtela (GOŠK Jug).

SASTAVI EKIPA: (broj nastupa/broj golova)
OSIJEK
Alempić 30, Lulić 28, Hukić 27/7, Huljić 26/1, Popović 25/1, I.Lukačević 24/13, Ostojić 22/1, Meter 20, Džeko 18/1, Nikezić 17/9, Dumančić 17, Obradović 17, Dilber 13/4, Čordaš 12/4, Bajtl 11, Iličić 10/3, Maričić 10, Grnja 8/3, S.Petrović 8/1, Šormaz 8/1, Kostić 8, D.Perić 7, Rodić 5, Šmudla 4, J.Lukačević 3, I.Maras 1, Marinković 1, Sumić 1.
ISKRA
Đurbuzoić 29/7, Novokmet 29/2, Rakela 28/6, Radović 27, Omerhodžić 26/2, Idić 23/7, Bajramović 22/1, Čeremidžić 22, Salkić 21/6, Krešo 20, Zečević 19/2, Škaro 28, Sprečo 15/3, Strukar 15, Glamočak 15, Orman 10/3, Z.Stojanović 8, Lete 7/1, Ibrahimović 4, Kajić 3, Tatalović 3, B.Mugoša 2, Lovrić 2, Velagić 1.
DINAMO
Halilović 30/23, Šećer 29/3, Bogdan 29/1, T.Radić 28, Mirosavljević 27/4, Rajović 27/3, S.Lušić 26/2, J.Živaljić 25, N.Lušić 24/1, Ručević 22/3, I.Radić 21, Mlinar 20, Tunjić 19/5, Đurić 14/2, Stevanović 7/1, Smolčić 7/1, Vitković 6, Sekulić 5, Lamut 5, Pastor 5, Ivaniš 3, Šafran 3.
PROLETER
Dubljević 30/1, Miđanović 28/14, Radulović 27/4, Soldo 24/2, Vidović 23/3, Tošić 22/2, Zorić 21/4, Škorić 21, Lukač 20/3, Radosavljević 19/1, Čikić 16/4, Ezveđ 16, Glišin 15, Pleše 14, Šarenac 14, Majstorović 13/5, Ivančević 11, Karanović 11, Stanić 9, R.Bursać 9, Đorđević 7/2, Geca 7, Mišić 4, Ilijašević 3, Pjevac 2, Savković 1, Kosnić 1.
SPARTAK
Dragojević 30/13, Slijepčević 29/9, Stakić 29/6, R.Đurović 29/1, Dr.Miranović 28/7, Muči 28/1, Vrga 26/5, D.Mandić 25, Seker 21, Stefanović 18, Ivančević 17, Rafai 16/1, S.Bašić 13/4, Ljiljak 12/1, Vuković 12, Ćirić 8, Popović 8, Stević 6, Nadlački 5, Stipić 5, M.Đurović 4, Fabri 3/1, Brankov 3, Vujačić 2, Z.Mandić 1, Š.Sabo 1, Du.Miranović 1.
ČELIK
Tešić 29/1, Đorđić 27/9, Radulović 27/9, Juričević 26, Preldžić 23/1, Papić 22/5, Gradinčić 22/1, Zukanović 22, Petrović 19, Bešić 18, Karač 17/3, Prodanović 15/2, Radoš 13/2, Vrebac 13, Sel.Ibrahimović 12/4, Vidačak 12/1, Bešović 11/2, Z.Kalezić 11/1, Bloudek 11, Dedić 9, Peleš 7/1, Jevtić 6, D.Stojiljković 5, Miladinović 3, B.Vučković 2, Tripković 1.
JEDINSTVO BRČKO
Kartal 30/2, D.Pejić 30, Sužnjević 28/13, Grcić 28/5, S.Jahić 27/8, Radeljaš 27, E.Zahirović 26/1, Miražić 22/1, Marić 21/3, Kojić 21/3, Popović 21, Bracanović 20/2, M.Zahirović 17, Ćosović 14/1, Hajrić 14, Šulović 13, Stević 6/1, Isić 6, Lijić 6, Viteškić 4, P.Pejić 2, Kešinović 1.
AIK
Stanimirović 29, Agbaba 26/4, R.Bošković 26, Bošnjak 25, Brkić 25, Krivokapić 24/6, Orsag 24/2, Patarčić 23, Lukić 22/16, Perović 21, Rubin 20/2, Š.Kovač 18/1, Lerinc 16, Z.Majer 15, Verebeš 15, Salma 14, Futo 12/1 Sekulović 11/4, Savić 10/1 Bakić 6, Bilbija 4 Kazaferović 1.
SVOBODA
Zupančič 30/2, Hrovatič 28/8, V.Dimitrijević 28/1, Redža 28, Klemenc 27/3, Omanović 27/2, Šišić 27/1, Kolarić 27/1, Poljanšek 26/8, Busić 26/1, Protić 18, Petrik 17/2, Drljačić 16/1, Jovičević 13, Zejnilović 13, Pugelj 5, Milojković 5, Busuladžić 4/1, Potočnik 3, Kadivnik 3, Magič 2, Stamejčić 2.
MARIBOR
Dejan Stanković 30/9, Anton Srša 30/4, Radoslav Simić 30/4, Ivica Kalinić 29/3, Bojan Krempl 26/2, Radosav Gagić 26/1, Šime Bonacin 25/1, Matjaž Kek 23/2, Josip Turčik 23/19, Petar Đukić 20/2, Milorad Vuksanović 17, Branko Davidović 16, Željko Fundak 15, Fahrudin Zejnilović 14/1, Vlado Fatur 11, Janko Irgolič 10, Nikola Trbojević 8, Josip Zidar 5, Dejan Dejanović 4, Darko Vran 3, Milorad Jovančić 2, Filip Ivanda 2, Zdravko Asanović 2, Dušan Čeh 1.
RUDAR VELENJE
M.Đurović 30/5, Purać 30, Đurić 29/1, Trninić 27/6, Mišetić 27, Rauković 26/1, Kikić 25/2, Rusmir 23/5, Kolenc 23, Narandža 21/4, Hudarin 20, Omladič 17/1, Prelogar 15/3, R.Dubovina 12/2, Ž.Antonijević 10/1, Čelić 10, I.Mujić 7/2, Numanspahić 7, Miljković 6/2, Hohnjec 6, Bušković 4, Car 1.
LEOTAR
Zrilić 29/10, Bošković 28/3, Škrbo 28, Grabovac 25/1, Vukićević 25, Vukašinović 24/2, B.Deretić 24/1, Klimović 24, I.Ramić 23/5, Spaić 20/1, Mehić 18/2, Šarović 14/3, Primorac 14, Čiča 13/3, D.Kojović 10, Nosović 8/1, Grabovica 8, Suljkić 8, Jeremić 8, Baraković 6, Petković 5, Batinić 4, R.Begović 3, Galijatović 3, Bulajić 2, Dramićanin 2.
JEDINSTVO BIHAĆ
Avdagić 29/3, Bašić 29/1, Đurić 28, Salkić 25/3, Džaferović 25/2, Biljuš 25/1, Zubović 24/6, Kurbašić 24/3, Klarić 23/4, Sejdić 23, F.Ibrahimović 21, Radočaj 20/7, Bajrović 14, A.Smailagić 13, Milošević 13, M.Samardžić 6/1, E.Jušić 6, M.Arnautović 6, Križanović 6, M.Tabaković 5, Gerina 5, Brkljač 1, Franjić 1, I.Demirović 1.
GOŠK JUG
A.Dilberović 30/3, Mirković 28/7, Lizatović 28/1, Šahinović 26, Petrović 25, Kočić 24/3, Skoko 22/6, Jović 21, L.Kurtela 20/10, Rončević 20/1, Miškić 15/1, N.Bašić 15/1, Ž.Nikolić 15, M.Dilberović 12, Vlajić 11/1, B.Ilić 11/1, I.Miše 10, Murga 9, Baraković 8/1, Pavlić 8, Žunec 7.
VRBAS
Bilbija 28/1, Đinđić 27/8, R.Kovač 27, Jovanović 25/3, Šapurić 25, Kulić 25, Z.Đurović 24/3, Kapetan 24/1, Jocović 23/1, Budanović 20, Gajić 19, V.Trifunović 15, Ž.Ilić 14/4, Šanta 14, Nenadić 12, Sekulović 11/1, Tintar 10/1, Radoman 7, Mihović 6, Titov 4, Plavšić 3, Tatić 2, Jakšić 2, Šimud 2.
BOSNA
M.Dubovina 29/2, Grubješić 28, Oruč 26, Omanović 24, Zečević 23/7, B.Glišić 19, Nargilić 18/1, Ćurić 17, Alimanović 15/1, R.Ostojić 15/1, Muratspahić 15, Ćosić 14, Peleš 12, Sirčo 12, F.Tičić 10/2, Janković 10, Marković 8/1, Čuljak 8, Lukić 8, V.Tičić 7/2, Dropuljić 7/1, Vranac 7, Kokoruš 6/1, Ištuk 6, Pašalić 6, Rodić 5, F.Mujkić 4/1, Cicak 4, Ramadanović 4, Savanović 4, Bradarac 3, Mirić 2, M.Džafić 2, Terzić 1, Mahmutović 1, Torlaković 1.

DRUGA SAVEZNA LIGA – ISTOK
1.Teteks Tetovo 30 15 7 8 30:18 37 Ulazi
2.Galenika Zemun 30 13 9 8 38:24 35
3.Rad Beograd 30 12 9 9 27:21 33
4.Sutjeska Nikšić 30 11 11 8 27:24 33
5.Radnički Kragujevac 30 10 11 9 41:29 31
6.Borac Čačak 30 11 9 10 39:35 31
7.Trepča Kosovska Mitrovica 30 13 4 13 43:35 30
8.Priština 30 9 12 9 27:22 30
9.Sloboda Titovo Užice 30 11 8 11 33:32 30
10.Bor 30 11 8 11 33:34 30
11.Dubočica Leskovac 30 11 8 11 29:32 30
12.OFK Titograd 30 12 6 12 36:54 30
13.Radnički Pirot 30 11 7 12 45:36 29 Ispada
14.Lovćen Cetinje 30 10 8 12 28:32 28 Ispada
15.Rabotnički Skoplje 30 11 6 13 31:43 28 Ispada
16.Vlaznimi Đakovica 30 4 7 19 28:64 15 Ispada
Novi članovi: Napredak Kruševac (ispao iz Prve lige), Timok Zaječar, Lirija Prizren, Pobeda Prilep i Mogren Budva.

LISTA STRIJELACA:
17 golova – M.Radivojević (Radnički K)
14 golova – Đorđević (Borac)
13 golova – Stolić (Trepča)
11 golova – Juniku (Vlaznimi)
10 golova – Rovčanin (Sloboda)
9 golova – Stevanović (Sloboda).

SASTAVI EKIPA: (broj nastupa/broj golova)
TETEKS
Jakovljević 30/4, Petrov 29/4, Zakovski 29, Pejanović 28, Simovski 25/1, Tasić 25, R.Jovanović 22/3, Aleksić 22/2, Urošević 21/3, Lazarov 21, Čupi 18/2, Savić 14/5, Lj.Georgijevski 14, B.Beadini 13/3, Anikić 12/1, Vulićević 11, Dilev 10, Budisavljević 9, Grnčarov 9, N.Beadini 6, A.Memedi 6, Kečan 4, Boškovski 2, Novičić 1, J.Stošić 1.
GALENIKA
Čelar 28/5, Brkić 26/2, Pejović 26/2, Kalušević 26/1, Ljalja 25/3, Milivoje Batkovski 25, Lacmanović 24/5, Memiši 24/2, Pavićević 22/6, Gajin 21, Dujković 19, B.Nikolić 17, Santrač 14/9, Živković 13/1, Mičić 13, Musić 13, Banković 12, Cvetić 8, Kolb 7, Veličković 6, Kodžo 3, Miličić 3, Rudić 3, Bogićević 2, Radosavljević 2, Mance 1, Ristović 1, V.Nikolovski 1.
RAD
Vranješ 30, Ajder 28/1, Vukotić 28, Janković 26/5, Arsenović 26, Nikitović 22/5, Spasić 21, Filimonović 20/1, Kokotović 18, Plećević 18, Miladin Lazić 17, Milan Lazić 16/1, Polak 16/1, Đorđević 15/2, Vučinić 14/3, Novković 14, Todorović 13/1, D.Cvetković 11, Vučković 9, Rosić 9, Popović 4, Simić 3, G.Milošević 2/1, Miletić 2, Milovanović 2, Rajić 2, Kiković 1, Rujević 1.
SUTJESKA
Giljen 30, Rakojević 28, Stoiljković 28, Bakrač 27/3, Ostojić 27/2, B.Nenezić 26/1, Medin 24/3, Mitrović 24/2, B.Vujović 22/3, Z.Međedović 19/3, Škuletić 16/1, Šećković 14/1, V.Zeković 13/2, Krivokapić 13, Šipka 11/1, Mil.Bajović 10, Kazaferović 8/4, R.Vujović 7, Ž.Vuković 7, N.Zeković 6, Mićunović 5, Perović 5, Martinović 4, Vukotić 3, Z.Marušić 2, Purović 2, Bajčeta 1, D.Vujović 1, Delibašić 1, Cupara 1.
RADNIČKI KRAGUJEVAC
Milosavljević 30/2, M.Radivojević 29/17, Cvetković 29/3, Mirković 28/2, Grbović 27, M.Ilić 27, Jovanović 27, Arsenijević 26/3, Popović 26/1, Kovačević 25, Paunović 23/1, Palčić 22/5, D.Panić 15/1, Rodić 9/1, **** 7/4, Ratković 7, J.Nikolić 6/1, Anđelković 5, Hajduković 4, Alempijević 3, Zdravković 3, R.Đorđević 2, G.Marić 2, Špiljević 2, M.Korać 1.
BORAC
Panić 30, Ćirković 28/3, B.Čakarević 28, Đorđević 27/14, Jovičić 27/2, Tadić 26, Vulović 25/5, Ristić 25/3, Gudurić 24/2, Kovačević 24, Lj.Pavlović 22, Jeftović 19/3, Drobnjak 16/4, Ž.Jelić 15, Ivanović 12/1, Jovković 10/1, Toković 8, Negovanović 7, D.Jelić 5, Tanasković 4/1, Vučetić 1.
TREPČA
Martać 29/5, R.Prekazi 29/4, Ademi 27/5, Radojević 27/3, Nedžipi 26/5, Rašić 26/1, Ahmatović 26, Stolić 24/13, Far.Domi 24/1, D.Mrkić 19/1, Vukmirović 18, Čarapić 17/1, Grbović 14, Šubarić 13/2, Ristović 13, Gusinac 11/1, V.Ajeti 10/1, Vukadinović 9, Jović 6, Mehmeti 4, Š.Izberović 2, Mailković 2, Sokoli 1, A.Šabani 1.
PRIŠTINA
F.Murići 28/2, Živković 26/3, Trajković 26/3, Vokri 25/5, Husanović 23/1, Celina 23, Josifovski 22, S.Dalku 20, Sinani 20, Tortoši 19/3, Lalić 18/1, Beriša 18, Rajčevski 17/4, Ilijevski 16/1, Cimili 15, S.Martinović 14/1, Cvetinić 13, Avramović 9, Fat.Domi 9, Kači 5/2, Mladenović 3, Novaković 3, I.Prekazi 3, F.Dalku 2, Inić 2, Marinković 1, Rama 1, Rugova 1.
SLOBODA
Savić 29/1, Berić 28/4, I.Čančarević 27/1, M.Čančarević 27/1, L.Radević 27, Rovčanin 25/10, Stevanović 25/9, B.Veselinović 23/3, Petrović 22/1, Hodžić 22, Krdžević 16, Belojević 15, Nalbantić 15, M.Ćuković 15, Nikačević 12, Koković 10/1, Pivljaković 10, Strunjašević 10, Z.Veselinović 9/1, Jagodić 9/1, Voćkić 6, Tokmanović 4.
BOR
M.V.Nikolić 30/8, Branković 30, M.Z.Nikolić 27, Ivanov 25/3, Dr.Nikolić 25/1, Sl.Nikolić 25/1, Živaljević 25, Vitanović 24/6, Marković 22/3, Rovčanin 21/5, Lučić 20/1, Mitić 19/3, Popović 19, Ivić 15/2, Joka 15, Tomić 13, Anđelković 7, Janković 5, Eterović 4, Martinović 4, M.Jocić 3, Pernjak 3, Gajić 2, B.Golubović 1, Maksimović 1.
DUBOČICA
N.Đorđević 30, N.Jovanović 30, P.Stojanović 29/2, Pejić 29, J.Stojiljković 29, Lj.Đorđević 26/1, J.Mitić 24/4, Karić 24/2, M.Mladenović 24/2, Ivković 19/3, Stefanović 16/7, Žikić 15, Išljamović 14/2, G.Cvetković 13/2, Đokić 12/1, Mitrović 10, Ilić 9/1, Glušac 9, Stanković 8, Bošković 3, Cakić 2, J.Savić 1.
OFK TITOGRAD
M.Koljenović 29/4, Drašković 29, D.Mugoša 28/2, S.Šabotić 27/7, Čović 27/6, I.Radović 24/2, Vuksanović 24, D.Aničić 22/2, Milisav Stamatović 22, Ž.Božović 20/1, Milatović 19, Braletić 14, Č.Nenezić 14, D.Brnović 13, Stanić 12/8, Džankić 12, Milovan Stamatović 8/1, Tomović 8/1, Pavićević 7, S.Radović 7, Ž.Radulović 7, S.Koljenović 5, Z.Vujović 1, Radišević 1.
RADNIČKI PIROT
M.Đorđević 27/8, Krasnići 26/6, S.Pavlović 25/4, Đošev 23/4, R.Bošković 22/6, Nedeljković 21/5, N.Đorđević 19/2, Mančev 19, Mihajlović 18, Krstić 17, Pejčev 16/2, Veljković 16, Veselinović 14/1, R.Anđelković 14, I.Jovanović 14, Mitrović 12/5, Tomić 11/1, Nalković 10, Rangelov 10, D.Simić 10, Novaković 9, Mančić 8, Ristović 8, Husein 7, Z.Pantelić 4, Zoraja 1/1, Z.Kostić 1, Džunić 1.
LOVĆEN
Radanović 30/1, S.Đuretić 30, Kaluđerović 28, E.Šabotić 27/6, Mihaljević 25/1, Sl.Ivanović 24/2, Đurković 23/2, Sv.Ivanović 22, Đ.Pejović 21/5, Mitrović 20, Bogićević 18/3, N.Čogurić 16/4, Gilić 16, Brajušković 15, Peraš 14/3, Jovanović 14, R.Jabučanin 12, Strugar 10, Heber 5/1, R.Vujović 4, Z.Jabučanin 4, V.Spasić 3, Milo Radonjić 2, Č.Milošević 2, V.Petranović 2, Ivanišević 1.
RABOTNIČKI
H.Pepić 27/1, Bogatinovski 25/1, Milosavljević 25, Kostančev 24, Mackov 24, Natev 23/1, Skenderović 23, Jordanovski 20/2, Dončevski 19, Bogoevski 18/5, Šumantev 18/1, Šujica 17/5, Lazarevski 17/4, R.Tutić 15, Nastevski 13/3, Setinovski 12, Zekiri 11/3, A.Georgijevski 11/1, J.Janevski 11/1, Petrovski 11/1, Trajakovski 8, Ilievski 4, Andreevski 1, Dobrevski 1.
VLAZNIMI
Radogoši 27, Ali Šehu 27, Aćif Šehu 27, Binakaj 26/2, Juniku 25/11, Stanojević 24, Cana 23/5, Muhadžeri 23, H.Šasivari 21/2, Ljota 19/1, Roka 16/1, Bingazi 15, G.Hodža 14/4, Hadžišabani 14, I.Domi 11/1, Nikolić 11, Ljitfula 8/1, B.Hodža 8, Krueziju 5, Karabeg 4, Crmjani 4, Mijović 3, G.Šasivari 3, I.Šehu 3, Žerka 2, Tuzi 2, Hadri 2, Džinaj 1.
zmaj0712
 
Postovi: 90
Pridružen/a: 04 nov 2010, 11:11

PostPostao/la zmaj0712 dana 03 apr 2011, 14:58

TREĆI RANG
SLOVENAČKA LIGA
1.Šmartno 22 13 5 4 37:18 31
2.Slovan Ljubljana 22 12 6 4 37:23 30
3.Mura Murska Sobota 22 12 4 6 51:29 28
4.Železničar Maribor 22 11 5 6 31:15 27
5.Lendava 22 11 5 6 31:15 27
6.Rudar Trbovlje 22 10 4 8 39:26 24
7.Izola 22 7 8 7 29:27 22
8.Triglav Kranj 22 4 8 10 16:24 16
9.Koper 22 5 6 11 18:43 16
10.Ilirija Ljubljana 22 5 5 12 24:44 15
11.Kladivar Celje 22 5 4 13 24:41 14 Ispada
12.Vozila Gorica 22 5 4 13 25:44 14 Ispada
Novi članovi: Primorje Ajdovščina, Ptuj, Stol Kamnik.
Napomena: Niko nije ušao u Drugu ligu Zapad.

Najbolji strijelac:
19 golova – Bojan Prašnikar (Šmartno).

HRVATSKA LIGA
1.Solin 30 14 12 4 47:22 40 Ulazi
2.Metalac Sisak 30 15 9 6 46:26 39
3.Orijent Rijeka 30 12 9 9 36:22 33
4.Šibenik 30 13 6 11 48:41 32
5.Mladost Petrinja 30 12 8 10 40:37 32
6.Zadar 30 13 6 11 38:37 32
7.Valpovka Valpovo 30 10 11 9 56:48 31
8.Velebit Benkovac 30 13 5 12 38:31 31
9.Varteks Varaždin 30 12 7 11 27:33 31
10.Belišće 30 11 9 10 57:58 31
11.Istra Pula 30 10 10 10 39:35 30
12.Neretva Metković 30 9 11 10 29:32 29
13.Šparta Beli Manastir 30 10 7 13 32:49 27 Ispada
14.Split 30 10 5 15 39:50 25 Ispada
15.Segesta Sisak 30 6 12 12 26:40 24 Ispada
16.Rudar Labin 30 2 9 19 23:60 13 Ispada
Novi članovi: Slavonija Slavonska Požega, Lokomotiva Zagreb, Bukovica, Rovinj.

REPUBLIČKA LIGA BOSNE I HERCEGOVINE
1.Kozara Bosanska Gradiška 30 18 8 4 45:24 44 Ulazi
2.Rudar Kakanj 30 17 8 5 65:26 42
3.Famos Hrasnica 30 15 7 8 41:32 37
4.Sloga Doboj 30 12 9 9 33:30 33
5.Krajišnik Velika Kladuša 30 12 8 10 43:40 32
6.Borac Travnik 30 12 7 11 36:46 31
7.Krajina Cazin 30 11 8 11 32:36 30
8.Radnik Bijeljina 30 10 8 12 32:30 28
9.Borac Čapljina 30 7 13 10 33:36 27
10.Radnik Hadžići 30 9 10 11 33:41 27
11.Radnički Goražde 30 9 9 12 31:42 27
12.Drina Zvornik 30 10 6 14 31:36 26
13.Lokomotiva Brčko 30 9 8 13 35:42 26
14.Elektrobosna Jajce 30 7 12 11 29:38 26
15.Rudar Ljubija 30 9 3 18 40:49 21 Ispada
16.Sutjeska Foča 30 6 9 15 37:67 21 Ispada
Novi članovi: Igman Konjic, Budućnost Banovići.

1.KOLO 17.avgust 1980.
Sloga – Krajina
Lokomotiva – Rudar Lj.
Krajišnik – Elektrobosna
Radnik B. – Kozara
Borac T. – Radnik H.
Sutjeska – Famos
Rudar K. – Drina
Borac Č. – Radnički

VOJVOĐANSKA LIGA
1.OFK Kikinda 30 20 8 2 45:13 48 Ulazi
2.Novi Sad 30 19 9 2 60:24 47
3.Srem Sremska Mitrovica 30 15 8 7 51:25 38
4.Radnički Zrenjanin 30 13 11 6 43:31 37
5.Hajduk Kula 30 9 12 9 29:27 30
6.Agrounija Inđija 30 12 5 13 38:36 29
7.Dinamo Pančevo 30 10 9 11 32:41 29
8.Radnički Bajmok 30 11 6 13 36:38 28
9.Mladost Apatin 30 11 6 13 35:37 28
10.Rusanda Melenci 30 11 6 13 39:43 28
11.Bačka Bačka Palanka 30 8 10 12 32:36 26
12.Crvenka 30 9 8 13 22:32 26
13.Sever Subotica 30 10 6 14 34:50 26
14.Kozara Banatsko Veliko Selo 30 7 8 15 39:51 22 Ispada
15.Palić 30 6 7 17 28:48 19 Ispada
16.Radnički Kovin 30 6 7 17 37:68 19 Ispada
Novi članovi: Mladost Bački Jarak, Jedinstvo Stara Pazova i Vršac.

Kvalifikacije za popunu lige:
Bačka Subotica – Mladost Bački Jarak 0:5 ?
Krajina Krajišnik – Jedinstvo Stara Pazova 2:0 1:3 – penali: 2:4
Radnički Sombor – Vršac

PRVA SRPSKA LIGA
1.Timok Zaječar Ulazi
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.

KOSOVSKA LIGA
1.Lirija Prizren Ulazi
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.

REPUBLIČKA LIGA CRNE GORE
1.Mogren Budva 26 16 5 5 55:35 37 Ulazi
2.Titeks Titograd 26 12 8 6 36:19 32
3.Čelik Nikšić 26 12 7 7 47:32 31
4.Bokelj Kotor 26 9 9 8 42:39 27
5.Iskra Danilovgrad 26 11 5 10 33:31 27
6.Rudar Pljevlja 26 10 6 10 33:31 26
7.Mornar Bar 26 8 10 8 30:33 26
8.Jezero Plav 26 10 5 11 52:44 25
9.Arsenal Tivat 26 9 7 10 54:47 25
10.Zeta Golubovci 26 8 9 9 26:27 25
11.Petrovac Petrovac na Moru 26 8 7 11 27:43 23
12.Jedinstvo Bijelo Polje 26 7 8 11 23:42 22 Ispada
13.Metalac Titograd 26 8 5 13 38:51 21 Ispada
14.Tekstilac Bijelo Polje 26 6 4 16 28:49 16 Ispada
Novi članovi: Zabjelo, OFK Ivangrad i Tara Cetinje.

MAKEDONSKA LIGA
1.Pobeda Prilep 30 18 9 3 70:26 45 Ulazi
2.Bregalnica Štip 30 18 8 4 55:22 44
3.Vardarski Bogdanci 30 13 7 10 63:47 33
4.Pelister Bitola 30 12 8 10 39:40 32
5.Pobeda Valandovo 30 12 7 11 43:47 31
6.Sloga Vinica 30 10 10 10 41:42 30
7.Borec Titov Veles 30 9 11 10 21:19 29
8.Sasa Makedonska Kamenica 30 9 11 10 40:42 29
9.Ljuboten Tetovo 30 12 5 13 38:55 29
10.Kožuf Đevđelija 30 10 8 12 39:41 28
11.Metalurg Skoplje 30 8 12 10 49:58 28
12.Belasica Strumica 30 11 5 14 40:36 27
13.Vardar Negotino 30 12 3 15 44:51 27
14.Napredok Kičevo 30 11 5 14 36:44 27
15.11.oktomvri Prilep 30 11 3 16 37:49 25 Ispada
16.Tikveš Kavadarci 30 5 6 19 18:60 16 Ispada

ČETVRTI RANG
REGIONALNA LIGA BIH – GRUPA SJEVER
TABELA 27.kolo
1.Budućnost Banovići 27 16 7 4 44:20 39 Ulazi
2.Mladost Puračić 27 15 5 7 51:32 35
3.Tekstilac Derventa 27 11 9 7 35:37 31
4.Sloboda Bosanski Novi 27 12 6 9 40:29 30
5.Ljubić Prnjavor 27 9 11 7 25:31 29
6.Natron Maglaj 27 8 11 8 27:28 27
7.Bratstvo Bosanska Krupa 27 11 4 12 39:35 26
8.Borac Bosanski Šamac 27 9 8 10 32:32 26
9.Jedinstvo Odžak 27 8 10 9 20:32 26 Ispada
10.Hajduk Orašje 27 8 9 10 30:25 25
11.Zvijezda Gradačac 27 9 7 11 34:39 25 Ispada
12.Bratstvo Gračanica 27 8 8 11 27:32 24
13.Rudar Bukinje 27 8 7 12 46:47 23 Ispada
14.Naprijed Banja Luka 27 9 5 13 31:37 23 Ispada
15.Podrinje Janja 27 7 8 12 40:38 22 Ispada
16.Borac Drvar 27 5 11 11 30:44 21 Ispada
Novi članovi: Rudar Ljubija (Iz Republičke lige), Guber Srebrenica, BSK Banja Luka, Proleter Teslić, Mladost Bosanski Petrovac, Brčko 72.

REGIONALNA LIGA BIH – GRUPA JUG
TABELA 18.kolo
1.Igman Konjic 18 10 7 1 28:11 27 Ulazi
2.Pofalički Sarajevo 18 8 7 3 30:23 23
3.Bratstvo Novi Travnik 18 7 8 3 25:15 22
4.GP Bosna Sarajevo 18 7 7 4 26:19 21
5.Mladost Gacko 18 10 1 7 29:29 21
6.Sloga Gornji Vakuf 18 8 4 6 33:30 20
7.Turbina Jablanica 18 6 7 5 38:29 19
8.Vitez 18 7 5 6 31:31 19
9.Glasinac Sokolac 18 6 6 6 23:23 18
10.Lokomotiva Mostar 18 4 9 5 25:29 17
11.UNIS Vogošća 18 6 3 9 19:26 15 Ispada
12.Mladost Lištica 18 4 6 8 24:23 14
13.Iskra Stolac 18 4 6 8 22:30 14
14.Sloga Ilijaš 18 5 4 9 18:35 14 Ispada
15.Krivaja Zavidovići 18 4 5 9 17:34 13
16.OFK Mostar 18 2 7 9 20:29 11 Ispada
Novi članovi: Stupčanica Olovo, Lašva Dolac, Surtjeska Foča (Iz Republičke lige), Troglav Livno.

PETI RANG
MEĐUOPŠTINSKA LIGA BIHAĆ

MEĐUOPŠTINSKA LIGA BANJA LUKA

MEĐUOPŠTINSKA LIGA DOBOJ

MEĐUOPŠTINSKA LIGA BRČKO
1.Brčko 72 26 17 6 3 52:19 40
2.Mladost Čelić 26 15 6 5 62:29 36
3.Graničar Brezovo Polje 26 15 3 8 50:31 33
4.Sloga Tolisa 26 13 5 8 48:37 31
5.Proleter Dvorovi 26 13 4 9 58:35 30
6.Semberija Popovi 26 10 7 9 48:44 27
7.Jedinstvo Brodac 26 11 4 11 35:34 26
8.Zadrugar Skugrić 26 11 4 11 42:41 26
9.Omladinac Mionica 26 10 5 11 35:39 25
10.Kolektiv Međaši 26 9 5 12 58:53 23
11.Napredak Begovača 26 9 4 13 22:42 22
12.Dinamo Donja Mahala 26 8 5 13 32:41 21
13.Napredak Matići 26 4 8 14 35:52 16
14.Pelagićevo 26 2 2 22 30:110 6

MEĐUOPŠTINSKA LIGA TUZLA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA ZENICA
1.Lašva Dolac 22 14 6 2 42:17 34
2.ZSK Zenica 22 13 6 3 49:21 32
3.Radnik Donji Vakuf 22 10 7 5 35:28 27
4.Rudar Han Bila 22 10 3 9 40:37 23
5.Borac Tetovo 22 6 11 5 27:29 23
6.Orlovik Žepče 22 6 9 7 30:31 21
7.Drvodjelac Nova Bila 22 6 8 8 25:27 20
8.Sebešić Travnik 22 6 7 9 40:32 19
9.Željezničar Zenica 22 7 5 10 32:34 19
10.Progres Rankovići 22 6 5 11 26:34 17
11.Jedinstvo Busovača 22 5 5 12 21:38 15
12.Bistričak Nemila 22 5 4 13 16:52 14

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SARAJEVO
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA MOSTAR

ŠESTI RANG
POSAVSKO-PODMAJEVIČKA LIGA
1.
2.
3.
4.Proleter Oštra Luka 31
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.

SEMBERSKA LIGA
1.Borac Bijeljina 26 20 5 1 94:31 43
2.Mladost Velika Obarska 26 19 3 4 81:33 41
3.Dašnica Bijeljina 26 17 4 5 86:31 38
4.BSK Batković 26 14 6 6 66:42 34
5.OFK Crnjelovo 26 12 5 9 56:46 29
6.Jedinstvo Glinje 26 11 5 10 68:76 27
7.Bosna Ostojićevo 26 11 6 9 53:56 26 (-2)
8.Rudar Ugljevik 26 8 6 12 47:64 22
9.Gorica Pučile 26 8 5 13 82:74 21
10.Glumac Balatun 26 8 5 13 61:79 21
11.Drina Amajlije 26 7 6 13 54:70 20
12.Mladost Patkovača 26 6 5 15 50:72 17
13.Atom Janjari 26 7 2 17 46:72 16
14.Partizan Donja Trnova 26 3 2 21 30:109 8

GRUPNA LIGA TUZLA – GRUPA ZAPAD

GRUPNA LIGA TUZLA – GRUPA ISTOK
1.6.avgust Milići 22 16 3 3 44:18 35
2.Mineral Kozluk 22 15 4 3 50:18 34
3.Podrinje Tršić 22 10 6 6 43:33 26
4.OFK Šekovići 22 10 5 7 44:35 25
5.OFK Trnovica 22 10 5 7 44:39 25
6.Konjuh Kladanj 22 10 4 8 51:37 24
7.Čelopek 22 8 4 10 40:32 20
8.Birač Derventa 22 5 7 10 35:48 17
9.Polet Kravica 22 5 7 10 29:44 17
10.Jadar Nova Kasaba 22 4 7 11 30:58 15
11.Napredak Donji Šepak 22 5 4 13 31:58 14
12.Borac Gornji Šepak 22 3 6 13 20:39 12

GRUPNA LIGA ZENICA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SARAJEVO – ZAPAD
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SARAJEVO – CENTAR
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SARAJEVO – ISTOK
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

SEDMI RANG
OPŠTINSKA LIGA ODŽAK
1.Jelen Trnjak 22 15 3 4 60:23 33
2.Mera Vojskova 22 14 3 5 68:37 31
3.Mladost Gornja Dubica 22 10 9 3 37:22 29
4.Vranjak 22 10 6 6 43:35 26
5.Napredak Srnava 22 8 8 6 40:36 24
6.Polet Vrbovac 22 8 8 6 39:36 24
7.Posavina Posavska Mahala 22 7 7 8 35:36 21
8.Bratstvo Gornji Svilaj 22 7 6 9 46:60 20
9.Strolit Odžak 22 7 5 10 35:38 19
10.Vučijak Pećnik 22 7 4 11 46:64 18
11.Posavina Miloševac 22 6 3 13 46:54 15
12.Omladinac Potočani 22 3 3 16 31:74 9

OPŠTINSKA LIGA BIJELJINA – GRUPA ZAPAD
1.OFK Gvozdenovići Bijeljina 18 15 2 1 81:17 32
2.Omladinac Gornja Čađavica 18 13 2 3 69:38 28
3.Drina Glavičice 18 11 2 5 60:31 24
4.Jedinstvo Suvo Polje 18 9 3 6 45:49 21
5.Polet Mala Obarska 18 6 6 6 52:50 18
6.Modran 18 6 6 6 50:59 18
7.Tavna Banjica 18 5 6 7 41:39 16
8.OFK Suho Polje 18 3 2 13 21:79 8
9.OFK Ljeljenča 18 2 3 13 33:81 7
10.Polet Gornji Kojčinovac 18 4 1 13 23:55 5 (-4)

OPŠTINSKA LIGA BIJELJINA – GRUPA ISTOK
1.Sloga Dazdarevo 19 16 1 2 : 33
2.Jedinstvo Donja Čađavica 19 12 3 4 : 27
3.Međašanka Međaši 19 11 3 5 : 25
4.Semberija Novo Selo 19 8 4 7 : 20
5.Mladost Bijeljina 19 8 3 8 : 19
6.Napredak Dijelovi 19 7 3 9 : 17
7.Borac Trnjaci 19 6 3 10 : 15
8.Sava Gradac 19 6 2 11 : 14
9.Ideal Velino Selo 19 5 3 11 . 13
10.Mladost Kriva Bara 19 2 2 13 : 6
11.Sloboda Dragaljevac 10 5 1 4 : 11 Odustali
Napomena: Sloboda Dragaljevac je igrala samo u jesenjem dijelu prvenstva pa su joj brisani rezultati, ali ne i protivnicima.

OPŠTINSKA LIGA ZVORNIK
1.Podrinje Voljevica 16 9 5 2 50:28 23
2.Jedinstvo Roćević 16 10 2 4 64:32 22
3.OFK Drinjača 16 9 4 3 53:25 22
4.Cinkarna Potočari 16 10 2 4 45:21 22
5.Javor Zalužje 16 6 1 9 36:38 13
6.Budućnost Pilica 16 5 3 8 30:44 13
7.Radnički Karakaj 16 5 2 9 27:42 12
8.Bratstvo Grbavci 16 3 2 11 34:53 8
9.Sloga Donje Snagovo 16 3 2 11 25:59 8

OPŠTINSKA LIGA VISOKO
1.Gračanica 30 23 2 5 89: 32 48 Ulazi
2.Polet Zimča 30 21 2 7 95: 49 44
3.Omladinac Poriječani 30 20 3 7 82: 52 43
4.7.april Buci 30 18 5 7 81: 52 41
5.Jedinstvo Topuzovo Polje 30 17 4 9 99: 47 38
6.Budućnost Srhinje 30 14 5 11 65: 54 33
7.Poriječani 30 14 5 11 60: 56 33
8.Radnik Hlapčevići 30 12 5 13 46: 52 29
9.Iskra Uvorići 30 12 3 15 64: 70 27
10.Stanica Visoko 30 11 5 14 50: 67 27
11.Uskok Dobrinje 30 11 4 15 52: 66 26
12.Vratnica 30 7 7 16 48:101 21
13.Kovina Arnautovići 30 8 4 18 55: 91 20
14.Trijumf Podvinjci 30 7 4 19 62: 88 18
15.Suhaja Buzić Mahala 30 7 3 20 49: 78 17
16.Zvijezda Liješeva 30 6 3 21 41: 83 15
Novi članovi: Proleter Tušnjići i Viteks Visoko, povratnici iz grupne lige Sarajevo.
Napomena: Od naredne sezone opštinska liga je podijeljena u dvije grupe, po kvalitetu ekipa, na Prvu i Drugu opštinsku ligu.
zmaj0712
 
Postovi: 90
Pridružen/a: 04 nov 2010, 11:11

PostPostao/la tm84 dana 08 apr 2011, 17:33

evo da i ja malo pomognem :)

1974-75 Hercegovačka zona

1.Iskra Stolac 110:17 51
2.Budućnost Duvno 83:26 49
3.Mladost Listica 87:28 45
4.Troglav Livno 60:25 40
5.Neretva ??? 121:33 33
6.GOSK Gabela 55:55 32
7.Hercegovac Bileca 45:43 31
8.Turbina Jablanica 60:77 25
9.Sloga Guber 58:76 25
10.Makljen Prozor 29:51 23
11.Boksit Posusje 34:59 21
12.Zadrugar 46:66 20
13.Velez Nevesinje 39:71 20
14.Mladost Gacko 34:63 19
15.Bekija Grude 26:86 18
16.Višići(-5) 41:77 14
17.Sloga Ljubuski (-29) 32:85 12
Ima dosta neodigranih utakmica,al ovdje ovako pise.Nije poznato kako su se registrirale te utakmice.


SEZONA 1975-1796 Hercegovačka zona
1.Troglav Livno 53
2.Lokomotiva Mostar 51
3.Neretva ??? 47
4.Mladost Listica 42 (-3)
5.Budućnost Duvno 36
6.Turbina Jablanica 35(-3)
7.Gosk Gabela 34
8.Boksit Posusje 33
9.Zadrugar 30
10.Hercegovac Bileca 31(-3)
11.Radobolja 30
12.Sloga Ljubuski 27
13.Makljen Prozor 27
14.Višići 26
15.Velez Nevesinje 25(-3)
16.Bekija Grude 25
17.Sloga Gornji Vakuf??? 24
18.Mladost Gacko 22.
U zagradi su oduzeti bodovi

Sezona 1976-1977 Hercegovačka zona
Tablica bez 3 neodigrana susreta,uglavnom ekipa oko sredine

1.Iskra Stolac 52 boda
2.OFK Mostar 51 bod
3.Turbina Jablanica 48 bod
4.Mladost Listica 45
5.Lokomotiva Mostar 40
6.Bekija Grude 38
7.Velez Nevesinje36
8.Mladost Gacko 36
9.Budućnost Duvno 35
10.Sloga Gornji Vakuf 31
11.Makljen Prozor 30
12.Sloga Ljubuski 27
13.GOSK Gabela 26
14.Hercegovac Bileca 26
15.Boksit Posusje 21
16.Visici 21
17 Radobolja 19
18 Zadrugar 19

U sezoni 77-78 Hercegovačka nogometna zona podjeljena je u dvije grupe.Iz ove sezone nema tablice.Mladost se uspjela plasirati u među općinsku ligu Mostara.Tablica lige 78-79 također nije poznata.Tu je osvojila prvo mjesto i plasirala se u regionalnu ligu Jug

SEZONA 1979-80 Regionalna liga Jug

1.Sutjeska Foca 37 bodova
2.Vitez 31
3.Lokomotiva Mostar 29
4.Glasinac Sokolac 27
5.Mladost Listica 27
6.Sloga Gornji Vakuf??? 26
7.OFK Mostar 26
8.Bratstvo ??? 26
9.Iskra Stolac 26
10.Pofalicki Sarajevo 26
11.Igman Konjic 25
12.Zenica 25
13.Jedinstvo ??? 23
14.Igman Ilidza 10
7x drzavni prvak (rekord) // 5x osvajac kupa (rekord) // 3x osvajac superkupa (rekord)
rekordi se obaraju a trofeji osvajaju!!!
Avatar
tm84
 
Postovi: 1741
Pridružen/a: 06 apr 2010, 18:02
Lokacija: Brünn, Južna Moravska

PostPostao/la ŠB.TRN dana 08 apr 2011, 19:12

Da se samo osvrnem na ove upitnike u zadnjoj tablici!!!
Sloga nije iz Uskoplje vec iz Ilijaša,
Bratstvo je iz Novog Travnika,
Jedinstvo je iz Busovače!!!
Još se u jednoj tablici spominje Sloga Guber,sad jeli to ovo Uskoplje nemam pojma!!!
ŠB.TRN
 
Postovi: 1572
Pridružen/a: 13 jul 2010, 13:26

PostPostao/la zoki21 dana 08 apr 2011, 20:20

Sloga Guber je iz Velikog Gubera u opcini Livno.Neretva i Radobolja su bili iz Mostara a Zadrugar iz Jasenice kod Mostara.
zoki21
 
Postovi: 57
Pridružen/a: 12 jul 2010, 12:56

PostPostao/la Samit dana 11 maj 2011, 16:15

Dobrih mesec dana sam "spavao" uz forum i da ne bi mojih stalnih prijatelja i saradnika ništa ne bih propustio.

Mi smo slučajno preskočili jednu sezonu - 1980/81 pa je stavljam na tacnu:

Prva savezna liga

Vreme: 17.avgust 1980 - 14.jun 1981. godine

1 Crvena zvezda, Beograd 34 15 14 5 62:31 +31 44
2 Hajduk, Split 34 16 10 8 57:36 +21 42
3 Radnički, Niš 34 13 15 6 39:28 +11 41
4 Sloboda, Tuzla 34 14 8 12 46:51 -5 36
5 Dinamo, Zagreb 34 12 11 11 44:38 +6 35
6 Budućnost, Titograd 34 11 12 11 38:34 +4 34
7 NK Rijeka 34 12 10 12 50:47 +3 34
8 Partizan, Beograd 34 9 16 9 43:41 +2 34
9 Velež, Mostar 34 13 8 13 44:47 -3 34
10 Vojvodina, Novi Sad 34 13 8 13 37:40 -3 34
11 Vardar, Skopje 34 11 11 12 41:48 -7 33
12 Olimpija, Ljubljana 34 8 16 10 29:33 -4 32
13 FK Sarajevo 34 12 8 14 47:53 -6 32
14 Željezničar, Sarajevo 34 11 10 13 42:51 -9 32

15 OFK Beograd 34 8 14 12 34:39 -5 30
16 Zagreb 34 11 8 15 43:55 -12 30
17 Borac, Banjaluka 34 10 9 15 35:44 -9 29
18 Napredak, Kruševac 34 9 8 17 45:60 -15 26

Epilog:
• Crvena zvezda (Beograd) , prvak
• Hajduk (Split) i Radnički (Niš), kup UEFA
• Velež (Mostar), pobednik Kupa
Ispali: Napredak (Kruševac) i Borac (Banjaluka)
Novi članovi: Osijek i Teteks (Tetovo)


Lista strelaca:

26 golova – Milan Radović (Rijeka)
16 golova – Mojaš Radonjić (Budućnost)
15 golova – Dragoljub Kostić (Napredak)
14 golova – Zvonko Živković (Partizan)
13 golova – Abid Kovačević (Dinamo), Slavko Kovačić (Zagreb), Davor Čop
(Napredak)
12 golova – Zdravko Borovnica (Crvena Zvezda), Dragan Vujović (Budućnost)
11 golova – Zlatko Vujović (Hajduk), Vahid Halilhodžić (Velež), Vasil Ringov
(Vardar)
10 golova – Srebrenko Repčić (Crvena Zvezda), Zoran Vujović, Ivan Gudelj
(Hajduk), Adnan Međedović, Vladimir Skočajić (Velež), Zoran Lukić
(Sarajevo)

9 golova – Zoran Vulić (Hajduk), Fuad Mulahasanović (Sloboda), Zvonko
Varga (Partizan)
8 golova – Rade Paprica (Željezničar), Željko Smolek (Zagreb), Dragan
Marjanović (Borac)

7 golova – Miloš Šestić (Crvena Zvezda), Dušan Mitošević, Dragan Pantelić
(Radnički), Zoran Marić (Vojvodina), Husref Musemić (Sarajevo), Nikola
Nikić (Željezničar),
Zoran Dmitrić (OFK Beograd), Drago Rukljač (Zagreb),
Zoran Panić (Napredak)
6 golova – Rajko Janjanin, Vladimir Petrović (Crvena Zvezda), Ivica Šurjak
(Hajduk), Mersad Kovačević, Sead Sarajlić (Sloboda), Marko Mlinarić
(Dinamo), Momčilo Vukotić (Partizan), Branislav Novaković (Vojvodina),
Sandre Manevski (Vardar), Tone Rožič (Olimpija), Mehmed Janjoš
(Sarajevo)
, Slobodan Batričević (OFK Beograd), Marijan Čerček (Zagreb),
Dževad Kreso, Zlatan Arnautović (Borac).

Sastavi timova:

1. Crvena zvezda, Beograd: Rajko Janjanin 34/6, Srebrenko Repčić 33/10, Zlatko Krmpotić 32/1, Miloš Šestić 31/7, Milan Janković 30/5, Zdravko Borovnica 29/12, Ivan Jurišić 27/1, Boško Đurovski 26, Vladimir Petrović 23/6, Dragan Miletović 23, Živan Ljukovčan 17, Milan Jovin 16/2, Cvijetin Blagojević 16/2, Dragan Simeunović 16, Milenko Rajković 14, Ljubiša Stojanović 12, Radomir Savić 12, Zoran Jelikić 10/1, Slavoljub Muslin, 10 Milko Đurovski 9/5, Nedeljko Milosavljević 6/2, Slobodan Goračinov 2, Zdravko Čakalić 2, Srboljub Stamenković 1, Goran Živanović 1, Slavko Radovanović 1, Srboljub Marinković 1.

2. Hajduk, Split: Rajko Janjanin 34/6, Srebrenko Repčić 33/10, Zlatko Krmpotić 32/1, Miloš Šestić 31/7, Milan Janković 30/5, Zdravko Borovnica 29/12, Ivan Jurišić 27/1, Boško Đurovski 26, Vladimir Petrović 23/6, Dragan Miletović 23, Živan Ljukovčan 17, Milan Jovin 16/2, Cvijetin Blagojević 16/2, Dragan Simeunović 16, Milenko Rajković 14, Ljubiša Stojanović 12, Radomir Savić 12, Zoran Jelikić 10/1, Slavoljub Muslin, 10 Milko Đurovski 9/5, Nedeljko Milosavljević 6/2, Slobodan Goračinov 2, Zdravko Čakalić 2, Srboljub Stamenković 1, Goran Živanović 1, Slavko Radovanović 1, Srboljub Marinković 1.

3. Radnički, Niš: Stojan Gavrilović 34, Dušan Mitošević 33/7, Milovan Obradović 33/1, Zoran Bojović 33/1, Dragan Pantelić 32/7, Zoran Martinović 31/4, Miodrag Stojiljković 29/7, Aleksandar Panajotović 29/2, Slobodan Halilović 28/2, Miroslav Vojinović 20, Bojan Avramović 18, Miroslav Simonović 17, Slobodan Antić 16/2, Miroslav Aleksić 16, Slavoljub Nikolić 9/2, Miodrag Savić 8/3, Branislav Đorđević 7, Dragan Radosavljević 7, Tomislav Nikolić 4, Zoran Milošević 3/1, Zoran Milenković 3, Bratislav Rinčić 2, Miloš Drizić 2, Ivan Stanković 1, Ljuborad Stevanović 1.

4. Sloboda, Tuzla: Rifat Mehinović 34/3, Zoran Tomić 32/5, Goran Miljanović 32/4, Adnan Džanić 32, Mersad Kovačević 31/6, Nihad Mujezinović 31/2, Fuad Mulahasanović 29/9, Midhat Memišević 29, Sead Sarajlić 28/6, Senad Ibrić 28/4, Jasmin Divanefendić 22, Midhat Smailagić 20, Nevres Zahirović 19/3, Slobodan Petrović 17, Dževad Šećerbegović 15/2, Mirza Hadžić 8, Nevres Gogić 6/1, Nedžad Verlašević 6, Fahrudin Omerović 5, Rizah Mešković 3, Senad Karač 3, Ademir Smajlović 1/1.

5. Dinamo, Zagreb: Srećko Bogdan 32/3, Stjepan Deverić 31/2, Borislav Cvetković 29/5, Abid Kovačević 27/13, Džemal Mustedanagić 27/2, Mladen Munjaković 22/1, Marin Kurtela 22, Dragan Bošnjak 22, Marko Mlinarić 20/6, Branko Tucak 20, Čedomir Jovičević 19, Zlatko Kranjčar 17/5, Zvijezdan Cvetković 17/1, Snježan Cerin 16/3, Želimir Stinčić 16, Velimir Zajec 16, Milivoj Bračun 14, Ismet Hadžić 13, Marijan Vlak 10, Tomislav Ivković 9/1, Drago Dumbović 9/1, Ivica Poljak 8, Petar Bručić 4/1, Milan Ćalasan 2, Josip Kuže 2, Željko Hohnjec 2, Mustafa Arslanović 1, Branko Devčić 1.

6. Budućnost, Titograd: Slavko Vlahović 34, Momir Bakrač 33/1, Petar Ljumović 33, Dragan Vujović 32/12, Zoran Vorotović 32/1, Mojaš Radonjić 28/16, Janko Miročević 28, Mirko Radinović 27/1, Žarko Vukčević 25/3, Vojislav Vukčević 25/1, Branislav Drobnjak 25, Derviš Hadžiosmanović 24/2, Zoran Batrović 21, Radovan Bujić 17, Momčilo Vujačić 9, Slavenko Kuzeljević 9, Vasilije Jovanović 7/1, Branislav Đukanović 7, Dragan Stojiljković 7, Vasilije Kalezić 4, Žarko Pavićević 4, Zoran Džankić 2, Ranko Cakić 1, Zvonko Kalezić 1.

7. Rijeka: Ive Jerolimov 32/2, Adriano Fegic 32/2, Milan Radović 31/26, Miloš Hrstić 31/2, Srećko Juričić 30, Nikola Marjanović 29, Dušan Lukić 28/3, Sergio Makin 27/2, Našet Žaveli 26, Miroslav Šugar 26, Edmond Tomić 24/5, Milan Ružić 24/4, Željko Janjanin 22/1, Damir Desnica 15/3, Darko Peranić 12, Mauro Ravnić 10, Željko Mijač 9, Zoran Šestan 7, Željko Maretić 6, Zoran Stojadinović 4, Nebojša Petrović 3, Mirko Mijović 2, Miroslav Miljković 1.

8. Partizan, Beograd: Zvonko Živković 32/14, Aleksandar Trifunović 31/3, Nenad Stojković 30, Zvonko Varga 29/9, Nikica Klinčarski 29/3, Miodrag Ješić 27/2, Admir Smajić 26, Dragi Kaličanin 25/2, Momčilo Vukotić 24/6, Miodrag Radović 22/1, Sead Mašić 22, Miloš Đelmaš 18/1, Dževad Prekazi 17/1, Radmilo Ivančević 15, Rade Zalad 13, Milan Babić 13, Zoran Lilić 13, Jusuf Hatunić 12, Ranko Stojić 8, Pavle Grubješić 6/1, Dragan Mance 6, Slobodan Pavković 5, Rešad Kunovac 3, Vladimir Jocić 2, Borislav Đurović 1, Zvonko Popović 1, Ilija Zavišić 1, Vladimir Lazičić 1.

9. Velež, Mostar: Enver Marić 34, Adnan Međedović 33/10, Dragan Okuka 33/4, Dubravko Ledić 32, Avdo Kalajdžić 31/1, Veselin Đurasović 30, Vladimir Skočajić 29/10, Mirsad Mulahasanović 25, Borivoje Lučić 24/1, Vahid Halilhodžić 22/11, Vladimir Matijević 22/2, Aleksandar Mičić 18, Nikola Meseldžija 16, Nenad Bijedić 14/2, Mate Obšivač 12, Blaž Slišković 12, Momčilo Vukoje 12, Ismet Šišić 8, Davorin Juričić 4, Kasim Suljkić 3, Predrag Jurić 3, Džemal Dilberović 3, Svetozar Čiča 2/1, Darko Marić 2/1, Borko Jovanović 2, Mili Hadžiabdić 2, Anel Karabeg 1, Zijad Tojaga 1.

10. Vojvodina, Novi Sad:
Zoran Marić 33/7, Josif Ilić 33/4, Marijan Zovko 33/2, Branislav Novaković 31/6, Rajko Vujadinović 27/4, Slobodan Šujica 27, Šandor Mokuš 27, Vladan Dimitrić 24/1, Lazar Grubor 24, Đorđe Ćurčić 23, Čedomir Mićović 20, Labud Pejović 18/4, Dragoljub Bekvalac 18/3, Stevan Komljenović 17/2, Šandor Nađ 16/2, Dragan Jablan 15, Đorđe Vujkov 13/1, Savko Marić 11, Vladimir Trifunović 9, Zvonko Ćirić 6, Mihail Rac 5, Dejan Mitić 3, Milan Petrović 2.

11. Vardar, Skopje: Vlatko Dimitrovski 34/1, Đorđe Jovanovski 32/1, Vasil Ringov 30/11, Sandre Manevski 30/6, Kočo Dimitrovski 30/2, Zoran Tasevski 28, Dragan Pavlović 24/5, Goce Aleksovski 20/4, Petar Gruevski 20, Borče Micevski 19/3, Žarko Odžakov 19/2, Zoran Velkovski 19/1, Petar Georgijevski 19, Toni Savevski 19, Blagoj Georgijev 18, Dragomir Mutibarić 16, Zoran Banković 16, Pavel Georgijevski 11, Đorđe Todorovski 10, Zlatan Nastevski 9, Atanas Grnčarov 5, Cvetko Kostovski 3, Vlado Tortevski 2, Dragi Hristovski 1.

12. Olimpija, Ljubljana: Branislav Bošnjak 34/2, Zdenko Iskra 33, Jasmin Hajduk 32, Vili Ameršek 31/6, Janez Voljč 31/5, Ivan Budimčević 31, Mirsad Sejdić 29/2, Mihajlo Petrović 29, Tone Rožič 26/6, Darko Domadenik 25/2, Rade Vujnović 22, Branko Šarenac 20/3, Predrag Tomić 19, Peter Ameršek 18/1, Zvone Terčič 16/1, Ilija Savović 10, Danilo Perduv 5, Marko Elsner 5, Dragoljub Ljiljak 4, Ljubiša Dalanović 4, Igor Maver 3/1, Srečko Katanec 2, Razim Hasanbašić 1, Saša Stojanov 1, Roman Bengez 1.

13. Sarajevo: Nenad Vidaković 33, Nijaz Ferhatović 32/5, Faruk Hadžibegić 32/2, Ferid Radeljaš 30/3, Nijaz Merdanović 30, Predrag Pašić 28/5, Slaviša Vukićević 27/1, Slobodan Janjuš 27, Zoran Lukić 25/10, Mehmed Janjoš 24/6, Mirza Kapetanović 24, Husref Musemić 23/7, Edin Hadžialagić 15/3, Davor Jozić 14, Agim Nikolić 13, Senad Merdanović 12/2, Nihad Milak 8, Safet Sušić 7/2, Irfan Handžić 6, Ante Rajković 5, Dragan Božović 4, Vahid Avdić 3, Abdel Bešović 3, Miloš Đurković 3, Tomašević 2, Melić 2, Želimir Vidović 1, Mile Urošević 1

14. Željezničar, Sarajevo: Mehmed Baždarević 33/5, Hajrudin Saračević 32/4, Nikola Nikić 32/7, Milomir Odović 29/5, Josip Čilić 29/1, Duško Ivanović 27, Ivan Lušić 27, Branislav Berjan 26/1, Rade Paprica 25/8, Edin Bahtić 23/5, Mirsad Baljić 19, Dragomir Vlaški 19/1, Senad Arnautović 18, Slavko Njeguš 15, Anton Grabo 14/3, Vlado Komšić 12/1, Vlado Čapljić 11/1, Nenad Starovlah 8, Edin Ćurić 8, Dragan Samardžija 6, Milan Gutović 1, Nedžad Pehlivanović 1, Zoran Samardžija 1.

15. OFK Beograd: Slobodan Batričević 31/6, Ilija Petković 30/4, Božidar Milenković 28/3, Đorđe Serpak 28, Dragan Tomić 28, Vladeta Starčević 27/5, Ljubomir Marić 27, Nikša Đujić 24, Miodrag Đurić 23, Zoran Dmitrić 20/7, Lazar Tripković 18, Zdravko Bukarica 17, Slobodan Topalović 16, Milovan Đorđević 15, Dragan Marković 15, Vladimir Manasijević 13/2, Goran Zelenović 12/2, Đorđe Ukovski 12, Stanislav Karasi 11/1, Momčilo Mitić 11, Božidar Marjanović 7, Branislav Anikić 7, Ljubiša Lazarević 4, Mirza Kahrović 3, Branko Smiljanić 3, Miloš Ljubenović 2, Aleksandar Radović 1/1, Radovan Vulićević 1, Miloš Kostić 1, Milenko Bjelić 1, Zoran Mitić 1.

16. Zagreb: Drago Rukljač 34/7, Josip Čop 31/1, Slavko Kovačić 30/13, Ante Rumora 30, Branko Godinić 29, Atif Lipovac 29, Marijan Čerček 27/6, Branimir Antolić 24, Mihajlo Bošnjak 23/1, Željko Smolek 21/8, Miroslav Uljan 21/4, Jerko Tipurić 21, Željko Jurin 19/3, Zvonko Čopor 17, Vjeran Simunić 16, Milan Šarović 15, Stipe Perić 15, Srećko Kurbaša 6, Suad Karalić 5, Damir Valec 5, Stjepan Panjkret 4, Dragan Vukadinović 4, Jozo Brko 2, Branislav Kukolja 2.

17. Borac, Banja Luka: Dragan Marjanović 33/8, Izet Redžepagić 33/2, Dževad Kreso 32/6, Slobodan Karalić 32, Miodrag Đurđević 32, Zlatan Arnautović 29/6, Borče Sredojević 29, Ivan Bedi 27/3, Vlado Kotur 27/1, Drago Bogojević 24/1, Momčilo Raičević 22, Berislav Buković 21/1, Hikmet Kušmić 20, Sead Čelebić 18/2, Bakir Šalak 16/1, Mihajlo Đuran 15/1, Predrag Kurteš 10, Nenad Lazić 6, Muhamed Ibrahimbegović 5/1, Duško Pavić 2, Stojan Malbašić 2, Damir Sejdić 2, Darko Hodžić 1, Milenko Gajić 1, Darko Stanarević 1.

18. Napredak, Kruševac: Milijan Tupajić 32/2, Dragoljub Kostić 31/15, Zoran Panić 30/7, Davor Čop 29/13, Novica Kostić 28/2, Dragan Milojević 27/3, Milorad Jovanović 27/1, Miladin Pešterac 26, Nebojša Karamarković 22, Rasim Ahmetović 20, Robert Juričko 20, Dragan Erić 19, Dragan Tomić 17, Predrag Dinčić 16, Milan Babić 16, Ešref Jašarević 15/1, Vladimir Jocić 13, Rešad Kunovac 12, Vasilije Knežević 11, Tomislav Momirović 11, Zoran Ivković 4/1, Miodrag Paunović 4, Stojan Mamić 2, Dragiša Binić 2, Obren Radulović 1, Goran Bogojević 1, Goran Stevanović 1.
Samit
 
Postovi: 298
Pridružen/a: 13 jul 2010, 13:21

PostPostao/la Samit dana 11 maj 2011, 16:19

Sezona 1980/81 - drugi deo

Druga savezna liga

Istočna grupa


1 Teteks, Tetovo 30 15 7 8 30:18 +12 37
2 Galenika, Zemun 30 13 9 8 38:24 +14 35
3 Rad, Beograd 30 12 9 9 27:21 +6 33
4 Sutjeska, Nikšić 30 11 11 8 27:24 +3 33
5 Radnički, Kragujevac 30 10 11 9 41:29 +12 31
6 Borac, Čačak 30 11 9 10 39:35 +4 31
7 Trepča, Kosovska Mitrovica 30 13 4 13 43:35 +8 30
8 FK Priština 30 9 12 9 28:22 +6 30
9 Sloboda, Titovo Užice 30 11 8 11 33:32 +1 30
10 Bor 30 11 8 11 33:34 -1 30
11 Dubočica, Leskovac 30 11 8 11 29:32 -3 30
12 OFK Titograd 30 12 6 12 36:54 -18 30
13 Radnički, Pirot 30 11 7 12 45:36 +9 29
14 Lovćen, Cetinje 30 10 8 12 28:32 -4 28
15 Rabotnički, Skoplje 30 11 6 13 30:44 -14 28
16 Vlaznimi, Đakovica 30 4 7 19 28:64 -36 15

Viši rang: Teteks (Tetovo)
Ispali: Vlaznimi (Đakovica), Rabotnički (Skoplje), Lovćen (Cetinje) i Radnički (Pirot)
Novi članovi:
• Napredak (Kruševac) iz Prve savezne lige
• Timok (Zaječar), Pobeda (Prilep), Mogren (Budva) i Lirija (Đakovica), prvaci republičkih – pokrajinskih liga
Napomena:


Lista strelaca:
17 golova – M.Radivojević (Radnički K)
14 golova – Đorđević (Borac)
13 golova – Stolić (Trepča)
11 golova – Juniku (Vlaznimi)
10 golova – Rovčanin (Sloboda)
9 golova – Stevanović (Sloboda)


Zapad

1 NK Osijek 30 17 8 5 50:16 +34 42
2 Iskra, Bugojno 30 16 4 10 40:29 +11 36
3 Dinamo, Vinkovci 30 12 10 8 51:38 +13 34
4 Proleter, Zrenjanin 30 12 9 9 47:38 +9 33
5 Spartak, Subotica 30 1 10 9 49:47 +2 32
6 Čelik, Zenica 30 12 7 11 42:34 +8 31
7 Svoboda, Ljubljana 30 9 12 9 32:27 +5 30
8 AIK Bačka Topola 30 10 10 10 37:32 +5 30
9 NK Maribor 30 14 2 14 50:48 +2 30
10 Jedinstvo, Brčko 30 12 6 12 41:39 +2 30
11 Rudar, Titovo Velenje 30 12 6 12 35:38 -3 30
12 Leotar, Trebinje 30 11 8 11 32:35 -3 30
13 Jedinstvo, Bihać 30 11 7 12 32:29 +3 29

14 GOŠK-JUG, Dubrovnik 30 11 6 13 36:44 -8 28
15 Vrbas 30 6 8 16 25:49 -24 20
16 Bosna, Visoko 30 6 3 21 20:75 -55 15


Viši rang: Osijek u Prvu saveznu ligu
Ispali: Bosna (Visoko) i Vrbas i po odluci Konferencije klubova Druge lige Zapad Maribor zbog finansijskih malverzacija u klubu.
Novi članovi:
Barac (Banja Luka) iz Prve savezne lige
• Kikinda, Kozara (Bosanski Novi) i Solin
Napomena: NK Maribor je izbačen u treću ligu zbog crnih fondova, a prvak Slovenije NK Šmartno (Šmartno ob Paki) je odustao od takmičenja. Kako su odustali i Mura (drugoplasirana ekipa) i Železničar Maribor (trećeplasirana), iz druge lige zapad su ispale samo poslednje dve ekipe


Lista strelaca:

23 gola – Halilović (Dinamo)
19 golova – Turčik (Maribor)
16 golova – Lukić (AIK)
14 golova – Miđanović (Proleter)
13 golova – I.Lukačević (Osijek), Dragojević (Spartak), Sužnjević
(Jedinstvo Br)

10 golova – Zrilić (Leotar), L.Kurtela (GOŠK Jug) itd.
Samit
 
Postovi: 298
Pridružen/a: 13 jul 2010, 13:21

PostPostao/la Samit dana 11 maj 2011, 16:23

Sezona 10980/81 - treći deo

R e p u b l i č k e l i g e

Makedonska liga

1 Pobeda, Prilep 30 18 9 3 70:26 +44 45
2 Bregalnica, Štip 30 18 8 4 55:22 +33 44
3 Vardarski, Bogdanci 30 13 7 10 63:47 +16 33
4 Pelister, Bitola 30 12 8 10 39:40 -1 32
5 Pobeda, Valandovo 30 12 7 11 43:47 -4 31
6 Sloga, Vinica 30 10 10 10 41:42 -1 30
7 Borec, Titov Veles 30 9 11 10 21:19 +2 29
8 Sasa, Makedonska Kamenica 30 9 11 10 40:42 -2 29
9 Ljuboten, Tetovo 30 12 5 13 38:55 -17 29
10 Kožuf, Đevđelija 30 10 8 12 39:41 -2 28
11 Metalurg, Skopje 30 8 12 10 49:58 -9 28
12 Belasica, Strumica 30 11 5 14 40:36 +4 27
13 Vardar, Negotino 30 12 3 15 44:51 -7 27
14 Napredok, Kičevo 30 11 5 14 36:44 -8 27
15 11.oktomvri Prilep 30 11 3 16 37:49 -12 25
16 Tikveš, Kavadarci 30 5 6 19 18:60 -42 16

Viši rang: Pobeda (Prilep) se plasirala u Drugu saveznu ligu - Istok
Ispali: Tikveš (Kavadarci) i 11.oktomvri (Prilep)
Novi članovi:
• Rabotnički (Skopje), povratnik iz Druge savezne lige
• Kumanovo i Osogovo (Kočani)
Napomena:


Crnogorska liga

1 Mogren, Budva 26 16 5 5 55:35 +20 37
2 Titeks, Titograd 26 12 8 6 36:19 +17 32
3 Čelik, Nikšić 26 12 7 7 47:32 +15 31
4 Bokelj, Kotor 26 9 9 8 42:39 +3 27
5 Iskra, Danilovgrad 26 11 5 10 33:31 +2 27
6 Rudar, Pljevlja 26 10 6 10 33:31 +2 26
7 Mornar, Bar 26 8 10 8 30:33 -3 26
8 Jezero, Plav 26 10 5 11 52:44 +8 25
9 Arsenal, Tivat 26 9 7 10 54:47 +7 25
10 Zeta, Golubovci 26 8 9 9 26:27 -1 25
11 Petrovac, Petrovac na Moru 26 8 7 11 27:43 -16 23
12 Jedinstvo, Bijelo Polje 26 7 8 11 23:42 -19 22
13 Metalac, Titograd 26 8 5 13 38:51 -13 21
14 Tekstilac, Bijelo Polje 26 6 4 16 28:49 -21 16

Viši rang: Mogren (Budva) se plasirao u Drugu saveznu ligu – Istok, po prvi put u svojoj istoriji
Ispali: Tekstilac (Bijelo Polje), Metalac (Titograd) i Jedinstvo (Bijelo Polje)
Novi članovi:
• Lovćen (Cetinje), povratnik iz Druge savezne lige
• Zabjelo, OFK Ivangrad i Tara (Cetinje)
Napomena:


Liga Kosova i Metohije

Učesnici: Budućnost (Peć), Lirija (Prizren, Balkan (Suva Reka), Kosovo Vučitrn), Kristal, Dečani, Crvena zvezda (Gnjilane), Rudar (Kosovska Mitrovica), REMH Kosovo, Fljamurtari (Priština), Lab (Podujevo), GIK Priština, Progres eksport (Prizren), Lepenac, Đakova (Đakovica) i Kosovo Polje

1 Lirija, Đakovica
...

Viši rang: Lirija (Đakovica) se plasirala u Drugu saveznu ligu - Istok
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Hrvatska liga

1 Solin 30 14 12 4 47:22 +25 40
2 Metalac, Sisak 30 15 9 6 46:26 +20 39
3 Orijent, Rijeka 30 12 9 9 36:22 +14 33
4 Šibenik 30 13 6 11 48:41 +7 32
5 Mladost, Petrinja 30 12 8 10 40:37 +3 32
6 Zadar 30 13 6 11 38:37 +1 32
7 Valpovka, Valpovo 30 10 11 9 56:48 +8 31
8 Velebit, Benkovac 30 13 5 12 38:31 +7 31
9 Varteks, Varaždin 30 12 7 11 27:33 -6 31
10 Belišće 30 11 9 10 57:83 -26 31
11 Istra, Pula 30 10 10 10 39:35 +4 30
12 Neretva, Metković 30 9 11 10 29:32 -3 29
13 Šparta, Beli Manastir 30 10 7 13 32:49 -17 27
14 Split 30 10 5 15 39:50 -11 25
15 Segesta, Sisak 30 6 12 12 26:40 -14 24
16 Rudar,Labin 30 2 9 19 23:60 -37 13

Viši rang: Solin se plasirao u Drugu saveznu ligu - Zapad
Ispali: Rudar (Labin), Segesta (Sisak), Split i Šparta (Beli Manastir)
Novi članovi: Slavonija (Slavonska Požega), Lokomotiva (Zagreb), Bukovica (Kistanje), Rovinj
Napomena:


Slovenska liga

1 NK Šmartno 22 13 5 4 37:18 +19 31
2 NK Slovan, Ljubljana 22 12 6 4 37:23 +14 30
3 NK Mura, Murska Sobota 22 12 4 6 51:29 +22 28
4 NK Železničar, Maribor 22 11 5 6 31:15 +16 27
5 NK Lendava 22 11 5 6 31:15 +16 27
6 NK Rudar, Titovo Velenje 22 10 4 8 39:26 +13 24
7 NK Izola 22 7 8 7 29:27 +2 22
8 NK Triglav, Kranj 22 4 8 10 16:24 -8 16
9 NK Koper 22 5 6 11 18:43 -25 16
10 NK Ilirija, Ljubljana 22 5 5 12 24:44 -20 15
11 NK Kladivar, Celje 22 5 4 13 24:41 -17 14
12 NK Vozila, Nova Gorica 22 5 4 13 25:44 -19 14

Viši rang: niko, Šmartno kao prvak nije želelo i viši rang
Ispali: Vozila (Nova Gorica) i Kladivar (Celje)
Novi članovi: Primorje (Ajdovščina), Ptuj i Stol (Kamnik)
Napomena:
Najbolji strelac: Bojan Prašnikar (Šmartno) 19 golova


Liga Bosne i Hercegovine

Vreme: 17.avgust 1980.godine do
1 Kozara, Bosan. Gradiška 30 18 8 4 45:24 +21 44
2 Rudar, Kakanj 30 17 8 5 65:26 +39 42
3 Famos, Hrasnica 30 15 7 8 41:32 +9 37
4 Sloga, Doboj 30 12 9 9 33:30 +3 33
5 Krajišnik, Vel. Kladuša 30 12 8 10 43:40 +3 32
6 Borac, Travnik 30 12 7 11 36:46 -10 31
7 Krajina, Cazin 30 11 8 11 32:36 -4 30
8 Radnik, Bijeljina 30 10 8 12 32:30 +2 28
9 Borac, Čapljina 30 7 13 10 33:36 -3 27
10 Radnik, Hadžići 30 9 10 11 33:41 -8 27
11 Radnički, Goražde 30 9 9 12 31:42 -11 27
12 Drina, Zvornik 30 10 6 14 31:36 -5 26
13 Lokomotiva, Brčko 30 9 8 13 35:42 -7 26
14 Elektrobosna, Jajce 30 7 12 10 29:38 -9 26
15 Rudar, Ljubija 30 9 3 18 40:49 -9 21
16 Sutjeska, Foča 30 6 9 15 37:67 -30 21

Viši rang: Kozara se plasirala u Drugu saveznu ligu - Zapad
Ispali: Sutjeska (Foča) i Rudar (Ljubija)
Novi članovi:
• Bosna (Visoko) iz Druge savezne lige
• Igman (Konjic) i Budućnost (Banovići)
Napomena:


Vojvođanska liga

1 OFK Kikinda 30 20 8 2 45:13 +32 48
2 Novi Sad 30 19 9 2 60:24 +36 47
3 Srem, Sremska Mitrovica 30 15 8 7 51:25 +26 38
4 Radnički, Zrenjanin 30 13 11 6 43:31 +12 37
5 Hajduk, Kula 30 9 12 9 29:27 +2 30
6 Agrounija,Inđija 30 12 5 13 38:36 +2 29
7 Dinamo, Pančevo 30 10 9 11 32:41 -9 29
8 Radnički, Bajmok 30 11 6 13 36:38 -2 28
9 Mladost, Apatin 30 11 6 13 35:37 -2 28
10 Rusanda, Melenci 30 11 6 13 39:43 -4 28
11 Bačka, Bačka Palanka 30 8 10 12 32:36 -4 26
12 Crvenka 30 9 8 13 22:32 -10 26
13 Sever, Subotica 30 10 6 14 34:50 -16 26
14 Kozara, Banat. Vel. Selo 30 7 8 15 39:51 -12 22
15 Palić 30 6 7 17 28:48 -20 19
16 Radnički, Kovin 30 6 7 17 37:68 -31 19

Viši rang: OFK Kikinda se plasirala u Drugu saveznu ligu - Zapad
Ispali: Radnički (Kovin), Palić i Kozara (Banatsko Veliko Selo)
Novi članovi: Mladost (Bački Jarak), Jedinstvo (Stara Pazova) i Vršac
Napomena:
Samit
 
Postovi: 298
Pridružen/a: 13 jul 2010, 13:21

PostPostao/la Samit dana 11 maj 2011, 16:35

Sezona 1980/81 - četvrti deo

(Naj) niže lige

IV RANG TAKMIČENJA

Regionalna liga – grupa Sever

Učesnici: Budućnost (Banovići), Mladost (Puračić), Borac (Drvar), Tekstilac (Derventa), Sloboda (Bosanski Novi), Ljubić (Prnjavor), Natron (Maglaj), Bratstvo (Bosanska Krupa), Borac (Bosanski Šamac), Jedinstvo (Odžak), Hajduk (Orašje), Zvijezda (Gradačac), Bratstvo (Gračanica), Rudar (Bukinje), Naprijed (Banja Luka) i Podrinje (Janja)

1 Budućnost, Banovići
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15 Podrinje, Janja
16

Viši rang: Budućnost (Banovići) se plasirala u Republičku ligu BiH
Ispali: Borac (Drvar), Podrinje (Janja), Naprijed (Banja Luka), Rudar (Bukinje), Bratstvo (Gračanica), Zvijezda (Gradačac), Hajduk (Orašje) i Jedinstvo (Odžak)
Novi članovi:
• Rudar (Ljubija), povratnik iz Republičke lige
• Guber (Srebrenica), BSK Banja Luka, Proleter (Teslić), Mladost (Bosanski Petrovac) i Brčko 72.
Napomena: za narednu sezonu liga je smanjena na 14 klubova


Regionalna liga – grupa Jug

Učesnici: Igman (Konjic), Pofalički (Sarajevo), Bratstvo (Novi Travnik), GP Bosna (Sarajevo), Mladost (Gacko), Sloga (Gornji Vakuf), Turbina (Jablanica), Vitez, Glasinac (Sokolac), Lokomotiva (Mostar), Unis (Vogošća), Mladost (Lištica), Iskra (Stolac), Sloga (Ilijaš), Krivaja (Zavidovići) i OFK Mostar

1 Igman, Konjic
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16


Viši rang: Igman (Konjic) se plasirao u republičku ligu BiH
Ispali: Sloga (Ilijaš) i OFK Mostar
Novi članovi:
• Sutjeska (Foča), povratnik iz republičke lige
• Stupčanica (Olovo), Lašva (Dolac), i Troglav (Livno)
Napomena:

________________________________________

V RANG TAKMIČENJA - Međuopštionske lige

Sever

Međuopštinska liga Tuzla

1 Guber, Srebrenica
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang: Guber (Srebrenica) se plasirao u Gegionalnu ligu BiH – grupa Sever
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Međuopštinska liga Bihać

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Međuopštinska liga Banja Luka

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Međuopštinska liga Doboj

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Međuopštinska liga Brčko

1 Brčko 72 26 17 6 3 52:19 +33 40
2 Mladost, Celić 26 15 6 5 62:29 +33 36
3 Graničar, Brezovo Polje 26 15 3 8 50:31 +19 33
4 Sloga, Tolica 26 13 5 8 48:37 +11 31
5 Proleter, Dvorovi 26 13 4 9 58:35 +23 30
6 Semberija, Popovi 26 10 7 9 48:44 +4 27
7 Omladinac, Mionica 26 10 5 11 35:39 -4 25
8 Jedinstvo, Brodac 26 11 4 11 35:34 +1 26
9 Zadrugar, Skugrić 26 11 4 11 42:41 +1 26
10 Kolektiv, Međaši 26 9 5 12 58:53 +5 23
11 Napredak, Begovača 26 9 4 13 22:42 -20 22
12 Dinamo, Donja Mahala 26 8 5 13 32:41 -9 21
13 Napredak, Matići 26 4 8 13 35:52 -20 16
14 Pelagićevo 26 2 2 22 30:110 -80 6

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:
Jug


Međuopštinska liga Sarajevo

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Međuopštinska liga Zenica


1 Lašva, Dolac 22 14 6 2 42:17 +25 34
2 ZSK Zenica 22 13 6 3 49:21 +28 32
3 Radnik, Donji Vakuf 22 10 7 5 35:28 +7 27
4 Rudar, Han Bila 22 10 3 9 40:37 +3 23
5 Borac, Tetovo 22 6 11 5 27:29 -2 23
6 Orlovik, Žepče 22 6 9 7 30:31 -1 21
7 Drvodeljac, Nova Bila 22 6 8 8 25:27 -2 20
8 Sebešić, Travnik 22 6 7 9 40:32 +8 19
9 Željezničar, Zenica 22 7 5 10 32:34 -2 19
10 Progres, Rankovići 22 6 5 11 26:34 -8 17
11 Jedinstvo, Busovača 22 5 5 12 21:38 -17 15
12 Bistričak, Nemila 22 5 4 13 16:52 -36 14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Međuopštinska liga Mostar

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

________________________________________

VI RANG TAKMIČENJA

Međuopštinska liga Sarajevo - Zapad

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Međuopštinska liga Sarajevo – Centar (Sarajevo)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Međuopštinska liga Sarajevo – Istok
(Goražde, Višegrad, Foča, Rogatica…)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Grupna liga Tuzla grupa - Istok

1 6. avgust, Milići 22 16 3 3 44:18 +26 35
2 Mineral, Kozluk 22 15 4 3 50:18 +32 34
3 Podrinje, Tršić 22 10 6 6 43:33 +10 26
4 OFK Šekovići 22 10 5 7 44:35 +9 25
5 OFK Trnovica 22 10 5 7 44:39 +5 25
6 Konjuh, Kladanj 22 10 4 8 51:37 +14 24
7 Čelopek 22 8 4 10 40:32 +8 20
8 Birač, Derventa 22 5 7 10 35:48 -13 17
9 Polet, Kravica 22 5 7 10 29:44 -15 17
10 Jadran, Nova Kasaba 22 4 7 11 30:58 -28 15
11 Napredak, Donji Šepak 22 5 4 13 31:58 -27 14
12 Borac, Gornji Šepak 22 3 6 13 20:39 -19 12

Viši rang: 6.avgust (Milići) se plasirao u Međuoštinsku ligu Tuzla
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Grupna liga Tuzla grupa - Zapad

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Grupna liga Zenica

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Semberska liga

1 Borac, Bijeljina 26 20 5 1 94:31 +63 43
2 Mladost, Velika Obarska 26 19 3 4 81:33 +48 41
3 Dašnica, Bijeljina 26 17 4 5 86:31 +55 38
4 BSK Batković 26 14 6 6 66:42 +24 34
5 OFK Crnjelovo 26 12 5 9 56:46 +10 30
6 Jedinstvo, Glinje 26 11 5 10 68:76 -8 27
7 Bosna, Osotjićevo 26 11 6 9 53:56 -3 26
8 Rudar, Ugljevik 26 8 6 12 47:64 -17 22
9 Gorica, Pučile 26 8 5 13 82:74 +8 21
10 Glumac, Balatun 26 8 5 13 61:79 -18 21
11 Drina, Amajlije 26 7 6 13 54:70 -16 20
12 Mlaost, Patkovača 26 6 5 15 50:72 -22 17
13 Atom, Janjari 26 7 2 17 46:72 -26 16
14 Partizan, Donja Trnova 26 3 2 21 30:109 -79 8

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Posavsko – Podmajevička liga

1
2
3
4 Proleter, Oštra Luka 31
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

________________________________________
VII RANG TAKMIČENJA

OFL Zvornik

1 Podrinje, Voljevica 16 9 5 2 50:28 +22 23
2 Jedinstvo, Ročević 16 10 2 4 64:32 +32 22
3 OFK Drinjača 16 9 4 3 53:25 +28 22
4 Cinkarna, Potočani 16 10 2 4 45:21 +24 22
5 Javor, Zalužje 16 6 1 9 36:38 -2 13
6 Budućnost, Pilica 16 5 3 8 30:44 -14 13
7 Randički, Karakaj 16 5 2 9 27:42 -15 12
8 Bratstvo, Grbavci 16 3 2 11 34:53 -19 8
9 Sloga, Donje Snagovo 16 3 2 11 25:59 -24 8

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


OFL Bijeljina

Grupa - Istok

1 Sloga, Dizdarevo 19 16 1 3 33
2 Jedinstvo, Donja Čađavica 19 12 3 4 27
3 Međašanka, Međaši 19 11 3 5 25
4 Semberija, Novo Selo 19 8 4 7 20
5 Mladost,Bijeljina 19 8 3 8 19
6 Napredak, Dijelovi 19 7 3 9 17
7 Borac, Trnjaci 19 6 3 10 15
8 Sava, Gradac 19 6 2 11 14
9 Ideal, Veliko Selo 19 5 3 11 13
10 Mladost, Kriva Bara 19 2 2 13 6
Sloboda, Dragaljevac

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena: Sloboda (Dragaljevac) je igrala samo u jesenjem delu prvenstva pa su joj brisani rezultati, ali ne i protivnicima.
Tabela nepotpuna – nedostaje gol-razlika klubova


Grupa „Zapad“

1 Gvozdenovići 18 15 2 1 81:17 +64 32
2 Omladinac, Gornja Čađavica 18 13 2 3 69:38 +31 28
3 Drina, Glavičice 18 11 2 5 60:31 +29 24
4 Jedinstvo, Suvo Polje 18 9 3 6 45:49 -4 21
5 Polet, Mala Obarska 18 6 6 6 52:50 +2 18
6 Modran 18 6 6 6 50:59 -9 18
7 Tavna, Banjica 18 5 6 8 41:39 +2 16
8 OFK Suho Polje 18 2 2 13 21:79 -58 8
9 OFK Ljeljenča 18 2 3 13 33:81 -48 7
10 Polet, Gornji Kojčinovac (-4) 18 4 1 13 23:55 -32 5

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


OFL Visoko

1 Gračanica 30 23 2 5 89:32 +57 48
2 Polet, Zimča 30 21 2 7 95:49 +46 44
3 Omladinac, Porječani 30 20 3 7 82:52 +30 43
4 7. april, Buci 30 18 5 7 81:52 +29 41
5 Jedinstvo, Topuzovo Polje 30 17 4 9 99:47 +52 38
6 Budućnost, Strhinje 30 14 5 11 65:54 +11 33
7 Porječani 30 14 5 11 60:56 +4 33
8 Radnik, Hlapčevići 30 12 5 13 46:52 -6 29
9 Iskra, Uvorići 30 12 3 15 64:70 -6 27
10 Stanica, Visoko 30 11 5 14 50:67 -17 27
11 Uskok, Dobrinje 30 11 4 15 52:66 -14 26
12 Vratnica 30 7 7 16 48:101 -53 21
13 Kovina, Arnautovići 30 8 4 18 55:91 -36 20
14 Trijumf, Podvinjci 30 7 4 19 62:88 -26 18
15 Suhaja, Buzić Mahala 30 7 3 20 49:78 -29 17
16 Zvijezda, Liješeva 30 6 3 21 41:83 -42 15

Viši rang: Gračanica se plasirala u viši rang
Ispali:
Novi članovi: Proleter (Tušnjić) i Viteks (Visoko), povratnici iz grupne lige Sarajevo
Napomena: Od naredne sezone opštinska liga je podeljena u dve grupe, po kvalitetu ekipa, na Prvu i Drugu opštinsku ligu


OFL Kiseljak

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


OFL Ilijaš

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:

OFL Odžak

1 Jelen, Trnjak 22 15 3 4 60:23 +37 33
2 Mera, Vojskova 22 14 3 5 68:37 +31 31
3 Mladost, Gornja Dubica 22 10 9 3 37:22 +15 29
4 Vranjak 22 10 6 6 43:35 +8 26
5 Napredak, Srnava 22 8 8 6 40:36 +4 24
6 Polet, Vrbovac 22 8 8 6 39:36 +3 24
7 Posavina, Posavska Mahala 22 7 7 8 35:36 -1 21
8 Bratstvo, Gornji Svilaj 22 7 6 9 46:60 -14 20
9 Strolit, Odžak 22 7 5 10 35:38 -3 19
10 Vučijak, Pečnik 22 7 4 11 46:64 -18 18
11 Posavina, Miloševac 22 6 3 13 46:54 -8 15
12 Omladinac, Potočani 22 3 3 16 31:74 -43 9

Viši rang:
Ispali:
Novi članovi:
Napomena:


Kao što vidite sezona puna izazova, kao rođena da se aktivirate. Mnogo liga, malo podataka, primer - od međuopštinskih imam samo dve - Zenica i Brčko. Pomagajte i meni i sebi, da kompletiramo sezonu.
Samit
 
Postovi: 298
Pridružen/a: 13 jul 2010, 13:21

PostPostao/la Samit dana 20 maj 2011, 21:29

Sezona 1982/83

Prva savezna liga
Vreme: 15.avgust 1982 - 26.jun 1983. godine

1 Partizan, Beograd 34 17 11 6 58:37 +21 45
2 Hajduk, Split 34 14 15 5 51:33 +18 43
3 Dinamo, Zagreb 34 14 15 5 56:40 +16 43
4 Radnički, Niš 34 15 10 9 45:39 +6 40
5 Crvena zvezda, Beograd 34 13 11 10 55:50 +5 37
6 Sloboda, Tuzla 34 12 11 11 44:33 +11 35
7 Olimpija, Ljubljana 34 11 13 10 33:31 +2 35
8 Vardar, Skoplje 34 13 9 12 43:47 -4 34
9 Vojvodina, Novi Sad 34 12 10 12 38:60 -22 34
10 Železničar, Sarajevo 34 11 11 12 41:40 +1 33
11 FK Sarajevo 34 10 12 12 45:44 +1 32

12 Dinamo, Vinkovci 34 12 7 15 56:59 -3 31
13 Velež, Mostar 34 11 9 14 54:57 -3 31
14 Budućnost, Titograd 34 11 9 14 39:52 -13 31
15 NK Rijeka 34 10 10 14 51:52 -1 31
16 NK Osijek 34 11 7 16 48:51 -3 29
17 OFK Beograd 34 9 10 15 38:45 -7 28
18 Galenika, Zemun 34 4 12 18 31:60 -25 20

Ispali: Galenika (Zemun) i OFK Beograd
Novi članovi: Priština i Čelik (Zenica)


Lista strelaca:
Halilović Sulejman (Dinamo, Vinkovci) 18 (32)
Mance Dragan (Partizan) 15 (30)
Skočajić Vladimir (Velež) 14 (29)

Sastavi timova:

PARTIZAN: Ljubomir Radanović 34/3, Aleksandar Trifunović 32/9, Momčilo Vukotić 32/5, Slobodan Rojević 32/1, Dragan Mance 30/15, Miodrag Ješić 27/1, Miodrag Radović 25/1, Zvonko Živković 23/9, Zoran Dimitrijević 23/2, Nenad Stojković 23/1, Admir Smajić 22, Nikica Klinčarski 21/2, Zvonko Varga 20/3, Rade Zalad 20, Dževad Prekazi 19/4, Ranko Stojić 16, Sead Sarajlić 11, Zvonko Popović 10/1, Miloš Đelmaš 6, Novica Kostić 2, Stevica Kuzmanovski 2, Slobodan Pavković 2, Sead Mašić 2, Radomir Radulović 1, Zoran Lilić 1.
HAJDUK: Boro Primorac 33, Dušan Pešić 32/11, Branko Miljuš 32/1, Nenad Šalov 30/6, Mladen Bogdanović 26/6, Zdenko Adamović 26/5, Zoran Jelikić 26, Goran Šušnjara 25/1, Vedran Rožić 24, Nikica Cukrov 23/1, Mišo Krstičević 21/3, Zoran Simović 19, Ivan Pudar 17, Ive Jerolimov 16/4, Ivan Gudelj 16/4, Dragutin Čelić 15/1, Davor Čop 12/1, Zoran Vulić 8/1, Vlaho Macan 7, Blaž Slišković 6, Zoran Vujović 5/6, Zlatko Vujović 4, Mario Ćutuk 3, Mirko Petrov 3, Esad Mehmedalić 2, Velimir Romac 2, Mladen Karoglan 1.

DINAMO ZAGREB: Zvijezdan Cvetković 31/3, Ismet Hadžić 31, Zlatko Kranjčar 29/13, Borislav Cvetković 28/10, Snježan Cerin 28/7, Marko Mlinarić 27, Srećko Bogdan 26/4, Dragan Bošnjak 26/1, Milivoj Bračun 26/1, Velimir Zajec 25, Edward Krnčević 19/5, Marijan Vlak 17, Ante Rumora 16, Zlatan Arnautović 15/3, Drago Dumbović 15/2, Tomislav Ivković 14, Džemal Mustedanagić 14, Stjepan Deverić 12/6, Mustafa Arslanović 9, Emil Dragičević 6, Mladen Munjaković 5, Zvonko Marić 3, Vlado Deželić 2, Marin Kurtela 1.

RADNIČKI: Samid Beganović 32/1, Miroslav Aleksić 30/8, Zoran Milenković 29, Bratislav Rinčić 27/1, Dragan Radosavljević 27/1, Dušan Mitošević 26/12, Emir Džinović 25, Slavoljub Nikolić 24/9, Miloš Drizić 24/1, Branislav Đorđević 22/1, Stojan Gavrilović 21/1, Slobodan Halilović 21, Miroslav Simonović 18, Dragan Stojković 17/1, Zoran Bojović 16/3, Milovan Obradović 16, Dragan Mitrović7/4, Tomislav Nikolić 7, Ljuborad Stevanović 7, Radovan Krstić 6, Miodrag Stojiljković 5/1, Aleksandar Panajotović 5, Ivan Stanković 4, Milan Dimovski 4, Zoran Milošević 3, Miodrag Savić 2/1, Siniša Gogić 2, Dragan Grčić 1.

CRVENA ZVEZDA: Boško Đurovski 32, Srebrenko Repčić 29/8, Aleksandar Stojanović 28, Rajko Janjanin 27/7, Zlatko Krmpotić 27/3, Đorđe Milovanović 24/1, Ranko Đorđić 21/2, Cvijetin Blagojević 20/1, Nedeljko Milosavljević 20, Milan Jovin 18/2, Vladimir Petrović 16/6, Žarko Đurović 16/4, Miroslav Šugar 16, Dušan Savić 15/13, Milko Đurovski 15/6, Miladin Pešterac 15, Milenko Rajković 13/1, Goran Milojević 12/1, Slavko Radovanović 10, Dragan Miletović 9, Konstantin Đurić 9, Zoran Dimitrijević 9, Dragić Komadina 8, Dragan Simeunović 6, Miloš Šestić 6, Radomir Savić 5, Zdravko Čakalić 2, Dragan Lacmanović 2, Zoran Mališević 1, Radoslav Žugić 1, Predrag Radosavljević 1, Slobodan Goračinov 1.

SLOBODA: Nevres Zahirović 32/4, Mersad Kovačević 31/11, Fahrudin Omerović 31, Midhat Memišević 30/2, Ivan Cvjetković 29/11, Nedžad Verlašević 29/1, Dževad Šećerbegović 25/1, Nihad Mujezinović 23, Zoran Tomić 22/2, Cvijan Milošević 22/1, Mursel Kovačević 22, Ademir Smajlović 21/2, Goran Miljanović 17/3, Midhat Smailagić 15, Asmir Mehanović 13, Slobodan Petrović 12/2, Ismet Štilić 12, Sead Sarajlić 10/2, Senad Ibrić 9, Rifat Mehinović 5, Rade Tošić 5, Džemal Djedović 5, Senad Karač 4, Mirza Hadžić 3, Gordan Džafić 2, Ekrem Ibrić 1, Mile Šijaković 1, S. Dedić 1.

OLIMPIJA: Rade Vujnović 32, Zvone Terčič 31/1, Janez Hudarin 31/1, Tone Rožič 30/2, Peter Ameršek 30/2, Vili Ameršek 29/6, Marko Elsner 29/5, Srečko Katanec 29/4, Darko Domadenik 25/5, Zoran Martinović 20/2, Branislav Bošnjak 19/2, Ljubiša Dalanović 18, Ivan Budimčević 17, Mihajlo Petrović 17, Lazar Radević 13, Zdenko Iskra 12/1, Ljubiša Vukmirović 10, Roman Bengez 9, Janez Zupančič 8/1, Dejan Stanković 5, Janez Voljč 4/1, Jože Prelogar 3, Razim Hasanbašić 3, Janez Pate 3.

VARDAR: Stojimir Urošević 33/6, Petar Georgijevski 32/2, Dragi Setinov 31/2, Gordan Zdravkov 30/6, Kočo Dimitrovski 29, Zoran Banković 29, Đorđe Jovanovski 26/1, Nikola Šterijev 26, Sandre Manevski 25/9, Blagoj Georgijev 24, Vasil Ringov 16/7, Borče Micevski 15/5, Čedomir Janevski 15, Pavle Georgijevski 14, Tome Trajanovski 13/1, Toni Savevski 13, Dragan Jakimovski 11, Momčilo Grošev 11, Petar Gruevski 8, Žarko Odžakov 5/1, Ilija Savović 5, Vlatko Dimitrovski 5, Darko Pančev 4/3, Goce Aleksovski 4, Sašo Todorovski 3, Zoran Tasevski 2, Stojančo Zlatanovski 1, Aleksandar Nedev 1, Anče Ilijevski 1, Nikola Avramovski 1, Zoran Velkovski 1.

VOJVODINA: Marijan Zovko 32/9, Zvonko Ćirić 30, Zoran Marić 29/5, Lazar Grubor 28/2, Andraš Mesaroš 28/1, Mihail Rac 25/4, Zlatomir Mićanović 24/4, Vladan Dimitrić 23/1, Šandor Mokuš 22, Mirko Tintar 22, Čedomir Mićović 21, Labud Pejović 18/3, Dragoljub Bekvalac 16/2, Đorđe Vujkov 16/2, Zoran Đurović 16, Mihajlo Đuran 13, Momčilo Medić 11/1, Rajko Vujadinović 10, Josif Ilić 8/1, Dušan Mijić 8/1 M. Sprečak 8, Milan Đurović 8, Mustafa Peštalić 5, Mikloš Narančić 2, Aleksandar Čičovački 2, Janoš Licenberger 1/1, Đorđe Rapajić 1, Dragan Jablan 1, Milan Popović 1, Predrag Malešev 1, Dragan Gaćeša 1, S. Vesnić 1, Dragan Vasić 1.

ŽELJEZNIČAR: Josip Čilić 31, Milomir Odović 31/4, Dragan Šujica 30, Edin Bahtić 30/8, Mehmed Baždarević 29/2, Haris Škoro 28/3, Branislav Berjan 27, Vlado Komšić 26, Duško Ivanović 23/2, Dragomir Vlaški 23/3, Siniša Aškraba 19, Rade Paprica 18/8, Anton Grabo 15/6, Šefik Ušanović 12, Vlado Čapljić 12, Petar Đorđević 11, Boško Janković 9/1, Zoran Paprica 9, Edin Ćurić 8/1, Mirsad Baljić 7/2, Milan Gutović 6, Dragan Škrba 5, Nikola Nikić 4, Ahmet Rajkić 3, Senad Arnautović 2, Zoran Samardžija 2, Hajrudin Saračević 1, Nevzet Hasanbašić 1.

SARAJEVO: Faruk Hadžibegić 32/6, Ferid Radeljaš 31, Davor Jozić 30/7, Mirza Kapetanović 30, Husref Musemić 29/8, Nijaz Ferhatović 27/2, Slobodan Janjuš 27, Mehmed Janjoš 25, Boban Božović 23/3, Dragan Božović 23/1, Slaviša Vukićević 22/2, Želimir Vidović 20, Edin Hadžialagić 16/2, Safet Sušić 13/9, Predrag Pašić 12/1, Nihad Milak 12, Zoran Lukić 12, Haris Smajić 11/3, Muhidin Teskeredžić 11/1, Senad Merdanović 11, Ivica Vujičević 10, Miloš Đurković 6, Dragoslav Vukadin 2, Ismet Bajrić 2, Damir Vrabac 1.

DINAMO VINKOVCI: Srećko Lušić 33/8, Sulejman Halilović 32/18, Martin Novoselac 31, Stevo Bogdan 29, Davor Mladina 28/1, Ivica Tunjić 27/8, Miroslav Vitković 26/2, Branko Mlinar 26, Mijo Ručević 26, Zoran Vujčić 23/5, Stanko Mršić 22, Nenad Lušić 20/3, Ante Šećer 17/4, Tomislav Radić 17, Milorad Rajović 15/2, Tomislav Ivković 15, Ivica Duspara 12/3, Svetozar Mirosavljević 10, Željko Hohnjec 10, Dušan Kesić 9/1, Neven Rudić 5, Gordan Gotal 4/1, Stjepan Sekulić 4, Branko Škaro 3.

VELEŽ: Enver Marić 33, Franjo Vladić 30/4, Ismet Šišić 30, Vladimir Skočajić 29/14, Vladimir Matijević 27/3, Nenad Bijedić 24/4, Momčilo Vukoje 24/3, Semir Tuce 22/1, Dušan Bajević 21/11, Veselin Đurasović 21, Avdo Kalajdžić 18/2, Sead Kajtaz 18/2, Ivica Barbarić 17, Anel Karabeg 15, Adnan Međedović 13/7, Aleksandar Mičić 13 ,Dragomir Okuka 12/1, Goran Jurić 11, Borivoje Lučić 9, Davorin Juričić 8/1, Draženko Prskalo 8, Mili Hadžiabdić 7, Mirsad Mulahasanović 7, Ibrahim Jakirević 5, Srđan Žarkušić 4, Senad Glavović 2, Denis Hrkač 2, Ibro Rahimić 1, Sedin Tanović 1, Stipe Jurić 1.

BUDUĆNOST: Ivan Radović 33/1, Slavko Vlahović 33, Petar Ljumović 32/3, Dragoljub Brnović 31, Zoran Batrović 30/9, Derviš Hadžiosmanović 30/7, Branislav Drobnjak 28/2, Muhamed Koljenović 28, Duško Vlaisavljević 25, Miodrag Martać 24/4, Branislav Đukanović 22, Rade Vešović 20/1, Žarko Vukčević 17/3, Nevres Gogić 16/1, Željko Janović 11/6, Vasilije Jovanović 11, Željko Božović 11, Radovan Bujić 11, Vojislav Vukčević 6, Zoran Vorotović 5/1, Momir Bakrač 4, Dejan Savićević 2, Mirko Radinović 2, Zoran Nikitović 1, Janko Miročević 1, Dragan Drljević 1.

RIJEKA: Damir Desnica 33/11, Nikica Milenković 32/1, Zvijezdan Radin 32/1, Nikola Marjanović 32, Srećko Juričić 32, Nebojša Malbaša 31/6, Nenad Gračan 31/5, Dušan Lukić 28/4, Feriz Čelović 22/2, Danko Matrljan 20/4, Milan Ružić 18/4, Mauro Ravnić 16, Adriano Fegic 15/3, Zoran Šestan 15, Edmond Tomić 12/6, Našet Žaveli 10, Robert Rubčić 8, Darko Peranić 8, Jovan Savić 8, Mladen Mladenović 7, Boris Tičić 7, Zoran Škerjanc 6/1, Rade Ljepojević 6, Miodrag Kustudić 3/1, Mladen Stipančić 3, Zoran Mršić 2, Milan Bačvarević 1.

OSIJEK: Branko Žeravica 32/2, Ante Rakela 31/10, Dušan Alempić 31, Dragan Todorović 30/8, Ivica Kalinić 30/5, Branko Karačić 29/3, Goran Popović 27, Slavko Baketa 25, Luka Dilber 23/5, Jasmin Džeko 23/5, Miomir Meter 21, Dragoslav Perić 21, Izet Redžepagić 19/3, Ivan Šmudla 15, Dragan Lepinjica 14/5, Josip Piršl 14/2, Josip Iličić 10, Berislav Buković 9, Milan Maričić 8/1, Zlatko Rašić 6, Viktor Goić 6, Mirko Lulić 4, Željko Lušo 3, Branko Davidović 3, Branko Kosi 1, Zlatko Jurasović 1.

OFK BEOGRAD: Milan Ivanović 33/2, Slobodan Batričević 33, Mitar Mrkela 31/4, Božidar Milenković 26, Goran Zelenović 25/3, Milan Majstorović 24/10, Đorđe Serpak 24/2, Bojan Krkić 20/3, Vladimir Manasijević 19, Ljubomir Marić 16/4, Dušan Nikolić 16/1, Zoran Dmitrić 16, Dragan Simeunović 16, Vladimir Verušević 15/1, Miodrag Đurić 14/1, Mirza Kahrović 14/1, Dragan Marković 13, Zoran Zekić 12/1, Milorad Marić 11, Božidar Marjanović 10/1, Ilija Petković 10, Goran Skakić 8, Nebojša Vučićević 7/2, Stevan Gemaljević 7, Lazar Tripković 6, Predrag Tomić 5, Borisav Mitrović 3, Đorđe Ukovski 3, Vanja Milanović 1, Aleksandar Spasojević 1, Marinko Stojaković 1.

GALENIKA: Milijan Tupajić 30/2, Zoran Stojadinović 29/2, Dragan Banković 28, Goran Kalušević 27/3, Zoran Panić 25/7, Jovica Kolb 25, Ratomir Dujković 23, Milivoje Živković 23, Miloš Bursać 18/4, Slobodan Santrač 18/3, Vladimir Pejović 17, Dragan Lacmanović 16/4, Miodrag Vranješ 16/1, Dušan Čelar 15, Slobodan Milinković 15, Miljan Memiši 15, Vančo Nikolovski 15, Branko Nikolić 14, Miroslav Baroš 12, Vladimir Bulatović 12, Stevan Mičić 8, Bogić Bogićević 8, Srđan Pavićević 5/3, Dragutin Ćurčin 4, Nebojša Miličić 4, Zoran Dimitrijević 3/1, Jadranko Kodžo 3, Dragan Cvetić 3, Zoran Čikić 2, B. Petrović 2, Milivoje Batkovski 2, Siniša Gajin 1, Mile Tomić 1.
Samit
 
Postovi: 298
Pridružen/a: 13 jul 2010, 13:21

PostPostao/la Samit dana 20 maj 2011, 21:36

Sezona 1982/83 - drugi deo

Druga savezna liga

Istok


1 Priština 34 20 9 5 65:30 +35 49
2 Sutjeska, Nikšić 34 19 8 7 59:31 +28 46
3 Teteks, Tetovo 34 15 8 11 40:31 +9 38
4 FK Bor 34 16 6 12 49:42 +7 38
5 Pelister, Bitolj 34 15 6 13 52:36 +16 36
6 Rad, Beograd 34 14 7 13 45:33 +12 35
7 Trepča, Kosovska Mitrovica 34 15 5 14 51:46 +5 35
8 Napredak, Kruševac 34 15 5 14 45:48 -3 35
9 Borac, Čačak 34 13 8 13 53:44 +9 34
10 Timok, Zaječar 34 11 12 11 28:23 +5 34
11 Sloboda, Titovo Užice 34 10 14 10 24:27 -3 34
12 Radnički, Pirot 34 12 10 12 38:43 -5 34
13 Vlaznimi, Đakovica 34 11 12 11 29:34 -5 34
14 Lirija, Prizren 34 12 9 13 25:34 -9 33
15 Radnički, Kragujevac 34 10 12 12 51:54 -3 32
16 Dubočica, Leskovac 34 7 9 18 23:53 -30 23
17 OFK Titograd 34 6 10 18 23:61 -38 22
18 Lovćen, Cetinje 34 6 8 20 24:54 -30 20

Viši rang: Priština se plasirala u Prvu saveznu ligu
Ispali: Lovćen (Cetinje), OFK Titograd, Dubočica (Leskovac), Radnički (Kragujevac) i Lirija (Prizren)
Novi članovi:
• OFK Beograd i Galenika (Zemun) iz Prve savezne lige
• FK Ivangrad (Ivangrad), Kolubara (Lazarevac), GIK Ramiz Sadiku (Priština) i Belasica (Strumica)
Napomena:


Zapad

1 Čelik, Zenica 34 20 8 6 50:23 +27 48
2 Iskra, Bugojno 34 20 7 7 58:34 +24 47
3 Jedinstvo, Brčko 34 17 4 13 40:38 +2 38

4 Spartak, Subotica 34 14 9 11 53:39 +14 37
5 Leotar, Trebinje 34 15 7 12 43:33 +10 37
6 GOŠK Jug, Dubrovnik 34 13 10 11 45:37 +8 36
7 Proleter, Zrenjanin 34 13 10 11 41:40 +1 36
8 Kikinda 34 12 11 11 44:33 +11 35
9 Novi Sad 34 14 7 13 38:38 0 35
10 Varteks, Varaždin 34 14 7 13 48:49 -1 35
11 Borac, Banja Luka 34 12 10 12 51:39 +12 34
12 Zagreb 34 12 8 14 47:50 -3 32
13 Jedinstvo, Bihać 34 11 9 14 35:44 -9 31
14 AIK Bačka Topola 34 13 5 16 37:48 -11 31
15 Radnik, Bijeljina 34 8 14 12 33:43 -10 30
16 NK Solin 34 9 11 14 27:50 -23 29
17 NK Maribor 34 7 12 15 25:42 -17 26
18 Kozara, Bosanska Gradiška 34 4 7 23 29:65 - 36 15

Viši rang: Čelik (Zenica) se plasirao u Prvu saveznu ligu
Ispali: Kozara (Bosanska Gradiška), Maribor i Solin
Novi članovi: Slovan (Ljubljana), NK Šibenik (Šibenik), Sloga (Doboj) i FK Vrbas (Titov Vrbas)
Napomena:
Samit
 
Postovi: 298
Pridružen/a: 13 jul 2010, 13:21

PostPostao/la Samit dana 22 maj 2011, 22:14

Sezona 1982/83 - treći deo (III rang takmičenja)

Makedonska liga

1 Belasica, Strumica 30 16 11 3 45:29 +16 43
2 Kumanovo 30 14 6 10 49:33 +16 34
3 Pobeda, Prilep 30 15 3 12 49:37 +12 33
4 Bregalnica, Štip 30 14 5 11 39:29 +10 33
5 Ljuboten, Tetovo 30 14 5 11 45:36 +9 33
6 Vardarski, Bogdanci 30 13 7 10 40:38 +2 33
7 Borec, Titov Veles 30 12 7 11 34:25 +9 31
8 Ohrid 30 14 3 13 45:50 -5 31
9 REK Bitola, Novaci 30 11 7 12 36:32 +4 29
10 Kožuf, Đevđelija 30 11 7 12 36:37 -1 29
11 Sasa, Maked. Kamenica 30 10 8 12 34:36 -2 28
12 Rabotnički, Skoplje 30 8 12 10 31:40 -9 28
13 Pobeda, Valadovo 30 9 10 11 38:50 -12 28
14 Napredak, Kičevo 30 10 6 14 36:46 -10 26
15 Osogovo, Kočani 30 7 8 15 26:41 -15 22
16 Sloga, Vinica 30 7 5 18 29:55 -26 19

Viši rang: Belasica (Strumica) se plasirala u Drugu saveznu ligu - Istok
Ispali: Sloga (Vinica) i Osogovo (Kočani)
Novi članovi: Karaorman (Struga), Metalurg (Skopje) i Tikveš (Kavadarci)
Napomena:


Crnogorska liga

1 OFK Ivangrad 26 18 5 3 66:23 +43 41
2 Zeta, Golubovci 26 15 7 4 61:18 +43 37
3 Rudar, Pljevlja 26 12 7 7 35:36 -1 31
4 Čelik, Nikšić 26 13 4 9 41:28 +13 30
5 Jedinstvo, Bijelo Polje 26 11 7 8 38:27 +11 29
6 Titeks, Titograd 26 10 8 8 38:34 +4 28
7 Mogren, Budva 26 11 4 11 41:45 -4 26
8 Mornar, Bar 26 9 8 9 38:47 -9 26
9 Zabjelo 26 9 7 10 31:32 -1 25
10 Iskra, Danilovgrad 26 8 8 10 31:35 -4 24
11 Crvena Stijena 26 6 9 11 25:39 -14 21
12 Bokelj, Kotor 26 8 3 15 26:43 -17 19
13 Arsenal, Tivat 26 4 7 15 29:52 -23 15
14 Bokakomerc, Herceg Novi 26 4 4 18 29:70 -41 12

Viši rang: OFK Titograd se plasirao uDrugu saveznu ligu -Istok
Ispali: Bokakomerc (Herceg Novi), Arsenal (Tivat)
Novi članovi: Dečić (Tuzi), Igalo i Tekstilac (Bijelo Polje)
Napomena: Liga je za narednu sezonu proširena sa 14 na 16 klubova


Prva liga Kosova i Metohije

1 GIK Ramiz Sadiku, Priština 34 20 11 3 63:27 +36 51
2 Fljamurtari, Pršština 34 19 12 3 60:25 +35 50
3 Crvena zvezda, Gnjilane 34 17 12 5 72:32 +40 46
4 Rudar, Kosov. Mitrovica 34 15 11 6 45:32 +13 41
5 Rudnik, Kišnica 34 14 8 12 33:30 +3 36
6 Budućnost, Peć 34 11 12 11 42:33 +9 34
7 Đakova, Đakovica 34 11 12 11 42:40 +2 34
8 Balkan, Suva Reka 34 12 10 12 44:50 -6 34
9 Lab, Podujevo 34 11 11 12 40:48 -8 33
10 Kristal, Peć 34 11 9 14 44:53 -9 31
11 Besa, Peć 34 11 8 15 41:44 -3 30
12 Progres eksport, Prizren 34 11 8 15 56:64 -8 30
13 Lepenac 34 9 12 13 30:53 -23 30
14 Kosova, Vučitrn 34 13 3 18 61:55 +6 29
15 Kosovo Polje 34 11 7 16 43:57 -14 29
16 Čelik, Uroševac 34 9 11 14 46:64 -18 29
17 Borac, Uroševac 34 9 10 16 30:57 -27 28
18 Elektroprivreda, Obilić 34 4 12 18 33:63 -30 20
? 825:827
Viši rang: GIK Ramiz Sadiku (Priština) se plasirala u Zapadnu grupu Druge savezne lige
Ispali: Elektroprivreda (Obilić) i Borac (Uroševac)
Novi članovi:
• Lirija (Prizren), povratnik iz Druge savezne lige
• Maližgan (Klina) i Sloga (Lipljan)
Napomena:


Hrvatska liga

1 Šibenik 30 16 9 5 60:18 +42 41
2 Šparta, Beli Manastir 30 15 7 8 40:32 +8 37
3 Metalac, Sisak 30 14 7 9 46:34 +12 35
4 BSK, Slavonski Brod 34 10 14 6 28:25 +3 34
5 Orijent, Rijeka 30 12 9 9 47:35 +12 33
6 Split 30 12 7 11 47:43 +4 31
7 Istra, Pula 30 9 12 9 25:30 -5 30
8 Belišće 30 9 11 10 38:41 -3 29
9 Neretva, Metković 30 8 12 10 31:27 +4 28
10 Velebit, Benkovac 30 8 12 10 32:33 -1 28
11 Mladost, Petrinja 30 11 6 13 35:39 -4 28
12 Lokomotiva, Zagreb 30 10 7 13 24:34 -10 27
13 Junak, Sinj 30 10 7 13 33:58 -25 27
14 Trgocentar Sloga, Čakovec 30 10 6 14 33:44 -11 26
15 Slavonija, Požega 30 6 12 12 32:36 -4 24
16 Zadar 30 7 8 15 35:53 -18 22

Viši rang: Šibenik se plasirao u Drugu saveznu ligu - Zapad
Ispali: Bez ispadanja zbog rekostrukcije lige
Novi članovi:
Napomena:


Slovenska liga

1 Slovan, Ljubljana 26 20 4 2 77:27 +50 44
2 Izola 26 13 5 8 43:34 +9 31
3 Šmartno 26 13 3 10 47:34 +13 29
4 Koper 26 10 8 8 35:41 -6 28
5 Mura 26 11 6 9 36:48 -12 28
6 Rudar, Trbovlje 26 10 6 10 33:31 +2 26
7 Rudar, Titovo Velenje 26 8 10 8 38:39 -1 26
8 Stol, Kamnik 26 10 5 11 40:54 -14 25
9 Kovinar, Maribor 26 10 4 12 49:40 +9 24
10 Železničar, Maribor 26 7 10 9 37:31 +6 24
11 Primorje, Ajdovšćina (-1) 26 10 5 11 34:38 -4 24
12 Triglav, Kranj 26 9 3 14 39:43 -4 21
13 Tabor Jadran, Sežana 26 6 6 14 36:51 -15 18
14 Nafta, Lendava (-1) 26 5 5 16 21:54 -33 14

Viši rang: Slovan (Ljubljana) se plasirao u Drugu saveznu ligu - Zapad
Ispali: Nafta (Lendava) i Tabor Jadran (Sežana)
Novi članovi: Vozila (Nova Gorica) i Kladivar (Celje)
Napomena:
Najbolji strelac: Bojan Prašnikar (Šmartno) 21 gol


Liga Bosne i Hercegovine

1 Sloga, Doboj 30 17 8 6 62:28 +34 40
2 Famos, Hrasnica 30 16 4 9 62:35 +27 38
3 Rudar, Kakanj 30 15 6 9 46:24 +22 36
4 Bosna, Visoko 30 12 9 9 47:37 +10 33
5 Igman,Konjic 30 13 7 10 37:36 +1 33
6 Budućnost, Banovići 30 12 7 11 36:31 +5 31
7 Krajina, Cazin 30 9 12 9 29:38 -9 30
8 Krivaja, Zavidovići 30 11 8 11 44:38 +6 30
9 Drina, Zvornik 30 12 6 12 41:42 -1 30
10 Radnički, Goražde 30 13 4 13 40:46 -6 30
11 Borac, Čapljina 30 9 11 10 40:29 +11 29
12 Krajišnik, Velika Kladuša 30 9 11 10 40:38 +2 29
13 Lokomotiva, Brčko 30 10 9 11 31:30 +1 29
14 Borac, Travnik 30 11 5 14 26:41 -15 27
15 Elektrobosna, Jajce 30 8 8 14 22:53 -31 24
16 Sloboda, Bosanski Novi 30 3 5 22 31:88 -57 21

Viši rang: Sloga (Doboj) se plasirala u Zapadnu grupu Druge savezne lige
Ispali: Sloboda (Bosanski Novi) i Elektrobosna (Jajce)
Novi članovi:
Napomena:


Vojvođanska liga

1 Vrbas 34 20 10 4 68:27 +41 50
2 Јedinstvo, Novi Bečej 34 15 11 8 54:33 +21 41
3 Dinamo, Pančevo 34 14 12 8 52:37 +15 40
4 Crvenka 34 15 9 10 56:44 +12 39
5 Mladost, Apatin 34 14 10 10 45:41 +4 38
6 Radnički, Zrenjanin 34 14 10 10 36:37 -1 38
7 Agrounija, Inđija 34 15 7 12 41:46 -5 37
8 Radnički, Bajmok 34 14 8 12 39:32 +7 36
9 Vršac 34 13 9 12 52:48 +4 36
10 Srem, Srem. Mitrovica 34 12 11 11 40:45 -5 35
11 Mladost, Bački Jarak 34 13 7 14 37:35 +2 33
12 Radnički, Sombor 34 11 10 13 39:39 0 32
13 Bačka, Bačka Palanka 34 12 7 15 53:52 +1 31
14 Radnički, Kovin 34 12 7 15 58:61 -3 31
15 Jedinstvo, Stara Pazova 34 13 5 16 35:56 -21 31
16 Rusanda, Melenci 34 11 6 17 41:66 -25 28
17 Sever, Subotica 34 5 10 19 35:58 -23 20
18 Hajduk, Kula 34 4 8 22 34:65 -31 16

Viši rang: Vrbas se plasirao u Zapadnu grupu Druge savezne lige
Ispali: Hajduk (Kula) i Sever (Subotica)
Novi članovi: Bačka (Subotica), Polet (Nakovo) i Kabel (Novi Sad)
Napomena:
Samit
 
Postovi: 298
Pridružen/a: 13 jul 2010, 13:21

PrethodnaSljedeća

Natrag na Ostalo

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.