Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 10 okt 2023, 23:00

Ovo je jedno od jacih mlataranja na YT
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

FoSte95
Postovi: 12866
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 19 okt 2023, 23:40

Znate li kakvu Hrvaticu da joj nije mrsko dati, pomozite bratu da kompletira hat trik do kraja godine :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

19vendetta87
Postovi: 5013
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la 19vendetta87 » 19 okt 2023, 23:48

FoSte95 je napisao/la:
19 okt 2023, 23:40
Znate li kakvu Hrvaticu da joj nije mrsko dati, pomozite bratu da kompletira hat trik do kraja godine :kafa:
Obiđi malo po Švrakinom :rol:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

FoSte95
Postovi: 12866
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 20 okt 2023, 00:14

19vendetta87 je napisao/la:
19 okt 2023, 23:48
FoSte95 je napisao/la:
19 okt 2023, 23:40
Znate li kakvu Hrvaticu da joj nije mrsko dati, pomozite bratu da kompletira hat trik do kraja godine :kafa:
Obiđi malo po Švrakinom :rol:
Ja dobar su, uporište HDZa :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7595
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 20 okt 2023, 01:10

FoSte95 je napisao/la:
19 okt 2023, 23:40
Znate li kakvu Hrvaticu da joj nije mrsko dati, pomozite bratu da kompletira hat trik do kraja godine :kafa:
A Ostali ništa?

Znaci ko j... Sejdica i Fincija...
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

FoSte95
Postovi: 12866
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 20 okt 2023, 09:08

kraljttbvb je napisao/la:
20 okt 2023, 01:10
FoSte95 je napisao/la:
19 okt 2023, 23:40
Znate li kakvu Hrvaticu da joj nije mrsko dati, pomozite bratu da kompletira hat trik do kraja godine :kafa:
A Ostali ništa?

Znaci ko j... Sejdica i Fincija...
Nisam ja šmeker pa da mogu četiri trebe pokupiti za godinu dana :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1574
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bavariapivo » 20 okt 2023, 12:32

FoSte95 je napisao/la:
20 okt 2023, 09:08
kraljttbvb je napisao/la:
20 okt 2023, 01:10
FoSte95 je napisao/la:
19 okt 2023, 23:40
Znate li kakvu Hrvaticu da joj nije mrsko dati, pomozite bratu da kompletira hat trik do kraja godine :kafa:
A Ostali ništa?

Znaci ko j... Sejdica i Fincija...
Nisam ja šmeker pa da mogu četiri trebe pokupiti za godinu dana :rol:
da si na zapadu, imao bih pola evrope za godinu dana a jos uz to i malo koju azijatkinju i juznoamerikanku :mrgreen:

KpbKaka22
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KpbKaka22 » 05 nov 2023, 00:55

Krajem 6.mjeseca upoznam curu s faxa, tijekom jednog usmenog , osjetio sam odma pozitivnu vibru sa njom , ali iskreno nisam se nadao da će od toga nešto biti jer od tih cura s faxa tu su samo za učiti i to je to. Dođe deveti mjesec ispitni rok i nakon jednog ispita, ta cura pozove mene na kafu skupa s dvije jaranice, ali ja odbijem jer sam imao ranije dogovoreno ,a i tu bi razglabali o faxu tako da nisam ništa propustio. Nakon toga joj se javim na wcp-to je bila sredina mjeseca vezano za taj ispit i u ostanemo u kontaktu evo sve do večeras. Kad su završili ispiti početkom oktobra prešli smo na druge teme što mi je odgovaralo.Ono što sam vjerovao da je to ta što je 80 % razgovora bilo u prvom licu, tj pričali većinom o meni, rijetko sam joj poklanjao pažnje što je davno škola od prije , činjenica da sam joj pričao o fudbalu dovoljno govori, a karijera bila gotova još početkom faxa.Ja joj predložim da se vidimo ,problem je bio što je ona bila tad na jednom otoku u Hrvatskoj posvetila se pisanju diplomskog i kao može kad se vrati. Došao kraj oktobra meni iskreno već dosadilo jer odavno nisam imao tako duge razgovore , ali najviše mi je odgovoralo što kod ove nisam morao igrati nikakve psihološke igrice, mogao sam biti direktan, a ne umotavati u celofan i sl.ok je cura. Uglavnom tad mi je u glavi bilo dvojba da li je zovem na kafu, šetnju ili da idemo negdje malo piti itd, jer smo uglavnom dobro ispolagali ispite ,a to je i logično najlakši put da smuvaš žensko , ali opet za prvi put ne ide , kao ni šetnja to je već korak dalje, i zovnem na kafu iako mi je već muka bila od tih kafa, ali šta ćeš za prvi put nema šta drugo. Ona odgovara, kao moramo sad kad smo u istom gradu ,predložim joj ovu sedmicu i ona potvrdno odgovara. Ostavio par dana i zovnem je večeras za sutra, ona da mora ići u drugi grad, a od ponedjeljka ima obuke za posao. Kad sam je zvao pisao sam " kad ćemo " i poslije da se izjasni ,da bi njen odgovor bio " Možemo kolega uvijek". Ovo kolega dovoljno govori , ali eto. Isplati li se ovdje ići dalje, pitanje je , ako ti se netko sviđa , da li bi pristao na dejt pošto poto da su bilo kakve obveze? Planirao sam razgovor ubrzo završiti se seenom i to je to.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13609
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 05 nov 2023, 01:16

KpbKaka22 je napisao/la:
05 nov 2023, 00:55
Krajem 6.mjeseca upoznam curu s faxa, tijekom jednog usmenog , osjetio sam odma pozitivnu vibru sa njom , ali iskreno nisam se nadao da će od toga nešto biti jer od tih cura s faxa tu su samo za učiti i to je to. Dođe deveti mjesec ispitni rok i nakon jednog ispita, ta cura pozove mene na kafu skupa s dvije jaranice, ali ja odbijem jer sam imao ranije dogovoreno ,a i tu bi razglabali o faxu tako da nisam ništa propustio. Nakon toga joj se javim na wcp-to je bila sredina mjeseca vezano za taj ispit i u ostanemo u kontaktu evo sve do večeras. Kad su završili ispiti početkom oktobra prešli smo na druge teme što mi je odgovaralo.Ono što sam vjerovao da je to ta što je 80 % razgovora bilo u prvom licu, tj pričali većinom o meni, rijetko sam joj poklanjao pažnje što je davno škola od prije , činjenica da sam joj pričao o fudbalu dovoljno govori, a karijera bila gotova još početkom faxa.Ja joj predložim da se vidimo ,problem je bio što je ona bila tad na jednom otoku u Hrvatskoj posvetila se pisanju diplomskog i kao može kad se vrati. Došao kraj oktobra meni iskreno već dosadilo jer odavno nisam imao tako duge razgovore , ali najviše mi je odgovoralo što kod ove nisam morao igrati nikakve psihološke igrice, mogao sam biti direktan, a ne umotavati u celofan i sl.ok je cura. Uglavnom tad mi je u glavi bilo dvojba da li je zovem na kafu, šetnju ili da idemo negdje malo piti itd, jer smo uglavnom dobro ispolagali ispite ,a to je i logično najlakši put da smuvaš žensko , ali opet za prvi put ne ide , kao ni šetnja to je već korak dalje, i zovnem na kafu iako mi je već muka bila od tih kafa, ali šta ćeš za prvi put nema šta drugo. Ona odgovara, kao moramo sad kad smo u istom gradu ,predložim joj ovu sedmicu i ona potvrdno odgovara. Ostavio par dana i zovnem je večeras za sutra, ona da mora ići u drugi grad, a od ponedjeljka ima obuke za posao. Kad sam je zvao pisao sam " kad ćemo " i poslije da se izjasni ,da bi njen odgovor bio " Možemo kolega uvijek". Ovo kolega dovoljno govori , ali eto. Isplati li se ovdje ići dalje, pitanje je , ako ti se netko sviđa , da li bi pristao na dejt pošto poto da su bilo kakve obveze? Planirao sam razgovor ubrzo završiti se seenom i to je to.
Ako znas nekog pola godine i upetljas se toliko a i dalje te zove kolegom zaboravi na nesto vise.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

19vendetta87
Postovi: 5013
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la 19vendetta87 » 05 nov 2023, 01:19

Čim čuješ riječ "kolega", bježi od tog glavom bez obzira. I ja sam se tako s jednom dopisivao, izasli par puta s drustvom, sve ekstra bilo, bas mi se cura svidjela, da bi joj brzo nakon toga cestitao rođendan, a ona mi hladno napisa "hvala drug". Nisam joj se od tad nikad vise ni javio
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 05 nov 2023, 01:22

Na djevojke realno treba gledati kao kad apliciraš na oglase za posao.

Šalješ 100 aplikacija i od tih javit će se možda 2-3 intervjua ( kafe, izlasci) i na tim kafama se moraš prodati, zašto bi djevojka trošila svoju mladost na tebe?

Generalno kao muško ne bi se trebao zaljubljivati, tražiš djevojku koja dijeli iste vrijednosti i ciljeve i da je fizicki zadovoljavajuće, u današnjem vaktu nema se vremena za love story-e.

Ovaj post iznad, prijatelju, ne moraš je šikanirati, ali idi hodaj sa drugim curama, ja ne shvatam momke koji to mogu a čekaju neku princezicu.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 05 nov 2023, 01:48

19vendetta87 je napisao/la:
05 nov 2023, 01:19
Čim čuješ riječ "kolega", bježi od tog glavom bez obzira. I ja sam se tako s jednom dopisivao, izasli par puta s drustvom, sve ekstra bilo, bas mi se cura svidjela, da bi joj brzo nakon toga cestitao rođendan, a ona mi hladno napisa "hvala drug". Nisam joj se od tad nikad vise ni javio
Muškarac mora razbiti tu barijeru.

Ženski instinkt je da filtrira muškarce i nađe sebi najboljeg. To se radi kroz shit testing, žensko će ti nekad namjerno prkositi da vidi kako ćeš se postaviti.

Jednostavno niste uspjeli ženi usaditi ideju da vas dvoje možete biti zajedno, kreirati dovoljno sex tenzije da joj maštu zagolicaš.

Dosta naivnih ulaze u dejt kao neka vrsta kolegijalnosti i dogovora, a ustvari tu treba biti malo rivaliteta, tenzije, igre i humora, razmjena udaraca gdje ti uvijek izađeš kao pobjednik.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

KpbKaka22
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KpbKaka22 » 05 nov 2023, 11:00

Hvala na odgovorima. Razlog duzeg posta je bio mjesecipo dana pisanja da te netko smatra kolegom, nema momka, niti sam joj poklanjao pažnju , znao sam oko ponoć preko neke stvari slati, ona bi svejedno odgovarala , ali eto .
Zadnja izmjena: KpbKaka22, dana/u 05 nov 2023, 11:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7595
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 05 nov 2023, 11:28

Pa nećeš je ići zeniti, nego sa njom izaći na kafu.

Ne možeš preko poruka ništa skontati, izadji sa njom na kafu i vidjet ćeš širu sliku.

Ako i dalje budeš kolega, posebno ako se ne htjedne poljubiti sa tobom, to je to - hvala dovidjenja i prijatno...
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

FoSte95
Postovi: 12866
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 05 nov 2023, 15:35

Ma braca nema od tog ništa čim tebi ona kolegu nabacuje u odgovore. Možda jednu kafu da odete i tu ćeš odmah vidjeti ima li tu šta.

Ja bi sebe sada ubio znači javio se jednoj prepički iz teretane, kucali malo, hajd bacili kao neku priču. U međuvremenu ona meni lajka i stori i hajd ima neka komunikacija s vremena na vrijeme. Dns u teretanu ja kad vidjeh nju, priđe cura da se uživo upoznamo ja se sjebah sav, jezik se zaplete ma nema pogubio se momak totalno :rol: ista stvar uvijek kada sam u društvu neke prepičke. Jesam ja kasnije pred njom digao 140 kg na benču ali neće mi to neki plus biti bgm :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

19vendetta87
Postovi: 5013
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la 19vendetta87 » 05 nov 2023, 15:51

FoSte95 je napisao/la:
05 nov 2023, 15:35
Ma braca nema od tog ništa čim tebi ona kolegu nabacuje u odgovore. Možda jednu kafu da odete i tu ćeš odmah vidjeti ima li tu šta.

Ja bi sebe sada ubio znači javio se jednoj prepički iz teretane, kucali malo, hajd bacili kao neku priču. U međuvremenu ona meni lajka i stori i hajd ima neka komunikacija s vremena na vrijeme. Dns u teretanu ja kad vidjeh nju, priđe cura da se uživo upoznamo ja se sjebah sav, jezik se zaplete ma nema pogubio se momak totalno :rol: ista stvar uvijek kada sam u društvu neke prepičke. Jesam ja kasnije pred njom digao 140 kg na benču ali neće mi to neki plus biti bgm :rol:
Cuj pisao sa curom s kojom ide u istu teretanu, a nije za zivota rijec progovorio sa njom :rol:
Pa ja bih prije javljanja na instagramu bar prisao i pitao da se ubacim na spravu sa njom, pa mozda se razveže neka priča i upoznavanje.
Ja se inace nikad ne javljam preko poruka curi koju uzivo ne poznajem
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

FoSte95
Postovi: 12866
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 05 nov 2023, 16:01

19vendetta87 je napisao/la:
05 nov 2023, 15:51
FoSte95 je napisao/la:
05 nov 2023, 15:35
Ma braca nema od tog ništa čim tebi ona kolegu nabacuje u odgovore. Možda jednu kafu da odete i tu ćeš odmah vidjeti ima li tu šta.

Ja bi sebe sada ubio znači javio se jednoj prepički iz teretane, kucali malo, hajd bacili kao neku priču. U međuvremenu ona meni lajka i stori i hajd ima neka komunikacija s vremena na vrijeme. Dns u teretanu ja kad vidjeh nju, priđe cura da se uživo upoznamo ja se sjebah sav, jezik se zaplete ma nema pogubio se momak totalno :rol: ista stvar uvijek kada sam u društvu neke prepičke. Jesam ja kasnije pred njom digao 140 kg na benču ali neće mi to neki plus biti bgm :rol:
Cuj pisao sa curom s kojom ide u istu teretanu, a nije za zivota rijec progovorio sa njom :rol:
Pa ja bih prije javljanja na instagramu bar prisao i pitao da se ubacim na spravu sa njom, pa mozda se razveže neka priča i upoznavanje.
Ja se inace nikad ne javljam preko poruka curi koju uzivo ne poznajem
U tu teretanu odem s vremena na vrijeme to nisam naglasio :mrgreen:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
StevieG8
Postovi: 13609
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 05 nov 2023, 16:04

FoSte95 je napisao/la:
05 nov 2023, 15:35
Ma braca nema od tog ništa čim tebi ona kolegu nabacuje u odgovore. Možda jednu kafu da odete i tu ćeš odmah vidjeti ima li tu šta.

Ja bi sebe sada ubio znači javio se jednoj prepički iz teretane, kucali malo, hajd bacili kao neku priču. U međuvremenu ona meni lajka i stori i hajd ima neka komunikacija s vremena na vrijeme. Dns u teretanu ja kad vidjeh nju, priđe cura da se uživo upoznamo ja se sjebah sav, jezik se zaplete ma nema pogubio se momak totalno :rol: ista stvar uvijek kada sam u društvu neke prepičke. Jesam ja kasnije pred njom digao 140 kg na benču ali neće mi to neki plus biti bgm :rol:
Meni nekako bas kontra, sto vise znam da nemam sanse kod cure lakse pricam s njom :urnebes:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

FoSte95
Postovi: 12866
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 05 nov 2023, 16:16

StevieG8 je napisao/la:
05 nov 2023, 16:04
FoSte95 je napisao/la:
05 nov 2023, 15:35
Ma braca nema od tog ništa čim tebi ona kolegu nabacuje u odgovore. Možda jednu kafu da odete i tu ćeš odmah vidjeti ima li tu šta.

Ja bi sebe sada ubio znači javio se jednoj prepički iz teretane, kucali malo, hajd bacili kao neku priču. U međuvremenu ona meni lajka i stori i hajd ima neka komunikacija s vremena na vrijeme. Dns u teretanu ja kad vidjeh nju, priđe cura da se uživo upoznamo ja se sjebah sav, jezik se zaplete ma nema pogubio se momak totalno :rol: ista stvar uvijek kada sam u društvu neke prepičke. Jesam ja kasnije pred njom digao 140 kg na benču ali neće mi to neki plus biti bgm :rol:
Meni nekako bas kontra, sto vise znam da nemam sanse kod cure lakse pricam s njom :urnebes:
Ja kad znam da imam šanse totalno sam lagan, ovako bgm jezik se brzo zaplete :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Arvid
Postovi: 17723
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Arvid » 05 nov 2023, 16:24

Pravite nauku od gluposti.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 18 gostiju.