HŠK Zrinjski

Moderatori/ce: insider,Pasha

zrinjamo
Postovi: 226
Pridružen/a: 27 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjamo » 06 dec 2023, 18:31

A sa Makom, koji mi je jako drag kao čovjek, je netko morao poraditi na tome kakve izjave treba davati prema medijima ili kad već nije, nasavjetovat ga nakon predstavljanja i izjava tamo. Lupetao o čemu treba i ne treba. Sad on ispa realan, a ništa drugo ne valja. Ma daj. Priča o utakmici protiv Ville kao da mu je žao što se igra? Pa to je praznik lopte. Nagrada za sve u Klubu i oko Kluba. Po meni ni on ni stožer nisu došli na utakmicu protiv Zvijezde.

Marko1905
Postovi: 295
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Marko1905 » 06 dec 2023, 19:40

zrinjamo je napisao/la:
06 dec 2023, 18:31
A sa Makom, koji mi je jako drag kao čovjek, je netko morao poraditi na tome kakve izjave treba davati prema medijima ili kad već nije, nasavjetovat ga nakon predstavljanja i izjava tamo. Lupetao o čemu treba i ne treba. Sad on ispa realan, a ništa drugo ne valja. Ma daj. Priča o utakmici protiv Ville kao da mu je žao što se igra? Pa to je praznik lopte. Nagrada za sve u Klubu i oko Kluba. Po meni ni on ni stožer nisu došli na utakmicu protiv Zvijezde.
Ma normala da je super i da je praznik nogometa kad ti dolazi ,trenutno 4-5 ekipa najače europske lige,Ali ako si ti trener .znaš da ti u tjedan dana slijede dva derbija od kojih ti ovisi hoćeš li na proljeće imati šansu da se boriš za domaću titulu a pola ekipe ti vise vremena u Vitalisu i na Bijelom brijegu u bolnici nego na treningu e onda ti nije bas toliko drago kad između Širokog i Sarajeva imas Aston Vilu sa desetkovanom ekipom.Ko zna Maku i Gagru onda zna da im je stalo do Zrinje i da oni nisu prolaznici kroz klub.
Volim Mostar pa makar i vaki

zrinjamo
Postovi: 226
Pridružen/a: 27 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjamo » 06 dec 2023, 20:38

Znam ja to sve...ali je bilo mudro zadržati za sebe to.

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5456
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 06 dec 2023, 21:12

SokolPravde je napisao/la:
06 dec 2023, 18:08
Antipolitika3 je napisao/la:
06 dec 2023, 17:23
Antipolitika3 je napisao/la:
06 dec 2023, 17:16


Izgleda Mamic dovodi Antu Cacica i jos neke igrace na polusezoni.
Danko je jedina svjetla tocka uprave ,da ima vecu podrsku i klub bi bio na vecoj razini ali evo izgled a da ce i grad nesto pomoci napokon oko stadiona.
Khabiri izlazi definitivno dok Maminjo ulazi sa kapitalom u klub cim se zidova kotarisemo. :kafa:

Naravno,zezam se! :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Mogao bi Mamic Cacica traziti po stadionu da mu degenek podari.
Čačić je strašan stručnjak .....možete vi govorit što hocete
Treba biti strucnjak sa Zlomislicem i Ramicem u sredini terena kao i Canađijom pa jedini Ivancic izgleda kao veznjak iako njemu nedostaje fizicke snage i previse je mekan.
Ovakav kadar da igra grupe KL jeste podvig svih podviga zahvaljujuci Rendulicu i dobrom zdrijebu tu smo gdje jesmo a mene najvise zalosti da u najboljoj godini kluba ikada mi na kraju natjecateljske godine gledamo vezni par Zloma -Ramic ne zelim ispasti grub ali ta dva nogometna invalida u Zvijezdi 09 bi grijala klupu a ne u osvajacu dvostruke krune.
Opet kad vidimo promasenu transfer politiku sa kronicno ozljedjenim igracima tipa Kozulj,Balic,Bradaric nije niti cudo sto nam taj dvojac drzi sredinu terena skupa sa kriminalnim Canađijom.
Nevjerovatno zvuci cinjenica koja se plasira u javnost kao odbili nas svi ozbiljni igraci sto je Rendulic spomenuo u podcastu pa smo bili prisiljeni dovesti propale zvijezde?ok ali sto smo dobili sa tim?
Mozda je bilo pametnije ponuditi ozbiljan novac Savicu ili Ilinkovicu nego dovoditi sve i svasta u klub pa cak i nekog stranca koji ce za ozbiljne pare doci igrati grupe konferencije ovako mi nikada nece biti jasno bacanje novca na velik broj pojacanja od kojih kad se sve oduzme i sabere ovu polusezonu samo Radic moze poloziti?
Zar je toliko tesko shvatiti da je ovoj sampionskoj momcadi bilo potrebno dovesti dva ozbiljna igraca u sredini terena i jedno krilo da ne gledamo Hrvanovica,Malekinusica,Misica i Jukica koji ne pripadaju ozbiljnom nogometu iako se Matija drasticno popravio pa za njega ima jos i nade.
Novac je trebalo odmah uloziti u provjerena 3 igraca uz vec pridosle Cuzu i Radica ovako su stavili na placu igrace Hrvanovica,Misica,Balica,Bradarica,Batarela,Marina,Stanica,Maglicu,Nikolu Marica,Nirona,Canađiju,Lukanica,Ramica,Kozulja
,to je 15 igraca na trosku kluba koja nicim nisu opravdala ulozeno i nicim nisu zasluzili da nose dres Zrinjskog a ovoliko promasaja u jednom prelaznom roku sumnjam da bi uradio i mahniti Vinća iz Orlaca a ne ozbiljni ljudi u nogometnom klubu.
Postavlja se pitanje zasto ce nam 40 igraca ako svake sezone 15,16 ljudi uglavnom izgura sezonu?
Peracina para ili neozbiljnost ali tako se ozbiljan klub ne vodi.
Svaki forumas koji imalo prati Zrinjski je na ljetnoj pauzi znao sto nam treba i takve igrace je pod cijenu financiskog rizika trebalo dovesti i da Rendulic ima max 25,26 igraca ovako su nam razje.bali svlacionicu i atmosferu .Zalosno kakvi su propusti nastali u najboljoj godini ali jos uvijek ima vremena da se svi skupa uozbilje i pokusaju vratiti na staze stare slave.
Podrska upravi samo pamet u glavu i sa malo vise rizika u transferima gdje nama treba kvalitet a ne kvantitet.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Cesc44
Postovi: 1053
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Cesc44 » 06 dec 2023, 21:30

Pa i njih je neko savjetovo, jest Sula za sve kriv, aj nemojte te price za malu dijecu, covjek taman pored svih privatnih obaveza je u par tjedana sto si imo, sklopio citav roster od 34 igraca. Zato nam i treba za pocetak sportski direktor koji ce imat tu odgovornost, naravno uz skaut sluzbu, po meni je to idealna pozicija za Maku.
S druge strane, sve je se ovo dobro hendlalo do tog sukoba s Kozuljom, od tada je jbg uprava dala krila nezadovoljnim igracima, jer kad pogledas do utakmice s Posusjom imali smo dobre rezultate u Europi, prikljucak za Borcem i prolazak u kupu, igrali smo ritam srijeda - subota i nanizali 5 pobjede u ligi s cim se rjetko koji klub moze pohvalit, a onda od tog trenutka sve krece nizbrdo, Europske utakmice nam izgledaju kriminalno, u ligi si u 6 utakmica napravio 3 kiksa sto je i napravilo ovaj zaostatak od -7.
Mislim da ipak nije sve tako crno, nego je bilo ocekivano da kad dodje crna forma da ces prosut pun qurac bodova upravo zbog tog ritma, jer onda u 20 dana lose forme ne kiksas 1-2 puta, neko 3-4.
Ja vjerujem da ce Sula napravit opet preokret u politici kluba, kao sto je to uradio 2021.

zrinjamo
Postovi: 226
Pridružen/a: 27 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjamo » 06 dec 2023, 21:39

Istina je da su nas odbili brojni igrači sa kojima smo htjeli izaći izvan okvira, pisao sam i Ilinković i Sučić u vidu posudbe i Šakota i Soldo što je u Gorici i Savić i neki stranci. E sada, kada se sve to desilo, nisu nam trebali rekonvalescenti Balić, Bradarić, Mišić i Zvone, koji je negativac i razjebao je ekipu. Pustiti Kamenara, tj. ne produžiti ga i dovesti Ćanađiju?
Treba dovesti Savića i Hrvatima odštetu za Ćavara platiti, lijevog beka, tog Odinaku, kažu da je dobar, još nekog U21 i to je to. Probati rastjerati šta se može. Mada mislim da sa većinom od ovih što nisu zadovoljili neće ići prije ljeta.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3738
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 06 dec 2023, 22:58

Villa ubi Sitija...s kim smo se mi drzali 94. minute :plac:
Nek se napusi qrca svak ko je dao doprinos da se ovako strmoglavimo nabrzinu, pocevsi od zvone pa onda svih ostalih

Jos nije kasno da se ovo okrene opet sve u nasu korist uz veliku ozbiljnost preko zime, ali pitanje je ima li iko ko ce se trznut i probudit se iz bajke

KpbKaka22
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la KpbKaka22 » 07 dec 2023, 12:11

Gledam jučer Aston Villu sa Cityem, pa indetična utakmica za Zrinjskom, ubila ih Aston Villa naopako trenutno najbolju momčad evrope, a tebe mlatne Zvjezda Ugljevik , to ti je karma sve nam je takvo u državi ne znaš cijeniti ono što imaš, Kruno je bio najbolji trener u povijesti, prvenstvo , kup , izlazak u Evropi, držiš egal sa tom Villom do 92 minute,a ti mu dadneš otkaz. Baka, Marinović, Vukas , svi su oni bili dobri , ali nitko dobar kao Kruno.I kad mu već daješ otkaz, onda vjerovatno Klopp ili Pep čekaju rasplet situacije, a ne nekakav Tomas ili Maka. Ali hajde dozvat ćemo se pameti valjda nekada u budućnosti.

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la SokolPravde » 07 dec 2023, 22:20

Kako se naši sramote s ovim cestitkama svako malo ....pa ima li itko u klubu da stane tome na kraj .....

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5456
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 07 dec 2023, 22:31

SokolPravde je napisao/la:
07 dec 2023, 22:20
Kako se naši sramote s ovim cestitkama svako malo ....pa ima li itko u klubu da stane tome na kraj .....
Pa cestitamo i Bajram i Bozic,pravoslavni Bozic ,mozemo i ****.nu Hanuku :urnebes:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la SokolPravde » 07 dec 2023, 23:05

Antipolitika3 je napisao/la:
07 dec 2023, 22:31
SokolPravde je napisao/la:
07 dec 2023, 22:20
Kako se naši sramote s ovim cestitkama svako malo ....pa ima li itko u klubu da stane tome na kraj .....
Pa cestitamo i Bajram i Bozic,pravoslavni Bozic ,mozemo i ****.nu Hanuku :urnebes:
Ma ja bola ko kad imaju veze sa Zrinjskim ko i ja sa Real Madridom ....mene stid postalo prešli su sve granice .....

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la SokolPravde » 08 dec 2023, 20:29

Znači ispada da je baš klub svačija prčija ....svaki šonjo može kako se njemu **** digne i vratit se kao da ništa nije bilo ....s ovin potezom se ta **** uprava posrala na sav Rendulićev rad i ta dva trofeja što je osvojio .... gori in pod nogama pa kontaju Zvone će ih spasit ma mrš napolje svi mater vam **** .....
Koje uopće taj Zvone Xavi , Iniesta , Messi pa da se tolerira ovo i vraća ga se u klub deklarirani hajdukovac ....

zrinjamo
Postovi: 226
Pridružen/a: 27 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjamo » 08 dec 2023, 21:01

Razjebavanje ekipe je počelo sa Zvoninim ispadom i glavama igrača na tome kako će se dijeliti novac od Europe.
Zadnja izmjena: zrinjamo, dana/u 08 dec 2023, 21:04, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sve5
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la sve5 » 08 dec 2023, 21:03

SokolPravde je napisao/la:
07 dec 2023, 23:05
Antipolitika3 je napisao/la:
07 dec 2023, 22:31
SokolPravde je napisao/la:
07 dec 2023, 22:20
Kako se naši sramote s ovim cestitkama svako malo ....pa ima li itko u klubu da stane tome na kraj .....
Pa cestitamo i Bajram i Bozic,pravoslavni Bozic ,mozemo i ****.nu Hanuku :urnebes:
Ma ja bola ko kad imaju veze sa Zrinjskim ko i ja sa Real Madridom ....mene stid postalo prešli su sve granice .....
Kako nemaju veze kad ste njihova kur.va?

Marko1905
Postovi: 295
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Marko1905 » 09 dec 2023, 01:10

sve5 je napisao/la:
08 dec 2023, 21:03
SokolPravde je napisao/la:
07 dec 2023, 23:05
Antipolitika3 je napisao/la:
07 dec 2023, 22:31


Pa cestitamo i Bajram i Bozic,pravoslavni Bozic ,mozemo i ****.nu Hanuku :urnebes:
Ma ja bola ko kad imaju veze sa Zrinjskim ko i ja sa Real Madridom ....mene stid postalo prešli su sve granice .....
Kako nemaju veze kad ste njihova kur.va?
I ti nenaš veze sa nama pa se javljaš ,ili imas? Ah pa da ti si naša Severina 😎
Volim Mostar pa makar i vaki

Marko1905
Postovi: 295
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Marko1905 » 09 dec 2023, 01:13

SokolPravde je napisao/la:
08 dec 2023, 20:29
Znači ispada da je baš klub svačija prčija ....svaki šonjo može kako se njemu **** digne i vratit se kao da ništa nije bilo ....s ovin potezom se ta **** uprava posrala na sav Rendulićev rad i ta dva trofeja što je osvojio .... gori in pod nogama pa kontaju Zvone će ih spasit ma mrš napolje svi mater vam **** .....
Koje uopće taj Zvone Xavi , Iniesta , Messi pa da se tolerira ovo i vraća ga se u klub deklarirani hajdukovac ....
Sokole srećo ,ja još nisam pročitao nijedan tvoj post u kojem je tebi nešto ok kad je Zrinja u pitanju.Nekad se pitam jesi li ti stvarno navijač Zrinjskog ili malo glumataš
Volim Mostar pa makar i vaki

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la SokolPravde » 09 dec 2023, 10:06

Marko1905 je napisao/la:
09 dec 2023, 01:13
SokolPravde je napisao/la:
08 dec 2023, 20:29
Znači ispada da je baš klub svačija prčija ....svaki šonjo može kako se njemu **** digne i vratit se kao da ništa nije bilo ....s ovin potezom se ta **** uprava posrala na sav Rendulićev rad i ta dva trofeja što je osvojio .... gori in pod nogama pa kontaju Zvone će ih spasit ma mrš napolje svi mater vam **** .....
Koje uopće taj Zvone Xavi , Iniesta , Messi pa da se tolerira ovo i vraća ga se u klub deklarirani hajdukovac ....
Sokole srećo ,ja još nisam pročitao nijedan tvoj post u kojem je tebi nešto ok kad je Zrinja u pitanju.Nekad se pitam jesi li ti stvarno navijač Zrinjskog ili malo glumataš
Onda malo bolje pogledaj sto sam pisao prije Legie , Ville , Veleža poslije toga su kola krenula nizbrdo .......znaci ne smije se napisati ništa sto je kontra Šule i poteza uprave .....valjda bi to trebao imati pravo. Netko to obilazi sva gostovanja EU i BIH ili se ta čast treba zaraditi ovdje na forumu pisajući hvalospjeve i za što treba i za što ne treba ....

Avatar
Taramba
Postovi: 688
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 09 dec 2023, 12:23

Pored svega loseg sto se tice nekih utakmica i katastrofalnog ljetnog prijelaznog roka,
mi bi pored umora po Europi, 5 poklonjenih bodova Posusju i 3 Zvijezdi, sada ipak bili na prvome mjestu.
Jest 7 bodova zaostatka puno za stici, ali mi smo Zrinjski, idemo vec od sutra u novu seriju pobjeda.
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3738
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 09 dec 2023, 15:03

Na primjeru Zvone Kozulja ostali igraci mogu nauciti da se mozes ponasati kako zelis, ako ti se ne svidja trener sa svojim odlukama ne dolazis na treninge. Kasnije kad trener ode, kazes izvinite molim vas i imas opet mjesto u momcadi.

Zivo me zanima kakvu je to financijsku kaznu dobio zbog krsenja pravilnika :urnebes:

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la SokolPravde » 09 dec 2023, 15:45

tutankamon1905 je napisao/la:
09 dec 2023, 15:03
Na primjeru Zvone Kozulja ostali igraci mogu nauciti da se mozes ponasati kako zelis, ako ti se ne svidja trener sa svojim odlukama ne dolazis na treninge. Kasnije kad trener ode, kazes izvinite molim vas i imas opet mjesto u momcadi.

Zivo me zanima kakvu je to financijsku kaznu dobio zbog krsenja pravilnika :urnebes:
To sam ja i napisao ali te ovi Šulini šupkolisci odmah proglase uljezom ....klub bi trebao biti iznad svih pa tako i iznad ovog hajdukovca Zvone kojem mnogi tepaju "naš" Zvone ....
Kladio bih se da se nikome nije ni izvinuo niti je išta platio ....
Ovo je samo još jedan dokaz da klub vode ljudi koji o nogometu , odgovornosti i hijerarhiji ne znaju mnogo ....
Moj zadnji post ovdje.... sretno našem Zrinji u budućnosti i vjernim navijačima koji odvajaju od usta i vlastitih užitaka da bi imali za gostovanja od Armenije do Alkmaara , Islanda itd ...

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.