Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 25 feb 2024, 11:08

Pa naravno da forumskim talibanima koji žive na Zapadu smeta što su tamo dobili dozvolu da slušaju muziku i da žene voze auta. Gje će im to dopustiti.

Avatar
RollMan
Postovi: 3292
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la RollMan » 25 feb 2024, 11:09




Puka sreća samo što su tuzlaci daleko svjesniji pa se neće povodit za ovim klocem kojeg hajcaju iz neprijateljske trojke ,kao sto su FGR sarajlije krenule sa debelim. Najveće vrs zločine koriste u političke svrhe :puke:
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
scholsey
Postovi: 1640
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la scholsey » 25 feb 2024, 11:14

RollMan je napisao/la:
25 feb 2024, 11:01

I skočio im broj saobracajnih nesreća , zar to nije bio debilan potez
Kakav si ti umjetnik haveru. :tokralju: :tokralju:
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 feb 2024, 11:21

ASD je napisao/la:
25 feb 2024, 10:59
tuzlak1987 je napisao/la:
25 feb 2024, 10:45
Bosnjacima i ne treba drzava kada prave proteste i boluju za Palestinom, a kada se nesto lose desi povratnicima sute kao kakve kukavice.

Treba im par kantona koji bi bili kao neki Austrijski protektorat.

:bih:
Bošnjaci su licemjeri. Ne tako davno se sjećamo šta su sve pisali za Assada, Iran i Hezbollah zbog krvavih ruku u Siriji.
Sad je već to zaboravljeno. Sad su na pravoj strani historije.
Isto su pisali za odgojne kampove u Kini.

Heroji Bošnjaka su Rusija, Kina, Iran, Hezbollah, Huti, Hamas, Južna Afrika, Assad. Prava strana historije. :puke:
Uljez ti je Juzna Afrika, ne spada ona u to drustvo, nisu oni nikad cinili zlocine protiv drugih. Oni su cak slicni nama po tome sta su prosli
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

VensanKasel
Postovi: 1930
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la VensanKasel » 25 feb 2024, 11:21

rio_Ferdy88 je napisao/la:
25 feb 2024, 10:58
VensanKasel je napisao/la:
25 feb 2024, 10:45
rio_Ferdy88 je napisao/la:
25 feb 2024, 10:25
Ko god ode na hadz i umru tamo dok je taj rezim na vlasti u Saudiji direktno ucestvuje u genocidu na Palestince, i nosi njihovu krv na svojim rukama

Veci su sije muslimani od njih, oni barem nisu sluge cionista
Aha , a dok su prije išli onda nije problem ? Je li tako ?
Ne moras ih i na forumu braniti ako ih uzimas lopatom za auta :mrgreen:
Branim ??? Ja ih napadam , pitao sam te vidim izbjegavaš odgovor . Znači prije nije bio problem ići na hadž i umru ili jeste ?
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

VensanKasel
Postovi: 1930
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la VensanKasel » 25 feb 2024, 11:25

RollMan je napisao/la:
25 feb 2024, 11:01
VensanKasel je napisao/la:
25 feb 2024, 10:49
nerkolfc je napisao/la:
25 feb 2024, 10:06
Znak otvaranja prema svijetu je kad se naločeš ko stoka :clap:
Možda što su ženama pazi sad DALI DOZVOLU da mogu voziti auta ? :thumbup:
I skočio im broj saobracajnih nesreća , zar to nije bio debilan potez
Daj link da su žene odgovorne za to .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
RollMan
Postovi: 3292
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la RollMan » 25 feb 2024, 11:26

Arapima se jednostavno vraća za sve što su činili protiv Osmanlija ,otjeraš halifat da bi ti došli kolonizatori btw kršćani 🤦 i u samom Kudsu/Jerusalemu kako god se slavilo na dan kada su Britanci uzeli vlast , toliko o njihovoj svjesnosti. 8 generacija poslije ispašta u kontinutetu
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 feb 2024, 11:26

VensanKasel je napisao/la:
25 feb 2024, 11:21
rio_Ferdy88 je napisao/la:
25 feb 2024, 10:58
VensanKasel je napisao/la:
25 feb 2024, 10:45


Aha , a dok su prije išli onda nije problem ? Je li tako ?
Ne moras ih i na forumu braniti ako ih uzimas lopatom za auta :mrgreen:
Branim ??? Ja ih napadam , pitao sam te vidim izbjegavaš odgovor . Znači prije nije bio problem ići na hadž i umru ili jeste ?
Pa ja sam protiv tog rezima generalno, ne samo sad, pisao sam o njima i kad su Kashoggia isfasirali, naravno da je problem, oni su sramota za sve muslimane, taj rezim Saudijski mislim, ne moraju svi Saudijci biti takvi ili da ih podrzavaju

Bas me zanima sta misle ti Saudijci koji dolaze kod nas, smiju li progovoriti protiv rezima, jesi sa njima ikad pricao o tome :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 25 feb 2024, 11:39

rio_Ferdy88 je napisao/la:
25 feb 2024, 11:21

Uljez ti je Juzna Afrika, ne spada ona u to drustvo, nisu oni nikad cinili zlocine protiv drugih. Oni su cak slicni nama po tome sta su prosli
Imigranti u Južnoj Africi žive u konstatnom strahu zbog Ksenofobije.
Guglaj šta znači "Operation Dudula".

O bijelcima i "Coloured" nema potrebe ni pričati. Držati ćemo se crnaca.



"They are taking our jobs". :rol:

Ovo nisu teroristi, ovo legalno maršira ulicama. Izlaze na sljedeće izbore.

Onda malo dodamo o drugom mišljenju

"There have been many political assassinations in post-apartheid South Africa. In 2013 it was reported that there had been more than 450 political assassinations in the province of KwaZulu-Natal since the end of apartheid in 1994. In July 2013 the Daily Maverick reported that there had been "59 political murders in the last five years". In August 2016 it was reported that there had been at least twenty political assassinations in the run up to the local government elections on the 3rd of August that year, most of them in KwaZulu-Natal."

Malo o ubistvima

"By one ranking South Africa has the world's third-highest murder rate, behind only Jamaica and Honduras and six times the U.S. average, with no other African nation even close."

Malo o silovanjima. Prava žena ne postoje.

"Interpol has named South Africa the “Rape Capital of the World”"

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la jasmin10 » 25 feb 2024, 11:48

ASD je napisao/la:
25 feb 2024, 11:08
Pa naravno da forumskim talibanima koji žive na Zapadu smeta što su tamo dobili dozvolu da slušaju muziku i da žene voze auta. Gje će im to dopustiti.
Ti si bolestan i glup.
Malo izadji druze iz kuće. Kani se šuplje price po forumu, jer su te pročitali svi da si teski lažov.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 feb 2024, 12:07

ASD je napisao/la:
25 feb 2024, 11:39
rio_Ferdy88 je napisao/la:
25 feb 2024, 11:21

Uljez ti je Juzna Afrika, ne spada ona u to drustvo, nisu oni nikad cinili zlocine protiv drugih. Oni su cak slicni nama po tome sta su prosli
Imigranti u Južnoj Africi žive u konstatnom strahu zbog Ksenofobije.
Guglaj šta znači "Operation Dudula".

O bijelcima i "Coloured" nema potrebe ni pričati. Držati ćemo se crnaca.



"They are taking our jobs". :rol:

Ovo nisu teroristi, ovo legalno maršira ulicama. Izlaze na sljedeće izbore.

Onda malo dodamo o drugom mišljenju

"There have been many political assassinations in post-apartheid South Africa. In 2013 it was reported that there had been more than 450 political assassinations in the province of KwaZulu-Natal since the end of apartheid in 1994. In July 2013 the Daily Maverick reported that there had been "59 political murders in the last five years". In August 2016 it was reported that there had been at least twenty political assassinations in the run up to the local government elections on the 3rd of August that year, most of them in KwaZulu-Natal."

Malo o ubistvima

"By one ranking South Africa has the world's third-highest murder rate, behind only Jamaica and Honduras and six times the U.S. average, with no other African nation even close."

Malo o silovanjima. Prava žena ne postoje.

"Interpol has named South Africa the “Rape Capital of the World”"
Pa jedno su individualni zlocini, kao sto je i Salvador donedavno bio world murder capital, nema veze sa drzavom kao drzavom, nisu oni isli po svijetu i bili kolonijalna sila ili zeljeli nekoga osvojiti i radili ratne zlocine. Zato kazem da ne spadaju u ono drustvo ni u kom smislu. Oni su se izborili za svoju drzavu kao i mi za svoju, prezivjeli su aparthejd kao i mi genocid, al logicno da nisu savrsena drzava, njveci problem je kriminal i korupcija kao u vecini tih nerazvijenih drzava u Africi.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 25 feb 2024, 12:12

rio_Ferdy88 je napisao/la:
25 feb 2024, 12:07
ASD je napisao/la:
25 feb 2024, 11:39
rio_Ferdy88 je napisao/la:
25 feb 2024, 11:21

Uljez ti je Juzna Afrika, ne spada ona u to drustvo, nisu oni nikad cinili zlocine protiv drugih. Oni su cak slicni nama po tome sta su prosli
Imigranti u Južnoj Africi žive u konstatnom strahu zbog Ksenofobije.
Guglaj šta znači "Operation Dudula".

O bijelcima i "Coloured" nema potrebe ni pričati. Držati ćemo se crnaca.



"They are taking our jobs". :rol:

Ovo nisu teroristi, ovo legalno maršira ulicama. Izlaze na sljedeće izbore.

Onda malo dodamo o drugom mišljenju

"There have been many political assassinations in post-apartheid South Africa. In 2013 it was reported that there had been more than 450 political assassinations in the province of KwaZulu-Natal since the end of apartheid in 1994. In July 2013 the Daily Maverick reported that there had been "59 political murders in the last five years". In August 2016 it was reported that there had been at least twenty political assassinations in the run up to the local government elections on the 3rd of August that year, most of them in KwaZulu-Natal."

Malo o ubistvima

"By one ranking South Africa has the world's third-highest murder rate, behind only Jamaica and Honduras and six times the U.S. average, with no other African nation even close."

Malo o silovanjima. Prava žena ne postoje.

"Interpol has named South Africa the “Rape Capital of the World”"
Pa jedno su individualni zlocini, kao sto je i Salvador donedavno bio world murder capital, nema veze sa drzavom kao drzavom, nisu oni isli po svijetu i bili kolonijalna sila ili zeljeli nekoga osvojiti i radili ratne zlocine. Zato kazem da ne spadaju u ono drustvo ni u kom smislu. Oni su se izborili za svoju drzavu kao i mi za svoju, prezivjeli su aparthejd kao i mi genocid, al logicno da nisu savrsena drzava, njveci problem je kriminal i korupcija kao u vecini tih nerazvijenih drzava u Africi.
Ubijanja političkih protivnika su individualni zločini, ok.
Najveći problem je što to država sve dopušta. Ne radi ništa da to suzbije. Pa se zbog toga ove individue šeću bez problema.

Država ima probleme i sa rasizmom. Zbog toga se širi pokret Capexit. Western Cape je jedina pokrajina gdje crnci nisu najbrojniji, već su to coloured, a Capexit je pokret koji se zalaže za nezavisnot te pokrajine gdje bi rase bile jednake.

Ono što je problem te države, što je opozicija gora od vlasti. Oni ako dođu na vlast, ode sve u Honduras. Svašta je za očekivati.
jasmin10 je napisao/la:
25 feb 2024, 11:48
Ti si bolestan i glup.
Malo izadji druze iz kuće. Kani se šuplje price po forumu, jer su te pročitali svi da si teski lažov.
Sve bi bilo pet pa da tako samo mene uvrijediš.
Ali bez obzira na diskutanta ti nisi sposoban ništa argumentovano napisati.

Avatar
Arvid
Postovi: 17215
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Arvid » 25 feb 2024, 12:27

Jel realno koliko nas naši mediji bombarduju Dorom, još mi samo iz frižidera nije ispala neka vijest.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
H8Z7
Postovi: 3981
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la H8Z7 » 25 feb 2024, 12:35

Ljudi kako smanjiti unos slatkiša ima li još neko problem tačnije borbu sa ovim? :mrgreen: Bukvalno ovisnost nešto poput narkomanije.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

VensanKasel
Postovi: 1930
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la VensanKasel » 25 feb 2024, 12:41

H8Z7 je napisao/la:
25 feb 2024, 12:35
Ljudi kako smanjiti unos slatkiša ima li još neko problem tačnije borbu sa ovim? :mrgreen: Bukvalno ovisnost nešto poput narkomanije.
Prihvati činjenicu da niste Real Madrid i to je to . :kafa:

Sve je u glavi , kažeš sebi neću i to je to , postepeno smanjuj i kasnije je puno lakše .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5744
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la JohnCleese » 25 feb 2024, 12:43

H8Z7 je napisao/la:
25 feb 2024, 12:35
Ljudi kako smanjiti unos slatkiša ima li još neko problem tačnije borbu sa ovim? :mrgreen: Bukvalno ovisnost nešto poput narkomanije.
Jednostavno, samo smanji potrebu za slatkišima ;)
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la AshburtonG » 25 feb 2024, 12:46

H8Z7 je napisao/la:
25 feb 2024, 12:35
Ljudi kako smanjiti unos slatkiša ima li još neko problem tačnije borbu sa ovim? :mrgreen: Bukvalno ovisnost nešto poput narkomanije.
Ne znam za slatkise, ali evo ja kao notorni ovisnik o energetskim picima nisam 3 sedmice popio ni kapi. Imao situaciju na poslu da mi je radnica dobila neki napad, puls preko 170 i ja se uke.njao kad sam je vidio. Od tad izbjegavam svaku vrstu kofeina, jer imam 2-3 srcane mane. :mrgreen:

Slatkise mogu izbjegavat samo kad sam u treningu jer onda jedem puno normalne hrane, pa uz to uvijek pocijepam 2-3 shakea na dan, koji su svakako slatki, pa i nemam potrebu neku.
Ovako nema sanse. Nije mi dan kompletan ako nakon (makar jednog) obroka ne pojedem slatko.

Espiritosanto
Postovi: 3008
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Espiritosanto » 25 feb 2024, 12:57

H8Z7 je napisao/la:
25 feb 2024, 12:35
Ljudi kako smanjiti unos slatkiša ima li još neko problem tačnije borbu sa ovim? :mrgreen: Bukvalno ovisnost nešto poput narkomanije.
Probaj naći nešto što ti odgovara da ti zamjeni,ali postepeno.
Ja sam počeo sa hurmama (datule) ili kako ih već zoveš i proteinskim čokoladicama sa malo ili nimalo šećera.
Kupovao sam i one kekse od riže,suhe smokve,proteinski puding.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
Pensioner26
Postovi: 3002
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Pensioner26 » 25 feb 2024, 13:01

rio_Ferdy88 je napisao/la:
25 feb 2024, 10:25
Ko god ode na hadz i umru tamo dok je taj rezim na vlasti u Saudiji direktno ucestvuje u genocidu na Palestince, i nosi njihovu krv na svojim rukama

Veci su sije muslimani od njih, oni barem nisu sluge cionista
Iznenadio si me @rio sa stavom. Nisam to očekivao od tebe :thumbup:

Avatar
H8Z7
Postovi: 3981
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la H8Z7 » 25 feb 2024, 13:09

AshburtonG je napisao/la:
25 feb 2024, 12:46
H8Z7 je napisao/la:
25 feb 2024, 12:35
Ljudi kako smanjiti unos slatkiša ima li još neko problem tačnije borbu sa ovim? :mrgreen: Bukvalno ovisnost nešto poput narkomanije.
Ne znam za slatkise, ali evo ja kao notorni ovisnik o energetskim picima nisam 3 sedmice popio ni kapi. Imao situaciju na poslu da mi je radnica dobila neki napad, puls preko 170 i ja se uke.njao kad sam je vidio. Od tad izbjegavam svaku vrstu kofeina, jer imam 2-3 srcane mane. :mrgreen:

Slatkise mogu izbjegavat samo kad sam u treningu jer onda jedem puno normalne hrane, pa uz to uvijek pocijepam 2-3 shakea na dan, koji su svakako slatki, pa i nemam potrebu neku.
Ovako nema sanse. Nije mi dan kompletan ako nakon (makar jednog) obroka ne pojedem slatko.
Hvala momci :thumbup: sinoć rekoh neću više jesti slatko, otvroim frižider nađem neki sir a on slan haos znači. Odmah organizam zahtijeva nešto slatko.
Što se tiče gaziranog to sam smanjio ima tri godine skoro, kaže doktorica piješ koka kolu, ma reko više energetske napitke i to kaže ako tako nastaviš ode ti jetra nešto bilo povišeno nakon analize nmp šta. Tako da sam to smanjio max.

Što se tiče zamjene najviše pokušavam voće naranče, banana i to mi nekako najbolje sjeda. Nemam pojma stvarno nisma pametan rekoh ovdje da pitam ima li još neko problem sa ovim. Dođe par dana ona skroz umanjim slatko, ali onda najednom počnem opet rokat slatko. Stvarno se teško kontrolirati. Hvala još jednom momci na savjetima.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: RacioEmocionalan, Surreal i 34 gosta.