Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
legenda reala
Postovi: 33828
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la legenda reala » 26 feb 2024, 22:12

Ma moramo dobiti dva puta Hrvate da bi isli na Eurobasket, ako budu igrali NBA igraci bgmi teskoo
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
avenija
Postovi: 13780
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la avenija » 26 feb 2024, 22:12

slika

Vrijeme je za jedinu Arenu u državi, pred 8000 fanaticosa dočekati Hrvate u modernoj dvorani a ne u zaostavštinama iz SFRJ!
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
Scholl
Postovi: 1450
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la Scholl » 26 feb 2024, 22:13

Bravo za moju Tuzlu.

Planeta za sebe kad je navijanje i atmosfera u pitanju

Avatar
Madal
Postovi: 3645
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la Madal » 26 feb 2024, 22:13

bhsport je napisao/la:
26 feb 2024, 22:06
Madal je napisao/la:
26 feb 2024, 21:40
I realno previse se pljuje Beciragic. Veceras je majstorski postavio odbranu i prvo poluvrijeme za napad. Gegic na postu je vrhunski potez npr.
Ma pljuje se zbog drugih stvari, Suljo je veceras falio i amer.
Ali nije se razmišljalo na vrijeme i zato sada trpimo.
Do Novembra rijesiti amerikanca i naci novog selektora.
Vratiti Sulju.
Sa Hrvatima u Skenderiji, Mejdan je dobio veliku utakmicu i opet poraz.
Samo sa ne bude ko zadnju u Skenderiji kad su nas 20-30 razlike ohladili.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

lumani
Postovi: 14919
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la lumani » 26 feb 2024, 22:14

:bih: dobro je ,borba do zadnjeg napada :bih: par glupih gresaka ,ali bilo ih je i na drugoj strani !Pohvale svima ,idemo dalje.

filip13
Postovi: 38254
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la filip13 » 26 feb 2024, 22:14

avenija je napisao/la:
26 feb 2024, 22:12
slika

Vrijeme je za jedinu Arenu u državi, pred 8000 fanaticosa dočekati Hrvate u modernoj dvorani a ne u zaostavštinama iz SFRJ!
ljepota od dvorane

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 450
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la muharemovicdzelo » 26 feb 2024, 22:15

holyman je napisao/la:
26 feb 2024, 22:11
Mejdan jos jednom pokazao da je za Sarajevo druga planeta.
Nema šanse, nemoguće porediti. Nadam se da ćemo susjede dočekati u Mejdanu, sa prigodnim dočekom. :mrgreen:
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Avatar
Madafaka
Postovi: 3303
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la Madafaka » 26 feb 2024, 22:15

Zaniolo je napisao/la:
26 feb 2024, 21:56
svrakino1921 je napisao/la:
26 feb 2024, 21:24
Tako je to kad se ode iz kultne dvorane
Pa u ovoj dvorani je gostovao i Real Madrid u košarci i Barcelona u rukometu
slika
slika
kultne dvorane baksuzne ko i grbavica
samo nemoj u sarajevo usmrdjelo
daj bihac tuzlu zenicu gorazde samo ne kod vas
U Sarajevu smo pobijedili Francusku.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13566
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la StevieG8 » 26 feb 2024, 22:16

Bećiragić sam kaže da on za 3 dana ne može ništa posebno uigrat ni spremiti s igračima znači jedino što on može i što mu je najveća odgovornost je da barem obezbijedi da imamo najbolje opcije za utakmicu. Čovjek je totalno nonšalantan, Kondić ga pravi budalom, Roberson svakako ušao u godine i on to sve shvata kao eto ja sam pokušao ništa se više od toga nije moglo. Ma daj molim te pun mi je k tog rada s pola snage koji treba hvaliti i podržavati jer eto dobra je atmosfera i on prosipa neke mudrolije na press konferencijama.
Milošević u fudbalu pozove nekog lijevog idiota ili ne pozove jednog jednako nebitnog skidaju se zvijezde s neba, ovdje nema playa ne koristimo opciju naturalizovanog igrača, nema Sulejmanovića poziva se Lončar, Sejfić koji služi da mlati peškirom na klupi i još hrpa igrača koji nemaju nikakvu svrhu sem da popune broj igrača.
Protiv Kipra Musa bez ikakve potrebe igra skoro svo vrijeme a te minute su se mogle kvalitetno iskoristiti da se neko od mlađih npr Amsal polako uvodi u reprezentaciju.

Simpatičan lik koji radi loš posao ali mu se gleda kroz prste bez ikakve logike.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
DamirT
Postovi: 14622
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la DamirT » 26 feb 2024, 22:17

Madal je napisao/la:
26 feb 2024, 22:13
bhsport je napisao/la:
26 feb 2024, 22:06
Madal je napisao/la:
26 feb 2024, 21:40
I realno previse se pljuje Beciragic. Veceras je majstorski postavio odbranu i prvo poluvrijeme za napad. Gegic na postu je vrhunski potez npr.
Ma pljuje se zbog drugih stvari, Suljo je veceras falio i amer.
Ali nije se razmišljalo na vrijeme i zato sada trpimo.
Do Novembra rijesiti amerikanca i naci novog selektora.
Vratiti Sulju.
Sa Hrvatima u Skenderiji, Mejdan je dobio veliku utakmicu i opet poraz.
Samo sa ne bude ko zadnju u Skenderiji kad su nas 20-30 razlike ohladili.
Ma nece. To moze jedino biti kod njih. Smijesni su kao i mi. Imaju 2, 3 dobra igraca, ostali onako. Kao i mi. Zato mi je jedino zao sto prvu igramo kod njih, pa da ne bude kao protiv CG. Nabiju nas 20 razlike, pa ganjaj to kod kuce, a necemo dobiti toliko.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8405
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la baboedindzeko09 » 26 feb 2024, 22:18

Možda ih dobijemo u gostima pa izgubimo kod kuće, ništa me ne iznenađuje
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Madal
Postovi: 3645
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la Madal » 26 feb 2024, 22:20

DamirT je napisao/la:
26 feb 2024, 22:17
Ma nece. To moze jedino biti kod njih. Smijesni su kao i mi. Imaju 2, 3 dobra igraca, ostali onako. Kao i mi. Zato mi je jedino zao sto prvu igramo kod njih, pa da ne bude kao protiv CG. Nabiju nas 20 razlike, pa ganjaj to kod kuce, a necemo dobiti toliko.
Znam vec se mit stvara da smo u Skenderiji vrhunski a u Mejdanu ocajni. Osim Izraela nije niko veliki pao u Mejdanu ali se nijednom u 11 utakmica nismo obrukali. Dobro mozda onih 50 razlike za Francuze ali jbg :mrgreen:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

lumani
Postovi: 14919
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la lumani » 26 feb 2024, 22:24

invincible1921 je napisao/la:
26 feb 2024, 21:16
NEZALAGANJE je napisao/la:
26 feb 2024, 21:08
3/19 sut za 3p. Tu sva prica pocinje i zavrsava u modernoj kosarci.

Zaista je fascinantno i za svaku pohvalu biti u egalu fakticki cijelu tekmu, a da u napadu bukvalno poradjas poene.

To dovoljno govori o borbenosti i zelji momaka.

Medjutim, za pobjedu treba i ofanzivni kvalitet koji mi, nazalost, nemamo.
To je to, :thumbup: da smo makar robersona imali da im stavi koju trojku i kontru dobili bi ih glat

Raja pljuje Atica a on je dao svoje...jbg da jeste ko sro nije on nit bi prevodio loptu nit bi uzimo 10 suteva...

Kao sto rekoh zaista ima solidnog pomocnog osoblja, sa amerikancem i nurkicem i musom je to sasvim druga prica i tvrd orah svakom.

Lazic, Kamenjas, Atic pa i Gegic i Vrabac su sasvim ok ali nisu ok da ocekujes od njih da rijese ovu francusku..to je ipak previse
Atic je pruzio dosta doga dobrog :clap: svi su grijesili ,promashili otvorene .....na kraju su borbom drzali Tekmu u egalu ,i to je dokaz da momci ginu za ovaj dres i Bekira!

Avatar
Federer17
Postovi: 7152
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la Federer17 » 26 feb 2024, 22:25

"Prije svega, da nađemo igrača koji nam odgovara. Zaista je to veliki problem, nije jednostavno. Stoposto ćemo tražiti igrača, 85% to će biti jedinica, dobar 'scorer''. Trenutno mislim da je u današnjoj košarci lakše zakrpiti ispod koša, nego da ne možeš da organizuješ igru", naveo je Bećiragić.
I onda od zadnjeg meca protiv Poljske do danas, vise od pola godine vremena proslo, ne pronadje se novi naturalizovani igrac o kojem selektor sada prica :cool: Bas je bila greska vec tada ga poceti traziti, za 6 mjeseci svu papirologiju zavrsiti i otvoriti kvalifikacije s igracem na kojeg se racuna duzi vremenski period.

Klasicno nase sarlatanstvo i kaze 'baraz', malo je falilo, zamalo ne prodjosmo grupu, zamalo ne odosmo na neko veliko takmicenje... Bas cemo ovako otici.

Hrvati 'zavrse' igraca za 3 dana.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13566
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la StevieG8 » 26 feb 2024, 22:27

Federer17 je napisao/la:
26 feb 2024, 22:25
"Prije svega, da nađemo igrača koji nam odgovara. Zaista je to veliki problem, nije jednostavno. Stoposto ćemo tražiti igrača, 85% to će biti jedinica, dobar 'scorer''. Trenutno mislim da je u današnjoj košarci lakše zakrpiti ispod koša, nego da ne možeš da organizuješ igru", naveo je Bećiragić.
I onda od zadnjeg meca protiv Poljske do danas, vise od pola godine vremena proslo, ne pronadje se novi naturalizovani igrac o kojem selektor sada prica :cool: Bas je bila greska vec tada ga poceti traziti, za 6 mjeseci svu papirologiju zavrsiti i otvoriti kvalifikacije s igracem na kojeg se racuna duzi vremenski period.

Klasicno nase sarlatanstvo i kaze 'baraz', malo je falilo, zamalo ne prodjosmo grupu, zamalo ne odosmo na neko veliko takmicenje... Bas cemo ovako otici.

Hrvati 'zavrse' igraca za 3 dana.
Moraš smiriti svoj nefs i polako, tako Adis kaže :thumbup:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
DamirT
Postovi: 14622
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la DamirT » 26 feb 2024, 22:28

Madal je napisao/la:
26 feb 2024, 22:20
DamirT je napisao/la:
26 feb 2024, 22:17
Ma nece. To moze jedino biti kod njih. Smijesni su kao i mi. Imaju 2, 3 dobra igraca, ostali onako. Kao i mi. Zato mi je jedino zao sto prvu igramo kod njih, pa da ne bude kao protiv CG. Nabiju nas 20 razlike, pa ganjaj to kod kuce, a necemo dobiti toliko.
Znam vec se mit stvara da smo u Skenderiji vrhunski a u Mejdanu ocajni. Osim Izraela nije niko veliki pao u Mejdanu ali se nijednom u 11 utakmica nismo obrukali. Dobro mozda onih 50 razlike za Francuze ali jbg :mrgreen:
Ma smijesno mi je vala i to. Stavljaju se neki omjeri, a pola tih pobjeda doslo nad nekim smijesnim selekcijama. Nemam stvarno nista protiv drugih, ali je to istina jbg. Pa i u Mejdanu bi pola tih selekcija dobili. Nisu navijaci krivi sto se nasi us.eru u Mejdanu. Ocigledno ni savezu, a ni igracima ne smeta Mejdan.

Svakako ce u Skenderiji igrati protiv Hrvatske.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5770
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la JohnCleese » 26 feb 2024, 22:44

legenda reala je napisao/la:
26 feb 2024, 22:12
Ma moramo dobiti dva puta Hrvate da bi isli na Eurobasket, ako budu igrali NBA igraci bgmi teskoo
Zar je moguce ocekivati nba igrace da igraju za nacionalne selekcije krajem novembra ?
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
DamirT
Postovi: 14622
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la DamirT » 26 feb 2024, 22:47

Ma nece biti NBA igraci. Ne igra se na ljeto. Da su pametni nasi, pa da probaju Garzu dovesti za novembar. Momak svakako ni ne igra u NBA. Pod uslovom da ne uzmu stranca nikakvog.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8405
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la baboedindzeko09 » 26 feb 2024, 22:50

DamirT je napisao/la:
26 feb 2024, 22:47
Ma nece biti NBA igraci. Ne igra se na ljeto. Da su pametni nasi, pa da probaju Garzu dovesti za novembar. Momak svakako ni ne igra u NBA. Pod uslovom da ne uzmu stranca nikakvog.
Nama je PG imperativ, a pošto je Garza stranac, nažalost preći je neki euroligaški/eurocup amer na PG.

Još je i pitanje hoće li ostati u NBA poslije ove sezone, a izgleda da želi da se izbori tamo i ne prihvata odlazak u Eu.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
DamirT
Postovi: 14622
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la DamirT » 26 feb 2024, 22:59

baboedindzeko09 je napisao/la:
26 feb 2024, 22:50
DamirT je napisao/la:
26 feb 2024, 22:47
Ma nece biti NBA igraci. Ne igra se na ljeto. Da su pametni nasi, pa da probaju Garzu dovesti za novembar. Momak svakako ni ne igra u NBA. Pod uslovom da ne uzmu stranca nikakvog.
Nama je PG imperativ, a pošto je Garza stranac, nažalost preći je neki euroligaški/eurocup amer na PG.

Još je i pitanje hoće li ostati u NBA poslije ove sezone, a izgleda da želi da se izbori tamo i ne prihvata odlazak u Eu.
To apsolutno, mada ako uzmemo u obzir da Beciragica boli tuki za stranca, bolje i probati Garzu dovesti, nego dzaba da Loncar i Sejfic opet dzaba griju klupu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.