KK Partizan

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la deantinho » 13 jan 2024, 12:14

Trenutak koji bi mogao odrediti i sezonu.


Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2592
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la djoleprijedor » 13 jan 2024, 12:40

Ova ekipa Partizana definitivno ima karakter, što dokazuju i svi ovi veliki preokreti zaključno sa ovim najvećim protiv Makabija.
Međutim po meni ipak su slabiji nego prošle sezone.
Fali taj igrač tipa Dante Exuma, ali i Jam Madar-posebno u odbrani i organizaciji napada.
Kaminski i Ponitka se nisu snašli, i teško da će se i spojiti do kraja.
Jaramaz i Smit nisu kvalitet za Evroligu.

Mislim de će ekipa sigurno biti među 10 i regularnoj sezoni, a da je plej of maksimalan domet ove sezone.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la kupus army » 13 jan 2024, 13:49

djoleprijedor je napisao/la:
13 jan 2024, 12:40
Ova ekipa Partizana definitivno ima karakter, što dokazuju i svi ovi veliki preokreti zaključno sa ovim najvećim protiv Makabija.
Međutim po meni ipak su slabiji nego prošle sezone.
Fali taj igrač tipa Dante Exuma, ali i Jam Madar-posebno u odbrani i organizaciji napada.
Kaminski i Ponitka se nisu snašli, i teško da će se i spojiti do kraja.
Jaramaz i Smit nisu kvalitet za Evroligu.

Mislim de će ekipa sigurno biti među 10 i regularnoj sezoni, a da je plej of maksimalan domet ove sezone.
Mislim da tek sad pocinje sezona za Partizan, druga je prica kad su tu Avramovic i Smajlagic, vidjelo se sinoc koliko Smajlagic znaci. Povratak Avramovica ce donijeti mnogo brzu igru i mnogo ce Dozera rasteretiti koji vecinu vremena provodi na poziciji pleja.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la deantinho » 22 jan 2024, 21:57

23021.... ispratismo Dekija kako je zaslužio. Vječna mu slava!


VensanKasel
Postovi: 1930
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la VensanKasel » 28 jan 2024, 21:50

Dobro je uprkos porazu , Punter se trznuo , pokazali su želju i borbu u odnosu na prošli derbi .
Da je počeo Kaminski drugačije bi bilo , vrijeme je da bude starter . Odbranu je drastično popravio .

Željko izgubio utakmicu sa vjerovanjem Smailagiću , majke mi ne pamtim zadnjih 30 godina da neko svaku utalmicu toliko loših stvari uradi ...
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

VensanKasel
Postovi: 1930
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la VensanKasel » 17 feb 2024, 23:08

Loše , loše i loše ... Željko ima povjerenja u igrače , ali ne ide pa ne ide .. Konstantno iste greške , konstantno isti problemi i u napadu i u odbrani . Čitavu sezonu sve kontam sad će proraditi , ali ništa . Poslije utakmice u Valensiji i pobjede , ekipa je u žestokom energetskom padu i nikako da se vrati . Ne znam šta radi stručni štab , Željko na konferencijama govore da sve detaljno analiziraju ali izgleda da nema učinka . Prije utakmice se zna da će Panter izgubiti 1-2 lopte na telefoniranju , 1-2 lopte na pasu iz skoka , da će Naneli izgubiti loptu na vođenju , da će Bruno napraviti faul dva u napadu na pravljenju blokova , da će Aleksa par puta ići na izbijane lopte sa leđa i da će svaki put biti kažnjen i slično ... Zvezda nas rutniski pobjeđuje već treći put , samo zato što imaju više želje . Sezona je propala , kup je bio jedini mogući trofej na kojem smo imali šanse ...
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Wanderson
Postovi: 2686
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Wanderson » 17 feb 2024, 23:11

Nema Partizan kvalitete.
Punter je bezveze igrac, Teo ih skolovo.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7442
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la kraljttbvb » 22 feb 2024, 07:46

Obradović bi da ostane, Partizan mu nije ponudio ugovor!?

Posle neuspeha u Kupu Radivoja Koraća, sve više se priča o budućnosti Željka Obradovića na klupi Partizana.

Najtrofejnijem evropskom treneru trogodišnji ugovor ističe na leto. Na društvenim mrežama se pojavio citat Obradovića kako je na jednom druženju u rodnom Čačku izjavio kako želi da ostane u Partizanu.

Ipak, kako prenosi Sportklub iz svojih izvora, uprava crno-belih nijednog trenutka nije ponudila novi ugovor Obradoviću.

Razlog je, kako prenosi isti izvor, što ne mogu ništa da mu obećaju kako bi Partizan izgledao sledeće sezone.

Od povratka u Beograd, Obradović je osvojio jednu ABA ligu, a prošle sezone su bili nadomak F4 pošto su ispustili 2:0 u plej ofu protiv Real Madrida.
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Sektor10
Postovi: 100
Pridružen/a: 20 jul 2022, 19:48
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Sektor10 » 24 feb 2024, 12:47

Ma kakav ugovor, rekao covek da je u partizanu bez ugovora :D

Avatar
deantinho
Postovi: 1215
Pridružen/a: 17 jul 2022, 16:02
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la deantinho » 01 mar 2024, 18:25


Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.