Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1041
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Bosniak10 » 03 mar 2024, 19:52

alan_kardec je napisao/la:
03 mar 2024, 18:58
Bosniak10 je napisao/la:
02 mar 2024, 22:38
Tako se i Ljajic zahebo, ja se nadam da je momak pametan. Kod nas moze biti nosioc u buducnosti i sad

Što se to Ljajić zayebo? Ne kontam
Istjerali ga cim nije htio pjevat himnu
€2.000.000

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la marconato » 03 mar 2024, 20:01

Bosniak10 je napisao/la:
03 mar 2024, 19:52
alan_kardec je napisao/la:
03 mar 2024, 18:58
Bosniak10 je napisao/la:
02 mar 2024, 22:38
Tako se i Ljajic zahebo, ja se nadam da je momak pametan. Kod nas moze biti nosioc u buducnosti i sad

Što se to Ljajić zayebo? Ne kontam
Istjerali ga cim nije htio pjevat himnu
Tako je, iako je posle te 2013. igrao jos 7 godina za reprezentaciju i nastupao na SP... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Horoz
Postovi: 1778
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 03 mar 2024, 20:03

Evo ih, čekali u busiji :roll:
Eno i Vlahović je u formi, jel vakat da ponovo guslate kako je bolji od Džeke?
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
zgembo89
Postovi: 4991
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zgembo89 » 03 mar 2024, 20:12

U utorak Savo objavljuje spisak vidjet cemo hoce li samo Huseinbasica prikljucit spisku ali je cinjenica da nikog niau doveli iako su silno najavljivali pojacanja te Markovica iz Partizana onog Ivana iz Herthe pa Spikica iz Dinama itd

EdinjoBos
Postovi: 1344
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 03 mar 2024, 20:24

nasi u austriji:

huskovic - igrao od pocetka do 86. minute
gazibegovic - igrao cijelu tekmu
dedic - igrao cijelu tekmu
jasic - od pocetka, zamjenjen u 90. minuti
omic - igrao cijelu tekmu

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14583
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la alan_kardec » 03 mar 2024, 20:38

Bosniak10 je napisao/la:
03 mar 2024, 19:52
Istjerali ga cim nije htio pjevat himnu
Ja, i?
Ljajić je prošao omladinske selekcije Srbije, sa U-19 repkom 2009. igrao polufinale EP, odigrao skoro 50 utakmica za A tim -(odigrao bi i preko 50 da nije bilo one frke sa himnom), igrao na sp 2018. u Rusiji... Ništa se on nije zayebao u suštini, a i što reče @marconato, Ljajić je i prije te frke igrao za Srbiju, a i godinama poslije...
Što se tiče tog slučaja o nepjevanju himne, još par mjeseci prije nego što je Miha zvanično preuzeo repku, znalo se da on sa sobom donosi neki kodeks ponašanja koji će morati da potpiše svaki reprezentativac, znalo se da će se morati pjevati himna, da će se morati aplaudirati protivničkoj himni, i još masu nekih stvari... Kad se počelo o tome pisati u medijima, ja sam smatrao i sad smatram da je taj dio o pjevanju himne obična glupost iz prostog razloga što himnu ni sam Miha nije pjevao dok je igrao za repku, (osim na utakmici Hrvatska-Jugoslavija u ZG 1999.) i što postoji masu i jačih i slabijih reprezentacija od Srbije, za koje igraju igrači koji ne pjevaju himne tih zemalja, pa to nije nikakav problem. Sa druge strane, Ljajić je i prije dolaska Mihe na klupu, znao za taj kodeks i šta on donosi, potpisao ga je, izašao na teren i nije pjevao himnu. Pa što si potpisivao kodeks, što si dolazio na okupljanje, što nisi prije obavio neki razgovor sa selektorom, šta već... Jbga, krivica je i Ljajićeva, da se ne lažemo. Opet kažem, to sugerisanje nekome da pjeva himnu, je potpuna glupost jer Srbija nikad nije bila toliko jaka repka da ima luksuz da se odrekne bilo kojeg iole kvalitetnog igrača... Na kraju krajeva, to je i nebitno, jer je Ljajić i poslije tog slučaja godinama igrao za Srbiju.


Horoz je napisao/la:
03 mar 2024, 20:03
Evo ih, čekali u busiji :roll:
Eno i Vlahović je u formi, jel vakat da ponovo guslate kako je bolji od Džeke?
Diši.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Horoz
Postovi: 1778
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 03 mar 2024, 20:43

Uključio im se Srbo alarm :D
Ignorišite ih, otiće.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14583
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la alan_kardec » 03 mar 2024, 20:52

Reče lik koji nije mogao da nas izignoriše :mrgreen: :rol: :rol:


Inače, Baždar će igrati za onoga za koga se on odluči. Kako god, srećno mu.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Sheyi
Postovi: 12267
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sheyi » 03 mar 2024, 21:03



Poluvrijeme je sad, svi ga hvale kako igra, ima li igdje prijenos? :)

Horoz
Postovi: 1778
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 03 mar 2024, 21:12

Sheyi je napisao/la:
03 mar 2024, 21:03


Poluvrijeme je sad, svi ga hvale kako igra, ima li igdje prijenos? :)
Gledam ga na streamu nekom, on je već zvijez(dica) u N. Englandu izgleda. Pričaju o njemu najviše.
E sad to što igra je dobro, ali solira malo previše i malo je presamouvjeren (možda je to i dobro). Potencijal je tu, sad koliko će ga realizovati.
Inače Insigne im dade go kao na treningu, fakat naivno.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

EdinjoBos
Postovi: 1344
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 03 mar 2024, 21:16

zgembo89 je napisao/la:
03 mar 2024, 20:12
U utorak Savo objavljuje spisak vidjet cemo hoce li samo Huseinbasica prikljucit spisku ali je cinjenica da nikog niau doveli iako su silno najavljivali pojacanja te Markovica iz Partizana onog Ivana iz Herthe pa Spikica iz Dinama itd
mislim da nece biti nikog novog (osim huseinbasica). stekao sam utisak, da ob zeli ucijeniti savez da ce dovesti nove igrace samo ako mu (i u slucaju ispadanja iz baraza) produze ugovor (mislim da ni u tom slucaju od dovodjenja novih igraca - savinim trudom - nece biti nista).

Imajednabrigada
Postovi: 1731
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Imajednabrigada » 03 mar 2024, 21:29

Ma vidi se da tu ima poneki potez fin, ali slab je nista posebno nije pokazao.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

denza
Postovi: 158
Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la denza » 04 mar 2024, 09:50

h1a2s3o4 je napisao/la:
03 mar 2024, 13:43
Oko teme Baždara biće da je Savo u sukobu interesa.
Bilo bi dobro znati da li Baždar uopšte hoće igrati za nas. Ako da onda ga napraviti pritisak na Savu da ga mora pozvati.
Razumijem šta želiš reći, ali ovdje ne bi trebao biti sukob interesa. Savo teoretski i praktično treba raditi u interesu Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine, a ako nije sposoban ili ne želi to učiniti zbog drugih interesa, onda ne bi trebao biti selektor. Baždara treba odmah zvati.

Želio bih znati kakva je strategija NFBiH-a kada je u pitanju pozivanje i "privlačenje" igrača da igraju za BiH. Postoji li neki sistem ili plan koji se slijedi? Sumnjam, ali trebao bi postojati, umjesto da se očekuje da navijači obraćaju pažnju na igrače preko X-a, ili da onaj Belmin nalazi se s igračima po kafama i ugovara neke stvari a uopšte nije dio fudbalske institucije.

Imajednabrigada
Postovi: 1731
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Imajednabrigada » 04 mar 2024, 10:21

Pobjeda je relativno blizu i biće naša ako Bog da. :bih:
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
zgembo89
Postovi: 4991
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zgembo89 » 04 mar 2024, 10:46

:opaopa: b
Imajednabrigada je napisao/la:
04 mar 2024, 10:21
Pobjeda je relativno blizu i biće naša ako Bog da. :bih:
To je izjavio Nanic al ovi nasi baletani odavno nisu blizu pobjede uz qrcobolju u Savezu od Izvrsnog odbora do sekretara Penzionera sve je to dobro Vico pustio niz vodu dao im privilegije i zna da su Bosnje pohlepne dali bo vjeru za veceru

Avatar
Surreal
Postovi: 7594
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Surreal » 04 mar 2024, 10:51

Imajednabrigada je napisao/la:
04 mar 2024, 10:21
Pobjeda je relativno blizu i biće naša ako Bog da. :bih:
Baždar?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 04 mar 2024, 10:52

Baždar je vadio naš pasoš a i Srbi ga ne gledaju kao nekog velikog talenta.

Sudbina je uvijek bila Bosna kao i Huseinbašiću što je bila.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

EdinjoBos
Postovi: 1344
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 04 mar 2024, 11:13

Srbi uce od hrvata i dovode koga stignu (Louis Zecevic John, Edward Ibrovic Fletcher, Jan-Carlo Simic i William Milwood). svi su maksimalno "polu-prirodni"... sta mi radimo??

Horoz
Postovi: 1778
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 04 mar 2024, 11:20

EdinjoBos je napisao/la:
04 mar 2024, 11:13
Srbi uce od hrvata i dovode koga stignu (Louis Zecevic John, Edward Ibrovic Fletcher, Jan-Carlo Simic i William Milwood). svi su maksimalno "polu-prirodni"... sta mi radimo??
Mi "šaljemo" Belmina da obavi razgovor, pa onda ne nazovemo igrača nikada. Malić, Ugwu su veliki talenti i nude se, ali niko ih ne kontaktira. Fulili smo Hamzića, Beganovića, a bili su dvije godine na tacni. Napuštaju nas naši reprezentativci.
Nas par forumaša smo "otkrili" Tubića :roll:
Raščić izgleda nema internet, radi mu samo telefon.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

denza
Postovi: 158
Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la denza » 04 mar 2024, 11:53

Horoz je napisao/la:
04 mar 2024, 11:20
EdinjoBos je napisao/la:
04 mar 2024, 11:13
Srbi uce od hrvata i dovode koga stignu (Louis Zecevic John, Edward Ibrovic Fletcher, Jan-Carlo Simic i William Milwood). svi su maksimalno "polu-prirodni"... sta mi radimo??
Mi "šaljemo" Belmina da obavi razgovor, pa onda ne nazovemo igrača nikada. Malić, Ugwu su veliki talenti i nude se, ali niko ih ne kontaktira. Fulili smo Hamzića, Beganovića, a bili su dvije godine na tacni. Napuštaju nas naši reprezentativci.
Nas par forumaša smo "otkrili" Tubića :roll:
Raščić izgleda nema internet, radi mu samo telefon.
Taj Belmin je patetičan i naporan. Hvala mu na radu ali konstantno se pozicionira ispred NSFBIH putem komentara na društvenim mrežama o igračima, poput "on mi je prvi rekao", ili "upravo me obavijestio", ili "ja sam to odavno znao"... Podriva institucionalne funkcije. Neki dan, pročitao sam komentar na videu o Adisu Jašiću gdje je komentirao nešto poput "Odličan video i Adisu se sviđa također." Pa valjda se Adis može sam izjaviti, a ne da on daje kakve izjave kao da mu je menadžer. S igračima treba da komuniciraju ljudi is NFSBIH, mada i oni očigledno ne znaju šta rade...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Deco, Direktorcic, Imajednabrigada, tutankamon1905 i 38 gostiju.