FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19264
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 06 mar 2024, 10:44

Pa naravno da je u pitanju bojkot i potpuni raspad sistema na svlačionici u svim relacijama. To je mislim toliko očigledno bilo da nije moralo ništa ni izaći u mahalu opet se znalo i osjetilo. Na terenu ovi naprijed ofanzivni uopšte ne sarađuju i ne dodaju jedan drugome, bukvalno svako za sebe igra, ovo nikad vidio nisam. Ljubomora, sebičnost, nema čega nema.

Rožman je vjerovatno zakuhao sa najmanje 5-6 igrača, kao i igrači među sobom. Takva sezona je osuđena na propast, daj bože da i Evropu izborimo, i onda na ljeto opet pune ruke posla imaš. A za volanom Ismir, koji ne zna kud goni i šta bi više radio.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

spezial
Postovi: 3708
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 06 mar 2024, 10:46

bodi123 je napisao/la:
06 mar 2024, 10:44
Pa naravno da je u pitanju bojkot i potpuni raspad sistema u svlačionici u svim relacijama. To je mislim toliko očigledno bilo da nije moralo ništa ni izaći u mahalu opet se znalo i osjetilo.

Rožman je vjerovatno zakuhao sa najmanje 5-6 igrača, kao i igrači među sobom. Takva sezona je osuđena na propast, daj bože da i Evropu izborimo, i onda na ljeto opet pune ruke posla imaš. A za volanom Ismir, koji ne zna kud goni i šta bi više radio.
Ali ne kontam kako samo kod nas svake sezone bude po minimum jedan "bojkot" i svadje neke i problemi koje je nemoguce rijesiti... sto neko napisa, bilbija, jakovljevic i ekipa 10 godina u zrinjskom, nikad nijednog problema, kod nas uvijek sranja neka.

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 447
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OldTownDistrict » 06 mar 2024, 10:50

roccosiffredi je napisao/la:
06 mar 2024, 10:14
OldTownDistrict je napisao/la:
06 mar 2024, 09:30
roccosiffredi je napisao/la:
06 mar 2024, 09:25


Ima financijski izvještaj za 2022 godinu. Taj će biti kamilica za ovaj novi što uskoro izlazi. Još ne idu sve pare preko kluba. Javna je tajna da se dosta para vrti preko firme u Americi. Ne znam kako porezna uprava gleda na to i je li to sve legalno, ali bojim se šta bi mogli naći ako bi nekim slučajem uletila u klub.
A sisa sto daje na ruke igracima 90% plate i utaju poreza patriotski demokratske akcije to nikom nista jel?
Druze, boli me ku.rac za Sisoju i Simin Han. On sutra ugasi klub, ode i nadje drugi. Mene Sarajevo zanima.
Ne suj. Govorim ti da ima gorih ako se vec treba uljetat nekom.
....sve drugo će proći!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19264
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 06 mar 2024, 10:51

spezial je napisao/la:
06 mar 2024, 10:46
bodi123 je napisao/la:
06 mar 2024, 10:44
Pa naravno da je u pitanju bojkot i potpuni raspad sistema u svlačionici u svim relacijama. To je mislim toliko očigledno bilo da nije moralo ništa ni izaći u mahalu opet se znalo i osjetilo.

Rožman je vjerovatno zakuhao sa najmanje 5-6 igrača, kao i igrači među sobom. Takva sezona je osuđena na propast, daj bože da i Evropu izborimo, i onda na ljeto opet pune ruke posla imaš. A za volanom Ismir, koji ne zna kud goni i šta bi više radio.
Ali ne kontam kako samo kod nas svake sezone bude po minimum jedan "bojkot" i svadje neke i problemi koje je nemoguce rijesiti... sto neko napisa, bilbija, jakovljevic i ekipa 10 godina u zrinjskom, nikad nijednog problema, kod nas uvijek sranja neka.
Dok si imao lidere i mudonje u ekipi poput Rahmanovića i Ahmetovića nije bilo bojkota, nit ga je moglo biti. Amar je držao kompletan roster, bio i vođa i uzor i kapiten i sve.

Kad nemaš kapitena kao što sada nemamo, kad nemaš lika koji ima autoritet i kojeg poštuju svi tako ti je to. Vazda će se stvarati grupice koje će talasat i pravit nemir. Sada nit imamo lidera nit imamo trenera sa autoritetom, ovog Rožmana ni dijete rođeno ne poštuje, tako lik djeluje. I onda dobiješ ovo što dobiješ.

Zrinjski ima Bilbiju i Jakovljevića koji su baš to što je bio Rahmanović. I naravno da niko ne smije ni pomisliti na neke gluposti pored takvih likova.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 06 mar 2024, 10:53

roccosiffredi je napisao/la:
06 mar 2024, 09:25
TurkishAirlines je napisao/la:
05 mar 2024, 22:40
Bas bih volio da znam koliko je para tacno ulozeno u klub u zadnje 2-3 godine. Koje su se samo pare bacile zbog nesposobnosti i bahatosti ili sto bi neki rekli zbog bojkota :kafa:

O rezultatima ne treba pricati.
Ima financijski izvještaj za 2022 godinu. Taj će biti kamilica za ovaj novi što uskoro izlazi. Još ne idu sve pare preko kluba. Javna je tajna da se dosta para vrti preko firme u Americi. Ne znam kako porezna uprava gleda na to i je li to sve legalno, ali bojim se šta bi mogli naći ako bi nekim slučajem uletila u klub.
LAŽ !

Lucas
Postovi: 3215
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 06 mar 2024, 10:54

FCUM je napisao/la:
06 mar 2024, 10:33
boki86 je napisao/la:
06 mar 2024, 10:10
Tatamata1946 je napisao/la:
06 mar 2024, 10:03

Mogao ga je drzati na klupi radi konkurencije. Konkurencija je uvijek dobra stvar. A dobro dodje i zbog kartona i povreda jer duga je sezona. Isto mislim i za Vrancica i Zeljkovica. Kad smo ih vec doveli, placamo ih i jos platili obestecenje za neke od njih sta je falilo da su tu. Skupo nas je to sve kostalo
Sad svi ludi za serbecicem, lik u prvom mandatu igrao kao nesta, u drugom kao trako. Zadnje sto je igrao kod nas bio je jedan od losijih, konstatno preplasen.
moras shvatiti da je dosao Haland on bi potonuo ovdje. Trener je taj koji svakog igraca digne da dadne 100 posto. Dudic je to upravo uradio i zato je u timu kola tamo.
Apsolutno. Obaveza i dužnost svakog trenera je da igrača proba implementirati u svoj sistem kroz pripreme, treninge, razgovore....Rožman je ove igrače otpisao, bez da im je išta rekao i obrazložio. Šerbečić je stoti igrač u zadnjih 10 godina, koji je kod nas bez ikakvog razloga i objašnjenja otjeran i otpisan, a koji je u drugom klubu bio u najmanju ruku korektan i pristojan.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3979
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 06 mar 2024, 10:55

spezial je napisao/la:
06 mar 2024, 10:46
bodi123 je napisao/la:
06 mar 2024, 10:44
Pa naravno da je u pitanju bojkot i potpuni raspad sistema u svlačionici u svim relacijama. To je mislim toliko očigledno bilo da nije moralo ništa ni izaći u mahalu opet se znalo i osjetilo.

Rožman je vjerovatno zakuhao sa najmanje 5-6 igrača, kao i igrači među sobom. Takva sezona je osuđena na propast, daj bože da i Evropu izborimo, i onda na ljeto opet pune ruke posla imaš. A za volanom Ismir, koji ne zna kud goni i šta bi više radio.
Ali ne kontam kako samo kod nas svake sezone bude po minimum jedan "bojkot" i svadje neke i problemi koje je nemoguce rijesiti... sto neko napisa, bilbija, jakovljevic i ekipa 10 godina u zrinjskom, nikad nijednog problema, kod nas uvijek sranja neka.
prilicno je jednostavno. Isti proces, takva sredina, odigraj 3,4 lose dok ne popucamo po savovima, mi navijaci ide odstrel, gotovo sigurno trenera i po nekog pojedinca na kojeg se naklatimo. Toga su ocito igraci svjesni i iza toga se kriju. Kad budemo mi navijaci na strani kluba i trenera decidno a ne igraca, i oni budu svjesni toga bit ce bolje.

Sebicnosti igraca sam jos vidio kod Mirze i ignorisanje svjesno npr tad Renana (Pisao sam jos tad to pa se vratite kome nije mrsko). Nesto ne stima, jasno ko dan i nek Rozman to zavrsava. Problem je ako on tome pridonosi, a npr moze jedino ako nekom daje mjesto a svi ostali vide da on to ne zasluzuje. Ako je on fer, posten i realan na pravdi Boga, onda nema problema. Medjutim, ako on nekog favorizuje iz bilo kog razloga a da nije cisto fudbalski - belaj.

Ko najbolje cuva tajnu??? Sto ce njima tajne :mrgreen: jedan od reelova naseg kluba.
- 1 9 4 6 -

Avatar
Unknown9
Postovi: 52
Pridružen/a: 28 feb 2024, 09:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown9 » 06 mar 2024, 11:00

bodi123 je napisao/la:
06 mar 2024, 10:51
spezial je napisao/la:
06 mar 2024, 10:46
bodi123 je napisao/la:
06 mar 2024, 10:44
Pa naravno da je u pitanju bojkot i potpuni raspad sistema u svlačionici u svim relacijama. To je mislim toliko očigledno bilo da nije moralo ništa ni izaći u mahalu opet se znalo i osjetilo.

Rožman je vjerovatno zakuhao sa najmanje 5-6 igrača, kao i igrači među sobom. Takva sezona je osuđena na propast, daj bože da i Evropu izborimo, i onda na ljeto opet pune ruke posla imaš. A za volanom Ismir, koji ne zna kud goni i šta bi više radio.
Ali ne kontam kako samo kod nas svake sezone bude po minimum jedan "bojkot" i svadje neke i problemi koje je nemoguce rijesiti... sto neko napisa, bilbija, jakovljevic i ekipa 10 godina u zrinjskom, nikad nijednog problema, kod nas uvijek sranja neka.
Dok si imao lidere i mudonje u ekipi poput Rahmanovića i Ahmetovića nije bilo bojkota, nit ga je moglo biti. Amar je držao kompletan roster, bio i vođa i uzor i kapiten i sve.

Kad nemaš kapitena kao što sada nemamo, kad nemaš lika koji ima autoritet i kojeg poštuju svi tako ti je to. Vazda će se stvarati grupice koje će talasat i pravit nemir. Sada nit imamo lidera nit imamo trenera sa autoritetom, ovog Rožmana ni dijete rođeno ne poštuje, tako lik djeluje. I onda dobiješ ovo što dobiješ.

Zrinjski ima Bilbiju i Jakovljevića koji su baš to što je bio Rahmanović. I naravno da niko ne smije ni pomisliti na neke gluposti pored takvih likova.
Slazem se ali prije svih trener
𝕯𝖆𝖏 𝖌𝖔𝖑 𝕾𝖆𝖗𝖆𝖏'𝖛𝖔 𝖓𝖆𝖒𝖆 𝖛𝖎š𝖊 𝖓𝖊 𝖙𝖗𝖊𝖇𝖆 🇱🇻

Istinasamo123
Postovi: 664
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 06 mar 2024, 11:04

:njanjanja:
Stanley je napisao/la:
06 mar 2024, 10:22
slika
Jel ti zao austorugarke?
Hebem te usta svaki drugi post ti je neko prozivanje Hz
Vece qovno od plave rulje
Zadnja izmjena: Istinasamo123, dana/u 06 mar 2024, 11:05, ukupno mijenjano 1 put.

Pitarsam
Postovi: 1450
Pridružen/a: 18 jul 2023, 01:58

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitarsam » 06 mar 2024, 11:05

Sto se samih igrača tiče,a i stručnog staba.
Možda se ne mogu novčano kaznit,ali onda dodje
Vlasnik i sve ih prvo postroji .
Pa onda pitanje imali li nezadovoljnih i zbog čega!
Pa onda pitanje da li klub dodje ili kasni sa platama.
Eee onda ide promjena režima treninga dok se ne počnu
Ostvarivati željeni rezultati.
Znaci kondicioni trening ujutro,pa onda taktički.
Onda teretana.
Poslije podne opet taktički trening pa onda na Igman.
Na svjež vazduh trcat uzbrdo - nizbrdo!
Samo takav striktan rezim moze razdrmati tim.
Kome se ne dopada pa pa.Raskid ugovora na stetu trenera ili
Igraca.
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!

👉Ubica Mitomana i Botova😎

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19264
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 06 mar 2024, 11:07

Kapiten ti bio seoska varalica i ološ Ziljkić, pa onda neki Brazilac(iako je Renan odličan lik i nemam ništa protiv njega ali ne može on kapiten bit), pa ne znam ko je još bio Aničić čini mi se par utakmica, isto bezmudaš i pič.kica, na faci mu to vidiš.

Onda imaš propalitet Penarandu koji je oličenje neprofesionalizma i svega što ne treba bit i koji ne poštuje nikog živog, i takav lik je u nas zaštićen ko polarni medvjed, direktno od strane vlasnika kluba. Mislim ono, šta reći fakat, komedija smo teška.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
H8Z7
Postovi: 3981
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 06 mar 2024, 11:09

bodi123 je napisao/la:
06 mar 2024, 11:07
Kapiten ti bio seoska varalica i ološ Ziljkić, pa onda neki Brazilac(iako je Renan odličan lik i nemam ništa protiv njega ali ne može on kapiten bit), pa ne znam ko je još bio Aničić čini mi se par utakmica, isto bezmudaš i pič.kica, na faci mu to vidiš.

Onda imaš propalitet Penarandu koji je oličenje neprofesionalizma i svega što ne treba bit i koji ne poštuje nikog živog, i takav lik je u nas zaštićen ko polarni medvjed, direktno od strane vlasnika kluba. Mislim ono, šta reći fakat, komedija smo teška.
Đuričković jedini ispunjava te kriterije za kapitena koje tražimo.

Samo da pohvalim Mehmedović, možda i on za godinu, dvije dobije traku oko ruke. :)
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1538
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 06 mar 2024, 11:14

Kad ima trener svoje igrace, npr. Julardzija, i predsjednik svoje, npr. Peneranda, tesko je odrzati hemiju i koheziju u ekipi. Peneranda izvodi panenke, zajebava se, opet pocne i igra. Neko mozda gine na treningu, vidi da ovaj igra bez obzira, kako ce se osjecati i sta ce misliti o svom treneru?
Nas uz sve ostalo je.bu i ti tzv. projekti, tako se i Sahinovic gurao, Dal itd. Naravno da apsolutno nista ne moze opravdati bojkot bilo kojeg igraca, nego govorim cisto radi konteksta, a ima toga jos.

Da nekim igracima nije sjelo sto je Mirza otjeran i autobus njihovih kolega, to se zna, ali u organizovanom klubu se to sasjece u korjenu, prije svega od strane trenera i SD-a. Ovaj trener i SD su imali vise nego dovoljno slobode i prostora da to neutralisu u skladu sa svojim zeljama, jesu li uspjeli? Mozemo suditi na kraju sezone, ali to je pitanje strucnosti. Ono sto sasvim sigurno jesu uspjeli, a to vec sad znamo, je da maksimalno zastite sebe i svoje. Zato nece dobiti otkaz, to neka je svakome jasno, kad vec otvoreno pricamo. Ostace i neka ostanu svi, ali da se zna da to nije jer smo mi pametni, progledali i odlucili da radimo sistemski, nego jer ne mozemo podnijeti raskid 20+ ugovora. Jedino sto mozemo je nadati se da ce vratiti ekipu na kolosijek, a to ce morati ici uz pomoc nekoga iznad njih. Mirvic nije tip koji ce ulijetati u svlacionicu a la Mamic, ali neka reakcija mora biti. I to disciplinska reakcija, kandzija, umjesto da im se obecavaju premije, bonusi, i proslave.

Avatar
FKSzuti
Postovi: 605
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 06 mar 2024, 11:21

Revanš Kupa u srijedu od 17.30h, pola sata ranije od prvobitnog termina.

Avatar
napoleon72
Postovi: 5224
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 06 mar 2024, 11:22

bodi123 je napisao/la:
06 mar 2024, 10:51
spezial je napisao/la:
06 mar 2024, 10:46
bodi123 je napisao/la:
06 mar 2024, 10:44
Pa naravno da je u pitanju bojkot i potpuni raspad sistema u svlačionici u svim relacijama. To je mislim toliko očigledno bilo da nije moralo ništa ni izaći u mahalu opet se znalo i osjetilo.

Rožman je vjerovatno zakuhao sa najmanje 5-6 igrača, kao i igrači među sobom. Takva sezona je osuđena na propast, daj bože da i Evropu izborimo, i onda na ljeto opet pune ruke posla imaš. A za volanom Ismir, koji ne zna kud goni i šta bi više radio.
Ali ne kontam kako samo kod nas svake sezone bude po minimum jedan "bojkot" i svadje neke i problemi koje je nemoguce rijesiti... sto neko napisa, bilbija, jakovljevic i ekipa 10 godina u zrinjskom, nikad nijednog problema, kod nas uvijek sranja neka.
Dok si imao lidere i mudonje u ekipi poput Rahmanovića i Ahmetovića nije bilo bojkota, nit ga je moglo biti. Amar je držao kompletan roster, bio i vođa i uzor i kapiten i sve.

Kad nemaš kapitena kao što sada nemamo, kad nemaš lika koji ima autoritet i kojeg poštuju svi tako ti je to. Vazda će se stvarati grupice koje će talasat i pravit nemir. Sada nit imamo lidera nit imamo trenera sa autoritetom, ovog Rožmana ni dijete rođeno ne poštuje, tako lik djeluje. I onda dobiješ ovo što dobiješ.

Zrinjski ima Bilbiju i Jakovljevića koji su baš to što je bio Rahmanović. I naravno da niko ne smije ni pomisliti na neke gluposti pored takvih likova.
Pa i nije bas tako, zar se nije pisalo da je Rahmanovic Husrefa za vrat hvatao u svlacionici? I Tatar poslije derbija 1:3 kaci story kao "pustimo na mostu, stignemo na cupriji", tako nesta. Dobro, jest Husref svojim psovkama izazivao revolt svlacionice i sve to, al ne moze se reci da tad nije bilo niceg. Od Rahmanovica se bas bas mit pravi, za 10 godina ce lik bit vazniji od Haseta ovom klubu. Bio fajter, drzao svlacionicu, goloruk tukao cetnike i ustase, nikad nas niko na terenu nije prebio dok je on bio tu, nikad nas niko nije ponizio dok je on bio tu... Malo se pretjeruje kad se govori o njegovom doprinosu, a cinjenica je da je cijelu sezonu 17/18 bio katastrofa, sezona duple krune dobar al nije bio nas najbolji igrac, onu 19/20 dosta nije igrao zbog povreda, a tek je proradio do daske u polusezoni pod Vinkom.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 06 mar 2024, 11:23

spezial je napisao/la:
06 mar 2024, 10:46
bodi123 je napisao/la:
06 mar 2024, 10:44
Pa naravno da je u pitanju bojkot i potpuni raspad sistema u svlačionici u svim relacijama. To je mislim toliko očigledno bilo da nije moralo ništa ni izaći u mahalu opet se znalo i osjetilo.

Rožman je vjerovatno zakuhao sa najmanje 5-6 igrača, kao i igrači među sobom. Takva sezona je osuđena na propast, daj bože da i Evropu izborimo, i onda na ljeto opet pune ruke posla imaš. A za volanom Ismir, koji ne zna kud goni i šta bi više radio.
Ali ne kontam kako samo kod nas svake sezone bude po minimum jedan "bojkot" i svadje neke i problemi koje je nemoguce rijesiti... sto neko napisa, bilbija, jakovljevic i ekipa 10 godina u zrinjskom, nikad nijednog problema, kod nas uvijek sranja neka.
To se dešava jer u klubu nemaš sistema. Nemaš jasne upravljacke strukture i nemas administrativni dio posložen. Zadnjih pet godina u klubu je više žena umjesto ljudi koji posjeduju autoritet, iskustvo i profesionalizam u tom poslu. Šta će Ayla i Sabrina i Potura itd itd ? Većinski vlasnik nije tu, što neko reče sastanke preko Skaypa drži. Pola godine smo bili bez sportskog direktora itd. Administrativni dio nam je u rasulu već par godina, rezultat toga je očigledan.

Igrači igraju kad hoce, treniraju kad hoce, izlaze kad hoce, bojkotuju koga hoće i još masu stvari rade za koje bi u normalnim klubovima odmah letili vani. A na sve to plate za nase uslove astronomske i redovne sto je njima najbitnije. I u takvoj situaciji nijedan ti trener nece napraviti reezultat osim nekog instant uspjeha koji traje jako kratko. Veliki problem je sto se i mi kao navijaci utapamo u to sivilo jer eto zavrsis kao četvrti i nikom nista dok je prije par godina izborena Evropa u zadnjem kolu i četvrta pozicija bila katastrofa. Bar sam ja na to tako gledao a sada se na polusezoni pomirimo sa tim.

Opet kažem, ovim problemima treba pristupati dublje sa složenijim rješenjima. Prvo bi se trebale posložit sve strukture u klubu od čistačice do ulagača, da se tačno zna šta je čija obaveza ali da na funkcijama budu ljudi koji su kompetentni za to što bi radili i da budu na usluzi klubu 24/7.
Tek na tako izgrađen sistem dovodiš mladog modernog trenera željnog edukacije i napredovanja i daješ mu vremena za rezultat.

Avatar
Chony533
Postovi: 1364
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 06 mar 2024, 11:29

FKS u ovom momentu skoro da ni nema igraca u rosteru koji voli ovaj u klub i srce bi ostavio za njega.
Ovaj klub trenutno nema kapitena, Djurickovic kao novajlija dodje i pokaze nekima sta znaci igrat za svetinju, toliko.
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19264
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 06 mar 2024, 11:34

napoleon72 je napisao/la:
06 mar 2024, 11:22
Pa i nije bas tako, zar se nije pisalo da je Rahmanovic Husrefa za vrat hvatao u svlacionici? I Tatar poslije derbija 1:3 kaci story kao "pustimo na mostu, stignemo na cupriji", tako nesta. Dobro, jest Husref svojim psovkama izazivao revolt svlacionice i sve to, al ne moze se reci da tad nije bilo niceg. Od Rahmanovica se bas bas mit pravi, za 10 godina ce lik bit vazniji od Haseta ovom klubu. Bio fajter, drzao svlacionicu, goloruk tukao cetnike i ustase, nikad nas niko na terenu nije prebio dok je on bio tu, nikad nas niko nije ponizio dok je on bio tu... Malo se pretjeruje kad se govori o njegovom doprinosu, a cinjenica je da je cijelu sezonu 17/18 bio katastrofa, sezona duple krune dobar al nije bio nas najbolji igrac, onu 19/20 dosta nije igrao zbog povreda, a tek je proradio do daske u polusezoni pod Vinkom.
Ja što ti mogu reći a informacije su provjerene i ne bi ih iznosio da nisam siguran da su tačne, je to da je lik držao kompletnu našu svlačionicu kao cjelinu pod kontrolom i da nikad ni u jednom trenutku nije bilo nekih organizovanih klanova i talasanja.

Husref igrači to je drugo nešto, Husref je takav i on će tu i tamo zakuhati s nekim neminovno, al se nikad nije desilo da se grupica od 5-6 debila udruži i okrene protiv kluba, trenera i saigrača, kao što sada imamo.

Ne pravi se mit nikakav vjeruj, opće poznata je stvar šta je Amar znači ekipi, potpuno nevezano za igre na terenu i formu, pričam za ove stvari van terena i liderstvo. Mi takvog igrača više nemamo, sada imamo skup pizdica i mahalaša, bez kapitena.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

kleja
Postovi: 154
Pridružen/a: 12 apr 2022, 09:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kleja » 06 mar 2024, 11:42

Chony533 je napisao/la:
06 mar 2024, 11:29
FKS u ovom momentu skoro da ni nema igraca u rosteru koji voli ovaj u klub i srce bi ostavio za njega.
Ovaj klub trenutno nema kapitena, Djurickovic kao novajlija dodje i pokaze nekima sta znaci igrat za svetinju, toliko.
osim Čatakovića i Anđušića, nemaš !

Avatar
Unknown9
Postovi: 52
Pridružen/a: 28 feb 2024, 09:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown9 » 06 mar 2024, 11:43

kleja je napisao/la:
06 mar 2024, 11:42
Chony533 je napisao/la:
06 mar 2024, 11:29
FKS u ovom momentu skoro da ni nema igraca u rosteru koji voli ovaj u klub i srce bi ostavio za njega.
Ovaj klub trenutno nema kapitena, Djurickovic kao novajlija dodje i pokaze nekima sta znaci igrat za svetinju, toliko.
osim Čatakovića i Anđušića, nemaš !
Oni su ti lideri bojkota, djeca kluba :mrgreen:
𝕯𝖆𝖏 𝖌𝖔𝖑 𝕾𝖆𝖗𝖆𝖏'𝖛𝖔 𝖓𝖆𝖒𝖆 𝖛𝖎š𝖊 𝖓𝖊 𝖙𝖗𝖊𝖇𝖆 🇱🇻

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amcho1, boki86, Lavcina i 40 gostiju.