Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 3004
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMmanija2012 » 07 mar 2024, 19:01

BenjooJutub je napisao/la:
07 mar 2024, 18:44
TMmanija2012 je napisao/la:
07 mar 2024, 18:27
pazzarac je napisao/la:
07 mar 2024, 18:23
I kad vec pominjete utakmicu Srbija -BiH u Beogradu da je bila grupa navijača iz Pazara da navija za Bosnu na Marakani
Sad ce ovi patriote forumasi da kazu , ma kakvi nemam sanse da su bili, vi ste navijali za Srbiju :crazy: Bili su momci iz Pazara.
Pa bas zbog toga mi nikako ne ide u glavu kako Sandzaklije mogu igrati za Srbiju a ne BiH.
To pitaj savez , nadji negdje inteviju od onog kuglasa Kolasinca,pa ce ti biti jasno. Pola nasih igraca iz dijaspore nikada ne bi zaigrali za nasu repku,da nije bilo pritiska javnosti.
Opstrukcija ima sa raznih strana , nekad se mora i platiti da bi se zaigralo. Dok Srbi i Hrvati rade pametnije svaki igrac koji ima potencijala oni ga zavrse i igra za njihovu repku.
Danas je za Srbiju zaigrao Edvard Ibrovic Fletcher ,mislim da mali igra u Manchester Und , otac Englez , majka Dina iz Pazara i Srbi ga ubijede da igra za Srbiju.Mi ne mozemo da zavrsimo Bosnjaka ciji su korijeni iz BiH , sta onda ocekivati za ove iz Sandzaka, a za Srbe i Hrvate iz BiH da ne pricam to je nemoguca misija.
Jednostavno nema sistema nikakvog i nema konekcije sa mladim igracima.

Avatar
Varg
Postovi: 2719
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 07 mar 2024, 19:08

TMmanija2012 je napisao/la:
07 mar 2024, 19:01
BenjooJutub je napisao/la:
07 mar 2024, 18:44
TMmanija2012 je napisao/la:
07 mar 2024, 18:27

Sad ce ovi patriote forumasi da kazu , ma kakvi nemam sanse da su bili, vi ste navijali za Srbiju :crazy: Bili su momci iz Pazara.
Pa bas zbog toga mi nikako ne ide u glavu kako Sandzaklije mogu igrati za Srbiju a ne BiH.
To pitaj savez , nadji negdje inteviju od onog kuglasa Kolasinca,pa ce ti biti jasno. Pola nasih igraca iz dijaspore nikada ne bi zaigrali za nasu repku,da nije bilo pritiska javnosti.
Opstrukcija ima sa raznih strana , nekad se mora i platiti da bi se zaigralo. Dok Srbi i Hrvati rade pametnije svaki igrac koji ima potencijala oni ga zavrse i igra za njihovu repku.
Danas je za Srbiju zaigrao Edvard Ibrovic Fletcher ,mislim da mali igra u Manchester Und , otac Englez , majka Dina iz Pazara i Srbi ga ubijede da igra za Srbiju.Mi ne mozemo da zavrsimo Bosnjaka ciji su korijeni iz BiH , sta onda ocekivati za ove iz Sandzaka, a za Srbe i Hrvate iz BiH da ne pricam to je nemoguca misija.
Jednostavno nema sistema nikakvog i nema konekcije sa mladim igracima.
ubijedili ga? izvjesni sead muratovic iz novog pazara ga je ubijedio i uspostavio kontakt:

- Krajem prošle godine bili smo na odmoru u Novom Pazaru. Pošto moj Edvard nikad ne odmara i trči za loptom, otišli smo na igralište i zatekli trening mladog tima Novog Pazara. Edvarda su pozvali da trenira sa ekipom do 18 godina. Tu je bio trener Sead Muratović, koji nas je pitao da li želimo da moj sin ubuduće igra za Srbiju. Tako je sve krenulo. Bila sam presrećna kada sam čula da postoji ta mogućnost. I pored toga što ga želi Engleska, moja dugogodišnja želja je da igra za moju zemlju. Sada će mi ta želja biti ispunjena, mnogo sam ponosna.


dakle, opet lupaš gluposti
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Imajednabrigada
Postovi: 1743
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Imajednabrigada » 07 mar 2024, 19:12

Toliko se digla zbrka i tolike rasprave oko Bazdara a situacija uopste i nije toliko losa, sve je u igri, ovaj poziv Srbije je sasvim očekivan kada se uzmu u obzir dešavanja zadnjih dana.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
boatenkk
Postovi: 502
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la boatenkk » 07 mar 2024, 19:18

Imajednabrigada je napisao/la:
07 mar 2024, 19:12
Toliko se digla zbrka i tolike rasprave oko Bazdara a situacija uopste i nije toliko losa, sve je u igri, ovaj poziv Srbije je sasvim očekivan kada se uzmu u obzir dešavanja zadnjih dana.
naravno da je u igri.. kaze mu otac da je ovo prijateljska i da se ne pika mec, partizan hoce da mu digne cijenu.. na euru ce on ivrati za nas ako se kvalifikujemo

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 3004
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMmanija2012 » 07 mar 2024, 19:23

Varg je napisao/la:
07 mar 2024, 19:08
TMmanija2012 je napisao/la:
07 mar 2024, 19:01
BenjooJutub je napisao/la:
07 mar 2024, 18:44


Pa bas zbog toga mi nikako ne ide u glavu kako Sandzaklije mogu igrati za Srbiju a ne BiH.
To pitaj savez , nadji negdje inteviju od onog kuglasa Kolasinca,pa ce ti biti jasno. Pola nasih igraca iz dijaspore nikada ne bi zaigrali za nasu repku,da nije bilo pritiska javnosti.
Opstrukcija ima sa raznih strana , nekad se mora i platiti da bi se zaigralo. Dok Srbi i Hrvati rade pametnije svaki igrac koji ima potencijala oni ga zavrse i igra za njihovu repku.
Danas je za Srbiju zaigrao Edvard Ibrovic Fletcher ,mislim da mali igra u Manchester Und , otac Englez ,majka Dina iz Pazara i Srbi ga ubijede da igra za Srbiju.Mi ne mozemo da zavrsimo Bosnjaka ciji su korijeni iz BiH , sta onda ocekivati za ove iz Sandzaka, a za Srbe i Hrvate iz BiH da ne pricam to je nemoguca misija.
Jednostavno nema sistema nikakvog i nema konekcije sa mladim igracima.
ubijedili ga? izvjesni sead muratovic iz novog pazara ga je ubijedio i uspostavio kontakt:

- Krajem prošle godine bili smo na odmoru u Novom Pazaru. Pošto moj Edvard nikad ne odmara i trči za loptom, otišli smo na igralište i zatekli trening mladog tima Novog Pazara. Edvarda su pozvali da trenira sa ekipom do 18 godina. Tu je bio trener Sead Muratović, koji nas je pitao da li želimo da moj sin ubuduće igra za Srbiju. Tako je sve krenulo. Bila sam presrećna kada sam čula da postoji ta mogućnost. I pored toga što ga želi Engleska, moja dugogodišnja želja je da igra za moju zemlju. Sada će mi ta želja biti ispunjena, mnogo sam ponosna.
Gdje smo mi tu da kontaktiramo , na osnovu teksta u novinama mi ga halalili Srbima. Vi necete da shvatite da neko mora biti kontakt sa tom djecom .Ja kada vidim Misimovica muka mi bude od njegove odvratne face i on nekoga da dovede u repku. Mi navikli u BiH da nam se sami nude. Za 10 godina ,ovo dobro upamti, necemo moci nikoga zavrsiti iz dijaspore , jer nove generacije u dijaspori nemaju 20% emocija za BiH kao njihovi roditelji ili djedovi. Njima ce Bosna biti strana drzava,ali opet mi u BiH pravimo gresku ,ta djeca kada dodje u BiH nazivamo ih seljacima iz dijaspore. Tjeramo ih iz maticne drzave, jer nama nevalja dijasporac , nevalja nam Sandzaklija,na kraju nevaljas ako ne klimas glavom.

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la pazzarac » 07 mar 2024, 19:27

Izvesni Sead Muratović koje tu porodicu povezao sa srpskom reprezenacijom je odrastao u Beogradu ,igrao za Zvezdu mozda i kapiten juniora ...bivši juniorski reprezentativac tad skracene Jugoslavije

Citam danas rukometaš Melic napravio neko sranje ,komentari pljuvacki na to odakle je ...nudio se reprezentaciji BiH

Braca košarkaši Sehovic su loše tretirani u Bosni

Jahovic koji je ja mislim i dalje najbolji skakac Eurolige svih vremena ,prvi Bosnjak u NBA je izbacen iz Bosne ,Kolasinac...

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 3004
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMmanija2012 » 07 mar 2024, 19:35

Jahovica iz KK Bosne nabili nogom u zicagu i rekli mu idi trazi negdje drugo selameta .Isti slucaj kuglas Kolasinac ,mislim da je tad studirao u Sarajevu, nudio se nasem atletskom savezu , nama tad Hamza Alic bio zakletva :kafa: Bilo je gdje smo mi kontkatirali neke sportase ,ali nisu nam nikakve nade davali.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8517
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la baboedindzeko09 » 07 mar 2024, 19:47

Nabijali su i Nurkića nogom ovdje gdje god je došao, pa opet igra za BiH umjesto Slovenije.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 3004
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMmanija2012 » 07 mar 2024, 19:53

Jusufa su Bosnje iz saveza maltretirale ko zadnjeg levata,nasa sreca sto voli istinski BiH. Sto ode Nihad Djedovic iz repke , a bio je dobar dok je placao svojim novcima pripreme i karte avionske :kafa:

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2198
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la BenjooJutub » 07 mar 2024, 19:58

TMmanija2012 je napisao/la:
07 mar 2024, 19:53
Jusufa su Bosnje iz saveza maltretirale ko zadnjeg levata,nasa sreca sto voli istinski BiH. Sto ode Nihad Djedovic iz repke , a bio je dobar dok je placao svojim novcima pripreme i karte avionske :kafa:
Ne ide mi u glavu kako možeš igrat pred navijačima koji skandiraju Mladića, o Srebrenici, koji te tretiraju kao Srbina a ti se izjašnjavaš kao Bošnjak. :crazy:

Preponosni na svoj identitet i vjeru, a prodaju se onima koji su izvodili genocid nad njihovim narodom.

znam da niko nije pokazao interes iz nših saveza (vjerpvatno) ali brate ne možeš toliko nisko pasti. Ovim se potvrđuje činjenica da su im pare sve u životu. Kakva vjera i kakvi bakrači.

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 3004
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMmanija2012 » 07 mar 2024, 20:13

BenjooJutub je napisao/la:
07 mar 2024, 19:58
TMmanija2012 je napisao/la:
07 mar 2024, 19:53
Jusufa su Bosnje iz saveza maltretirale ko zadnjeg levata,nasa sreca sto voli istinski BiH. Sto ode Nihad Djedovic iz repke , a bio je dobar dok je placao svojim novcima pripreme i karte avionske :kafa:
Ne ide mi u glavu kako možeš igrat pred navijačima koji skandiraju Mladića, o Srebrenici, koji te tretiraju kao Srbina a ti se izjašnjavaš kao Bošnjak. :crazy:

Preponosni na svoj identitet i vjeru, a prodaju se onima koji su izvodili genocid nad njihovim narodom.

znam da niko nije pokazao interes iz nših saveza (vjerpvatno) ali brate ne možeš toliko nisko pasti. Ovim se potvrđuje činjenica da su im pare sve u životu. Kakva vjera i kakvi bakrači.
Vrtimo se u krug , zamisli nekog igraca koji nije Bosnjak igra za nasu repku , pogleda na tribine i vidi zastave sa ljiljanima. Njegovi su npr bili vojnici na kontra strani .Ovo je javna tajna 99 % njih igra za nas zbog licnih interesa , ne zato sto voli BiH. Sad ce vas doci 50 i reci kako smo mi fini i nikoga nevrijedjamo. Evo jos jedan primjer ,nasim fudbalskim tekmama PL redovno skandiramo nasim generalima , npr u Zelji i Sarajevu pola igraca koji nisu Bosnjaci i oni to slusaju redovno. Koliko je nama drag Dudakovic , toliko je njima presudjeni rani zlocinac Mladic ili Kordic Hrvatima , nazalost to je tako na Balkanu.
Opet kazem Bazdara savjetuje menadzer i klub ,njima je interes novac. Da se ne lazemo mali ce se bolje prodati preko njihove repke ,nego preko nase.

napapijri1987
Postovi: 331
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la napapijri1987 » 07 mar 2024, 20:15

TMmanija2012 je napisao/la:
07 mar 2024, 19:53
Jusufa su Bosnje iz saveza maltretirale ko zadnjeg levata,nasa sreca sto voli istinski BiH. Sto ode Nihad Djedovic iz repke , a bio je dobar dok je placao svojim novcima pripreme i karte avionske :kafa:
Nihad je otisao jer je samovoljno uzeo njemacko drzavljanstvo da bi njegov klub mogao dovesti jos jednog stranca u klub.Ali kako ti to da znas kada je tebi pjevanje " ne volim te srbijo" isto kao noz zica.

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la pazzarac » 07 mar 2024, 20:16

Jusuf je bio veoma blizu da zaigra za Sloveniju

Mrzi me više da pišem i da se ponavljam ,da bi Bosna imala neke koristi makar u tom sportskom aspektu od nas treba da je više prisutna ,makar preko klubova ...u fudbalu da se poveze sa skolama fudbala ,da se organizuju prijateljske utakmice ,da gostiju Sarajevo ,Zeljo...ovako je osjećaj da smo zaboravljeni ,još kad čitam ovo kao da sam ušao u neki četnički forum

Da pojasnim primjerom Bazdara njegova porodica bi ga prije poslala u Sarajevo da ima približno dobru omladinsku školu i da ga traze nego u Beograd ....al ce sad neki reći sad šta ce još jedan Sandzo u Sarajevu

Treba te se ugledati na Srbiju ,Hrvatsku ...koliko oni grade taj svoj identitet....koliko oni obilaze svoje sunarodnjake ,razne manifestacije u svim oblastima ...stalno dovoze školarce iz regiona u Bg na ekskurzije ...jačaju to jedinstvo ,cak po Sandzaku postoje turske i albanske organizacije koje preko novca skupljaju članove za svoja udruženja ,a nas još ovde vecina popljuje najgore ....cast izuzetcima

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 3004
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMmanija2012 » 07 mar 2024, 20:21

napapijri1987 je napisao/la:
07 mar 2024, 20:15
TMmanija2012 je napisao/la:
07 mar 2024, 19:53
Jusufa su Bosnje iz saveza maltretirale ko zadnjeg levata,nasa sreca sto voli istinski BiH. Sto ode Nihad Djedovic iz repke , a bio je dobar dok je placao svojim novcima pripreme i karte avionske :kafa:
Nihad je otisao jer je samovoljno uzeo njemacko drzavljanstvo da bi njegov klub mogao dovesti jos jednog stranca u klub.Ali kako ti to da znas kada je tebi pjevanje " ne volim te srbijo" isto kao noz zica.
Izdajnik Svaba , reci slobodno :urnebes:

NoDi80
Postovi: 4860
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NoDi80 » 07 mar 2024, 20:22

pazzarac je napisao/la:
07 mar 2024, 20:16
Jusuf je bio veoma blizu da zaigra za Sloveniju

Mrzi me više da pišem i da se ponavljam ,da bi Bosna imala neke koristi makar u tom sportskom aspektu od nas treba da je više prisutna ,makar preko klubova ...u fudbalu da se poveze sa skolama fudbala ,da se organizuju prijateljske utakmice ,da gostiju Sarajevo ,Zeljo...ovako je osjećaj da smo zaboravljeni ,još kad čitam ovo kao da sam ušao u neki četnički forum

Da pojasnim primjerom Bazdara njegova porodica bi ga prije poslala u Sarajevo da ima približno dobru omladinsku školu i da ga traze nego u Beograd ....al ce sad neki reći sad šta ce još jedan Sandzo u Sarajevu

Treba te se ugledati na Srbiju ,Hrvatsku ...koliko oni grade taj svoj identitet....koliko oni obilaze svoje sunarodnjake ,razne manifestacije u svim oblastima ...stalno dovoze školarce iz regiona u Bg na ekskurzije ...jačaju to jedinstvo ,cak po Sandzaku postoje turske i albanske organizacije koje preko novca skupljaju članove za svoja udruženja ,a nas još ovde vecina popljuje najgore ....cast izuzetcima
I to je istina ziva
To je isto sda kriva
Sad je Vucic promijenio politiku otkad ih je rahmetli Zukorilic spustio na zemlju sve
Sve vise ulazu u Sandzak i brinu se o ljudima dole jer zele da ih prisvoje i da im BiH “sklone” s vidika
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8517
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la baboedindzeko09 » 07 mar 2024, 20:28

pazzarac je napisao/la:
07 mar 2024, 20:16
Jusuf je bio veoma blizu da zaigra za Sloveniju

Mrzi me više da pišem i da se ponavljam ,da bi Bosna imala neke koristi makar u tom sportskom aspektu od nas treba da je više prisutna ,makar preko klubova ...u fudbalu da se poveze sa skolama fudbala ,da se organizuju prijateljske utakmice ,da gostiju Sarajevo ,Zeljo...ovako je osjećaj da smo zaboravljeni ,još kad čitam ovo kao da sam ušao u neki četnički forum
Nije bio blizu. To što je bilo pritiska od strane njegovog bivšeg menadžera, njihovog saveza ili čega već, to nije isto kao "bio veoma blizu da zaigra za Sloveniju".

Momak je, mjesec dana poslije NBA drafta došao da igra yebeno prvenstvo B divizije, iako se u Denveru nisu slagali sa time jer su ozbiljno računali na njega.

Nurkić je svoj patriotizam davno i više puta pokazao, iako su ga tjerali ovdje, govorili mu da nije talentovan, da se uhvati škole - ono što Baždar, Biberović, Jahović i slični nikada nisu. (jedino ako je za njih patriotizam obući dres Srbije ili Turske)

Ova država Jusufu nije dala ništa, apsolutno ništa, ali on je njoj dao sve i više od toga, a daje i dan danas.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 3004
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMmanija2012 » 07 mar 2024, 20:31

Prije 5-6 godina politicarka Bosnjakinja sa Kosova , zena moli da bude neka konekcija iz Sarajeva sa Bosnjacima sa Kosova i Makedonije. Jednostavno nemamo ljude kojima ce na prvom mjestu biti drzava , 34 godine vrtimo se ko muhe bez glave. Politicare samo zanimaju lopovluci , hodze nam se pocele baviti politikom, jer i oni skontali da je to unosan biznis.
Da li je iko od vas upoznao nekada ljude koji vode neki sportski savez , vecina njih nemaju veze o sportu. Neko je te ljude postavio u savez i jbe se njemu sto Bazdar igra za Srbiju.

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 3004
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMmanija2012 » 07 mar 2024, 20:34

NoDi80 je napisao/la:
07 mar 2024, 20:22
pazzarac je napisao/la:
07 mar 2024, 20:16
Jusuf je bio veoma blizu da zaigra za Sloveniju

Mrzi me više da pišem i da se ponavljam ,da bi Bosna imala neke koristi makar u tom sportskom aspektu od nas treba da je više prisutna ,makar preko klubova ...u fudbalu da se poveze sa skolama fudbala ,da se organizuju prijateljske utakmice ,da gostiju Sarajevo ,Zeljo...ovako je osjećaj da smo zaboravljeni ,još kad čitam ovo kao da sam ušao u neki četnički forum

Da pojasnim primjerom Bazdara njegova porodica bi ga prije poslala u Sarajevo da ima približno dobru omladinsku školu i da ga traze nego u Beograd ....al ce sad neki reći sad šta ce još jedan Sandzo u Sarajevu

Treba te se ugledati na Srbiju ,Hrvatsku ...koliko oni grade taj svoj identitet....koliko oni obilaze svoje sunarodnjake ,razne manifestacije u svim oblastima ...stalno dovoze školarce iz regiona u Bg na ekskurzije ...jačaju to jedinstvo ,cak po Sandzaku postoje turske i albanske organizacije koje preko novca skupljaju članove za svoja udruženja ,a nas još ovde vecina popljuje najgore ....cast izuzetcima
I to je istina ziva
To je isto sda kriva
Sad je Vucic promijenio politiku otkad ih je rahmetli Zukorilic spustio na zemlju sve
Sve vise ulazu u Sandzak i brinu se o ljudima dole jer zele da ih prisvoje i da im BiH “sklone” s vidika
Vucic ce smiriti Sandzak bez ispaljenog metka , jako mudra politika.

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la pazzarac » 07 mar 2024, 20:45

baboedindzeko09 je napisao/la:
07 mar 2024, 20:28
pazzarac je napisao/la:
07 mar 2024, 20:16
Jusuf je bio veoma blizu da zaigra za Sloveniju

Mrzi me više da pišem i da se ponavljam ,da bi Bosna imala neke koristi makar u tom sportskom aspektu od nas treba da je više prisutna ,makar preko klubova ...u fudbalu da se poveze sa skolama fudbala ,da se organizuju prijateljske utakmice ,da gostiju Sarajevo ,Zeljo...ovako je osjećaj da smo zaboravljeni ,još kad čitam ovo kao da sam ušao u neki četnički forum
Nije bio blizu. To što je bilo pritiska od strane njegovog bivšeg menadžera, njihovog saveza ili čega već, to nije isto kao "bio veoma blizu da zaigra za Sloveniju".

Momak je, mjesec dana poslije NBA drafta došao da igra yebeno prvenstvo B divizije, iako se u Denveru nisu slagali sa time jer su ozbiljno računali na njega.

Nurkić je svoj patriotizam davno i više puta pokazao, iako su ga tjerali ovdje, govorili mu da nije talentovan, da se uhvati škole - ono što Baždar, Biberović, Jahović i slični nikada nisu. (jedino ako je za njih patriotizam obući dres Srbije ili Turske)

Ova država Jusufu nije dala ništa, apsolutno ništa, ali on je njoj dao sve i više od toga, a daje i dan danas.
Jusuf je bio član ovog foruma dok je bio junior u Sloveniji ...i pričao da se dvoumi za koga će ,pa su ga neki sprdali ...postoje svjedoci
Normalno bi bio da mnogo veći patriotizam vi imate prema Bosni ,ali kad pogledam koliko vas igra za druge reprezentacije na desetine...cak i onih koji su rodjeni u Bosni ...koliko je takvih igralo ili igra samo za Sloveniju u košarci,rukometu ,fudbalu ....

Avatar
Varg
Postovi: 2719
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 07 mar 2024, 21:06

pazzarac je napisao/la:
07 mar 2024, 20:45
baboedindzeko09 je napisao/la:
07 mar 2024, 20:28
pazzarac je napisao/la:
07 mar 2024, 20:16
Jusuf je bio veoma blizu da zaigra za Sloveniju

Mrzi me više da pišem i da se ponavljam ,da bi Bosna imala neke koristi makar u tom sportskom aspektu od nas treba da je više prisutna ,makar preko klubova ...u fudbalu da se poveze sa skolama fudbala ,da se organizuju prijateljske utakmice ,da gostiju Sarajevo ,Zeljo...ovako je osjećaj da smo zaboravljeni ,još kad čitam ovo kao da sam ušao u neki četnički forum
Nije bio blizu. To što je bilo pritiska od strane njegovog bivšeg menadžera, njihovog saveza ili čega već, to nije isto kao "bio veoma blizu da zaigra za Sloveniju".

Momak je, mjesec dana poslije NBA drafta došao da igra yebeno prvenstvo B divizije, iako se u Denveru nisu slagali sa time jer su ozbiljno računali na njega.

Nurkić je svoj patriotizam davno i više puta pokazao, iako su ga tjerali ovdje, govorili mu da nije talentovan, da se uhvati škole - ono što Baždar, Biberović, Jahović i slični nikada nisu. (jedino ako je za njih patriotizam obući dres Srbije ili Turske)

Ova država Jusufu nije dala ništa, apsolutno ništa, ali on je njoj dao sve i više od toga, a daje i dan danas.
Jusuf je bio član ovog foruma dok je bio junior u Sloveniji ...i pričao da se dvoumi za koga će ,pa su ga neki sprdali ...postoje svjedoci
Normalno bi bio da mnogo veći patriotizam vi imate prema Bosni ,ali kad pogledam koliko vas igra za druge reprezentacije na desetine...cak i onih koji su rodjeni u Bosni ...koliko je takvih igralo ili igra samo za Sloveniju u košarci,rukometu ,fudbalu ....
istina, sjecam se imao je nick @donniedarko tako nesto
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, HariTz i 32 gosta.