AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Zenga
Postovi: 1713
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 07 mar 2024, 22:40

Gosti imaju srce i ginu, svaka im čast. Milan shvata protivnika neozbiljno, pa je i takav nastup. Uzet će ovo dva razlike včrs, i još golom-dva u Prag. Sve su prilike da će gosti izgorit u želji, prije bilo kakve druge opcije.

Sve u svemu večernja šetnja za Milan, malo trčkaraju, tu i tamo djeluju malo ozbiljniji. Imam osjećaj da bi bilo koji igrač PL BiH bez puno muke odigrao na večerašnjem nivou Thea, Kjaera i mnoge uz njih, te bio 100% spreman za novi meč već prekosutra :zzz:

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7541
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Maestro^^ » 07 mar 2024, 22:43

Nisu šanse u 2 pol stvorili sa igračem više, ovo su neki novi nivoi lošine.

Hvala qrcu, dobro su se sjetili da treba napadati
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
galia95
Postovi: 1097
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 07 mar 2024, 22:45

Magija Leaoa za kraj ove vrlo čudne večeri. 😅

Avatar
milanist
Postovi: 12228
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 07 mar 2024, 22:46

Hvala kur.cu Rafa, iako ovo nece saprati sramotu od lose partije veceras. Sve sto je prikazano je bilo pogresno. Od postavke igre, te faila Piolia da razdrma igrace i nakon 3-1 te setnje i nezainteresovanosti pojedinih igraca kao da je humanitarna utakmica a ne takmicarskog karaktera.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

enzo777
Postovi: 189
Pridružen/a: 02 apr 2023, 22:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la enzo777 » 07 mar 2024, 22:46

Zenga je napisao/la:
07 mar 2024, 22:40
Gosti imaju srce i ginu, svaka im čast. Milan shvata protivnika neozbiljno, pa je i takav nastup. Uzet će ovo dva razlike včrs, i još golom-dva u Prag. Sve su prilike da će gosti izgorit u želji, prije bilo kakve druge opcije.

Sve u svemu večernja šetnja za Milan, malo trčkaraju, tu i tamo djeluju malo ozbiljniji. Imam osjećaj da bi bilo koji igrač PL BiH bez puno muke odigrao na večerašnjem nivou Thea, Kjaera i mnoge uz njih, te bio 100% spreman za novi meč već prekosutra :zzz:
jarane al ga ti pogodi hehe dva razlike.
Znaci da igram slijedeci cetvrtak handicap na Slaviju Milan dobija :D

Avatar
Beduin
Postovi: 16556
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 07 mar 2024, 22:59

I pored skoro pa sigurnog prolaska ovo je bruka, sramota, nemam rijeci.
Da sa igracem vise primis 2 gola i tek u samom finisu ih slomis i napravis adekvatnu razliku, ovo je bas novi level sramote ovih igraca. A htjeli bi vecu platu, ahaaa.

Hajde sto je Giroud trebao izaci ranije jer je puno grijesio, ali da ganjas gol vise sa 2 spora vezna i tek kasnije se sjetis da trebas Benacera, nelogicno totalno.

A ono najgore ovdje sto mi je zivce pojelo jeste Kjaer. Zasto Pioli, zasto druze stari? Zasto ovaj staruhan kao najgori stoper trenutno igra iz utakmice u utakmicu? Covjek sebe sam sramoti po stare dane losim potezima i igrom, covjek vise ne moze i to je cinjenica. Nisu ni ostali nam neka sreca, ali covjece od ovog vise nemas habera i kako to ne vide ba.
Zadnja izmjena: Beduin, dana/u 07 mar 2024, 22:59, ukupno mijenjano 1 put.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
nextterrain
Postovi: 2478
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 07 mar 2024, 22:59

Sramotna postavka igre i sramotan pristup igraca.

Opet i po ko zna koji put, Milan samo na individualni kvalitet daje golove.

Kjaer mi je uvijek drag bio, ali vrijeme je za penziju

Avatar
meecko
Postovi: 1549
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 07 mar 2024, 23:01

Ova Slavija ništa slabija nije od Monze, tako da je sve moguće u revanšu. Drugo poluvrijeme se odigralo u drugoj sporohodnoj brzini. Ljudi su sa igračem manje dali dva gola, iduće utakmice su kompletni :hmmmmm: . Ako ovako bude se igralo svašta je moguće
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
muha milanez
Postovi: 5852
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 07 mar 2024, 23:01

Ljudi nas fudbalski obrazovali večeras. Užasno loša priprema utakmice, motivacija nula, sredina terena već niz utakmica ne postoji. Da li je Pioli u glavi već van kluba?
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Zenga
Postovi: 1713
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 07 mar 2024, 23:09

@enzo ma slobodno, nudim money back guarantee do nekih 20ak KM :D Klasični talijanski nastup, film koji smo gledali x puta prethodnih 25 god, laganica, revijalnog karaktera, uspavanka :zzz: Sve u svemu najbitnije bez povreda i da se nisu istrošili igrači, jer utakmicu ovakvog tempa komotno mogu igrat 5 puta sedmično sa osmijehom na licu. Nebi pravio neku dramu nakon ovoga, više očekivano, nego nešto što je strano talijanima.

Je li Theo suspendovan za vikend? Vidim ima 9 žutih, Florenzi i Leao su obadvojica susp. nakon 5 žutih. Zna li ko?

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4329
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 07 mar 2024, 23:18

Smorcina i za Pioliball standarde
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
rope11
Postovi: 17674
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 07 mar 2024, 23:23

U prvom poluvremenu sam mislio da su prosto podcjenili protivnika i da su izašli sa pogrešnim stavom, ali u drugom poluvremenu su pokazali zašto ovakva igra Slavije nije bila nikakva slučajnost. Ni volje, ni želje, a ni taktike koja bi bar kompenzovala nedostatak motivacije.
Umjesto da su iskoristili momentum sa igračem više i obezbjediti 100% prolaz, uspjeli su odigrati sramotno loše drugo poluvrijeme.

Četiri gola čisto na konto inspiracije pojedinaca, ni jedan nije bio plod neke uigrane akcije.


I da, neshvatljivo je zašto nekolicina mladih momaka sjedi na klupi dok se Kjaer iz kola u kolo sramoti. Simića je ničim izazvan izbrisao iz svih kombinacija nakon par dobrih predstava, a radije bih da on ili Kalulu ili Thiaw griješe umjesto igrača koji je pred penzijom.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

memaga
Postovi: 1709
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 07 mar 2024, 23:38

Lagana trening utakmica otvorenog tipa, odlican rezultat sa pola snage....mislim da nema razloga za bilo kakvu paniku i kritiku, odlicno odradjeno....

Avatar
muha milanez
Postovi: 5852
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 07 mar 2024, 23:43

Lagano možemo samo ispasti u revanšu. :zzz:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

celikmilan
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 08 mar 2024, 01:09

Nisam gledao utakmicu ali kao po ne znam ni ja koji put se pokazalo da mi ne znamo igrati sa igračem više.

Avatar
muxa
Postovi: 11403
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 08 mar 2024, 06:38

Kombinatorikom stvaraš igrača više i kad je 11 na 11. Sa igračem više bi to trebalo biti još lakše. Pošto se x puta pokazalo da je nama svejedno da li imamo igrača više ili ne zaključak se sam nameće. Golove dajemo na individualni kvalitet a onda ti ga dodje isto il protivnik igrao sa 10 ili 11 igrača. I za to su vlasnici krivi :)
Il Club più titolato al mondo!

enzo777
Postovi: 189
Pridružen/a: 02 apr 2023, 22:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la enzo777 » 08 mar 2024, 06:58

Al mora se priznati da su im 2 gola bila boli glava. Znaci poluvolej punim, ono kad sjedne, to se ne brani. Ali idalje krivim Mikea jer očekujem malo vise koncentracije, pa nije ti ovo večernji termin poslije posla gdje se došlo zajebavat. I bas sto neko reče, gdje nestade Simić??? Kod svakog trenera igraju mladi, a ovaj nas imbecil mlade ne moze da smisli, već šalji van da se formiraju.

Mislim da je Mike vec bivši, i trebali bi polako gledat onog Di Greghorija, al smrdi nesto da ga Juve traži. Gdje su sad oni naši mladi golmani talenti? A da, Pioli ih otjerao "da se formiraju", koji idiot. Siguran sam da zadnje 3 godine je ovo jedan od jaci Milana, samo sto imamo smotanog čovjeka koji ne zna iskoristit tu ekipu.

A da, treba spomenut gol iz kornera, bravo, Jel se to ne moze svaki put odigrat onako, ili se u Serie pravimo budale???

Avatar
koraj
Postovi: 1344
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 08 mar 2024, 07:03

Negdje u 18-19 minuti na sredini terena su Theo, Gabbia i Kjer, a na vrhu sesnaesterca, u liniji stoje ostalih 7 igraca... Kao da cekaju da se izvede slobodan udarac. Nemaju stoperi kome dati loptu jer nasa sredina jednostavno ne postoji.
I onda citam komentare tipa: nisam za promjenu trenera ako ne dodje neka extra klasa od trenera..
Ja bih ga otjerao kad ne bismo imali uopce trenera!
I na kraju, Kjear je novi Rade, mora igrati i to je to. Novi fetis koji ima amisla samo u njegovoj glavi..
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
milanist
Postovi: 12228
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 08 mar 2024, 10:11

Cardinale and Ibrahimovic have been invited for the Formula 1 Saudi Arabia GP in Jeddah on Saturday. There could be a meeting with potential investors that are interested in entering Milan. Paolo Maldini is also expected to be attending the event
E moj Paolo, sad ili nikad :mrgreen:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

memaga
Postovi: 1709
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 08 mar 2024, 10:17

Rezultati ove sezone su odlicni ako se uzme sira slika stanje kluba, Kardani gledaju da tuhnu klub, likovi koji veze nemaju o fudbalu, nikad u Milanu nisu, i na sve to kao nus pojavu imamo Piolija, osoblje i na kraju igrace koji nisu krivi u sustini nizasta...
Ako Bog da nadam se uskoro promjeni, da lihvari odskoce u skokicima iz Milana da neko preuzme klub ko ima viziju i ambiciju sta i kako dalje....

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.