FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
39
21%
Husref Musemić
43
23%
Zoran Zeljković
6
3%
Ostanak Simona Rožmana
98
53%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2059
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 09 mar 2024, 23:02

Harakiri79 je napisao/la:
09 mar 2024, 22:52
Jel Ziljkic odao taktiku i Mulalicu veceras? :D

Rumeni seljacic je namazan svim bojama, momacki je prebacio lopticu na jednog igraca a on i Rozman ce nastaviti primati po 20k€ mjesecno za ublehe svoje.

Ziljkica se trebalo rijesiti na zimu bez ikakve dvojbe, ali sad je vrijeme da idu svi u paketu zajedno i on i Ibricic i Rozman. Najveca odgovornost je ovdje na strucnom stabu, ako majstore nisi skontao ovo za Ziljkica (ako je istina) u 7 mjeseci koliko si tu, onda je odgovornost na vama. Sve ovo izgleda kao dobar alibi rumenom i janezu
Legendo jesi uopće.pogledo utakmicu, barem izvještaj.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

bordobijeli
Postovi: 14302
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 09 mar 2024, 23:02

Ja ne znam klub da ima vise pretnji nego sto smo mi. Kapića ganjali po gradu morao napustit klub poslje penala, Rustemovicu i rahmetli Crnkiću kucali na vrata porodicu ptepadali, pa Šarića koordinatora akademije šaketao roditelj, pa Dalu i Mirzi isto kucali kuci i pisali ispred vrata pretnje, da ne pricamo o psovkama i uvredama tokom utakmica.

Avatar
Galantni
Postovi: 74
Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Galantni » 09 mar 2024, 23:03

SVI SVI SVI NA KOSEVO HAJMOOOOO

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19292
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 09 mar 2024, 23:04

Još na jesen u prvom dijelu sezone ovo **** sandžačko mi je smrdilo i pisao sam da ga treba u januaru pod hitno nogirati.

Evo sad je sve izašlo vani, ne znam šta da kažem, mene ovo ništa ne čudi. Radi se o ljudskom ološu, najnižem sloju društva.

Ja se samo nadam da će ga neko nekad dohvatiti i polomiti i ruke i noge. A što se tiče fudbalske karijere svakako je završio svoje, familije mu se još jednom najebem.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Istinasamo123
Postovi: 840
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 09 mar 2024, 23:04

benko21 je napisao/la:
09 mar 2024, 22:53
f16 je napisao/la:
09 mar 2024, 22:52
H8Z7 je napisao/la:
09 mar 2024, 22:51


+1 i policijska zaštita porodica igrača ili ih hitno koji su izvana poslati u matične države, da igrači mogu biti mirni.
A koga Ziljkić ima iza sebe da je tako opasan?
mafiju iz Tuzlanskog kantona
Naser?
Ovo se kod komsija ne moze desiti haj sto nemaju para nego sto je amidja cak ozbiljnija glava od ovih sto nama prijete, mi takvih nemamo na tribini nazalost...

Avatar
Evander
Postovi: 14590
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 09 mar 2024, 23:04

Sta li ce izmisliti i koga okriviti, kad i Sloga pobjegne na 6 bodova prednosti? :rol:
Bravo Ibriciciu papcino hinjava, fino si osmislio pricicu da skrenes temu sa rezlutata :tokralju:

Eto, nema Ziljkica. Sta ocekivati do kraja prvenstva? Ovi Razmanovi ublehasi koje je doveo, naucit ce igrati fudbal?

Antikloc
Postovi: 2618
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 09 mar 2024, 23:04

H8Z7 je napisao/la:
09 mar 2024, 22:51
ajdohordas je napisao/la:
09 mar 2024, 22:47
Klix je pustio info u eter. Sad nastaje dramaturgija sve do utakmice u Kupu.

Najbolje bi bilo ekipu u karantin odvesti negdje i spremati se za tekmu.
+1 i policijska zaštita porodica igrača ili ih hitno koji su izvana poslati u matične države, da igrači mogu biti mirni.

Znaci Ziljkic ,uvezan sa mafijom predstavlja toliku prijetnju igracima ,da im porodice trebaju policijsku zastitu. Policijsku zastitu mora inace sudija odobriti na zahtjev. A odredjen dio ljudi treba evakuisati u inostranstvo. O tome se moraju obavjestiti ambasade. A uzrocnik Ziljkic ,on seta slobodno,onako. Nije pod istragom,hapsenjem i slicno ?? :mrgreen:
Tebi je vjerovatno ispod 12 godina.
Ja se sebi divim stvarno,ja sa svojom djecom nisam imao ovoliko zivaca. :mrgreen:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
ledesma
Postovi: 5043
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 09 mar 2024, 23:06

Konacno da se progovori, znaci mafija je namirisala pare u klubu i udara reket igracima.

Allahu daj nam Babuku nazad!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

ajdohordas
Postovi: 3895
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 09 mar 2024, 23:06

Antikloc je napisao/la:
09 mar 2024, 22:55
ajdohordas je napisao/la:
09 mar 2024, 22:47
Klix je pustio info u eter. Sad nastaje dramaturgija sve do utakmice u Kupu.

Najbolje bi bilo ekipu u karantin odvesti negdje i spremati se za tekmu.
Na Klixu ne pise apsolutno nista vise nego sto se vidi na ovoj mail poruci. Znaci nista. Kazu zvali su klub,u klubu nece da pricaju. Sad ima jedan momenat. Postoji prijetnja i osnovana prijetnja. I jedno i drugo su krivicna djela. Ne prekrsajna,nego krivicna. Krivicna djela se moraju goniti po sluzbenoj duznosti. Znaci ako je samo dio od vasih lupanja na forumu istinit. MUP mora pokrenuti istragu.
Mada puno realnije je da ona dva bandita iz Domzala traze zrtvenog jarca za svoje neznanje i neuspjehe.
A sta cemo ako ovo sve nisu lupanja, kako ti navodis ?
Ispada sada da ti vjerujes vise Ziljkicu na lijepe oci nego nama ovdje koji imamo informacije sa razlicitih strana ?

I na klixu ne pise nista ali se u komentarima gomilaju likovi koji iznose stvari odavdje pisane i spominjane. Na osnovu toga **** sa klixa ce formirati jos jedan clanak na osnovu toga.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8706
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la anonymousHD » 09 mar 2024, 23:06

Kakav klub u pm haha

Riki10HZ
Postovi: 320
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 09 mar 2024, 23:06

72220 je napisao/la:
09 mar 2024, 23:00
da se prisjetimo i slučaja Kapić:

https://istraga.ba/istraga-otkriva-krim ... ta-kapica/
Tako je sjetite se i Kapica momak je isto imao problema sa mafijom...moramo stati uz klub ba nikad vise dusmana nije bilo sta je ovo.. SVI NA SJEVER! VOLIM TE SARAJVOO

bordobijeli
Postovi: 14302
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 09 mar 2024, 23:07

kleja je napisao/la:
09 mar 2024, 22:56
bordobijeli je napisao/la:
09 mar 2024, 22:51
Imaju postovi moze se pronaci meni se taj Ziljkic od starta nije svidjao kad se vecina klela u njeg ja ga osporavao i kao igraca i kao karakter. To je i pokazao da je pakaš obični al to nije opravdanje za katastrofalnu igru u ovom drugom dijelu prvenstva.
Je l' ti znaš s razumijevanjem čitati ? Mafija se upetljalja, prijete igračima, Ziljkić je tu samo jedan od njihovih pijuna ubačenih. Nije Ziljkić sam mogao ništa napraviti. Mafija !
Ja ne znam klub da ima vise pretnji nego sto smo mi. Kapića ganjali po gradu morao napustit klub poslje penala, Rustemovicu i rahmetli Crnkiću kucali na vrata porodicu ptepadali, pa Šarića koordinatora akademije šaketao roditelj, pa Dalu i Mirzi isto kucali kuci i pisali ispred vrata pretnje, da ne pricamo o psovkama i uvredama tokom utakmica. Uvijek ima neka mafija :crazy:

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1928
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 09 mar 2024, 23:08

Kako je Mirza preko noci postavio Ziljku za kapitena, i ko se preko njih dvojice naklatio klubu na kosti. Zasto su morali poslije svake utakmice kod Hurema u kafanu? Je li sve krenulo iz te kafane, i ima li tu posla za istrazne organe? Jasno je bilo u doba Mirze da nisu cista posla, a sada se klupko odmotava.

Avatar
FCUM
Postovi: 7184
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 09 mar 2024, 23:08

Ovima sto je ovo smjesno **** mamice
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Lucas
Postovi: 3312
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 09 mar 2024, 23:09

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
09 mar 2024, 23:08
Kako je Mirza preko noci postavio Ziljku za kapitena, i ko se preko njih dvojice naklatio klubu na kosti. Zasto su morali poslije svake utakmice kod Hurema u kafanu? Je li sve krenulo iz te kafane, i ima li tu posla za istrazne organe? Jasno je bilo u doba Mirze da nisu cista posla, a sada se klupko odmotava.
I Mirvic se druzio sa njima, postoji fotografija iz Premiuma a kojoj je i Mirvic sa tom ekipom.Vrtio se i po Taverni, gdje izlaze drolje, rospije i sandžački dileri kokaina.
Zadnja izmjena: Lucas, dana/u 09 mar 2024, 23:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Surreal
Postovi: 7914
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 09 mar 2024, 23:09

Molim Mortema da upozori pojedince.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2594
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 09 mar 2024, 23:10

Opet kazem, Mirvic je krivac i nije nevin u svemu ovome.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

morensa
Postovi: 144
Pridružen/a: 12 dec 2022, 21:44

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la morensa » 09 mar 2024, 23:11

TurkishAirlines je napisao/la:
09 mar 2024, 23:10
Opet kazem, Mirvic je krivac i nije nevin u svemu ovome.
Brat ne popušta :) nije kasno da nas preuzmeš...

Avatar
napoleon72
Postovi: 5351
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 09 mar 2024, 23:11

bordobijeli je napisao/la:
09 mar 2024, 23:07
kleja je napisao/la:
09 mar 2024, 22:56
bordobijeli je napisao/la:
09 mar 2024, 22:51
Imaju postovi moze se pronaci meni se taj Ziljkic od starta nije svidjao kad se vecina klela u njeg ja ga osporavao i kao igraca i kao karakter. To je i pokazao da je pakaš obični al to nije opravdanje za katastrofalnu igru u ovom drugom dijelu prvenstva.
Je l' ti znaš s razumijevanjem čitati ? Mafija se upetljalja, prijete igračima, Ziljkić je tu samo jedan od njihovih pijuna ubačenih. Nije Ziljkić sam mogao ništa napraviti. Mafija !
Ja ne znam klub da ima vise pretnji nego sto smo mi. Kapića ganjali po gradu morao napustit klub poslje penala, Rustemovicu i rahmetli Crnkiću kucali na vrata porodicu ptepadali, pa Šarića koordinatora akademije šaketao roditelj, pa Dalu i Mirzi isto kucali kuci i pisali ispred vrata pretnje, da ne pricamo o psovkama i uvredama tokom utakmica. Uvijek ima neka mafija :crazy:
Kakav si ti smrad, yebali te Dal i Mirza u su.pak hinjavi, moras ih u ovu pricu uvalit. PA ZBOG DALA I MIRZE I NJIHOVIH HAVERA JE I KRENULO SVAKO SR.ANJE KOJE SE DESILO U ZADNJIH GODINU DANA.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Antikloc
Postovi: 2618
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 09 mar 2024, 23:12

ajdohordas je napisao/la:
09 mar 2024, 23:06
Antikloc je napisao/la:
09 mar 2024, 22:55
ajdohordas je napisao/la:
09 mar 2024, 22:47
Klix je pustio info u eter. Sad nastaje dramaturgija sve do utakmice u Kupu.

Najbolje bi bilo ekipu u karantin odvesti negdje i spremati se za tekmu.
Na Klixu ne pise apsolutno nista vise nego sto se vidi na ovoj mail poruci. Znaci nista. Kazu zvali su klub,u klubu nece da pricaju. Sad ima jedan momenat. Postoji prijetnja i osnovana prijetnja. I jedno i drugo su krivicna djela. Ne prekrsajna,nego krivicna. Krivicna djela se moraju goniti po sluzbenoj duznosti. Znaci ako je samo dio od vasih lupanja na forumu istinit. MUP mora pokrenuti istragu.
Mada puno realnije je da ona dva bandita iz Domzala traze zrtvenog jarca za svoje neznanje i neuspjehe.
A sta cemo ako ovo sve nisu lupanja, kako ti navodis ?
Ispada sada da ti vjerujes vise Ziljkicu na lijepe oci nego nama ovdje koji imamo informacije sa razlicitih strana ?

I na klixu ne pise nista ali se u komentarima gomilaju likovi koji iznose stvari odavdje pisane i spominjane. Na osnovu toga **** sa klixa ce formirati jos jedan clanak na osnovu toga.
Ne navodim ja nista. Samo ukazujem da nema nikakvih dokaza o ovome o cemu se prica. Prijetnje,ucjene,zastrasivanja,reket koji se spominje ovdje su ozbiljna krivicna djela. Ako stvarno postoje,ne mogu se zavrsiti na forumanju i piskaranju komentara,nego ce morati umjesati MUP i SIPA.
A to cemo vidjeti vec u iducih par dana.
Mada daleko vjerovatnije je da je rumeni seljacic ,pokrenuo nesto za sta nije znao koliko je ozbiljno. Jadan pokusaj njega i Skijasa da cvaknu nesto malo para. No,Ismir je tu. Njemu je ta sarajevska mafija i mahala najbolja raja,kucni prijatelji. Nece mu biti tesko da raspetlja. Mada da ponovim ako je tacno pola od price na forumu ne moze proci bez MUP-a.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: BigZlatan, JavierBosnia, johntravolta123, MrPink i 89 gostiju.