FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
51
32%
Ne
109
68%
 
Ukupno glasova: 160

bordospartanac
Postovi: 404
Pridružen/a: 23 okt 2015, 22:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordospartanac » 16 mar 2024, 23:01

Ubjedljivo i sigurno.
Idemo dalje, mafija mora pasti.

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1785
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordasDoboj » 16 mar 2024, 23:02

Bravo, bravo!

Bitna pobjeda, igra jos uvijek nije bajna ali veoma vazna tri boda za nastavak, do derbija moramo imati 3/3, dobro smo poceli 🇱🇻
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

Avatar
Nirton
Postovi: 6550
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 16 mar 2024, 23:02

Steta sto Nurkovic nije dobio Matanoviceve minute veceras, fino sto su Ploco i Celik usli sa klupe. Sada cekamo srijedu i nadamo se da nece biti bas toliko rigorozne kazne.
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Gomis99
Postovi: 605
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 16 mar 2024, 23:03

Ja ne znam sta raja ima protiv Keremeha. Ne mislim samo na ovu tekmu. Vrlo koristan i opasan igrac koji stvara prilike i sebi i saigracima. Mnogo korisniji od nekih koje smo u zvijezde dizali. Nije se nazabijao golova, ali sigurno ima 7 8 asistencija otkako je dosao. A nije redovan u prvih 11. A u svakoj tekmi kreira nekoliko prilika ili se nadje njima. Nekad ce i procepiti. Cinjenica je da vise prilika stvaramo dok je on u igri. I vrlo vazno vjerovatno je fizicki spremniji od 90 posto ekipe.

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1611
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 16 mar 2024, 23:04

Zeko87 je napisao/la:
16 mar 2024, 22:55
Ako nam ova banda iz Saveza u nekom crnom scenariju uzme 6 bodova, a mi podignemo formu opet bi mogli zaganjato evropu u zadnjih 10 kola. Velež je baš pao, a Sloga je u gostima na lošem nivou...

Samo da mi budemo pravi. Ima ovdje još baš puno posla, opet smo na momente bili pogubljeni u zadnjoj liniji, al hajd sad ne treba kvariti ovaj trenutak, već malo uživati i u pobjedi!

Bravo ekipa, bravo Horde i zapad !
Mi idemo Slogi :mrgreen:
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
FCUM
Postovi: 7137
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 16 mar 2024, 23:07

Keremeh ko Tevez u svoj vakat. Ne stavljaj ga vise kao beka samo i sve ce biti uredu
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
Osttribine
Postovi: 2798
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 16 mar 2024, 23:08

Hvala bogu vise pa smo prekinuli ovaj crni niz. Veoma bitna pobjeda iz razloga oduzimanja bodova, Do kraja sezone pokusati sabrati sto vise bodova i to je to, sezona je svakako propala, a na sta ce ovaj tzv rat sa Savezom izaci i sta ce donijeti vidjecemo, nisam optimistican da bilo sta mozemo tu promijeniti ali hajde, pred nama je. Ovog Hasica po svaku cijenu pokusati zadrzati i naredne sezone ako se mislimo za nesto boriti.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9612
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 16 mar 2024, 23:08

Dobro odigrano, napokon pobjeda.
Sad samo da prođemo bez strašnih posljedica sa kaznom.
Novčane koliko god, platit će se, yebat ga. Ali samo me strah oduzimanja bodova i eventualne suspenzije. Hajde Ibričić i Mirvić, ne bi bilo strašno, može se lako naći neka alternativa privremena, ali Simona ako suspenduju, to bi bio problem i to veliki.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
tabba77
Postovi: 2349
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 16 mar 2024, 23:10

slika

:ljepota:
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

KarlMarx
Postovi: 260
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarlMarx » 16 mar 2024, 23:11

Rogić - Nema sigurnosti, mislim da svi vide kod izlaska iz peterca, na prekidima, centarušetvima. Možda je to dobar golman bio u prethodnom klubu, ali Iliev sigurno ima za sada prednost.
Štoperski trojac (Aničić, Đuričković i Soldo) večeras jako solidna partija. Prvi put igramo sa 3 nazad ove sezone, prvi put igraju zajedno u ovoj formaciji pod Rožmanom, nije lako za štopere da se priviknu, bilo je večeras par situacija gdje nisu najbolje stajali u defanzivnom bloku, i par situacija kako nisu znali šta da rade prilikom ofazivne postavke igre - gdje da se postave i kako. Svakako ako se zadrži formacija, iz utakmice u utakmicu vjerujem da bi taktički bolje bilo.
Beganović - večeras najbolja partija otkad je došao u Sarajevo.
Radović - Jako dobro odigrao večeras. Moguće da ova dva beka mnogo više mogu da doprinesu sa tri štopera nazad, jer večeras baš nije bilo mnogo rupa na njihovoj strani. Ono što bi se trebalo raditi sa ovim bekovima, ako bi se odabrala ova formacija u budućnosti jeste sigurno njihov blagovremen ulazak u sredinu terena, te pokušaj pokrivanja DMF pozicija prilikom kontranapada i slično (ali to je sad posebna tema).
Buljubašić, Julardžija i Mustafić su večeras jako solidno izgledali. Buljubašić ako bude naučio prilagoditi ubrzati/usporiti pas dinamiku i čitati kontekst igre, čeka ga velika karijera, definitivno u par momenata spor pas, u nekim momentima dobra zamisao slaba realizacija. Naš možda najbolji vezni igrač trenutno, ove kritike nisu zlonamjerne jer smatram da ima veliki potencijal i volio bih vidjeti da ga u potpunosti ostvari. Juraldžija box to box igrač, mnogo trči, međutim mora popraviti svoj decision making da li da povuče loptu ili da pas, smatram da bi trebao bolje čitati igru i imati bolji pregled igre. Sve u svemu večeras solidna partija. Mustafić jako školovan igrač koji kad hoće i spreman je daje veliki doprinos ekipi.
Hasić je naš najompletniji igrač i odlična partija.
Čataković zadnjih par utakmica je dokazao da je bespotrebno zapostavljen, iako nisam smatrao da je kvalitetan igrač, on je baš tip napadača koji nam je nužno potreban u utakmicama gdje se protivnik brani bunkerom.
Izmjene su večeras možda po prvi put bile na nivou i osjetila se svježina kad su ušli. Kyeremeh je odličan bio, mislim da Rožman je večeras našao poziciju za njega. pozicija Shadow Striker-a u kojoj se odlično snašao. I ako bude pameti, koristit će se na ovoj poziciji. Pogotovo na gostovanjima, gdje budemo stajali iza lopte će se najviše osjetiti njegov doprinos.
Zadnja izmjena: KarlMarx, dana/u 16 mar 2024, 23:13, ukupno mijenjano 3 puta.

HeraklitMracni
Postovi: 5363
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 16 mar 2024, 23:11

SedrenikHz je napisao/la:
16 mar 2024, 23:04
Zeko87 je napisao/la:
16 mar 2024, 22:55
Ako nam ova banda iz Saveza u nekom crnom scenariju uzme 6 bodova, a mi podignemo formu opet bi mogli zaganjato evropu u zadnjih 10 kola. Velež je baš pao, a Sloga je u gostima na lošem nivou...

Samo da mi budemo pravi. Ima ovdje još baš puno posla, opet smo na momente bili pogubljeni u zadnjoj liniji, al hajd sad ne treba kvariti ovaj trenutak, već malo uživati i u pobjedi!

Bravo ekipa, bravo Horde i zapad !
Mi idemo Slogi :mrgreen:
Danas sam pisao , ne mogu nam uzeti bodove , potvrdio mi sudija koji sudi premijer ligu , al mogu kaznit izbacivanje iz kupa slijedeću sezonu …Normalno suspenzija Ibričića kao i novčana kazna , to je to …

mosarajvosa83
Postovi: 5425
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 16 mar 2024, 23:11

tabba77 je napisao/la:
16 mar 2024, 23:10
slika

:ljepota:
To je bratina

Amcho1
Postovi: 818
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 16 mar 2024, 23:13

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
16 mar 2024, 23:08
Dobro odigrano, napokon pobjeda.
Sad samo da prođemo bez strašnih posljedica sa kaznom.
Novčane koliko god, platit će se, yebat ga. Ali samo me strah oduzimanja bodova i eventualne suspenzije. Hajde Ibričić i Mirvić, ne bi bilo strašno, može se lako naći neka alternativa privremena, ali Simona ako suspenduju, to bi bio problem i to veliki.
Zašto bi Simona suspendirali? Ako nekoga mogu onda je to Ibričić. Ne vidim šta je Rožman uradio za suspenzije?
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10381
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 16 mar 2024, 23:13

Cestitke momcima za vecerasnje zalaganje i borbu...
Idemo dalje, nista nas ne moze slomiti, mi smo SARAJEVO, najjaci i najveci klub u drzavi...
Bravo momci

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8136
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 16 mar 2024, 23:13

Gledo drugo poluvrijeme i nije to toliko lose bilo, napredak je evidentan, zalaganje je tu sto je najbitnije. Gosk je losa ekipa, ali i sa losima smo imali problema tako da bravo ekipa! Idemo dalje!
Pokusacu u pon pitati kakva je kazna moguca, samo ako sretnem ovog “glavnog”. Neki dan kaze da su napisali preko 600 000 KM kazni ove sezone :rol: Ispade nama samima cetvrtina..jezivo.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
PikachuSA
Postovi: 471
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PikachuSA » 16 mar 2024, 23:15

Bitna pobjeda za koju se nadam da je samo početak pozitivnog rezultatskog niza koji će nas na koncu lansirati u Evropu aBd.
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2410
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 16 mar 2024, 23:16

Pa Francisa treba cesce ubacivati u drugom poluvremenu da svojom svjezinom pravi razliku.

Samo mu lance na noge staviti da se manje klize
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

SHZ82
Postovi: 149
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 16 mar 2024, 23:16

do kraja treba dobiti Zelju i Borca i odigrat neku dobru utakmicu sa Zrinjskim, sve ostalo bukvalno bez opterecenja cak sta vise forsirati sto vise mladih. Celik,Ploco obavezno da dobijaju minimalno 30min po utakmici. Ako je moguce rijesiti se Pene, Oliveiru prodati na ljeto ako se jos sta mogne uzeti za njega i slikedece godine krenuti sa sto vise mladih igraca. Ova liga ti nista vise od toga ne nudi, kakva borba za titulu ili kup kad se na sve strane stima. Urediti akademiju i samo forsirati mlade igrace, ispasti nikad ne mozemo.
Garantujem da cemo biti blize Europi i europslim utakmicama sa nasim omladincima nego ovo sad sta se pokusava.
Znaci minimalno 5 akademaca da je u prvih 11 i opustena atmosfera bez ikakvih pritisaka.

zagorski
Postovi: 7717
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 16 mar 2024, 23:16

Bravo momci,bravo ekipa, vrlo vazno je ovo za samopuzdanje pogotovo nakon svih ovih negativa.
Bravo i za Horde i za parole.
Idemo jos jace akoBogda!

Avatar
tabba77
Postovi: 2349
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 16 mar 2024, 23:18

Francis “trkaća kokoš” Kyeremeh. :puke:
Za izučavanja su naši stručnjaci s tribina. Tek sad vidim da nas je bilo 4300 večeras. Kapa do poda svima koji su bili i dali podršku ekipi.

Svi ko jedan do kraja !!
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.