Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
NazorUso
Postovi: 3852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 21 mar 2024, 18:46

Filijalci iz vrapcica se puno uzjogunili. Sljedece sezone dobijate kitu (cvijeca) a ne igrace na posudbu.
A mogli ste uzivati u nekom novim Guliasvilijima.
Naci cemo mi klub da nam razigrava igrace, vi ste na gubitku...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 21 mar 2024, 18:50

Maradona10 je napisao/la:
21 mar 2024, 17:44
OsmaDolazi je napisao/la:
21 mar 2024, 17:34
Davno ja rekoh. Imamo i mi ljudi za tjerat se ako zatreba. Nije FK Sarajevo smrdljivi klub kojeg kupe za 100 000 KM.
Ako misliš da je kazna odložena zbog lobiranja kluba ili nekog pojedinca , grdno se varaš. Vidjeces po kazni.
Jeli to baratas nekim informacijama? ;)

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2153
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 21 mar 2024, 18:57

Ispade Vico Pablo Escobar iz najboljih dana :tokralju:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Avatar
Vanja8
Postovi: 10238
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 21 mar 2024, 19:23

NazorUso je napisao/la:
21 mar 2024, 18:46
Filijalci iz vrapcica se puno uzjogunili. Sljedece sezone dobijate kitu (cvijeca) a ne igrace na posudbu.
A mogli ste uzivati u nekom novim Guliasvilijima.
Naci cemo mi klub da nam razigrava igrace, vi ste na gubitku...
Ja Velez nikad ne bih zvao filijalom....
Cijenim taj klub, a za svako postovanje je sto dosta ljudi,sto u Upravi, sto van nje dosta ulazu u edukaciju, obrazovanje...
Treba ovoj zemlji doktora nauka, magistara koji po sticanju zvanja i diploma nece razguliti odmah vani...
Sto kazu, fakultet je fakultet, bio on u Bihacu ili Trebinju...

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1842
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 21 mar 2024, 19:24

Maradona10 je napisao/la:
21 mar 2024, 18:17
AVNOJ je napisao/la:
21 mar 2024, 18:10
Maradona10 je napisao/la:
21 mar 2024, 17:44


Ako misliš da je kazna odložena zbog lobiranja kluba ili nekog pojedinca , grdno se varaš. Vidjeces po kazni.
Bezpotrebno trolaš i spinuješ, pokušavaš da budeš kao neki koji su mirovinu zaradili ovde na forumu.
Skriven iza nekog nicka, predstavljaš se kao neki vladar informacija da bi na kraju napisao "znao sam" i "ja sam vam govorio"
Napišeš jasno, u ovom slučaju iz tvog posta;
Zašto je odložena?
Zbog čega je odložena?
Kava/kolika če biti ta kazna?
Onda budeš "tata igrice" a ovako bezveze trošiš tastaturu.
Eto odgovorio ti je Vanja u postu ispod. A gdje sam ja to napisao znao sam ili jesam li vam rekao?!?
Kazna zavisi od dešavanja večeras na reprezentaciji. Ukoliko bude problema na stadionu, slijedi kazna savezu, savez ce znati kroz par dana kaznu, tada će biti i odluka o FK Sarajevu biti donijeta, jer mora neko platiti i kaznu savezu... Usput, čestitam Vam na prolazu večeras.
Ponovo spiniuješ. Nisam ti rekao da "si" napisao nego da češ napisati i potvrditi kad se sve okonča a nigdje nisi strikno rekao šta to.

Svoju naivnost i nezrelost pokazuješ u spominjanju neke novčane kazne koja je po tebi presudna za konačnu odluku i odugovlačenje cikelog procesa i koja po ovim članovima koji se spominju za kaznu i u svom maksimalnom iznosu je mizerna u porođenju sa uefa kaznama tako da od tog teško da če imati neke koristi ako bude nekih nereda na tribinama, a taj rat protiv saveza BHF su počeli još davno i sad nakon ovog povezivati navijače FKS sa eventualnim neredima je van vake pameti.

Ovonšto je Vanja napiso je nažalost istina i surova realnost bh nogometa i sporta općenito a još žalosnije od tog je što su pojednici ponosni na to.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3534
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mozak » 21 mar 2024, 19:24

Suvorov je napisao/la:
21 mar 2024, 17:33
mozak je napisao/la:
21 mar 2024, 14:39
Suvorov je napisao/la:
21 mar 2024, 11:47


Nema pojedinacnog kaznjavanja igraca ako citava ekipa napusti teren. Procitaj jos jednom pravilnik.
Pročitao i znam šta piše.
Ako do 4 igrača napuste teren i ne vrate se, kažnjavaju se samo ta 4 igrača npr.
Ali ako svi pristanu na nagovor, napuste teren i ne vrate se, onda idu kazne zabrane za sve koji su napustili, najmanje 6mj ili 1 godina zabrane igranja.
Isto piše i za oduzimanje bodova, minimalno 3, maxim 12.
Navedeni članovi važe za sva takmičenja pod okriljem NsBiH, tako da je stvar jasna.
Ovo odgađanje disciplinske bih povezao sa pritiscima od strane pitara, ili bojazan u Savezu od nekakvih prekida na utakmicama reprezentacije.
Nama je kazna izrečena u manje od 24h.
Nisi u pravu. Ajde procitaj jos jednom, clan 66, stav 5.
Ne spominju se kazne za igrace.
Član 61 i 62, pročitaj detaljno pa ćemo dalje pričati.
AVNOJ je napisao/la:
21 mar 2024, 17:14
mozak je napisao/la:
21 mar 2024, 14:39
Suvorov je napisao/la:
21 mar 2024, 11:47


Nema pojedinacnog kaznjavanja igraca ako citava ekipa napusti teren. Procitaj jos jednom pravilnik.
Pročitao i znam šta piše.
Ako do 4 igrača napuste teren i ne vrate se, kažnjavaju se samo ta 4 igrača npr.
Ali ako svi pristanu na nagovor, napuste teren i ne vrate se, onda idu kazne zabrane za sve koji su napustili, najmanje 6mj ili 1 godina zabrane igranja.
Isto piše i za oduzimanje bodova, minimalno 3, maxim 12.
Navedeni članovi važe za sva takmičenja pod okriljem NsBiH, tako da je stvar jasna.
Ovo odgađanje disciplinske bih povezao sa pritiscima od strane pitara, ili bojazan u Savezu od nekakvih prekida na utakmicama reprezentacije.
Nama je kazna izrečena u manje od 24h.
Dobro stručnjak, jel ti to imaš zapisnik sa utakmice pa znaš šta je delegat napisao kao razlog prekida?

Vidiš, jako si zloban kao i pojedini ljudi koji sjede u savezu i odlučuju o toj kazni, uzimajući u obzir samo onaj najteži prekršaj a to baš i ne ide tako.

Nisam vidio zapisnik, a davno sam rekao da od zapisnika zavisi dosta stvari. Ipak, nikakav zapisnik nije potreban za ono što smo svi vidjeli svojim očima.
Fakti su da je Sarajevo napustilo utakmicu a razlog je bio evidentan, suvišno je ponavljati.
Za navedenu radnju postoje sankcije i Sarajevo mora biti kažnjeno ako ćemo gledati pošteno i realno.
Pišem o faktima i pravilnicima.
Vaša priča je smješna.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61455
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 21 mar 2024, 19:27

FKSDoGroba je napisao/la:
21 mar 2024, 19:08
Hajdeee je napisao/la:
21 mar 2024, 19:00
Bolivia je napisao/la:
21 mar 2024, 18:42
Slava Ukraini :arrow:
🇺🇦
Hajdeee!
HAJDEEE!
Čisto da svi znate s kim imamo posla na ovim temama.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Maradona10
Postovi: 261
Pridružen/a: 28 sep 2023, 16:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Maradona10 » 21 mar 2024, 19:29

AVNOJ je napisao/la:
21 mar 2024, 19:24
Maradona10 je napisao/la:
21 mar 2024, 18:17
AVNOJ je napisao/la:
21 mar 2024, 18:10


Bezpotrebno trolaš i spinuješ, pokušavaš da budeš kao neki koji su mirovinu zaradili ovde na forumu.
Skriven iza nekog nicka, predstavljaš se kao neki vladar informacija da bi na kraju napisao "znao sam" i "ja sam vam govorio"
Napišeš jasno, u ovom slučaju iz tvog posta;
Zašto je odložena?
Zbog čega je odložena?
Kava/kolika če biti ta kazna?
Onda budeš "tata igrice" a ovako bezveze trošiš tastaturu.
Eto odgovorio ti je Vanja u postu ispod. A gdje sam ja to napisao znao sam ili jesam li vam rekao?!?
Kazna zavisi od dešavanja večeras na reprezentaciji. Ukoliko bude problema na stadionu, slijedi kazna savezu, savez ce znati kroz par dana kaznu, tada će biti i odluka o FK Sarajevu biti donijeta, jer mora neko platiti i kaznu savezu... Usput, čestitam Vam na prolazu večeras.
Ponovo spiniuješ. Nisam ti rekao da "si" napisao nego da češ napisati i potvrditi kad se sve okonča a nigdje nisi strikno rekao šta to.

Svoju naivnost i nezrelost pokazuješ u spominjanju neke novčane kazne koja je po tebi presudna za konačnu odluku i odugovlačenje cikelog procesa i koja po ovim članovima koji se spominju za kaznu i u svom maksimalnom iznosu je mizerna u porođenju sa uefa kaznama tako da od tog teško da če imati neke koristi ako bude nekih nereda na tribinama, a taj rat protiv saveza BHF su počeli još davno i sad nakon ovog povezivati navijače FKS sa eventualnim neredima je van vake pameti.

Ovonšto je Vanja napiso je nažalost istina i surova realnost bh nogometa i sporta općenito a još žalosnije od tog je što su pojednici ponosni na to.
Vazi, vidjecemo kolika će biti ta "mizerna" kazna, ako pogrijesim, javno cu ti se ovdje izviniti. :salut:

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2153
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 21 mar 2024, 19:31

mozak je napisao/la:
21 mar 2024, 19:24
Suvorov je napisao/la:
21 mar 2024, 17:33
mozak je napisao/la:
21 mar 2024, 14:39


Pročitao i znam šta piše.
Ako do 4 igrača napuste teren i ne vrate se, kažnjavaju se samo ta 4 igrača npr.
Ali ako svi pristanu na nagovor, napuste teren i ne vrate se, onda idu kazne zabrane za sve koji su napustili, najmanje 6mj ili 1 godina zabrane igranja.
Isto piše i za oduzimanje bodova, minimalno 3, maxim 12.
Navedeni članovi važe za sva takmičenja pod okriljem NsBiH, tako da je stvar jasna.
Ovo odgađanje disciplinske bih povezao sa pritiscima od strane pitara, ili bojazan u Savezu od nekakvih prekida na utakmicama reprezentacije.
Nama je kazna izrečena u manje od 24h.
Nisi u pravu. Ajde procitaj jos jednom, clan 66, stav 5.
Ne spominju se kazne za igrace.
Član 61 i 62, pročitaj detaljno pa ćemo dalje pričati.
AVNOJ je napisao/la:
21 mar 2024, 17:14
mozak je napisao/la:
21 mar 2024, 14:39


Pročitao i znam šta piše.
Ako do 4 igrača napuste teren i ne vrate se, kažnjavaju se samo ta 4 igrača npr.
Ali ako svi pristanu na nagovor, napuste teren i ne vrate se, onda idu kazne zabrane za sve koji su napustili, najmanje 6mj ili 1 godina zabrane igranja.
Isto piše i za oduzimanje bodova, minimalno 3, maxim 12.
Navedeni članovi važe za sva takmičenja pod okriljem NsBiH, tako da je stvar jasna.
Ovo odgađanje disciplinske bih povezao sa pritiscima od strane pitara, ili bojazan u Savezu od nekakvih prekida na utakmicama reprezentacije.
Nama je kazna izrečena u manje od 24h.
Dobro stručnjak, jel ti to imaš zapisnik sa utakmice pa znaš šta je delegat napisao kao razlog prekida?

Vidiš, jako si zloban kao i pojedini ljudi koji sjede u savezu i odlučuju o toj kazni, uzimajući u obzir samo onaj najteži prekršaj a to baš i ne ide tako.

Nisam vidio zapisnik, a davno sam rekao da od zapisnika zavisi dosta stvari. Ipak, nikakav zapisnik nije potreban za ono što smo svi vidjeli svojim očima.
Fakti su da je Sarajevo napustilo utakmicu a razlog je bio evidentan, suvišno je ponavljati.
Za navedenu radnju postoje sankcije i Sarajevo mora biti kažnjeno ako ćemo gledati pošteno i realno.
Pišem o faktima i pravilnicima.
Vaša priča je smješna.
Evo ih ko na Skupstini ss.ba foruma, pa se clanovi zakona izvlace sa googla u diskusijama i replikama.

Golem si Sarajevo kad se Mostarac i banjalucanin raspravljaju, izvlace zakone, clanove, akti u cilju da doznaju kakvu bi kaznu dobio :tokralju:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61455
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 21 mar 2024, 19:34

Spahic98 je napisao/la:
21 mar 2024, 19:32
DamirT je napisao/la:
21 mar 2024, 18:44
Spahic98 je napisao/la:
21 mar 2024, 18:40
slika
Kao i tvoj klub aBd. Isto kao da citam navijace Hajduka. Ovako su i oni pisali za HNS, a najvise krivice imaju u svojim redovima...
Dabogda vam Ukrajina zabila 5 golova u prvih 20 minuta.
Evo još jednog.


Golemi ste pitari, golemi. :bih:
Evribadi sej Željo
Željoooo

bagniadiluca
Postovi: 670
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 21 mar 2024, 19:45

Ajmo Bosno Bosno Bosno ajmo Hercegovinooo.....
LETS GO FIGHTER

Tatamata1946
Postovi: 1651
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tatamata1946 » 21 mar 2024, 19:48

svrakino1921 je napisao/la:
21 mar 2024, 17:45
Tatamata1946 je napisao/la:
21 mar 2024, 17:40
Koliko kostaju sad te ulaznice za reprezentaciju? Nisam bio otkad se prestalo igrati na Kosevu

slika


Bosna i Hercegovina - Island/Izrael
Utorak, 26. 03. 2024. 20:45 - Sarajevo, Stadion Grbavica

PLAYOFF UEFA Euro 2024

BiH vs Island / Izrael

26.03.2024. 20:45
Stadion Grbavica , Sarajevo

Cijene ulaznica:
Istok: 40 KM
Sjever: 30 KM
Jug: 20 KM
Ovako vazne utakmice su mogli na Kosevu igrati pred 35 hiljada a da karte budu duplo jeftinije

Avatar
stojko
Postovi: 1366
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 21 mar 2024, 19:57

Rusi utrpase turcima poker

Kamaga11
Postovi: 1622
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 21 mar 2024, 19:59

Treba reci pitarima da i njihov psiholog navija za BiH.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3306
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 21 mar 2024, 20:08

Virtu4l je napisao/la:
21 mar 2024, 19:27
FKSDoGroba je napisao/la:
21 mar 2024, 19:08
Hajdeee je napisao/la:
21 mar 2024, 19:00


🇺🇦
Hajdeee!
HAJDEEE!
Čisto da svi znate s kim imamo posla na ovim temama.
Manijaci, kakvi su vam čvarci?

Direktorcic
Postovi: 1681
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 21 mar 2024, 20:08

Protiv saveza, protiv pojedinaca,protiv sistema rada uvijek mozes biti protiv,ali protiv reprezentacije ciji si drzavljanin,ciji pasos pokazujes na granici, zbog koje su ocevi,dede,rodjaci,punci i zetovi dali svoju krv da bi ti postojao, protiv toga ne smijes nikako biti. U najmanju ruku smatram debilima svima one koji tako misle i navijaju protiv reprezentacije

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61455
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 21 mar 2024, 20:14

Bruka i sramota je ovo što rade.

Taman kad pomisliš da ne mogu pasti niže....
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3306
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 21 mar 2024, 20:16

Zamisli dovedes na tribinu ljude koji su skandirali ratku mladicu. Oklagijasi jel vas stid?

jurisicduska
Postovi: 4539
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 21 mar 2024, 20:26

Virtu4l je napisao/la:
21 mar 2024, 19:27
FKSDoGroba je napisao/la:
21 mar 2024, 19:08
Hajdeee je napisao/la:
21 mar 2024, 19:00


🇺🇦
Hajdeee!
HAJDEEE!
Čisto da svi znate s kim imamo posla na ovim temama.
Šta ti pričaš smeće jedno na transparent lešinara o Radovanu Karadzicu si napisao ovo

slika

I jesi smeće , nisam te nikad vrijeđao ali si licemjerno **** i smeće. Može admin obrisat šta hoce. Ti si i dalje jedna **** od čovjeka i nemaš nikakav princip u životu osim mržnje prema Sarajevu klubu.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15909
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 21 mar 2024, 20:27

url=https://postimages.org/]slika[/url]




Historijski trenutak: Bosna i Hercegovina otvorila pristupne pregovore s EU!


Idemo Zmajevi

Metropola je odradila svoje
Sad ste Vi na redu

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.