Eldar Ćivić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

19vendetta87
Postovi: 4624
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la 19vendetta87 » 21 mar 2024, 23:45

Al koja bi budala ganjala igraca sa lijeve na desnu stranu, a zna da je jedini igrac koji pokriva lijevu stranu?
Prosto ne mogu da shvatim da igrac koji vec 10 godina zivi od fudbala napravi takvu glupost...
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4224
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Ghuraba » 21 mar 2024, 23:57

Civic apsolutno nista nije kriv. Savo je od novembra znao da ce igrati s 3 pozadi i Kolasincem na lijevom stoperu. Znao je i da se u tih 4-5 mjeseci mogu povrijediti i Dedic i Gazibegovic, a i da se to moze desiti na nasoj utakmici. Imali su i vise nego dovoljno vremena da nadju mogucu zamjenu za bekovske pozicije, a odlucili su da to bude Eldar. Frajer u svakom intervjuu spomene da je zvao one koji poznaju ekipu, kao da to poznanstvo igra na terenu. I Eldin Adilovic poznaje Dzeku u dusu, pa neces valjda njega staviti na spisak. Kvalitet, kvalitet i jedino kvalitet je ono sto nama treba, i to po mogucnosti momci koji su naucili sutati loptu van BiH. On bi umjesto Anela uveo Gojkovica da je mogao igrati, a frajer nas izmasakrirao protiv Slovacke. Umjesto njega je morao staviti Kovacevica, koji nikad nije odigrao dobru utakmicu za reprezentaciju. Ovamo imas Bicakcica, koji je odigrao na desetine jakih utakmica i koji se ubio za ovakvih situacija. Sve dok se bude smatralo da je nebitno ko je 16. igrac reprezentacije i sve dok se ne bude imala kvalitetna zamjena na svakoj poziciji, mi cemo ovako zavrsavati sve bitne utakmice.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15351
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la feniksptica » 21 mar 2024, 23:58

Da sam krokodil sad bih ti glavu odgrizo
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Beduin
Postovi: 16358
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Beduin » 22 mar 2024, 00:00

Eldar Ćivić je dobio šansu u finišu utakmice, a dok je prolazi kroz mix zonu kratko je odgovorio "Nemam ja tu šta..", novinare nije ni doživio i napustio je stadion sa kapuljačom na glavi.
Eto nek ima Beduin tu šta, svojoj ti materi zet bio.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

19vendetta87
Postovi: 4624
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la 19vendetta87 » 22 mar 2024, 00:07

Njemu jos smijesno, lik opusten ko da smo prošli dalje...
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la soccerfan » 22 mar 2024, 00:11

Beduin je napisao/la:
22 mar 2024, 00:00
Eldar Ćivić je dobio šansu u finišu utakmice, a dok je prolazi kroz mix zonu kratko je odgovorio "Nemam ja tu šta..", novinare nije ni doživio i napustio je stadion sa kapuljačom na glavi.
Eto nek ima Beduin tu šta, svojoj ti materi zet bio.
Smece!!
Jbt greska se svakom desi al se trudi da je ispravi i bar se izvine. Ovaj smetljar ni to nije sposoban da napravi 🤮
Momci koji su dusu ispustili na terenu placu, Ovo se smije. Hadzikadunic, Gazibegovic placu momci. Zato i jesu tu Gdje jesu i bice u jos boljim klubovima.
Seo place. Momak full sprinta u 90oj minuti da izbije loptu , Ovo se dva metra od nje nonsalantno setka prema njoj 🤮 i logicno Seo stigao i izbio loptu.
Kud mu bar i samarcinu ne zalijepi majka da ga ne prepozna.
Sjeme ti se zatrlo dabogda 🙄
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la DamirT » 22 mar 2024, 00:24

kempes je napisao/la:
21 mar 2024, 23:11
Docekati ga kraljevski, platit mu iftar u Sarajevu kad dodje, ugostit ga fino
Dabogda ga doveli, pa vam syebao titulu u zadnjem kolu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Lewy21
Postovi: 663
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Lewy21 » 22 mar 2024, 00:26

Ako čitas forum ili ako neko tvoj čita, ovako kulturno i bez bilo kakve uvrede ili psovke ću te posavjetovati da se prestaneš baviti ovim sportom i da tražiš neki pristojan posao. Nije to nikakva sramota, a sramota je da se ti baviš ovim sportom i predstavljaš bilo koga.

Bez uvrede, nekad sam i ja bio dijete i mislio da imam skriveni talenat koji "papci nisu prepoznali". Neko mi je morao reći da je daleko od toga, samo što za razliku od tebe niko nije morao platiti to što nisam za lopte. A mi smo ovo tvoje skupo platili.

Nemaš ti tu šta? Imaš, prestani se baviti ovim sportom, ima dobrih poslova hvala Bogu. Samo nemoj ko Nedo Turković počet podcaste snimat o sportu u kojem nisi uspio, niti ćeš uspjeti, no offence.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la soccerfan » 22 mar 2024, 00:28

Lewy21 je napisao/la:
22 mar 2024, 00:26
Ako čitas forum ili ako neko tvoj čita, ovako kulturno i bez bilo kakve uvrede ili psovke ću te posavjetovati da se prestaneš baviti ovim sportom i da tražiš neki pristojan posao. Nije to nikakva sramota, a sramota je da se ti baviš ovim sportom i predstavljaš bilo koga.

Bez uvrede, nekad sam i ja bio dijete i mislio da imam skriveni talenat koji "papci nisu prepoznali". Neko mi je morao reći da je daleko od toga, samo što za razliku od tebe niko nije morao platiti to što nisam za lopte. A mi smo ovo tvoje skupo platili.

Nemaš ti tu šta? Imaš, prestani se baviti ovim sportom, ima dobrih poslova hvala Bogu. Samo nemoj ko Nedo Turković počet podcaste snimat o sportu u kojem nisi uspio, niti ćeš uspjeti, no offence.
:salut: :salut:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
bhsport
Postovi: 11292
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la bhsport » 22 mar 2024, 00:34

Lewy21 je napisao/la:
22 mar 2024, 00:26
Ako čitas forum ili ako neko tvoj čita, ovako kulturno i bez bilo kakve uvrede ili psovke ću te posavjetovati da se prestaneš baviti ovim sportom i da tražiš neki pristojan posao. Nije to nikakva sramota, a sramota je da se ti baviš ovim sportom i predstavljaš bilo koga.

Bez uvrede, nekad sam i ja bio dijete i mislio da imam skriveni talenat koji "papci nisu prepoznali". Neko mi je morao reći da je daleko od toga, samo što za razliku od tebe niko nije morao platiti to što nisam za lopte. A mi smo ovo tvoje skupo platili.

Nemaš ti tu šta? Imaš, prestani se baviti ovim sportom, ima dobrih poslova hvala Bogu. Samo nemoj ko Nedo Turković počet podcaste snimat o sportu u kojem nisi uspio, niti ćeš uspjeti, no offence.
I nemoj Eldare vise ni gledati reprezentaciju.
Ako te ne namaraju u svlačionici dobro si prosao.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la totasef1 » 22 mar 2024, 00:36

Dedic ozlijedjen igra cijelu utakmicu i sepajuci napusta stadion, vecini je stalo, neki placu a ovaj smrad se smije i pozdravlja se kao da je izgubio na bajramskom turniru. Nije potrcao kako treba. Kolasinac u 90+ stize punim sprintom loptu da ne ode u aut a ovaj klosar nece da potrci nego Kolasinac iz uklizavanja opet ulazi u duel i uzima loptu. Nije nama kriv ni Vico ni srbi nego evo ovakve balije seljacke sto odigra utakmicu preko k, ko da je prijateljska.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la soccerfan » 22 mar 2024, 00:38

totasef1 je napisao/la:
22 mar 2024, 00:36
Dedic ozlijedjen igra cijelu utakmicu i sepajuci napusta stadion, vecini je stalo, neki placu a ovaj smrad se smije i pozdravlja se kao da je izgubio na bajramskom turniru. Nije potrcao kako treba. Kolasinac u 90+ stize punim sprintom loptu da ne ode u aut a ovaj klosar nece da potrci nego Kolasinac iz uklizavanja opet ulazi u duel i uzima loptu. Nije nama kriv ni Vico ni srbi nego evo ovakve balije seljacke sto odigra utakmicu preko k, ko da je prijateljska.
Tako je. Da mu bar onda kod auta Kolasinac samarcinu zavali rodjena mater da ga ne prepozna. Sramota 🤮
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la DamirT » 22 mar 2024, 00:38

Možete li opisati situaciju iz 84. minute kada Ćivić ostaje gore, pravi grešku i ostavlja cijelu stranu praznu?

"Može se reći da je to njegova greška, ali prije svega moja što sam ga stavio, moja odgovornost"
Shvatio i Savo da je greska ovu oyebinu slati na teren. Savo, samo ne zovi smrada vise molim te.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
PikachuSA
Postovi: 315
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la PikachuSA » 22 mar 2024, 00:41

Lewy21 je napisao/la:
22 mar 2024, 00:26
Ako čitas forum ili ako neko tvoj čita, ovako kulturno i bez bilo kakve uvrede ili psovke ću te posavjetovati da se prestaneš baviti ovim sportom i da tražiš neki pristojan posao. Nije to nikakva sramota, a sramota je da se ti baviš ovim sportom i predstavljaš bilo koga.

Bez uvrede, nekad sam i ja bio dijete i mislio da imam skriveni talenat koji "papci nisu prepoznali". Neko mi je morao reći da je daleko od toga, samo što za razliku od tebe niko nije morao platiti to što nisam za lopte. A mi smo ovo tvoje skupo platili.

Nemaš ti tu šta? Imaš, prestani se baviti ovim sportom, ima dobrih poslova hvala Bogu. Samo nemoj ko Nedo Turković počet podcaste snimat o sportu u kojem nisi uspio, niti ćeš uspjeti, no offence.
Aferim, najbolji post na ovu temu :salut:
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la FoSte95 » 22 mar 2024, 00:43

Kako ovaj momak uopšte hljeb zarađuje od fudbala?
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la soccerfan » 22 mar 2024, 00:46

DamirT je napisao/la:
22 mar 2024, 00:38
Možete li opisati situaciju iz 84. minute kada Ćivić ostaje gore, pravi grešku i ostavlja cijelu stranu praznu?

"Može se reći da je to njegova greška, ali prije svega moja što sam ga stavio, moja odgovornost"
Shvatio i Savo da je greska ovu oyebinu slati na teren. Savo, samo ne zovi smrada vise molim te.
Ma corav je vidio 😂 Realno samo je trebao Seu vratiti na prirodnu poziciju beka i Mujakica na stopera. Mislim da mu je to bila primarna ideja koju je pominjao.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
coelho41
Postovi: 12696
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la coelho41 » 22 mar 2024, 00:49

Džeko Edin je 3-4 puta zatvarao pićkicu na beku, ej EDIN DŽEKO TI OBAVLJA TVOJ POSO, kako te nije sram pa još na kraju ono nabijanje lopte, nadam se da će te fino prihvatiti u Slogi u Tojšićima jer za bolje nisi :crazy: :crazy: :crazy:

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la harry_90 » 22 mar 2024, 00:51

Koju god uvredu da covjek napise za ovog maj.muna mala je.. idi ako imas obraza iste sekunde :puke:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
galia95
Postovi: 1033
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la galia95 » 22 mar 2024, 00:53

Ovu temu treba zaključati, satrati i zakopati bagerom! 👍😎

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la soccerfan » 22 mar 2024, 00:55

coelho41 je napisao/la:
22 mar 2024, 00:49
Džeko Edin je 3-4 puta zatvarao pićkicu na beku, ej EDIN DŽEKO TI OBAVLJA TVOJ POSO, kako te nije sram pa još na kraju ono nabijanje lopte, nadam se da će te fino prihvatiti u Slogi u Tojšićima jer za bolje nisi :crazy: :crazy: :crazy:
I Ovo dokle je dogurao ni on nezna kako je uspio
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.