Premijer liga BiH - aktuelno

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 28 mar 2024, 11:04

TurkishAirlines je napisao/la:
28 mar 2024, 10:58
Samo da provjerim jel ozdravio Vico :kafa: Ili je morao duplu liniju da povuce nakon sinocnje noci :kafa:

Potvrđena smjena Pilava s pozicije predsjednika UFSIKS-a
Sud presudio i Adis je na celu,kakva bagra je taj Pilav,pokusali metodama saveza da ponize i usutkaju al nisu uspjeli.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2148
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 28 mar 2024, 11:06

mosarajvosa83 je napisao/la:
28 mar 2024, 11:04
TurkishAirlines je napisao/la:
28 mar 2024, 10:58
Samo da provjerim jel ozdravio Vico :kafa: Ili je morao duplu liniju da povuce nakon sinocnje noci :kafa:

Potvrđena smjena Pilava s pozicije predsjednika UFSIKS-a
Sud presudio i Adis je na celu,kakva bagra je taj Pilav,pokusali metodama saveza da ponize i usutkaju al nisu uspjeli.
Fali nam ono od crnogorca... kako ono ide

Tik-Tak
Tik-Tak

:kafa:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Avatar
AvantiBL
Postovi: 1332
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 28 mar 2024, 11:11

donDondon je napisao/la:
28 mar 2024, 09:05
osipam se na to kao sta ces u drugom dresu,kakav mentalitet ,ko god tako misli vidi se da nije napustio svoje selo i svoju zabacenu kulturu.
Jel treba otac sa dijetetom koji ima dres da ide u kavez da gleda utakmicu
uostalom platim kartu kao i svi i ako imam dres sto ne bih mogao negdje na tribini sjesti,jel moram hodati okolo sa utokom da bi neko imao postovanje
Znači, ja kad bih došao sa djetetom u dresu Borca na istočnu tribinu Koševa, nebih imao nikakvih problema i bez problema bih pogledao utakmicu?
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926




08 jan 2024, 22:40

[quote=Torino post_id=9618469 time=1704750026 user_id=50401]
Zadatak Brune je da digne tele koje ne može na noge
[/quote]

Brkooo
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brkooo » 28 mar 2024, 11:13

Ministarstvo pravde Kantona Sarajevo: Mulahasanović je predsjednik USiIKS

Pocela je borba za spas BH fudbala. Idu uskoro i izbori za kantonalne saveze. Iskreno se nadam, da ce i Zeljo i Sarajevo biti pametni, sjesti i dogovoriti se oko ovoga, a ne da nas predstavljaju balije u vidu raznih Colpi, Spahica, Pilava, Dzemidzica itd..

Isto se nadam da ce se i u drugim kantonima na izbore prijaviti posteni i casni ljudi, ljudi koji zele iskljucivo da unaprijede sport i da necemo vise gledati razne Durice, Husice, Rascice itd. Tako ce nam svima biti bolje i nas fudbal ce ozdraviti..

Ovaj Rascic je npr. doktorirao nepotizam i svog sina Admira koji nema nikakve kompetencije uvalio na mjesto selektora kadetske reprezentacije. Treniras neki znj klub(Azot iz Vitkovica) u drugoj ligi federacije(treci rang takmicenja) i babo ti izlobira da dobijes selektorsko mjesto. :puke:
Zadnja izmjena: Brkooo, dana/u 28 mar 2024, 11:16, ukupno mijenjano 1 put.

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AlemC85 » 28 mar 2024, 11:14

TurkishAirlines je napisao/la:
28 mar 2024, 10:58
Samo da provjerim jel ozdravio Vico :kafa: Ili je morao duplu liniju da povuce nakon sinocnje noci :kafa:

Potvrđena smjena Pilava s pozicije predsjednika UFSIKS-a
Konacno da je Pilavu dosao kraj. Ovo govorim kao navijac Veleza. Jer taj isti Pilav je najvise stete nanosio upravo probosanskim klubovima. Mislim na sudjenje utakmica.

Kad je Hasic kaznjen i Velez, tada je on bio alfa i omega u delegiranju sudija, koji su i doveli do prekida utakmice u Mostaru.


Ali trebat ce dosta vremena da se stanje vrati u normalu, nakon sto Vico bude najuren iz Saveza. Bit ce tesko.

I jos nesto. Mislim da su pojedinci postali dosadni stalno svadjanje navijaca Sarajeva, Veleza, Zelje, dok Vico i co sahranjuju ono malo sporta sto je jos ostalo.

19vendetta87
Postovi: 4623
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 28 mar 2024, 11:15

AvantiBL je napisao/la:
28 mar 2024, 11:11
donDondon je napisao/la:
28 mar 2024, 09:05
osipam se na to kao sta ces u drugom dresu,kakav mentalitet ,ko god tako misli vidi se da nije napustio svoje selo i svoju zabacenu kulturu.
Jel treba otac sa dijetetom koji ima dres da ide u kavez da gleda utakmicu
uostalom platim kartu kao i svi i ako imam dres sto ne bih mogao negdje na tribini sjesti,jel moram hodati okolo sa utokom da bi neko imao postovanje
Znači, ja kad bih došao sa djetetom u dresu Borca na istočnu tribinu Koševa, nebih imao nikakvih problema i bez problema bih pogledao utakmicu?
Ne mozes porediti bas klubove rivale, i ostale klubove koje nemaju ultra navijace.
Zamisli igra Tuzla City protiv Igmana, i ne smijes doci u dresu na utakmicu koja ne predstavlja nikakav siguronosni rizik...ista stvar sa Posusjem i GOSKom
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Tempero
Postovi: 521
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 28 mar 2024, 11:19

TurkishAirlines je napisao/la:
28 mar 2024, 10:37
Riziko je napisao/la:
28 mar 2024, 09:25
Znači Srbi na čelu saveza do 2034. Hvala Mirviću :bih:
Raspitaj se sta se desava sa Vicom :kafa:
Gdje se moze raspitati oko toga ili nam ti napisi? Zanima sve.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12899
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pantelija » 28 mar 2024, 11:27

Tik-tak 🇲🇪🇲🇪
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
feniksptica
Postovi: 15350
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 28 mar 2024, 11:31

Najgore im od svega sto moraju navijat za Sarajevo jos par utakmica.

TIK TAK..
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Suvorov
Postovi: 1459
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 28 mar 2024, 11:36

Zutti je napisao/la:
28 mar 2024, 10:24
U Evropi je sasvim normalno da na stadion najvećeg rivala dođeš u dresu svog kluba, podržavaš svoju ekipu (na normalan način), proslaviš golove svoje ekipe (na normalan način) i odeš sa stadiona bez da te bilo ko ružno pogleda, ali šta da objašnjavam ljudima kojima vrhunac "navijanja" za "svoj" klub predstavlja skandiranje presuđenim ratnim zločincima, "ubij turčina", pogrdnih skandiranja za Srebrenicu i slično.
Ajde retarde, napadate Grahovca u loži, sta bi tek bilo da je bio medju masom na zapadu, a da ne pricamo za istok.

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 28 mar 2024, 11:36

Pantelija je napisao/la:
28 mar 2024, 11:27
Tik-tak 🇲🇪🇲🇪
Da podsjetim Vicine pudlice sta sam juće rekao.
OsmaDolazi je napisao/la:
27 mar 2024, 15:44

Kakva pobjeda? Šta pričaš? Tek smo krenuli druže. Tek će a boli :mrgreen:
Ništa je ovo šta vas čeka. Ovi iz Fudbalskog Saveza Kantona Sarajevo su okusili već. Prvo domaće prevarante nagaziti, za ostale ćemo lahko !

Budi mi pozdravljen.

PS Nikada nije bilo "vidjećemo smiju li oduzeti", jer znamo šta smo uradili. Dobili smo najmanju moguću kaznu koja će biti jos manja nakon zalbe. A vi kao tako mocan klub i kao takav mocan Vicko koji sve kontroliše je mogao samo da odgađa sjednice i tersa svojim pushikurcima. :wave:
A ovo je tek pocetak sta ih ceka. A za ove sto su odbili borbu protiv saveza, koje Vico kupi rijecima da ce ih pogurati za opstanak i pogurati u borbi za evropu mogu samo poruciti... TIK - TAK ! :mrgreen:

Naljutili ste gospodina Mirvica, ZATO STO STE BEZOBRAZNI ! Da niste bezobrazni, mogli bi se i vi nadati ćemu.

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 28 mar 2024, 11:43

Suvorov je napisao/la:
28 mar 2024, 11:36
Zutti je napisao/la:
28 mar 2024, 10:24
U Evropi je sasvim normalno da na stadion najvećeg rivala dođeš u dresu svog kluba, podržavaš svoju ekipu (na normalan način), proslaviš golove svoje ekipe (na normalan način) i odeš sa stadiona bez da te bilo ko ružno pogleda, ali šta da objašnjavam ljudima kojima vrhunac "navijanja" za "svoj" klub predstavlja skandiranje presuđenim ratnim zločincima, "ubij turčina", pogrdnih skandiranja za Srebrenicu i slično.
Ajde retarde, napadate Grahovca u loži, sta bi tek bilo da je bio medju masom na zapadu, a da ne pricamo za istok.
Moramo prebiti Vranjesove tuneldzije,mnogi su zaplatili u poznatom banjaluckom tunelu bez ikakve kazne,moramo malo vase metode pocet koristiti. Nikako da naucite da komunicirate bez uvreda?

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 28 mar 2024, 11:45

Brkooo je napisao/la:
28 mar 2024, 11:13
Ministarstvo pravde Kantona Sarajevo: Mulahasanović je predsjednik USiIKS

Pocela je borba za spas BH fudbala. Idu uskoro i izbori za kantonalne saveze. Iskreno se nadam, da ce i Zeljo i Sarajevo biti pametni, sjesti i dogovoriti se oko ovoga, a ne da nas predstavljaju balije u vidu raznih Colpi, Spahica, Pilava, Dzemidzica itd..

Isto se nadam da ce se i u drugim kantonima na izbore prijaviti posteni i casni ljudi, ljudi koji zele iskljucivo da unaprijede sport i da necemo vise gledati razne Durice, Husice, Rascice itd. Tako ce nam svima biti bolje i nas fudbal ce ozdraviti..

Ovaj Rascic je npr. doktorirao nepotizam i svog sina Admira koji nema nikakve kompetencije uvalio na mjesto selektora kadetske reprezentacije. Treniras neki znj klub(Azot iz Vitkovica) u drugoj ligi federacije(treci rang takmicenja) i babo ti izlobira da dobijes selektorsko mjesto. :puke:
Odmah da razjasnimo od Želje nema nista sto se tice borbe za nas fudbal. Jedino ljudi iz Veleza su se javili sinoc na online sastanku. Sinocnjim postupkom Vaso Miskin je pokazao da je Sebijina ku.jica, i da hvala Bogu pa imamo trojku koja vec uveliko radi sa FKS i FKV na pronalaženju riješenja za spas fudbala u Sarajevu. Sinoc je uprava Vaso Miskin Crni odbila neformalni sastanak sa pojedinim ljudima iz KS I FBIH. Cak sta vise oficijalno stali na stranu SDA i njihovih kriminalca u savezu. Cak im je zaprijecenop da sredstva koja su trebali dobiti ce biti stavljena na cekanje.

Mi imamo nasu borbu, oni svoju. Razlika postoji izmedju nas u svakom segmentu i hvala Bogu pa me stari naucio pravim vrijednostima ! :bih:

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 28 mar 2024, 11:46

OsmaDolazi je napisao/la:
28 mar 2024, 11:36
Pantelija je napisao/la:
28 mar 2024, 11:27
Tik-tak 🇲🇪🇲🇪
Da podsjetim Vicine pudlice sta sam juće rekao.
OsmaDolazi je napisao/la:
27 mar 2024, 15:44

Kakva pobjeda? Šta pričaš? Tek smo krenuli druže. Tek će a boli :mrgreen:
Ništa je ovo šta vas čeka. Ovi iz Fudbalskog Saveza Kantona Sarajevo su okusili već. Prvo domaće prevarante nagaziti, za ostale ćemo lahko !

Budi mi pozdravljen.

PS Nikada nije bilo "vidjećemo smiju li oduzeti", jer znamo šta smo uradili. Dobili smo najmanju moguću kaznu koja će biti jos manja nakon zalbe. A vi kao tako mocan klub i kao takav mocan Vicko koji sve kontroliše je mogao samo da odgađa sjednice i tersa svojim pushikurcima. :wave:
A ovo je tek pocetak sta ih ceka. A za ove sto su odbili borbu protiv saveza, koje Vico kupi rijecima da ce ih pogurati za opstanak i pogurati u borbi za evropu mogu samo poruciti... TIK - TAK ! :mrgreen:

Naljutili ste gospodina Mirvica, ZATO STO STE BEZOBRAZNI ! Da niste bezobrazni, mogli bi se i vi nadati ćemu.
Znaci Cuni je srusio Pilava,ide to sve lagano svojim tokom,idemo postovati institucije saveza kako ovi pored Mostara rekose.

Avatar
Beli98
Postovi: 1276
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 28 mar 2024, 11:49

Nadam se da Velez nece razocarati :kafa:
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 28 mar 2024, 11:49

OsmaDolazi je napisao/la:
28 mar 2024, 11:36
Pantelija je napisao/la:
28 mar 2024, 11:27
Tik-tak 🇲🇪🇲🇪
Da podsjetim Vicine pudlice sta sam juće rekao.
OsmaDolazi je napisao/la:
27 mar 2024, 15:44

Kakva pobjeda? Šta pričaš? Tek smo krenuli druže. Tek će a boli :mrgreen:
Ništa je ovo šta vas čeka. Ovi iz Fudbalskog Saveza Kantona Sarajevo su okusili već. Prvo domaće prevarante nagaziti, za ostale ćemo lahko !

Budi mi pozdravljen.

PS Nikada nije bilo "vidjećemo smiju li oduzeti", jer znamo šta smo uradili. Dobili smo najmanju moguću kaznu koja će biti jos manja nakon zalbe. A vi kao tako mocan klub i kao takav mocan Vicko koji sve kontroliše je mogao samo da odgađa sjednice i tersa svojim pushikurcima. :wave:
A ovo je tek pocetak sta ih ceka. A za ove sto su odbili borbu protiv saveza, koje Vico kupi rijecima da ce ih pogurati za opstanak i pogurati u borbi za evropu mogu samo poruciti... TIK - TAK ! :mrgreen:

Naljutili ste gospodina Mirvica, ZATO STO STE BEZOBRAZNI ! Da niste bezobrazni, mogli bi se i vi nadati ćemu.
Zar nije bilo: ne mogu nam bodove oduzeti, drugo je takmicenje u pitanju :?

nekoIzMostara
Postovi: 4089
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nekoIzMostara » 28 mar 2024, 11:50

Nakon sto su izrecene kazne, da se vratimo onom sto nas ceka.

Sutra aBd natamburati strumfove, njih u federalku poslati, a mi u Evropu i svi sretni :bih:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 28 mar 2024, 11:50

OsmaDolazi je napisao/la:
28 mar 2024, 11:45
Brkooo je napisao/la:
28 mar 2024, 11:13
Ministarstvo pravde Kantona Sarajevo: Mulahasanović je predsjednik USiIKS

Pocela je borba za spas BH fudbala. Idu uskoro i izbori za kantonalne saveze. Iskreno se nadam, da ce i Zeljo i Sarajevo biti pametni, sjesti i dogovoriti se oko ovoga, a ne da nas predstavljaju balije u vidu raznih Colpi, Spahica, Pilava, Dzemidzica itd..

Isto se nadam da ce se i u drugim kantonima na izbore prijaviti posteni i casni ljudi, ljudi koji zele iskljucivo da unaprijede sport i da necemo vise gledati razne Durice, Husice, Rascice itd. Tako ce nam svima biti bolje i nas fudbal ce ozdraviti..

Ovaj Rascic je npr. doktorirao nepotizam i svog sina Admira koji nema nikakve kompetencije uvalio na mjesto selektora kadetske reprezentacije. Treniras neki znj klub(Azot iz Vitkovica) u drugoj ligi federacije(treci rang takmicenja) i babo ti izlobira da dobijes selektorsko mjesto. :puke:
Odmah da razjasnimo od Želje nema nista sto se tice borbe za nas fudbal. Jedino ljudi iz Veleza su se javili sinoc na online sastanku. Sinocnjim postupkom Vaso Miskin je pokazao da je Sebijina ku.jica, i da hvala Bogu pa imamo trojku koja vec uveliko radi sa FKS i FKV na pronalaženju riješenja za spas fudbala u Sarajevu. Sinoc je uprava Vaso Miskin Crni odbila neformalni sastanak sa pojedinim ljudima iz KS I FBIH. Cak sta vise oficijalno stali na stranu SDA i njihovih kriminalca u savezu. Cak im je zaprijecenop da sredstva koja su trebali dobiti ce biti stavljena na cekanje.

Mi imamo nasu borbu, oni svoju. Razlika postoji izmedju nas u svakom segmentu i hvala Bogu pa me stari naucio pravim vrijednostima ! :bih:
Oni su odavno samo klub preko kojeg se podmiruju dugovi,klub koji je vicina kuja i od ovih iz saveza to znaju svi,ikebane obicne kao sto sam rekao. Nikakve apsolutno sastanke sa njima,doce oni sami da pokucaju na nasa vrata kao i do sada.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12899
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pantelija » 28 mar 2024, 11:51

Neko u borbi za bolje sutra, s neko za opstanak... Svako kakve su mu mogucnosti i moral 🥱
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 28 mar 2024, 11:53

tutankamon1905 je napisao/la:
28 mar 2024, 11:49
OsmaDolazi je napisao/la:
28 mar 2024, 11:36
Pantelija je napisao/la:
28 mar 2024, 11:27
Tik-tak 🇲🇪🇲🇪
Da podsjetim Vicine pudlice sta sam juće rekao.
OsmaDolazi je napisao/la:
27 mar 2024, 15:44

Kakva pobjeda? Šta pričaš? Tek smo krenuli druže. Tek će a boli :mrgreen:
Ništa je ovo šta vas čeka. Ovi iz Fudbalskog Saveza Kantona Sarajevo su okusili već. Prvo domaće prevarante nagaziti, za ostale ćemo lahko !

Budi mi pozdravljen.

PS Nikada nije bilo "vidjećemo smiju li oduzeti", jer znamo šta smo uradili. Dobili smo najmanju moguću kaznu koja će biti jos manja nakon zalbe. A vi kao tako mocan klub i kao takav mocan Vicko koji sve kontroliše je mogao samo da odgađa sjednice i tersa svojim pushikurcima. :wave:
A ovo je tek pocetak sta ih ceka. A za ove sto su odbili borbu protiv saveza, koje Vico kupi rijecima da ce ih pogurati za opstanak i pogurati u borbi za evropu mogu samo poruciti... TIK - TAK ! :mrgreen:

Naljutili ste gospodina Mirvica, ZATO STO STE BEZOBRAZNI ! Da niste bezobrazni, mogli bi se i vi nadati ćemu.
Zar nije bilo: ne mogu nam bodove oduzeti, drugo je takmicenje u pitanju :?
Zar nije bilo 100k minimalno,6 do 12 bodova,suspendovan stadion? 3 boda do sljedece zalbe i tuzbe polako samo. Znam da je mnogima muka al hajd bice bolje. Nego sad ce na vase da udari,da vidimo onda reakcije.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Balorda, Cernica22 i 39 gostiju.