Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15910
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BosniaBoston » 01 apr 2024, 14:52

Marsal je napisao/la:
01 apr 2024, 14:36
scholsey je napisao/la:
01 apr 2024, 14:29
Marsal je napisao/la:
01 apr 2024, 14:11
Ja imam tinitus koji se vremenom samo pojačava, ovako nešto bi mi život spasilo.
E jbg ako ti takav iz Zenice nisi u stanju bilo šta od ovoga nabaviti. :mrgreen:

Stvarno mi teško u to povjerovati.. da ne kažem nemoguće. :kafa:
Ne želim da pušim travu nit da se navučem na istu. Dugotrajno konzumiranje iste je mnoge dovelo do propasti ili same ivice. Previše slučajeva znam iz vlastitog iskustva nažalost gdje su neki divni ljudi otišli u qrac.

Volio bih da postoji upotreba u medicinske svrhe gdje tačno znam šta kupujem i koja doza je potrebna za moj slučaj/stanje.

Evo pogledaj forumaša @Chillya_rz, nekad veliki travar danas opijen religijom. Što mi to treba :mrgreen:
Mislim da to nije toliko ni do trave koliko je do toga što su intenzivni pušači inače ljudi kod kojih je počela vladati indiferencija, apatija, ljenost, digli ruke od sebe itd. pa se okrenu tome
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
scholsey
Postovi: 1824
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la scholsey » 01 apr 2024, 15:01

Marsal je napisao/la:
01 apr 2024, 14:36
Ne želim da pušim travu nit da se navučem na istu. Dugotrajno konzumiranje iste je mnoge dovelo do propasti ili same ivice. Previše slučajeva znam iz vlastitog iskustva nažalost gdje su neki divni ljudi otišli u qrac.

Volio bih da postoji upotreba u medicinske svrhe gdje tačno znam šta kupujem i koja doza je potrebna za moj slučaj/stanje.

Evo pogledaj forumaša @Chillya_rz, nekad veliki travar danas opijen religijom. Što mi to treba :mrgreen:
Nisam ni rekao da pušiš, nego da vidiš sa haverima da ti skontaju neki čaj, sok, lizalo, štaveć. :zviz:

Znam bolan da si upoznat sa svim rizicima. Normala si momak, iz Zenice.. ja stvarno ne znam nijednog sličnog (a znam ih baš podosta) da nije odlično upućen u ovu temu. Zato se i zajebavam. :mrgreen:

A to kod Chillya je poznat put. Obično to tako ide poslije intenzivnog šiljenja u mladosti.. il' džamija, il' igla, il' Jagomir. Baš je malo onih koji iole normalni izađu iz svega toga.

Vjeruj da to odlično znam, zato i pišem da nije za svakoga. Kolko god banalizovali šilju zadnjih godina, daleko je to od neke zajebancije.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2300
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye22 » 01 apr 2024, 15:02

Ko ne zna granice ili ko je uzima da bi njemu kao lakse bilo, i ne treba je onda uzimati. Milijardu ljudi pije pivu ponekad pa ne znaci da se nacrtaju u 7 ujutru u kaficu po klipacu svako jutro, tj da su kroneri. Nisu svi alkoholicari. Isto je i s travom.

Avatar
Judd
Postovi: 1143
Pridružen/a: 29 okt 2023, 21:16
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Judd » 01 apr 2024, 15:23

Ovog Čengića će mafija iz Starog Grada smaknuti :crazy:

soko
Postovi: 3851
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la soko » 01 apr 2024, 15:31

scholsey je napisao/la:
01 apr 2024, 15:01
Marsal je napisao/la:
01 apr 2024, 14:36
Ne želim da pušim travu nit da se navučem na istu. Dugotrajno konzumiranje iste je mnoge dovelo do propasti ili same ivice. Previše slučajeva znam iz vlastitog iskustva nažalost gdje su neki divni ljudi otišli u qrac.

Volio bih da postoji upotreba u medicinske svrhe gdje tačno znam šta kupujem i koja doza je potrebna za moj slučaj/stanje.

Evo pogledaj forumaša @Chillya_rz, nekad veliki travar danas opijen religijom. Što mi to treba :mrgreen:
Nisam ni rekao da pušiš, nego da vidiš sa haverima da ti skontaju neki čaj, sok, lizalo, štaveć. :zviz:

Znam bolan da si upoznat sa svim rizicima. Normala si momak, iz Zenice.. ja stvarno ne znam nijednog sličnog (a znam ih baš podosta) da nije odlično upućen u ovu temu. Zato se i zajebavam. :mrgreen:

A to kod Chillya je poznat put. Obično to tako ide poslije intenzivnog šiljenja u mladosti.. il' džamija, il' igla, il' Jagomir. Baš je malo onih koji iole normalni izađu iz svega toga.

Vjeruj da to odlično znam, zato i pišem da nije za svakoga. Kolko god banalizovali šilju zadnjih godina, daleko je to od neke zajebancije.
Treba se paziti koliko thc mg ima. Ja nikad nisam bio pusac, cigare mozda probao 2-3 puta. Travu mozda 3 puta samo nako da probam. Samo jednom mi sljela, igrao fifu sa jaranom.
Sto se tice gumeni bombona, sokova, kisele za ovako raju sto samo nekad konzumira 5mg neces biti high. 10 puknes k'o tuka.
Ja pijem samo radi problema sa spavanjem. Uvjek ispod 5, ne pase mi taj high osjecaj

Avatar
GefufnaII
Postovi: 292
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 01 apr 2024, 15:45

Ja zadnji put ispusio 400mg thc, nisam usao na forum 4 mjeseca. :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Marsal
Postovi: 22814
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Marsal » 01 apr 2024, 15:48

scholsey je napisao/la:
01 apr 2024, 15:01

Nisam ni rekao da pušiš, nego da vidiš sa haverima da ti skontaju neki čaj, sok, lizalo, štaveć. :zviz:

Znam bolan da si upoznat sa svim rizicima. Normala si momak, iz Zenice.. ja stvarno ne znam nijednog sličnog (a znam ih baš podosta) da nije odlično upućen u ovu temu. Zato se i zajebavam. :mrgreen:

A to kod Chillya je poznat put. Obično to tako ide poslije intenzivnog šiljenja u mladosti.. il' džamija, il' igla, il' Jagomir. Baš je malo onih koji iole normalni izađu iz svega toga.

Vjeruj da to odlično znam, zato i pišem da nije za svakoga. Kolko god banalizovali šilju zadnjih godina, daleko je to od neke zajebancije.
:thumbup: za boldano.

Toliko slučajeva znam omladine koja je pukla od droge, to je strašno. Sve mladi ljudi. Svi su krenuli sa travom. Neki su otišli na speed itd, a dosta njih se izvrnulo i samo od trave mada su to iskreno bila pretjerivanja i napušavanje svaki dan.

Volio bih nešto ovako ko @soko, da mi stručno lice prepiše terapiju i da se držim toga. Tinitus je užasan i nema šta sve nisam pokušao, ne pomaže. Noćima živa patnja zaspat, uspijem tek kad me umor savlada pa se onesvjestim.

Trebalo bi ozbiljno razmisliti o marihuani u medicinskim svrhama, a i onako dekriminalizovati je ali zato ozbiljno udariti na ostale droge.

Evo večeras idem u noćnu sa kolegom koji je puk'o od droga, maše rukama, pjeva, galami, priča sa nekim koga nema pa se odvali smijat 3 sata bez prestanka ko Joker.

Kaže neko jutro nisam svunoć spavo, došla mi nane pa se ispričali, nana mu umrla prije 7 godina :roll:

Paranoični šizofrenik od A do Ž. Moram se ključat u kancelariji kad sam sam, a po terenu nosim rocange u mantilu grob te yebo.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

soko
Postovi: 3851
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la soko » 01 apr 2024, 15:55

Marsal je napisao/la:
01 apr 2024, 15:48
scholsey je napisao/la:
01 apr 2024, 15:01

Nisam ni rekao da pušiš, nego da vidiš sa haverima da ti skontaju neki čaj, sok, lizalo, štaveć. :zviz:

Znam bolan da si upoznat sa svim rizicima. Normala si momak, iz Zenice.. ja stvarno ne znam nijednog sličnog (a znam ih baš podosta) da nije odlično upućen u ovu temu. Zato se i zajebavam. :mrgreen:

A to kod Chillya je poznat put. Obično to tako ide poslije intenzivnog šiljenja u mladosti.. il' džamija, il' igla, il' Jagomir. Baš je malo onih koji iole normalni izađu iz svega toga.

Vjeruj da to odlično znam, zato i pišem da nije za svakoga. Kolko god banalizovali šilju zadnjih godina, daleko je to od neke zajebancije.
:thumbup: za boldano.

Toliko slučajeva znam omladine koja je pukla od droge, to je strašno. Sve mladi ljudi. Svi su krenuli sa travom. Neki su otišli na speed itd, a dosta njih se izvrnulo i samo od trave mada su to iskreno bila pretjerivanja i napušavanje svaki dan.

Volio bih nešto ovako ko @soko, da mi stručno lice prepiše terapiju i da se držim toga. Tinitus je užasan i nema šta sve nisam pokušao, ne pomaže. Noćima živa patnja zaspat, uspijem tek kad me umor savlada pa se onesvjestim.

Trebalo bi ozbiljno razmisliti o marihuani u medicinskim svrhama, a i onako dekriminalizovati je ali zato ozbiljno udariti na ostale droge.

Evo večeras idem u noćnu sa kolegom koji je puk'o od droga, maše rukama, pjeva, galami, priča sa nekim koga nema pa se odvali smijat 3 sata bez prestanka ko Joker.

Kaže neko jutro nisam svunoć spavo, došla mi nane pa se ispričali, nana mu umrla prije 7 godina :roll:

Paranoični šizofrenik od A do Ž. Moram se ključat u kancelariji kad sam sam, a po terenu nosim rocange u mantilu grob te yebo.
Jel dolazis kod sestre? Ako budes isao u chicago, tamo je legalno.
Californija isto. Probaj, samo ispod 5mg, pred spavanje. Treba mozda neki 40 minuta da ti prodje kroz sistem.
Znam i ja raje sto su pukli, al to je vecinom kod ljudi koji imaju probleme ovisnosti. Bilo sta, alkohol, kocka, droga.

Avatar
scholsey
Postovi: 1824
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la scholsey » 01 apr 2024, 16:29

Marsal je napisao/la:
01 apr 2024, 15:48
scholsey je napisao/la:
01 apr 2024, 15:01

Nisam ni rekao da pušiš, nego da vidiš sa haverima da ti skontaju neki čaj, sok, lizalo, štaveć. :zviz:

Znam bolan da si upoznat sa svim rizicima. Normala si momak, iz Zenice.. ja stvarno ne znam nijednog sličnog (a znam ih baš podosta) da nije odlično upućen u ovu temu. Zato se i zajebavam. :mrgreen:

A to kod Chillya je poznat put. Obično to tako ide poslije intenzivnog šiljenja u mladosti.. il' džamija, il' igla, il' Jagomir. Baš je malo onih koji iole normalni izađu iz svega toga.

Vjeruj da to odlično znam, zato i pišem da nije za svakoga. Kolko god banalizovali šilju zadnjih godina, daleko je to od neke zajebancije.
:thumbup: za boldano.

Toliko slučajeva znam omladine koja je pukla od droge, to je strašno. Sve mladi ljudi. Svi su krenuli sa travom. Neki su otišli na speed itd, a dosta njih se izvrnulo i samo od trave mada su to iskreno bila pretjerivanja i napušavanje svaki dan.

Volio bih nešto ovako ko @soko, da mi stručno lice prepiše terapiju i da se držim toga. Tinitus je užasan i nema šta sve nisam pokušao, ne pomaže. Noćima živa patnja zaspat, uspijem tek kad me umor savlada pa se onesvjestim.

Trebalo bi ozbiljno razmisliti o marihuani u medicinskim svrhama, a i onako dekriminalizovati je ali zato ozbiljno udariti na ostale droge.

Evo večeras idem u noćnu sa kolegom koji je puk'o od droga, maše rukama, pjeva, galami, priča sa nekim koga nema pa se odvali smijat 3 sata bez prestanka ko Joker.

Kaže neko jutro nisam svunoć spavo, došla mi nane pa se ispričali, nana mu umrla prije 7 godina :roll:

Paranoični šizofrenik od A do Ž. Moram se ključat u kancelariji kad sam sam, a po terenu nosim rocange u mantilu grob te yebo.
Sve znam drug. Nagledao sam se raje (čak i neke od najboljih drugova) kako zbog naizgled zajebancije zaglave na psihijatriji.. i još puno gore stvari, kojih se ne želim ni prisjećati.

Jedno vrijeme na faxu sam i sam nevjerovatno pretjerivao sa šiljom (a onda i sa ostalim glupostima, jer to vuče jedno drugo). Zamalo si život nisam uništio. Al eto, hvala Bogu pa sam nadošao.

Ipak sam apsolutno za legalizaciju u medicinske svrhe. Recimo, žena je godinama imala problema sa nesanicom i apetitom. Ama nema šta nije pokušavala - od nekih biljnih preparata do high level tableta i šta ti ja znam čega. Ništa ne pomaže. Zadnjih par godina, kad joj se tako zgurdumi s vremena na vrijeme, napravimo kolačiće i sve top. Meni opet isključivo služi za opuštanje i spuštanje nivoa stresa.

I opet, ne mogu dovoljno naglasiti koliko je bitno biti sam sa sobom čist, da bi cjelokupno iskustvo proteklo okej. Šilja i gudra generalno otvaraju dimenzije za koje insan ne zna da uopšte postoje. Praaavo je zajebano kad ih tek u takvim stanjima spoznaješ. Nema toga u knjigama, vjerujte mi.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
GefufnaII
Postovi: 292
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 01 apr 2024, 16:47

scholsey je napisao/la:
01 apr 2024, 16:29
Šilja i gudra generalno otvaraju dimenzije za koje insan ne zna da uopšte postoje. Praaavo je zajebano kad ih tek u takvim stanjima spoznaješ. Nema toga u knjigama, vjerujte mi.
Kod mene jednom trip da je forumska administracija usljed pada prihoda angazovala farmu azijskih botova. Strasno transcedentalno iskustvo. :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

19vendetta87
Postovi: 4978
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la 19vendetta87 » 01 apr 2024, 16:56

Marsal je napisao/la:
01 apr 2024, 15:48

Evo večeras idem u noćnu sa kolegom koji je puk'o od droga, maše rukama, pjeva, galami, priča sa nekim koga nema pa se odvali smijat 3 sata bez prestanka ko Joker.

Kaže neko jutro nisam svunoć spavo, došla mi nane pa se ispričali, nana mu umrla prije 7 godina :roll:

Paranoični šizofrenik od A do Ž. Moram se ključat u kancelariji kad sam sam, a po terenu nosim rocange u mantilu grob te yebo.
Kako takav lik uopste može dobiti posao, ako je psihicki nestabilan? Tj.zasto bi uopste neko rizikovao da ga zaposli
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Marsal
Postovi: 22814
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Marsal » 01 apr 2024, 17:13

19vendetta87 je napisao/la:
01 apr 2024, 16:56
Marsal je napisao/la:
01 apr 2024, 15:48

Evo večeras idem u noćnu sa kolegom koji je puk'o od droga, maše rukama, pjeva, galami, priča sa nekim koga nema pa se odvali smijat 3 sata bez prestanka ko Joker.

Kaže neko jutro nisam svunoć spavo, došla mi nane pa se ispričali, nana mu umrla prije 7 godina :roll:

Paranoični šizofrenik od A do Ž. Moram se ključat u kancelariji kad sam sam, a po terenu nosim rocange u mantilu grob te yebo.
Kako takav lik uopste može dobiti posao, ako je psihicki nestabilan? Tj.zasto bi uopste neko rizikovao da ga zaposli
Pa nije bio takav kad je dobio, to u međuvremenu. I mi se masovno žalimo na njega ali jok, kaže napišite svi pisanu prijavu i potpišite se pa ćemo ga poslat na vanredni sistematski.

A haj uradi to, lud 100%. Ubiće te i izaći prekosutra iz pritvora, a neće ni bit osuđen. Zapravo već je nekim kolegama bušio gume i lomio brisače i retrovizore i išparao auta kad su se žalili na njega.

Pa ga jedan mjesec pošalju npr u Kakanj, jedan u radionicu, jedan u drugu radionicu, pa mu mijenja turnus stalno itd. Eto ovaj mjesec mu došao red sa mnom da radi :rol:

Lik npr nekoliko puta svima ispreturo ormariće, pa im stavi sekundarno u katance svako drugi mjesec itd i niko ništa. Najgore što neće da radi :rol: donese tv, pušta neki rap i šmrče.

Tempirana bomba. Pitanje je dana kad će nekog ubit.

Dolazi nedavno i pita me mrtav ozbiljan, "šapuće li tebi iko na uho?", ma ponekad reko. "Aha, dobro je, ja mislio samo meni".

Prije par mjeseci idem na teren, on 20 metara iza mene i sve maše čekićem i galami ostavite me na miru. Ja se okrenem on sam, nigdje nikog :|

Pa ulazim u njegovu alatnicu da mu nešto kažem njega ubi priča, reko priča s nekim ili na mobitelu, ja unutra on opet sam.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

RollMan
Postovi: 3399
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la RollMan » 01 apr 2024, 17:16

“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
scholsey
Postovi: 1824
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la scholsey » 01 apr 2024, 17:19

GefufnaII je napisao/la:
01 apr 2024, 16:47
scholsey je napisao/la:
01 apr 2024, 16:29
Šilja i gudra generalno otvaraju dimenzije za koje insan ne zna da uopšte postoje. Praaavo je zajebano kad ih tek u takvim stanjima spoznaješ. Nema toga u knjigama, vjerujte mi.
Kod mene jednom trip da je forumska administracija usljed pada prihoda angazovala farmu azijskih botova. Strasno transcedentalno iskustvo. :mrgreen:
Huh, dobro si. Sreća nisi ostao u tripu. :kafa:
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
TefalTava
Postovi: 135
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la TefalTava » 01 apr 2024, 17:19

RollMan je napisao/la:
01 apr 2024, 17:16
Prve dvije rečenice kao da spahu opisuje a ne hrvatsko cvijece i nacistu :urnebes: :urnebes: :mrgreen: , samo sdaovcad od ustase mogu napraviti nekog bosnjackog intelektualca :crazy:

Avatar
Surreal
Postovi: 7850
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Surreal » 01 apr 2024, 17:21

Marsal je napisao/la:
01 apr 2024, 17:13

Jesi ono ti hvalio Line of Duty, isplati li se fakat?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Baboon
Postovi: 1307
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Baboon » 01 apr 2024, 17:46

Marsal je napisao/la:
01 apr 2024, 17:13
Pa nije bio takav kad je dobio, to u međuvremenu. I mi se masovno žalimo na njega ali jok, kaže napišite svi pisanu prijavu i potpišite se pa ćemo ga poslat na vanredni sistematski.

A haj uradi to, lud 100%. Ubiće te i izaći prekosutra iz pritvora, a neće ni bit osuđen. Zapravo već je nekim kolegama bušio gume i lomio brisače i retrovizore i išparao auta kad su se žalili na njega.

Pa ga jedan mjesec pošalju npr u Kakanj, jedan u radionicu, jedan u drugu radionicu, pa mu mijenja turnus stalno itd. Eto ovaj mjesec mu došao red sa mnom da radi :rol:

Lik npr nekoliko puta svima ispreturo ormariće, pa im stavi sekundarno u katance svako drugi mjesec itd i niko ništa. Najgore što neće da radi :rol: donese tv, pušta neki rap i šmrče.

Tempirana bomba. Pitanje je dana kad će nekog ubit.

Dolazi nedavno i pita me mrtav ozbiljan, "šapuće li tebi iko na uho?", ma ponekad reko. "Aha, dobro je, ja mislio samo meni".

Prije par mjeseci idem na teren, on 20 metara iza mene i sve maše čekićem i galami ostavite me na miru. Ja se okrenem on sam, nigdje nikog :|

Pa ulazim u njegovu alatnicu da mu nešto kažem njega ubi priča, reko priča s nekim ili na mobitelu, ja unutra on opet sam.
:tokralju:
it's football day

Avatar
xaviesta
Postovi: 5936
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la xaviesta » 01 apr 2024, 18:06

Yebo travu, ja imam želju LSD probati ali bojim se.
Don't hate what you don't understand.

samoposmatram
Postovi: 5432
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la samoposmatram » 01 apr 2024, 18:07

RollMan je napisao/la:
01 apr 2024, 17:16
Zamisli da si zivio u ona doba, koja bi ckapi bio. Prvi medju sarajevskim partizanima garantujem.

numanumaye23
Postovi: 39
Pridružen/a: 06 feb 2024, 20:39
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la numanumaye23 » 01 apr 2024, 18:25

RollMan je napisao/la:
01 apr 2024, 17:16
Nemoj se uplasit Besko

slika

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Licniznanstvenik i 6 gostiju.