Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
DamirT
Postovi: 14046
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DamirT » 29 mar 2024, 21:57

Za Plavsica svaka odluka diskutabilna :crazy:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
L-Train
Postovi: 18394
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 29 mar 2024, 22:25

Harden evropske kosarke :mrgreen:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
MElloo
Postovi: 13024
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la MElloo » 29 mar 2024, 22:29

Odlican, 30 poena protiv svetosavske bagre

Avatar
xinxee
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la xinxee » 29 mar 2024, 22:40

Toooooo, najslađe je pobjediti protiv bugarsko-rumunskog plemena
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Velež Mostar ™
Bratstvo Kozarac ✨

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31075
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 07 apr 2024, 18:40

0/3 u 1/4

promaseno polaganje u drugom napadu trebalo mi je biti znak da ugasim stream

0/5, aj ti sine kuci
Zadnja izmjena: Chinaglia, dana/u 07 apr 2024, 18:43, ukupno mijenjano 1 put.

lumani
Postovi: 14884
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 07 apr 2024, 18:43

Samo moze bite bolje :|

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4229
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Ghuraba » 07 apr 2024, 20:25

Izvede ga lik zadnje 3 minute, a jedini je zabijao u ekipi u tom periodu. :rol:

19vendetta87
Postovi: 4647
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la 19vendetta87 » 07 apr 2024, 20:28

Ghuraba je napisao/la:
07 apr 2024, 20:25
Izvede ga lik zadnje 3 minute, a jedini je zabijao u ekipi u tom periodu. :rol:
Mora rasporediti minute za sve :urnebes:
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

lumani
Postovi: 14884
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 07 apr 2024, 20:29

Jbt,Facundo svaku tekmu 2-3 cigle :thumbup: Tavares nista nije odigrao ima 2 mjeseca.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31075
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 07 apr 2024, 20:38

solidan mec za musu, mogao je biti i odlican da nije imao uzasnu 1/4 gdje mu je sut bio 0/5, poslije toga 5/6

stigli su na -1, medjutim, nisu uspjeli napraviti preokret, no i ovo je dobro ako uzmemo u obzir da su gubili 19 razlike u gostima

chus je pogrijesio kad je izvadio musu, mislim da nema potrebe objasnjavati zasto

Avatar
L-Train
Postovi: 18394
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 07 apr 2024, 22:45

Chinaglia je napisao/la:
07 apr 2024, 20:38
solidan mec za musu, mogao je biti i odlican da nije imao uzasnu 1/4 gdje mu je sut bio 0/5, poslije toga 5/6

stigli su na -1, medjutim, nisu uspjeli napraviti preokret, no i ovo je dobro ako uzmemo u obzir da su gubili 19 razlike u gostima

chus je pogrijesio kad je izvadio musu, mislim da nema potrebe objasnjavati zasto
Nisam gledao zavrsetak jer sam izasao vani,al jel moguce da ga je izveo napolje u trenutku kad je bio najbolji i na minus 1?,jos im je ova utakmica bila jako bitna,tacno je Chus magarac ponekad.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

lumani
Postovi: 14884
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 07 apr 2024, 23:17

L-Train je napisao/la:
07 apr 2024, 22:45
Chinaglia je napisao/la:
07 apr 2024, 20:38
solidan mec za musu, mogao je biti i odlican da nije imao uzasnu 1/4 gdje mu je sut bio 0/5, poslije toga 5/6

stigli su na -1, medjutim, nisu uspjeli napraviti preokret, no i ovo je dobro ako uzmemo u obzir da su gubili 19 razlike u gostima

chus je pogrijesio kad je izvadio musu, mislim da nema potrebe objasnjavati zasto
Nisam gledao zavrsetak jer sam izasao vani,al jel moguce da ga je izveo napolje u trenutku kad je bio najbolji i na minus 1?,jos im je ova utakmica bila jako bitna,tacno je Chus magarac ponekad.

Nije ga izveo na - 1 bilo je - 4-5.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Felixians4 » 15 apr 2024, 12:55

https://www.nacional.hr/dzanan-musa-u-r ... ko-hocete/



TEMPO: Prije tri mjeseca Real je u Euroligi, nakon tri produžetka, pobijedio Anadolu Efes, a vi ste postigli 40 koševa. Kakve su bile emocije nakon 40 koševa protiv kluba u kojem niste uspjeli, bez obzira na razloge?

Sigurno je bilo emocija, više no da sam 40 koševa dao igrajući protiv nekog drugog kluba. No ja poštujem Efes, nisam tamo uspio, nismo se našli kako smo trebali. Gledajte, oni su te godine osvojili Euroligu, sljedeće godine osvojili su duplu krunu, tursko prvenstvo i Euroligu, ne mogu biti nepošten pa reći da trener Ergin Ataman i klub nisu obavili dobar posao. Jednostavno, nisam se tu pronašao i to je to. Stvari su se okrenule pa sam prošle godine s Realom osvojio Euroligu te sam izabran u prvu petorku Eurolige. Na kraju je dobro ispalo.

TEMPO: Kao jedan od najboljih košarkaša Eurolige, postali ste medijska zvijezda. Kako se nosite s raznim internetskim informacijama o sebi, poput one da vam Partizan nudi ogroman novac za prelazak, što ste vi demantirali?

Znam što je istina tako da nemam ni energije, ni volje, ni želje objašnjavati nekome što se događa. Ljudi koji su sa mnom svakoga dana, moja obitelj, znaju što se događa i to mi je najbitnije. Ljudi i mediji neka govore, svi znamo koliko tu ima neistina, a ja se svakoga dana fokusiram na to da budem što je moguće bolji i da napredujem. A sva ta pisanja ne mogu zaustaviti tako da se neću ni truditi.

TEMPO: Osvajate titule otkad ste u Španjolskoj, koliko vam je, pored toga, važna titula najboljeg sportaša Bosne i Hercegovine koju ste osvojili za 2023. godinu?

Puno, stvarno mi puno znači kada te proglase najboljim sportašem svoje zemlje. Sve su titule dobre, ali ono što se događa u mojoj zemlji uvijek je nešto posebno. I kada igram za reprezentaciju i kada me proglase najboljim sportašem, to je ono što ću sutra svojoj djeci ponosno ispričati.

: Kada već spominjete reprezentaciju, čini se, gledajući kvalifikacije za Europsko prvenstvo, da je cijelu vučete na svojim leđima?

To je jako nezgodno pitanje jer se trudim pomoći tim momcima i na terenu i izvan terena. To iz mene izvlači puno energije, i pozitivne i negativne. Toliko želim da pobijedimo, toliko želim da Bosna konačno napravi veliki uspjeh. Svi smo upoznati sa situacijom glede Saveza i svega ostalog. U sljedećem razdoblju trebamo dobiti novog, naturaliziranog košarkaša. Do nastavka kvalifikacija u studenome vratit će nam se Miralem Halilović, što je olakšavajuća okolnost. Nadam se da više neću morati trošiti toliko energije i da ću uz sebe imati igrače pune samopouzdanja. Mi smo jedna velika obitelj i te igrače volim kao svoju braću. Ništa mi nije teško za njih napraviti, ali to traži dosta energije.

TEMPO: O tome smo nedavno razgovarali s Jusufom Nurkićem, koji je toliko nezadovoljan Savezom da je najavio kandidaturu za njegova predsjednika kako bi doveo stvari u red. Koliko se, u tom smislu, slažete s Nurkićem?

Razmišljam kao i on. I onda se kaže „‘ajde, Musa i Juka, napravite nešto za reprezentaciju“. Mi se na terenu borimo za reprezentaciju koliko god možemo, ali mi ne možemo rješavati stvari koje se događaju u Savezu, u parlamentu, u vladi. Mi nismo političari niti imam volju i želju to biti. Ja sam samo igrač koji pokušava napraviti sve za reprezentaciju.

TEMPO: Koliko vam je Nurkić pomogao kada vam nije išlo u NBA ligi, kada ste bili ozlijeđeni i nezadovoljni?

Povremeno bismo se čuli, ali tada je i on prolazio kroz teško razdoblje. Ja sam bio ozlijeđen, on je bio slomio nogu, ali bismo se, naravno, čuli i davali jedan drugome podršku. To su neke stvari koje ne mogu zaboraviti. Juka je moj brat i nadam se da ćemo zajedno otići na Europsko prvenstvo.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Felixians4 » 25 apr 2024, 21:15

Opet dobio opasan udarac u predjelu grla, laktom od Marinkovića koji je prodirao ka obruču. Gledali snimku, nisu dosudili prekršaj, doktor ga pregledao.

U prvoj utkm. pogađao otvorene trojke. Kao i s Partizanom, povoljan tip suparnika u četvrtfinalu, otvorena igra i Džanan raspoložen. Doduše, gotovo da se nije sastao s loptom 1.Q včrs
Zadnja izmjena: Felixians4, dana/u 25 apr 2024, 21:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
L-Train
Postovi: 18394
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 25 apr 2024, 21:17

Sta kaze ovaj brat sudac,basketball motion :rol:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
L-Train
Postovi: 18394
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 25 apr 2024, 22:11

Koja katastrofa od partije

Prvi put ove sezone ostaje na nuli,a gdje drugo nego u play offu.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31075
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 25 apr 2024, 22:53

choker, klasika

Avatar
feniksptica
Postovi: 15388
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la feniksptica » 26 apr 2024, 00:00

Koja smo mi gamad.

Poslije prve utakmice ulazim na temu reko play off pobjeda..Musa najbolji. Taman malo prokomentirati. Al nigdje nikog.

Zato veceras lagano pljuvanje.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.