FK Sarajevo - Tema za članove

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
18
26%
Ne
52
74%
 
Ukupno glasova: 70


Avatar
luckystrike
Postovi: 768
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la luckystrike » 21 apr 2024, 00:30

MortemHz je napisao/la:
18 apr 2024, 17:30
luckystrike je napisao/la:
18 apr 2024, 10:04
dvoumim se da li da ih gledam uopšte. u vezi rezultata ne očekujem ništa naročito. zavisit će sigurno dosta i od 'ljudi u crnom'. volio bih da pobjedimo pa makar i minimalno, čisto zbog s*anja u kupu. a isto tako volio bih da prvenstvo ne bude odlučeno do posljednjeg kola.
Znaš i sam da ćeš gledati. :mrgreen:
Bolje da nisam ni gledao ni otišao.

Btw. kol'ko nas je bilo, jel' barem 4 hiljade?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54425
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la MortemHz » 21 apr 2024, 00:34

luckystrike je napisao/la:
21 apr 2024, 00:30
MortemHz je napisao/la:
18 apr 2024, 17:30
luckystrike je napisao/la:
18 apr 2024, 10:04
dvoumim se da li da ih gledam uopšte. u vezi rezultata ne očekujem ništa naročito. zavisit će sigurno dosta i od 'ljudi u crnom'. volio bih da pobjedimo pa makar i minimalno, čisto zbog s*anja u kupu. a isto tako volio bih da prvenstvo ne bude odlučeno do posljednjeg kola.
Znaš i sam da ćeš gledati. :mrgreen:
Bolje da nisam ni gledao ni otišao.

Btw. kol'ko nas je bilo, jel' barem 4 hiljade?
5300
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
avalkaB
Postovi: 30
Pridružen/a: 12 apr 2024, 06:30
Lokacija: Sarajevo, 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la avalkaB » 21 apr 2024, 01:03

Prvih 15-20 minuta, vezni red nam nije postojao.
Tek su se poslije razigrali, ali sad nastaje novi problem - bekovi.
Mi stvarno bekova nemamo i da li je moguce da još Puzigacu nemamo kao beka.
Što se tice lakrdije, to se ne mora spominjati, barem ce nam suđenje biti halva u Mostaru :)
𝒔𝒊𝒏𝒄𝒆 1946

Avatar
luckystrike
Postovi: 768
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la luckystrike » 21 apr 2024, 15:03

Sinoć je bilo teško bilo šta smisleno napisati. Ni danas nije bolja situacija ali sam ako ništa uspio malo na preskake pregledati snimak utakmice.

O 'djeliteljima pravde', izdajnicima kojih se i rođene majke stide, trenutno neću.

Bez obzira na pomenuto, ova ekipa nije za velike stvari.

Kadar je takav, kakav je. Međutim kakav god da je ako je trener, i njegov stab, pametan izvuci ce iz te ekipe najbolje. Hejbet je stvari koje ne valjaju no stručnjak s naše klupe je ipak uspio vidjeti nešto i nastoji i nas ubjediti da smo mogli uživati.

Postaje odvratno.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 148
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la Maroon1946 » 21 apr 2024, 16:17

luckystrike je napisao/la:
21 apr 2024, 15:03
Sinoć je bilo teško bilo šta smisleno napisati. Ni danas nije bolja situacija ali sam ako ništa uspio malo na preskake pregledati snimak utakmice.

O 'djeliteljima pravde', izdajnicima kojih se i rođene majke stide, trenutno neću.

Bez obzira na pomenuto, ova ekipa nije za velike stvari.

Kadar je takav, kakav je. Međutim kakav god da je ako je trener, i njegov stab, pametan izvuci ce iz te ekipe najbolje. Hejbet je stvari koje ne valjaju no stručnjak s naše klupe je ipak uspio vidjeti nešto i nastoji i nas ubjediti da smo mogli uživati.

Postaje odvratno.
Nije bila idealno sve ali je ekipa svakako zasluzila veliki aplauz nakon kraja meca. Da su se iskoristila 2 zicera s pocetka tekme druga bi prica bila. Ovako mozemo zaliti za propustenim i trazit novu pobjedu vec u srijedu. Nema potrebe dizat paniku mosa lakapo. Ekipa sinoc pokazala karakter nakon (ne)viđene sudijske lakrdije,bit ce jos bolje aBd.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1875
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la AVNOJ » 21 apr 2024, 19:20

Do kada čemo tražiti alibi za svaki loš rezultat.
Tek kad se utakmica pogleda ovako na tv vidi se sva bezidejnost naših igrača po mom mišljenju velikim dijelom je uzrokovana trenerovom postavkom.
Koliko god sam bio zadovoljan njegovim dolaskom na mjesto trenera toliko sam sad razočaran kad vidim na šta nam ekipa liči i na kakvoj taktici nam se igra zasniva.
Rozman jednostavno nije dorastao trenerskoj funkciji FK Sarajevo, nama nikad nije bila referenca pobjeda protiv Goška Igmana ili Tuzle, to mi trebamo pobjeđivati faktički bez trenera ali njemu izgleda je još u glavi Domžale i da se rukovodi svakom igrom iz koje izvuče pozitivan rezultat.
Klupiranje Renana i Hasića kao naših najboljih igrača na osnovu nekih golova i igre pojedinih igrača protiv klubova koji nisu ni do koljena FKS pokazuje da nema nikakv osječaj šta je imati i praviti ekipu.
Postavljati se i ulaziti u svaku utakmicu sa ciljem da se ne primi gol je katastrofa za igrački kadar kojim raspolaže.
Neko je dobro napisao igramo sa tri pozada samo da bi se mogli međusobno dodavati što se sinoć i vidjelo.
Nikakve kreacije.prema naprijed nemamo vrtimo se u krug konstantno vezni red-odbrana, kad se pogleda snimak više je Soldo iznio lopti nego Buljunašić, naši vezni igrači muku muče da kad prime loptu da se okrenu protivničkom golu u 80% slučajeva vrate pas stopreima koju Soldo ili Đuričković mapucavaju prema Čatakoviću ili Keremehu jer se sa tim loptama Mustafić ne može izboriti i kad ti kojim slučajem prođe takva lopta imaš naprijed Keremeha kojem je realizacija 0.
Moderan nogomet, napadački, se nemože igrati bez ofanzivnog veznog i krilnih napadača jedino ako si limitiran na.tim pozicijama ali mi u tom segmentu smo najbolji i trener svojim postavkama je to uništio.
Bazirao se na neku defanzivu iz koje mi nismo u stanju izaći jedno je kad u odbrani imaš Nestu Kanavara i Maldinija koji to sve kupe i stižu i onda bekovi su ofanzivni i imaš 5 u veznom redu da kreiraš napad ovako mi sa petoricom u liniji nazad smo uvijek postavljeni defanzivno bez ikakve želje za nekom igrom prema naprijed.
Selkciju igrača koju je uradio i sistem.igre koju sad preferira dovoljno govori da je pogubljen totalno i da ovo što gledamo je, bar za mene mučno i suprotno od svega za šta nas je uvjeravao.
Lista njegovih odluka (grešaka) je postala preduga, tolika da da jednostavno neka nada za napretkom ili nekom boljom igrom je kod mene nestala.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
avalkaB
Postovi: 30
Pridružen/a: 12 apr 2024, 06:30
Lokacija: Sarajevo, 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la avalkaB » 21 apr 2024, 20:01

AVNOJ je napisao/la:
21 apr 2024, 19:20
Do kada čemo tražiti alibi za svaki loš rezultat.
Tek kad se utakmica pogleda ovako na tv vidi se sva bezidejnost naših igrača po mom mišljenju velikim dijelom je uzrokovana trenerovom postavkom.
Koliko god sam bio zadovoljan njegovim dolaskom na mjesto trenera toliko sam sad razočaran kad vidim na šta nam ekipa liči i na kakvoj taktici nam se igra zasniva.
Rozman jednostavno nije dorastao trenerskoj funkciji FK Sarajevo, nama nikad nije bila referenca pobjeda protiv Goška Igmana ili Tuzle, to mi trebamo pobjeđivati faktički bez trenera ali njemu izgleda je još u glavi Domžale i da se rukovodi svakom igrom iz koje izvuče pozitivan rezultat.
Klupiranje Renana i Hasića kao naših najboljih igrača na osnovu nekih golova i igre pojedinih igrača protiv klubova koji nisu ni do koljena FKS pokazuje da nema nikakv osječaj šta je imati i praviti ekipu.
Postavljati se i ulaziti u svaku utakmicu sa ciljem da se ne primi gol je katastrofa za igrački kadar kojim raspolaže.
Neko je dobro napisao igramo sa tri pozada samo da bi se mogli međusobno dodavati što se sinoć i vidjelo.
Nikakve kreacije.prema naprijed nemamo vrtimo se u krug konstantno vezni red-odbrana, kad se pogleda snimak više je Soldo iznio lopti nego Buljunašić, naši vezni igrači muku muče da kad prime loptu da se okrenu protivničkom golu u 80% slučajeva vrate pas stopreima koju Soldo ili Đuričković mapucavaju prema Čatakoviću ili Keremehu jer se sa tim loptama Mustafić ne može izboriti i kad ti kojim slučajem prođe takva lopta imaš naprijed Keremeha kojem je realizacija 0.
Moderan nogomet, napadački, se nemože igrati bez ofanzivnog veznog i krilnih napadača jedino ako si limitiran na.tim pozicijama ali mi u tom segmentu smo najbolji i trener svojim postavkama je to uništio.
Bazirao se na neku defanzivu iz koje mi nismo u stanju izaći jedno je kad u odbrani imaš Nestu Kanavara i Maldinija koji to sve kupe i stižu i onda bekovi su ofanzivni i imaš 5 u veznom redu da kreiraš napad ovako mi sa petoricom u liniji nazad smo uvijek postavljeni defanzivno bez ikakve želje za nekom igrom prema naprijed.
Selkciju igrača koju je uradio i sistem.igre koju sad preferira dovoljno govori da je pogubljen totalno i da ovo što gledamo je, bar za mene mučno i suprotno od svega za šta nas je uvjeravao.
Lista njegovih odluka (grešaka) je postala preduga, tolika da da jednostavno neka nada za napretkom ili nekom boljom igrom je kod mene nestala.
Da, ono ispucavanje na Kenu (Keremeha) je odlicno, ali samo da imao još jednog trkaca ko njega, pa da se ubaci na drugu stranu, 90% bi ono golovi sve bili.
Kada je on sam onako, odmah mi iz Širokog padne onaj Kpan ili iz Zvijezde Vadze/Godswill jer stvarno ljudi mogu istrcati kako naprijed, tako i nazad.
𝒔𝒊𝒏𝒄𝒆 1946

Avatar
tabba77
Postovi: 2275
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la tabba77 » 24 apr 2024, 19:31

Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1875
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la AVNOJ » 24 apr 2024, 20:59

Govorim cijelo vrijeme.

Igra sa tri nazad u liniji između njih jedan protivnički napadač, a na naša dva defanzivna vezna idu njihova tri ofanzivna i eto viška koji prave na ovim šutevima.

Trenerov amaterizam, kojeg je za 20 minuta pojeo ovaj vječiti pomočnik.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
luckystrike
Postovi: 768
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la luckystrike » 24 apr 2024, 21:08

luckystrike je napisao/la:
15 apr 2024, 11:35
ja bih volio da već danas simon bude bivši.

primjetim da se ne slažem u navedenom ni sa dosta drugova i kolega, ali ja sam uvjeren da je trenutni trener izrazito limitiran. razumijem da je svima puna kapa turbulencija i promjena međutim ne vidim svrhu u istrajavanju u nečemu što nema naznaka da će donijeti željeni rezultat.

smatram da bi novi trener u ovom momentu imao sasvim dovoljno vremena da upozna ekipu i napravi selekciju za iduću sezonu. evropa ako bude dobro i jeste, ako ne bude i ne mora.
Moram se citirati od prije 10 dana.

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 495
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 24 apr 2024, 21:59

luckystrike je napisao/la:
24 apr 2024, 21:08
luckystrike je napisao/la:
15 apr 2024, 11:35
ja bih volio da već danas simon bude bivši.

primjetim da se ne slažem u navedenom ni sa dosta drugova i kolega, ali ja sam uvjeren da je trenutni trener izrazito limitiran. razumijem da je svima puna kapa turbulencija i promjena međutim ne vidim svrhu u istrajavanju u nečemu što nema naznaka da će donijeti željeni rezultat.

smatram da bi novi trener u ovom momentu imao sasvim dovoljno vremena da upozna ekipu i napravi selekciju za iduću sezonu. evropa ako bude dobro i jeste, ako ne bude i ne mora.
Moram se citirati od prije 10 dana.
Ma evo drug prvi ja bih da Rozman ostane do kraja sezone i da mu se da ljeto da sve uradi sto bi on volio.

Ali ja se bojim da dzaba sve i promjene i podrska i sve, ovo je samo za sjest i plakat od muke.
1946

Avatar
avalkaB
Postovi: 30
Pridružen/a: 12 apr 2024, 06:30
Lokacija: Sarajevo, 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la avalkaB » 24 apr 2024, 22:32

Ne znam ljudi, iako je poraz malo se i osjecam ponosno (moglo je biti 4:4).
Treba probati Matanović - Jularđija - Buljubašić sljedeću, Matanovic je dobro odigrao sem onih dubinskih lopti koje je slao bezidejno.

Sve u svemu, ovom Zrinjskom dati 3 (sa mogucnosti 4, ali nema veze), sa tim kakva nam je ekipa..Super
𝒔𝒊𝒏𝒄𝒆 1946

Avatar
BeYaZ
Postovi: 161
Pridružen/a: 04 nov 2020, 13:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la BeYaZ » 24 apr 2024, 23:16

Hasića vratit u Istanbul što prije , baš se vidi da mu se ne igra. Jako dobro drugo poluvrijeme , moglo je X glat biti uz malo sreće , ali nema se šta zamjeriti momcima trudili su se pokušavali

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54425
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la MortemHz » 25 apr 2024, 13:13

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1875
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la AVNOJ » 25 apr 2024, 18:10

Ne može analiza bez reprize jbg kad volim detaljisati.
Na početku ne mogu razumjeti Rozmana da mu je bilo potrebno da primintri gola i da shvati da se igra ne može razvijati iz defanzive, iz strategije gdje si toliko limitiran igračima koji ne mogu i nisu unstanju da iznesu takav način igranja. Staviti sav fokus na odbranu i branjenje gola i rezultata a nimalo ne razmišljati o protivniku za mene je to amaterski potez trenera koji je u očaju.
Loše pripremljena utakmica naročito sam početak gdje si morao znati da če oni sav fokus igre prirediti u prvih pola sata jer su toliko fizički spremni nakon toliko utakmica koje su odigrali naročito iz tog veznog reda gdje su u prvih 20 minuta imali i po dva igrača viška. Igrati zatvoreno i defanzivno nije isto i nije mi jasno kako trener sa toliko utakmica nije u stanju to razlikovati i tako se postavljati.
Iskreno se nadam da je nakon drugog poluvremena shvatio da se naša igra mora bazirati ofanzivno i to protiv svakog protivnika moramo praviti pritisak od prve minute. Ofanzivni dio ekipe koji nam je najbolji toliko je zanemaren i sve nam se samo na idividualni kvalitet i "slobodan izbor" kako je to jednom prilikom Rozman rekao.
Drugo poluvrijeme, me umanjujući našu igru ni u jednom momentu ali igra Zrinskog se skroz raspala ulaskom Ramića od tog momenta oni nisu dva passa sastavili i još nakon što je zamjenio onog ofanzivca za stopera tu nam se otvorio u sredini ogroman prostor zato je Matanović i imao toliko lopti i opet mi nije jasno zašto je Rozman toliko čekao da zamjenini našeg stopera za Mehmedovića kad su se oni skroz povukli a u rezultatskom si zaostatku.
Isto se nadam da je uvidio šta znači jedan igrač na pravoj poziciji primjer Anđušić iako mu to na početku nije njegova pozicija opet je pravio razliku i dovodio nas u šanse, zatim da je vidio da se bez ofanzivnih krila ne može igrati opet Anđušić kad je prešao na krilo ulazkom Hasića kojeg se opet kritikuje al on nije igrač za AM to smo vidjeli par puta na Koševu i tu je opet Rozman kriv.
Imamo krila, imamo centralne napadače, imamo vezni red daj majku mu da se fokusiramo na taj dio ekipe a ne na odbranu iz koje preskakanjem i guranjem lopte Keremehu kojem treba 10 šansi da da gol.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
luckystrike
Postovi: 768
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la luckystrike » 25 apr 2024, 18:59

Hvala Bogu nema kapetana Aničića iduću utakmicu.

Apelujem da ako iko igdje sretne trenera ili nekog iz stručnog štaba zamoli da se Čeliku da šansa do kraja sezone.

Prvonavedeni je naš najslabiji igrač.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8178
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 26 apr 2024, 20:22

Zasto ne igra Anicic, skoro je kartone odradio?

Avatar
luckystrike
Postovi: 768
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la luckystrike » 26 apr 2024, 21:33

Žuti kartoni, u sve tri posljednje utakmice.
I bolje je. Dezorijentisan, vuče se ko mrtav konj.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1875
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Tema za članove

Post Postao/la AVNOJ » 29 apr 2024, 12:50

Malo i o utakmici...
Nisam neki nogometni stručnjak ali neke stvari mogu sa sigurnošču da primjetim. kao prvo naša igra, koje se nakokon sinošnje utakmice svela na branjenje našeg gola i čekanje greške protivnika. Jednostavnonsa ovim Rozman je potvrdio da se uopće ne razlikuje od ostalih trenera iz PL BiH jedan klasičan ziheraški pristup sa kojim smo se uklopili u sivilo cijele lige bez ikakvog kontinuiteta i građenja svoje igre.
Za.mene je nevjerovatno da se Rozman vodi činjenicom da je jedan dobar potez ili gol nekog igrača sasvim dovoljno da mu se igra na sljedečoj utakmici zasniva na njima i to bez obzira na poziciju na terenu. Konkretno.
Matanović i Anđušić. Volio bi da mi ovde neko objasni ili pokaže šta je Anđušić igrao onih 50 minuta dalje Matanović, vezni igrač koji se u 20 minuti šeta po centru okrenut leđima prema našem golu bez ikakve želje da primi loptu i on takav zbog jednog dobrog passa u Mostaru je zauzeo mjesto Julardžiji koji je skoro iznio sezonu na toj poziciji, nadalje Mustafića trošimo na toj poziciji visokog veznog gdje nikakve koristi od njega nemamo.
Naši napadi na protivničku postavljenu odbranu ne postoje, ustvari, postoje a to je dodavanje stopera i njihovo napucavanje prema Čatakoviću ili bekovima i onda iz tih ničijih lopti i greški protivnika stvaramo šanse. Ne znam i nije mi jasno kako pored toliko veznih igrača naša igra se svela na takav stil.
Kad se malo vratimo u prošlost i derbi na Grbavici, zašto nismo dali gol? Pa zato što nisu napravili ni jednu grešku bili su max disciplinovani.
Mi jednostavno kroz posjed nismo u stanju napraviti šansu i stvoriti pritisak na protivnika, ono što smo uradili protiv zrinskog je plod odluka njihovog trenera isto kao i Rozman što radi. Protiv Igmana na Koševu smo onako izgledali kao zrinski protiv nas možda ne u tolikoj mjeri jer smo ipak mi individualno kvalitetniji pa to ne izgleda baš na prvu tako ali nas je Igman 25 minuta na Koševu zakuco na našu polovicu.
Još jedna porazna siguacija za nas od sinoć je da nam protivnički stoper od 34 godine kroz jedan pass dođe u šesnesterac. Zaista nam se nevjerovatne stvari dešavaju i način kako smo završili utakmicu Hasić na nekom AM a Mehmedović kao napadač.
Mene ova igra nimalo ne ohrabruje, čak sve više i više sam skeptičan da protiv i jedne imalo disciplinovane ekipe nečemo biti u stanju stvoriti šansu a kamo dati gol i pobjediti.

Beganović je počeo ličiti na beka i sve je bolji i bolji
Čelik mora od sad igrati svaku utakmicu.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, Dadox, zagorski i 25 gostiju.