AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11379
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 apr 2024, 23:00

Kapiten i vicekapiten dobiju crveni zbog frustriranosti. A oni bi kao trebali biti uzor drugima, fuj.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 16396
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 22 apr 2024, 23:01

Odlicna taktika i zamisli trenera, steta sto igraci to nisu ispostovali i na treningu uigrali.
Majku svoju j3bo, pa izgleda ga jedino infarkt moze od Milana udaljiti. Kakve akrobacije celave neznalice, ovakve stvari se ne rade ni u prijateljskim utakmicama na polusezoni. I neka neznalica pored svega ovoga opravdava ovo neznanjem igraca.

Celavi smrad je izgubio kompas, totalno je polupao loncice i vise ni sam ne zna sta pokusava usljed nemoci i panike, od silnih promasenih taktika i rokada igraca pa do trpanja svega ofanzivnog pred kraj utakmice gdje svaki igra sve, valjda ocekujuci da vise ofanzovaca znaci vise golova. A evo i to gledamo u zadnje vrijeme.

Ni sam ne zna zasto je odstupio od dobitne taktike i razumnih izmjena kad ne ide.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

koeficijent
Postovi: 188
Pridružen/a: 31 okt 2020, 15:55
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koeficijent » 22 apr 2024, 23:01

AjsKjub je napisao/la:
22 apr 2024, 22:56
Theo panglu uvijek nasjedne ovom ciganu Damfrizu.
https://streamin.me/v/cd8af631

Video sve govori.
Naravno da svi subjektivno gledamo stvari, ali Dumfries apsolutno nikada nije imao incident s bilo kojim drugim igračem.

Avatar
ik0ik0
Postovi: 288
Pridružen/a: 17 sep 2023, 09:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ik0ik0 » 22 apr 2024, 23:04

AjsKjub je napisao/la:
22 apr 2024, 22:56
Theo panglu uvijek nasjedne ovom ciganu Damfrizu.
Nije on ni na što nasjeo nego je cijelu utakmicu ispoljavao frustracije i nemoć. Da je bio neki drugi sudac i prije bi napustio utakmicu radi 2 žuta.

Avatar
rope11
Postovi: 17661
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 apr 2024, 23:04

Musah samo još na gol nije stao ove sezone, to je smrt za mladog igrača koji se još uvijek traži u novom klubu. Insistiranje da skoro čitavu utakmicu provede kao krilo je idiotluk, a nije prvi put da se dešava.


Mislim nebitno sad, ovo je samo jedna kap u moru pogrešnih odluka.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4304
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 22 apr 2024, 23:05

koeficijent je napisao/la:
22 apr 2024, 23:01
AjsKjub je napisao/la:
22 apr 2024, 22:56
Theo panglu uvijek nasjedne ovom ciganu Damfrizu.
https://streamin.me/v/cd8af631

Video sve govori.
Naravno da svi subjektivno gledamo stvari, ali Dumfries apsolutno nikada nije imao incident s bilo kojim drugim igračem.
Svaki put u derbiu nesto dobacuje. Bukv svaki put. Naravno da mi ide i Theo na qurac kad ne ignorise. I te provokacije i bockanje su dio igre, pa koliko god to izgledalo odvratno
Unico amore sei!
❤️🖤

celikmilan
Postovi: 2964
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 22 apr 2024, 23:06

Ko so ovi padobranci na ovoj stranici. Umjesto da slave na svojoj stranici oni ovdje nešto dobacuju.

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4304
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 22 apr 2024, 23:07

Pa ovo je svejedno jedina aktivna tema na podforumu. Gdje ce drugo
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
milanist
Postovi: 12106
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 22 apr 2024, 23:07

koeficijent je napisao/la:
22 apr 2024, 23:01
AjsKjub je napisao/la:
22 apr 2024, 22:56
Theo panglu uvijek nasjedne ovom ciganu Damfrizu.
https://streamin.me/v/cd8af631

Video sve govori.
Naravno da svi subjektivno gledamo stvari, ali Dumfries apsolutno nikada nije imao incident s bilo kojim drugim igračem.
Ako ces bas gledati kako je bilo onda bi bilo fer pa reci da je Theo nesportski odgurnuo Fratezija kako sam vidio. A da je onda Denzel prvi nasrnuo i odgurnuo Thea, nakon cega je nastala ova frka, jer znamo kakav historijat imaju. Ne opravdavam niti jednog niti drugog, ali i Denzel je ovo pomalo zakuhao.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Raonffa
Postovi: 26282
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 22 apr 2024, 23:09

Izgubiti šest derbija zaredom, primiti 14 golova, zabiti dva, sve to u samo nešto više od godinu dana... To ja ne znam, nikad nigdje nisam vidio ni čuo, frajer je poobarao sve moguće negativne rekorde. Ovo što je on uradio niko neće uspjeti barem u narednih 50 godina :bow:

I hajde sve, nego je lik od ekipe napravio mentalne patuljke koji derbi protiv Intera gube već na izlasku iz autobusa pred stadionom. Pogledajte reakciju Tomorija nakon gola, kao da je zabio u finalu Lige prvaka a ne počasni gol u još jednoj bruki u nizu. Koliko je njima stalo a koliko su nemoćni govori ta reakcija plus ona dva crvena.

Novi trener, da ne kažem psiholog, morat će napraviti ozbiljan razgovor sa igračima da im skine luzerski mentalitet u derbijima koji im je navukao Pioli svojim katastrofalnim postavkama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

koeficijent
Postovi: 188
Pridružen/a: 31 okt 2020, 15:55
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koeficijent » 22 apr 2024, 23:09

milanist je napisao/la:
22 apr 2024, 23:07
koeficijent je napisao/la:
22 apr 2024, 23:01
AjsKjub je napisao/la:
22 apr 2024, 22:56
Theo panglu uvijek nasjedne ovom ciganu Damfrizu.
https://streamin.me/v/cd8af631

Video sve govori.
Naravno da svi subjektivno gledamo stvari, ali Dumfries apsolutno nikada nije imao incident s bilo kojim drugim igračem.
Ako ces bas gledati kako je bilo onda bi bilo fer pa reci da je Theo nesportski odgurnuo Fratezija kako sam vidio. A da je onda Denzel prvi nasrnuo i odgurnuo Thea, nakon cega je nastala ova frka, jer znamo kakav historijat imaju. Ne opravdavam niti jednog niti drugog, ali i Denzel je ovo pomalo zakuhao.
Opravdani crveni za obojicu, ali Theo je bez ikakvog razloga gurnuo Frattesija s leđa koji nije ni zadržavao loptu ni ništa.
Dumfries stao u obranu kolege, nisu valjda trebali gledati dok ga ovaj gura?

Avatar
milanist
Postovi: 12106
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 22 apr 2024, 23:13

koeficijent je napisao/la:
22 apr 2024, 23:09
milanist je napisao/la:
22 apr 2024, 23:07
koeficijent je napisao/la:
22 apr 2024, 23:01


https://streamin.me/v/cd8af631

Video sve govori.
Naravno da svi subjektivno gledamo stvari, ali Dumfries apsolutno nikada nije imao incident s bilo kojim drugim igračem.
Ako ces bas gledati kako je bilo onda bi bilo fer pa reci da je Theo nesportski odgurnuo Fratezija kako sam vidio. A da je onda Denzel prvi nasrnuo i odgurnuo Thea, nakon cega je nastala ova frka, jer znamo kakav historijat imaju. Ne opravdavam niti jednog niti drugog, ali i Denzel je ovo pomalo zakuhao.
Opravdani crveni za obojicu, ali Theo je bez ikakvog razloga gurnuo Frattesija s leđa koji nije ni zadržavao loptu ni ništa.
Dumfries stao u obranu kolege, nisu valjda trebali gledati dok ga ovaj gura?
Crveni itekako i to i vise nego opravdano. Samo kazem da nije Theo jedini zakuhao, vec je to iskusno i Denzel odradio. Theo je nesportski odgurnuo Fratesija i da je na tome stalo ne bi nista bilo dalje, ali izgleda ne moze bez duela Theo-Denzel :mrgreen:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ik0ik0
Postovi: 288
Pridružen/a: 17 sep 2023, 09:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ik0ik0 » 22 apr 2024, 23:17

milanist je napisao/la:
22 apr 2024, 23:13
koeficijent je napisao/la:
22 apr 2024, 23:09
milanist je napisao/la:
22 apr 2024, 23:07


Ako ces bas gledati kako je bilo onda bi bilo fer pa reci da je Theo nesportski odgurnuo Fratezija kako sam vidio. A da je onda Denzel prvi nasrnuo i odgurnuo Thea, nakon cega je nastala ova frka, jer znamo kakav historijat imaju. Ne opravdavam niti jednog niti drugog, ali i Denzel je ovo pomalo zakuhao.
Opravdani crveni za obojicu, ali Theo je bez ikakvog razloga gurnuo Frattesija s leđa koji nije ni zadržavao loptu ni ništa.
Dumfries stao u obranu kolege, nisu valjda trebali gledati dok ga ovaj gura?
Crveni itekako i to i vise nego opravdano. Samo kazem da nije Theo jedini zakuhao, vec je to iskusno i Denzel odradio. Theo je nesportski odgurnuo Fratesija i da je na tome stalo ne bi nista bilo dalje, ali izgleda ne moze bez duela Theo-Denzel :mrgreen:
Pa majku mu, valjda je zakuhao onaj tko je PRVI krenuo s guranjem, a ne onaj tko je odgovorio na to guranje?

Avatar
nextterrain
Postovi: 2477
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 22 apr 2024, 23:27




Za ovo se bas moraš potruditi.

Avatar
Beduin
Postovi: 16396
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 22 apr 2024, 23:29

Bilo bi fer da se ujedinimo i nadjemo izgovore za ove trenerake (muka mi ovo gov.no i zvati vise trenerom) akrobacije, Adli bio spor, Theo dobacivao protivnicima, Musah lose centrirao loptu, Giroud imao pogresne passove, Leao nije pretrcao protivnika, hajmo nesto izmisliti samo da pojedine napacene duse smirimo i da prestanu smarati ovdje. ❤️
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Zenga
Postovi: 1713
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 22 apr 2024, 23:54

Raonffa je napisao/la:
22 apr 2024, 23:09
Izgubiti šest derbija zaredom, primiti 14 golova, zabiti dva, sve to u samo nešto više od godinu dana... To ja ne znam, nikad nigdje nisam vidio ni čuo, frajer je poobarao sve moguće negativne rekorde. Ovo što je on uradio niko neće uspjeti barem u narednih 50 godina :bow:

I hajde sve, nego je lik od ekipe napravio mentalne patuljke koji derbi protiv Intera gube već na izlasku iz autobusa pred stadionom. Pogledajte reakciju Tomorija nakon gola, kao da je zabio u finalu Lige prvaka a ne počasni gol u još jednoj bruki u nizu. Koliko je njima stalo a koliko su nemoćni govori ta reakcija plus ona dva crvena.

Novi trener, da ne kažem psiholog, morat će napraviti ozbiljan razgovor sa igračima da im skine luzerski mentalitet u derbijima koji im je navukao Pioli svojim katastrofalnim postavkama.
Dobar post Faraon. Vlasnici su oni koji su dopustili neviđenu bruku, za Piolija svi znamo da je ograničen. Isto tako znamo da je vlasnicima samo do $£¥₩, pa idu na turneje sa Ibrom kod arapa nebi li našli kakvu žrtvu da mu/im hladno "utope" klub za profit.

Pioli je totalno pogubio konce, pa ni on sam ne zna šta više pokušava, slobodne uloge Pulišić&Leao, te Musah koji igra sve osim svoje primarne pozicije. Dalje reakcija ostalih igrača (Theo, Tomori, Calabria) govori sve - uz govor tijela ostalih, te Adlijevo šutanje flaša i svega kad je napustio teren. Frustracija i nemoć, mislim da su vlasnici prisiljeni da poduzmu nešto prije idućeg vikenda, iako su knjige uredno ispeglane i sve je u najboljem redu u zemlji Excela i najbitnije, $$$ :puke:

Nemaju lidera na terenu, Ibra i Kjaer itekako nedostaju ovoj ekipi, te neko poput Kessiea koji razbija sve redom i diže moral ekipi. Calabria je na silu probao biti taj, ne ide to tako....

Nije sve crno, ponavljam, ali može i mora bolje. Pioli svakako nije dio budućnosti Milana. Brzo se mijenja u fudbalu, ako je to ikakva utjeha, od Milanovog i Napolijevog Scudetta pa do novog lutanjaoba kluba, u relativno kratkom periodu.

Avatar
galia95
Postovi: 1051
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 22 apr 2024, 23:55

Komentar jednog Milaniste: Stasera pioli può andare a festeggiare nello spogliatoio dell'inter e tornare a casa con loro in pullman. Stasera è il colpo di grazia ad una stagione vergognosa e umiliante per il nostro club e per la nostra maglia.

Večeras Pioli može ići na proslavu u svlačionicu Intera i vratiti se kući sa njima u autobusu. Večeras je zadat posljednji udarac sramnoj i ponižavajućoj sezoni za naš klub i za naš dres.


Avatar
galia95
Postovi: 1051
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 23 apr 2024, 00:03

Jedna prikladna fotografija 😅😂🤣


celikmilan
Postovi: 2964
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 23 apr 2024, 00:16

Kao prvo onu scenu kad ono malo dijete plače i briše suze šalom svojeg kluba Milana poslat svim igračima I rukovodstvu.

Kao drugo čestitke Interu na titulu i na drugoj zvijezdi na dresu prije nas.

Kao treće hvala Pioliju na titulu ali sad zbogom.

A sad ono najvažnije. Calabria napolje ili na klupu a Kadioglu na njegovo mjesto. Dovesti onog štopera iz Torina a moguće i još jednog štopera. Bennacera prodati (mogu se uzeti fine pare), staviti Loftus-Cheeka na tu poziciju ili dovesti novog igrača. U zavisnosti koga prodaju (Leaoa ili Maignana) dovesti pravog napadača ali pravog pojačanja u sami vrh napada. Možda bi se moglo pokušati ganjati Szymanskog ili ako su već dobri sa njima dovesti Gulera iz Madrida na nekakvu posudbu ili ga otkupiti. Iako je bio dobar Loftus-Cheek nije pravi za tu poziciju.

Štoper ili dva, desni bok, defanzivni vezni tj razbijač u veznom redu, ofanzivni veznjak sa mozgom i napadač su POD MORANJEM.

Ovo boldovano je za Cardinalea.

Milanisti laku noć. Treba se ustati za 4 sata.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8176
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 23 apr 2024, 09:52

To se desi kad ostavis idiota na klupi zbog tvrdoglavosti i sujete svoje. Hoce nekom da vlasnik dokaze da on zna sve i bolje. Odlicno je to zasad, samo rijeci hvale, bravo cestitam.
Otjeras covjeka (Maldinija) kakav god da je u tom poslu bio, a za ove je doktor nauka, iako je imao dosta gresaka, svako ko radi grijesi, 100 puta je bolje radio od ovih idiota sad. Samo njegova pojava je znacila puno igracima i ljudima u svijetu fudbala. Ime je ime. Htio otjerat celavu ublehu jer je vidio cemu to vodi i da nije materijal za vece ciljeve, jer se klub, ekipa i igra moraju dici na nivo vise. Oni njega smotase u papir i nabise nogom :salut: Olako ga se rijesili svi. Ono haj nema veze.
Pa dovedose Ibru, neam pojma sta je njegov posao uopste, nebitan izgleda, samo ga doveli da je tu zbog ekipe. Yebem ti tog trenera kad ti treba neko umjesto tebe da drzi atmosferu u ekipi, onda je sve jasno o kakvoj prevari je rijec. 6 derbija zijanis i jos sijedi na klupi :salut: Razguli te ba isti covjek po 648 puta zaredom i nista, De Rossi te prekuca koji je jucer sjeo na klupu tek :crazy:
On ovu sezonu po svim normama i da je to u normlanim i ozbiljnim klubovima NE BI trebao i smio voditi ekipu uopste, nikako, trebao je vec biti davno otpusten zbog prosle sezone i neuspjeha, ali dzep je ipak ''supalj'' kod vlasnika, pa ekonosmki isplativ, suti, ne talasa, ne trazi puno, ''gura'', neka ga. Doveli mu pojacanja, on jos gore. Pokazao je jako jako puno neznanja i da je onaj Scudetto bio isto slucaj nekih okolnosti, polufinale LP ako se pogledaju protivnici, nafakali opet. Svaka mu cast za titulu i LP, ali je pokazao da je ipak trener ranga Atalante, Fiorentine ili Lazija. To je njegov nivo.
Sa ovom vlasnicima se nece nista napraviti, mozda bljesak neki opet, ostalo ce biti u 5 deka sa ovim sad. Bas me zanima sta ce uraditi nakon ove sezone strucnjaci, madjionicari te vrli poznavaoci fudbalske igre i biznisa.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.