FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

IbrahimAga075
Postovi: 94
Pridružen/a: 01 jul 2023, 19:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la IbrahimAga075 » 24 apr 2024, 14:00

simonknows je napisao/la:
24 apr 2024, 09:03
Edin1982 je napisao/la:
24 apr 2024, 07:16
Vjerujem da će se iz ovoga izaći,jer je jako sumnjivo da neko na neki jako sumnjiv način preuzme potraživanja od čovjeka koji više nije živ (tu mora SIPA da radi svoj posao)...Ono što mene brine su višestruki susreti Ace i Šećera u ovim situacijama i konstantno pokušavanje zamazivanja očiju da "Slatki" nije tu u klubu i da ne podržavamo nikoga u savezu...
Šećer je u klubu, ima svoju ulogu, ali ne i funkciju. Što će reći da ga se možemo riješiti kad hoćemo i da nema baš nikakvu korist od nas, a mi od njega itekako imamo.

Trebalo je da uđe u savez da i mi imamo svog čovjeka eto, međutim zbog ove sage sad nema ništa od toga, ali on ostaje pri klubu bar do kraja sezone da se uđe u PL.
Zato i jeste ovako njesra u klubu jer je on jos uvijek tu a izbacio klub iz Pl.I jos konta progurat se u IO NSBiH.
Koliko god ga zetoni podrzavali popusio je i on a izgleda i drugari mu.
sta uradiše čaršijaneri od kluba xexexex

Avatar
samirr
Postovi: 8888
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 24 apr 2024, 14:38

Mi da smo normalan klub, Seceru bi bio zabranjen pristup stadionu a ne da se vrti oko kluba ma šta god on radio trenutno..
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

mirza24
Postovi: 634
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 24 apr 2024, 14:40

samirr je napisao/la:
24 apr 2024, 14:38
Mi da smo normalan klub, Seceru bi bio zabranjen pristup stadionu a ne da se vrti oko kluba ma šta god on radio trenutno..
Tako je

Avatar
Beduin
Postovi: 16396
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 24 apr 2024, 15:33

samirr je napisao/la:
24 apr 2024, 14:38
Mi da smo normalan klub, Seceru bi bio zabranjen pristup stadionu a ne da se vrti oko kluba ma šta god on radio trenutno..
Mozda je promijenio jaknu pa ga ne prepoznaju. ❤️
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
samirr
Postovi: 8888
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 24 apr 2024, 16:21

Beduin je napisao/la:
24 apr 2024, 15:33
samirr je napisao/la:
24 apr 2024, 14:38
Mi da smo normalan klub, Seceru bi bio zabranjen pristup stadionu a ne da se vrti oko kluba ma šta god on radio trenutno..
Mozda je promijenio jaknu pa ga ne prepoznaju. ❤️
Ne kontam kako neko može da hvali njegov rad, a s njim smo ispali iz lige.. To mu nikad necu zaboraviti ni oprostiti a znamo šta je sve obecavao 11 najboljih iz Premijer lige u Slobodi, možda je mislio 11 najboljih koji ce igrat u Federalnoj i nije pogriješio.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

antisisoja1919
Postovi: 3492
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 24 apr 2024, 16:34

samirr je napisao/la:
24 apr 2024, 14:38
Mi da smo normalan klub, Seceru bi bio zabranjen pristup stadionu a ne da se vrti oko kluba ma šta god on radio trenutno..
Mi da smo normalan klub, ni Secer, ni Azmir, ni Senad, a ni bilo ko od onih koji je u tolikoj mjeri nastetio klubu kao ova trojica ne bi trebao imati mogucnost da približe klubu i Tusnju ni na kilometar.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
FKBilder
Postovi: 1749
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 24 apr 2024, 16:53

antisisoja1919 je napisao/la:
24 apr 2024, 16:34
samirr je napisao/la:
24 apr 2024, 14:38
Mi da smo normalan klub, Seceru bi bio zabranjen pristup stadionu a ne da se vrti oko kluba ma šta god on radio trenutno..
Mi da smo normalan klub, ni Secer, ni Azmir, ni Senad, a ni bilo ko od onih koji je u tolikoj mjeri nastetio klubu kao ova trojica ne bi trebao imati mogucnost da približe klubu i Tusnju ni na kilometar.
Mi da smo normalan klub, pravno bi se restartovali, uradili reviziju i utvrdili tacno kome se koliko, i zasto duguje. Krenuli bi od pocetka na "zdravim "temeljima.
Svaka uprava, imala je svoju pricu,i svoje brojke.
Od Davuda do ovih jazavaca.
Nikome od njih nije stalo do Slobode, niti njene dobrobiti, radi ko sta hoce i niko nista i nikada nece odgovarati.
Yebo ih Secer u dupe, lako zaboravljamo receno, i ucinjeno.
Toliko se ljudi protive da neko preuzme sam klub, i navode nam ova sranja kao primjer kaze simon evo vidite zasto se ne smije dat klub jednom covjeku, a zaboravlja da smo u ovom obliku, i vakom sistemu i dotakli dno. Jbg Tuzlanska Sloboda

dzemil
Postovi: 132
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dzemil » 24 apr 2024, 17:31

FKBilder je napisao/la:
24 apr 2024, 16:53
antisisoja1919 je napisao/la:
24 apr 2024, 16:34
samirr je napisao/la:
24 apr 2024, 14:38
Mi da smo normalan klub, Seceru bi bio zabranjen pristup stadionu a ne da se vrti oko kluba ma šta god on radio trenutno..
Mi da smo normalan klub, ni Secer, ni Azmir, ni Senad, a ni bilo ko od onih koji je u tolikoj mjeri nastetio klubu kao ova trojica ne bi trebao imati mogucnost da približe klubu i Tusnju ni na kilometar.
Mi da smo normalan klub, pravno bi se restartovali, uradili reviziju i utvrdili tacno kome se koliko, i zasto duguje. Krenuli bi od pocetka na "zdravim "temeljima.
Svaka uprava, imala je svoju pricu,i svoje brojke.
Od Davuda do ovih jazavaca.
Nikome od njih nije stalo do Slobode, niti njene dobrobiti, radi ko sta hoce i niko nista i nikada nece odgovarati.
Yebo ih Secer u dupe, lako zaboravljamo receno, i ucinjeno.
Toliko se ljudi protive da neko preuzme sam klub, i navode nam ova sranja kao primjer kaze simon evo vidite zasto se ne smije dat klub jednom covjeku, a zaboravlja da smo u ovom obliku, i vakom sistemu i dotakli dno. Jbg Tuzlanska Sloboda
Mislim da sadašnja uprava ima dobar PR od strane nekih forumaša koji aktivno pišu. Da bi ti bio 'dobar' moraš se popišati na druge i proglasiti ih ovakvim i onakvim, a usput naravno sebe pohvaliti kroz aktivan rad PR forumaša. Koliko se sjećam, taj 'šećer' je bio najomraženiji lik na kraju prošle sezone da bi se došlo do toga da kao sada pomaže klubu iz sjene. Ne znam samo koliki su obraz đonovi, ali kod njega su očigldno podebeli čim i dalje istrajava da se muva oko kluba, a i pojedinci koji ga prihvataju zasigurno imaju svoj interes.

Osnovno pitanje je šta dalje sa bilo kojim klubom koji živi od crkavice i sadake pojedinaca. Korak naprijed, nazad dva, odnosno ulaskom u PL bez financijske injekcije i organizacije, posebno kada se liga svodi na 10 klubova, ostana i opstanak u tom sistemu izgledao kao neoguća misija, kao i povratak u takvu nakon toga.

Avatar
Beduin
Postovi: 16396
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 24 apr 2024, 18:42

samirr je napisao/la:
24 apr 2024, 16:21
Beduin je napisao/la:
24 apr 2024, 15:33
samirr je napisao/la:
24 apr 2024, 14:38
Mi da smo normalan klub, Seceru bi bio zabranjen pristup stadionu a ne da se vrti oko kluba ma šta god on radio trenutno..
Mozda je promijenio jaknu pa ga ne prepoznaju. ❤️
Ne kontam kako neko može da hvali njegov rad, a s njim smo ispali iz lige.. To mu nikad necu zaboraviti ni oprostiti a znamo šta je sve obecavao 11 najboljih iz Premijer lige u Slobodi, možda je mislio 11 najboljih koji ce igrat u Federalnoj i nije pogriješio.
Mozda su ubacili suhog mesa u sendvice im. 😁
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2496
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 24 apr 2024, 18:46

Suljic i co skrenuse paznju sa losih igara na proljece,i odgovornosti Zlatana Nalica,nadam se samo da nece biti prekasno u svemu tome....
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8214
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 24 apr 2024, 18:50

Ja ne znam je li ovdje pojedini imaju pamćenje zlatne ribice iz PetCityja ili stvarno su dio porodice Šećerbegović?

Pa kako vas nije stid taj ljudski šljam, ljudski otpad uopšte pohvaliti da je nešto uradio dobro, čovjeka koji nas je okruglo 3 godine gledao u oči i lagao, znači lagao bez da mu je iko pitanja postavio - samovoljno izlazio u medije, davao obećanja, pričao bajke i basne. Da li je išta od toga on ispunio ikad barem 10%? Nije. Znači sad treba da skroz okrenemo ploču i da zaboravimo sve ovo što se desilo i do čega smo se doveli u situaciju u kojoj smo ove sezone zbog njeg, jer je eto uradio nešto dobro i korisno ove sezone?

Za vas sa slabim pamćenjem, da vas podsjetim:

5.2.2020 Elmir Šećerbegović: Do kraja naredne godine FK Sloboda će biti klub bez dugovanja
29.9.2020 Šećerbegović: Radimo dobar posao, vjerujem da će FK Sloboda uskoro biti jako bitan faktor fudbala u BiH
3.7.2020 Šećerbegović: Krivulja zaduživanja ide silaznom putanjom i krajem iduće godine vjerujem da ćemo biti na nuli
9.1.2021 Šećerbegović: Sloboda će 2022. moći kupiti 10 najboljih igrača Premijer lige BiH
31.12.2022 Šećerbegović: Dug Slobode je umanjen za 3.5 miliona KM, uloženo je 3 miliona KM u infrastrukturu
Mi smo svjesni, a tako i planiramo budžet, da finansijska podrška kroz karte i članske karte nisu dovoljne za bilo kakav ozbiljniji nivo i tu se uglavnom radi oko 0.01 % naših prihoda.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2496
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 24 apr 2024, 18:53

samirr je napisao/la:
24 apr 2024, 16:21
Beduin je napisao/la:
24 apr 2024, 15:33
samirr je napisao/la:
24 apr 2024, 14:38
Mi da smo normalan klub, Seceru bi bio zabranjen pristup stadionu a ne da se vrti oko kluba ma šta god on radio trenutno..
Mozda je promijenio jaknu pa ga ne prepoznaju. ❤️
Ne kontam kako neko može da hvali njegov rad, a s njim smo ispali iz lige.. To mu nikad necu zaboraviti ni oprostiti a znamo šta je sve obecavao 11 najboljih iz Premijer lige u Slobodi, možda je mislio 11 najboljih koji ce igrat u Federalnoj i nije pogriješio.
Kamufliro se bio u Olovu na tribini medju nama...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

dzemil
Postovi: 132
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dzemil » 24 apr 2024, 19:10

baboedindzeko09 je napisao/la:
24 apr 2024, 18:50
Ja ne znam je li ovdje pojedini imaju pamćenje zlatne ribice iz PetCityja ili stvarno su dio porodice Šećerbegović?

Pa kako vas nije stid taj ljudski šljam, ljudski otpad uopšte pohvaliti da je nešto uradio dobro, čovjeka koji nas je okruglo 3 godine gledao u oči i lagao, znači lagao bez da mu je iko pitanja postavio - samovoljno izlazio u medije, davao obećanja, pričao bajke i basne. Da li je išta od toga on ispunio ikad barem 10%? Nije. Znači sad treba da skroz okrenemo ploču i da zaboravimo sve ovo što se desilo i do čega smo se doveli u situaciju u kojoj smo ove sezone zbog njeg, jer je eto uradio nešto dobro i korisno ove sezone?

Za vas sa slabim pamćenjem, da vas podsjetim:

5.2.2020 Elmir Šećerbegović: Do kraja naredne godine FK Sloboda će biti klub bez dugovanja
29.9.2020 Šećerbegović: Radimo dobar posao, vjerujem da će FK Sloboda uskoro biti jako bitan faktor fudbala u BiH
3.7.2020 Šećerbegović: Krivulja zaduživanja ide silaznom putanjom i krajem iduće godine vjerujem da ćemo biti na nuli
9.1.2021 Šećerbegović: Sloboda će 2022. moći kupiti 10 najboljih igrača Premijer lige BiH
31.12.2022 Šećerbegović: Dug Slobode je umanjen za 3.5 miliona KM, uloženo je 3 miliona KM u infrastrukturu
Mi smo svjesni, a tako i planiramo budžet, da finansijska podrška kroz karte i članske karte nisu dovoljne za bilo kakav ozbiljniji nivo i tu se uglavnom radi oko 0.01 % naših prihoda.
Pa to je sistem i politika političara - da lažu, muljaju i slično. Zato ne vjerujete nikome.

IbrahimAga075
Postovi: 94
Pridružen/a: 01 jul 2023, 19:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la IbrahimAga075 » 24 apr 2024, 19:39

baboedindzeko09 je napisao/la:
24 apr 2024, 18:50
Ja ne znam je li ovdje pojedini imaju pamćenje zlatne ribice iz PetCityja ili stvarno su dio porodice Šećerbegović?

Pa kako vas nije stid taj ljudski šljam, ljudski otpad uopšte pohvaliti da je nešto uradio dobro, čovjeka koji nas je okruglo 3 godine gledao u oči i lagao, znači lagao bez da mu je iko pitanja postavio - samovoljno izlazio u medije, davao obećanja, pričao bajke i basne. Da li je išta od toga on ispunio ikad barem 10%? Nije. Znači sad treba da skroz okrenemo ploču i da zaboravimo sve ovo što se desilo i do čega smo se doveli u situaciju u kojoj smo ove sezone zbog njeg, jer je eto uradio nešto dobro i korisno ove sezone?

Za vas sa slabim pamćenjem, da vas podsjetim:

5.2.2020 Elmir Šećerbegović: Do kraja naredne godine FK Sloboda će biti klub bez dugovanja
29.9.2020 Šećerbegović: Radimo dobar posao, vjerujem da će FK Sloboda uskoro biti jako bitan faktor fudbala u BiH
3.7.2020 Šećerbegović: Krivulja zaduživanja ide silaznom putanjom i krajem iduće godine vjerujem da ćemo biti na nuli
9.1.2021 Šećerbegović: Sloboda će 2022. moći kupiti 10 najboljih igrača Premijer lige BiH
31.12.2022 Šećerbegović: Dug Slobode je umanjen za 3.5 miliona KM, uloženo je 3 miliona KM u infrastrukturu
Mi smo svjesni, a tako i planiramo budžet, da finansijska podrška kroz karte i članske karte nisu dovoljne za bilo kakav ozbiljniji nivo i tu se uglavnom radi oko 0.01 % naših prihoda.
2 stvari ne kontam:

a) kako Elmir ima obraza jos uvijek biti u klubu i lafo pomagat da bi bio kandidat za IO
b)kako mu njegovi zetoni dozvole da se mota u klubu i da i po cijenu blokade kluba njega hvale i zele u IO NSBiH

NEK ne zaborave onu-jedino je Sloboda je vjecna,svi su prolazni a pogotovo grobari Slobode-svi redom od A do Ž

I da ima puno nas pa cak i ovdje na forumu koji pamtimo sve njegove lazi koje su u rangu sa Azmirovim i Senadovim
sta uradiše čaršijaneri od kluba xexexex

simonknows
Postovi: 2192
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 24 apr 2024, 23:31

Svašta.
Neki ljudi ili nisu kapacitet da razumiju, ili namjerno ne žele da razumiju samo da bi imali razlog da pljuju bilo šta ili bilo koga.

Pametnjakovići (pronaći će se oni),
da vam PR nešto objasni.

Ne kažem ja nigdje da Šećo nije lagao, da nije zavlačio, da nije kriv za nešto, da ne gleda i sebe, da nije ispao iz lige itd.
Razumijem vašu ljutnju, i ja mu to zamjerim, ni ja ga ne gotivim zbog toga itd. itd. Dakle prvo to da razjasnimo, ni ja mu to ne mogu halaliti. Ispao je iz lige i glavni je odgovorni za to. Ima još aferima.

Ali, kad nekog popljuješ za nešto loše što je uradio, trebaš biti fer, trebaš biti čovjek pa reći i za ono dobro. Sredio je klub iznutra koliko toliko i što je najvažnije igra veliku ulogu da se Sloboda vrati u PL bez ikakve funkcije u Slobodi!

Opet da naglasim, nije to sad nešto za hvalu na sva zvona, on nas je doveo on nek i pomogne da se iščupamo odavdje, ali hajmo biti realni a ne samo pljuvati. Kod nas je izgleda pljuvanje bilo čega trend i in, pa svi furaju to.

I za kraj, Šećerbegovića u klub nije doveo Aco, nego Senad. ;)
Malo da se uputite prije nego što krenete suditi i pametovati o nečemu.
Ne mislim ništa loše, ne prozivam nikoga, ali hajmo malo realno sagledati.
Hajmo malo otići u klub pa se raspitati, dobiti sve crno na bijelo, a ne kupiti poluinformacije na kafama i onda pljuvati po forumu.

Hajmo malo realno pogledati prvo mjesto, redovne plate, doprinose i PDV, pa i ljetne pripreme što je ostalo od Senada, oprema, zimske pripreme, pojačanja...

I da, ne može Sloboda potpisati ugovor da neće podržati Šećerbegovića na izborima, kako će 2 strane ubacivati treću u ugovor? Može se neka izjava napraviti tipa da Sloboda neće nikoga iz prošle garniture podržati, i koliko ja znam, a mislim da i vi znate, kad je nedavno bilo isto ovo pitanje, sastanak Suljića i uprave, obje strane su istakle da je rješenje nađeno, da je to završeno, uprava poslala mail Suljiću, što to nije potpisano? Ko tu koga zavlači i radi čega? Što baš sad? Hajmo malo razmislit o svemu...

@mirsone može sve ovo potvrdit, a i @beduin zna dosta stvari, recimo u kakvim društvima je Šećer znao biti.

Idemo se mi okrenuti fudbalu i Premijer ligi, pa kad to proslavimo i u međuvremenu ovo riješimo, da vidimo ko je kakav, vrijeme će pokazati šta je ko i koliko napravio ;)
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

crvenocrnitz
Postovi: 863
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 25 apr 2024, 00:39

Evo miševa izašli su...
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
samirr
Postovi: 8888
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 25 apr 2024, 01:01

simonknows je napisao/la:
24 apr 2024, 23:31
Svašta.
Neki ljudi ili nisu kapacitet da razumiju, ili namjerno ne žele da razumiju samo da bi imali razlog da pljuju bilo šta ili bilo koga.

Pametnjakovići (pronaći će se oni),
da vam PR nešto objasni.

Ne kažem ja nigdje da Šećo nije lagao, da nije zavlačio, da nije kriv za nešto, da ne gleda i sebe, da nije ispao iz lige itd.
Razumijem vašu ljutnju, i ja mu to zamjerim, ni ja ga ne gotivim zbog toga itd. itd. Dakle prvo to da razjasnimo, ni ja mu to ne mogu halaliti. Ispao je iz lige i glavni je odgovorni za to. Ima još aferima.

Ali, kad nekog popljuješ za nešto loše što je uradio, trebaš biti fer, trebaš biti čovjek pa reći i za ono dobro. Sredio je klub iznutra koliko toliko i što je najvažnije igra veliku ulogu da se Sloboda vrati u PL bez ikakve funkcije u Slobodi!

Opet da naglasim, nije to sad nešto za hvalu na sva zvona, on nas je doveo on nek i pomogne da se iščupamo odavdje, ali hajmo biti realni a ne samo pljuvati. Kod nas je izgleda pljuvanje bilo čega trend i in, pa svi furaju to.

I za kraj, Šećerbegovića u klub nije doveo Aco, nego Senad. ;)
Malo da se uputite prije nego što krenete suditi i pametovati o nečemu.
Ne mislim ništa loše, ne prozivam nikoga, ali hajmo malo realno sagledati.
Hajmo malo otići u klub pa se raspitati, dobiti sve crno na bijelo, a ne kupiti poluinformacije na kafama i onda pljuvati po forumu.

Hajmo malo realno pogledati prvo mjesto, redovne plate, doprinose i PDV, pa i ljetne pripreme što je ostalo od Senada, oprema, zimske pripreme, pojačanja...

I da, ne može Sloboda potpisati ugovor da neće podržati Šećerbegovića na izborima, kako će 2 strane ubacivati treću u ugovor? Može se neka izjava napraviti tipa da Sloboda neće nikoga iz prošle garniture podržati, i koliko ja znam, a mislim da i vi znate, kad je nedavno bilo isto ovo pitanje, sastanak Suljića i uprave, obje strane su istakle da je rješenje nađeno, da je to završeno, uprava poslala mail Suljiću, što to nije potpisano? Ko tu koga zavlači i radi čega? Što baš sad? Hajmo malo razmislit o svemu...

@mirsone može sve ovo potvrdit, a i @beduin zna dosta stvari, recimo u kakvim društvima je Šećer znao biti.

Idemo se mi okrenuti fudbalu i Premijer ligi, pa kad to proslavimo i u međuvremenu ovo riješimo, da vidimo ko je kakav, vrijeme će pokazati šta je ko i koliko napravio ;)
Vodi ga kuci ako ti je dobar, meni nije i nikad nece biti pa makar i titulu da osvojimo sa njim. Doveo nas je do Federalne a jednu Premijer Ligu igraju Gošk, Zvijezda, Igman a Sloboda se bori sa Olovom za ulazak ako je to tebi dobro i ako to možeš progutati svaka ti cast na tome ja ne mogu i necu. Šecer bi bio dobar samo za ciscenje tribina na Tušnju i to da radi volonterski ali da ne bude glavni u tom poslu.. Nemoj mi ga braniti molim te. Ja nisam pljuvao nikog prošle sezone jer sam vjerovao u opstanak do zadnjeg kola, a ovi su uspjeli ispasti na najgluplji moguci nacin.. Ovo što Željo sad radi mogli smo i mi vrlo lahko.. Al et nismo sad smo tu gdje jesmo..
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

dzemil
Postovi: 132
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dzemil » 25 apr 2024, 07:14

Večina navijača nema konstantno mišljenje, odnosno ono se mijenja kako se mijenjaju uslovi, situacija itd. Kad je Azmir trebao da preuzme Slobodu poslije ovog zadnjeg kraha, večina se obradovala i davala podršku, zaboravljajući prethodno. Nakon toga, kada nije prošao, ubrzo je zaboraljen, da bi došao Senad koji je takođe dobio podršku. Onda kada je ovaj dobio nogu i došla treća ili prava garnitura iz sjene koja toliko nije imala podršku, stvari su krenuli da se mjenjaju i krenula je priča kako dvojac Azmir i Senad ne valjaju i nikad nisu valjali, a da ovi 'momci' rade pravi posao i da žrtvuju svoje živote i imovinu za Slobodu.

Osnovno pitanje preko kojeg se stalno prelazi i kojeg ponavljam - kako bilo koja uprava i organizacija, a samim tim i klub može funkcionisati bez para?
Na koji način se misli u sadaka sistemu igrati PL i opstati u njoj?, posebice kada se smanji na 10 klubova?

Logika kaže da će samo najači opstati, a to najači znači ko ima infrastrukturu i NOVAC.

Da li neko razmišlja o tome da u novom sistemu od 10 klubova, da jednom kada ispadneš, da će se mnogo teže bii vratiti u tih odabranih 10?

Koji je dugoročni plan - da se igra PL ili da se igra Federalna ili kantonalna. Ako je PL, treba dosta para, a sadaka sistem ne može preživjeti PL.

Znači, ko god vodio klub, mora imati viziju, a viziju možeš praviti samo na osnovu novčanika. Bez debelog novčanika, nema PL, a za kantonalnu se uvijek može naći neka crkavica.

dzemil
Postovi: 132
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dzemil » 25 apr 2024, 08:17

Pored toga, vođenje i upravljanjem klubom, makar on bio i od mjesne zajednice je vlast, a kad je u pitanju vlast vidim samo borbu za vlast i to svim mogućim sredstvima a nikako odstupanje od nje ili prepuštanje pametnijem i boljem. Kada se sve svede na konac, ipak se iza svega krije želja za vlašću i položajem, a svaka vlast donosi i materijalnu korist. Ovo govorim generalno.

PL će imati vjerovatno jedno 6 konstatnih klubova, a ostali će se rotirati shodno organizaciji u njima i parama kojima raspolažu. Ko ima para taj igra. Prosta računica. Da li Sloboda sa ovom strukturom i infrastrukturom može biti dio PL. Čisto sumnjam. Teško. Nikako. Šta je realnost?

Federalna. Tu se može uhljebiti godinama. Pare će i dalje pristizati iz Budžeta i sadake....vuk sit, ovce na broju. Vremenom će se dio navijača pomiriti sa tim, dok će mnogi odustati i okrenuti se pametnijim stvarima u životu.

Avatar
Mortus
Postovi: 1756
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 25 apr 2024, 09:02

simonknows je napisao/la:
24 apr 2024, 23:31
Svašta.
Neki ljudi ili nisu kapacitet da razumiju, ili namjerno ne žele da razumiju samo da bi imali razlog da pljuju bilo šta ili bilo koga.

Pametnjakovići (pronaći će se oni),
da vam PR nešto objasni.

Ne kažem ja nigdje da Šećo nije lagao, da nije zavlačio, da nije kriv za nešto, da ne gleda i sebe, da nije ispao iz lige itd.
Razumijem vašu ljutnju, i ja mu to zamjerim, ni ja ga ne gotivim zbog toga itd. itd. Dakle prvo to da razjasnimo, ni ja mu to ne mogu halaliti. Ispao je iz lige i glavni je odgovorni za to. Ima još aferima.

Ali, kad nekog popljuješ za nešto loše što je uradio, trebaš biti fer, trebaš biti čovjek pa reći i za ono dobro. Sredio je klub iznutra koliko toliko i što je najvažnije igra veliku ulogu da se Sloboda vrati u PL bez ikakve funkcije u Slobodi!

Opet da naglasim, nije to sad nešto za hvalu na sva zvona, on nas je doveo on nek i pomogne da se iščupamo odavdje, ali hajmo biti realni a ne samo pljuvati. Kod nas je izgleda pljuvanje bilo čega trend i in, pa svi furaju to.

I za kraj, Šećerbegovića u klub nije doveo Aco, nego Senad. ;)
Malo da se uputite prije nego što krenete suditi i pametovati o nečemu.
Ne mislim ništa loše, ne prozivam nikoga, ali hajmo malo realno sagledati.
Hajmo malo otići u klub pa se raspitati, dobiti sve crno na bijelo, a ne kupiti poluinformacije na kafama i onda pljuvati po forumu.

Hajmo malo realno pogledati prvo mjesto, redovne plate, doprinose i PDV, pa i ljetne pripreme što je ostalo od Senada, oprema, zimske pripreme, pojačanja...

I da, ne može Sloboda potpisati ugovor da neće podržati Šećerbegovića na izborima, kako će 2 strane ubacivati treću u ugovor? Može se neka izjava napraviti tipa da Sloboda neće nikoga iz prošle garniture podržati, i koliko ja znam, a mislim da i vi znate, kad je nedavno bilo isto ovo pitanje, sastanak Suljića i uprave, obje strane su istakle da je rješenje nađeno, da je to završeno, uprava poslala mail Suljiću, što to nije potpisano? Ko tu koga zavlači i radi čega? Što baš sad? Hajmo malo razmislit o svemu...

@mirsone može sve ovo potvrdit, a i @beduin zna dosta stvari, recimo u kakvim društvima je Šećer znao biti.

Idemo se mi okrenuti fudbalu i Premijer ligi, pa kad to proslavimo i u međuvremenu ovo riješimo, da vidimo ko je kakav, vrijeme će pokazati šta je ko i koliko napravio ;)
ovaj šišmiš da se razumije u upravljanje i biznis i fudbal i da zna kako rvo ne bi doveo do toga da ispadnemo, a jadna nam majka ako nas on vraća.
zaboravio sam samo koliko mu ono firma posluje u plusu.
Čovjek je tu zarad vlastitih interesa i jakog prezimena a ovi kepeci mu pomažu jer će imati koristi od toga.

Klub treba dati privatniku sa parma i neka radi s njega šta želi, svakako nam je raspad sistema.
milion koji daje Grad Tuzla nije dovoljan ni za plasman u PL a pogotovo iduće sezone za opstanak ili nešto više.

SKIDAM KAPU OVIM MOMCIMA JER RADE DOBAR POSAO DA SE UHLJEBE NJIHOVI JARANI I DA SE IGRAJU FUDBAL MENEDŽERA.
CRNO NAM SE PIŠE JE-*BO VAS ACO SVE I ŠEĆER KOJI IH HVALITE.
Zadnja izmjena: Mortus, dana/u 25 apr 2024, 09:03, ukupno mijenjano 1 put.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.