FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Skojevska
Postovi: 2482
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 25 apr 2024, 09:02

dzemile ozbiljan si pametolog
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

simonknows
Postovi: 2196
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 25 apr 2024, 09:28

samirr je napisao/la:
25 apr 2024, 01:01
simonknows je napisao/la:
24 apr 2024, 23:31
Svašta.
Neki ljudi ili nisu kapacitet da razumiju, ili namjerno ne žele da razumiju samo da bi imali razlog da pljuju bilo šta ili bilo koga.

Pametnjakovići (pronaći će se oni),
da vam PR nešto objasni.

Ne kažem ja nigdje da Šećo nije lagao, da nije zavlačio, da nije kriv za nešto, da ne gleda i sebe, da nije ispao iz lige itd.
Razumijem vašu ljutnju, i ja mu to zamjerim, ni ja ga ne gotivim zbog toga itd. itd. Dakle prvo to da razjasnimo, ni ja mu to ne mogu halaliti. Ispao je iz lige i glavni je odgovorni za to. Ima još aferima.

Ali, kad nekog popljuješ za nešto loše što je uradio, trebaš biti fer, trebaš biti čovjek pa reći i za ono dobro. Sredio je klub iznutra koliko toliko i što je najvažnije igra veliku ulogu da se Sloboda vrati u PL bez ikakve funkcije u Slobodi!

Opet da naglasim, nije to sad nešto za hvalu na sva zvona, on nas je doveo on nek i pomogne da se iščupamo odavdje, ali hajmo biti realni a ne samo pljuvati. Kod nas je izgleda pljuvanje bilo čega trend i in, pa svi furaju to.

I za kraj, Šećerbegovića u klub nije doveo Aco, nego Senad. ;)
Malo da se uputite prije nego što krenete suditi i pametovati o nečemu.
Ne mislim ništa loše, ne prozivam nikoga, ali hajmo malo realno sagledati.
Hajmo malo otići u klub pa se raspitati, dobiti sve crno na bijelo, a ne kupiti poluinformacije na kafama i onda pljuvati po forumu.

Hajmo malo realno pogledati prvo mjesto, redovne plate, doprinose i PDV, pa i ljetne pripreme što je ostalo od Senada, oprema, zimske pripreme, pojačanja...

I da, ne može Sloboda potpisati ugovor da neće podržati Šećerbegovića na izborima, kako će 2 strane ubacivati treću u ugovor? Može se neka izjava napraviti tipa da Sloboda neće nikoga iz prošle garniture podržati, i koliko ja znam, a mislim da i vi znate, kad je nedavno bilo isto ovo pitanje, sastanak Suljića i uprave, obje strane su istakle da je rješenje nađeno, da je to završeno, uprava poslala mail Suljiću, što to nije potpisano? Ko tu koga zavlači i radi čega? Što baš sad? Hajmo malo razmislit o svemu...

@mirsone može sve ovo potvrdit, a i @beduin zna dosta stvari, recimo u kakvim društvima je Šećer znao biti.

Idemo se mi okrenuti fudbalu i Premijer ligi, pa kad to proslavimo i u međuvremenu ovo riješimo, da vidimo ko je kakav, vrijeme će pokazati šta je ko i koliko napravio ;)
Vodi ga kuci ako ti je dobar, meni nije i nikad nece biti pa makar i titulu da osvojimo sa njim. Doveo nas je do Federalne a jednu Premijer Ligu igraju Gošk, Zvijezda, Igman a Sloboda se bori sa Olovom za ulazak ako je to tebi dobro i ako to možeš progutati svaka ti cast na tome ja ne mogu i necu. Šecer bi bio dobar samo za ciscenje tribina na Tušnju i to da radi volonterski ali da ne bude glavni u tom poslu.. Nemoj mi ga braniti molim te. Ja nisam pljuvao nikog prošle sezone jer sam vjerovao u opstanak do zadnjeg kola, a ovi su uspjeli ispasti na najgluplji moguci nacin.. Ovo što Željo sad radi mogli smo i mi vrlo lahko.. Al et nismo sad smo tu gdje jesmo..
Ma nije mi dobar, daleko od toga, ja prvi kažem ne mogu mu halaliti što je ispao u onakvoj situaciji gdje je mogao završiti sve a nije ništa. Ne mogu mu halaliti još neke stvari koje nisu za foruma.

Ali da nam sad valja, vjeruj da valja itekako na više polja. Mislim da bez njega ne bi bili u ovoj borbi za PL.
Opet kažem, to mu je i obaveza da nas vrati, ništa čime bi nas zadužio i da nas hvalimo ovdje, ali jbg kad ti neko valja trenutno na bilo koji način moraš, odnosno trebaš to priznat. Naravno da ne treba zaboraviti one loše stvari, ali ne treba se ni fokusirati samo na njih.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Beduin
Postovi: 16407
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 apr 2024, 09:45

Nije fer isfrustrirane navijace/simpatizere prozivati neznalicama, neupucenima samo zato jer nemaju doticaja sa klupskom politikom i desavanjima. Njihovo nije da to znaju, njihovo je da bodre klub i zauzvrat dobijaju rezultate. A rezultata nema.

Isto tako je nedopustivo jednu lijepu rijec uputiti bivsem psiho predsjedniku koji te je toliko puta slagao i poslao u nizi rang takmicenja. On nema sta da bude oko kluba, jer da nije bilo grada i Nine mi bismo sad bili Celik, s obzirom koliko nesposoban se dokazao Secer. Ako šminkanje, friziranje sitnica oko kluba ostavimo po strani (kao vracanje zvanicne stranice i slicnoga).

Radije neka se ne vracamo u PL, nego da sutra neko tog istog Secera nazove spasiocem, glavnim ili jednim od glavnih uzroka povratka u PL, popisaj njegovih 25-35k maraka i pokusaj pritiska na par privatnika da poguraju. Ja tako rezonujem stvari i previse sam ponosan da bih ovakve stvari sebi dopustao. Kamo srece da i nasa Sloboda ima malo vise ponosa i ostrije zube.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

mirza24
Postovi: 634
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 25 apr 2024, 14:11

ovaj šišmiš da se razumije u upravljanje i biznis i fudbal i da zna kako rvo ne bi doveo do toga da ispadnemo, a jadna nam majka ako nas on vraća.
zaboravio sam samo koliko mu ono firma posluje u plusu.
Čovjek je tu zarad vlastitih interesa i jakog prezimena a ovi kepeci mu pomažu jer će imati koristi od toga.

Klub treba dati privatniku sa parma i neka radi s njega šta želi, svakako nam je raspad sistema.
milion koji daje Grad Tuzla nije dovoljan ni za plasman u PL a pogotovo iduće sezone za opstanak ili nešto više.

SKIDAM KAPU OVIM MOMCIMA JER RADE DOBAR POSAO DA SE UHLJEBE NJIHOVI JARANI I DA SE IGRAJU FUDBAL MENEDŽERA.
CRNO NAM SE PIŠE JE-*BO VAS ACO SVE I ŠEĆER KOJI IH HVALITE.
[/quote]

Mortus 90% navijaca se slaze sa tvojim misljenjem ocito vidi da ovaj simon brani secera i prije sa komentarima necemo ba ispasti iz premijer lige a sad je to prosirio uz secera brani acu

Avatar
DamirT
Postovi: 14140
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 25 apr 2024, 14:16

Secer je trebao napustiti klub jos kad se ispalo, ali napustiti u pravom smislu rijeci, a ne da opet dolazi u klub kako hoce i kad hoce. Gledam pise se da je jedan od zasluznih sto smo prvi. Okej, ali je i jedan od najzasluznijih sto smo uopste ispali. Tako da ovo nije nikakav njegov uspjeh, vec samo ispravljanje sopstvene greske tj. ispadanja iz PL.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

IbrahimAga075
Postovi: 101
Pridružen/a: 01 jul 2023, 19:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la IbrahimAga075 » 25 apr 2024, 14:54

Nemoj bogati da nas grobar kluba spašava.
Daleko mu home od Slobode.....pravac Rahic i sto dalje!
sta uradiše čaršijaneri od kluba xexexex

mirza24
Postovi: 634
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 25 apr 2024, 15:45

DamirT je napisao/la:
25 apr 2024, 14:16
Secer je trebao napustiti klub jos kad se ispalo, ali napustiti u pravom smislu rijeci, a ne da opet dolazi u klub kako hoce i kad hoce. Gledam pise se da je jedan od zasluznih sto smo prvi. Okej, ali je i jedan od najzasluznijih sto smo uopste ispali. Tako da ovo nije nikakav njegov uspjeh, vec samo ispravljanje sopstvene greske tj. ispadanja iz PL.
Tako je a najzasluznija je osoba sto smo prvi je ona osoba koja je obezbjedila da MOJA TV prenosi live nase utakmice i zato imamo korektno sudjenje kuci i u gostima . Neki zele da ubjede da je zbog secera i njegovoj funkiji u NS TK sto apsolutno nije istina . Nas najveci prijatelj i navijac trenutno MOJA TV :bow: :salut: :tokralju:

Avatar
Skojevska
Postovi: 2482
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 25 apr 2024, 19:40

mirza24 je napisao/la:
25 apr 2024, 15:45
DamirT je napisao/la:
25 apr 2024, 14:16
Secer je trebao napustiti klub jos kad se ispalo, ali napustiti u pravom smislu rijeci, a ne da opet dolazi u klub kako hoce i kad hoce. Gledam pise se da je jedan od zasluznih sto smo prvi. Okej, ali je i jedan od najzasluznijih sto smo uopste ispali. Tako da ovo nije nikakav njegov uspjeh, vec samo ispravljanje sopstvene greske tj. ispadanja iz PL.
Tako je a najzasluznija je osoba sto smo prvi je ona osoba koja je obezbjedila da MOJA TV prenosi live nase utakmice i zato imamo korektno sudjenje kuci i u gostima . Neki zele da ubjede da je zbog secera i njegovoj funkiji u NS TK sto apsolutno nije istina . Nas najveci prijatelj i navijac trenutno MOJA TV :bow: :salut: :tokralju:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

klma1
Postovi: 1722
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 25 apr 2024, 19:49

mojaTV je vrh, da nije njih bilo mi sigurno sad ne bili 1.
Izvarali bi nas dosad sigurno.
& $ ?

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8233
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 25 apr 2024, 20:17

Beduin je napisao/la:
25 apr 2024, 09:45
Nije fer isfrustrirane navijace/simpatizere prozivati neznalicama, neupucenima samo zato jer nemaju doticaja sa klupskom politikom i desavanjima. Njihovo nije da to znaju, njihovo je da bodre klub i zauzvrat dobijaju rezultate. A rezultata nema.

Isto tako je nedopustivo jednu lijepu rijec uputiti bivsem psiho predsjedniku koji te je toliko puta slagao i poslao u nizi rang takmicenja. On nema sta da bude oko kluba, jer da nije bilo grada i Nine mi bismo sad bili Celik, s obzirom koliko nesposoban se dokazao Secer. Ako šminkanje, friziranje sitnica oko kluba ostavimo po strani (kao vracanje zvanicne stranice i slicnoga).

Radije neka se ne vracamo u PL, nego da sutra neko tog istog Secera nazove spasiocem, glavnim ili jednim od glavnih uzroka povratka u PL, popisaj njegovih 25-35k maraka i pokusaj pritiska na par privatnika da poguraju. Ja tako rezonujem stvari i previse sam ponosan da bih ovakve stvari sebi dopustao. Kamo srece da i nasa Sloboda ima malo vise ponosa i ostrije zube.
:salut: :salut:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

montolivo18
Postovi: 829
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 25 apr 2024, 21:11

Meni je žao Nine u ovoj priči najviše. Šećera kao Šećera ni sekunde, ali Nino je najviše tu potezao. Zvao, pokušavao. On je doveo Stojana Vranješa, tražio Marka Obradovića, Azura Mahmića, Amera Dupovca, Anela Hebibovića. Pregovarao sa Karačićem, Marinovićem, Osimom, Dudićem, Trifunovićem i gdje je tu još igrača i trenera za koje se nije ni saznalo, a ima ih sigurno. Jedino što njemu zamjeram je prepuštanje onim neznalicama (Sabrina i Amer) vođenje kluba. Pretpostavljam da nije ni on imao više ideje šta i kako, koga da zove nakon toliko odbijenica.

simonknows
Postovi: 2196
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 25 apr 2024, 23:42

montolivo18 je napisao/la:
25 apr 2024, 21:11
Meni je žao Nine u ovoj priči najviše. Šećera kao Šećera ni sekunde, ali Nino je najviše tu potezao. Zvao, pokušavao. On je doveo Stojana Vranješa, tražio Marka Obradovića, Azura Mahmića, Amera Dupovca, Anela Hebibovića. Pregovarao sa Karačićem, Marinovićem, Osimom, Dudićem, Trifunovićem i gdje je tu još igrača i trenera za koje se nije ni saznalo, a ima ih sigurno. Jedino što njemu zamjeram je prepuštanje onim neznalicama (Sabrina i Amer) vođenje kluba. Pretpostavljam da nije ni on imao više ideje šta i kako, koga da zove nakon toliko odbijenica.
Nino Džambić je čovjek kojem se u Slobodi mora naći mjesto!
Mi takvog čovjeka nismo imali nikad!
Emocija, Slobodaš do srži! Šta je svojih para dao, a da nije doveo Stojana Vranješa mi bi u drugoj ligi bili još na polusezoni. I fino si nabrojao koga je još sve zvao, ali ko će od takvih igrača i trenera doći u klub koji je totalno nezdrav i nesigurna okolina "samo" zbog poziva Nine? Da su ga ostali pratili koliko je on radio i koliko je mislio, daleko bi mi dogurali. A kad se ispalo, sam je otišao i nikad više evo nije prišao Slobodi na bilo koji način, jer on ima obraz. Veliki insan i Slobodaš.

@DamirT, upravo to i pričam, Šećer nas vadi, ali on nas je i doveo ovdje, tako da nema tu nikakve pohvale niti ga ja branim niti ga ja hvalim, ali kad kažemo ispao je pogriješio je, onda treba reći i da ispravlja grešku i da pomaže da se vratimo.

Ovog klauna sa MojaTV neću ni da komentarišem
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

montolivo18
Postovi: 829
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 26 apr 2024, 00:06

simonknows je napisao/la:
25 apr 2024, 23:42
montolivo18 je napisao/la:
25 apr 2024, 21:11
Meni je žao Nine u ovoj priči najviše. Šećera kao Šećera ni sekunde, ali Nino je najviše tu potezao. Zvao, pokušavao. On je doveo Stojana Vranješa, tražio Marka Obradovića, Azura Mahmića, Amera Dupovca, Anela Hebibovića. Pregovarao sa Karačićem, Marinovićem, Osimom, Dudićem, Trifunovićem i gdje je tu još igrača i trenera za koje se nije ni saznalo, a ima ih sigurno. Jedino što njemu zamjeram je prepuštanje onim neznalicama (Sabrina i Amer) vođenje kluba. Pretpostavljam da nije ni on imao više ideje šta i kako, koga da zove nakon toliko odbijenica.
Nino Džambić je čovjek kojem se u Slobodi mora naći mjesto!
Mi takvog čovjeka nismo imali nikad!
Emocija, Slobodaš do srži! Šta je svojih para dao, a da nije doveo Stojana Vranješa mi bi u drugoj ligi bili još na polusezoni. I fino si nabrojao koga je još sve zvao, ali ko će od takvih igrača i trenera doći u klub koji je totalno nezdrav i nesigurna okolina "samo" zbog poziva Nine? Da su ga ostali pratili koliko je on radio i koliko je mislio, daleko bi mi dogurali. A kad se ispalo, sam je otišao i nikad više evo nije prišao Slobodi na bilo koji način, jer on ima obraz. Veliki insan i Slobodaš.

@DamirT, upravo to i pričam, Šećer nas vadi, ali on nas je i doveo ovdje, tako da nema tu nikakve pohvale niti ga ja branim niti ga ja hvalim, ali kad kažemo ispao je pogriješio je, onda treba reći i da ispravlja grešku i da pomaže da se vratimo.

Ovog klauna sa MojaTV neću ni da komentarišem
:salut:

Avatar
DamirT
Postovi: 14140
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 26 apr 2024, 00:12

Ne opravdavam nikog iz one uprave kad smo ispali, ali se moglo naci makar neko mjesto i sada za Ninu. Secer sta god je zas.rao tad, ovaj je pokusao popraviti. Nesto je uspio, ali jbg kad je nesposobnjakovic bio na celu tada. Nije mogao covjek sve sam.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Mortus
Postovi: 1756
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 26 apr 2024, 12:37

DamirT je napisao/la:
26 apr 2024, 00:12
Ne opravdavam nikog iz one uprave kad smo ispali, ali se moglo naci makar neko mjesto i sada za Ninu. Secer sta god je zas.rao tad, ovaj je pokusao popraviti. Nesto je uspio, ali jbg kad je nesposobnjakovic bio na celu tada. Nije mogao covjek sve sam.
nije mu se moglo naći mjesto, jer on smeta ekipi koja je uzurpirala zakonodavnu i izvršnu vlast u klubu :!:
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Skojevska
Postovi: 2482
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 26 apr 2024, 13:02

DamirT je napisao/la:
26 apr 2024, 00:12
Ne opravdavam nikog iz one uprave kad smo ispali, ali se moglo naci makar neko mjesto i sada za Ninu. Secer sta god je zas.rao tad, ovaj je pokusao popraviti. Nesto je uspio, ali jbg kad je nesposobnjakovic bio na celu tada. Nije mogao covjek sve sam.
Nece covjek, kraj priče.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

dzemil
Postovi: 137
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dzemil » 26 apr 2024, 13:14

Skojevska je napisao/la:
26 apr 2024, 13:02
DamirT je napisao/la:
26 apr 2024, 00:12
Ne opravdavam nikog iz one uprave kad smo ispali, ali se moglo naci makar neko mjesto i sada za Ninu. Secer sta god je zas.rao tad, ovaj je pokusao popraviti. Nesto je uspio, ali jbg kad je nesposobnjakovic bio na celu tada. Nije mogao covjek sve sam.
Nece covjek, kraj priče.
U politici i bilo kojem obliku vlasti poštenim ljudima nema mjesta, jer je svaki oblik vlasti teško korumpiran - od najmanjeg do najvećeg. Samo oni željni vlastitih interesa se vrzmaju oko pozicija vlasti i ne odustaju od istih. Kao što reče neki grčki filozof, vlast treba dati onima koji je ne žele.
Zadnja izmjena: dzemil, dana/u 26 apr 2024, 13:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DamirT
Postovi: 14140
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 26 apr 2024, 13:16

Skojevska je napisao/la:
26 apr 2024, 13:02
DamirT je napisao/la:
26 apr 2024, 00:12
Ne opravdavam nikog iz one uprave kad smo ispali, ali se moglo naci makar neko mjesto i sada za Ninu. Secer sta god je zas.rao tad, ovaj je pokusao popraviti. Nesto je uspio, ali jbg kad je nesposobnjakovic bio na celu tada. Nije mogao covjek sve sam.
Nece covjek, kraj priče.
Logicno, kad je covjek jedini u pravom smislu rijeci radio tada. Ostali se uzdali u vise sile i qurko na kraju. Ali da je najposteniji od njih svih bio, jeste 1000%.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

dzemil
Postovi: 137
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dzemil » 26 apr 2024, 16:30

Da sam igrač nikada ne bih pristao na platu - dođem ti ili da mi se duguje ili da moram čekati par mjeseci na istu. Hvala, doviđenja. Kao i u svakoj branši, niko ne voli da radi džaba. Novac stimuliše i rad i igru. Kako ćeš nekoga stimulisati na borbenost i posvećenost ako mu se duguju pare ili ako kasni plata?

Osnova kluba su igrači, pa poslije toga navijači. Bez igrača nema fudbala, a bez navijača fudbal nema smisla, kao ni ostali sportovi.

klasik
Postovi: 3984
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 26 apr 2024, 16:32

dzemil je napisao/la:
26 apr 2024, 16:30
Da sam igrač nikada ne bih pristao na platu - dođem ti ili da mi se duguje ili da moram čekati par mjeseci na istu. Hvala, doviđenja. Kao i u svakoj branši, niko ne voli da radi džaba. Novac stimuliše i rad i igru. Kako ćeš nekoga stimulisati na borbenost i posvećenost ako mu se duguju pare ili ako kasni plata?

Osnova kluba su igrači, pa poslije toga navijači. Bez igrača nema fudbala, a bez navijača fudbal nema smisla, kao ni ostali sportovi.
Ima jedna druga stvar, napisacemo platu 5000 iako bi mozda pristo i na manje al na kraju sezone cu ti doc nekolko plata al ti tuzi i naplatices to 100%, nikad se nijednom igracu nije ostalo duzno.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.