FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
204
38%
 
Ukupno glasova: 533

Avatar
gegenpressing
Postovi: 203
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 25 apr 2024, 12:27

bhsport je napisao/la:
25 apr 2024, 11:46
Zvornicka je napisao/la:
25 apr 2024, 09:40
MocMahale444 je napisao/la:
24 apr 2024, 21:30
Jasta vec nema veze, koliko je puta promasio 1 vs 1 u proslim tekmama. Istina povuce loptu i pretezno je izgubi.
Lik ko balerina, I corava koka zrno ubode. Tako i on s onom sretnom asistencijom za Kapitena.
Ti si najveci ser.onja na forumu. Koje je to Boljevic sanse 1 na 1 promasio osim one u Ugljeviku? Lik je nas ubjedljivo najbolji ofanzivac, takodjer izuzetno skolovan i inteligentan. Jedina mana mu je sprema, ali je i to opravdano s obzirom na to kakve je pripreme prosao i na kojoj podlozi.
A i dokazao se sto jest jest, go u 20tak tekmi.
Nakon jednog Zakarica, Santosa mi veličamo neku crnogorsku harlovinu za kojeg je Asim Zec Rivaldo.
Boljevic je u Konjicu pokazao da je daleko od ozbiljmog pojačanja.
Koji je to go Boljevic dao osim tog u Ugljeviku i u koje je šanae ušao?
U Konjicu kad je Vahid dobio crveni?
Pa čovjek sam igrao,ljudi se oko mene ibretili,pravio budalama igrače Konjica.
I taj Zakarić bio kita kad je tek došao.Problem svega ovog oko igrača je da nismo tim,odnosno klapa,nego raspuštena vojska,karakterno jako loša selekcija.Ne mogu ni dati maksimum jer su ubijeni u pojam stalnim mjenjanjem trenera,pozicija,loših odnosa unutar kluba.
Brohra ribo se...

Bojudaosinebu
Postovi: 1033
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 25 apr 2024, 13:33

Sa zeljom se grcevito boris za opstanak, k.rine od igraca treba sve usranom motkom rastjerati.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19372
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 25 apr 2024, 14:20

Zvornicka je napisao/la:
25 apr 2024, 09:40
MocMahale444 je napisao/la:
24 apr 2024, 21:30
Jasta vec nema veze, koliko je puta promasio 1 vs 1 u proslim tekmama. Istina povuce loptu i pretezno je izgubi.
Lik ko balerina, I corava koka zrno ubode. Tako i on s onom sretnom asistencijom za Kapitena.
Ti si najveci ser.onja na forumu. Koje je to Boljevic sanse 1 na 1 promasio osim one u Ugljeviku? Lik je nas ubjedljivo najbolji ofanzivac, takodjer izuzetno skolovan i inteligentan. Jedina mana mu je sprema, ali je i to opravdano s obzirom na to kakve je pripreme prosao i na kojoj podlozi.
Hu iz ju :urnebes: odleprsaj.
Znas ko ti je ser.onja.


Tabela govori kakvi su to igraci, cast pojedincima.
Skolovan jedino da izgubi loptu, **** od igraca.
Žgoljo žgoljavi neuhranjeni levat, nek ide igrati ko çifúta ili svojih.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Pablo11
Postovi: 1173
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 apr 2024, 14:27

gegenpressing je napisao/la:
25 apr 2024, 12:27
bhsport je napisao/la:
25 apr 2024, 11:46
Zvornicka je napisao/la:
25 apr 2024, 09:40


Ti si najveci ser.onja na forumu. Koje je to Boljevic sanse 1 na 1 promasio osim one u Ugljeviku? Lik je nas ubjedljivo najbolji ofanzivac, takodjer izuzetno skolovan i inteligentan. Jedina mana mu je sprema, ali je i to opravdano s obzirom na to kakve je pripreme prosao i na kojoj podlozi.
A i dokazao se sto jest jest, go u 20tak tekmi.
Nakon jednog Zakarica, Santosa mi veličamo neku crnogorsku harlovinu za kojeg je Asim Zec Rivaldo.
Boljevic je u Konjicu pokazao da je daleko od ozbiljmog pojačanja.
Koji je to go Boljevic dao osim tog u Ugljeviku i u koje je šanae ušao?
U Konjicu kad je Vahid dobio crveni?
Pa čovjek sam igrao,ljudi se oko mene ibretili,pravio budalama igrače Konjica.
I taj Zakarić bio kita kad je tek došao.Problem svega ovog oko igrača je da nismo tim,odnosno klapa,nego raspuštena vojska,karakterno jako loša selekcija.Ne mogu ni dati maksimum jer su ubijeni u pojam stalnim mjenjanjem trenera,pozicija,loših odnosa unutar kluba.
Pa vidis ovog dole sto vrijedja, veze sa fudbalom nema sta prica.

Brkooo
Postovi: 2285
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 25 apr 2024, 14:48

Hipoteticki i da pronadjemo strateskog partnera, cak i da taj neko ulozi ozbiljan novac, pitanje je, da li mi imamo dovoljno pameti i mudrosti, pa da u sportskom dijelu, ne radimo iste stvari koje sad rade nase komsije.

Dovoljno je samo pogledati ovu nasu trenutnu ekipu i da se vidi ozbiljan manjak inteligencije covjeka koji je ovo selektirao. Bez bilo kakvog plana i vizije, samo nabacan kvantitet a kvalitet nam toliko fali. Nama je prvo potrebno, da se prije svega, ocisti ovaj skart, ovi luzeri, i poslije toga nam treba minimalno 10+ kvalitetnih pojacanja, (ako prvo izborimo opstanak ove sezone),ako zelimo nesto da napravimo naredne sezone.

Mozemo diskutovati o svim pozicijama.

Evo krenut cu od golmanske, prosjecan golman, sa ozbiljnom manom, koji nas je kostao bodova i bodova a sa druge strane nam je i nekad znao svojim odbranama donijeti bodove. Nadam se da ima istine oko njegovog transfera u tursku ligu i nadam se, da cemo napokon dovesti kvalitetnog golmana. Dujmovic je slabija verzija Muftica. Zalosno je sto godinama iz omladinskog pogona izbacujemo golmane koji su patuljastog rasta. Gledam onog Duskaja, pa imam osjecaj da je i Gasal veci od njega. :facepalm:

Stoperi- Cavnic jak u skok igri, igra nogom jako losa. Njegov partner na stoperskoj poziciji mora biti neko ko je brz i ko zna sa loptom.

Cocalic- Ove sezone je imao puno nekih amaterskih gresaka, godine su ga stigle. Ja ga se i pored svega ne bih odrekao tako lako, dobro rjesenje za nekog 4 stopera, da uleti ako bude povreda, kartona itd.

Radinovic- Igrac koji igra toplo-hladno, pozitivno je sto moze odigrati i kao stoper i kao lijevi bek. Nervira me sto puno nabija loptu.

Selimovic- Nije mi jasno, kako je ovaj psihopata igrao u najjacem rangu francuskog fudbala. Na derbiju, bez lopte i bez bilo kakve potrebe, zalijece se i udara Oliveiru i sreca je samo pa sudija to nije vidio, bio bi to nas 3 crveni karton na utakmici. Nabit ovakve nogom i da leti sto dalje od Grbavice.

Mahmic- Volio bih ako postoji mogucnost nekog otkupa, mlad i perspektivan igrac.

Drina- Hvala na svemu i cao. Previse je dobio sansi za nekoga kome je federalna liga maksimum.

Galic- Igrac koji je borben, ali moje misljenje je da nema kvalitet za klub koji bi zelio da se bori za trofeje.
Ovcina nije apsolutno nista pokazao. Ne znam kolika mu je plata ali da je marka, puno je, za ovo sto prikazuje.

Pavic- Bez obzira sto je povrijedjen, mislim da bi bio neka solidna zamjena nekom kvalitetnijem lijevom beku.

Dolazimo sad do veznog reda, tu smo kvalitetom jaki. Karic, Radovac, Mekic, Al Jaber. Mekic i Al Jaber ce vjerovatno traziti da idu, tako da se njihovom eventualnom prodajom otvara prostor za dva kvalitetna centralna veznjaka i trebalo bi dati sansu Foci. Ako u naredne dvije utakmice pobijedimo i izborimo opstanak, nadam se da ce odmah dobiti znacajniju minutazu da pokaze sta zna. Ako se pokaze, eto nam u21 igraca za narednu sezonu. Mijic i Bilal su visak i sad za nikakav ucinak, platu primaju.

Sto se tice ofanzivnih veznjaka, Hiros ako ostane i naredne sezone mislim da bi mogao dati na terenu puno. Vrijeme je da se zahvalimo Stilicu na svemu. Moje misljenje je da bi bilo dobro da dovedemo Mirzada Mehanovica iz TC, ove sezone je trenutno na ucinku od 7 golova i 10 asistencija.

Krila- Ne znam do kada ima ugovor ali Amoaha se moramo rijesiti. Isto mislim i za Drlju. Trenutno imamo samo jedno koliko-toliko normalno krilo a to je Boljevic, mada je pitanje da li moze u kontinuitetu da igra dobro i hoce li ga povrede zaobici. Trebaju nam 3(tri) kvalitetna pojacanja na krilnim pozicijama.

Napad- Bismark, Haracic, Zubanovic, ova trojca ne bi bili pojacanja ni za ekipe iz federalne lige. Da smo normalan klub, doveli bi 2 kvalitetna napadaca, Krpic i Babaluk bi bili 3-4 opcija.

Cudimo se sto smo ubjedljivo najneefikasnija ekipa u ligi, pa dovoljno je samo pogledati nasa krila i napadace i njihov ucinak. Jedna Zvijezda 09 je ako se ne varam zabila 30 golova u ovoj sezoni.. :facepalm:
Zadnja izmjena: Brkooo, dana/u 25 apr 2024, 14:52, ukupno mijenjano 1 put.

BIZMARK66
Postovi: 333
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 25 apr 2024, 14:50

MocMahale444 je napisao/la:
25 apr 2024, 14:20
Zvornicka je napisao/la:
25 apr 2024, 09:40
MocMahale444 je napisao/la:
24 apr 2024, 21:30
Jasta vec nema veze, koliko je puta promasio 1 vs 1 u proslim tekmama. Istina povuce loptu i pretezno je izgubi.
Lik ko balerina, I corava koka zrno ubode. Tako i on s onom sretnom asistencijom za Kapitena.
Ti si najveci ser.onja na forumu. Koje je to Boljevic sanse 1 na 1 promasio osim one u Ugljeviku? Lik je nas ubjedljivo najbolji ofanzivac, takodjer izuzetno skolovan i inteligentan. Jedina mana mu je sprema, ali je i to opravdano s obzirom na to kakve je pripreme prosao i na kojoj podlozi.
Hu iz ju :urnebes: odleprsaj.
Znas ko ti je ser.onja.


Tabela govori kakvi su to igraci, cast pojedincima.
Skolovan jedino da izgubi loptu, **** od igraca.
Žgoljo žgoljavi neuhranjeni levat, nek ide igrati ko çifúta ili svojih.
Bravo Muha. Ekipa dala 24 gola a njima je jedan gol relevatno. I 3 ili 5 asistencija u najgoroj ligi na svijetu. Ovo je sve za rastjerati čim se završi sezona.

let3
Postovi: 29117
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 25 apr 2024, 15:04

jointunija je napisao/la:
25 apr 2024, 07:47
let3 je napisao/la:
25 apr 2024, 00:57
Mahala je 200% u pravu za Boljevica.
Lik je kar.ina od igraca, al ne mala vec golema.
Od crnogoraca samo Cavnic nesto vrijedi i treba ostati. Radinovic i Boljevic nek pakuju kofere na kraju sezone.
Trenutno daleko naš najbolji igrač u ofanzivnom dijelu,s tim da je na nekih 60-70%!
Pa zato i jesmo tu gdje smo trenutno. Najnefikasnija ekipa ove jadne lige.
Ako nam je on "daleko najbolji ofanzivac" onda bolje da se pakujemo u cvajtu. Sve i da jest tako (a nije) to je teska bruka ovog kluba, koju ne bi trebali pominjati uopste.

Pablo11
Postovi: 1173
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 apr 2024, 15:13

BIZMARK66 je napisao/la:
25 apr 2024, 14:50
MocMahale444 je napisao/la:
25 apr 2024, 14:20
Zvornicka je napisao/la:
25 apr 2024, 09:40


Ti si najveci ser.onja na forumu. Koje je to Boljevic sanse 1 na 1 promasio osim one u Ugljeviku? Lik je nas ubjedljivo najbolji ofanzivac, takodjer izuzetno skolovan i inteligentan. Jedina mana mu je sprema, ali je i to opravdano s obzirom na to kakve je pripreme prosao i na kojoj podlozi.
Hu iz ju :urnebes: odleprsaj.
Znas ko ti je ser.onja.


Tabela govori kakvi su to igraci, cast pojedincima.
Skolovan jedino da izgubi loptu, **** od igraca.
Žgoljo žgoljavi neuhranjeni levat, nek ide igrati ko çifúta ili svojih.
Bravo Muha. Ekipa dala 24 gola a njima je jedan gol relevatno. I 3 ili 5 asistencija u najgoroj ligi na svijetu. Ovo je sve za rastjerati čim se završi sezona.
Radinovic ili Boljevic?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61501
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 25 apr 2024, 15:19

gegenpressing je napisao/la:
25 apr 2024, 12:27
U Konjicu kad je Vahid dobio crveni?
Pa čovjek sam igrao,ljudi se oko mene ibretili,pravio budalama igrače Konjica.
I taj Zakarić bio kita kad je tek došao.Problem svega ovog oko igrača je da nismo tim,odnosno klapa,nego raspuštena vojska,karakterno jako loša selekcija.Ne mogu ni dati maksimum jer su ubijeni u pojam stalnim mjenjanjem trenera,pozicija,loših odnosa unutar kluba.
Naš najbolji igrač trenutno. Bio bi još bolji da smo malo bolja i ozbiljnija ekipa.

Čovjek ima preko 150 utakmica u Belgiji i neko će sumnjati u kvalitet za ovu kukuruz ligu. :clap: :mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Pablo11
Postovi: 1173
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 apr 2024, 15:31

Virtu4l je napisao/la:
25 apr 2024, 15:19
gegenpressing je napisao/la:
25 apr 2024, 12:27
U Konjicu kad je Vahid dobio crveni?
Pa čovjek sam igrao,ljudi se oko mene ibretili,pravio budalama igrače Konjica.
I taj Zakarić bio kita kad je tek došao.Problem svega ovog oko igrača je da nismo tim,odnosno klapa,nego raspuštena vojska,karakterno jako loša selekcija.Ne mogu ni dati maksimum jer su ubijeni u pojam stalnim mjenjanjem trenera,pozicija,loših odnosa unutar kluba.
Naš najbolji igrač trenutno. Bio bi još bolji da smo malo bolja i ozbiljnija ekipa.

Čovjek ima preko 150 utakmica u Belgiji i neko će sumnjati u kvalitet za ovu kukuruz ligu. :clap: :mrgreen:
Sta ces ovaj ga gore **** naziva, dokle smo dogurali..

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61501
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 25 apr 2024, 15:46

Pablo11 je napisao/la:
25 apr 2024, 15:31
Sta ces ovaj ga gore **** naziva, dokle smo dogurali..
Valjda si se do sad navikao na to, kad ti neko kontrira mišljenjem onda moraš da dodatno uvrijediš da bi poentirao.

Ako se dozovemo naredne sezone, Boljević će biti u top pet igrača lige.

Mi smo jednostavno trenutno nezdrava sredina za igrače, ne opravdavam ih, ali sezona je takva da i oni što nešto znaju - izgledaju kao amateri.

Ćosić nam je najbolji primjer. Od one katastrofe kod nas, preko noći je postao igračina bez koje Dudić i Radnički danas ne bi bili tu gdje jesu.

Pa sad neka neko analizira u čemu je problem, ako možeš biti odličan desni bek u ligi duplo jačoj od naše, zašto si onda k'o muha bez glave u našoj ligi? Možda zato što su te šaltali na tri različite pozicije i nisi imao ni promil šanse da uhvatiš neku formu. Danas si lijevi vezni, sutra zadnji vezni, pa onda malo desni bek, onda opet centralni vezni, i tako ukrug. Nije on Sergej Barbarez pa da može igrati na sedam pozicija.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 413
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 25 apr 2024, 15:55

Problem je neujednačen kriterij kod potpisa igrača i to je problem, nemamo jasno definisano cilj, šta nam treba i šta nam nedostaje.

Još jedan dodatni problem je što trener hoće neke igrače, kasnije ti otjeraš tog trenera, ti igrači se možda neće uklopiti u kadar kod sljedećeg trenera.

Ukoliko opstanemo, a smatram i nadam se da hoćemo, najprije riješiti pitanje trenera. Da se ja pitam, Denis Ćorić ili Toni Karačić.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Hansestadt
Postovi: 2480
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 25 apr 2024, 15:58

Ne moze se reci da je trenutna situacija na tabeli, zbog igraca koje trenutno imamo na raspolaganju, nego su se pravile pogresne odluke prije pocetka sezone, kao i tokom sezone. Da smo imali ovaj igracki kadar na samom pocetku sezone, sa pripremama, vjerujem da bi bolje prosli. Sto se tice igrackog kadra meni je nekako primarni problem je sto nam fali dinamike, nemamo brzo krilo kojeg smo imali prosle sezone, i tu se nekako nije strucno radilo. Nije se analiziralo sta nam konkretno fali. Fali ti brzo krilo, i napadac. Mi doveli krilo koje je ok kvalitetno, ali nije bas brzo, uz to znas da ti fali napadac.

19vendetta87
Postovi: 4684
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 25 apr 2024, 16:39

Hansestadt je napisao/la:
25 apr 2024, 15:58
Ne moze se reci da je trenutna situacija na tabeli, zbog igraca koje trenutno imamo na raspolaganju, nego su se pravile pogresne odluke prije pocetka sezone, kao i tokom sezone. Da smo imali ovaj igracki kadar na samom pocetku sezone, sa pripremama, vjerujem da bi bolje prosli. Sto se tice igrackog kadra meni je nekako primarni problem je sto nam fali dinamike, nemamo brzo krilo kojeg smo imali prosle sezone, i tu se nekako nije strucno radilo. Nije se analiziralo sta nam konkretno fali. Fali ti brzo krilo, i napadac. Mi doveli krilo koje je ok kvalitetno, ali nije bas brzo, uz to znas da ti fali napadac.
Volio bih onog Vadzea iz Zvijezde da dovedemo, momak je raketa. Jest da je tanak u duelima i defanzivi, ali unio bi živosti i brzine u igru
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 413
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 25 apr 2024, 16:41

Hansestadt je napisao/la:
25 apr 2024, 15:58
Ne moze se reci da je trenutna situacija na tabeli, zbog igraca koje trenutno imamo na raspolaganju, nego su se pravile pogresne odluke prije pocetka sezone, kao i tokom sezone. Da smo imali ovaj igracki kadar na samom pocetku sezone, sa pripremama, vjerujem da bi bolje prosli. Sto se tice igrackog kadra meni je nekako primarni problem je sto nam fali dinamike, nemamo brzo krilo kojeg smo imali prosle sezone, i tu se nekako nije strucno radilo. Nije se analiziralo sta nam konkretno fali. Fali ti brzo krilo, i napadac. Mi doveli krilo koje je ok kvalitetno, ali nije bas brzo, uz to znas da ti fali napadac.
Pogrešna je procjena bila na početku, to stoji, zbog štednje smo tu gdje jesmo. Nama najprije nedostaju krilni igrači, dobar napadač i jedan jako, jako stamen dmf. Vidim Hodžić nije u rosteru zadnjih desetak utakmica u Turskoj, bilo bi dobro vratiti ga ukoliko je to moguće, mada sumnjam dok je Bekrić tu.

Treba pročešljati ekipe koje ispadnu (ako mi ne budemo ti koji ispadaju). Nepopularno mišljenje da ganjamo igrače ekipa koje su ispale ali mislim da tu ima itekako dobrih igrača, a i mladih, na kojima se dobrim putem može i zaraditi.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

upohaluhizugnimda
Postovi: 333
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 25 apr 2024, 16:49

Boljevic je nas najopasniji ofanzivni igrac. Nekad iznervira sebicnoscu, ali njemu se ne moze puno prigovarati.

Sta kaze Brko, Vahid psihopata :rol: :kralj: Jest stvarno, covjek nije dobar u glavu. Radi bas nenormalne stvari, nepotrebno udara, polomi ljude i kad treba i kad ne treba. Ne razumijem koji je njegov problem, ali ja ga ne bih trpio, jer ocito nije u stanju da se iskontrolise.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

19vendetta87
Postovi: 4684
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 25 apr 2024, 16:54

muharemovicdzelo je napisao/la:
25 apr 2024, 16:41

Pogrešna je procjena bila na početku, to stoji, zbog štednje smo tu gdje jesmo. Nama najprije nedostaju krilni igrači, dobar napadač i jedan jako, jako stamen dmf. Vidim Hodžić nije u rosteru zadnjih desetak utakmica u Turskoj, bilo bi dobro vratiti ga ukoliko je to moguće, mada sumnjam dok je Bekrić tu.

Treba pročešljati ekipe koje ispadnu (ako mi ne budemo ti koji ispadaju). Nepopularno mišljenje da ganjamo igrače ekipa koje su ispale ali mislim da tu ima itekako dobrih igrača, a i mladih, na kojima se dobrim putem može i zaraditi.
Malo vi pretjerujete s tim Bekrićem. Jel to Hodzic nece da dođe zbog njega? Uostalom, Bekrić je razrješen funkcije sportskog direktora.
Stvari su jednostavne, zasto bi Hodžić nakon fijaska u Turskoj dosao u ekipu koja bori za opstanak u plbih, i to jos za stinu platu?
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 413
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 25 apr 2024, 17:15

19vendetta87 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:54
Malo vi pretjerujete s tim Bekrićem. Jel to Hodzic nece da dođe zbog njega? Uostalom, Bekrić je razrješen funkcije sportskog direktora.
Stvari su jednostavne, zasto bi Hodžić nakon fijaska u Turskoj dosao u ekipu koja bori za opstanak u plbih, i to jos za stinu platu?
Ništa ja ne pretjerujem, raspitaj se šta je bilo prije nego što je Hodžić otišao u Tursku. Moje mišljenje je da je Bekrić samo premješten ali hajde, vidjet ćemo. Valjda se nadamo da se sljedeće ljeto nećemo naći u sličnoj situaciji? Kad je došao imao je malo platu, ali kasnije, kad je pričano, trebao je biti najplaćeniji igrač ili drugi najplaćeniji u ekipi.

Siguran sam da mu možemo ponuditi platu na koju će pristati da se vrati.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Pablo11
Postovi: 1173
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 25 apr 2024, 17:42

muharemovicdzelo je napisao/la:
25 apr 2024, 17:15
19vendetta87 je napisao/la:
25 apr 2024, 16:54
Malo vi pretjerujete s tim Bekrićem. Jel to Hodzic nece da dođe zbog njega? Uostalom, Bekrić je razrješen funkcije sportskog direktora.
Stvari su jednostavne, zasto bi Hodžić nakon fijaska u Turskoj dosao u ekipu koja bori za opstanak u plbih, i to jos za stinu platu?
Ništa ja ne pretjerujem, raspitaj se šta je bilo prije nego što je Hodžić otišao u Tursku. Moje mišljenje je da je Bekrić samo premješten ali hajde, vidjet ćemo. Valjda se nadamo da se sljedeće ljeto nećemo naći u sličnoj situaciji? Kad je došao imao je malo platu, ali kasnije, kad je pričano, trebao je biti najplaćeniji igrač ili drugi najplaćeniji u ekipi.

Siguran sam da mu možemo ponuditi platu na koju će pristati da se vrati.
Najbolji vezni godinama unazad, valjalo bi da se vrati, ma bekric je ko osoba smecar, samo slijepac ne vidi sta on radi, kad malo bolje procesljam cak je onaj Bulic kako se vec zove u pravu bio za njega. Ja bi Selimovica uigravao sa Cavnicem, ima on potencijala ,malo je lud ali nema veze, ima muda bar gurnuti loptu prema naprijed.

limvotehula
Postovi: 71
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la limvotehula » 25 apr 2024, 17:54

BIZMARK66 je napisao/la:
25 apr 2024, 14:50
Ekipa dala 24 gola a njima je jedan gol relevatno. I 3 ili 5 asistencija u najgoroj ligi na svijetu. Ovo je sve za rastjerati čim se završi sezona.
:clap: :salut:
Hulahopka <3

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.