AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meepo
Postovi: 4153
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 25 apr 2024, 09:49

meskalin je napisao/la:
25 apr 2024, 09:31
Sta mislite koga bi mogli dovesti na ljeto, evo 3 igrača za male pare...prvi bi bio Guirassy iz Stuttgarta 25 golova ove sezone nema se tu sta reci ( otkupna klauzula 19,5 mil), drugo bi bile 2 pozajmice iz Reala, Ceballos je kronično nezadovoljen i uvijek prijeti Carlu da će otići, znaci njega kao centralnog veznog dovesti i graditi tim oko njega i Rijedersa, a drugi bi bio balvi Turčin iz Reala Arda Güler znaci ista priča klasični veznjak koji može dosta toga Milanu donijeti..zadrži Jovica ko drugu špicu, nadji u Italiji halfa, ostavi bekove kakve jesu i imaces tim da napadnu titulu naravno uz novog trenera :D
Dani Ceballos je opasno stagnirao. Sto se ove preostale dvojice tice sto da ne.

ACMilan100
Postovi: 299
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ACMilan100 » 25 apr 2024, 10:02

meepo je napisao/la:
25 apr 2024, 09:49
meskalin je napisao/la:
25 apr 2024, 09:31
Sta mislite koga bi mogli dovesti na ljeto, evo 3 igrača za male pare...prvi bi bio Guirassy iz Stuttgarta 25 golova ove sezone nema se tu sta reci ( otkupna klauzula 19,5 mil), drugo bi bile 2 pozajmice iz Reala, Ceballos je kronično nezadovoljen i uvijek prijeti Carlu da će otići, znaci njega kao centralnog veznog dovesti i graditi tim oko njega i Rijedersa, a drugi bi bio balvi Turčin iz Reala Arda Güler znaci ista priča klasični veznjak koji može dosta toga Milanu donijeti..zadrži Jovica ko drugu špicu, nadji u Italiji halfa, ostavi bekove kakve jesu i imaces tim da napadnu titulu naravno uz novog trenera :D
Dani Ceballos je opasno stagnirao. Sto se ove preostale dvojice tice sto da ne.
Ma moze sve troicu sto da ne.
Mozda Dani prozivi kod nas.
Kao sto se i Pirlo preporodio kad je nas napustio i otiso u Dzubrentus

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 25 apr 2024, 10:16

Dani 27 godina, najbolje godine za igranje...njega je sredina ubila 1000% nikako da se ustabili u prvi tim, pa cak niti u Arsenalu, mislim da bi mu prijala Seria A. Mislim da bi ovo bio ogroman upgrade za nas tim...samo veznjake kupovati, po mogućnosti ofanzivne, jer to je ono sto fali klubu kako su Kaka i co otišli iz kluba.

Avatar
meepo
Postovi: 4153
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 25 apr 2024, 11:12

meskalin je napisao/la:
25 apr 2024, 10:16
Dani 27 godina, najbolje godine za igranje...njega je sredina ubila 1000% nikako da se ustabili u prvi tim, pa cak niti u Arsenalu, mislim da bi mu prijala Seria A. Mislim da bi ovo bio ogroman upgrade za nas tim...samo veznjake kupovati, po mogućnosti ofanzivne, jer to je ono sto fali klubu kako su Kaka i co otišli iz kluba.
Ma fale ekipi defanzivni vezni. Neces s hrpom ofanzivni nista osvojiti a jedan razbijac na sredini terena puno znaci.

Avatar
milanist
Postovi: 12130
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 25 apr 2024, 13:14

Scaroni ne prestaje da blati po Maldiniju, kako ga nije sramota. Dobro mu je Paolo i odgovorio. Kakve ljude imamo u klubu to je za plakati....
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 25 apr 2024, 13:16

meepo je napisao/la:
25 apr 2024, 11:12
meskalin je napisao/la:
25 apr 2024, 10:16
Dani 27 godina, najbolje godine za igranje...njega je sredina ubila 1000% nikako da se ustabili u prvi tim, pa cak niti u Arsenalu, mislim da bi mu prijala Seria A. Mislim da bi ovo bio ogroman upgrade za nas tim...samo veznjake kupovati, po mogućnosti ofanzivne, jer to je ono sto fali klubu kako su Kaka i co otišli iz kluba.
Ma fale ekipi defanzivni vezni. Neces s hrpom ofanzivni nista osvojiti a jedan razbijac na sredini terena puno znaci.
Pa sta je Bennacer, po meni Rijnders je vise centralni vezni, nešto slično Montolivu, nego sto je ofanzivan....lakše je naći destruktivca nego kreatora, uvijek bilo i biti će :salut:

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4306
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 25 apr 2024, 18:28

Beduin je napisao/la:
23 apr 2024, 21:11
AjsKjub je napisao/la:
23 apr 2024, 17:32
Protiv juveta ce startati Flore-Gabbia-Thiaw-Musah ko sto gledam. Umjesto da gurnes Teracana i Simica koji svejedno u primaveri nema za sta igrati. Pa cak i Bartezagi da ti bude u protokolu. Tera ce naravno nastaviti trunuti na klupi, Simic ce mozda biti pozvan i jos vece mozda uci u 80'. Tu cemo ispusit od nikad gored juveta (ovo mislim doslovno) i onda ce mister nakon tekme reci kako smo i dalje drugi i kako je juve ipak velika ekipa. Rafa ce setati i mlatiti rukama, Ziru ce nastaviti na terenu sanjati o venice beachu i santa monici. Okafor ce da dobije 10ak min. Ekipa ce se kolektivno opet zabit u 5-0-5 a vas fanove ko jbe jel. Mozda izbije jos koja tuca jer je moral ocigledno ko na sahrani.
Meni je licno sve ovo ove sezone vise ocajno nego bilo sta iz banter ere. Kazem da cu stoicno ispratiti kraj sezone ili na momente da ne gledam. Ali radim sve suprotno. Tacno mazohizam 1/1.
Zapravo nadam se samo da ce mi toliko ogadit loptu pa da odje.bem fudbal do augusta.
Bukvalno ovako nekako i ja zamisljam narednu utakmicu. Samo je pitanje koja je naredna akrobacija celavog uhonje.

Steta povrede Jimeneza, idealna prilika za nove minute. Ovaj momaj ima navjerovatan potencijal za ofanzivnog beka, ne znam jel dogovoren otkup od Reala, nadam se da nece ovo prokockati.
Milan predicted lineup (4-2-3-1): Maignan; Musah, Gabbia, Thiaw, Florenzi; Bennacer, Reijnders; Pulisic, Loftus-Cheek, Leao; Giroud.

Eto ga :urnebes:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
milanist
Postovi: 12130
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 25 apr 2024, 20:14

Kao da se ima i neki izbor....
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

enzo777
Postovi: 186
Pridružen/a: 02 apr 2023, 22:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la enzo777 » 25 apr 2024, 20:23

meepo je napisao/la:
25 apr 2024, 09:33
Biscione je napisao/la:
24 apr 2024, 17:05
Nerealno je očekivati da mu se da otkaz, 2. ste mjesto što je odličan rezultat s ovom ekipom. To vaše nezadovoljstvo je samo rezultat nerealnih očekivanja zbog "najboljeg prelaznog roka u zadnjih 10 godina" kako ste pisali a realno niti je prelazni rok bio nešto plaho dobar niti vi imate ekipu za prvaka. I to što ste izgubili 6 zaredom od Intera je samo pravo stanje na terenu, izgubii bi i drugi trener samo što bi bio 4. na tabeli umjesto 2. Napoli ima jaču ekipu od vas pa vidi ih gdje su
Joj druze koliko seres :urnebes: Cuj ne bi mu trebalo dati otkaz zbog drugog mjesta :urnebes: :urnebes: :urnebes: Nakon 5 godina lik nema nikakvog sistema i igre , sve vece i bitnije utakmice je izgubio. Jos funkcionises pod pretpostavkom da bi s drugim trenerom bilo losije moj boze i to poredis s trenutnom situacijom Napolia :oops:
Daj bolan, pa vidiš da je merdaš. Smrdi na kilometar.
Nikad mi neće biti jasno, sta Juventini i merdaši rade na ovom forumu??? Pa meni nikad nije palo na pamet da svratim na forum Juve, Inter ili Real Madrid. Apsolutno me ne zanimaju, čak ni ne znam ko in je trenutno povrijeđen i u kojoj formi. Ali zavidnost je čudo... samo kad vidim paljenje Ibrinog dresa, boli vas idalje ona fraza: Milano non è Milan, Italia è Milan hahaha

Avatar
muxa
Postovi: 11383
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 26 apr 2024, 08:36

Sinoć Van Bomelova ekipa kući izgubi 3:0 i trenutno su pretposljednji na tabeli. Fakat su ludi ako njega dovedu na klupu.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meepo
Postovi: 4153
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 26 apr 2024, 08:42

muxa je napisao/la:
26 apr 2024, 08:36
Sinoć Van Bomelova ekipa kući izgubi 3:0 i trenutno su pretposljednji na tabeli. Fakat su ludi ako njega dovedu na klupu.
Mislim da ne razumijes kako funkcionise Belgijska liga. Pretposljednji su u doigravanju za prvaka. Imas doigravanja za opstanak, europu i prvaka u Belgiji malo zbunjuci koncept ali nisu pretposljednji na tabeli prije doigravanja zavrsili su treci.

Avatar
muxa
Postovi: 11383
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 26 apr 2024, 08:47

Ma razumijem drug, samo mi se ne da sve pisat. Ne mijenja činjenicu da su pretposljednji dna tabeli i da imaju ako se ne varam 4 poraza u zadnjih 5 utakmica.
Ne znam, po meni je Mota puno bolje i logičnije rješenje, al vidjet ćemo.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meepo
Postovi: 4153
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 26 apr 2024, 08:54

Ma meni se ne da zamarati vise s tim. Samo neka dodje neko pod kim ce ekipa imati glavu i rep.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8180
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 26 apr 2024, 09:55

milanist je napisao/la:
25 apr 2024, 13:14
Scaroni ne prestaje da blati po Maldiniju, kako ga nije sramota. Dobro mu je Paolo i odgovorio. Kakve ljude imamo u klubu to je za plakati....
Njegova najbolja odluka je sto je otisao i sto se ne mora zayebavati sa onim glupanima. Ne vrijedi. Nevjerovatno da su uspijeli za jednu i po sezonu da sve razyebu sto su poceli graditi....

Avatar
milanist
Postovi: 12130
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 26 apr 2024, 10:50

Stroj1946 je napisao/la:
26 apr 2024, 09:55
milanist je napisao/la:
25 apr 2024, 13:14
Scaroni ne prestaje da blati po Maldiniju, kako ga nije sramota. Dobro mu je Paolo i odgovorio. Kakve ljude imamo u klubu to je za plakati....
Njegova najbolja odluka je sto je otisao i sto se ne mora zayebavati sa onim glupanima. Ne vrijedi. Nevjerovatno da su uspijeli za jednu i po sezonu da sve razyebu sto su poceli graditi....
Samo sto nije otisao, vec su ga djubrad otjerala....
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
nextterrain
Postovi: 2477
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 26 apr 2024, 11:09



:bow:

Avatar
Beduin
Postovi: 16436
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 26 apr 2024, 13:33

Mislim da nas je sve malo zaslijepila i prevarila RLC statistika golova, u jednom periodu je sasvim solidno odigrao i bio kljucni faktor, nekad od pocetka ove godine pa do pocetka aprila ako se ne varam. Medjutim, u dosta utakmica je nije postojao, narocito u zadnje vrijeme, a jos veci problem su te kljucne lopte/passovi koji bi trebali krasiti ofanzivnog veznog, taj vic i finta, lopta za naadaca ili krilo, a mi ti od njega nemamo.
Ludost ce biti i u narednu sezonu uci sa njim kao AMF, ako bismo igrali ovu formaciju. A sve opet zavisi od trenera koji ce doci.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17665
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 26 apr 2024, 13:47

Disbalansirana sredina i općenito pogrešna formacija za ovaj tip igrača, to je nešto što se moglo vidjeti odmah. Alal mu vjera ko je sklapao ovu sredinu.

Doduše, niti je RLC desetka niti je Reijnders defanzivno orijentisan veznjak, teško je i očekivati nešto bolje.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8180
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 26 apr 2024, 13:53

On meni uopste ne lici na AMFa, čak u Chelsea-u je najmanje igrao AMFa, najviše CMa, pa DMa. U Milanu igra više naprijed, ali on nema to znanje i vještine za AMFa. Pioli igro bez AMFa pa vratio kad je vidio da ne ide bez.
Ova statistika iako ispod nivoa ili ne na onom nivou, iako je po ovoj statistici odigrao 5,6 utakmica manje od Tijjanija, opet neke stvari nisu na nivou i očekivanjima koja su trebala biti.

Avatar
muxa
Postovi: 11383
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 26 apr 2024, 14:52

I ne čudi kad su tražili igrače za 4-3-3 pa se silom prilika (čitaj poraza) vratili na 4-2-3-1. Tu je ključ svih problema.
Il Club più titolato al mondo!

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.