FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
GefufnaII
Postovi: 216
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: FC Bayern München

Post Postao/la GefufnaII » 26 apr 2024, 16:12

boatenkk (1956)
Ragnick(1958)
Jup (1962)
Mourinho (1963)

momci, jesam li pogodio godista, jel makar 3/4 :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
dirkules
Postovi: 4568
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 26 apr 2024, 17:04

Uli Hoeneß on Xabi Alonso: "My wife said straight away: If he has character, he won’t come, and if he doesn’t have character and says yes, then he’s not the right coach for you. And as always, she was right. Alonso told us: 'We have done our masterpiece, many players came here because of me, I can't leave the club now.'"

Xabi Alonso has a contract in Leverkusen until 2026, we asked politely and he rejected because he has character, he wouldn't have gone to any other club. This qualifies him to become a coach at FC Bayern in the future"

Uli Hoeneß confirms the contact with Ralf Rangnick and says: "I think we will have a decision within a week"

Uli Hoeneß on Nagelsmann: "He was approached but not through me and Kalle Rummenigge, but through the new sporting leadership with Max Eberl and Christoph Freund, who, by the way, are doing very well after we admittedly had troubled times in the leadership. If Germany are successful at the European Championships, it was the right decision by Julian. If he fails, it will be a disaster"

Hoeneß also says it was a mistake to sack Nagelsmann

• Which sporting concept should Bayern now use to regain top spot in Germany and win the fight against the economically more powerful clubs in Europe?

For Hoeneß it's all about working with young talent: "We can spend €100m on a Harry Kane once, maybe again on a German player, but not four or five times. That’s why Christoph Freund was brought in as sporting director. He generated a transfer profit of over 600 million euros for Red Bull Salzburg, which is the approach for Bayern. Freund knows every good young player in the world"

[@faznet]
Wirtz :kafa:

EDIT:
Players like Musiala and Pavlović are the future. “And Florian Wirtz is still a young player,” says Hoeneß, who is a big fan of the 20-year-old Leverkusen Player. Hoeneß was referring to Wirtz when he said that Bayern could pay another 100 million for a German player

[@faznet]
This should be the most important virtue of the future coach
According to Hoeneß, the will and ability to patiently develop young professionals into the world class must be the most important virtue of the future Bayern coach: “I don't blame Thomas Tuchel, he often had dinner with me at Tegernsee, I I get along with him very well. But he has a different attitude. He doesn't think he can improve on Davies, Pavlovic or Musiala. If it doesn't work, you should buy another one. I think you should work hard on them and give them confidence.”
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Bundesliga
Postovi: 11508
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 26 apr 2024, 17:18

Znaci bla bla bla bla-dolazi Rangnick. Eto da ne citate.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
dirkules
Postovi: 4568
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 26 apr 2024, 17:19

Kad Uli govori ne trebamo se brinuti, Wirtz dolazi :kafa:

Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Jup
Postovi: 1157
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 26 apr 2024, 17:45

dirkules je napisao/la:
26 apr 2024, 17:19
Kad Uli govori ne trebamo se brinuti, Wirtz dolazi :kafa:

naci tata wirtz ako Bog da dolazi u minken na kraju sledece sezone taman kad na A.areni osvojimo LP ko bi nas tada odbio ha ja :mrgreen:
Pravda za Tyson Furya

Avatar
dirkules
Postovi: 4568
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 26 apr 2024, 17:57

Jup je napisao/la:
26 apr 2024, 17:45
dirkules je napisao/la:
26 apr 2024, 17:19
Kad Uli govori ne trebamo se brinuti, Wirtz dolazi :kafa:

naci tata wirtz ako Bog da dolazi u minken na kraju sledece sezone taman kad na A.areni osvojimo LP ko bi nas tada odbio ha ja :mrgreen:
Ovdje se čini sve očito. Nakon što je Muller produžio ugovor na još jednu sezonu, babo Wirtz za sina reče sve su prilike da ostaje još sezonu u Leverkusenu. Sam sin Wirtz pred zadnje utakmice repke potvrdi da ostaje (neovisno o Xabiju kakvu odluku donese, tada je još bilo govora Pool, Bayern) u Leverkusenu. Dečko je spreman za najveći nivo, najveće klubove i da nema nešto sa nama već bi ovo ljeto otišao.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Jup
Postovi: 1157
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 26 apr 2024, 18:01

dirkules je napisao/la:
26 apr 2024, 17:57
Jup je napisao/la:
26 apr 2024, 17:45
dirkules je napisao/la:
26 apr 2024, 17:19
Kad Uli govori ne trebamo se brinuti, Wirtz dolazi :kafa:

naci tata wirtz ako Bog da dolazi u minken na kraju sledece sezone taman kad na A.areni osvojimo LP ko bi nas tada odbio ha ja :mrgreen:
Ovdje se čini sve očito. Nakon što je Muller produžio ugovor na još jednu sezonu, babo Wirtz za sina reče sve su prilike da ostaje još sezonu u Leverkusenu. Sam sin Wirtz pred zadnje utakmice repke potvrdi da ostaje (neovisno o Xabiju kakvu odluku donese, tada je još bilo govora Pool, Bayern) u Leverkusenu. Dečko je spreman za najveći nivo, najveće klubove i da nema nešto sa nama već bi ovo ljeto otišao.
ali za ovo zadnje :pray: ,molim se to :opaopa: :opaopa: :opaopa: ,tata musiala i wirtz ,kakava frankova prćija i ostaka evrope ,ponavljamo uspehe generacije iz 70s na ceku sa ,pokojnim ,rahmetli kajzerom,gerdom :cool: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :beba: :ljepota: :cool: :salut:
Pravda za Tyson Furya

Avatar
dirkules
Postovi: 4568
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 26 apr 2024, 18:04

Jup je napisao/la:
26 apr 2024, 18:01
dirkules je napisao/la:
26 apr 2024, 17:57
Jup je napisao/la:
26 apr 2024, 17:45


naci tata wirtz ako Bog da dolazi u minken na kraju sledece sezone taman kad na A.areni osvojimo LP ko bi nas tada odbio ha ja :mrgreen:
Ovdje se čini sve očito. Nakon što je Muller produžio ugovor na još jednu sezonu, babo Wirtz za sina reče sve su prilike da ostaje još sezonu u Leverkusenu. Sam sin Wirtz pred zadnje utakmice repke potvrdi da ostaje (neovisno o Xabiju kakvu odluku donese, tada je još bilo govora Pool, Bayern) u Leverkusenu. Dečko je spreman za najveći nivo, najveće klubove i da nema nešto sa nama već bi ovo ljeto otišao.
ali za ovo zadnje :pray: ,molim se to :opaopa: :opaopa: :opaopa: ,tata musiala i wirtz ,kakava frankova prćija i ostaka evrope ,ponavljamo uspehe generacije iz 70s na ceku sa ,pokojnim ,rahmetli kajzerom,gerdom :cool: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :beba: :ljepota: :cool: :salut:
Sa Musialom, Wirtzom, malim Pavlovićem, Telom budućnost veznog reda i napada je sigurna, samo dodavati dijelove na to.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Jup
Postovi: 1157
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 26 apr 2024, 18:11

dirkules je napisao/la:
26 apr 2024, 18:04
Jup je napisao/la:
26 apr 2024, 18:01
dirkules je napisao/la:
26 apr 2024, 17:57


Ovdje se čini sve očito. Nakon što je Muller produžio ugovor na još jednu sezonu, babo Wirtz za sina reče sve su prilike da ostaje još sezonu u Leverkusenu. Sam sin Wirtz pred zadnje utakmice repke potvrdi da ostaje (neovisno o Xabiju kakvu odluku donese, tada je još bilo govora Pool, Bayern) u Leverkusenu. Dečko je spreman za najveći nivo, najveće klubove i da nema nešto sa nama već bi ovo ljeto otišao.
ali za ovo zadnje :pray: ,molim se to :opaopa: :opaopa: :opaopa: ,tata musiala i wirtz ,kakava frankova prćija i ostaka evrope ,ponavljamo uspehe generacije iz 70s na ceku sa ,pokojnim ,rahmetli kajzerom,gerdom :cool: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :beba: :ljepota: :cool: :salut:
Sa Musialom, Wirtzom, malim Pavlovićem, Telom budućnost veznog reda i napada je sigurna, samo dodavati dijelove na to.

:cool: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :cool: :opaopa: :opaopa: :opaopa: :plac: od dragosti suze same idu :mrgreen: :cool: :salut: .

Nego hajmo mi sledece hefte namirtit frankovu prćiju u minkenu ,a job zavrsiti na frankovjo areni :mrgreen:
Pravda za Tyson Furya

Avatar
Arvid
Postovi: 17308
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Arvid » 26 apr 2024, 18:48

GefufnaII je napisao/la:
26 apr 2024, 16:12
boatenkk (1956)
Ragnick(1958)
Jup (1962)
Mourinho (1963)

momci, jesam li pogodio godista, jel makar 3/4 :mrgreen:
:rol:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
harden
Postovi: 23667
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 26 apr 2024, 18:49

Impresivnu karijeru ima ovaj covjek obzirom na razmisljanje :tokralju:
Hoeneß: "I don't blame Thomas Tuchel, he often had dinner with me at Tegernsee, I get along with him very well. But he has a different take. He doesn't think he can improve a Davies, a Pavlović or a Musiala. If it doesn't work, [he thinks] you should buy another one. While I think you should work hard on them and give them confidence."
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Lenaa
Postovi: 628
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 26 apr 2024, 20:15

Ko smatra vise kobasicara relevantnim.
Prije par godina je Ragnicka prozvao "neprijateljem" Bayerna, sada lobira za njeg.
Ono sto je puno bitnije, Real izveo "B" ekipu veceras.
Ne bi bilo lose da Tuchel maksimalno zarotira sutra.

Avatar
Arvid
Postovi: 17308
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Arvid » 26 apr 2024, 21:22

harden je napisao/la:
26 apr 2024, 18:49
Impresivnu karijeru ima ovaj covjek obzirom na razmisljanje :tokralju:
Hoeneß: "I don't blame Thomas Tuchel, he often had dinner with me at Tegernsee, I get along with him very well. But he has a different take. He doesn't think he can improve a Davies, a Pavlović or a Musiala. If it doesn't work, [he thinks] you should buy another one. While I think you should work hard on them and give them confidence."
Čudan lik.
slika
slika
slika
slika
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
ledar
Postovi: 3844
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 27 apr 2024, 02:32

Ovaj članak je bar za dio Tuchelove karijere u Dortmundu, kojeg sam pratio, skroz neobjektivan. Naime zna se da je izbio žestok sukob između Tuchela i Mislintata jer se ovaj potonji htio prvome miješati u posao i slagati mu taktiku i sastav momčadi, a Watzke je tu oportuno stao na stanu Mislintata koji ga je, kad je nogirao Tuchela, za nagradu napustio i otišao u Arsenal. Isto tako Watzke nije htio urgirati u savezu za odgodu utakmice nakon oružanog napada na autobus sa igračima, što je ostavilo dosta traga na momčadi i s pravom revoltiralo Tuchela pa su na kraju ispali iz CL-a. To ne znači da je Tuchel lak čovjek, ali tu i Mislintat i Watzke imaju dosta putra na glavi, tako da je istina puno složenija nego što pisac prikazuje.

Što se Hoenessove izjave tiče svako gleda sa svoje pozicije. Sve je to dobro sa promoviranjem mladih igrača i bildanjem njihovog samopouzdanja, ali ako trpe rezultati prvo će letit trener i tad mu niko neće honorirat što je eto uvodio mlade igrače. Jer mladi rade greške i to je normalno, pa je tako Musiala bio jedan od većih krivaca za ispadanje elfa u grupi na svjetskom, a to niko nije honorirao Flicku i rekao npr. "nema veze što smo ispali, neka se mali kalio".
Zna se da trenera drži jedino i samo rezultat i ništa drugo. Ako nema rezultat može on napravit sto drugih dobrih stvari ali moraće otić.

Avatar
harden
Postovi: 23667
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 27 apr 2024, 16:00

kako idu fino povrede

samo jos fali da se kane povrijedi pa da skinemo gace odmah
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
dirkules
Postovi: 4568
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 27 apr 2024, 16:05

Ne da se usranom do potoka, sad i Laimer. Musiala bi trebao biti spreman, Sane borba do zadnjeg dana, Gnabry će biti valjda.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
safun79
Postovi: 119
Pridružen/a: 04 maj 2022, 12:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la safun79 » 27 apr 2024, 16:10

Volim Bayern i navijam za taj tim od perioda kada je igrao Scholl, medjutim zadnjih godina to se i pokazalo da je to jedan od najvećih rušitelja njemačkog fidbala i same njihove repke. Upropastio je talente od Götzea, Rodea, Deislera i drugih , svi oni igrači iz BL koji su otišli u druge timove iste lige ili drugih liga petice napravili su neku respektabilnu karijeru !
Zao mi je sto su tako gušili konkurenciju ali tako valjda stvari funkcioniraju o modernom svijetu !
„Pravi džentlmen nikada ne napušta svoju damu“,

Aleksandro Del Piero

Avatar
Bayo
Postovi: 1370
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 27 apr 2024, 16:29

I dalje nemaju pojma kako napadati i zabijati na bunker :rol:

Avatar
L-Train
Postovi: 18455
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la L-Train » 27 apr 2024, 16:30

Bayo je napisao/la:
27 apr 2024, 16:29
I dalje nemaju pojma kako napadati i zabijati na bunker :rol:
Znaci mogao bi Real kao i protiv Citya odigrati :kafa:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
dirkules
Postovi: 4568
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 27 apr 2024, 16:56

J***** liga vadi Kanea.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.