FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
205
38%
 
Ukupno glasova: 535

Avatar
godrina
Postovi: 2917
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 27 apr 2024, 23:45

upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 apr 2024, 23:25
1921ljoze je napisao/la:
27 apr 2024, 18:33
upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 apr 2024, 18:29


Momak je presretan sto je tu, nikad se nije pobunio ni A rekao sto ne igra. Na treninzima uvijek najbolji. Mislim da bi htio potpisati.
Nadam se
Ono sto sam vidio u prenosu je kultura
Kad su Radovcu ukazivali pomoc on vadi vodu iz torbe i daje Krpicu prvo pa tek onda on pije :salut:
Ne mogu da vjerujem da je jos neko primjetio :D Vjeruj i meni je to zapalo za oko. Mozda smijesno zvuci, ali i tu se vidi neki karakter i postovanje koje ima.
I ja sam, njega sam posebno pratio cjeli utakmicu. Malo je na momente steko u defanzivi ali zato naprijed dijelio super lopte. Pa samo onaj pas prema Boljevicu je nesto sto mozda jos 3 igraca lige znaju.
@1921ljoze ovo ne znas sta sa Amoah i Mekicem. Sto dalje to bolje. Jedino ako ce neko garantovat da moze popravit realizaciju Amoahu, mada sa obzirom da mu istice ugovor sumnjam da ce ostat. Od nabrojanih Ovcina me bas razocarao, velika 0.
Trener na 3 godine, kod nas ? Mi ako ne dobijemo tog nekog tipa sa lovom trebamo ostavit Dinu. Para za totalni remont i 10 top igraca nemamo tako da realno niko sad ne razmislja o tituli dogodine. Ostavit covjeka ali da pravi tim ili eto dovest nekoga ko zna od necega napravit prije svega dobar tim. Ubacit i mladje, dovest mu sto nam fali na 4 5 pozicija. Ali kome dat taj projekat ? Sve me strah da to ne bude opet treneri po par mjeseci sa obzirom ko ih bira.
Ali prvo da mi potvrdimo ovu pobjedu i osiguramo opstanak.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61549
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 27 apr 2024, 23:47

bhsport je napisao/la:
25 apr 2024, 18:43
Boljevic moze imati 1500 urakmica u Belgiji ali je kod nas nula, on u Zrinjskom na klupi bio nebi. Solidan dribling, duel slab, skok slab, 1 na 1 očaj, centarsut dobar, šut prosjek.
Imali smo puno puno boljih igraca na toj poziciji, pa jedan Gasal je pojeo Tuzlu, djecu im pravio a ovaj nista specijalno pokazao nije.
Čuj reference najbolji ofanzivac?!
Sad kad ti ponovo kažem da nemaš pojma, biće da pratim Dečić i slično je l'?

Najbolji igrač ove ekipe, ali ubjedljivo najbolji, prazno mjesto pa onda prvi naredni.

Današnja partija neka ti bude reper šta sve može ovaj momak kad ima s' kim da igra, a još nije spreman ni blizu 100%. Najveća muda u ovoj ekipi, materijal za kapitena, toliko mu je stalo do Želje, a tu je nešto više od pola godine.

Ne može on igrati fudbal sa Mekićem, prebrz je za njega, brže razmišlja i neuporedivo je kvalitetniji. Upari ga sa Mahmićem, pored njega stavi Radovca i Al Jabera i silovaće svaku odbranu u ovoj ligi kao što je to danas radio.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19388
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 27 apr 2024, 23:50

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :crazy:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
jointunija
Postovi: 664
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 28 apr 2024, 01:28

braco je napisao/la:
27 apr 2024, 21:13
avalPacidoroP je napisao/la:
27 apr 2024, 18:56
@braco zamolio bih te, kad uhvatiš vremena, da napraviš video sa potezima Al Jabera u ovoj utakmici. 💙
Uživajte u fudbalskoj poeziji :ljepota:



@tefaltava

:rol: :thumbup:
Neka mi neko objasni kako da ovaj dečko nije dobivao prilike,malac za unovčiti.
Ko je odlučio da se skloni?
Ko su ti znalci?
Isto i za Radovca,zašto je klupiran?
Kako Mekić može iz povrede igrati prije ovog momka,ništa protiv Meke,valjda trebaju da igraju najspremniji.
Bojim se da se navijači slušaju,ako je tako,teško da ćemo na zelenu granu.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

RatoborniMrmot
Postovi: 787
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 28 apr 2024, 02:25

MocMahale444 je napisao/la:
27 apr 2024, 23:50
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :crazy:
Sto, sta je pogriješio ? Boljevic je fakat top igrac kojem treba lopta u prostor odnosno malo brzi vezni red koji zna oduzeti, a onda gurnuti loptu u prostor. Kada ide jedan na jedan na igraca na nepostavljenu odbranu bas je problem, to i slijepac vidi. Kada igras sporo sto smo mi uredno radili i kada napadas 9 - 10 postavljenih igraca tu je bas zajebano za krilo nesto da uradi ili kada trci kontru tipa 2 na 5 sto se nama uredno desavalo. Krilo mora imati neke preduslove da pokaze sta zna a to je obicno prostor ispred sebe, nepkostavljenu odbranu i nekoliko igraca koji to prate. Ucestvovao je u oba gola, proslu tekmu asistencija, a u Posusju penal i crveni na njemu. Bas kada je trebalo odigrao je dobro, a mi losi, to je druze odlika dobrog igraca i sto je najbitnije vidi se da mu je stalo.

Ne moze covjek uvijek biti u pravu, a odlika pametnog insana je da promijeni misljenje kada postoje argumenti za to. Prvi ja necu imati problem da promijenim misljenje ako se ovaj odroni.

Jaber je isto top, samo neka ovako nastavi bice para od njega :mrgreen:

Pablo11
Postovi: 1204
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 28 apr 2024, 02:33

Sto bi rekli debili boljevic veze nema, ili bizmark sjetim mu se najdrazih ko li je danas asistirao? Tuga ga fata kad vidi da ostajemo.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2581
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 28 apr 2024, 07:23

Virtu4l je napisao/la:
27 apr 2024, 23:47
bhsport je napisao/la:
25 apr 2024, 18:43
Boljevic moze imati 1500 urakmica u Belgiji ali je kod nas nula, on u Zrinjskom na klupi bio nebi. Solidan dribling, duel slab, skok slab, 1 na 1 očaj, centarsut dobar, šut prosjek.
Imali smo puno puno boljih igraca na toj poziciji, pa jedan Gasal je pojeo Tuzlu, djecu im pravio a ovaj nista specijalno pokazao nije.
Čuj reference najbolji ofanzivac?!
Sad kad ti ponovo kažem da nemaš pojma, biće da pratim Dečić i slično je l'?

Najbolji igrač ove ekipe, ali ubjedljivo najbolji, prazno mjesto pa onda prvi naredni.

Današnja partija neka ti bude reper šta sve može ovaj momak kad ima s' kim da igra, a još nije spreman ni blizu 100%. Najveća muda u ovoj ekipi, materijal za kapitena, toliko mu je stalo do Želje, a tu je nešto više od pola godine.

Ne može on igrati fudbal sa Mekićem, prebrz je za njega, brže razmišlja i neuporedivo je kvalitetniji. Upari ga sa Mahmićem, pored njega stavi Radovca i Al Jabera i silovaće svaku odbranu u ovoj ligi kao što je to danas radio.
Fakin pravi. :thumbup:
Bio sam u Konjicu onaj dan kad je debitovao, lik sam vukao ekipu s igračem manje, nakon 2g. neigranja lopte, odmah se vidjelo da će biti pojačanje.
Kasnije se uklopio u formacijsko divljanje Brune Akrapovica i kao takav bio naš najjopasniji igrač.
Uz ozbiljnijeg trenera, sistem, nadam se da će slijedeće sezone pokazati full potencijal. :salut:
Veća nedoumica mi je Vahid,djeluje da ima žestokih psihičkih problema, a ima odličnu karijeru iza sebe, za naše uslove, pritom nije ni star. :roll:
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
bhsport
Postovi: 11317
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 28 apr 2024, 08:35

Virtu4l je napisao/la:
27 apr 2024, 23:47
bhsport je napisao/la:
25 apr 2024, 18:43
Boljevic moze imati 1500 urakmica u Belgiji ali je kod nas nula, on u Zrinjskom na klupi bio nebi. Solidan dribling, duel slab, skok slab, 1 na 1 očaj, centarsut dobar, šut prosjek.
Imali smo puno puno boljih igraca na toj poziciji, pa jedan Gasal je pojeo Tuzlu, djecu im pravio a ovaj nista specijalno pokazao nije.
Čuj reference najbolji ofanzivac?!
Sad kad ti ponovo kažem da nemaš pojma, biće da pratim Dečić i slično je l'?

Najbolji igrač ove ekipe, ali ubjedljivo najbolji, prazno mjesto pa onda prvi naredni.

Današnja partija neka ti bude reper šta sve može ovaj momak kad ima s' kim da igra, a još nije spreman ni blizu 100%. Najveća muda u ovoj ekipi, materijal za kapitena, toliko mu je stalo do Želje, a tu je nešto više od pola godine.

Ne može on igrati fudbal sa Mekićem, prebrz je za njega, brže razmišlja i neuporedivo je kvalitetniji. Upari ga sa Mahmićem, pored njega stavi Radovca i Al Jabera i silovaće svaku odbranu u ovoj ligi kao što je to danas radio.
Za nemanje pojma ovdje dokazujes od Papeta i Tine tako sa nisi releventan. Stilic je za Boljevica igrac i ovakav je najbolji igrač ekipe a Boljevic na papiru ima CV a ovo mu je druga,treca tekma u 4,5 mjeseci da je odigrao u skladu sa svojim renomeom.
Kada pokaze konstantu tada mozemo reci da je prvi igrac ekipe a do tada ....
Mali Al Jaber par mjeseci ne igra udje i prekuca i jucer je na tvoju zalost bio ispred Boljevica.
Jedino u cemu je Boljevic naj je najplaćeniji.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

BIZMARK66
Postovi: 369
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 28 apr 2024, 09:20

Ne kontam na silu predstavljati igraca kao predobrog. Prvo nije igrao a kad je igrao nije ima snage za 50% da izdrži utakmicu. Ovo sad kao nesto pokušava. Al napisati nas najbolji igrač pa jarane..

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15117
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 28 apr 2024, 09:25

BIZMARK66 je napisao/la:
28 apr 2024, 09:20
Ne kontam na silu predstavljati igraca kao predobrog. Prvo nije igrao a kad je igrao nije ima snage za 50% da izdrži utakmicu. Ovo sad kao nesto pokušava. Al napisati nas najbolji igrač pa jarane..
Ko je bolji?
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

BIZMARK66
Postovi: 369
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 28 apr 2024, 09:28

irfo je napisao/la:
28 apr 2024, 09:25
BIZMARK66 je napisao/la:
28 apr 2024, 09:20
Ne kontam na silu predstavljati igraca kao predobrog. Prvo nije igrao a kad je igrao nije ima snage za 50% da izdrži utakmicu. Ovo sad kao nesto pokušava. Al napisati nas najbolji igrač pa jarane..
Ko je bolji?
Naš najbolji igrač je Karic. Spreman ima snage trči 90 min. Pokriva čitav teren. Kakav ba Boljevic frajer do neki dan nije mogao trčati 40min.

Krilo koje on igra treba da bude ko Santos da kažeš najbolji igrač. A Santos I Boljevic ne možeš porediti.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15117
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 28 apr 2024, 09:42

BIZMARK66 je napisao/la:
28 apr 2024, 09:28
irfo je napisao/la:
28 apr 2024, 09:25
BIZMARK66 je napisao/la:
28 apr 2024, 09:20
Ne kontam na silu predstavljati igraca kao predobrog. Prvo nije igrao a kad je igrao nije ima snage za 50% da izdrži utakmicu. Ovo sad kao nesto pokušava. Al napisati nas najbolji igrač pa jarane..
Ko je bolji?
Naš najbolji igrač je Karic. Spreman ima snage trči 90 min. Pokriva čitav teren. Kakav ba Boljevic frajer do neki dan nije mogao trčati 40min.

Krilo koje on igra treba da bude ko Santos da kažeš najbolji igrač. A Santos I Boljevic ne možeš porediti.
Toliko dobar da ga je trener morao izvući poslije prvog poluvremena i katastrofalne partije, a jučer ga nije ni vodio na utakmicu zbog toga. Daj ba, ti fkt ne gledaš utakmice
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
gegenpressing
Postovi: 208
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 28 apr 2024, 09:45

BIZMARK66 je napisao/la:
28 apr 2024, 09:28
irfo je napisao/la:
28 apr 2024, 09:25
BIZMARK66 je napisao/la:
28 apr 2024, 09:20
Ne kontam na silu predstavljati igraca kao predobrog. Prvo nije igrao a kad je igrao nije ima snage za 50% da izdrži utakmicu. Ovo sad kao nesto pokušava. Al napisati nas najbolji igrač pa jarane..
Ko je bolji?
Naš najbolji igrač je Karic. Spreman ima snage trči 90 min. Pokriva čitav teren. Kakav ba Boljevic frajer do neki dan nije mogao trčati 40min.

Krilo koje on igra treba da bude ko Santos da kažeš najbolji igrač. A Santos I Boljevic ne možeš porediti.
Dečko ne zna osnove fudbala,čiju je on školu prošao da mi je znati.Čuj trči,nek upiše atletiku.Kad treba na postavljenu odbranu napadati,tu ne postoji,primjer Široki.
A jučer nije ni bio u sastavu,zbog sasvim drugih stvari a ne povrede.
Brohra ribo se...

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3105
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 28 apr 2024, 09:58

Krenula je hajka na Karica od mekicevih navijaca kako bi ovaj dobio ugovor, a malog odyebali. Decko odigrao dobro sve utakmice osim jedne, u jednoj bio losiji i odjednom se poteze prica kako je los. Kaze vidjeli smo ga na postavljenu odbranu :rol: I sad ce ici prica 20 dana kako Karica treba spustiti na zemlju i slicno, a kad to neko spomene za Mekica javi se onaj hadalj da meni napise kako mi se mekic igrao sa materom i sestrom. Hocete reci da je to navijac Zelje?
To je ono sto ubija Zelju 10 godina unazad. Uvijek imamo navijace igraca koji dizu svoje ljubimce u nebesa, kafendisu sa njima, a ovi im daju dres, tu i tamo prenesu ko ce igrati, ako ima kakav potpis i eto. Takvi su sad i mekicevi. Glavu bi otkinuli Karicu i svakom igracu koji je ispred Mekica, a nikog ne zanima Zeljo u tome svemu. Bar tu je situacija jednostavna i zavrsi se sa jednim pitanjem. Da li je za Zelju bolje da igra Karic ili Mekic?
Isto tako, da li je za Zelju bilo bolje da igra Jaber ispred njih svih? Naravno da jeste, ali pojedini nisu dali jer im to nije odgovaralo. Da li nam je trebao Mijic/Bizmark? Nije, ali daj da se ja ugradim, a lako cemo za klub.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15117
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 28 apr 2024, 10:01

MrkiMedo je napisao/la:
28 apr 2024, 09:58
Krenula je hajka na Karica od mekicevih navijaca kako bi ovaj dobio ugovor, a malog odyebali. Decko odigrao dobro sve utakmice osim jedne, u jednoj bio losiji i odjednom se poteze prica kako je los. Kaze vidjeli smo ga na postavljenu odbranu :rol: I sad ce ici prica 20 dana kako Karica treba spustiti na zemlju i slicno, a kad to neko spomene za Mekica javi se onaj hadalj da meni napise kako mi se mekic igrao sa materom i sestrom. Hocete reci da je to navijac Zelje?
To je ono sto ubija Zelju 10 godina unazad. Uvijek imamo navijace igraca koji dizu svoje ljubimce u nebesa, kafendisu sa njima, a ovi im daju dres, tu i tamo prenesu ko ce igrati, ako ima kakav potpis i eto. Takvi su sad i mekicevi. Glavu bi otkinuli Karicu i svakom igracu koji je ispred Mekica, a nikog ne zanima Zeljo u tome svemu. Bar tu je situacija jednostavna i zavrsi se sa jednim pitanjem. Da li je za Zelju bolje da igra Karic ili Mekic?
Isto tako, da li je za Zelju bilo bolje da igra Jaber ispred njih svih? Naravno da jeste, ali pojedini nisu dali jer im to nije odgovaralo. Da li nam je trebao Mijic/Bizmark? Nije, ali daj da se ja ugradim, a lako cemo za klub.
Ne vidim ko brani Mekica, Karić je bolji, ali ima svojih boljki, al treba ga gurati
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3288
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Meraak1921 » 28 apr 2024, 10:03

Ajmo malo se spustiti na zemlju, u par mjeseci smo odigrali samo 2 dobre utakmice , mislim na fks 3:0 i u Gabeli, ostalo je bilo za zatvora ..

U ovoj ekipi 80% igraca moraju letiti vani , to je cinjenica ako mislis da se boris za neki vrh slj sezone..

Avatar
elSaik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 02 jun 2010, 17:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la elSaik » 28 apr 2024, 10:10

Boljevic, Aljaber, Muftic iz prvog dijela sezone i igrači koji su došli u drugom dijelu su podloga za narednu sezonu.
Ostali, po mom mišljenju, mogu ići.

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3288
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Meraak1921 » 28 apr 2024, 10:13

elSaik je napisao/la:
28 apr 2024, 10:10
Boljevic, Aljaber, Muftic iz prvog dijela sezone i igrači koji su došli u drugom dijelu su podloga za narednu sezonu.
Ostali, po mom mišljenju, mogu ići.

Hiros Radovac Karic - Amoah ako moze beka igrat nek ostane

Coca-Cavnic nek jedan ostane -


Ostali adio !

Hansestadt
Postovi: 2503
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 28 apr 2024, 10:43

Ne znam sto bi Amoah igrao odjednom beka, kad mu to nije pozicija. Prosle sezone je postigao 8 golova, i 2 asistencije. Ove sezone 0 golova, uz 4-5 asistencije. Treba se to strucno analizirati zbog cega je tako, mozda traziti neku alternativu na poziciji tako da ima konkurenciju.

BIZMARK66
Postovi: 369
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 28 apr 2024, 11:11

irfo je napisao/la:
28 apr 2024, 09:42
BIZMARK66 je napisao/la:
28 apr 2024, 09:28
irfo je napisao/la:
28 apr 2024, 09:25


Ko je bolji?
Naš najbolji igrač je Karic. Spreman ima snage trči 90 min. Pokriva čitav teren. Kakav ba Boljevic frajer do neki dan nije mogao trčati 40min.

Krilo koje on igra treba da bude ko Santos da kažeš najbolji igrač. A Santos I Boljevic ne možeš porediti.
Toliko dobar da ga je trener morao izvući poslije prvog poluvremena i katastrofalne partije, a jučer ga nije ni vodio na utakmicu zbog toga. Daj ba, ti fkt ne gledaš utakmice
Karic je povrijeđen da si ti živ i zdrav

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: BIZMARK66 i 17 gostiju.