FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Ko po vama zaslužuje nagradu ''Ismir Pintol'' koja se dodjeljuje za najborbenijeg igrača?

Miomir Đuričković
45
25%
Slaviša Radović
3
2%
Amar Beganović
3
2%
Muhamed Buljubašić
71
39%
Edin Julardžija
3
2%
Mirza Mustafić
15
8%
Ajdin Hasić
1
1%
Francis Kyeremeh
1
1%
Renan Oliveira
2
1%
Hamza Čataković
37
20%
 
Ukupno glasova: 181

Kmenkake
Postovi: 354
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 28 apr 2024, 09:49

Surreal je napisao/la:
28 apr 2024, 09:29
Kmenkake je napisao/la:
28 apr 2024, 09:25
Surreal je napisao/la:
28 apr 2024, 09:18
Masoni, savez, sudije, tereni... Samo igrači i SŠ nisu nimalo krivi.
Jel 👕 ispeglana?
jeste buraz, vidimo se večeras na stadionu, priđi slobodno :kafa:
Hahahahaha "pridji slobodno"

mirzatele
Postovi: 11987
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 28 apr 2024, 09:54

ZA BORDO BIJELE BOJE

Kmenkake
Postovi: 354
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 28 apr 2024, 09:55

Kmenkake je napisao/la:
28 apr 2024, 09:49
Surreal je napisao/la:
28 apr 2024, 09:29
Kmenkake je napisao/la:
28 apr 2024, 09:25


Jel 👕 ispeglana?
jeste buraz, vidimo se večeras na stadionu, priđi slobodno :kafa:
Hahahahaha "pridji slobodno"
Zašto si se usplahirio odmah? Najobicnije pitanje...Nemoj opet da se i na ovo usplahiris,pliiiiz

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1013
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 28 apr 2024, 10:02

Nema tih sudija na ovom svijetu koji bi nas mogli zaustaviti ako mi igramo onako kako treba. Kako smo fino mlatnuli Borca u sred Banja Luke kad smo imali TIM i TRENERA i nema taman da ti sudi faulove svakih 10 sekundi to je nedovoljno kad imas igrace sa mudima koji znaju za koji klub igraju i daju sve od sebe bez pardona ikome. Sta bi sad uradio cak i jedna osrednja ekipa Connah Quays ovoj ekipi? Pa mi bi se pogubili vec u avionu kamoli na terenu. A nadamo se nekoj Evropi. Sve je ovo 0 dok se ne napravi tim prepun igraca ala Rahman, Čuč, Tatar, Ahmetović koji su pravi mangupi koji se ne plaše taman igrali na Santiago Bernabeu. A dotad ćemo pricat kako su svi protiv nas i da nije do igraca i necemo nista osvajat.
Zadnja izmjena: Bosniak10, dana/u 28 apr 2024, 10:03, ukupno mijenjano 2 puta.
Naime, odavna je mali Muhamed zapisan u poljudskim bilježnicama da bi mogao biti prorok baluna. Hajduk je već prije nekoliko ljeta znao za 19-godišnjeg Buljubašića, znao i zvao ga, ali tada nije bio dostupan, Sarajevo ga nije puštalo.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2540
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 28 apr 2024, 10:02

Amcho1 je napisao/la:
27 apr 2024, 23:50

Pa to im je i cilj, jer kome odgovara jako i stabilno Sarajevo? Još su imali jedan cilj, a koji su skoro sproveli u dijelo, a to je uništavanje repke. Sada su kofol pustili Barbareza da malo navijačima zamažu oči, ako krene na bolje sklonit će ih hladno. Zato trebamo biti složni i istrpiti, te nikako im davati povoda da nam izbijaju pare iz džepa non stop. Naša jedina šansa da nešto napravimo i promovišemo se jeste EUROPA, Sutra idemo po pobjedu...
Samo sto smo mi od kako nas je preuzeo Mirvic daleko od jakog i jos dalje od stabilnog kluba. Ovakvo Sarajevo koje plaća velike sume za igrača koji u petercu fula loptu, najviše i odgovara onima koji žele da mesetare nešto. Da nam sude njemačke sudije mi na terenu ne bi mogli ugroziti zrinski i Borac, jer su te dvije ekipe na terenu bolje od nas, volio bi ja da je drugačije ali jbg nije, realnost ove ekipe je borba za 3 mjesto sa velezom.

Avatar
Surreal
Postovi: 7411
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 28 apr 2024, 10:04

Ma bojkovati ligu, još će nam i u Europi poslati nekog žnj sudiju, a Rožman razvio mašineriju...
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

bvsic
Postovi: 29
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 28 apr 2024, 10:05

LegendKiller je napisao/la:
28 apr 2024, 10:02
Amcho1 je napisao/la:
27 apr 2024, 23:50

Pa to im je i cilj, jer kome odgovara jako i stabilno Sarajevo? Još su imali jedan cilj, a koji su skoro sproveli u dijelo, a to je uništavanje repke. Sada su kofol pustili Barbareza da malo navijačima zamažu oči, ako krene na bolje sklonit će ih hladno. Zato trebamo biti složni i istrpiti, te nikako im davati povoda da nam izbijaju pare iz džepa non stop. Naša jedina šansa da nešto napravimo i promovišemo se jeste EUROPA, Sutra idemo po pobjedu...
Samo sto smo mi od kako nas je preuzeo Mirvic daleko od jakog i jos dalje od stabilnog kluba. Ovakvo Sarajevo koje plaća velike sume za igrača koji u petercu fula loptu, najviše i odgovara onima koji žele da mesetare nešto. Da nam sude njemačke sudije mi na terenu ne bi mogli ugroziti zrinski i Borac, jer su te dvije ekipe na terenu bolje od nas, volio bi ja da je drugačije ali jbg nije, realnost ove ekipe je borba za 3 mjesto sa velezom.
Vidili smo kako su bolji zrinski i borac od nas, ne znam kakve ti utakmice gledas

bordobijeli
Postovi: 14280
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 28 apr 2024, 10:10

Vanja8 je napisao/la:
27 apr 2024, 22:24
Evo citam post za postom, o tome kako mi nemamo sukob sa Savezom kako klub ne stiti navijace, kako dozvoljavamo da nam MUP stavlja kabine za pretres...

Dobro neka nam neko ovdje objasni, posto vidim da ima sveznalica koji nas obavijestise da mi nismo ni u kakvom sukobu sa NS, sta bi to klub trebao da uradi ?
Da se inati sa Pravilnikom, pa da kupuje baklje , topovske udare i da ih umjesto karti dijeli na ulazu ?
Treba li da zabrani MUP-u da vrsi pretres navijaca posto je po njihovom ovo utakmica visokog rizika ?
Treba li to da klub podstice navijace da gadjaju sluzbena lica, da kazu obezbjedjenju da pusti navijace da upadnu u teren i prebiju sudije ?
Treba li da odbiju da plate ove silne kazne koje su masu puta nepotrebno bas ti isti navijaci izazvali ?

Ne razumijem zaista vecinu ljudi koji kazu da se NS izivljava nad nama i da mi sutimo ?

Opet pitam sta treba Mirvic da uradi, da mozda iskopa rovove oko Koseva , postavi minobacace pa da okine po NS BiH ?

Ljudi se uopste ne osvrcu na nasu kulturu navijanja, nikada se i ne upitamo je li nas klub zasluzio da mu nepotrebno svaku tekmu izbijemo iz kase poprilicno novca za stvari koje i bas ne moramo tada raditi.
Imate svjez primjer Fenerbahce, eto javno su krenuli u borbu protiv FST i sta su dobili, sve sto su inicirali su povukli, osim te ostavke Koca na mjesto predsjednika udruzenja Fudbalskih klubova...
Digli su pompu, izveli juniore u finalu Kupa , povukli ih i sad cekaju kaznu...
Pitam, sta su promijenili...
U uslovima kad te sve i jedan klub u PL mrzi, kad uzivaju da se nama nesto lose desava, kad ti niko nece dati podrsku ocekujete neki otvoren fajt sa Vicom i njegovim slugama?
Ovaj rat se treba voditi iza plasta, ne zbog nas samih, ne samo zbog FKS vec i za dobrobit BH fudbala...Treba pokusati u kantonalnim savezima promijeniti odnose, treba stvoriti nervozu i nesigurnost u reizbor ovih dzelata fudbala,treba konstantno bombardovati UEFA-u dopisima o neregularnosti, o politickim utjecajima u sport...

To je jedini nacin, borbe, drugi ne postoji...
A lupati gluposti poput one nas klub nije ni u kakvom sukobu sa NS, mogu samo osobe koje su nam ovdje tvrdile da se ogromne pare slivaju kod nasih kona nakon dogovora sa saudijcima...

Ispostujmo i mi klub, nemojte davati povoda da nas kaznjavaju svaku tekmu za svaku sitnicu, jer cim ovo rade, znajte da im je itekako nervoza na vratima od naseg kluba...
Mi trebamo biti bolji na terenu a ostale stvari usput popravljati i raditi, teren je taj gdje nismo pravi relno i nismo vise zasluzili ovu sezonu od četvrtog mjesta. Porazi od Širokog kuci 3-1 u gostima 1-0, od sloge u gostima 3-0 kuci 2-1 samo mršavi bod iz dvije utakmici na grbavici, loše utakmice u gostima kod veleza, zvijezde i goška u svim tim utakmicama smo bili loši i ne mozemo se puno žaliti na druge kad mi nismo bili pravi. Naravno istina je da se borac izrazito gura i zaštićeni su to ne sporim.

Kmenkake
Postovi: 354
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 28 apr 2024, 10:11

Surreal je napisao/la:
28 apr 2024, 10:04
Ma bojkovati ligu, još će nam i u Europi poslati nekog žnj sudiju, a Rožman razvio mašineriju...
Sta je cilj ?

P.S. Samo me nemoj ruziti,ozbiljno te pitam.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2298
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 28 apr 2024, 10:16

Mozemo li vcrs dobiti, jel kasno za nase igrace ova utakmica?
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Avatar
Surreal
Postovi: 7411
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 28 apr 2024, 10:26

Kmenkake je napisao/la:
28 apr 2024, 10:11
Surreal je napisao/la:
28 apr 2024, 10:04
Ma bojkovati ligu, još će nam i u Europi poslati nekog žnj sudiju, a Rožman razvio mašineriju...
Sta je cilj ?

P.S. Samo me nemoj ruziti,ozbiljno te pitam.
Ne kontam pitanje, šta je cilj? Cilj je da si svjestan gdje živiš i gdje igraš, da sudije ne možeš zaustaviti koliko god se trudio, ali da je isto tako besmisleno prebaciti svu krivicu na druge, a praviti se da si ti savršen.

Bilo je utakmica i sa dobrim suđenjem, koje su uprskali isključivo igrači i SŠ, ako misliš da nije tako, onda oftalmolog brzo.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Kmenkake
Postovi: 354
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 28 apr 2024, 10:33

Surreal je napisao/la:
28 apr 2024, 10:26
Kmenkake je napisao/la:
28 apr 2024, 10:11
Surreal je napisao/la:
28 apr 2024, 10:04
Ma bojkovati ligu, još će nam i u Europi poslati nekog žnj sudiju, a Rožman razvio mašineriju...
Sta je cilj ?

P.S. Samo me nemoj ruziti,ozbiljno te pitam.
Ne kontam pitanje, šta je cilj? Cilj je da si svjestan gdje živiš i gdje igraš, da sudije ne možeš zaustaviti koliko god se trudio, ali da je isto tako besmisleno prebaciti svu krivicu na druge, a praviti se da si ti savršen.

Bilo je utakmica i sa dobrim suđenjem, koje su uprskali isključivo igrači i SŠ, ako misliš da nije tako, onda oftalmolog brzo.
Sta misliš da se moze postići sa bojkotovanjem lige? Igrati Kantonalnu ?

unforgiven87
Postovi: 13
Pridružen/a: 02 mar 2024, 19:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la unforgiven87 » 28 apr 2024, 11:06

veceras 4:1( catakovic x2,renan i mustafic) :kafa:

scudetto89
Postovi: 2710
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 28 apr 2024, 11:20

Blokiran par na fks- velez :kafa:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

mosarajvosa83
Postovi: 5395
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 28 apr 2024, 11:22

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
27 apr 2024, 22:31
Mirvic treba da se bori da udje u savez i ojaca nasu poziciju u sudijskoj organizaciji. To je s te logisticke strane. Prije toga treba da malo stegne povodac Ibricicu i Rozmanu, umjesto da rade kako im je kurcu cejf. Za pocetak to, a sa fusldbalske strane ima posla hejbet. Nije savez kriv sto nam drugi i prvi bjeze koliko bjeze. Niti pametujem niti sam pametan, samo nisam naivan i ne klimam glavom na sve.
Zasto bi to radio kad si rekao da nema nikakve planove i da cemo se suociti sa nekakvom istinom od koje bjezimo? Cudo nam na pocetku nisi rekao istinu od koje vjezimo i da se suocimo jer tad si jednu pricu vrtio a sad vrtis drugu.

Pitarsam
Postovi: 1501
Pridružen/a: 18 jul 2023, 01:58

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitarsam » 28 apr 2024, 11:35

Svi na Kosevo večeras igra SARAJ’VO!🇱🇻
❤️🤍❤️
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!

👉Ubica Mitomana i Botova😎

Riki10HZ
Postovi: 278
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 28 apr 2024, 11:39

Ima li ko sa Foruma da ce veceras na tekmu otici? 😂😂😂😂

Lavcina
Postovi: 434
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 28 apr 2024, 11:41

Riki10HZ je napisao/la:
28 apr 2024, 11:39
Ima li ko sa Foruma da ce veceras na tekmu otici? 😂😂😂😂
Samo ti Rile brate

Lavcina
Postovi: 434
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 28 apr 2024, 11:42

Večeras ga Haskic zabija i ako nije zabio ima 10 utakmica. Nama ga mora i potvrditi "zakon bivšeg".

NajvecaRadosti
Postovi: 6406
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 28 apr 2024, 11:47

Igraj bordo bijeli! 3-1 danas
Svi na Kosevo!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.