FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
206
38%
 
Ukupno glasova: 536

zeljovac21
Postovi: 2032
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 28 apr 2024, 16:07

Bolje da Dino koji je nas bude na klupi nego neko drugi koji tesko da ima neke vece kvalitete. A sad za sad Dino i strucni stab su na visini zadatka i to ne treba dirati.

Avatar
godrina
Postovi: 2934
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 28 apr 2024, 16:18

Da mi prvo osiguramo opstanak i vidimo jos sta Dino moze.
Posle da aBd sledecu sezonu budemo pametniji i bolji.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

MoSaZeLjo1921
Postovi: 262
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 28 apr 2024, 16:27

GIBRA je napisao/la:
28 apr 2024, 13:59
Dobro je ba ljudi, kakvo ostajanje, i ja ga cijenim ali nikako ostati, hvala za ove rezultate svakako :salut:


BOLJEVIC, AlJaber, Cavnic, Muftic, Karic, Radovac, Hiros i Krpic(ako ovako nastavi) trebaju produžit ugovore i to je neki temelj ekipe


Mekica, Cocalica, Drlju, Selimovic, Radinovica tesko da iko zrli vidjeti u nase dresu

Amoah veliki upitnik sta sa njim
Pa druže ne mozes za jedan prelazni rok otjerati i dovesti 15 novih igrača,gdje to ima...

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19393
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 28 apr 2024, 16:49

RatoborniMrmot je napisao/la:
28 apr 2024, 02:25
MocMahale444 je napisao/la:
27 apr 2024, 23:50
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :crazy:
Sto, sta je pogriješio ? Boljevic je fakat top igrac kojem treba lopta u prostor odnosno malo brzi vezni red koji zna oduzeti, a onda gurnuti loptu u prostor. Kada ide jedan na jedan na igraca na nepostavljenu odbranu bas je problem, to i slijepac vidi. Kada igras sporo sto smo mi uredno radili i kada napadas 9 - 10 postavljenih igraca tu je bas zajebano za krilo nesto da uradi ili kada trci kontru tipa 2 na 5 sto se nama uredno desavalo. Krilo mora imati neke preduslove da pokaze sta zna a to je obicno prostor ispred sebe, nepkostavljenu odbranu i nekoliko igraca koji to prate. Ucestvovao je u oba gola, proslu tekmu asistencija, a u Posusju penal i crveni na njemu. Bas kada je trebalo odigrao je dobro, a mi losi, to je druze odlika dobrog igraca i sto je najbitnije vidi se da mu je stalo.

Ne moze covjek uvijek biti u pravu, a odlika pametnog insana je da promijeni misljenje kada postoje argumenti za to. Prvi ja necu imati problem da promijenim misljenje ako se ovaj odroni.

Jaber je isto top, samo neka ovako nastavi bice para od njega :mrgreen:
Jesi ti advokat retrovizora?
Ako si mu advokat aferim, bolje nego da ste topla braca.



Boljevic obicna **** s onom njuskom odvratnom.
Jel ijednom pogodio 1 na 1 :kafa:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

RatoborniMrmot
Postovi: 793
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 28 apr 2024, 16:51

godrina je napisao/la:
28 apr 2024, 15:42
upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 14:29
Dino je pokazao mnogima da ce uvijek posao bolje odraditi neko nas, neko ko poznaje klub i ligu. Ovdje ne treba dovoditi moderne laptop trenere, pogledajte kakve blamaze pitari dozivljavaju sa Janezom koji ima sve moguce uslove i daleko najskuplji roster u istoriji lige.

Takvi po pravilu ovu ligu potcijene, misle da mogu igrati neki avangardan fudbal sa svojim sistemima, onda dodje neko tipa Vlado Jagodic i popisa im se na to sve. Jos ne znaju s nasim igracima i ljudima generalno.

Coric bi bio super rjesenje ako je realno. Ko god da dodje ostaje vjerovatno ovaj SS. Dino nece ostati na poziciji sefa, mislim da niko na to ne racuna, ali ne smije se zalijetati s izborom trenera. Bolje i Dino da vodi nego da se desi neki novi kiks sa izborom.
Zbog cega je Coric super rjesenje. Nit pratim posebno njega nit Posusje, osim kad igraju protiv nas.
Sta mu je kvalitet pa ga ovdje toliko prizeljkuju ?
Ako je to sto je na tabeli bolji od nas, to vala nije problem neki ove sezone.
Mene je Dino impresioniro jucer. Cekam sledece utakmice da vidim je li to splet okolnosti ili je stvarno ok.
Ako onu igru od jucer nastavimo igrat i dalje do kraja ja se ne bi nimalo razmisljao ostavit ga. Uzeo ekipu u uzasnom trenutku i ima ok rezultat. Kazem vidjet cemo je li to slucajno ili stvarno dobro hendla.
Ako je razlog "ne zna pricat" bolje zaposlit nekog da prepricava njegove misli nego mjenjat ga.
Uveo je GOSK u PL na nacin da je na prvih 18 utakmica imao omjer 17 0 1, onda nas je sa tim istim GOSK-om u PL dobio na obje tekme. Izmislio je nekakve Sute, Skorupe insa takvom ekipom nije bio u zoni ispadanja iako realno gledajuci GOSK je bas krampa i bio je prvi kandidat za ispadanje zajedno sa Zvijezdom. Na polusezoni je preuzeo Posusje koje je imalo isti broj bodova kao GOSK, sada se Posusje bori za Europu, a GOSK za opstanak. Sa Posušjem ima omjer 6 3 1. 46 godina, zna ligu, a ocito je i da zna nesto o fudbalu.

Ono sto se postavlja kao pitanje jeste kakav je pod pritiskom, jer nije isto voditi GOSK/Posusje uz duzno postovanje i Zeljeznicar kakvi god da smo. Mora biti fakin da opstane i da ga mahala ne pojede. Postavlja se pitanje zna li iskopati ili "napraviti" igraca za borbu za Europu i ono sto mene najvise brine zna li biti ofanzivan, defanzivno je ok. Mislim da je raji pun **** ekipe koja nije u stanju zabiti vise od gola po utakmici u prosjeku.

Vecina nasih trenera ne zna procijeniti kakav igrac mu treba u odnosu na formaciju i stil igre koji preferira. Sta zna Coric vidjecemo ubrzo, nadam se, uz Dinu i Joldica u strucnom stabu.

Ako cemo dovoditi Jusufbegovice, Barbarice i slicne bolje da nam ovaj strucni stab ostane, oni barem znaju sta je Zeljeznicar.

RatoborniMrmot
Postovi: 793
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 28 apr 2024, 16:55

MocMahale444 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:49
RatoborniMrmot je napisao/la:
28 apr 2024, 02:25
MocMahale444 je napisao/la:
27 apr 2024, 23:50
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :crazy:
Sto, sta je pogriješio ? Boljevic je fakat top igrac kojem treba lopta u prostor odnosno malo brzi vezni red koji zna oduzeti, a onda gurnuti loptu u prostor. Kada ide jedan na jedan na igraca na nepostavljenu odbranu bas je problem, to i slijepac vidi. Kada igras sporo sto smo mi uredno radili i kada napadas 9 - 10 postavljenih igraca tu je bas zajebano za krilo nesto da uradi ili kada trci kontru tipa 2 na 5 sto se nama uredno desavalo. Krilo mora imati neke preduslove da pokaze sta zna a to je obicno prostor ispred sebe, nepkostavljenu odbranu i nekoliko igraca koji to prate. Ucestvovao je u oba gola, proslu tekmu asistencija, a u Posusju penal i crveni na njemu. Bas kada je trebalo odigrao je dobro, a mi losi, to je druze odlika dobrog igraca i sto je najbitnije vidi se da mu je stalo.

Ne moze covjek uvijek biti u pravu, a odlika pametnog insana je da promijeni misljenje kada postoje argumenti za to. Prvi ja necu imati problem da promijenim misljenje ako se ovaj odroni.

Jaber je isto top, samo neka ovako nastavi bice para od njega :mrgreen:
Jesi ti advokat retrovizora?
Ako si mu advokat aferim, bolje nego da ste topla braca.



Boljevic obicna **** s onom njuskom odvratnom.
Jel ijednom pogodio 1 na 1 :kafa:
Blago ekipi za koju ti ne "navijas".

Avatar
godrina
Postovi: 2934
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 28 apr 2024, 17:05

RatoborniMrmot je napisao/la:
28 apr 2024, 16:51
godrina je napisao/la:
28 apr 2024, 15:42
upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 14:29
Dino je pokazao mnogima da ce uvijek posao bolje odraditi neko nas, neko ko poznaje klub i ligu. Ovdje ne treba dovoditi moderne laptop trenere, pogledajte kakve blamaze pitari dozivljavaju sa Janezom koji ima sve moguce uslove i daleko najskuplji roster u istoriji lige.

Takvi po pravilu ovu ligu potcijene, misle da mogu igrati neki avangardan fudbal sa svojim sistemima, onda dodje neko tipa Vlado Jagodic i popisa im se na to sve. Jos ne znaju s nasim igracima i ljudima generalno.

Coric bi bio super rjesenje ako je realno. Ko god da dodje ostaje vjerovatno ovaj SS. Dino nece ostati na poziciji sefa, mislim da niko na to ne racuna, ali ne smije se zalijetati s izborom trenera. Bolje i Dino da vodi nego da se desi neki novi kiks sa izborom.
Zbog cega je Coric super rjesenje. Nit pratim posebno njega nit Posusje, osim kad igraju protiv nas.
Sta mu je kvalitet pa ga ovdje toliko prizeljkuju ?
Ako je to sto je na tabeli bolji od nas, to vala nije problem neki ove sezone.
Mene je Dino impresioniro jucer. Cekam sledece utakmice da vidim je li to splet okolnosti ili je stvarno ok.
Ako onu igru od jucer nastavimo igrat i dalje do kraja ja se ne bi nimalo razmisljao ostavit ga. Uzeo ekipu u uzasnom trenutku i ima ok rezultat. Kazem vidjet cemo je li to slucajno ili stvarno dobro hendla.
Ako je razlog "ne zna pricat" bolje zaposlit nekog da prepricava njegove misli nego mjenjat ga.
Uveo je GOSK u PL na nacin da je na prvih 18 utakmica imao omjer 17 0 1, onda nas je sa tim istim GOSK-om u PL dobio na obje tekme. Izmislio je nekakve Sute, Skorupe insa takvom ekipom nije bio u zoni ispadanja iako realno gledajuci GOSK je bas krampa i bio je prvi kandidat za ispadanje zajedno sa Zvijezdom. Na polusezoni je preuzeo Posusje koje je imalo isti broj bodova kao GOSK, sada se Posusje bori za Europu, a GOSK za opstanak. Sa Posušjem ima omjer 6 3 1. 46 godina, zna ligu, a ocito je i da zna nesto o fudbalu.

Ono sto se postavlja kao pitanje jeste kakav je pod pritiskom, jer nije isto voditi GOSK/Posusje uz duzno postovanje i Zeljeznicar kakvi god da smo. Mora biti fakin da opstane i da ga mahala ne pojede. Postavlja se pitanje zna li iskopati ili "napraviti" igraca za borbu za Europu i ono sto mene najvise brine zna li biti ofanzivan, defanzivno je ok. Mislim da je raji pun **** ekipe koja nije u stanju zabiti vise od gola po utakmici u prosjeku.

Vecina nasih trenera ne zna procijeniti kakav igrac mu treba u odnosu na formaciju i stil igre koji preferira. Sta zna Coric vidjecemo ubrzo, nadam se, uz Dinu i Joldica u strucnom stabu.

Ako cemo dovoditi Jusufbegovice, Barbarice i slicne bolje da nam ovaj strucni stab ostane, oni barem znaju sta je Zeljeznicar.
To je vec nesto :thumbup:
Daje neku nadu. Uz Dinu kraj sebe moglo bi to dobro izgledat.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

19vendetta87
Postovi: 4788
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 28 apr 2024, 17:26

RatoborniMrmot je napisao/la:
28 apr 2024, 16:55
MocMahale444 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:49

Jesi ti advokat retrovizora?
Ako si mu advokat aferim, bolje nego da ste topla braca.



Boljevic obicna **** s onom njuskom odvratnom.
Jel ijednom pogodio 1 na 1 :kafa:
Blago ekipi za koju ti ne "navijas".
Da umjesto Boljevića dovedemo Viniciusa Jr, taj bi mu našao zamjerku nakon prve utakmice i tjerao ga na polusezoni...
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

upohaluhizugnimda
Postovi: 359
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 28 apr 2024, 17:44

Cuj njuska mu odvratna, kakav argument :rol:
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Zvornicka
Postovi: 163
Pridružen/a: 16 dec 2022, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zvornicka » 28 apr 2024, 17:55

MocMahale444 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:49
RatoborniMrmot je napisao/la:
28 apr 2024, 02:25
MocMahale444 je napisao/la:
27 apr 2024, 23:50
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :crazy:
Sto, sta je pogriješio ? Boljevic je fakat top igrac kojem treba lopta u prostor odnosno malo brzi vezni red koji zna oduzeti, a onda gurnuti loptu u prostor. Kada ide jedan na jedan na igraca na nepostavljenu odbranu bas je problem, to i slijepac vidi. Kada igras sporo sto smo mi uredno radili i kada napadas 9 - 10 postavljenih igraca tu je bas zajebano za krilo nesto da uradi ili kada trci kontru tipa 2 na 5 sto se nama uredno desavalo. Krilo mora imati neke preduslove da pokaze sta zna a to je obicno prostor ispred sebe, nepkostavljenu odbranu i nekoliko igraca koji to prate. Ucestvovao je u oba gola, proslu tekmu asistencija, a u Posusju penal i crveni na njemu. Bas kada je trebalo odigrao je dobro, a mi losi, to je druze odlika dobrog igraca i sto je najbitnije vidi se da mu je stalo.

Ne moze covjek uvijek biti u pravu, a odlika pametnog insana je da promijeni misljenje kada postoje argumenti za to. Prvi ja necu imati problem da promijenim misljenje ako se ovaj odroni.

Jaber je isto top, samo neka ovako nastavi bice para od njega :mrgreen:
Jesi ti advokat retrovizora?
Ako si mu advokat aferim, bolje nego da ste topla braca.



Boljevic obicna **** s onom njuskom odvratnom.
Jel ijednom pogodio 1 na 1 :kafa:
Hajde nabroj te sanse 1 na 1 koje je promasio.

Avatar
Zaxon
Postovi: 87
Pridružen/a: 20 maj 2010, 16:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zaxon » 28 apr 2024, 18:07

Kad se ovo sve završi, ovako bih posložio stvari. I ako nađemo lovu naravno. Meša za direktora, Dino za sportskog direktora, Adžem trener, Sablja pomoćni, aka motivator 😀. Mislim da bi to dovelo do kvaliteta, još kad bi došlo barem pola tima novih, mlađih, dobrih igrača, to je to. Od ovih bih ostavio Muftića, Jabara, Karića, Hiroša, pitara, i možda neke od ove djece što su pridruženi timu. I Cavnića. Kupio pravo skupog napadača, efikasnog, samo da zabija. I beka. Ostalim svima se zahvaliti pa nek se uče u 2 federalnoj lizi ili da se penzionišu. Jer im je čast izuzecima, Željo vrh karijere.
Samo Željo!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19393
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 28 apr 2024, 18:18

Eh mashAllah vidi vidi sto smo aktivni.

Tuljumbi i bakljavi necu odg ima on svoj tim broj 1.


Ratoborni zar se nisi reg da odbranis Bekrica? Znas onog lazova sto nas je slagao, eh tog rumenog nam SD bivseg.
Uvijek branis pogresne, isto ovako je bilo za mrcu pa sta se zbilo? Ono sto sam I rekao da ce biti.

Zvornicka kako da komuniciramo stalno me napadas :kafa: nekad me strah uci na temu zbog tebe.

Kako god okrenete vecinu stvari sto vam kazem tako bude, za Brunu necu ni pominjati kad ste ovdje se veselili kao da smo doveli Klopa a ne onu neznalicu. Velim vam nista od njega dosao da uzme koju paru.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Brkooo
Postovi: 2294
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 28 apr 2024, 18:26

@zaxon, Ako si maloljetan, oprastam ti sve ove gluposti koje si napisao..

Samo djeca i glupi ljudi mogu prizivati Mesu ili bilo kojeg drugog bivseg igraca, na poziciju direktora. To znaci da ti ljudi nemaju pojma sta je uloga direktora kluba i koliko je to bitna i znacajna funkcija..

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2372
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 28 apr 2024, 18:30

Realno, za 90% igrača i trenera, koji su prošli kroz naš klub, da u startu kažeš ku.rcu oni neće valjati, kasnije se možeš kofrčiti kako si ti pogodio odmah, a mi budale 'navijački' se nadali i vjerovali da možda taj i taj proigra.
Kad budemo davali ozbiljan keš za igrače, ako se to ikad i desi, onda izađi kad potpišemo nekog i reci ovaj je taraba.
Šta očekuješ od slobodnih igrača, koji pritom, realno, mogu birati između 4-5 timova u ligi, koji će ih više platiti.
Mogu i ja od sutra početi sr.ati, i koga god dovedemo, reći da je flop. Pa za 3.mjeseca kad 4.nova igrača budu loša, a 1.fenomenalan, izvinjavat ću se kao pogriješio sam oko tog i tog, ali za ostale sam pogodio kad niko nije drugi. I ja ću biti stručnjak, a vi budale koje ste se nadale da će se nešto od njih izroditi.

RatoborniMrmot
Postovi: 793
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 28 apr 2024, 18:57

MocMahale444 je napisao/la:
28 apr 2024, 18:18
Eh mashAllah vidi vidi sto smo aktivni.

Tuljumbi i bakljavi necu odg ima on svoj tim broj 1.


Ratoborni zar se nisi reg da odbranis Bekrica? Znas onog lazova sto nas je slagao, eh tog rumenog nam SD bivseg.
Uvijek branis pogresne, isto ovako je bilo za mrcu pa sta se zbilo? Ono sto sam I rekao da ce biti.

Zvornicka kako da komuniciramo stalno me napadas :kafa: nekad me strah uci na temu zbog tebe.

Kako god okrenete vecinu stvari sto vam kazem tako bude, za Brunu necu ni pominjati kad ste ovdje se veselili kao da smo doveli Klopa a ne onu neznalicu. Velim vam nista od njega dosao da uzme koju paru.
Razlika izmedju tebe i mene je da ja svoju gresku priznajem. Cuj registrovao se da branim Bekrica :urnebes: Levat je dobio cetvorogodisnji ugovor prosle godine zato ga se ne mozemo rijesiti, a on ocito sam ne zeli da ode aka Zeljin vojnik. Svi su dobili nogu zbog ove sezone, kao sto su i trebali da je dobiju jedino ovaj prezivi, a nije trebao. SD ovakve stvari sebi ne smije dopustiti.

Pogriješio sam i za Brunu na bazi CV-ja i igracke karijere sto takodjer nemam problem da priznam. Ti pogrijesis za Santosa, jok, tada nije valjao :urnebes: Ides istim putem za Boljevica. Svi budale samo ti pametan i nepogresiv :mrgreen:

Zivot ne fercera tako, jbg.

BIZMARK66
Postovi: 405
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 28 apr 2024, 19:00

To sto ima ugovor ne znaci da moze ostati u klubu i lagati navijace o mladim talentovanim igracima. Santos I Hodzic zna se sta je bilo. Pa Rustemovic, Turanjanjin itd. Oštetio je klub za pola miliona maraka.

limvotehula
Postovi: 75
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la limvotehula » 28 apr 2024, 19:06

BIZMARK66 je napisao/la:
28 apr 2024, 19:00
To sto ima ugovor ne znaci da moze ostati u klubu i lagati navijace o mladim talentovanim igracima. Santos I Hodzic zna se sta je bilo. Pa Rustemovic, Turanjanjin itd. Oštetio je klub za pola miliona maraka.
Tako je Hulahopka generale, care, kralju, sahu. Ajalotahu ove teme!
Hulahopka <3

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19393
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 28 apr 2024, 19:07

RatoborniMrmot je napisao/la:
28 apr 2024, 18:57
MocMahale444 je napisao/la:
28 apr 2024, 18:18
Eh mashAllah vidi vidi sto smo aktivni.

Tuljumbi i bakljavi necu odg ima on svoj tim broj 1.

Kako da priznam gresku kad je nemam, mozda kad lanem nesto pa mi poslije krivo bude.
Ratoborni zar se nisi reg da odbranis Bekrica? Znas onog lazova sto nas je slagao, eh tog rumenog nam SD bivseg.
Uvijek branis pogresne, isto ovako je bilo za mrcu pa sta se zbilo? Ono sto sam I rekao da ce biti.

Zvornicka kako da komuniciramo stalno me napadas :kafa: nekad me strah uci na temu zbog tebe.

Kako god okrenete vecinu stvari sto vam kazem tako bude, za Brunu necu ni pominjati kad ste ovdje se veselili kao da smo doveli Klopa a ne onu neznalicu. Velim vam nista od njega dosao da uzme koju paru.
Razlika izmedju tebe i mene je da ja svoju gresku priznajem. Cuj registrovao se da branim Bekrica :urnebes: Levat je dobio cetvorogodisnji ugovor prosle godine zato ga se ne mozemo rijesiti, a on ocito sam ne zeli da ode aka Zeljin vojnik. Svi su dobili nogu zbog ove sezone, kao sto su i trebali da je dobiju jedino ovaj prezivi, a nije trebao. SD ovakve stvari sebi ne smije dopustiti.

Pogriješio sam i za Brunu na bazi CV-ja i igracke karijere sto takodjer nemam problem da priznam. Ti pogrijesis za Santosa, jok, tada nije valjao :urnebes: Ides istim putem za Boljevica. Svi budale samo ti pametan i nepogresiv :mrgreen:

Zivot ne fercera tako, jbg.
Halali ali kako ja pogrijesim za Santosa?
Vjerujes tuljumbi :urnebes: eh grdna rano.

Ja sam Santosa kritikovao kad je igrao lose( pojedine tEkme ) a poslije sam bio razocaran sto ode za 0.
Mjesas babe i zabe.

Kritikovao sam Kuhara iz razloga jer mu je Beganovic igrao špica.

Sve sto sam napisao je validno, vi imate nekog u upravi ili ste familija od igraca pa branite. Razumijem to.
Moj rodjak je bio u upravi pa sam kudio isto kao da nije.
Eh tu je razlika.

Cuj svi su budale?
Ovdje je Braco jedini pametan, mi ostali smo kako kad.


Evo pitanje sta je uradio Boljevic vise od Gasala, evo poredimo ta dva igraca.

Ja nikad nisam napisao da zelim igracu da pogine, polomi nogu itd, dok drugi jesu i sve se to uredno presuti.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

BarbareZeljin
Postovi: 794
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 28 apr 2024, 20:31

Ako je Dino dosao do rijesenja da stvavi vezni red,Radovac-AlJaber-Hiros,svaka mu cast onda. Drago mi je sto je totalno izmijenio vezni red. I donio nesto novo.
Jer nas vezni red je mozda prvi put djelovao brzo i tecno,sa loptama prema naprijed,jednostavno osjetila se razlika,osjetlilo se ono sto nas 2-3 godine muci.
Ja Dinu postujem,objasnio sam iz kojih razloga, on je bio neki poslijeratni autoritet,protuteza mirnom i blagom Misi,ali svima nam je ostao u sjecanju,da je sa mozda najboljom ekipom poslije rata,imao dosta problema i cak u nekom trenutku doveo titulu u pitanje. Ali ovo jucer jer zaista ubodeno,zato sto nas vezni red izgleda totalno suprotno od onoga jucer,sa jako puno vracanja lopte nazad,na stranu,usporavanja i bespotrebnih viska kontakata,nekog nazovi atraktivnog drzanja posjeda koji je poprilocno jalov.
Tako da me jucerasnja postavka i nacin igre poprilicno iznenadio i u sustini je izgledalo ono sto zele navijaci odavno da vide.
Da je Amoah malo prisebniji,izgledalo bi to jos opasnije.
Mozda je vezni red nekome izgledao previse ofanzivan,ali Radovac,AlJaber i Hiros,su bili jako pokretljivi i sasvim korektno igrali u defanzivi. Lopta nije bila puno kod stopera,sto je nama karakteristika. Ako nije kod njih jeste kod bekova.
2-3 lopte koje je Al Jaber jucer uputio su zaista bile fenomenalne i nadam se da ce decko dobijati jos vise prilike za igru.
Radovac takodjer.
Zadnja izmjena: BarbareZeljin, dana/u 28 apr 2024, 20:33, ukupno mijenjano 1 put.

RatoborniMrmot
Postovi: 793
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 28 apr 2024, 20:33

MocMahale444 je napisao/la:
28 apr 2024, 19:07
RatoborniMrmot je napisao/la:
28 apr 2024, 18:57
MocMahale444 je napisao/la:
28 apr 2024, 18:18
Eh mashAllah vidi vidi sto smo aktivni.

Tuljumbi i bakljavi necu odg ima on svoj tim broj 1.

Kako da priznam gresku kad je nemam, mozda kad lanem nesto pa mi poslije krivo bude.
Ratoborni zar se nisi reg da odbranis Bekrica? Znas onog lazova sto nas je slagao, eh tog rumenog nam SD bivseg.
Uvijek branis pogresne, isto ovako je bilo za mrcu pa sta se zbilo? Ono sto sam I rekao da ce biti.

Zvornicka kako da komuniciramo stalno me napadas :kafa: nekad me strah uci na temu zbog tebe.

Kako god okrenete vecinu stvari sto vam kazem tako bude, za Brunu necu ni pominjati kad ste ovdje se veselili kao da smo doveli Klopa a ne onu neznalicu. Velim vam nista od njega dosao da uzme koju paru.
Razlika izmedju tebe i mene je da ja svoju gresku priznajem. Cuj registrovao se da branim Bekrica :urnebes: Levat je dobio cetvorogodisnji ugovor prosle godine zato ga se ne mozemo rijesiti, a on ocito sam ne zeli da ode aka Zeljin vojnik. Svi su dobili nogu zbog ove sezone, kao sto su i trebali da je dobiju jedino ovaj prezivi, a nije trebao. SD ovakve stvari sebi ne smije dopustiti.

Pogriješio sam i za Brunu na bazi CV-ja i igracke karijere sto takodjer nemam problem da priznam. Ti pogrijesis za Santosa, jok, tada nije valjao :urnebes: Ides istim putem za Boljevica. Svi budale samo ti pametan i nepogresiv :mrgreen:

Zivot ne fercera tako, jbg.
Halali ali kako ja pogrijesim za Santosa?
Vjerujes tuljumbi :urnebes: eh grdna rano.

Ja sam Santosa kritikovao kad je igrao lose( pojedine tEkme ) a poslije sam bio razocaran sto ode za 0.
Mjesas babe i zabe.

Kritikovao sam Kuhara iz razloga jer mu je Beganovic igrao špica.

Sve sto sam napisao je validno, vi imate nekog u upravi ili ste familija od igraca pa branite. Razumijem to.
Moj rodjak je bio u upravi pa sam kudio isto kao da nije.
Eh tu je razlika
.

Cuj svi su budale?
Ovdje je Braco jedini pametan, mi ostali smo kako kad.


Evo pitanje sta je uradio Boljevic vise od Gasala, evo poredimo ta dva igraca.

Ja nikad nisam napisao da zelim igracu da pogine, polomi nogu itd, dok drugi jesu i sve se to uredno presuti.
Mi ? Pricas sa mnom, a ne sa nama. I dalje postavljas pricu kako si ti najpametniji, mi, cuj mi, branimo familiju, al eto ti imao rodjaka pa si ga kudio kao da ti nije rodjak :urnebes: Nisi kritikovao Santosa uvijek nego samo kada je igrao lose :urnebes: Boljevic je **** i pride ruzan :urnebes: sve sto si napisao je validno :urnebes: i tako unedogled.

Za klub, upravu, igrace, SD-a, administracuju: **** im ja svima mater nesposobnu, svima redom, mame, nane i sestre sto nas dovedose u ovakvu situaciju. Svima redom. Trebal jos sta ? Jesam li koga promasio ?

Meni se cini da si ti nepogresiv sto se tice drugog bolda, sve si pogodio, sve znas sve sto si napisao je validno :urnebes: za Bracu se slazem. Mozda njega da pitamo za Boljevica ?

Tezak si ko crna zemlja, fakat jesi. Sto je najgore ne cini mi se da trollas :roll:

Ne mogu vise, crpis mi zivotnu energiju, odlazim :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: HariTz i 2 gosta.