FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Ko po vama zaslužuje nagradu ''Ismir Pintol'' koja se dodjeljuje za najborbenijeg igrača?

Miomir Đuričković
52
25%
Slaviša Radović
3
1%
Amar Beganović
4
2%
Muhamed Buljubašić
80
39%
Edin Julardžija
4
2%
Mirza Mustafić
15
7%
Ajdin Hasić
1
0%
Francis Kyeremeh
1
0%
Renan Oliveira
2
1%
Hamza Čataković
45
22%
 
Ukupno glasova: 207

Avatar
miky_hz
Postovi: 23172
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 30 apr 2024, 08:19

Kmenkake je napisao/la:
30 apr 2024, 08:11
Bekovi koje mi imamo nisu wingeri...tako da i izgledaju kako izgledaju u ovoj 3-5-2.
Beganovic se preporodio u ovoj formaciji.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Kmenkake
Postovi: 416
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 30 apr 2024, 08:23

Lucas je napisao/la:
30 apr 2024, 08:17
Kmenkake je napisao/la:
30 apr 2024, 08:11
Bekovi koje mi imamo nisu wingeri...tako da i izgledaju kako izgledaju u ovoj 3-5-2.
Nije to formacija za duže staze, nemojmo se lagati.
To vec ne znam jbg...

Kmenkake
Postovi: 416
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 30 apr 2024, 08:27

miky_hz je napisao/la:
30 apr 2024, 08:19
Kmenkake je napisao/la:
30 apr 2024, 08:11
Bekovi koje mi imamo nisu wingeri...tako da i izgledaju kako izgledaju u ovoj 3-5-2.
Beganovic se preporodio u ovoj formaciji.
U odnosu kakav je bio...ali se meni lično defanzivno i dalje ne sviđa.Kartoni,povreda,druga strana...tankosava bgm.

Avatar
hazarder
Postovi: 1418
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 30 apr 2024, 08:48

Kmenkake je napisao/la:
30 apr 2024, 08:23
Lucas je napisao/la:
30 apr 2024, 08:17
Kmenkake je napisao/la:
30 apr 2024, 08:11
Bekovi koje mi imamo nisu wingeri...tako da i izgledaju kako izgledaju u ovoj 3-5-2.
Nije to formacija za duže staze, nemojmo se lagati.
To vec ne znam jbg...
Moraš samo 4 2 3 1 k'o Jakir i da svi igrači budu na svojim pozicijama inače ti melek upiše fudbalski haram.

stokastoka23
Postovi: 15
Pridružen/a: 17 okt 2023, 12:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stokastoka23 » 30 apr 2024, 08:54

Popustite malo Kapetanovića, pa 80% vas je govorilo da treba vratiti kad je zavalio golčinu konama u kupu + momak igra na specifičnoj poziciji wing beka koja je 10 puta teža od klasičnog beka + se vratio na polusezoni sa posudbe gdje je imao druge uslove, zahtjeve i sistem igre, sa nama se ne bi ni Haland uklopio kakvi smo navijači.

I ja sam stava da se iduće sezone neće ići sa ovom formacijom, Rožman krpi rupe u odbrani sa 3 stopera zbog sporih Aničića i Solde koji ne mogu igrati u formaciji sa 2 stopera, a Čelika neće da gura u vatru da se ne desi kao sa trakom što se desilo. Vjerujem da će se na pripremama ponovo uigravati neka formacija sa krilima, obzirom da se vraća Guli koji je odigrao fenomenalnu sezonu u Veležu. Sa jednim dobrim stoperom poput Đure, klasičnim playmakerom u veznom, Gulijem na krilu i sa Slovenčevim pripremama bit će to aBd bombonica. :njanjanja:

Avatar
tabba77
Postovi: 2328
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 30 apr 2024, 09:08

Shategabri je napisao/la:
30 apr 2024, 08:04
https://www.transfermarkt.com/fk-saraje ... on_id/2023

Gledaj ti ovog prometa, nema trenera koji može napraviti ekipu dok se ovako radi.
20+ igrača in, 20+igrača out.
Neozbiljno.
Bravo. To je to otprilike, neka šira slika svih dešavanja ove sezone. A i prethodnih, preslikano sve. Nadam se da će na ljeto drugačije biti. 3 igrača max plus Viveros i Guli. To je sasvim dovoljno što se dolazaka tiče.
Ako hoćemo neku igru, neki šablon, moramo imati definisan kostur ekipe. Kostur ekipe gledajući ovu sezonu, bi trebao biti Čelik, Beganović, Buljubašić, Julardžija, Hamza i Renan. Francis je kasno proigrao pa ga nisam naveo.
Kapetanović nije uopšte toliko loš koliko se predstavlja. Naredna sezona je za njega ključna, ako bude napredovao, može ostati.
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Avatar
FCUM
Postovi: 7122
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 30 apr 2024, 09:10

MOze li info stanje sa posjetom do saada. Od mitomana covjek ne moze ni procitati koja je informacija tacna
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Antikloc
Postovi: 2510
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 30 apr 2024, 09:11

TurkishAirlines je napisao/la:
30 apr 2024, 07:43
Kapetanovic je ok ako se zelimo boriti za 4-to mjesto sa Posusjem i Slogom.
Jednim dijelom smo tu gdje jesmo
Nekad davno imali smo beka,isto se prezivao Kapetanovic. Ime mu je bilo Mirza. Njegov debi je bio protiv nejakog Hajduka na Kosevu. Rahiticni Splicani su nas neocekivano pomeli 0-5. Za najmanje 4 gola je bio kriv Kapetanovic. No,bio je mlad,pa mu se dala sansa i dalje. Ostalo je legenda.
I ovaj Kapetanovic je mlad,treba mu vremena. Da stekne osjecaj,iskustvo,rutinu. A mlad je ,kod nas su igraci od 20 godina mladi. Kod nas igraci kasnije sazrijevaju nego u Evropi.
Dijete treba podrsku !!
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
luckystrike
Postovi: 844
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 30 apr 2024, 09:14

Nešto malo tabirim tabelu sabahile, mi ako pobjedimo Slogu a trebali bi ako ova ekipa ima zehru samopoštovanja, iduće dvije kući bi trebali rješiti kako tako, te uz bod na gostovanju u lištici, mi bi mogli izbiti na treće mjesto. Veležu je po mom mišljenju teži raspored, te mrski rivali te davljenici, a kraća klupa.

naročito ako TC uspije izmoći snage da se bori do zadnje, zato prva sljedeća im je biti ili ne biti :bih:

Avatar
donDondon
Postovi: 3623
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 30 apr 2024, 09:18

Nego momci kako ste zadovoljni igrom od 1do 10 ,nakon evo istrpljenog trenera,igrača,transfera, kriminala saveza itd...

Po meni smo bezlicni, još nismo uspostavili sistem ni u odbrani nisu napadu
Jedna mršava 6,tako visoka ocjena samo zato što je igrao buljubasic i zadnje vrijeme Celik i jer smo imali neke akcije iz kornera i slobodnog

Nije ovo ništa upućeno ka slovencu,prvi sam da se treba istrpiti
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4046
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 30 apr 2024, 09:29

Lucas je napisao/la:
30 apr 2024, 08:17
Kmenkake je napisao/la:
30 apr 2024, 08:11
Bekovi koje mi imamo nisu wingeri...tako da i izgledaju kako izgledaju u ovoj 3-5-2.
Nije to formacija za duže staze, nemojmo se lagati.
inter igra tu formaciju evo par godina, i ne izgledaju uopste lose. Atraktivan i dobar fudbal igraju. Samo sto treba sve da se poslozi.
Ali uglavnom znaju sta zele. Dzeko - Lautaro. Lukaku - Lautaro, Thuram Lautaro. Znaci znaju kakva dva igraca zele u napadu. Isto tako i bekovi im znaju sta rade. U sredini imas Barelu, i Hakana (nama to fali :mrgreen: ) itd Ugl, 3-5-2 ok
- 1 9 4 6 -

Antikloc
Postovi: 2510
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 30 apr 2024, 09:37

tabba77 je napisao/la:
30 apr 2024, 09:08
Shategabri je napisao/la:
30 apr 2024, 08:04
https://www.transfermarkt.com/fk-saraje ... on_id/2023

Gledaj ti ovog prometa, nema trenera koji može napraviti ekipu dok se ovako radi.
20+ igrača in, 20+igrača out.
Neozbiljno.
Bravo. To je to otprilike, neka šira slika svih dešavanja ove sezone. A i prethodnih, preslikano sve. Nadam se da će na ljeto drugačije biti. 3 igrača max plus Viveros i Guli. To je sasvim dovoljno što se dolazaka tiče.
Ako hoćemo neku igru, neki šablon, moramo imati definisan kostur ekipe. Kostur ekipe gledajući ovu sezonu, bi trebao biti Čelik, Beganović, Buljubašić, Julardžija, Hamza i Renan. Francis je kasno proigrao pa ga nisam naveo.
Kapetanović nije uopšte toliko loš koliko se predstavlja. Naredna sezona je za njega ključna, ako bude napredovao, može ostati.
Naravno da trebas uvijek imati kostur ekipe i da ekipa ne moze biti autobuska stanica. A kostur ekipe gradis tako sto mladim igracima dajes dugogodisnje ( dobre ) ugovore,zadrzavas ih nekoliko godina,prodajes ih tek u prajmu ,pa i poslije. Dok Debeli Mirvic,samo ceka prvu priliku da nam rasproda djecu. Njegovoj pohlepi nema kraja. I naravno ne moze se dozvoliti prvom idiotu sljeglom s puta u klub ( Dudic,Skijas ) dati u ruke da rasprodaju ekipu i prave haos po klubu.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Lucas
Postovi: 3248
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 30 apr 2024, 09:47

hazarder je napisao/la:
30 apr 2024, 08:48
Kmenkake je napisao/la:
30 apr 2024, 08:23
Lucas je napisao/la:
30 apr 2024, 08:17


Nije to formacija za duže staze, nemojmo se lagati.
To vec ne znam jbg...
Moraš samo 4 2 3 1 k'o Jakir i da svi igrači budu na svojim pozicijama inače ti melek upiše fudbalski haram.
Jakir je to ispoštovao i imao uspjehe svugdje, Zrinjski prekucavanje lige i play-off KL, Rijeka dobar fudbal i play-off KL, sa Dinamom 1/8 finala KL, izbacivanje Betisa, evo ih pred titulom. Dok smo se mi jeb.avali sa raznim eksperimentima, koje su nam priuštile ublehe poput Sablića, Dudića, Dogana, pa i Rožmana.

Kmenkake
Postovi: 416
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 30 apr 2024, 09:58

donDondon je napisao/la:
30 apr 2024, 09:18
Nego momci kako ste zadovoljni igrom od 1do 10 ,nakon evo istrpljenog trenera,igrača,transfera, kriminala saveza itd...

Po meni smo bezlicni, još nismo uspostavili sistem ni u odbrani nisu napadu
Jedna mršava 6,tako visoka ocjena samo zato što je igrao buljubasic i zadnje vrijeme Celik i jer smo imali neke akcije iz kornera i slobodnog

Nije ovo ništa upućeno ka slovencu,prvi sam da se treba istrpiti
:!:

Avatar
H8Z7
Postovi: 4220
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 30 apr 2024, 10:06

tabba77 je napisao/la:
30 apr 2024, 09:08
Shategabri je napisao/la:
30 apr 2024, 08:04
https://www.transfermarkt.com/fk-saraje ... on_id/2023

Gledaj ti ovog prometa, nema trenera koji može napraviti ekipu dok se ovako radi.
20+ igrača in, 20+igrača out.
Neozbiljno.
Bravo. To je to otprilike, neka šira slika svih dešavanja ove sezone. A i prethodnih, preslikano sve. Nadam se da će na ljeto drugačije biti. 3 igrača max plus Viveros i Guli. To je sasvim dovoljno što se dolazaka tiče.
Ako hoćemo neku igru, neki šablon, moramo imati definisan kostur ekipe. Kostur ekipe gledajući ovu sezonu, bi trebao biti Čelik, Beganović, Buljubašić, Julardžija, Hamza i Renan. Francis je kasno proigrao pa ga nisam naveo.
Kapetanović nije uopšte toliko loš koliko se predstavlja. Naredna sezona je za njega ključna, ako bude napredovao, može ostati.
Zavisi koju ćemo formaciju koristiti. Na ovu nam treba LWB i 2 štopera. Dodao bih još jedan veznjak.
Vjerovatno ćemo praviti ekipu za 433 što forsira Rožman pa bi možda ovako izgledalo.
Iliev
Beganović Đuričković Čelik X
Buljubašić X Julardžija
Guliashvili Renan X

Od veznjaka imamo Buljubašića, Julardžiju, Mustafić, Matanović, Anđušića i povrijeđenog Krdžalića. Iskreno od svih ovih samo mi Buljubašić ima sigurnih 11. Ostalo ne baš, Mustafić zna fino odigrati a vala zna i uništiti utakmicu (protiv Zrinjskog kad smo 2:0 izgubili). Julardžija nakon Zrinjskog na Koševu počeo da pada. Matanović tek sad pokazuje nešto. Anđušić okej igrač a od Krdžalića tek ćemo vidjeti. Tako da ovdje očekujem nekog kreativca. U odbrani štopera i lijevog beka (Kuprešak :pray: ). Što se napada tiče fino smo popunjeni, svaka pozicija ima rezervu. Tako da jedino ako neki odlazak bude da neko dođe.
Kada se Guliashvili i Viveros vrate (ako se on uopšte vrati) ima ćemo 5 stranaca. Vjerovatno neko ide, a taj neko pretpostavljam da je Peneranda. Pa ostajemo sam na Harisu kao LW, da li će se Nemanja prekomandovati na tu poziciju kao rezerva ostaje nam da vidimo.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
mnon46
Postovi: 3324
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 30 apr 2024, 10:07

FCUM je napisao/la:
30 apr 2024, 09:10
MOze li info stanje sa posjetom do saada. Od mitomana covjek ne moze ni procitati koja je informacija tacna
WWin liga: 14 domaćih utakmica (bez Igmana), ukupno 95850 gledalaca.
U prosjeku 6846.

UEFA Conference League: 1 domaća utakmica, ukupno 19774 gledalaca.

Kup BiH: 1 domaća utakmica, ukupno 3500 gledalaca.

Sve skupa: 16 utakmica, 119,124, prosječno 7445 po utakmici.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
luckystrike
Postovi: 844
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 30 apr 2024, 10:30

Kako loše procjene prave, s obzirom da je Zapad sam haman veći od svih ostalih stadiona u državi i koliko god da je ljudi malo izgleda, da ne pretjeram ni najmanje ali bilo je sigurno 100 hiljada gledalaca, što daje onda prosjek od oko 7150.

Avatar
tabba77
Postovi: 2328
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 30 apr 2024, 10:32

Antikloc je napisao/la:
30 apr 2024, 09:37
tabba77 je napisao/la:
30 apr 2024, 09:08
Shategabri je napisao/la:
30 apr 2024, 08:04
https://www.transfermarkt.com/fk-saraje ... on_id/2023

Gledaj ti ovog prometa, nema trenera koji može napraviti ekipu dok se ovako radi.
20+ igrača in, 20+igrača out.
Neozbiljno.
Bravo. To je to otprilike, neka šira slika svih dešavanja ove sezone. A i prethodnih, preslikano sve. Nadam se da će na ljeto drugačije biti. 3 igrača max plus Viveros i Guli. To je sasvim dovoljno što se dolazaka tiče.
Ako hoćemo neku igru, neki šablon, moramo imati definisan kostur ekipe. Kostur ekipe gledajući ovu sezonu, bi trebao biti Čelik, Beganović, Buljubašić, Julardžija, Hamza i Renan. Francis je kasno proigrao pa ga nisam naveo.
Kapetanović nije uopšte toliko loš koliko se predstavlja. Naredna sezona je za njega ključna, ako bude napredovao, može ostati.
Naravno da trebas uvijek imati kostur ekipe i da ekipa ne moze biti autobuska stanica. A kostur ekipe gradis tako sto mladim igracima dajes dugogodisnje ( dobre ) ugovore,zadrzavas ih nekoliko godina,prodajes ih tek u prajmu ,pa i poslije. Dok Debeli Mirvic,samo ceka prvu priliku da nam rasproda djecu. Njegovoj pohlepi nema kraja. I naravno ne moze se dozvoliti prvom idiotu sljeglom s puta u klub ( Dudic,Skijas ) dati u ruke da rasprodaju ekipu i prave haos po klubu.
A vidi, realno 95% raje je podržalo i Dudićevo čišćenje ekipe, kao i Rožmanovo. Moje lično mišljenje je da je Zeljković nepravedno otpisan, jer je univerzalan igrač i može dati ruke protiv većine timova u ligi. Mogao je ostati i Besim, jer je samoubistvo osloniti se na povrijeđenog i tromog Aničića i Soldu.
Za nadati se da će ostati bar još jednu sezonu Buljubašić, pa onda transfer. Čelik će sigurno ostati još 3-4 godine.

H8Z7 je napisao/la:
30 apr 2024, 10:06
tabba77 je napisao/la:
30 apr 2024, 09:08
Shategabri je napisao/la:
30 apr 2024, 08:04
https://www.transfermarkt.com/fk-saraje ... on_id/2023

Gledaj ti ovog prometa, nema trenera koji može napraviti ekipu dok se ovako radi.
20+ igrača in, 20+igrača out.
Neozbiljno.
Bravo. To je to otprilike, neka šira slika svih dešavanja ove sezone. A i prethodnih, preslikano sve. Nadam se da će na ljeto drugačije biti. 3 igrača max plus Viveros i Guli. To je sasvim dovoljno što se dolazaka tiče.
Ako hoćemo neku igru, neki šablon, moramo imati definisan kostur ekipe. Kostur ekipe gledajući ovu sezonu, bi trebao biti Čelik, Beganović, Buljubašić, Julardžija, Hamza i Renan. Francis je kasno proigrao pa ga nisam naveo.
Kapetanović nije uopšte toliko loš koliko se predstavlja. Naredna sezona je za njega ključna, ako bude napredovao, može ostati.
Zavisi koju ćemo formaciju koristiti. Na ovu nam treba LWB i 2 štopera. Dodao bih još jedan veznjak.
Vjerovatno ćemo praviti ekipu za 433 što forsira Rožman pa bi možda ovako izgledalo.
Iliev
Beganović Đuričković Čelik X
Buljubašić X Julardžija
Guliashvili Renan X

Od veznjaka imamo Buljubašića, Julardžiju, Mustafić, Matanović, Anđušića i povrijeđenog Krdžalića. Iskreno od svih ovih samo mi Buljubašić ima sigurnih 11. Ostalo ne baš, Mustafić zna fino odigrati a vala zna i uništiti utakmicu (protiv Zrinjskog kad smo 2:0 izgubili). Julardžija nakon Zrinjskog na Koševu počeo da pada. Matanović tek sad pokazuje nešto. Anđušić okej igrač a od Krdžalića tek ćemo vidjeti. Tako da ovdje očekujem nekog kreativca. U odbrani štopera i lijevog beka (Kuprešak :pray: ). Što se napada tiče fino smo popunjeni, svaka pozicija ima rezervu. Tako da jedino ako neki odlazak bude da neko dođe.
Kada se Guliashvili i Viveros vrate (ako se on uopšte vrati) ima ćemo 5 stranaca. Vjerovatno neko ide, a taj neko pretpostavljam da je Peneranda. Pa ostajemo sam na Harisu kao LW, da li će se Nemanja prekomandovati na tu poziciju kao rezerva ostaje nam da vidimo.
Nadam se da će biti 4-3-3 jer je to formacija koju i ja lično preferiram i nadam se da ćemo tako igrati naredne sezone.
Jedan od stranaca ide, pretpostavljam Renan, Viveros čisto sumnjam da će ostati tako da opet ostajemo na 3 stranca. Sredina terena natrpana a samo Buljubašić se baš izdvaja od svih njih. Vidjet ćemo, ima još do tad ali se nadam da više neće biti puno odlazaka i dolazaka.
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Avatar
holyman
Postovi: 8486
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 30 apr 2024, 10:37

Ide li ko u modricu, koja tribina
NEMA NAZAD

BigZlatan
Postovi: 116
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BigZlatan » 30 apr 2024, 10:56

Moze se crni dres kupiti online?

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533, Evander, James1987, NazorUso, Venom, zagorski i 50 gostiju.