AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Beduin
Postovi: 16503
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 apr 2024, 12:28

Budite malo objektivniji i realniji sad kad hvalite Piolija, a kudite neke druge koji tek trebaju da se dokazu.
Pioli je isto tako bio "nista posebno" do dolaska u Milan, nastranu dugogodisnje iskustvo kad nigdje rezultata. Pa ga sad spominjemo kao trenera koji je uzeo titulu i igrao polufinale LP.
Cemu onda ismijavanje jednog de Zerbija, Mote i slicnih a doizanje Piolija. Mada ni sam ne zna covjek koga pozeliti da dodje, a da je dostupan kad fukare nece dadnu platu kako treba.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

koeficijent
Postovi: 230
Pridružen/a: 31 okt 2020, 15:55
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koeficijent » 29 apr 2024, 14:09

meepo je napisao/la:
29 apr 2024, 12:20
Jedini koji se sramoti ovdje si ti. Zamisli kakav si ti pacenik pa da nadlgedas cijeli forum gdje je ko sta pisao. A sto se tice tvog posta iskreno nisam ga ni vidio a mrsko mi sad kopati. Ako hoces postavi ga ovdje ionako pa ti odgovorim.
Ja na ovom forumu čitam samo teme vezane za Serie A i evropski nogomet. Za par minuta sve preletim.

Znači ugasio si notifikacije pa nisi vidio kad sam te kvotao? I pratim te samo zato jer si se u toj raspravi ponio jako arogantno pa ispalio bez odgovora.

viewtopic.php?p=9686622#p9686622

Eto ti post, ne moraš odgovarati.

Brighton u aprilu: 0 golova u 5 utakmica. Dali su jedan, autogol Burnelya gdje golman promašuje loptu koju mu vraća stoper.
Gol razlika 1-11 nakon jučerašnjih 3-0 kod prejakog Bournemoutha.

Još su mu ove brojke u mom postu odlične jer su se tek u zadnjih dva mjeseca raspali.

Isprika ostalima za ulet, a ti ako hoćeš možemo nastaviti na Serie A temi.

Avatar
Beduin
Postovi: 16503
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 apr 2024, 14:21

koeficijent je napisao/la:
29 apr 2024, 14:09
meepo je napisao/la:
29 apr 2024, 12:20
Jedini koji se sramoti ovdje si ti. Zamisli kakav si ti pacenik pa da nadlgedas cijeli forum gdje je ko sta pisao. A sto se tice tvog posta iskreno nisam ga ni vidio a mrsko mi sad kopati. Ako hoces postavi ga ovdje ionako pa ti odgovorim.
Ja na ovom forumu čitam samo teme vezane za Serie A i evropski nogomet. Za par minuta sve preletim.

Znači ugasio si notifikacije pa nisi vidio kad sam te kvotao? I pratim te samo zato jer si se u toj raspravi ponio jako arogantno pa ispalio bez odgovora.

viewtopic.php?p=9686622#p9686622

Eto ti post, ne moraš odgovarati.

Brighton u aprilu: 0 golova u 5 utakmica. Dali su jedan, autogol Burnelya gdje golman promašuje loptu koju mu vraća stoper.
Gol razlika 1-11 nakon jučerašnjih 3-0 kod prejakog Bournemoutha.

Još su mu ove brojke u mom postu odlične jer su se tek u zadnjih dva mjeseca raspali.

Isprika ostalima za ulet, a ti ako hoćeš možemo nastaviti na Serie A temi.
I dobro, koja je tvoja uloga ovdje, sta da dokazes?
Kad vec ides niz dlaku Milanisti, de prvo ti njemu objasni (a ujedno i nama) kako Pioli nije kriv za igru i rezultate Milana, a De Zerbi jeste za igru i rezultate Brightona. Moze i on tebi/nama objasniti, mozda je tako logicnije.

Ljudi osigurali opstanak, tim nista posebno, forma u zadnje vrijeme losa i od 12 poraza su 3 u zadnjih 5 utakmica valjda. Mozda i vise, da ne provjeravam. Mi o Brightonu raspravljamo kao da je Arsenal u pitanju jbte.

Mene samo strah onaj Lopetegui, ili kako se vec pise, da ne dodje.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
ik0ik0
Postovi: 323
Pridružen/a: 17 sep 2023, 09:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ik0ik0 » 29 apr 2024, 14:46

Neko dokazano ime sigurno neće doći (Zidan, Klop, Ancelloti, Conte ...) tako da mislim da je najbolja opcija dati priliku nekome tko tek treba da se dokaže u velikom klubu (RDZ, Motta). S njima naravno nemaš pojma što očekivati, možda se totalno pogube i pokažu da ipak nisu potencijali za najveće domete, a možda pokažu da su budući "Ancellotiji i Klopovi". Ako bude promašaj, imat ćeš rezultate kao i pod Piolijem, TOP 4 i to je to. Ako iznenade onda je sve moguće. Uglavnom, po meni su bolji izbor od Piolija i Lopeteguija jer od njih ne očekujem neki napredak od trenutnog stanja.

Avatar
milanist
Postovi: 12185
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 29 apr 2024, 15:10

A cuj cim slicno misljenje imas o necemu onda nekome ides ni dlaku :urnebes: i nema ovdje ko sta kome objasnjavati. Mozda kada bi prvi ti objasnio zasto se udize RDZ a pljujes po Pioliu svaki dan, a rezultati prvog mnogo gori od drugog. Logika :eh: Sa timom koji vrijedi skoro kao i Milanov, on je u drugom dijelu tablice, eh muko moja :wave:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16503
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 apr 2024, 15:49

Eto znalca naseg, poredi vrijednost u Italiji i Engleskoj 😂 wahahaha, pametnom dosta 😂
Ne dizem ja De Zerbia, ne zezaj sad. Njega sam onako sad spomenuo jer ovaj pise o rezultatima jednog, kao da je Pioli imao, a na to se i ti referiras tako da prvi moras objasniti taj rezon zasto je Pioli u redu, a dosao je kao totalni kloc, a sad De Zerbi ne valja.
I nije fazon valja li ili ne, jer nista De Zerbi jos nije napravio u karijeri, da se razumijemo, nego sto Pioliju ne spocitavas za lose rezultate, a za isto direktno krivis De Zerbia. Jel sad jasnije?

Ako cemo o rezultatima, kakve je rezultate imao Alegri do dolaska kod nas pa uze titulu sa nama? Sve ostalo znamo kako mu je tekla karijera.
Za razliku od Piolija, koji je itekako imao prilika u drugim vecim klubovima da nesto napravi pa nije, Zerbi, Mota i drugi iz plejade mladjih trenera tek treba da vode vece klubove i pokusaju napraviti nesto vece. Niko ne zna da li ce zaista.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
milanist
Postovi: 12185
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 29 apr 2024, 15:57

500M je isto u Italiji kao i u Engleskoj ako se ne varam. Doduse mozda mu treba jos 500 da bi bio u top 10...
Ma da, ne dizete De Zerbija to se nama cini samo.....
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meecko
Postovi: 1542
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 29 apr 2024, 16:12

milanist je napisao/la:
29 apr 2024, 15:10
A cuj cim slicno misljenje imas o necemu onda nekome ides ni dlaku :urnebes: i nema ovdje ko sta kome objasnjavati. Mozda kada bi prvi ti objasnio zasto se udize RDZ a pljujes po Pioliu svaki dan, a rezultati prvog mnogo gori od drugog. Logika :eh: Sa timom koji vrijedi skoro kao i Milanov, on je u drugom dijelu tablice, eh muko moja :wave:
Hajde se jednom shvati da sa Pioliem ova ekipa ne može dalje i bolje, nema budućnosti. Možda naredni trener bude promašaj a možda bude top izbor. Jednostavno ekipa i igrači stagniraju, nema napretka ni u kojem smjeru. Ako si zadovoljan da ekipa bude između 2-4 mjesta, da te "tamburaju" prosječni timovi, da ćemo trofeje gledati svake prestupne godine ako i tada. Ovo me podsjeća na: dvoje su u vezi jer ih je strah prekinuti a vide da to nevodi ničemu.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Beduin
Postovi: 16503
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 apr 2024, 17:19

Da je neki anonimus tacno bih napisao da lik pojma nema o fudbalu, a ovako preocito samo neka je u kontru i naustrb Piolija.
Cuj 500m je isto u obje zemlje, a i najveci laici znaju kakve se pare vrte u Engleskoj i koliko osrednji EPL klubovi preplacuju igrace, sto je van svake pameti.
Njemu je relevantna TM vrijednost Milana i jednog Brightona wahahahaha.
Ali i dalje ne odgovori kako Pioli nije kriv za lose rezultate Milana, a npr. De Zerbi jeste za Brighton.

Milanista zivi za dan da Milan promijeni trenera i da ovaj ne napravi nikakav rezultat da moze napisati "rekao sam vam, znao sam, evo vidite da nije do Piolija...". To je takva sorta ljudi, to se hrani ovakvim situacijama. Totalno me razocarao kao osoba, mislio sam da je daleko zreliji i objektivniji.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

memaga
Postovi: 1702
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 29 apr 2024, 17:49

meecko je napisao/la:
29 apr 2024, 16:12
milanist je napisao/la:
29 apr 2024, 15:10
A cuj cim slicno misljenje imas o necemu onda nekome ides ni dlaku :urnebes: i nema ovdje ko sta kome objasnjavati. Mozda kada bi prvi ti objasnio zasto se udize RDZ a pljujes po Pioliu svaki dan, a rezultati prvog mnogo gori od drugog. Logika :eh: Sa timom koji vrijedi skoro kao i Milanov, on je u drugom dijelu tablice, eh muko moja :wave:
Hajde se jednom shvati da sa Pioliem ova ekipa ne može dalje i bolje, nema budućnosti. Možda naredni trener bude promašaj a možda bude top izbor. Jednostavno ekipa i igrači stagniraju, nema napretka ni u kojem smjeru. Ako si zadovoljan da ekipa bude između 2-4 mjesta, da te "tamburaju" prosječni timovi, da ćemo trofeje gledati svake prestupne godine ako i tada. Ovo me podsjeća na: dvoje su u vezi jer ih je strah prekinuti a vide da to nevodi ničemu.
Ja iskreno ne vidim u ovooj konstalaciji kako bi mi mogli do nekog trofeja??? Bojim se da to nikome u trenutnom Milanu nije cilj....

Avatar
milanist
Postovi: 12185
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 29 apr 2024, 18:28

meecko je napisao/la:
29 apr 2024, 16:12
milanist je napisao/la:
29 apr 2024, 15:10
A cuj cim slicno misljenje imas o necemu onda nekome ides ni dlaku :urnebes: i nema ovdje ko sta kome objasnjavati. Mozda kada bi prvi ti objasnio zasto se udize RDZ a pljujes po Pioliu svaki dan, a rezultati prvog mnogo gori od drugog. Logika :eh: Sa timom koji vrijedi skoro kao i Milanov, on je u drugom dijelu tablice, eh muko moja :wave:
Hajde se jednom shvati da sa Pioliem ova ekipa ne može dalje i bolje, nema budućnosti. Možda naredni trener bude promašaj a možda bude top izbor. Jednostavno ekipa i igrači stagniraju, nema napretka ni u kojem smjeru. Ako si zadovoljan da ekipa bude između 2-4 mjesta, da te "tamburaju" prosječni timovi, da ćemo trofeje gledati svake prestupne godine ako i tada. Ovo me podsjeća na: dvoje su u vezi jer ih je strah prekinuti a vide da to nevodi ničemu.
A to vi ili ti siguran da ne moze bolje, ajde nebitno. Nego ova ekipa i jeste gradjena za top 4, drugo mjesto maksimum i to treba zahvaliti Cardinaleu a ne Pioliju, Isto tako sto cemo trofej gledati samo ponekad i to zahvaliti vlasnicima prvobitno, a ne treneru kao sto se to ovdje predstavlja.
Tak kad shvatite da nam je kadar limitiran onda ce i ocekivanja biti drugacija.....

@Beduin.

Brate nikad milanista nije rekao da Pioli nije uticao na losu igru i rezultate Milana. Vec da mi je prvi i glavni krivac Cardinale i pojedini igraci koji su hodajuci nehljebari. Pioliju i ja licno zamjerim neke stvari, ali ne moze biti za sve kriv, niti je, kao sto se to ovdje od vas prodstavlja.
Drugo, uvijek u nedostatku nekih argumenata pises da je neko nezreo i slicno. Ne valja ti to Batva :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meecko
Postovi: 1542
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 29 apr 2024, 19:51

@ Milanist nikako ne tvrdim da Milan ima dobar kadar, govorim da igrači koji su tu stagniraju, nema napretka u igri, zna odigrati utakmicu bez šuta u okvir gola protivnika, nema uigranih akcija, "tamburaju" nas Sasuolo, Monza....
Nije sve do Piolia, dosta je do Car(d)inalea, ali to ne umanjuje odgovornost Piolia za igre, tačnije nedostatak iste.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
ik0ik0
Postovi: 323
Pridružen/a: 17 sep 2023, 09:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ik0ik0 » 30 apr 2024, 06:19

milanist je napisao/la:
29 apr 2024, 15:57
500M je isto u Italiji kao i u Engleskoj ako se ne varam.
:urnebes: :urnebes:

Avatar
Luminary
Postovi: 1709
Pridružen/a: 26 apr 2013, 08:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Luminary » 30 apr 2024, 07:19

S obzirom da sam sa ekipom 11. maja u Milanu, gdje i kako uzeti karte za Milan-Cagliari online? Kad sam vec tu da se iskoristi prilika i pogledam. Hvala unaprijed na odgovoru.

ACMilan100
Postovi: 301
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ACMilan100 » 30 apr 2024, 09:59

Luminary je napisao/la:
30 apr 2024, 07:19
S obzirom da sam sa ekipom 11. maja u Milanu, gdje i kako uzeti karte za Milan-Cagliari online? Kad sam vec tu da se iskoristi prilika i pogledam. Hvala unaprijed na odgovoru.
https://www.acmilan.com/en

Avatar
meepo
Postovi: 4163
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 30 apr 2024, 11:07

koeficijent je napisao/la:
29 apr 2024, 14:09
Ja na ovom forumu čitam samo teme vezane za Serie A i evropski nogomet. Za par minuta sve preletim.

Znači ugasio si notifikacije pa nisi vidio kad sam te kvotao? I pratim te samo zato jer si se u toj raspravi ponio jako arogantno pa ispalio bez odgovora.

viewtopic.php?p=9686622#p9686622

Eto ti post, ne moraš odgovarati.

Brighton u aprilu: 0 golova u 5 utakmica. Dali su jedan, autogol Burnelya gdje golman promašuje loptu koju mu vraća stoper.
Gol razlika 1-11 nakon jučerašnjih 3-0 kod prejakog Bournemoutha.

Još su mu ove brojke u mom postu odlične jer su se tek u zadnjih dva mjeseca raspali.

Isprika ostalima za ulet, a ti ako hoćeš možemo nastaviti na Serie A temi.

Poredis Sean Dychea , koji je imao jednu dobru sezonu, s RDZ koji je pokazao konstantu sa klubovima kao sto su su Sassuolo i BHA ?
EPL najslabiji u zadnjih 20 godina ? :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Hajmo sad o posjedu. RDZ je trener koji voli kontrolu i u igri mu se sve svodi na tajming i tempo. Kad njegova ekipa ima loptu on nastoji da uspori tempo pa nekad igraci cak stanu s loptom u mjestu sto frustrira i tjera protivnike da urade pressing e tu dolazi counter press do izrazaja. A i posjed mu nije suhoparan, Brighton je ekipa koja je u samom vrhu kad su u pitanju kreirane sanse , sutevi na gol itd. Tako da cim se njegovoj ekipi otvori prostor on ce to iskoristiti i krenuti na gol.

koeficijent je napisao/la:
29 apr 2024, 14:09
A napad za taj nestvarni uspjeh: Berardi, Raspadori, Caputo, Boga, Hamed Traore, Đuričić.
Dok leđa čuvaju Locatelli i Obiang.

S nekim lošijim trenerom bi ispali iz lige. :D
Vidis koliko podcjenujes De Zerbia. Raspadori je otisao u Napoli pa kako igra ? Hamed Traore otisao u Burnmeouth pa kako se zavrsilo ? Boga u Atalantu ? Caicedo i Mudryk u Chelsea? Ima tu jos bruku igraca koji su kod njega vrhunski funkcionisali da bi negdje drugo podbacili.

Dalje kad pises prejakog Bournemoutha uzmi u obzir da je ta ekipa uzela 4 boda Unitedu i Newcastle, kao i da se City dosta namucio s njima u drugom dijelu sezone.

Nije se BHA raspao u zadnja 2 mjeseca vec odkako su izgubili Mitomu, Pedra i Marcha, onda su ih pocele nagrizati ozljede sve vise i vise. Vecina prvog tima je bila out. A BHA je odigrao isto mozda i vise utakmica ove sezone nego inter s mnogo tanjom klupom i to ih je kostalo.

@milanista kad je De Zerbi preuzeo BHA ekipa je po TM-u imala vrijednost oko 250 miliona danas to iznosi 500, a Brighton odkako je De Zerbi na klupi potrosio isto mozda i manje koliko Milan u zadnjem ljetnom prelaznom roku.

Avatar
Beduin
Postovi: 16503
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 30 apr 2024, 12:37

Ne vode zaista nicemu te rasprave jer je jedina cinjenica ta da De Zerbi jos nije dokazan trener, nego tek neko ko pravi svoj pecat (kakav-takav) i tek mora da se dokaze na visem nivou preuzimanjem ekipa koja jurisa ka titulama i borbi za sami vrh. A dokazat ce se jedino kad i ako preuzme takav tim. Ista je situacija sa Mottom, Hoenessom iz Stutgarta koji radi dobar posao i dosta ga se hvali, tako i Arne Slot, Amorim, nije da ih nema koji obecavaju ali treba da preuzmu ambicioznije klubove i dokazu se.
Neki od njih hoce, neki nece, isto kao i kod fudbalera talentovanih gdje se ne posloze uvijek kockice, sreca ili nesto deseto.

Pitanje je sta Uprava hoce. Rizikovati sa jednim takvim trenerom, dati mu neko vrijeme da sklapa i uigrava tim, a jeftinija je opcija ali i kontra zelja navijaca, jer Milan treba rezultate, a ne novi dugogodisnji plan.
Sa druge strane ni neki staruhan nema garanciju upsjeha danas, gledamo to godinama unazad u drugim kkubovima. Koliko je Juve kiksao sa Alegrijem, a da ne govorimo o Chelsea, ManUtd, pa i Bayern, dok Arsenal godinama sa Artetom napreduje li napreduje.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meepo
Postovi: 4163
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 30 apr 2024, 15:13

Beduin je napisao/la:
30 apr 2024, 12:37
Ne vode zaista nicemu te rasprave jer je jedina cinjenica ta da De Zerbi jos nije dokazan trener, nego tek neko ko pravi svoj pecat (kakav-takav) i tek mora da se dokaze na visem nivou preuzimanjem ekipa koja jurisa ka titulama i borbi za sami vrh. A dokazat ce se jedino kad i ako preuzme takav tim. Ista je situacija sa Mottom, Hoenessom iz Stutgarta koji radi dobar posao i dosta ga se hvali, tako i Arne Slot, Amorim, nije da ih nema koji obecavaju ali treba da preuzmu ambicioznije klubove i dokazu se.
Neki od njih hoce, neki nece, isto kao i kod fudbalera talentovanih gdje se ne posloze uvijek kockice, sreca ili nesto deseto.

Pitanje je sta Uprava hoce. Rizikovati sa jednim takvim trenerom, dati mu neko vrijeme da sklapa i uigrava tim, a jeftinija je opcija ali i kontra zelja navijaca, jer Milan treba rezultate, a ne novi dugogodisnji plan.
Sa druge strane ni neki staruhan nema garanciju upsjeha danas, gledamo to godinama unazad u drugim kkubovima. Koliko je Juve kiksao sa Alegrijem, a da ne govorimo o Chelsea, ManUtd, pa i Bayern, dok Arsenal godinama sa Artetom napreduje li napreduje.
Sve to stoji. I ja bi radije da dodje neko na fazon Amorima, De Zerbia , Fariolia , Motte itd ko je u usponu nego treneri koji su vec isprani tipa Conte, Tuchel, Loptegui, Fonseca itd. De Zerbia bi volio vidjeti jer je fudbalski fanatik , zna razviti igraca, ima tu svoju neku filozofiju , voli ici u detalje , vec je par godina na sceni i radi vise nego dobar posao s manjim klubovima.

Avatar
milanist
Postovi: 12185
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 30 apr 2024, 15:26

meepo je napisao/la:
30 apr 2024, 15:13
@milanista kad je De Zerbi preuzeo BHA ekipa je po TM-u imala vrijednost oko 250 miliona danas to iznosi 500, a Brighton odkako je De Zerbi na klupi potrosio isto mozda i manje koliko Milan u zadnjem ljetnom prelaznom roku.
Sve to stoji i niko to ne porice. Pricam o sadasnjim vrijednostima, i recimo da je ovaj isti Milan u EPL-u, opet bi se ocekivalo od navijaca da budu top 4 i da izbore LP, dok taj izti Brighton koji ima malte ne po vrijednosti identican sastav obitava na diobi 12 pozicije i to je kao uredu ili wow. Pioli ispadne mamlaz a De Zerbi strucnjak.
Prosle godine se mogo i pricati o superlativima sto se tice Brightona i RDZ-a, ove sezone to vec ne ide. Da li je prosla sezona bila na iznenadnje i da protivnici nisu ocekivali to od njih ne znam. Ove godine vec kad su ih bolje upoznali onda ide veliki pad Brightona. I da nemoj mi bogati to sad opravdavati povredama, kao sto si prije pisao. Pa i Milan je imao bruku povreda pa ste iskljucivo Piolia krivili, sta sad je RDZ kriv za povrede Brightona?

Dalje, igra koju gaji ne vjerujem da bi lako prolazila u Italiji, cak mislim i veoma tesko. Covjek koji se ne bazira puno na odbranu, a znamo kako se u Italiji gradi tim (od odbrane) tako se i uzimaju trofeji.
To sto je donekle ''uspio'' u Brightonu gdje nema i nekog pritiska ne znaci po defaultu da bi u Milanu isto, gdje nakon 4-5 utakmica bez pobjede klima ti se stolica.
Da ne duljimo dalje dzaba raspravu, znam da ga gotivis i to je OK, ali pricati bas da je on ono sto treba Milanu i to toliko samouvjereno je bas hrabro....
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16742
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 30 apr 2024, 16:53

Decki stvarno ste naporni, opet istu pricu vrtiti kao prije mjesac dana, predjite na PP i postedite nas ostalih bezpotrebnih notifikacija i pomisli da je neko nesto konstruktivno napisao, stvarno nema smisla to sto ubjedjute jedan drugog u nesto i tako u krug

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.