FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Ko je najbolja opcija za novog trenera?

Anketa je završila: 27 feb 2024, 21:50.

Hansi Flick
10
21%
Imanol Alguacil
0
Nema glasova.
Julian Nagelsmann
14
29%
Michel
1
2%
Rafa Marquez
6
13%
Roberto de Zerbi
8
17%
Thiago Motta
5
10%
neko drugi
4
8%
 
Ukupno glasova: 48

let3
Postovi: 29180
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 29 apr 2024, 23:15

Slijedeca sa Gironom je odlucujuca za to drugo mjesto :oops:

Al sa Gironom :tokralju: hajd da je sa Atleticom, Sevillom, Bilbaom, Valencijom ili nekim vecim klubom.
Na sta spade Primera, sunce ti krvavo.

Mukebir
Postovi: 363
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mukebir » 29 apr 2024, 23:18

Bitno da se dobilo. Igra u ovom trenutku svakako u drugom planu. Vidi se da jedva čekaju kraj sezone.

Avatar
jasonstatham
Postovi: 1037
Pridružen/a: 29 avg 2020, 18:32
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasonstatham » 30 apr 2024, 00:22

Gol za 2:2 Fermin utiče na igru i ometa golmana. Ovakav isti gol je Cesar poništio za 2:3 protiv Granade.
Koliko je la liga postala cirkus, letargija. Nikakve dosljednosti u suđenju, pravila se tumače kako ih ko stigne. Nije ni čudo što je svi kvalitetni igrači izbjegavaju i preskaču.

Cubarsi bezvezan, nikakav. Smiješno kako onu loptu prati pogledom, nego onaj čupo iz Valencie pojma nema. Jako loše pozicioniranje, identično loš kao protiv Villareala/ Granade. Ustvari dečko uopšte nije za Barcelone (iako ima 17, nije kapacitet i nikad ga neće razviti, nego ga furaju jer je Katalonac, jbg).
Araujo i dalje nastavlja poput ludog mesara. S njim se stvarno treba ozbiljno porazgovarati.
Prefiero estar en la tumba en Colombia que en una celda de la cárcel en Estados Unidos.

Rodju
Postovi: 1103
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rodju » 30 apr 2024, 10:44

Pobjeda, tri boda. Idemo dalje.

P.S. Uvijek je zanimljivo pročitati komentare sa početka ili prije utakmice, a kad znaš šta se sve dogodilo na utakmici. Razloga za smijeh milion.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2153
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la numanumaye22 » 30 apr 2024, 13:15

U svakom tvom postu je razloga za smijeh milion, ali se nekad suzdrzavamo jer je ipak rijec o osobi u ozbiljnim godinama pa je onda lose rezonovanje i normalna stvar.

Rodju
Postovi: 1103
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rodju » 30 apr 2024, 14:51

numanumaye22 je napisao/la:
30 apr 2024, 13:15
U svakom tvom postu je razloga za smijeh milion, ali se nekad suzdrzavamo jer je ipak rijec o osobi u ozbiljnim godinama pa je onda lose rezonovanje i normalna stvar.
Rektume, ti šampione životne realiziranosti, drago mi je da me čitaš.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6925
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 30 apr 2024, 18:17

Cini se kako bi se mogla dogoditi ovog ljeta neka razmjena de jong kimich

To bi trebao biti prioritet, jednim potezom dva problema rijesena, nedostatak zadnjeg veznog i visak centralnog veznog,bilo bi to kvalitetno preslagivanje

Kako stvari izgledaju, kimich bi imo volju u barcu, bajern zeli dejonga,barca zeli kimicha,samo pitanje zeli li de jong u bajern

A izgleda da je prakticno rijesen rezervji zadnji vezni, iz betisa neki dolazi ko slobodan igrac
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
1921boy
Postovi: 5816
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la 1921boy » 30 apr 2024, 22:26

Izgleda da će Guido (Betis) potpisati. Danas su u Barcelonu sletili Tous (kondicioni trener) i Raúl (fizioterapeut).

JoeBleck
Postovi: 5982
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 02 maj 2024, 13:05

Gavi je nenadoknadiv igrac Barci.Koliko zalosno bilo,istinito.Gledam maloprije superkup protiv Reala kad smo ih sasili 3:1.I u odbrani i u napadu najbolji igrac Barce bez premca.

let3
Postovi: 29180
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 02 maj 2024, 13:07

JoeBlack, upravo to. Tek sad kad ga nema, vidimo koliko znaci Gavi u sredini. Motor ekipe.




btw.
Katalonski "Sport" tvrdi kako je Martin Zubimendi velika želja Xavija Hernandeza.
Naime, Xavi smatra kako je Zubimendi igrač koji nedostaje Barçi te je on rješenje na duže staze.
Xavi vec drugo ljeto trazi Zubimendija, cvili da se dovede - a ovi iz uprave mu nakon Romeua sad zele dovesti Guidu Rodrigueza iz Betisa :rol: nemaju za kifle jbt.

Avatar
jasonstatham
Postovi: 1037
Pridružen/a: 29 avg 2020, 18:32
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasonstatham » 02 maj 2024, 14:53

Dovest'će ga. Sva priča naginje u tom pravcu ovog ljeta.
Xavi je tražio par stvari kako bi ostao, ne želi ponovo da se bruka, nije budala.

Uz pošteno suđenje, sticanje iskustva, ovaj tim ima potencijala.
Treba se mudro i pametno odraditi ovaj prelazni rok, ali mislim da Deco nije kapacitet za takvo nešto. Neko pametan i sposoban bi prodao igrače sa posudbi i tu obezbijedio 100 miliona.
Prefiero estar en la tumba en Colombia que en una celda de la cárcel en Estados Unidos.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31088
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Chinaglia » 02 maj 2024, 15:27

glavni i odgovorni za bruku ove sezone je xavi, ne laporta, ne deco i ne sudije

mozemo pisati o problemima koje je imala barca, medjutim, imao ih je i real madrid, pa ih to nece sprijeciti da osvoje "la ligu"

xavi moze dobiti ne znam koliko dobre igrace, to nije garant uspjeha, on ce morati napraviti dobar posao, a da li je sposoban za to...

Avatar
Romariooo
Postovi: 6925
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 02 maj 2024, 16:21

Ne mogu se porediti probkemi koje je imao real i koje je imala bafca,xavi je tu bio daleko u tezoj situaciji nego karlo,em je imo vise povreda em ne u sezonu uso s puno manjim brojem kvalitetnih igraca i tu jd razlika ogromna,kad tome dodamo jos i sudjenje koje je samo po sebi napravilo desetak bodova prednosti,jasno da se stvari ne mogu porediti

U ligi prvaka opet cissto je nafaka presudila,real izuzetno sretno gura,barca izuzetno nesretno ispala kad je imala otvoren put do finala,tesko je sve te cinjenice zanemariti

Ne znam koliko je realan zubimendi i koliko je zaista klasa neka,nisam ga puno nesto gledao i ono sto sam gledao onako nista posebno,puno bolja opcija cini mi se kimich
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1195
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Zaniolo » 02 maj 2024, 16:54

Romariooo je napisao/la:
02 maj 2024, 16:21
Ne mogu se porediti probkemi koje je imao real i koje je imala bafca,xavi je tu bio daleko u tezoj situaciji nego karlo,em je imo vise povreda em ne u sezonu uso s puno manjim brojem kvalitetnih igraca i tu jd razlika ogromna,kad tome dodamo jos i sudjenje koje je samo po sebi napravilo desetak bodova prednosti,jasno da se stvari ne mogu porediti

U ligi prvaka opet cissto je nafaka presudila,real izuzetno sretno gura,barca izuzetno nesretno ispala kad je imala otvoren put do finala,tesko je sve te cinjenice zanemariti

Ne znam koliko je realan zubimendi i koliko je zaista klasa neka,nisam ga puno nesto gledao i ono sto sam gledao onako nista posebno,puno bolja opcija cini mi se kimich
Sta bi, sto niste osvojili LP? Ti rece da ste kandidati.

let3
Postovi: 29180
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 02 maj 2024, 18:47

jasonstatham je napisao/la:
02 maj 2024, 14:53
Dovest'će ga. Sva priča naginje u tom pravcu ovog ljeta.
Xavi je tražio par stvari kako bi ostao, ne želi ponovo da se bruka, nije budala.

Uz pošteno suđenje, sticanje iskustva, ovaj tim ima potencijala.
Treba se mudro i pametno odraditi ovaj prelazni rok, ali mislim da Deco nije kapacitet za takvo nešto. Neko pametan i sposoban bi prodao igrače sa posudbi i tu obezbijedio 100 miliona.
Nece ga dovesti, garant.
Mislim, dovest ce mu neku C opciju, koja je duplo jeftinija, cisto da mu nesto dovedu i da ga malo ispostuju ko fol ;)
Jednostavno, Barca nema para da dovodi top igrace.

Real ce na ionkao brutalan tim, dovesti Mbappea i Daviesa, a Barca ce naredne sezone biti jos slabija. Xavijev posao je da stvara igrace, posto klub ne moze kupovati, a titule moze zaboraviti.

Mukebir
Postovi: 363
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mukebir » 02 maj 2024, 19:50

Mislim da je Barcelona u ovu sezonu olako s mislima lako cemo. Osvojila se liga s velikom razlikom, dovelo se igrača i mislilo to je to. Iduću sezonu moraju početi od nule i boriti se za svaki bod. Prošla se sezona išla iz utakmice u utakmica, zato je i bila bolja. Igraci moraju da budu gladni trofeja. Real će biti jaci nego ove sezone i tu im treba biti motiv da ih skinu s trona. Prioritet mora da bude liga i prolazak u nokaut fazu LP. Valjda je Xavi nesto naučio do sada.

Evo gledam svakodnevno update izgradnje Nou Kampa i nije mi jasno kako oni misle na jesen igrati na istom. Nisam stručan u građevinu ali mi nije jasno.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4612
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MoodyHank » 02 maj 2024, 21:50

Ko o čemu, kmečavci s ovog foruma o sudijama. :rol:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
jasonstatham
Postovi: 1037
Pridružen/a: 29 avg 2020, 18:32
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasonstatham » 03 maj 2024, 09:02

let3 je napisao/la:
02 maj 2024, 18:47
jasonstatham je napisao/la:
02 maj 2024, 14:53
Dovest'će ga. Sva priča naginje u tom pravcu ovog ljeta.
Xavi je tražio par stvari kako bi ostao, ne želi ponovo da se bruka, nije budala.

Uz pošteno suđenje, sticanje iskustva, ovaj tim ima potencijala.
Treba se mudro i pametno odraditi ovaj prelazni rok, ali mislim da Deco nije kapacitet za takvo nešto. Neko pametan i sposoban bi prodao igrače sa posudbi i tu obezbijedio 100 miliona.
Nece ga dovesti, garant.
Mislim, dovest ce mu neku C opciju, koja je duplo jeftinija, cisto da mu nesto dovedu i da ga malo ispostuju ko fol ;)
Jednostavno, Barca nema para da dovodi top igrace.

Real ce na ionkao brutalan tim, dovesti Mbappea i Daviesa, a Barca ce naredne sezone biti jos slabija. Xavijev posao je da stvara igrace, posto klub ne moze kupovati, a titule moze zaboraviti.
Ako neće dovesti, zašto je ostao? Pa nije lik glup. Blamirao se ove sezone, jer nema def. veznog. Ako su svi iz toga nešto naučili...

A da je Barcelona apsolutno podcijenila ovu sezonu, to je tačno. Steklo se to potrebno iskustvo, ali se nije očekivalo da će se odlazak Busquetsa tako osjetiti.
Prefiero estar en la tumba en Colombia que en una celda de la cárcel en Estados Unidos.

enobarca
Postovi: 8143
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 03 maj 2024, 09:29

Frenkie de Jong ne odgovara na ponuđenu obnovu ugovora Barçe!

Ovu vijest donosi Mundo Deportivo. Navodno, Klub se boji da Nizozemac želi ostati u Blaugrani do isteka ugovora, koji vrijedi do 2026. godine. Ukoliko veznjak Barçe ne produži ugovor do ljeta, čelni ljudi će poslušati ponude za ovog igrača.

Ako ima istine super, ovaj bezmudi plavusan je dosta godina igrao na nivou Roberta a primao platu Messija. Ja sam ga licno cesto branio i govorio da mu treba vremena ali realno imao je vremena i previse a nema nijednu iznad prosjecnu sezonu. Ostanak moze samo ako ce pristati na duplo manju platu a u svakom drugom slucaju sto dalje od kluba.
Pedri i Gavi u pocetnim sezonama pokazali vise od ovog za 4, 5 godina koliko je u klubu.

Avatar
harden
Postovi: 23686
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la harden » 03 maj 2024, 15:01

jasonstatham je napisao/la:
03 maj 2024, 09:02
Ako neće dovesti, zašto je ostao?
Pa nit moze bolje od Barce niti Barca ima marku da plati bilo koga drugog. Eto slucajno ga je Laporta sedmicama molio :crazy:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.