FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Ko po vama zaslužuje nagradu ''Ismir Pintol'' koja se dodjeljuje za najborbenijeg igrača?

Miomir Đuričković
49
24%
Slaviša Radović
3
1%
Amar Beganović
3
1%
Muhamed Buljubašić
78
39%
Edin Julardžija
4
2%
Mirza Mustafić
15
7%
Ajdin Hasić
1
0%
Francis Kyeremeh
1
0%
Renan Oliveira
2
1%
Hamza Čataković
45
22%
 
Ukupno glasova: 201

plisek
Postovi: 52
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 01 maj 2024, 11:23

Antikloc je napisao/la:
01 maj 2024, 10:50
plisek je napisao/la:
01 maj 2024, 00:55
AVNOJ je napisao/la:
30 apr 2024, 18:54


Bezveze si postavio to pitanje, morthem ti je banovo onaj profil pa nečeš moći odgovoriti, brutalno istinito.

Dva puta isti fazon, pa nismo ni mi baš toliki levati.
ne znam o cemu pricas braco, ja sam nov skroz na forumu, tako da ne znam ko je morthem, a pitanje postavio jer mi neki dan haver prica da je sreo dulju na safetu zajki kako trci i pricao s njim i dulja mu rekao ma braco ja za marku igram, ne moraju mi ni toliko dat i smijao se. Sad jel suplja od havera, suplja od dulje ili fakat istina ne znam. Zato pitam ovdje, nikakve lose namjere fkt
Naravno da imas lose namjere. Provokator si i trol. Vjerovatno i pomahnitali skretnicar. :mrgreen:
Ne igra Dulja za marku,u smislu da mu treba marka ili da mu neko placa marku,kako ti ovdje provociras. Dulja je pun k'o brod a klub nista ne kosta da mu se da sansa da ozivi karijeru. Pa su se u tom smislu i dogovorili !
Dobro tebra ti si jedini pravi navijac na svijetu mi svi smo karine. Poslt cu ti sliku 15 zadnjih clanskih kad me vec vrijedjas i govoris da sam sugavi skretnicar. Ne kontam sto je na ovom forumu problem ako si nov, odmah te zajmi 15 likova da ti ebu mater…

James1987
Postovi: 181
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 01 maj 2024, 11:48

kempes je napisao/la:
30 apr 2024, 21:36
Hajmo ljudi malo o fudbalu pisati, neke dobre teme, nije da nismo 6 komada uvalili u zadnje dvije utakmice.

Kako se da ljudima pisati gluposti.
Pisalo bi se da smo izgubli kako nista ne valja pljuvali bi se igraci, Rožman, Mirvic i Ibricic

Avatar
Chony533
Postovi: 1395
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 01 maj 2024, 12:42

Jel vakat da pricamo o transferima potencijalnim, da malo temu oraspolozimo😂
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

morensa
Postovi: 139
Pridružen/a: 12 dec 2022, 21:44

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la morensa » 01 maj 2024, 12:54

SamoDaKazeem je napisao/la:
30 apr 2024, 21:52
holyman je napisao/la:
30 apr 2024, 20:33
Vrela tema otkako proigrasmo zadnjih mjesec dana.
5 novih nickova i pazi sad, sve insajderi, kriticari i ismirove knjigovodje cim se primjetio neki pomak u igri.

Jos se niko nije registrovao ove godine da kaze braco drago mi je da sam se registrovao, hoce li neko na kaficu, da pohvali nekog igraca ili bilo šta. Dobri ste💟

Morto ja bih ovo u banovice bez opomene
Pomak u rezultatima inekako,pomak u igri ne.
Pa tebi izgleda da su sami sebi golove davali i Velež i Zrinjski a Borac ne bih ni komentarisao. Drugo u dvije tekme nadigrali i drugu i treću ekipu. Ne znam da li smo ikada nadigrali Zrinjski u svim segmentima kao sada u Mostaru. Ali pretpostavljam da su nas i jedni u drugi puštali ili je sve slučajno :)

Avatar
tabba77
Postovi: 2319
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 01 maj 2024, 13:19

Chony533 je napisao/la:
01 maj 2024, 12:42
Jel vakat da pricamo o transferima potencijalnim, da malo temu oraspolozimo😂
Povratak Rahmanovića 3, 2, 1… :ljepota:
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Avatar
mnon46
Postovi: 3315
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 01 maj 2024, 13:56

tabba77 je napisao/la:
01 maj 2024, 13:19
Chony533 je napisao/la:
01 maj 2024, 12:42
Jel vakat da pricamo o transferima potencijalnim, da malo temu oraspolozimo😂
Povratak Rahmanovića 3, 2, 1… :ljepota:
Amare vrime je!
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

fks74
Postovi: 9324
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 01 maj 2024, 13:56

tabba77 je napisao/la:
01 maj 2024, 13:19
Chony533 je napisao/la:
01 maj 2024, 12:42
Jel vakat da pricamo o transferima potencijalnim, da malo temu oraspolozimo😂
Povratak Rahmanovića 3, 2, 1… :ljepota:
:nene:

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1943
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 01 maj 2024, 14:29

morensa je napisao/la:
01 maj 2024, 12:54
SamoDaKazeem je napisao/la:
30 apr 2024, 21:52
holyman je napisao/la:
30 apr 2024, 20:33
Vrela tema otkako proigrasmo zadnjih mjesec dana.
5 novih nickova i pazi sad, sve insajderi, kriticari i ismirove knjigovodje cim se primjetio neki pomak u igri.

Jos se niko nije registrovao ove godine da kaze braco drago mi je da sam se registrovao, hoce li neko na kaficu, da pohvali nekog igraca ili bilo šta. Dobri ste💟

Morto ja bih ovo u banovice bez opomene
Pomak u rezultatima inekako,pomak u igri ne.
Pa tebi izgleda da su sami sebi golove davali i Velež i Zrinjski a Borac ne bih ni komentarisao. Drugo u dvije tekme nadigrali i drugu i treću ekipu. Ne znam da li smo ikada nadigrali Zrinjski u svim segmentima kao sada u Mostaru. Ali pretpostavljam da su nas i jedni u drugi puštali ili je sve slučajno :)
Prijatelju rijetko šta se u nogometu dešava slučajno a "nadigrati" neki klub jbg sad koliko mi treba vremena da to objasnim jednom prilikom i hoču.
Ali sad evo konkretno Velež najsvježiji je, pogledaj naše golove svi su došli iz greški protivnika ne kažem da je to loše nego fantastično kako razvijamo taj napad i dolazimo u šanse ali šta sa ekipama koje ne prave takve amaterske greške, ne znamo se postaviti napadački, posjed lopte nam j nikakav igramo na "nulu" a naprijed šta bude i to je sad dalo rezultate što je dobro rezultat je najbitniji al šta sa imalo ozbiljnijim ekipama opet če nas neko vratiti pet koraka nazad.
Ukratko ne znamo graditi napad kroz posjed a to je bar oo meni osnova modernog nogometa kojem sam mislio da težimo dolaskom Rozmana.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

pjankesarajevo
Postovi: 536
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 01 maj 2024, 14:41

Ima li iko na ovome forumu da pohvali igrace koji su dobri. Slazem se da nisu svi dobri i da nam je los rezultat realno 3. ili 4. mjesto, ali se ne slazem da bas sve ne valja! 95% vas pise samo o onome sto ne valja

Dajte malo pocnite i vi razmisljati djeco sta valja, pa ce lakse biti i vama i nama i forumu.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

plisek
Postovi: 52
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 01 maj 2024, 14:57

pjankesarajevo je napisao/la:
01 maj 2024, 14:41
Ima li iko na ovome forumu da pohvali igrace koji su dobri. Slazem se da nisu svi dobri i da nam je los rezultat realno 3. ili 4. mjesto, ali se ne slazem da bas sve ne valja! 95% vas pise samo o onome sto ne valja

Dajte malo pocnite i vi razmisljati djeco sta valja, pa ce lakse biti i vama i nama i forumu.
Ja bih izdvojio Mustafica ove sezone. Momak igra na visokom nivou, ima ideju sta sa loptom i realno najbolji pregled igre. Imao je los period kad i ostatak ekipe, al vidjeli smo protiv veleza da je igrac poteza. Njegov je prvi go 90%. Generalno trci puno, trudi se, agresivan nazad, ubrzava tranziciju. Po meni najbolji pojedinac. Hamza je ubica i igra na svom nivou, bez ikakve sumnje najbolji spic lige. Iznenadio me Kyeremeh sa peoljwtnim dijelom. Moguce je da mu nisu dali pravu poziciju pa da je tek sad procvjetao. Eto njih trojica od mene sve najbolje, 10/10 ocjene za njih trojicu.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5864
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 01 maj 2024, 15:01

AVNOJ je napisao/la:
01 maj 2024, 14:29
morensa je napisao/la:
01 maj 2024, 12:54
SamoDaKazeem je napisao/la:
30 apr 2024, 21:52


Pomak u rezultatima inekako,pomak u igri ne.
Pa tebi izgleda da su sami sebi golove davali i Velež i Zrinjski a Borac ne bih ni komentarisao. Drugo u dvije tekme nadigrali i drugu i treću ekipu. Ne znam da li smo ikada nadigrali Zrinjski u svim segmentima kao sada u Mostaru. Ali pretpostavljam da su nas i jedni u drugi puštali ili je sve slučajno :)
Prijatelju rijetko šta se u nogometu dešava slučajno a "nadigrati" neki klub jbg sad koliko mi treba vremena da to objasnim jednom prilikom i hoču.
Ali sad evo konkretno Velež najsvježiji je, pogledaj naše golove svi su došli iz greški protivnika ne kažem da je to loše nego fantastično kako razvijamo taj napad i dolazimo u šanse ali šta sa ekipama koje ne prave takve amaterske greške, ne znamo se postaviti napadački, posjed lopte nam j nikakav igramo na "nulu" a naprijed šta bude i to je sad dalo rezultate što je dobro rezultat je najbitniji al šta sa imalo ozbiljnijim ekipama opet če nas neko vratiti pet koraka nazad.
Ukratko ne znamo graditi napad kroz posjed a to je bar oo meni osnova modernog nogometa kojem sam mislio da težimo dolaskom Rozmana.
Kao prvo mi da smo poveli sa 0-2 protiv zrinjskog mo bi njih nabili 0-5 na kraju. Kao drugo i kod 0-0 i kod 1-0 i kod 2-0 i kod 3-0 mi smo bili kompaktni i bolji tim. Njihov golman i krilo su bili bolji..

Slazem se da se mi nebi trebali mjerit po borcu zrinjskom velezu ali to je najavljeno kad je covjek tek dosao. I ubjedjen sam da smo imali sudjenje bar na nivou zrinjskog da bi bili u najgorem slucaju 2-3 boda iznad zrinjskog.

Po igri u 5 utakmica protiv borca bili smo bolji i prosli bi ih da nije onakva lakrdija bila prvo od zalizane krave peljte pa na uzvratu od ustase kriminal..

Nezna dalije tacno ono sa Zilljkicom sto su rekli al to je bas veliki udar za klub. Nekazem da je neki klub kriv zato, ali mozda je utjecalo na promjenu formacije itd..


Ako pogledas da je Hamza procepio
Da se Renan vratio sigurno na 70% i da ce svaku narednu utakmicu bit bolji. Takodje ako pogledamo igru Keremaha kakva je bila i kakva je sad, da je Celik dobio sansu i da ju je betoniro, da je ilijev bolja varijanta od Sehinovica

Takodje ima i neki stvari koje su popustale upravo ta pozicija ofanzivnog veznog i izlazak na sut i takve stvari su vrlo lahko ispravljive kad ostatak ekipe utegnes..

Takodje nije tacno da su golove koje smo mi dali bircu zrinjskom velezu iz individualni gresaka njihovi igraca.. vec su bili svi golovi iz akcija. Mogu se jedino slozit da te akcije nisu bile fluidne sve..

Ja mogu samo reci da je Vekez dobio penal radi nase individualne greske.

Da je zrinjski dao prvi go iz individualnih gresaka, centar sut nas stoper sam bez ikakvog glavom izbaca loptu lopta dolazi do naseg drugog igraca koji umjesto da loptu u autu on je glavom vraca u polje posredini gola i onda veoma losa intervencija golmana, kao i treci go gdje opet golman lose reaguje.

Borcev go lopta se odbija od naseg igracai u go


Velez pored 3:0 jos je trebo da primi 3 gola i eto mozda 2 da da (penal i haskic) al bog zna dali bi oni i imali te prilike da smo mi vodili 5 ili 6:0

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11563
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OnlyLeft22 » 01 maj 2024, 15:16

Cestitam na pobjedi momci!

Zaboravio sam bio cestitati, da zajedno izadjemo u evropu
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Vanja8
Postovi: 10347
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 01 maj 2024, 15:22

OnlyLeft22 je napisao/la:
01 maj 2024, 15:16
Cestitam na pobjedi momci!

Zaboravio sam bio cestitati, da zajedno izadjemo u evropu
Cuj zaboravio... :urnebes: :urnebes:

Kako ne zaboravis ono " 'aj Borac "... :rol: :rol: :rol:

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11563
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OnlyLeft22 » 01 maj 2024, 15:26

Vanja8 je napisao/la:
01 maj 2024, 15:22
OnlyLeft22 je napisao/la:
01 maj 2024, 15:16
Cestitam na pobjedi momci!

Zaboravio sam bio cestitati, da zajedno izadjemo u evropu
Cuj zaboravio... :urnebes: :urnebes:

Kako ne zaboravis ono " 'aj Borac "... :rol: :rol: :rol:
:rol: :rol: :rol:

Ma trolam vas i vazda nekoga ulovim

Red je cestitati, svaki sam put sam vama cestitao a i ima vasih sto nama cestitaju
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
XRP
Postovi: 23
Pridružen/a: 04 avg 2023, 10:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la XRP » 01 maj 2024, 15:28

ŠTA_JE je napisao/la:
30 apr 2024, 21:50
Imal kakvih dogovorenih pojačanja?
Nista jos uvijek

NajvecaRadosti
Postovi: 6411
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 01 maj 2024, 15:33

OnlyLeft22 je napisao/la:
01 maj 2024, 15:26
Vanja8 je napisao/la:
01 maj 2024, 15:22
OnlyLeft22 je napisao/la:
01 maj 2024, 15:16
Cestitam na pobjedi momci!

Zaboravio sam bio cestitati, da zajedno izadjemo u evropu
Cuj zaboravio... :urnebes: :urnebes:

Kako ne zaboravis ono " 'aj Borac "... :rol: :rol: :rol:
:rol: :rol: :rol:

Ma trolam vas i vazda nekoga ulovim

Red je cestitati, svaki sam put sam vama cestitao a i ima vasih sto nama cestitaju
Cestitke i vama na fer i korektnoj igri ovaj put i hvala na skandiranju nasem bratu :salut: Puno srece u Evropi vam zelim!

Zalosno da nijedan portal nije prenio da su svi igraci Veleza i osoblje ispraceni aplauzom sa 'zlobnog' istoka a kad dodju ekipe da provociraju i budu gadjani svi se aktiviraju.Napusite nam se qurca svi dusmani!Sagnite se istoku
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

SamoDaKazeem
Postovi: 383
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 01 maj 2024, 15:35

morensa je napisao/la:
01 maj 2024, 12:54
SamoDaKazeem je napisao/la:
30 apr 2024, 21:52
holyman je napisao/la:
30 apr 2024, 20:33
Vrela tema otkako proigrasmo zadnjih mjesec dana.
5 novih nickova i pazi sad, sve insajderi, kriticari i ismirove knjigovodje cim se primjetio neki pomak u igri.

Jos se niko nije registrovao ove godine da kaze braco drago mi je da sam se registrovao, hoce li neko na kaficu, da pohvali nekog igraca ili bilo šta. Dobri ste💟

Morto ja bih ovo u banovice bez opomene
Pomak u rezultatima inekako,pomak u igri ne.
Pa tebi izgleda da su sami sebi golove davali i Velež i Zrinjski a Borac ne bih ni komentarisao. Drugo u dvije tekme nadigrali i drugu i treću ekipu. Ne znam da li smo ikada nadigrali Zrinjski u svim segmentima kao sada u Mostaru. Ali pretpostavljam da su nas i jedni u drugi puštali ili je sve slučajno :)
E svaka nam čast kad primimo 4 gola od ekipe koju smo nadigrali,zamili šta bi se tek desilo da su oni nas nadigrali :hmmmmm:
Borac bolje da ne komentarišeš jer i da nije suđenje bilo kako jeste,jača su i kompaktnija ekipa od nas.Mi smo ekipa pojedinaca.
Velež utakmica totalno nebitna za njih,a to je i njihov sastav potvrdio.

Nije nas niko puštao ali dok su se bodovi skupljali,odnosno kad je bilo bitno mi smo dobivali po guzovima redom od štrumfova,Veleža,Zrinjskog, Borca ali i od ovih seoskih ekipica.

Rožmanove glupe konstatacije kao sad je bitno da se pobjeđuje kad je sezona završena je priča za malu djecu.
Vidjet ćemo veoma brzo u Evropi na šta će to ličiti tad neće više biti izgovora,a ovo što je uigravao i pojačanja koja je dobeo su za qurac.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10347
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 01 maj 2024, 15:35

pjankesarajevo je napisao/la:
01 maj 2024, 14:41
Ima li iko na ovome forumu da pohvali igrace koji su dobri. Slazem se da nisu svi dobri i da nam je los rezultat realno 3. ili 4. mjesto, ali se ne slazem da bas sve ne valja! 95% vas pise samo o onome sto ne valja

Dajte malo pocnite i vi razmisljati djeco sta valja, pa ce lakse biti i vama i nama i forumu.
Sta reci o igri malog Buljubasica, momak 19 g, slomili mu zohari nogu prije 2 sezone, igra bez straha, siguran...Naravno, dese se ponekad oscilacije, sto je i razumljivo za njegovo godiste, ali definitivno Top1 igrac lige.
Mirza Mustafic,jednostavno radilica.
Nidal Celik, 17 g, igra dijete na najnezhvalnijem mjestu za formaciju 3-5-2, ali igra ko da mu je 25, moj naklon do poda. :bow:
Kyeremah, kad igracu nadjes poziciju, za tren od trkace kokoske postane jedan od poluga ekipe, raditi sa njim individualno na zavrsnici, kad je u gol sansi...
Hamza Catakovic, nase dijete, akademac, miran, kulturan, stalozen, osoba koja unosi mir u ekipu, covjek je svasta istrpio i konacno dosao do momenta da pokaze koliko vrijedi, a zaista i vrijedi... :bow:
Soldo, mene iskreno pozitivno iznenadio, istina malo je spor za ovu formaciju, ali za razliku od Anicica momak koji zna odigrati zadnji pas prema naprijed, a to ova takticka postavka trazi.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11563
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OnlyLeft22 » 01 maj 2024, 15:36

NajvecaRadosti je napisao/la:
01 maj 2024, 15:33
OnlyLeft22 je napisao/la:
01 maj 2024, 15:26
Vanja8 je napisao/la:
01 maj 2024, 15:22


Cuj zaboravio... :urnebes: :urnebes:

Kako ne zaboravis ono " 'aj Borac "... :rol: :rol: :rol:
:rol: :rol: :rol:

Ma trolam vas i vazda nekoga ulovim

Red je cestitati, svaki sam put sam vama cestitao a i ima vasih sto nama cestitaju
Cestitke i vama na fer i korektnoj igri ovaj put i hvala na skandiranju nasem bratu :salut: Puno srece u Evropi vam zelim!

Zalosno da nijedan portal nije prenio da su svi igraci Veleza i osoblje ispraceni aplauzom sa 'zlobnog' istoka a kad dodju ekipe da provociraju i budu gadjani svi se aktiviraju.Napusite nam se qurca svi dusmani!Sagnite se istoku
Ma svi koji idu na utakmice nasih klubova znaju da izmedju nas ima velikog postovanja. Vidio sam na zapadu nekoliko nasih navijaca a u nas uvijek bude vasih na "dedari"
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
XRP
Postovi: 23
Pridružen/a: 04 avg 2023, 10:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la XRP » 01 maj 2024, 15:40

Vanja8 je napisao/la:
01 maj 2024, 15:35
pjankesarajevo je napisao/la:
01 maj 2024, 14:41
Ima li iko na ovome forumu da pohvali igrace koji su dobri. Slazem se da nisu svi dobri i da nam je los rezultat realno 3. ili 4. mjesto, ali se ne slazem da bas sve ne valja! 95% vas pise samo o onome sto ne valja

Dajte malo pocnite i vi razmisljati djeco sta valja, pa ce lakse biti i vama i nama i forumu.
Sta reci o igri malog Buljubasica, momak 19 g, slomili mu zohari nogu prije 2 sezone, igra bez straha, siguran...Naravno, dese se ponekad oscilacije, sto je i razumljivo za njegovo godiste, ali definitivno Top1 igrac lige.
Mirza Mustafic,jednostavno radilica.
Nidal Celik, 17 g, igra dijete na najnezhvalnijem mjestu za formaciju 3-5-2, ali igra ko da mu je 25, moj naklon do poda. :bow:
Kyeremah, kad igracu nadjes poziciju, za tren od trkace kokoske postane jedan od poluga ekipe, raditi sa njim individualno na zavrsnici, kad je u gol sansi...
Hamza Catakovic, nase dijete, akademac, miran, kulturan, stalozen, osoba koja unosi mir u ekipu, covjek je svasta istrpio i konacno dosao do momenta da pokaze koliko vrijedi, a zaista i vrijedi... :bow:
Soldo, mene iskreno pozitivno iznenadio, istina malo je spor za ovu formaciju, ali za razliku od Anicica momak koji zna odigrati zadnji pas prema naprijed, a to ova takticka postavka trazi.
Buljubasic ce biti nasa nova zlatna koka, s kakvom lakocom momak igra...
Mozda i obori transfer Cimija, nikad se ne zna

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533, dalepitar, greenwood i 21 gost.