FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
DamirT
Postovi: 14453
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 03 maj 2024, 15:45

Hitman22 je napisao/la:
03 maj 2024, 15:41
Simon sad smislja gdje dalje da nas posalje osim po pitanja na stadion,folira nas da je 350 ulaznica prodato,kao da mi ne znamo brojati i ne dolazimo na stadion. Ja garantujem da je Tusanj posjeceniji od 70% PL
slika
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Hitman22
Postovi: 2548
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 03 maj 2024, 15:48

Pa eto za malo sam promasio,kako igramo nizi rang ovo je zaista dobro i sve pohvale na vjernosti navijacima
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

dzemil
Postovi: 145
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dzemil » 03 maj 2024, 15:59

Madal je napisao/la:
03 maj 2024, 14:48
Najjaci argument, idi na stadion i pitaj :urnebes:
S obzirom da smo se neki dan poredili sa Englezima, Njemcima, da pitam jel i oni idu na stadion da pitaju? :D
Upravo to, da kao dođeš, pomogneš, izneseš ideje i oni će to naravno sve uvažiti :mrgreen:

Zašto bi se pomogalo ljudima koji su privatizovali klub ili bolje rečeno koji su ga prisvojili sebi i samo sebi. i onda se spomene 'šećer' kako je dao pare za pripreme i slično. Pa ko to daje pare onako osim u Pomozi.ba...sve ostalo je biznis sa očekivanjem dobiti na ovaj ili onaj način.

Sloboda je biznis.

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 03 maj 2024, 15:59

Opet kažem, sve izvučete iz konteksta i sa vama se ne treba raspravljati, gori sam ja, ali hajde.

Nije moj izgovor za sve "dođi pa pitaj", nego jednostavno s*rete, ne pričate nego s*rete kako je ovo privatni klub, kako se vama ništa ne da, kako ste vi za sve krivi, kako vas niko ne sluša (a ideje samo ostaju na forumu, tu se generalno i iznose i gdje onda da vas neko posluša, kako?)... I onda kad ja kažem da bi bio neki faktor u klubu, da bi ti se dokazalo da i ti možeš da se pitaš, onda je priča je l' navijač Dortmunda dolazi na stadion... Ne dolazi, ali i ne s*re kako se ništa ne pita u klubu. Dakle, da bi ti dokazao da možeš i ti da se pitaš, moraš doći na stadion. Ne mogu te ganjati po forumu da budeš u klubu. Jednostavno ne mogu a i što bi.

U konačnici, ne kažem da je navijač kriv, nego jednostavno da ako hoće da radi da to ne može na forumu, nego mora na stadionu u klubu!

I smiješno vam je da je uprava kriva za karte (jeste jednim dijelom, ali nije mogla znati da ovi neće raditi svoj posao), jer vi kad vidite da je security na pauzi, puši cigaru ispred banke, ne uđete, ne uzmete vreću para i ne kažete "pa ne radi svoj posao"?

Najgori navijači na svijetu.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

ikaa075
Postovi: 2
Pridružen/a: 27 apr 2024, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ikaa075 » 03 maj 2024, 16:14

Čitam forum, nisam pisao postove nikad, ali bih sada želio postaviti jedno pitanje: Zar se simpatizerima/navijačima kluba koji je od rata u najvišem rangu BH fudbala odigrao dvije dobre sezone može zamjeriti išta?

Avatar
Skojevska
Postovi: 2491
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 03 maj 2024, 16:17

ikaa075 je napisao/la:
03 maj 2024, 16:14
Čitam forum, nisam pisao postove nikad, ali bih sada želio postaviti jedno pitanje: Zar se simpatizerima/navijačima kluba koji je od rata u najvišem rangu BH fudbala odigrao dvije dobre sezone može zamjeriti išta?
Ne može definitvno, zaslužujemo više.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
FKBilder
Postovi: 1758
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 03 maj 2024, 16:32

simonknows je napisao/la:
03 maj 2024, 15:59
Opet kažem, sve izvučete iz konteksta i sa vama se ne treba raspravljati, gori sam ja, ali hajde.

Nije moj izgovor za sve "dođi pa pitaj", nego jednostavno s*rete, ne pričate nego s*rete kako je ovo privatni klub, kako se vama ništa ne da, kako ste vi za sve krivi, kako vas niko ne sluša (a ideje samo ostaju na forumu, tu se generalno i iznose i gdje onda da vas neko posluša, kako?)... I onda kad ja kažem da bi bio neki faktor u klubu, da bi ti se dokazalo da i ti možeš da se pitaš, onda je priča je l' navijač Dortmunda dolazi na stadion... Ne dolazi, ali i ne s*re kako se ništa ne pita u klubu. Dakle, da bi ti dokazao da možeš i ti da se pitaš, moraš doći na stadion. Ne mogu te ganjati po forumu da budeš u klubu. Jednostavno ne mogu a i što bi.

U konačnici, ne kažem da je navijač kriv, nego jednostavno da ako hoće da radi da to ne može na forumu, nego mora na stadionu u klubu!

I smiješno vam je da je uprava kriva za karte (jeste jednim dijelom, ali nije mogla znati da ovi neće raditi svoj posao), jer vi kad vidite da je security na pauzi, puši cigaru ispred banke, ne uđete, ne uzmete vreću para i ne kažete "pa ne radi svoj posao"?

Najgori navijači na svijetu.
Da li ti znaci tvrdis da to osiguranje i djeca ta puste izmedju 1500-2000 ljudi u prosjeku :?:

Avatar
Beduin
Postovi: 16506
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 03 maj 2024, 16:39

simonknows je napisao/la:
03 maj 2024, 15:59

I smiješno vam je da je uprava kriva za karte (jeste jednim dijelom, ali nije mogla znati da ovi neće raditi svoj posao), jer vi kad vidite da je security na pauzi, puši cigaru ispred banke, ne uđete, ne uzmete vreću para i ne kažete "pa ne radi svoj posao"?

Najgori navijači na svijetu.
Pa zasto onda nisu otisli u security agenciju i razgovarali sa sefovima oko problema?
Prije obezbjedjenja imaju momci postavljeni od strane kluba da provjere i pocijepaju kartu, zasto nisu njih prozvali i obavili razgovor?
Zasto onda prozivaju svoje navijace, kojima treba da se dodvoravaju na svaki moguci nacin i privole da nastave dolaziti?

Ovako su samo dodatno pokazali svoju nesposobnost, odsutnost logike i zdravog razuma, podijelili dodatno navijace i publiku i postigli efekat da nam se smije cijela drzava. A ti ovo opravdavas, gdje ne postoji niti jedan argument u njihovu korist. Zato sad druze prihvati da i tebe ovdje ismijavaju kad opravdavas ovo, a ne mogu svi biti u krivu, samo ti u pravu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
DamirT
Postovi: 14453
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 03 maj 2024, 16:59

Beduin je napisao/la:
03 maj 2024, 16:39
simonknows je napisao/la:
03 maj 2024, 15:59

I smiješno vam je da je uprava kriva za karte (jeste jednim dijelom, ali nije mogla znati da ovi neće raditi svoj posao), jer vi kad vidite da je security na pauzi, puši cigaru ispred banke, ne uđete, ne uzmete vreću para i ne kažete "pa ne radi svoj posao"?

Najgori navijači na svijetu.
Pa zasto onda nisu otisli u security agenciju i razgovarali sa sefovima oko problema?
Prije obezbjedjenja imaju momci postavljeni od strane kluba da provjere i pocijepaju kartu, zasto nisu njih prozvali i obavili razgovor?
Zasto onda prozivaju svoje navijace, kojima treba da se dodvoravaju na svaki moguci nacin i privole da nastave dolaziti?

Ovako su samo dodatno pokazali svoju nesposobnost, odsutnost logike i zdravog razuma, podijelili dodatno navijace i publiku i postigli efekat da nam se smije cijela drzava. A ti ovo opravdavas, gdje ne postoji niti jedan argument u njihovu korist. Zato sad druze prihvati da i tebe ovdje ismijavaju kad opravdavas ovo, a ne mogu svi biti u krivu, samo ti u pravu.
+1
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 03 maj 2024, 17:22

Beduin je napisao/la:
03 maj 2024, 16:39
simonknows je napisao/la:
03 maj 2024, 15:59

I smiješno vam je da je uprava kriva za karte (jeste jednim dijelom, ali nije mogla znati da ovi neće raditi svoj posao), jer vi kad vidite da je security na pauzi, puši cigaru ispred banke, ne uđete, ne uzmete vreću para i ne kažete "pa ne radi svoj posao"?

Najgori navijači na svijetu.
Pa zasto onda nisu otisli u security agenciju i razgovarali sa sefovima oko problema?
Prije obezbjedjenja imaju momci postavljeni od strane kluba da provjere i pocijepaju kartu, zasto nisu njih prozvali i obavili razgovor?
Zasto onda prozivaju svoje navijace, kojima treba da se dodvoravaju na svaki moguci nacin i privole da nastave dolaziti?

Ovako su samo dodatno pokazali svoju nesposobnost, odsutnost logike i zdravog razuma, podijelili dodatno navijace i publiku i postigli efekat da nam se smije cijela drzava. A ti ovo opravdavas, gdje ne postoji niti jedan argument u njihovu korist. Zato sad druze prihvati da i tebe ovdje ismijavaju kad opravdavas ovo, a ne mogu svi biti u krivu, samo ti u pravu.
A je l' misliš da nisu?

Uostalom, raspitajte se koliko ustvari karata ide u prodaju ;)
I zbog čega je ona objava ;)

Opet se pljuje nešto o čemu se pojma nema (možda ti i znaš ali ostali...)
A kad smo kod ostalih, zaboli me ba šta neki ovdje misle o meni :rol: Pola tih je do jučer molilo po pp za informacije

Jeste imam i korist od kluba i imat ću 10 puta veću inshAllah, ako im je lakše :salut:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
fukara87
Postovi: 5674
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 03 maj 2024, 17:38

Ovo je jedini klub u svijetu koji se javno okrenuo protiv navijaca, dakle smeta im sto nema svaku tekmu 3000 minimun navijaca, sad im krivi i security agencija haha, nigdje veze :rol:
Treba pitat upravu zasto klub nema Fan Shop u gradu, prodaja dresova, trenerki, majica itd, zasto je marketing kluba los, zasto na proljece igramo antifudbal, istina prvi smo jos uvijek i to zbog jesenjeg dijela, u ovom drugom dijelu Bratstvo prvo i igraju ljepsi fudbal.
Ne zelim da trazim dlaku u jajetu al mnoge stvari ne idu kako treba.
Blokiran je racun i licenca nam visi da li se sta radi na tome Suljic- uprava.
Zakljucak je ovako svu krivicu svaljuju na druge samo nek oni nisu nista u krivu, samo lagano bice to dobro sve
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 273
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 03 maj 2024, 18:27

Aco turcine napuši se kurcine!!!

Avatar
Beduin
Postovi: 16506
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 03 maj 2024, 19:15

simonknows je napisao/la:
03 maj 2024, 17:22
Beduin je napisao/la:
03 maj 2024, 16:39
simonknows je napisao/la:
03 maj 2024, 15:59

I smiješno vam je da je uprava kriva za karte (jeste jednim dijelom, ali nije mogla znati da ovi neće raditi svoj posao), jer vi kad vidite da je security na pauzi, puši cigaru ispred banke, ne uđete, ne uzmete vreću para i ne kažete "pa ne radi svoj posao"?

Najgori navijači na svijetu.
Pa zasto onda nisu otisli u security agenciju i razgovarali sa sefovima oko problema?
Prije obezbjedjenja imaju momci postavljeni od strane kluba da provjere i pocijepaju kartu, zasto nisu njih prozvali i obavili razgovor?
Zasto onda prozivaju svoje navijace, kojima treba da se dodvoravaju na svaki moguci nacin i privole da nastave dolaziti?

Ovako su samo dodatno pokazali svoju nesposobnost, odsutnost logike i zdravog razuma, podijelili dodatno navijace i publiku i postigli efekat da nam se smije cijela drzava. A ti ovo opravdavas, gdje ne postoji niti jedan argument u njihovu korist. Zato sad druze prihvati da i tebe ovdje ismijavaju kad opravdavas ovo, a ne mogu svi biti u krivu, samo ti u pravu.
A je l' misliš da nisu?

Uostalom, raspitajte se koliko ustvari karata ide u prodaju ;)
I zbog čega je ona objava ;)

Opet se pljuje nešto o čemu se pojma nema (možda ti i znaš ali ostali...)
A kad smo kod ostalih, zaboli me ba šta neki ovdje misle o meni :rol: Pola tih je do jučer molilo po pp za informacije

Jeste imam i korist od kluba i imat ću 10 puta veću inshAllah, ako im je lakše :salut:
Ma ne komentarisem uopste broj pustenih karata, znam i da je ona objava pogresno shvacena jer je stvarni cilj bio pokusaj da se animira publika da dodje u sto vecem broj, ali je krajnji rezultat kontraproduktivan ispao i svi nas ismijavaju.

Jesu li kontaktirali nabrojane ili nisu ne znam, ali ako jesu to znaci da sam u pravu i da nisu radili svoj posao pa kao takvi nisu smjeli provuci tu pricu makar i u drugu svrhu. Makar i u sali. Makar i koristi klub imao od toga. Sve MAKAR, ali vidi se da ili ograniceno razmisljaju ili ih pogresno savjetuju.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 03 maj 2024, 19:36

Beduin je napisao/la:
03 maj 2024, 19:15
simonknows je napisao/la:
03 maj 2024, 17:22
Beduin je napisao/la:
03 maj 2024, 16:39


Pa zasto onda nisu otisli u security agenciju i razgovarali sa sefovima oko problema?
Prije obezbjedjenja imaju momci postavljeni od strane kluba da provjere i pocijepaju kartu, zasto nisu njih prozvali i obavili razgovor?
Zasto onda prozivaju svoje navijace, kojima treba da se dodvoravaju na svaki moguci nacin i privole da nastave dolaziti?

Ovako su samo dodatno pokazali svoju nesposobnost, odsutnost logike i zdravog razuma, podijelili dodatno navijace i publiku i postigli efekat da nam se smije cijela drzava. A ti ovo opravdavas, gdje ne postoji niti jedan argument u njihovu korist. Zato sad druze prihvati da i tebe ovdje ismijavaju kad opravdavas ovo, a ne mogu svi biti u krivu, samo ti u pravu.
A je l' misliš da nisu?

Uostalom, raspitajte se koliko ustvari karata ide u prodaju ;)
I zbog čega je ona objava ;)

Opet se pljuje nešto o čemu se pojma nema (možda ti i znaš ali ostali...)
A kad smo kod ostalih, zaboli me ba šta neki ovdje misle o meni :rol: Pola tih je do jučer molilo po pp za informacije

Jeste imam i korist od kluba i imat ću 10 puta veću inshAllah, ako im je lakše :salut:
Ma ne komentarisem uopste broj pustenih karata, znam i da je ona objava pogresno shvacena jer je stvarni cilj bio pokusaj da se animira publika da dodje u sto vecem broj, ali je krajnji rezultat kontraproduktivan ispao i svi nas ismijavaju.

Jesu li kontaktirali nabrojane ili nisu ne znam, ali ako jesu to znaci da sam u pravu i da nisu radili svoj posao pa kao takvi nisu smjeli provuci tu pricu makar i u drugu svrhu. Makar i u sali. Makar i koristi klub imao od toga. Sve MAKAR, ali vidi se da ili ograniceno razmisljaju ili ih pogresno savjetuju.
Preletili jesu, šta sad, razapet ih?
Jeste ispalo kontraproduktivno, ali greške se događaju i događat će se.

Ljudi nisu mogli znati da ona djeca i zaštita neće raditi svoj posao, čim su primijetili reagovali su i skrenuli pažnju na to. Ispravljeno, idemo dalje
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3508
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 03 maj 2024, 19:53

M.L. - “Gradina je već skinula gaće”

Kad mislim da sam sve vidio, onda naletim na javan komentar jednog od predstavnika FK Sloboda sa ovakvom izjavom, i to sa ovakvom izjavom prema igračima ekipe koja je već 2 boda otkinula u Olovu, čini mi se ako ne i jedina uz Slobodu koja je to uspjela.

Za promjenu, poručio bih nekima umjesto da se bave komentarisanjem po društvenim mrežama, da pazi sad - UPLATE NOVAC KA OFK GRADINA ZA “KUPLJENE” ULAZNICE SVOJIM NAVIJAČIMA U SREBRENIKU KOJE NIKAD NISU PLATILI DO DANAŠNJEG DANA.

Samo se treba prsiti zato s komentarima.
Nadam se da će fudbaleri Gradine sutra otkinuti još tri boda žutima odnosno ukupno 5 bodova ove sezone te da Sloboda sutra na miru proslavi titulu koja je neupitna svakako od prvog dana.
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

mirsonetz
Postovi: 524
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 03 maj 2024, 20:02

Ljudi citam ovu temu 2 dana i krenem nešto pisati, pa obrišem i sve tako. Koliko smo premium članskih prodali ? Jel moguće da se klepe pare od karti gdje klub prihoduje 0,2% za troškove utakmice. Na proljece stvarno igramo los fudbal i to svi moraju priznati, da li je do Nale, do igraca ili uprave odnosno drugih struja ko ce ti ga znati, ali kada se ova sezona zavrsi neke stvari se moraju iz korijena promjeniti. Aco i ekipa koliko god se trudili, borili, radili i molili kod ljudi nije dovoljno bez keša. Dug prema poreznoj upravi se povecao, racun nam je blokiran, jedino sto je uredno je stanje na tabeli i obaveze prema dosadasnjim igracima. Ali sta cemo kad udjemo u premijer ligu, a vucemo dugove cak i iz prosle sezone prema igracima 2 plate, strucnom stabu, doktorima, fizioterapeutima, novinarima itd, a gdje su Bekici? Zasto su neki igraci vec sezonu bez kluba, a nasa su djeca ? Sve je dobro ali nista dobro nije. Sto se tice trenutnih ljudi stojim iza njih i podrzavam u nekim stvarima, u nekim ne. Ekipa je full pokrivena od plata, treninga, putovanja, ruckova itd. Ali stvari iz proslosti nas koce mnogo, a mnogo nam treba para da to rijesimo. Dobra Vam noc Slobodasi.
@benjo m.l jedini je kojeg ne podrzavam u ovom sazivu i kojem mjesto nije ni blizu funkcije neke u Slobodi.
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

IbrahimAga075
Postovi: 105
Pridružen/a: 01 jul 2023, 19:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la IbrahimAga075 » 03 maj 2024, 20:04

simonknows je napisao/la:
03 maj 2024, 19:36
Beduin je napisao/la:
03 maj 2024, 19:15
simonknows je napisao/la:
03 maj 2024, 17:22


A je l' misliš da nisu?

Uostalom, raspitajte se koliko ustvari karata ide u prodaju ;)
I zbog čega je ona objava ;)

Opet se pljuje nešto o čemu se pojma nema (možda ti i znaš ali ostali...)
A kad smo kod ostalih, zaboli me ba šta neki ovdje misle o meni :rol: Pola tih je do jučer molilo po pp za informacije

Jeste imam i korist od kluba i imat ću 10 puta veću inshAllah, ako im je lakše :salut:
Ma ne komentarisem uopste broj pustenih karata, znam i da je ona objava pogresno shvacena jer je stvarni cilj bio pokusaj da se animira publika da dodje u sto vecem broj, ali je krajnji rezultat kontraproduktivan ispao i svi nas ismijavaju.

Jesu li kontaktirali nabrojane ili nisu ne znam, ali ako jesu to znaci da sam u pravu i da nisu radili svoj posao pa kao takvi nisu smjeli provuci tu pricu makar i u drugu svrhu. Makar i u sali. Makar i koristi klub imao od toga. Sve MAKAR, ali vidi se da ili ograniceno razmisljaju ili ih pogresno savjetuju.
Preletili jesu, šta sad, razapet ih?
Jeste ispalo kontraproduktivno, ali greške se događaju i događat će se.

Ljudi nisu mogli znati da ona djeca i zaštita neće raditi svoj posao, čim su primijetili reagovali su i skrenuli pažnju na to. Ispravljeno, idemo dalje
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: zar najpametniji moze preletjeti :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:Trebao je doci kod sebe u klub pa pitati sam sebe :urnebes: :urnebes: :urnebes: a ne da ovako prelijece.Znaci ide javno izvinjenje navijacima na sluzbenoj stranici kluba??
sta uradiše čaršijaneri od kluba xexexex

Avatar
Skojevska
Postovi: 2491
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 03 maj 2024, 20:16

mirsonetz je napisao/la:
03 maj 2024, 20:02
Ljudi citam ovu temu 2 dana i krenem nešto pisati, pa obrišem i sve tako. Koliko smo premium članskih prodali ? Jel moguće da se klepe pare od karti gdje klub prihoduje 0,2% za troškove utakmice. Na proljece stvarno igramo los fudbal i to svi moraju priznati, da li je do Nale, do igraca ili uprave odnosno drugih struja ko ce ti ga znati, ali kada se ova sezona zavrsi neke stvari se moraju iz korijena promjeniti. Aco i ekipa koliko god se trudili, borili, radili i molili kod ljudi nije dovoljno bez keša. Dug prema poreznoj upravi se povecao, racun nam je blokiran, jedino sto je uredno je stanje na tabeli i obaveze prema dosadasnjim igracima. Ali sta cemo kad udjemo u premijer ligu, a vucemo dugove cak i iz prosle sezone prema igracima 2 plate, strucnom stabu, doktorima, fizioterapeutima, novinarima itd, a gdje su Bekici? Zasto su neki igraci vec sezonu bez kluba, a nasa su djeca ? Sve je dobro ali nista dobro nije. Sto se tice trenutnih ljudi stojim iza njih i podrzavam u nekim stvarima, u nekim ne. Ekipa je full pokrivena od plata, treninga, putovanja, ruckova itd. Ali stvari iz proslosti nas koce mnogo, a mnogo nam treba para da to rijesimo. Dobra Vam noc Slobodasi.
@benjo m.l jedini je kojeg ne podrzavam u ovom sazivu i kojem mjesto nije ni blizu funkcije neke u Slobodi.
Bavimo se glupostima a imamo puno većih problema.
Ovaj nece zbog ovog, ovaj nece zbog onog, i tako u krug, pa otice sutra i Aco i ovaj i onaj, opet će se traziti neki glupi razlozi da se ne ode na utakmicu, plati karta ili članska i slično.

Naveo si samo neke od problema a ima ih još brdo, i šta sad da se i ovi ljudi povuku, ko će onda, ključ u bravu?
Koliko znam konkurs za UO je ponovo objavljen ali nema niko da se hoce prihvatiti posla, neko pljuje i gradsku upravu pa mi da nemamo ove podrške od grada bilo bi gašenje definitvno, da im je to u cilju to bi i uradili.

Trebamo malo početi gledati stvari sa pozitivne strane jer nije sve ni tako crno, pomozi svom klubu daj neku ideju šta bilo, jer sigurno nece doci neki arap, rus, turcin ili slicno što se neki nadaju i KUPIT SVE.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 03 maj 2024, 20:19

IbrahimAga075 je napisao/la:
03 maj 2024, 20:04
simonknows je napisao/la:
03 maj 2024, 19:36
Beduin je napisao/la:
03 maj 2024, 19:15

Ma ne komentarisem uopste broj pustenih karata, znam i da je ona objava pogresno shvacena jer je stvarni cilj bio pokusaj da se animira publika da dodje u sto vecem broj, ali je krajnji rezultat kontraproduktivan ispao i svi nas ismijavaju.

Jesu li kontaktirali nabrojane ili nisu ne znam, ali ako jesu to znaci da sam u pravu i da nisu radili svoj posao pa kao takvi nisu smjeli provuci tu pricu makar i u drugu svrhu. Makar i u sali. Makar i koristi klub imao od toga. Sve MAKAR, ali vidi se da ili ograniceno razmisljaju ili ih pogresno savjetuju.
Preletili jesu, šta sad, razapet ih?
Jeste ispalo kontraproduktivno, ali greške se događaju i događat će se.

Ljudi nisu mogli znati da ona djeca i zaštita neće raditi svoj posao, čim su primijetili reagovali su i skrenuli pažnju na to. Ispravljeno, idemo dalje
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: zar najpametniji moze preletjeti :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:Trebao je doci kod sebe u klub pa pitati sam sebe :urnebes: :urnebes: :urnebes: a ne da ovako prelijece.Znaci ide javno izvinjenje navijacima na sluzbenoj stranici kluba??
A ko je rekao da je neko najpametniji ovdje? Mi uporno pozivamo da se dođe da se da savjet ako ima neko pametniji, sposobniji ili više parali.

Ne ide jer si bezobrazan. :nene:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

HeraklitMracni
Postovi: 5359
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HeraklitMracni » 03 maj 2024, 20:20

Benjo_AFC86 je napisao/la:
03 maj 2024, 19:53
M.L. - “Gradina je već skinula gaće”

Kad mislim da sam sve vidio, onda naletim na javan komentar jednog od predstavnika FK Sloboda sa ovakvom izjavom, i to sa ovakvom izjavom prema igračima ekipe koja je već 2 boda otkinula u Olovu, čini mi se ako ne i jedina uz Slobodu koja je to uspjela.

Za promjenu, poručio bih nekima umjesto da se bave komentarisanjem po društvenim mrežama, da pazi sad - UPLATE NOVAC KA OFK GRADINA ZA “KUPLJENE” ULAZNICE SVOJIM NAVIJAČIMA U SREBRENIKU KOJE NIKAD NISU PLATILI DO DANAŠNJEG DANA.

Samo se treba prsiti zato s komentarima.
Nadam se da će fudbaleri Gradine sutra otkinuti još tri boda žutima odnosno ukupno 5 bodova ove sezone te da Sloboda sutra na miru proslavi titulu koja je neupitna svakako od prvog dana.
Čelik je uzeo bod u olovu

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.