Premijer liga BiH - aktuelno

Holyybotlom
Postovi: 118
Pridružen/a: 03 mar 2024, 13:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Holyybotlom » 04 maj 2024, 17:57

Slike nećete vidjeti osim onih s prve domaće utakmice u podvelezju, mislim da će biti jasnije 😁

Avatar
CroCop
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2013, 10:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CroCop » 04 maj 2024, 17:58

Oni oko će za oko
i zub će za zub
zato pazi dobro
da im ne staneš na PUT

A ako oko ćeš za oko
i ako zub ćeš za zub
znaj da nećeš dugo
kratak je to PUT

:zviz:
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.

Devedesetka
Postovi: 755
Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Devedesetka » 04 maj 2024, 18:01

Dovoljan je napisao/la:
04 maj 2024, 17:57
Devedesetka je napisao/la:
04 maj 2024, 17:50
ledesma je napisao/la:
04 maj 2024, 17:23
Zao mi je al mislim da su Ultrasi ti koji su se ugasili, i sad akcijaju kao "neodređeni" da bi ugasili RA

Nema mi logike neko ko je ugašen da i dalje akcija, ipak udarni transovi s vecine utakmica da odu a ti da se ne ugasis, e pa jbg, il se niksic umijeso pa je pao neki dogovor? Inace ode vlast!

Fedayn ili ovi nasi dbli bh legion mogu ugasiti i dalje delije?
Ako se ocistis i protivniku oduzmeš slican broj zastava što su oni tebi automatski si se vratio i mozes kačiti Ultras trans ili praviti novi.

Ovo ako je istina predpostavljam da bi do sada neke bile slike..
A gdje pišu ta pravila bgt da i mi neupućeni vidimo
Ovdje svaka grupa tumači na svoj način i pravila i kodeks i vodi se svojim nekim pravilima tako da su to sve šuplje

Nama ostaje na netu da ih sprdamo Aa ugašeni ovo ono a realno i jedni i drugi ce nastaviti ići i trebaju koga boli krac za kodeks i pravila kad svako tumači na svoj način
Upravo tako pravila svako tumaci na svoj nacin, a ovo je moj i po meni jednostavan i logican.

Ako se osvetiš samim tim si se oprao i mozes nastaviti kao da se ništa desilo nije.
Samim tim i jesu drzali trans " ljudi od puta ".

Mislio sam da se RA izdigao od onog šabanluka od prije i još se potajno nadam da ovo nije istina, al' ako je istina..

Lavcina
Postovi: 481
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lavcina » 04 maj 2024, 18:04

Iduci derbi "Ljudi od puta" vs "Raja od puta".

Holyybotlom
Postovi: 118
Pridružen/a: 03 mar 2024, 13:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Holyybotlom » 04 maj 2024, 18:04

Argentina je napisao/la:
04 maj 2024, 17:37
Mostarska TV Novela:

RA prati Ultrase, a oni kao amateri sve nose sa sobom na jedno mjesto.

RA im otima (Ultrasi se bune, RA slavi)

Ultrasi pokusaju maltretirati svakoga osim RA i okrecu na nacionalnu pricu i prave tenzije u gradu.

U nemoci, placaju kriminalce u sprezi sa politikom danodrade za njih stvari za koje su nesposobni.

RA kao i Ultrasi nesposoban i sve nosi na jednom mjestu ili je politicki dogovorio (sad su zamjenjene uloge, RA se buni, Ultrasi slave iako su prije mjesec bili unobranim situacijama)

Ultrasi cekaju na transove da dobiju kada plate iste, RA suti jer je dio dogovora.

Iscekujuci kraj mostarske novole gdje su se i jedni i drugi obrukali ibpostali predmet sprdnje.

Najvjerovatniji ishod. Niko nista, a i jedni i drugi siju&prave nove transparente jer se nista ne pitaju. Opravdanje su prebacivanje na nacionalne teme.

Toliko "razliciti", a isti. Grohot smijeha na mostarske "navijacke skupine"🤣🤣🤣🤣
Ultrasi ako govorimo o pravim ultrasima kao i pravim RA, niti su se bunili, niti si kukali, niti su puštali lažne informacije, da je napadnut vatrenim oružjem, niti su puštali lažne informacije ‘novinarima’, dostojno su došli na iduću utakmicu stavili transparent/ poruku, jaku koju je trebalo opravdati i to su učinili. Gore sam vam napisao istinu znaju samo oni koji trebaju znati, a forumski mahalasi i ovi i oni koji znaju sve neka nastave vjerovati u bajke. Ljudi sa svake tribine niti pišu po forumima niti će ikad pisati. Ono sto je sigurno da su ljudi od puta poslali poruku

Rodjeni81
Postovi: 1728
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 04 maj 2024, 18:05

Devedesetka je napisao/la:
04 maj 2024, 17:55
ledesma je napisao/la:
04 maj 2024, 17:53
Devedesetka je napisao/la:
04 maj 2024, 17:50


Ako se ocistis i protivniku oduzmeš slican broj zastava što su oni tebi automatski si se vratio i mozes kačiti Ultras trans ili praviti novi.

Ovo ako je istina predpostavljam da bi do sada neke bile slike..
Ma brate moj, ne ide mi logika nikako, nema tog kodeksa koliko ja znam, a racunam da znam

Znaci Fedayn se moze vratiti, ako uzne delijama trans?
Ma apsolutno

Sve u svemu šabani i jedni i drugi i teški deb.ili nadam se da naši ne drze na ovaj nacin transove.
Jok nego ih cuvaju na marsu. Ako ce se na ovakav nacin krasti zastave ona nema nikakvog smisla postojanje navijackih grupa. Problem dici dron i upratiti gdje ode torba, nadjes 2 placenika sa pistoljima i zavrsena stvar.

killafrommanilla
Postovi: 3624
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 04 maj 2024, 18:05

Holyybotlom je napisao/la:
04 maj 2024, 17:57
Slike nećete vidjeti osim onih s prve domaće utakmice u podvelezju, mislim da će biti jasnije 😁
I super je tebi provaliti u stan u 4 ujutro sa pajserom i oruzjem, isto kao planirati i sacekati poslije domace, bas navijacki

Potez ocajnika i to vi dobro znate. Ali stas, ko te pita, samo eto ocito se nije znalo da je ovo postao mafijaski obracun (iako se trebalo znati jer ste i slali vec mafijase da vam pomognu), tu ide minus za RA i za tog momka jer je ocito trebao s utokom spavat i upropastit sebi zivot zbog transparenata :)
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Dovoljan
Postovi: 1018
Pridružen/a: 31 jul 2022, 15:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Dovoljan » 04 maj 2024, 18:07

Holyybotlom je napisao/la:
04 maj 2024, 18:04
Argentina je napisao/la:
04 maj 2024, 17:37
Mostarska TV Novela:

RA prati Ultrase, a oni kao amateri sve nose sa sobom na jedno mjesto.

RA im otima (Ultrasi se bune, RA slavi)

Ultrasi pokusaju maltretirati svakoga osim RA i okrecu na nacionalnu pricu i prave tenzije u gradu.

U nemoci, placaju kriminalce u sprezi sa politikom danodrade za njih stvari za koje su nesposobni.

RA kao i Ultrasi nesposoban i sve nosi na jednom mjestu ili je politicki dogovorio (sad su zamjenjene uloge, RA se buni, Ultrasi slave iako su prije mjesec bili unobranim situacijama)

Ultrasi cekaju na transove da dobiju kada plate iste, RA suti jer je dio dogovora.

Iscekujuci kraj mostarske novole gdje su se i jedni i drugi obrukali ibpostali predmet sprdnje.

Najvjerovatniji ishod. Niko nista, a i jedni i drugi siju&prave nove transparente jer se nista ne pitaju. Opravdanje su prebacivanje na nacionalne teme.

Toliko "razliciti", a isti. Grohot smijeha na mostarske "navijacke skupine"🤣🤣🤣🤣
Ultrasi ako govorimo o pravim ultrasima kao i pravim RA, niti su se bunili, niti si kukali, niti su puštali lažne informacije, da je napadnut vatrenim oružjem, niti su puštali lažne informacije ‘novinarima’, dostojno su došli na iduću utakmicu stavili transparent/ poruku, jaku koju je trebalo opravdati i to su učinili. Gore sam vam napisao istinu znaju samo oni koji trebaju znati, a forumski mahalasi i ovi i oni koji znaju sve neka nastave vjerovati u bajke. Ljudi sa svake tribine niti pišu po forumima niti će ikad pisati. Ono sto je sigurno da su ljudi od puta poslali poruku
Dostojni su uletili na teren i usput razbili štand gdje su djeca sa autizmom prodavala limunadu i kokice

Joj kolko ti romantizujes i jedne i druge ovo je smijesno
Odin, I await thee
Your true son am I

let3
Postovi: 29332
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 04 maj 2024, 18:07

ElimGarak je napisao/la:
04 maj 2024, 17:14
Svaka čast Ultrasima/Ljudima od puta, momački ih odradiše. Ja kontao nakon ovih sranja RA drži svoje transove negdje u čatrnji u Podveležju pod lancima kad oni drže transove u jednom stanu udaljenom 10 m od zone odgovornosti Zrinjskog (Šemovac - Bulevar). Ultrasi šutili mulili mjesec dana, a u pozadini s podzemljem dogovorili akciju. Volim tako kada postoje ljudi žedni osvete pod svaku cijenu i kad istraju da to izvrše. Jedino što je bilo žalosno maltretiranje Bošnjaka zapadno od Bulevara u ovih mjesec dana a za ovo svaka čast. RA opet evo pokazao manjak inteligencije i snalažljivosti.
Budala se hvali, cega se pametan stidi :oops:
Katolibanska posla.

A za transove RA samo slike ili klipove na sunce, to se samo pika. Nemoj mi pijacarskih folova rekla-kazala da je neko skandirao Praljku. Daj dokaze.
Ovi su odmah stavili slike kad su im skinuli citavu ogradu.

Devedesetka
Postovi: 755
Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Devedesetka » 04 maj 2024, 18:10

Znace se sve ubrzo

Addo1922
Postovi: 571
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Addo1922 » 04 maj 2024, 18:12

OCE LI SE KORDIC OCITOVATI???

19vendetta87
Postovi: 5051
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 04 maj 2024, 18:15

killafrommanilla je napisao/la:
04 maj 2024, 18:05
Holyybotlom je napisao/la:
04 maj 2024, 17:57
Slike nećete vidjeti osim onih s prve domaće utakmice u podvelezju, mislim da će biti jasnije 😁
I super je tebi provaliti u stan u 4 ujutro sa pajserom i oruzjem, isto kao planirati i sacekati poslije domace, bas navijacki

Potez ocajnika i to vi dobro znate. Ali stas, ko te pita, samo eto ocito se nije znalo da je ovo postao mafijaski obracun (iako se trebalo znati jer ste i slali vec mafijase da vam pomognu), tu ide minus za RA i za tog momka jer je ocito trebao s utokom spavat i upropastit sebi zivot zbog transparenata :)
Tu ide minus za vas, jer sve trasparente drzite u jednom stanu, a ovdje ste se smijali kako jedan clan ultrasa moze sam nositi sve transove nakon utakmice
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

opalaopala
Postovi: 2306
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 04 maj 2024, 18:16

Gdje onaj Politika kolko je zugao na srbe i svasta govorio, a nece da kaze kolko su im isti valjali. Eh da vam njih nebi...... al da znas kolko ne znas.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8136
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 04 maj 2024, 18:16

Igraj GOŠČe ljubavi moja!
goveđigulašmajka

Argentina
Postovi: 1316
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 04 maj 2024, 18:17

Holyybotlom je napisao/la:
04 maj 2024, 18:04
Argentina je napisao/la:
04 maj 2024, 17:37
Mostarska TV Novela:

RA prati Ultrase, a oni kao amateri sve nose sa sobom na jedno mjesto.

RA im otima (Ultrasi se bune, RA slavi)

Ultrasi pokusaju maltretirati svakoga osim RA i okrecu na nacionalnu pricu i prave tenzije u gradu.

U nemoci, placaju kriminalce u sprezi sa politikom danodrade za njih stvari za koje su nesposobni.

RA kao i Ultrasi nesposoban i sve nosi na jednom mjestu ili je politicki dogovorio (sad su zamjenjene uloge, RA se buni, Ultrasi slave iako su prije mjesec bili unobranim situacijama)

Ultrasi cekaju na transove da dobiju kada plate iste, RA suti jer je dio dogovora.

Iscekujuci kraj mostarske novole gdje su se i jedni i drugi obrukali ibpostali predmet sprdnje.

Najvjerovatniji ishod. Niko nista, a i jedni i drugi siju&prave nove transparente jer se nista ne pitaju. Opravdanje su prebacivanje na nacionalne teme.

Toliko "razliciti", a isti. Grohot smijeha na mostarske "navijacke skupine"🤣🤣🤣🤣
Ultrasi ako govorimo o pravim ultrasima kao i pravim RA, niti su se bunili, niti si kukali, niti su puštali lažne informacije, da je napadnut vatrenim oružjem, niti su puštali lažne informacije ‘novinarima’, dostojno su došli na iduću utakmicu stavili transparent/ poruku, jaku koju je trebalo opravdati i to su učinili. Gore sam vam napisao istinu znaju samo oni koji trebaju znati, a forumski mahalasi i ovi i oni koji znaju sve neka nastave vjerovati u bajke. Ljudi sa svake tribine niti pišu po forumima niti će ikad pisati. Ono sto je sigurno da su ljudi od puta poslali poruku
Meni su i RA i Ultrasi smijurija. Ne znam ko je gori, mozda malo vise Ultrasi radi guranja nacionalizma, a i to na silu. Kad sagledas, isto sranje, samo drugo pakovanje.

Pokazali su i jedni i drugi da su NULA bodova, jer ovo sve ide na to da je dogovor na koji nemaju pravo glasa ni jedni ni drugi.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

killafrommanilla
Postovi: 3624
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 04 maj 2024, 18:17

19vendetta87 je napisao/la:
04 maj 2024, 18:15
killafrommanilla je napisao/la:
04 maj 2024, 18:05
Holyybotlom je napisao/la:
04 maj 2024, 17:57
Slike nećete vidjeti osim onih s prve domaće utakmice u podvelezju, mislim da će biti jasnije 😁
I super je tebi provaliti u stan u 4 ujutro sa pajserom i oruzjem, isto kao planirati i sacekati poslije domace, bas navijacki

Potez ocajnika i to vi dobro znate. Ali stas, ko te pita, samo eto ocito se nije znalo da je ovo postao mafijaski obracun (iako se trebalo znati jer ste i slali vec mafijase da vam pomognu), tu ide minus za RA i za tog momka jer je ocito trebao s utokom spavat i upropastit sebi zivot zbog transparenata :)
Tu ide minus za vas, jer sve trasparente drzite u jednom stanu, a ovdje ste se smijali kako jedan clan ultrasa moze sam nositi sve transove nakon utakmice
Slazem se, trebalo je to rasporediti. I da je ispred lokacije momak poslije utakmice pretucen, oteta ograda i sl. i to bih priznao kao milo za drago. Pratiki, skupili muda i vratili istom mjerom.

Ali platiti profi likove da odrade posao koji ti ne smijes u 4 ujutro provalom - e to se ocito niko nije nadao. Mada je trebao, cinjenica je da se trebalo i tome nadati.

Moje misljenje je da se svaka navijacka grupa moze ugasiti na ovaj nacin. Prati dronom, plati likove masno i odradit ce ti posao. Zar nije tako?
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Riziko
Postovi: 5949
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 04 maj 2024, 18:23

Rigoletto je napisao/la:
04 maj 2024, 18:16
Igraj GOŠČe ljubavi moja!
Igraj, igraj :opaopa:
Koliko ste im ćušnuli u džep :mrgreen:
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
ik0ik0
Postovi: 363
Pridružen/a: 17 sep 2023, 09:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ik0ik0 » 04 maj 2024, 18:24

Rigoletto je napisao/la:
04 maj 2024, 18:16
Igraj GOŠČe ljubavi moja!
Šta se džaba nadaš kad će imati suđenje kao vi jučer.

Marko1905
Postovi: 305
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Marko1905 » 04 maj 2024, 18:26

Holyybotlom je napisao/la:
04 maj 2024, 18:04
Argentina je napisao/la:
04 maj 2024, 17:37
Mostarska TV Novela:

RA prati Ultrase, a oni kao amateri sve nose sa sobom na jedno mjesto.

RA im otima (Ultrasi se bune, RA slavi)

Ultrasi pokusaju maltretirati svakoga osim RA i okrecu na nacionalnu pricu i prave tenzije u gradu.

U nemoci, placaju kriminalce u sprezi sa politikom danodrade za njih stvari za koje su nesposobni.

RA kao i Ultrasi nesposoban i sve nosi na jednom mjestu ili je politicki dogovorio (sad su zamjenjene uloge, RA se buni, Ultrasi slave iako su prije mjesec bili unobranim situacijama)

Ultrasi cekaju na transove da dobiju kada plate iste, RA suti jer je dio dogovora.

Iscekujuci kraj mostarske novole gdje su se i jedni i drugi obrukali ibpostali predmet sprdnje.

Najvjerovatniji ishod. Niko nista, a i jedni i drugi siju&prave nove transparente jer se nista ne pitaju. Opravdanje su prebacivanje na nacionalne teme.

Toliko "razliciti", a isti. Grohot smijeha na mostarske "navijacke skupine"🤣🤣🤣🤣
Ultrasi ako govorimo o pravim ultrasima kao i pravim RA, niti su se bunili, niti si kukali, niti su puštali lažne informacije, da je napadnut vatrenim oružjem, niti su puštali lažne informacije ‘novinarima’, dostojno su došli na iduću utakmicu stavili transparent/ poruku, jaku koju je trebalo opravdati i to su učinili. Gore sam vam napisao istinu znaju samo oni koji trebaju znati, a forumski mahalasi i ovi i oni koji znaju sve neka nastave vjerovati u bajke. Ljudi sa svake tribine niti pišu po forumima niti će ikad pisati. Ono sto je sigurno da su ljudi od puta poslali poruku
👍🏻 Vrlo jasno i svi koji žele će shvatiti.
Zadnja izmjena: Marko1905, dana/u 04 maj 2024, 18:27, ukupno mijenjano 1 put.
Volim Mostar pa makar i vaki

Avatar
ik0ik0
Postovi: 363
Pridružen/a: 17 sep 2023, 09:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ik0ik0 » 04 maj 2024, 18:26

RollingPaper je napisao/la:
04 maj 2024, 12:55
ik0ik0 je napisao/la:
04 maj 2024, 12:31
RollingPaper je napisao/la:
04 maj 2024, 12:20
Ja sam slutio da ce se ovo desit. Pogotov kako se RA ponašao, na svakoj utakmici ponesu sve transove, udarni nose i na Koševo i gdje stignu. Ne mogu da vjerujem da nisu očekivali ovakav tip osvete, to mi nije jasno.

Ne znam sta je njima bilo u glavama.
Čuj udarni nose i na Koševo i gdje stignu. :rol: Pa to i je fazon udarnog. Da se nosi gdje god grupa ide, i to je pravilo, kojeg se ruku na srce malo tko drži. I bar im na tome svaka čast. To što pojedine grupe ne nose udarni, to je njima na sramotu.
Pa eto nek ga ponesu sad.
Isključi se sam iz priče, ne pravi šabana od sebe bez velike potrebe.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, BigZlatan i 35 gostiju.