Premijer liga BiH - aktuelno

opalaopala
Postovi: 2292
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 05 maj 2024, 19:01

Najgori su ovi botovi koji kazu wow kakva akcija. Akcija provalit covjeku u kucu u 3.30 ujutro ????? Druze nije to akcija to je provala, valjda mozes razlikovat izmedju akcije planske gdje znas rutine i gdje sacekas ili napadnes grupu, i to da provalis u kucu neciju. Kakvim provalija ovdje ima Boze sacuvaj, jel bio jedan trans ili svi u kucu se ne upada jedino ako nisi lopov valjda je to svakom jasno. I ne kaze se akcija nego provala.
Isto kao da napad na zatvoren klub navijaca nego kaze akcija nije to akcija nego provala.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
Morecambe
Postovi: 325
Pridružen/a: 13 mar 2009, 18:07
Lokacija: na vrućini gradskog asfalta
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morecambe » 05 maj 2024, 19:01

Činjenica je da niko nikome još ništa zapalio nije

moguće opcije su:

-obostrano paljenje transova (nakon cega nista vise nece biti predvidivo a vjerovatno ljudi od puta ce jedino u njemackoj moci zaspati ponovo)

- dogovorena razmjena transova

- ili neka treca opcija koje moze isplivati u medjuvremenu

ostaje da se vidi sta ce biti i da li je iko spreman prvi na pogrešan korak
PS: nikada,ali baš nikada ne igraj protiv ekipe druge Engleske lige - ekipe Morećambe,jer samo Morećambe može od 1-3 do 4-3 za 3 minute oooooo Morećambe :)

Avatar
Suvorov
Postovi: 1558
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 05 maj 2024, 19:02

Bosanac1997 je napisao/la:
05 maj 2024, 18:41
Kakva ce grupa biti kad im vodja dolazi na gostovanja u papucama,isto tako i ova akcija je sve samo ne navijacki.
Lesinari su "cetnici"al su barem grupa za njih
I Manijacima je vodja vodio navijanje u papucama u Tuzli, mislim da je imao i cvjetni sorc tzv. havajski.
Imam negdje tu sliku sacuvanu.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3727
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 05 maj 2024, 19:05

lakilone je napisao/la:
05 maj 2024, 18:45
slika
Jel se mora bas u svemu pretjerat..tipa ovoga debilizma u koji niko nece povjerovat ili one smrtovnice koja je smjesna djeci do maks 7 godina starosti

exFighter1926
Postovi: 116
Pridružen/a: 08 nov 2022, 19:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la exFighter1926 » 05 maj 2024, 19:05

Ultrasi ovim otimanjem, opravdali svoje ukradane transove i poslali RA u istoriju. Gasenje lagano.
OBRAZ, PRIJATELJI I MAJKA SRBIJA!

Licniznanstvenik
Postovi: 1111
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Licniznanstvenik » 05 maj 2024, 19:06

ljudi od puta odite gledati Rijeka-Dinamo, večeras ćemo o tome nastaviti...
je li tako šefe? tako je Miki!

Avatar
DamirT
Postovi: 14739
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 05 maj 2024, 19:09

Suvorov je napisao/la:
05 maj 2024, 19:02
Bosanac1997 je napisao/la:
05 maj 2024, 18:41
Kakva ce grupa biti kad im vodja dolazi na gostovanja u papucama,isto tako i ova akcija je sve samo ne navijacki.
Lesinari su "cetnici"al su barem grupa za njih
I Manijacima je vodja vodio navijanje u papucama u Tuzli, mislim da je imao i cvjetni sorc tzv. havajski.
Imam negdje tu sliku sacuvanu.
:urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Lewy21
Postovi: 721
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lewy21 » 05 maj 2024, 19:09

nekoIzMostara je napisao/la:
05 maj 2024, 18:36
Mozda si zivio u Mostaru, mozda si ga i dobro izucio , al nisi dovoljno.

Kakvi dvostruki arsini, ovo 2 se ne moze porediti, iako jest za osudu obje situacije. Pusti price 10 momaka ga sacekalo, znaci nije tacno.

1) Sacekali su ga u haustoru nenaoruzani sa transparentima u rukama odmah nakon utakmice, nije ih vratio na finalnu destinaciju. KRIVA GRUPA koja ga nije otpratila na lokaciju.
Ovo se moze navesti kao narusavanje javnog reda i mira, mozda i neka krivicna prijava

2) 4 naoruzana kriminalca upala u kucu gdje je bio sam momak duboko u noci kako bi uzeli transparente, znaci transparenti su bili ostavljeni, dosli na lokaciju. Ovo je ozbiljno krivicno djelo, mnogo ozbiljnije neg ovo iznad, zatvorska kazna jer se klasificira kao oruzana pljacka.

Ne pravdam ja nikoga da budemo nacisto, takav sam tip poput tebe, komentarisi utakmicu i uzivaj.
Ne bih se ni javio na tvoje komentare, poprilicno se slazem sa njima u dosta toga napisanog, ali ovo se ne moze porediti, ni mjesto, ni vrijeme, ni nacin egzekucije svojih planova. Zivio drug :bih:
Nisam baš živio, boravio na kratke periode jesam. Nedovoljno dugo da ga dovoljno izučim svakako.

Ukoliko se utvrdi korištenje pištolja preostat će mi samo da se složim s tobom. Neozbiljnost Red Army je samo u tome što se moralo očekivati korištenje svih mogučih sredstava. To je problem te tifo scene, puno je situacija u kojima je skoro nemoguće očekivati da ti nekakav kodeks staviš iznad svojih ciljeva.

Ono što je meni najčudnije je kako su tako brzo našli te torbe, po timestampu su oni bili par minuta u kući koliko sam uspio vidjeti.

exFighter1926
Postovi: 116
Pridružen/a: 08 nov 2022, 19:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la exFighter1926 » 05 maj 2024, 19:14

Da se ne lazemo sve jedna grupa na balkanu da ovako osmeka lokaciju, uradila bi isto…potop
OBRAZ, PRIJATELJI I MAJKA SRBIJA!

killafrommanilla
Postovi: 3558
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 05 maj 2024, 19:16

KONTRASVIH je napisao/la:
05 maj 2024, 17:35
killafrommanilla je napisao/la:
05 maj 2024, 15:51

I tebi pitanje, da su Ultrasi dopratili lika i rekli javi kad ostavis transove, imali su sansu nanijeti brutalan poraz Red Armyu. Samo da su kap oprezniji bili posebno jer se radilo o sedmici pred derbi i pred rodjendan grupe. Da su usli s momkom u haustor, izbili bi tu dvojicu trojicu iz haustora ili bi bio navijacki okrsaj.

A kako se od ovog odbraniti? Sta je ovdje tacno navijacki? Cucati u stanu s puskama svaku noc a ostaviti svoje porodice i posvetiti se iskljucivo tome?
Kakva pitanja vise postavljas, nije vam ostao niti jedan trans. Neko vas je opasno osmekao. Sramota epskih razmjera. Ovi vam svaku mogucu krpu upravo sire negdje izvan Mostara a vi pokusavate pronaci nacin na tastaturi kako vas ipak nisu ugasili.
Majstore, nigdje niko nije napisao da nece biti gasenja ili ds ce biti gasenja. Ne moras se brinuti sta ce navijaci uraditi, samo se treba postaviti pitanje dokle su spremni mafijasi biti mafijasi

Upravo sire negdje izvan Mostara. Sve si s tim rekao. Znamo i ti i ja da je neko osmekao, nije bas tesko to pogoditi. Uglavnom, nema sekiracije za poteze navijaca niti ja pokusavam reci da se neko nije ili jeste ugasio. Valjda imas kapacitet procitati sta pisem
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Dovoljan
Postovi: 1018
Pridružen/a: 31 jul 2022, 15:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Dovoljan » 05 maj 2024, 19:18

exFighter1926 je napisao/la:
05 maj 2024, 19:14
Da se ne lazemo sve jedna grupa na balkanu da ovako osmeka lokaciju, uradila bi isto…potop
Ne bi.. samo što su bili kivni jer su ih ovi ugasili za rodjendan pa ovi bili spremni na bilo koji potez samo da se "osvete".
Odin, I await thee
Your true son am I

Hahahahaha
Postovi: 108
Pridružen/a: 16 maj 2021, 21:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hahahahaha » 05 maj 2024, 19:21

Mene stid vaseg stida. Ne zna se koji su gori ovde ispali…
Gdje onaj brat sto je dizao Red Army i Mostarsku navijacku scenu 😂😂😂

Avatar
Dovoljan
Postovi: 1018
Pridružen/a: 31 jul 2022, 15:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Dovoljan » 05 maj 2024, 19:22

Hahahahaha je napisao/la:
05 maj 2024, 19:21
Mene stid vaseg stida. Ne zna se koji su gori ovde ispali…
Gdje onaj brat sto je dizao Red Army i Mostarsku navijacku scenu 😂😂😂
Al bas
Kad su ovdje pisali
Kod nas iako smo razlicitih nacionalnosti više poštujemo kodeks
Više se držimo pravila
Zdravija prica
Ahahahahahahahahahaha
Odin, I await thee
Your true son am I

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zagor » 05 maj 2024, 19:23

Bilo kako bilo dva glavna transa su se morala bolje čuvati. **** ostale... Red Army i Crvena Armija se moralo cuvati ko oči u glavi.. negdje u sanduku sa 100 katanaca... Malo karikiriam, al bukvalno te transeve ne smiju znat 2 covjek gdje su... Pogotovo nakon onog sto ste uradili ultrasima, pa ja ih ne bi vise nosio ni na tekme odstranio bi ih jedno vrijeme sa utakmica...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Kompromis
Postovi: 2668
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kompromis » 05 maj 2024, 19:23

Od RA nakon ove akcije (istina poprilicno u ultra svijetu nečasne) ostali samo dugmići i gaće na štapu... ovi se po navijačkom kodeksu trebaju ugasiti jer su ostali bez udarnih transova, a lazni Ultrasi bar nisu izgubili tu glavnu krpetinu koju po svemu sudeci bolje cuvaju u nekom tamnom podrumu nego oni kustosi u torinskom muzeju sto cuvaju Hristov plašt...

Mislim objektivno smjehotres su i jedni i drugi... da ih skupis zajedno nema ih 500...

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3424
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 05 maj 2024, 19:26

killafrommanilla je napisao/la:
05 maj 2024, 19:16
KONTRASVIH je napisao/la:
05 maj 2024, 17:35
killafrommanilla je napisao/la:
05 maj 2024, 15:51

I tebi pitanje, da su Ultrasi dopratili lika i rekli javi kad ostavis transove, imali su sansu nanijeti brutalan poraz Red Armyu. Samo da su kap oprezniji bili posebno jer se radilo o sedmici pred derbi i pred rodjendan grupe. Da su usli s momkom u haustor, izbili bi tu dvojicu trojicu iz haustora ili bi bio navijacki okrsaj.

A kako se od ovog odbraniti? Sta je ovdje tacno navijacki? Cucati u stanu s puskama svaku noc a ostaviti svoje porodice i posvetiti se iskljucivo tome?
Kakva pitanja vise postavljas, nije vam ostao niti jedan trans. Neko vas je opasno osmekao. Sramota epskih razmjera. Ovi vam svaku mogucu krpu upravo sire negdje izvan Mostara a vi pokusavate pronaci nacin na tastaturi kako vas ipak nisu ugasili.
Majstore, nigdje niko nije napisao da nece biti gasenja ili ds ce biti gasenja. Ne moras se brinuti sta ce navijaci uraditi, samo se treba postaviti pitanje dokle su spremni mafijasi biti mafijasi

Upravo sire negdje izvan Mostara. Sve si s tim rekao. Znamo i ti i ja da je neko osmekao, nije bas tesko to pogoditi. Uglavnom, nema sekiracije za poteze navijaca niti ja pokusavam reci da se neko nije ili jeste ugasio. Valjda imas kapacitet procitati sta pisem
Sve ok, nego haj ti nama napisi jos koji post kako su Manijaci placenici jer “sute”, dok vam u avliji neko prodaje citavu historiju :pray:
Zadnja izmjena: KONTRASVIH, dana/u 05 maj 2024, 19:26, ukupno mijenjano 1 put.
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Avatar
Balorda
Postovi: 3666
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 05 maj 2024, 19:26

Samo se o Mostaru i mostarskim grupama piše!

VELIK SI MOSTARE!
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

killafrommanilla
Postovi: 3558
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 05 maj 2024, 19:28

KONTRASVIH je napisao/la:
05 maj 2024, 19:26
killafrommanilla je napisao/la:
05 maj 2024, 19:16
KONTRASVIH je napisao/la:
05 maj 2024, 17:35


Kakva pitanja vise postavljas, nije vam ostao niti jedan trans. Neko vas je opasno osmekao. Sramota epskih razmjera. Ovi vam svaku mogucu krpu upravo sire negdje izvan Mostara a vi pokusavate pronaci nacin na tastaturi kako vas ipak nisu ugasili.
Majstore, nigdje niko nije napisao da nece biti gasenja ili ds ce biti gasenja. Ne moras se brinuti sta ce navijaci uraditi, samo se treba postaviti pitanje dokle su spremni mafijasi biti mafijasi

Upravo sire negdje izvan Mostara. Sve si s tim rekao. Znamo i ti i ja da je neko osmekao, nije bas tesko to pogoditi. Uglavnom, nema sekiracije za poteze navijaca niti ja pokusavam reci da se neko nije ili jeste ugasio. Valjda imas kapacitet procitati sta pisem
Sve ok, nego haj ti nama napisi jos koji post kako su Manijaci placenici jer “sute”, dok vam u avliji neko prodaje citavu historiju :pray:
A to tebe boli, istina jel :D pa sto odmah tako ne napises a ne ujedas s druge strane.

Dap, placenici itekako, vidjet cemo koje sezone cete krenuti naprijed s klubom, ja tipujem 2029/2030 :D

Kakav si ti mali mis pa to nigdje nema, sve ono eto vamo tamo a zapravo ga boli ono sto sam napisao prije par mj :rol:
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3445
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 05 maj 2024, 19:30

Ganola1921 je napisao/la:
05 maj 2024, 18:30
Torino je napisao/la:
05 maj 2024, 18:26
Ganola1921 je napisao/la:
05 maj 2024, 18:20
slika

Samo da napomenem ove moje sto se sjebavaju. Jedino mi ljiljana zao!
E jesu vas popišali
Mozda, nekad 'vako nekad 'nako al s Manijacima ne moze niko na crtu. Mnogo smo jaki!
Hahahahahahahahahahahahaha

Argentina
Postovi: 1299
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 05 maj 2024, 19:31

Balorda je napisao/la:
05 maj 2024, 19:26
Samo se o Mostaru i mostarskim grupama piše!

VELIK SI MOSTARE!
Na zalost, ali ipak mozda i na srecu radi normalnih ljudi, mostarske navijacke skupine vise ne postoje. Ugasene x2 :kafa:

Da je veliki grad, naravno da jeste, samo su nazalost ljudi koji su glasni, dobro mali, nazalost.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, Rigoletto i 15 gostiju.