NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Slobode?

Anketa je završila: 18 maj 2024, 06:11.

Pobjeda
8
33%
Neriješeno
6
25%
Poraz
10
42%
 
Ukupno glasova: 24

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4957
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 06 maj 2024, 02:00

Gdje ces to razmisljat znas koliko bi izgubio 12-ih igraca,sponzora,publike,i opet blokiran racun bi imo i opcenito interesovanjem za klub bi znas kako pao kad bi nedo bog ispo ,ne smijes milimetra nazad .Cime bi izmirivo obaveze i vraco dugove .Da je patnja jest ja sam tv odmah ugasio nakon penala.
Mi smo ofulali sa igracima i imamo to sto imamo ,da smo samo imali boljeg ko poznaje ovu ligu i doveli 5 igraca pravih i plus peh nam je Horic bio sa povredom.
Ovo je sto imamo moramo podrzat i igrace kakvi god da su i podrzat upravu rijesit opstanak sto prije i cekat iducu sezonu i vidjet sta ce bit kakva ba DLC ko da bi imo podrsku opet onakvu kad smo ulazili.Kuci moramo dobit i nece bit upitna nikakva drama za opstanak a u gostima sta se uradi mozda otkinemo koji bod negdje.

Avatar
Venom
Postovi: 373
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 06 maj 2024, 13:23

Ovi komentari na fb stranici su stvarno fascinantni. Pola ovih likova sto komentarise ne zna ni osnove o ovoj ekipi. Kaze jedan da je trebalo ostaviti domace igrace i ne placat nista sa strane, isto ko da 90% ove ekipe ne cine igraci iz DLC-a. Bukvalno trenutno imamo 3 igraca koja nisu iz Zenice. Hamzica i Talhu ne racunam jer nisu nama na teret. Onda isti likovi koji su tjerali Duvnjaka sad ga prizivaju nazad i prave neshvacenog genija od njega. A svi ovi rezlutati su direktna posljedica njegove ocajne selekcije na ljeto. Jbt doveli smo onoliko igraca, a sad imamo ovako tanak i nekvalitetan roster...

Sto se ove ekipe tice stavrno im ne zamjerim nista. Limitirani su i preko toga ne mogu i tjt. Ne racunajuci Horica i Isakovica jer su vec prekaljeni, ovdje od mladjih jedino Masic uz sve svoje mane ima neki kvalitet. Vidi se sto je bio u u21 reprezentativac. Okolnosti su ga sprijecile da bude bolji igrac, da li je mogao utcati na njih to ne znam. Ovo ostalo je sve na nivou toga da samo moze bit rotacija u ovoj ligi. Trebaju biti zahvalni ovom klubu sto su imali priliku sta znaci igrati na nekom solidnom nivou u okvirima BH fudbala, prvenstveno milsim na kup utakmice. Bez Celika oni velike scene ne bi vidjeli. A bilo ih je sto su htjeli da idu u PLBiH :rol:

Međuseljca se isplati istrpit jer ima profi ugovor, a nesto je i pokazo u drugom dijelu. Ovo ostalo... Meh!
Srce, čast i ponos!

Avatar
laudrop
Postovi: 1383
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 06 maj 2024, 15:18

Ni sreću mu poželjeti neću, adio!

Ne znam da je u FK Sarajevo prošle sezone imao "privatnih obaveza" dok je i kapitensku traku nosio. Smiješno. Klub iznad svih, pa tako i Vršajevića!

Čuo sam da ima neku povredu koljena i da ne može konstantno trenirati, zbog toga nije igrao i trenirao. Trebao se on lično oglasiti odmah kad je to bilo jasno, a ne ovako da baci mrlju na sebe.
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
Venom
Postovi: 373
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 06 maj 2024, 15:21

Jos Fenu rasputit i laga :kafa:
Srce, čast i ponos!

Avatar
JonSnow
Postovi: 6257
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 06 maj 2024, 15:26

Neozbiljno i jadno.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

dinodino2019
Postovi: 2468
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 06 maj 2024, 15:27

Venom je napisao/la:
06 maj 2024, 15:21
Jos Fenu rasputit i laga :kafa:
Nemas ga sta rasputiti kad nije ni registrovan
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
laudrop
Postovi: 1383
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 06 maj 2024, 15:34

dinodino2019 je napisao/la:
06 maj 2024, 15:27
Venom je napisao/la:
06 maj 2024, 15:21
Jos Fenu rasputit i laga :kafa:
Nemas ga sta rasputiti kad nije ni registrovan
I to je očigledno tema koju niko ne smije otvoriti, ni uprava ni treneri ni bilo ko oko kluba. :kafa:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
Venom
Postovi: 373
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 06 maj 2024, 15:34

dinodino2019 je napisao/la:
06 maj 2024, 15:27
Venom je napisao/la:
06 maj 2024, 15:21
Jos Fenu rasputit i laga :kafa:
Nemas ga sta rasputiti kad nije ni registrovan
U duhu toga, nadam se da vise ni na treninge ne dolazi, niti ce.
Srce, čast i ponos!

Avatar
romeo
Postovi: 1099
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 06 maj 2024, 15:37

Ko je doveo Avdiju !?
Nema neke odgovornosti oko tih budalestina !?
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Nera1982
Postovi: 192
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 06 maj 2024, 15:39

Venom je napisao/la:
06 maj 2024, 15:34
dinodino2019 je napisao/la:
06 maj 2024, 15:27
Venom je napisao/la:
06 maj 2024, 15:21
Jos Fenu rasputit i laga :kafa:
Nemas ga sta rasputiti kad nije ni registrovan
U duhu toga, nadam se da vise ni na treninge ne dolazi, niti ce.
Tarabu da dobije sa stadiona aBd :bow:

Avatar
laudrop
Postovi: 1383
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 06 maj 2024, 15:49

Kenan Horić :tokralju:
Aladin Isaković :tokralju:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
Celicni
Postovi: 1642
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 06 maj 2024, 15:53

Više robovi imaju minuta na terenu nego Avdija.Nema mu se sta zahvaljivati.Nek se i ovo riješilo, bilo je stvarno neozbiljno ovo sto se sa njim uradilo.

RubikovaKocka
Postovi: 1329
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 06 maj 2024, 16:08

romeo je napisao/la:
06 maj 2024, 15:37
Ko je doveo Avdiju !?
Nema neke odgovornosti oko tih budalestina !?
Pa ko je znao da ce se Avdija ovako ponasati i ispasti nekorektan ?

tareizo
Postovi: 1689
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 06 maj 2024, 16:23

nema veze ko je avdiju doveo ,al ako je avdija kasiro za nista onda treba reagovat

SAMO CELIK
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

zamorano
Postovi: 1381
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 06 maj 2024, 17:16

Cito sam ja ovdje da je Avdija turbo igrac i da ce pomoci na terenu a poslije funkciju u klubu da dobije! Zahod bio i osto i tačka! Tako i Salcinovic halalio 80 hiljada mahno 400 za 100 utakmica Mrš od kluba obojica majmuni.Ovako i Isaka razduzit na kraju sezone i mrs u postu radit,ne dat blizu kluba! Cito sam ja ovdje da se i Mahir Karic vraca i da trenira ko lud da hejterima pokaze da moze! Moze al muda nam oblizat svima! Ne dizite nikad nikog ljudi jer ovdje za sad nemas ni Ì od igraca da se dize neko u visine! Treba klub u buducnosti da dobro razmisli da je iskusan igrac samo onaj od 30 do 35 godina,sve ostalo je mator magarac koji ce prije se povrijediti nego klubu sta doprinjeti!
::::SAMO ČELIK::::

PonosniSmogovci
Postovi: 775
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 06 maj 2024, 18:05

Ako je istina ovo sto se prica za Avdiju treba mu gjebat mater i njemu i babi mu perci

dinodino2019
Postovi: 2468
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 06 maj 2024, 18:15

PonosniSmogovci je napisao/la:
06 maj 2024, 18:05
Ako je istina ovo sto se prica za Avdiju treba mu gjebat mater i njemu i babi mu perci
A za sta ces mu ebat mater sto je dosao u klub da igra besplatno i nakon par treninga kad je vidio da mu koljeno ne moze izdrzati napore odustao. Jedino je greska sto se ranije klub i igrac nisu dogovorili i obznanili navijacima buduci da se vec dugo znalo da od njegovog nastupa nema nista. Zali Boze onr najave kluba o njegovom dolasku
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

PonosniSmogovci
Postovi: 775
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 06 maj 2024, 21:14

Malo se bolje dino raspitaj o svom pulenu

Avatar
bambus
Postovi: 4296
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 06 maj 2024, 21:31

Raspitaj se bolje.Jel Avdija trebo zaigrat u narednim tekmama, kad bi mu bila oprostajna, sta je sve obeco ljudima u klubu i kakvo je smece ispo.Nazalost to su te neke polu “legende” Celika.Steta pa klub nije javno napisao.
!

Avatar
habuba
Postovi: 735
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 06 maj 2024, 21:32

Ne znam sta je u pitanju kada je rijec o Avdiji ali sam siguran da nije nista maliciozno na nivou nekih komentara. Advija je bio bonus igrac koji bi nam dobro dosao da je mogao igrati. Niti je koliko znam dobio neke pare niti je sta trazio. Ono sto sam cuo (neprovjereno) jeste da ne moze fizicki zbog povrede da igra tj. ne moze da zalijeci tu neku povredu koju ima i to je to.

A sad sto se tice zadnje utakmice, talasika smo bili. Malo je reci losi ali sta je tu je. Iako postoji neka nelagoda mislim da nam opstanak nece doci u pitanje. Jos stojim iza toga da smo od 6tog kola znali da imamo taraba ekipu ali isto tako sam svjestan da se remont nije mogao uraditi na polusezonu ne cak toliko sto nije bilo dostupnih igraca potrebnog kvaliteta vec zbog toga sto se tada vec znalo da nam finansijska slika nece biti naklonjena u drugom dijelu. Uprava je uradila ono sto je morala uraditi i tu citava prica zavrsava.

Nadam se da ce cim osiguramo opstanak da se okrenu prema sudu i bankama i da se i njima naebemo majke za ovo sto rade. Nemamo mi sta raditi ni pripremati ozbiljno ekipu za slijedecu sezonu bez da ove katile prvo ne pritegnemo i rijesimo problem racuna. Jednostavno ne moze se bolje poslovati od ovog niti imati bolji igraci ukoliko se ne rijesi to pitanje.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.