Premijer liga BiH - aktuelno

Vjeverica777
Postovi: 732
Pridružen/a: 24 maj 2020, 23:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vjeverica777 » 06 maj 2024, 11:45

invincible1921 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:42
JedanIzMostara1922 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:28
invincible1921 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:16


Nakon svega sto smo vidjeli moze se zakljuciti da je ovo krajnje neravnopravna borba...

Na kraju dana Red Army je ipak "samo" navijacka grupa koja ima posla sa privatnom paravojskom HDZa koja se pored navijanja koristi i za teroristicke akcije, dok se RA oslanja na svoje clanove i akcije, ultrasi mogu racunati na podrsku politike, policije, pa i neogranicenih resursa od strane uzp bande..u svim segmentima. Od para, podataka, organizacije, nekaznjavanja itd

Ultrasi nemaju veze sa navijanjem niti su ikad imali...
Svaka ti čast brate, sve si rekao!
Pa mislim o cemu pricamo...ti isti ljudi iz iste organizacije su pustili ubicu Vedrana Puljica da odseta i jos uvijek nam se svima smiju u lice sa tim slucajem...

Partizansko groblje....da polupas tolko kamenje ti treba sati i sati posla...i nista, pojo vuk magarca..

Neke akcije koje su gore nabrojane da ti neko nije napiso izvrsioce su skolski primjer sijanja straha i mrznje u svrhu nacionalne netrpeljivosti i cilja...

Ultrasi imaju maksimalnu protekciju UZPa jer su i sami dio te organizacije....mada nemam sta dalje elaborirat vi iz Mostara to sigurno jos bolje znate...
Dirljivo od vas

opalaopala
Postovi: 2292
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 06 maj 2024, 11:47

Gr0hot je napisao/la:
06 maj 2024, 11:44
opalaopala je napisao/la:
06 maj 2024, 11:21
Kolko sam shvatio kuca CroCop.a je legalni i legitimni cilj posto je on simpatizer zrinskog i postoji mogucnost da u njoj ima trans ? Slazes li se malumnice ? Nekad ne mozes vjerovat da sa ovakvim debilima zivis u blizini, covjek pravda provale u privatne kuce, ostecenje klupske imovine
Isto su za stari most rekli u ratu, ista prica i politika.
Mostarci pravi
Ma dno dna druze, nikad nikom nebi zelio da se upada u kuce jer zivimo u 2024 godini a ne u 1993. Da je moj ne znam ko upo prijavio bi ga policiji. Nisam u tim vodama i nebi nikad ni bio. Sve ima neke svoje granice, treba imat razuma bez obzira u kakvoj se situaciji nalazis a ne neselktivno pa sta osta. Samo smireno i nista nije toliko vrijedno
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Gr0hot
Postovi: 485
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Gr0hot » 06 maj 2024, 11:48

tutankamon1905 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:43
Kako dirljivo, RA je samo navijacka skupina, a ovi su privatna paravojska HDZa :lol: :lol:
Najbolje nista ne komentirat. Kada se u dogledno vrijeme sazna sve u detalje, i za prvu i za drugu akciju onda mozemo o tome.
A nasmijat cu se samo i na ovo RA sama pratila momka do stana, smislili akciju...Zna probrana ekipa iz RA dobro kakvim se "nedozvoljenim" metodama i za navijacki svijet sramotnim "druzbama" doslo do informacija.
Tako da najbolje sacekat konacnu sliku, a krit se ne moze vjecno, ni jedno ni drugo.

Dotad, il se poubijajte medjusobne, ili razmjenite transparente, ili se jednostavno ugasite i jedni i drugi.
Jer isti ste/smo. Uzrocno posljedicna veza. Dirnut u osinjak s transparentima nakon svih ovih godina gdje nitko nije isao bas tako daleko koliko se god ne volimo i onda glumit nevinasca..bas i ne ide
Kad ti kabiri i kordic gradonacelnik urgiraju onda ti vise nisi navijacka skupina kada takvi ljudi lovu daju za otkup stvari. Ne pravi se mahnit ni si ti toliko naivan bas.

Rodjeni81
Postovi: 1722
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 06 maj 2024, 11:48

RubikovaKocka je napisao/la:
06 maj 2024, 11:41
invincible1921 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:30
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
06 maj 2024, 11:24


ako cemo vec mak na konac, vasih 8 je palo nakon utakmice. Transparenti s utakmice. Momak isao kuci s tekme. Ovo je vec citav ormar Ra transova, i koji su bili i koji nisu posljednju tekmu - ukradeni, slozit ces se sa mnom.
Izgladite ovo fino, ego vam je narusen dobrano. Otud i ovakve akcije klasicnog razbojnistva, odnosno teske kradje i ostecenja tudje stvari. Ovo moze i Mup preuzeti, ono prvo jock.

Opet ponavljam, uz neretvu i lagano razmjena zarobljenika :mrgreen:
Akcija RA za uslova vjerovatno, akcija Ultrasa je za par godine murije...

Uostalom koliko god neko podrzavo ili ne, RA je ipak sama pratila momka sacekali ga nakon tekme...s druge strane ako neko misli da ultrasi nisu koristili citav drzavni aparat za ovo grdno se vara...

Ubjedjen sam da se do informacija moglo doc samo na dva nacin...radom obavjestajne sluzbe ili sredstvima prisile kakvu jedna navijacka grupa (bar ona prava) sigurno ne posjeduje..ucjene, pritisak, pare..

Sto se tice izvrsilaca...cisto sumnjam da su i oni iz redova ultrasa, sve na jednu stranu ali upast nekom s pistoljem u 4 ujutro i vezat ga lisicama i tako rizikovat par godina zavtora je po meni ipak previse pa i za najzayebanijeg navijaca...
Ra je prebila momka ispred stana u haustoru. Da su napali tu ekipu na ulici sto je pratila krpe do zgrade bilo bi navijacki a ovako je samo hinjski i pickasto. Onda kad se vrati na pickast i nenavijacki nacin, plac i cmizdrenje. Ne ide to tako. Jos nesto, otkud sve moguce zastave i krpe u jednoj kuci, kod jednog momka i to u ovoj situaciji kad su znali da im je "meta na celu" ? Ima tu mnogo toga nejasnog i kontradiktornog. Moze se samo nagadjati.
Indijanac 99% trofeja padne na nacin na koji je RA odradio Ultrase. Na nasoj sceni je to uobicajno i postalo normalno, svaka grupa se hvali oduzetim obiljezjima majicama, duksevima a svak zna da su pali napad copora na jednog dva lika.

RubikovaKocka
Postovi: 1390
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RubikovaKocka » 06 maj 2024, 11:49

Dobro, ja sam indijanac al vi ste najnavijackiji.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10185
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la invincible1921 » 06 maj 2024, 11:49

tutankamon1905 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:43
Kako dirljivo, RA je samo navijacka skupina, a ovi su privatna paravojska HDZa :lol: :lol:
Najbolje nista ne komentirat. Kada se u dogledno vrijeme sazna sve u detalje, i za prvu i za drugu akciju onda mozemo o tome.
A nasmijat cu se samo i na ovo RA sama pratila momka do stana, smislili akciju...Zna probrana ekipa iz RA dobro kakvim se "nedozvoljenim" metodama i za navijacki svijet sramotnim "druzbama" doslo do informacija.
Tako da najbolje sacekat konacnu sliku, a krit se ne moze vjecno, ni jedno ni drugo.

Dotad, il se poubijajte medjusobne, ili razmjenite transparente, ili se jednostavno ugasite i jedni i drugi.
Jer isti ste/smo. Uzrocno posljedicna veza. Dirnut u osinjak s transparentima nakon svih ovih godina gdje nitko nije isao bas tako daleko koliko se god ne volimo i onda glumit nevinasca..bas i ne ide
Zasto je RA samo navijacka grupa a Ultrasi nisu:

RA su pali transparenti i to je to, tu pocinje i zavrsava,...grupa ce se ugasit ili nece nije ni bitno. Navijacka prica mjeseca, slike po mrezama i tjt...obicne ljude ni ne zanima

Ultrasima kad su pali transparenti to je bio direktan udar na citavu UZP politku. Otkud pravo nekom da se drzne da udari tamo dje su 93 zapisali kao samo njihovo...poljuan citav mit o stolnom gradu, centru hrvatsva, jer kako ces bit uber ultra hrvatski kad ti neke bosnje dodju i havariju naprave...zato je odmazda bila (pre)jaka i sredstva se nisu birala...

Vrlo dobro znam kakav mindset imaju Hrvati u zapadnom mostaru

Ti mozes pricat sta hoces i ne kazem da ti podrzavas to, ali vrlo dobro znas da istinu govorim
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Dovoljan
Postovi: 1018
Pridružen/a: 31 jul 2022, 15:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Dovoljan » 06 maj 2024, 11:50

Mostarci
I jedni i drugi
I s istočne i zapadne strane grada na neretvi
Smirite se
Nemojte da vam mi zavodimo red
Odin, I await thee
Your true son am I

RatoborniMrmot
Postovi: 813
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 06 maj 2024, 11:51

invincible1921 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:43
RatoborniMrmot je napisao/la:
06 maj 2024, 11:37
invincible1921 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:30


Akcija RA za uslova vjerovatno, akcija Ultrasa je za par godine murije...

Uostalom koliko god neko podrzavo ili ne, RA je ipak sama pratila momka sacekali ga nakon tekme...s druge strane ako neko misli da ultrasi nisu koristili citav drzavni aparat za ovo grdno se vara...

Ubjedjen sam da se do informacija moglo doc samo na dva nacin...radom obavjestajne sluzbe ili sredstvima prisile kakvu jedna navijacka grupa (bar ona prava) sigurno ne posjeduje..ucjene, pritisak, pare..

Sto se tice izvrsilaca...cisto sumnjam da su i oni iz redova ultrasa, sve na jednu stranu ali upast nekom s pistoljem u 4 ujutro i vezat ga lisicama i tako rizikovat par godina zavtora je po meni ipak previse pa i za najzayebanijeg navijaca...
Aha, grupa ljudi poslala u bolnicu jednog lika, negdje bi dobili pokusaj ubistva, a kod nas je uslov. Nemoj nakaradnog sudstva, ziv bio.

Sto su trazili to su i dobili da se ne lazemo. Pricam o krpama. Sto se stadiona tice je deseta prica, znas kad bi Zrinjski igrao Europu u Mostaru nakon ovoga, nikad. Bas glup potez.
Nisam reko da podrzavam, ali opet je to nesto sto se desava svako malo....ipak upast s oruzjem u kucu nakon sto si do lokacije i logistike doso na krajnje summjiv nacin je skroz deuga stvar
Koje oruzje ? Ja ga nisam vidio. To sto ovi pricaju je deseta stvar. Prvo su kokodakali mjesec dana kako su sila i onda hladan tus, a sami su poceli pricu. I precijenili se i ispali smijesni na kraju. Stoga i ne cude lovacke price koje pricaju sada.

Pracenje ljudi, fol prema kodeksu je cirkus, da se razumijemo. Da pocnemo od toga. Mi smo prijatelju na Balkanu shodno tome obje akcije su legitimne. Krpe se cuvaju sa oruzjem i u sefovima. Bukvalno je tako. Svi to rade ili skoro svi. Ovi mrmoti ispali smijesni na kraju, a poletili su.

Kraj price

Rodjeni81
Postovi: 1722
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 06 maj 2024, 11:51

RubikovaKocka je napisao/la:
06 maj 2024, 11:49
Dobro, ja sam indijanac al vi ste najnavijackiji.
Naravni da si indijanac, iz svakog ti posta izvire ogromna kolicina indijanstine.

Avatar
GoskGabela
Postovi: 589
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GoskGabela » 06 maj 2024, 11:52

Ako nekome treba smejštaj u Mostaru, ima dobar apartman. Fin smještaj i donedavno se mogle vidjeti zastave sda isprdaka :urnebes:


https://www.booking.com/hotel/ba/aparme ... ro.hr.html
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

RubikovaKocka
Postovi: 1390
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RubikovaKocka » 06 maj 2024, 11:53

Rodjeni81 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:51
RubikovaKocka je napisao/la:
06 maj 2024, 11:49
Dobro, ja sam indijanac al vi ste najnavijackiji.
Naravni da si indijanac, iz svakog ti posta izvire ogromna kolicina indijanstine.
Pa dobro, al sta cemo za vas ? Sta ste vi ?


Gr0hot
Postovi: 485
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Gr0hot » 06 maj 2024, 11:56

invincible1921 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:42
JedanIzMostara1922 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:28
invincible1921 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:16


Nakon svega sto smo vidjeli moze se zakljuciti da je ovo krajnje neravnopravna borba...

Na kraju dana Red Army je ipak "samo" navijacka grupa koja ima posla sa privatnom paravojskom HDZa koja se pored navijanja koristi i za teroristicke akcije, dok se RA oslanja na svoje clanove i akcije, ultrasi mogu racunati na podrsku politike, policije, pa i neogranicenih resursa od strane uzp bande..u svim segmentima. Od para, podataka, organizacije, nekaznjavanja itd

Ultrasi nemaju veze sa navijanjem niti su ikad imali...
Svaka ti čast brate, sve si rekao!
Pa mislim o cemu pricamo...ti isti ljudi iz iste organizacije su pustili ubicu Vedrana Puljica da odseta i jos uvijek nam se svima smiju u lice sa tim slucajem...

Partizansko groblje....da polupas tolko kamenje ti treba sati i sati posla...i nista, pojo vuk magarca..

Neke akcije koje su gore nabrojane da ti neko nije napiso izvrsioce su skolski primjer sijanja straha i mrznje u svrhu nacionalne netrpeljivosti i cilja...

Ultrasi imaju maksimalnu protekciju UZPa jer su i sami dio te organizacije....mada nemam sta dalje elaborirat vi iz Mostara to sigurno jos bolje znate...
Imas slucaj upucanog rah Omara na Bulevaru nikad nista uradjeno ili krivac da je pronadjen.
Imas autobus fukara zapaljen nikad niko uhapsen.
Inas dizanje u zrak ljiljana ispred gradske uprave nikad niko ufacen. Momak u potocima/rastanima, ispravi me neko? Smrtan slucaj nikad nista razotkriveno.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10185
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la invincible1921 » 06 maj 2024, 11:58

RatoborniMrmot je napisao/la:
06 maj 2024, 11:51
invincible1921 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:43
RatoborniMrmot je napisao/la:
06 maj 2024, 11:37


Aha, grupa ljudi poslala u bolnicu jednog lika, negdje bi dobili pokusaj ubistva, a kod nas je uslov. Nemoj nakaradnog sudstva, ziv bio.

Sto su trazili to su i dobili da se ne lazemo. Pricam o krpama. Sto se stadiona tice je deseta prica, znas kad bi Zrinjski igrao Europu u Mostaru nakon ovoga, nikad. Bas glup potez.
Nisam reko da podrzavam, ali opet je to nesto sto se desava svako malo....ipak upast s oruzjem u kucu nakon sto si do lokacije i logistike doso na krajnje summjiv nacin je skroz deuga stvar
Koje oruzje ? Ja ga nisam vidio. To sto ovi pricaju je deseta stvar. Prvo su kokodakali mjesec dana kako su sila i onda hladan tus, a sami su poceli pricu. I precijenili se i ispali smijesni na kraju. Stoga i ne cude lovacke price koje pricaju sada.

Pracenje ljudi, fol prema kodeksu je cirkus, da se razumijemo. Da pocnemo od toga. Mi smo prijatelju na Balkanu shodno tome obje akcije su legitimne. Krpe se cuvaju sa oruzjem i u sefovima. Bukvalno je tako. Svi to rade ili skoro svi. Ovi mrmoti ispali smijesni na kraju, a poletili su.

Kraj price
Da je RA ispao neozbiljan sa cuvanjem svih transova na jednom mjestu i da su cuvali na ovaj nacin to stoji i niko ne spori

Sto se tice toga ko je sila...upravo o tom i pricam...jbg lako je bit sila sa svime sto imaju iza sebe,a to je citava drzava maltene
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

mma_hz
Postovi: 10733
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mma_hz » 06 maj 2024, 12:01

JEDNI OTELI TRANSOVE,DRUGI U 4 UJUTRU UKRALI.
NE ZNAM STA SE TU IMA VISE RASPRAVLJATI.
OVO PRVO JE ZA GASENJE,OVO DRUGO NIJE NIZASTA.SASITI NOVE IDENTICNE A PUTARI NEK SE SLIKAJU SA STARIM.-
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3396
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 06 maj 2024, 12:02

Devedesetka je napisao/la:
05 maj 2024, 22:44
KONTRASVIH je napisao/la:
05 maj 2024, 22:40
Devedesetka je napisao/la:
05 maj 2024, 22:37


tobejarabi
Jel i tebi cudno kako je napiso sorc
Šorz

Znaci bio si u pravu da su hahari ozbiljniji od RA
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3721
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 06 maj 2024, 12:04

GoskGabela je napisao/la:
06 maj 2024, 11:52
Ako nekome treba smejštaj u Mostaru, ima dobar apartman. Fin smještaj i donedavno se mogle vidjeti zastave sda isprdaka :urnebes:


https://www.booking.com/hotel/ba/aparme ... ro.hr.html
Nije to ta kuca..ova je prekoputa. Ona kuca na videu je obiteljska i momak tu zivi sa sestrom i majkom :lol: Ili mozda nije

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2996
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TMmanija2012 » 06 maj 2024, 12:05

Pijacari od kmecanja nema haira , nije vama hdz naredio da krpe cuvate na jednom mjestu.Prije mjesec dana ste na slican nacin vi odradili skutore i vi ste to smatrali herojskim cinom, oni vama uzvratili jos brutalnije pokupili svu vasu istoriju. Ta prica kako je ulet u kucu krivicno djelo ,a ulet u haustor zgrade nije to je prica za malu djecu.
Ti kad uletis u neku zgradu ugriozio si zivote svih stanara,dok ulet u kucu ugrozen je zivot te osobe i njegove porodice na koju se ciljalo.Oba slucaja su krivicno djelo i bolesna akcija ,jer u oba slucaja mogu stradati osobe koje nemaju veze sa navijackim grupama.
Ako je istina ono za sinoc da su kiselinom posipali po terenu onda navijaci Zrinjskog ili ko vec ide korak dalje da pored navijacke grupe ra zele unistiti imovinu Veleza.
Najbolja varijanta da se momci iz oba tabora sastanu i dogovore neki mir, mada moje misljenje da je to nemoguca misija jer tu nije samo fudbal problem , ona gora varijanta ako ste pristali na ove brutalne kradje onda pospete i vi njima kiselinu ,pa ce to se rijesavati na vecem nivou.

Avatar
GoskGabela
Postovi: 589
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GoskGabela » 06 maj 2024, 12:06

mma_hz je napisao/la:
06 maj 2024, 12:01
JEDNI OTELI TRANSOVE,DRUGI U 4 UJUTRU UKRALI.
NE ZNAM STA SE TU IMA VISE RASPRAVLJATI.
OVO PRVO JE ZA GASENJE,OVO DRUGO NIJE NIZASTA.SASITI NOVE IDENTICNE A PUTARI NEK SE SLIKAJU SA STARIM.-
Moleri prerušeni, čekali u haustoru, pa iza leđa i na hitnu poslat decka, a nisu imali muda napasti auto koje ga je dovelo, zanimljiv kodeks

pazi da se opet ne budete zaključavali u wc od McDonaldsa (sad može KFC) bježeći od tih putara :urnebes:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

mma_hz
Postovi: 10733
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mma_hz » 06 maj 2024, 12:08

GoskGabela je napisao/la:
06 maj 2024, 12:06
mma_hz je napisao/la:
06 maj 2024, 12:01
JEDNI OTELI TRANSOVE,DRUGI U 4 UJUTRU UKRALI.
NE ZNAM STA SE TU IMA VISE RASPRAVLJATI.
OVO PRVO JE ZA GASENJE,OVO DRUGO NIJE NIZASTA.SASITI NOVE IDENTICNE A PUTARI NEK SE SLIKAJU SA STARIM.-
Moleri prerušeni, čekali u haustoru, pa iza leđa i na hitnu poslat decka, a nisu imali muda napasti auto koje ga je dovelo, zanimljiv kodeks

pazi da se opet ne budete zaključavali u wc od McDonaldsa (sad može KFC) bježeći od tih putara :urnebes:
Mi smo vas rasuli na ferku ispred zetre kad vam je celavi vodja hodao slomljene ruke.

Mozda je opet vakat za nesto slicno,tj ultrase ne vidjoh da si ti sa onog sela pored granice.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: mk1008 i 48 gostiju.