Chelsea FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

aqarius
Postovi: 3940
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la aqarius » 05 maj 2024, 15:33

Bravo Galagher..moj najdraži igrač.Naravno nije sve uvijek išlo kako treba i ne treba očekivati novog Lamparda,ali koliko dečko voli ovaj klub,koliko daje sebe...pogledajte intervju sa njim i porodicom ,skoro bio na Areni.Prodaja ni pod razno .

DaDi88
Postovi: 241
Pridružen/a: 27 dec 2016, 14:33
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la DaDi88 » 05 maj 2024, 15:36

Mozda ja pogresno vidim neke stvari, ali ne znam sto spominjemo golmana za zamjenu
Po meni Petrovic je na sasvim lijepom nivou golmana, mlad jos ima fore za napredovati, imali smo i Kepu i Mendija koji su znali razne gluposti praviti i iz toga da primimo gol.

Odbrana Badiasilea se rijesit Chalobu bi ostavio za klupe sto znaci dva dobra stopera dovesti
Kaiseda se rijesit odmah na ljeto.
Moze pricati ko sta hoce, mali nije pokazao ama bas nista, sa takvim igracem se ne moze ganjati ni liga niti evropa.
Tu i tamo dosta ih je u prvih 11 koji nemaju u glavi osvajacki mentalitet.
Napadac bi dobro dosao. Jakson ekstra za klupe.
Ponosni smogovac!

Avatar
Soba
Postovi: 2380
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 05 maj 2024, 15:53

Kako dobro izgleda sa ovim kad Kukurela ulazi u sredinu, tu ga je Poketino nasao otvara se sredina a imas i brza krila
Sreca Madueke ga dade inace bi samo pokusavao da sam sve zavrsi

Avatar
Pensioner26
Postovi: 3046
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Pensioner26 » 05 maj 2024, 15:58

Konačno igra liči na nešto

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2620
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 05 maj 2024, 16:04

Sad lete protiv ovih ekipa sto su igrale evropu i crkle su,ne treba ovo da zavarava nikog.

DaDi88
Postovi: 241
Pridružen/a: 27 dec 2016, 14:33
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la DaDi88 » 05 maj 2024, 16:05

Ma west ham ne trci uopste, ljudi se ne trude
Ponosni smogovac!

Avatar
Soba
Postovi: 2380
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 05 maj 2024, 17:08

West hem nije bio na visini zadatka ali makar smo iskoristili sanse
Sa druge strane bowen 3 precke

Avatar
darker10
Postovi: 10826
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 05 maj 2024, 18:52

Odlican mec. Djeluje se sve sigurnije. Ako dobro racunam, od Nove godine na ovamo 15 utakmica u ligi, 7 pobjeda, 5 remija i 3 poraza.

Nottingham, Brighton i Bournemouth do kraja sezone. Uz tri pobjede, to bi bilo 63 boda, odnosno bili bi bolji za 19 bodova u odnosu na proslu sezonu, a vec sada se 10 bodova bolje. Ako Pochettino ovo izgura fino do kraja mislim da ne bi trebalo bit dileme oko njegovog ostanka.

Inace, treba danas nahvaliti nastup Maduekea. Momak igra sve bolje i bolje. Caicedo takodje. Iz nekog razloga puno bolje izgleda kad igra bez Enza. Zadnjih par utakmica je odlican.Mudryk i dalje mehh.Jackson igra dobro otkako se osisao :mrgreen:

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2620
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 05 maj 2024, 19:47

Gde da ostane,pre 10 dana nas razbio arsenal,trebalo mu godinu dana da vidi da je najbolje da nastavi ono sto je radio na pripremama,ma ajde,ista prica bi bila i naredne sezone ubedjen sam u to.

IQ200
Postovi: 25
Pridružen/a: 31 avg 2023, 01:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la IQ200 » 05 maj 2024, 20:06

Konacno sam dozivio vidjeti asist Maduekea za lagan gol Dzeksona, da su ovako radili Sterling, Dzekson, Mudrik imali bi puno vise golova

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9199
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 05 maj 2024, 23:16

darker10 je napisao/la:
05 maj 2024, 18:52
Odlican mec. Djeluje se sve sigurnije. Ako dobro racunam, od Nove godine na ovamo 15 utakmica u ligi, 7 pobjeda, 5 remija i 3 poraza.

Nottingham, Brighton i Bournemouth do kraja sezone. Uz tri pobjede, to bi bilo 63 boda, odnosno bili bi bolji za 19 bodova u odnosu na proslu sezonu, a vec sada se 10 bodova bolje. Ako Pochettino ovo izgura fino do kraja mislim da ne bi trebalo bit dileme oko njegovog ostanka.

Inace, treba danas nahvaliti nastup Maduekea. Momak igra sve bolje i bolje. Caicedo takodje. Iz nekog razloga puno bolje izgleda kad igra bez Enza. Zadnjih par utakmica je odlican.Mudryk i dalje mehh.Jackson igra dobro otkako se osisao :mrgreen:
Invertovanje Cucurelle mu je pomoglo nije vise sam kao kad Enzo ode gore nije izlozen.
Cucurella je popravio balans ekipe drasticno koliko god ludo zvuci.
Godi mu bas ova uloga.
Nema neke ponude treba ga mozda ostaviti ali nisam nesto za njega na duze staze.
Zadnja izmjena: wadethegreat, dana/u 06 maj 2024, 12:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
darker10
Postovi: 10826
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 06 maj 2024, 07:07

ZOGLI je napisao/la:
05 maj 2024, 19:47
Gde da ostane,pre 10 dana nas razbio arsenal,trebalo mu godinu dana da vidi da je najbolje da nastavi ono sto je radio na pripremama,ma ajde,ista prica bi bila i naredne sezone ubedjen sam u to.
Treba bit realan nekad. Realno je da se kud i kamo bolje u odnosu na proslu sezonu i realno je da i nema bas wc menadzera koji bi skocili na priliku da rade u Celziju naredne sezone.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9199
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 06 maj 2024, 15:20


Otprilike o cemu govorim.
Meni je jedino nevjerovatno da je tek sada odlucio ovo sa Cucurellom a isto ovako su igrali u predsezoni.
Pep bi mu odmah dao ovu ulogu...
Inace dobar dio karijere Cucurella je igrao na sredini...
Ovo u kombinaciji sa forsiranjem Sterlinga Disasija itd...
Ali zbog lose ponude i radi kontinuiteta ove mlade ekipe moze mu se halaliti jos jednu sezonu da ovi momci sazriju.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9199
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 09 maj 2024, 16:05

Izgleda da cemo zavrsiti Estevao Williana.
Navodno najveci talenat u Brazilu trenutno.
On i Kendry Paez u 2025oj :beba: .
Samo nema nam transfer politika smisla nikako :rol: .
Imas Maduekea koji napokon lici na nesto i dovodis Williana koji je jos jedno lijevonogo krilo.
Na to sve se povezujemo sa Olieseom...
Onda Palmer na 10 a povezujemo se sa Xavijem on moze igrati 10 i lijevo krilo.
Haj otici ce Sterling treba neko sa Mudrykom da se takmici nek to bude Xavi ili Nico Williams nebitno.
Sta onda sa Paezom kad dodje. Da su to neki jeftini talenti pa hajde ali i WIllian i Paez su poprilicno kostali.
Jos Paez meni barem djeluje kao generacijski talenat.
Ne znam mozda su ove glasine netacne ali ako je istina da ce dovesti jos dva igraca na krila guzva ce sad biti a kamoli za par sezona..
Sto se napadaca tice nije istina da smo ponudili Lukakua za Osimhena plus 70 80 milki sto mi je drago.
Mislim da ima jeftinijih opcija koje su jednako dobre ako ne i bolje.
Citav tim Napolija je opao sa njima i Osimhen koji osim jedne sezone nema preko 20 golova u ligi.
14 15 golova po sezoni moze i Jackson imati...
Sreca i Leao sto se nije doveo i on je nekonstantan do bola.
Sto se odbrane tice malo je zatisje puno imena je tu isto kao i za napadaca.
Za golmana ja bih volio Chevaliera gledao sam par analiza za njega dobar pravo a jeftin golman ili Diogo Costa on bi bio skuplji.
Puno ce ovisiti od odlazaka i koliko para cemo tu skupiti.
Nije nam Budzet vise kao ovih prethodnih godina ni blizu.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2620
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 09 maj 2024, 16:49

Mi moramo odbranu da sredimo i napadaca,to je kljucno ostale pozicije su dobro pokrivene,Djekres je ubica voleo bi kad bi on dosao.

Avatar
Soba
Postovi: 2380
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 09 maj 2024, 17:07

Odlicna transfer politika, spucaj 30 40 miliona na nekog favelasa
Povraca mi se kad cujem mladi talenti i jos iz brazila

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9199
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 09 maj 2024, 17:22

Ma dobro on i Paez su u planu za 2025 i dalje.
Ovo sto oni rade sa 16 17 godina je bas rijetko posebno Paez mali djeluje nestvarno ali vidjet cemo.
Meni samo nije jasno ako vec imas plan sa tim malcima i imas krila koja su trenutno u klubu i na posudbi imas krila slicnog profila sta ce nam Xavi, Nico i Olise.
Mislim ne bih se bunio sva trojica su kvalitetni ali ono brate gdje ce to sve se uklopiti.
Jedino da Palmer predje na laznu devetku :rol:.
Sredit cemo odbranu vjerujem mada trebaju nam dva kvalitetna stopera i zamijenski lijevi bek...
Sto se napadaca tice meni licno Watkins i Toney su bolje opcije od Seska, Osimhena itd.
Viktor igra u Portugalu tako da ono iskreno ne znam hoce li mu se igra prenijeti u ovim brojkama na Englesku.


Avatar
ZOGLI
Postovi: 2620
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 09 maj 2024, 18:47

Meni je Djordje ostavio dobar utisak,imao je onaj kiks mozda dva,ali prva sezona,dosta je skinuo teskih suteva i lopti koje bi kepa i sancez lagano primili,ima jos puno prostora za napredak,ne znam sta je onda poenta da dovodis talentovane fudbalere ako ne verujes u njih,nema smisla,sad ce kao da pristane da bude drugi golman ili pozajmica,kako nece.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9199
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 09 maj 2024, 19:15

Solidan golman ali za ekipu koja hoce da igra na posjed i sa visokom linijom treba ti neko dobar sa loptom u nogama i u 1 na 1 situacijama.
Treba nam generalno jedan bas dobar golman.
Martinez moze raditi dobar posao dok se neki mladji ne dovede.
Mislim imamo pravo dugu listu i golmana i stopera i napadaca pa vidjet cemo.
Kazem dosta ce zavisiti od budzeta i kako budemo prodavali.
Ali najveci problem su nam stoperi po meni barem.
Imamo prosjecna i ispod prosjecna tri stopera od kojih Chalobah ide vjerovatno i onda imas Colwilla i Fofanu koji su stalno povrijedjeni. Haj Colwill ono zna i igrati ali Fofana je dvije godine povrijedjen a prije toga imao katastrofalnu povredu u Lesteru...
Ko ce kupiti ove likove da bi doveli nove :hmmmmm:
Disasi i Buddy nisu startni stoperi za jednu ozbiljnu ekipu...

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2678
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la JayCatwright » 09 maj 2024, 19:28

wadethegreat je napisao/la:
09 maj 2024, 19:15

Chalobah ide vjerovatno
Bila bi glupost prodati Chalobaha, idealan igrac za klupe koji moze uletiti na svaku poziciju u odbrani, nesto kao Gomez kod nas ili Akanji u Cityu, moras imati takvog igraca, a jos je HG

Odgovori

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.