Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

BosnianDragon2024
Postovi: 39
Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la BosnianDragon2024 » 08 maj 2024, 15:22

boatenkk je napisao/la:
08 maj 2024, 13:48
MILAN DURIC NA KORAK DO VRACANJA U REPREZENTATIVNI DRES... barem se tako prica u jednom tuzlanskom lokalu..
Buducnost Reprezentacije 🤩 imat ce 38 godina kad budemo igrali kvalifikacije za Euro

Horoz
Postovi: 1816
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 08 maj 2024, 15:52

Da li će doći dan, kada će prestati forumska paranoja, panika po pitanju potencijalnih? Kada će prestat foruska borba za talente , protiv saveza?
Da se jednom desi da nas obraduju novim imeneom za koje nismo čuli ili podizali paniku da se pozove. Da li će se desiti čudo, pa da u reprezentaciji i savezu konačno počnu raditi svoj posao?
Zadnja izmjena: Horoz, dana/u 08 maj 2024, 15:58, ukupno mijenjano 1 put.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Horoz
Postovi: 1816
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 08 maj 2024, 15:55

boatenkk je napisao/la:
08 maj 2024, 13:48
MILAN DURIC NA KORAK DO VRACANJA U REPREZENTATIVNI DRES... barem se tako prica u jednom tuzlanskom lokalu..
Pa neka ga vrati. Djurić je kvalitetan igrač, u Serie A, u formi i može valjati još barem 2 godine. To važi i za Bičakčića i za Višću.
Iz reprezentacije treba odstraniti grijače klupe iprosječne igrače iz trećerazrednih liga.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

BosnianDragon2024
Postovi: 39
Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la BosnianDragon2024 » 08 maj 2024, 16:13

Horoz je napisao/la:
08 maj 2024, 15:55
boatenkk je napisao/la:
08 maj 2024, 13:48
MILAN DURIC NA KORAK DO VRACANJA U REPREZENTATIVNI DRES... barem se tako prica u jednom tuzlanskom lokalu..
Pa neka ga vrati. Djurić je kvalitetan igrač, u Serie A, u formi i može valjati još barem 2 godine. To važi i za Bičakčića i za Višću.
Iz reprezentacije treba odstraniti grijače klupe iprosječne igrače iz trećerazrednih liga.
Treba pomladzivat ekipu I pravit ekipu za Euro2028, ne trošit vrijeme na igrace poput Bicakcica, Visce, Djuric koji ce skoro u penziju. Svake kvalifikacije se vrtimo u isti ciklus.

ReX2
Postovi: 248
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 08 maj 2024, 17:16



Potpuna dezinformacije portala Reprezentacija. Iz dana u dan tonu sve dublje. Nekada su bili ozibljan portal.

Kao prvo nije u pitanju nikakav svedski sajt kao takav. Stranica jeste svedska ali dio o reprezentaciji BiH vode nasi ljudi. Neki od kojih uopste nisu ni novinari vec vole da pisu o nasoj selekciji. Sam sam dugo godina pisao o bh. fudbalu na ovom sajtu. Drugo, u tekstu ni rijeci o nekom bojazu, ostalim "svedjanima" niti bilo sta, vec iskljucivo dio da se spominje u kontekstu sa A reprezentacijom i citat.

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Avatar
Spahic98
Postovi: 896
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Spahic98 » 08 maj 2024, 17:35

zaostrog je napisao/la:
08 maj 2024, 15:09
Vladan Kovačević je od lika koji je prije 2 godine bio potencijal za najveće domete spao na to da će ostati neki solidan prosjek. Nije Kovačević loš, ali mu je razvoj stao onog trenutka kada su počela ova sranja (već viđeno :D ). I nema to veze sa odlukom da ne brani za BiH, odnosno da brani za Srbiju, nego sa glupim menadžerom koji je mislio da ga može uvaliti u Bayern, pa mu ni Benfica nije bila nešto, a kamoli da ga je ugurao u slabije bundesligaše, Glasgow Rangers i slične klubove, gdje je bez problema mogao. Sada, Kovačević ne može napraviti ni iz bliza takav transfer (a pouzdano, tada je itekako mogao). I tu staje priča o ozbiljnom daljem razvoju, jer se ne možeš razvijati isto u Rakowu, Crvenoj Zvezdi i nekom bundesligašu.

I da stvar bude gora, on je prije 2 godine trebao biti sigurna jedinica u reprezentaciji. Čak i posljednju sezonu u Sarajevu je to mogao biti. Danas, taman i da je tu (a ne treba ga zvati, ni u ludilu, čak i da preklinje), on ne bi smio biti prvi izbor. Vasilj, koji je dogurao do Bundeslige svojim radom, to zaslužuje i ovaj ni po čemu nije ispred njega. Je li Vasilj neka golmančina? Nije, naravno, ali može se s njim pregrmiti naredni period dok ne dođu ovi momci koji su danas juniori.
Vladan je bolji golman od Vasilja,to sto Vasilj igra za neki nebitni klub u njemackoj ne znaci nista.
Nije svaki klub u njemackoj Borrusia Dortmund.
St.Pauli nije nista bolji od Rakowa, jos Vasilj ima EU pasos, da je bolji golman mogo je bez problema igrati za bolji klub.
Kad se mogao moliti Huseinbasic , ne vidim zasto nebi Vladana vratili u reprezentaciju.
Koji nam je puno potrebniji od Huseinbasica.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4664
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MoodyHank » 08 maj 2024, 17:53

Još jednom se dokazuje da su navijači Sarajeva i Željezničara najgora sorta ljudi na ovom podforumu.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

BosnianDragon2024
Postovi: 39
Pridružen/a: 28 mar 2024, 02:36
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la BosnianDragon2024 » 08 maj 2024, 18:31

Poslije ovoga Nemanja Bilbija ne smije više nikad da obuce dres Bosne I Hercegovine. Hvala što si pokazo pravo lice!

Avatar
Sveti
Postovi: 10295
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sveti » 08 maj 2024, 18:57

BosnianDragon2024 je napisao/la:
08 maj 2024, 18:31
Poslije ovoga Nemanja Bilbija ne smije više nikad da obuce dres Bosne I Hercegovine. Hvala što si pokazo pravo lice!
Cega?
naprijed rejal

Licniznanstvenik
Postovi: 1196
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Licniznanstvenik » 08 maj 2024, 18:59

ima li neko link za Levanger-Viking? Sanel Bojadžić u prvoj postavi
je li tako šefe? tako je Miki!

Hazre
Postovi: 723
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Hazre » 08 maj 2024, 19:00

BosnianDragon2024 je napisao/la:
08 maj 2024, 18:31
Poslije ovoga Nemanja Bilbija ne smije više nikad da obuce dres Bosne I Hercegovine. Hvala što si pokazo pravo lice!
Smecar bio i ostao...poserem ga


Avatar
DamirT
Postovi: 14909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 08 maj 2024, 19:46

Spahic98 je napisao/la:
08 maj 2024, 17:35
zaostrog je napisao/la:
08 maj 2024, 15:09
Vladan Kovačević je od lika koji je prije 2 godine bio potencijal za najveće domete spao na to da će ostati neki solidan prosjek. Nije Kovačević loš, ali mu je razvoj stao onog trenutka kada su počela ova sranja (već viđeno :D ). I nema to veze sa odlukom da ne brani za BiH, odnosno da brani za Srbiju, nego sa glupim menadžerom koji je mislio da ga može uvaliti u Bayern, pa mu ni Benfica nije bila nešto, a kamoli da ga je ugurao u slabije bundesligaše, Glasgow Rangers i slične klubove, gdje je bez problema mogao. Sada, Kovačević ne može napraviti ni iz bliza takav transfer (a pouzdano, tada je itekako mogao). I tu staje priča o ozbiljnom daljem razvoju, jer se ne možeš razvijati isto u Rakowu, Crvenoj Zvezdi i nekom bundesligašu.

I da stvar bude gora, on je prije 2 godine trebao biti sigurna jedinica u reprezentaciji. Čak i posljednju sezonu u Sarajevu je to mogao biti. Danas, taman i da je tu (a ne treba ga zvati, ni u ludilu, čak i da preklinje), on ne bi smio biti prvi izbor. Vasilj, koji je dogurao do Bundeslige svojim radom, to zaslužuje i ovaj ni po čemu nije ispred njega. Je li Vasilj neka golmančina? Nije, naravno, ali može se s njim pregrmiti naredni period dok ne dođu ovi momci koji su danas juniori.
Vladan je bolji golman od Vasilja,to sto Vasilj igra za neki nebitni klub u njemackoj ne znaci nista.
Nije svaki klub u njemackoj Borrusia Dortmund.
St.Pauli nije nista bolji od Rakowa, jos Vasilj ima EU pasos, da je bolji golman mogo je bez problema igrati za bolji klub.
Kad se mogao moliti Huseinbasic , ne vidim zasto nebi Vladana vratili u reprezentaciju.
Koji nam je puno potrebniji od Huseinbasica.
Jel ti shvatas da se Huseinbasic molio iz Njemacke, a ovo gofno prvom prilikom pobjeglo u drzavu koja je genocid pocinila na ovim prostorima? Ni blizu nije ista stvar. Sta ga se ima gurat, lik prosjek mrtvi. Sto dosad nije napravio transfer kad je tolika klasa kao sto vecina Pitara tvrdi? Cast izuzecima koji nece ni da cuju za ovog lika. Mladji od Vasilja 2 godine, a pricas kao da mu je 19, a ne 26...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Mocvara1991
Postovi: 40
Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Mocvara1991 » 08 maj 2024, 19:56

Porediti 7.klub raspale Poljske lige i buduceg Bundesligasa...svega se nacitati na ovom forumu.

Horoz
Postovi: 1816
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 08 maj 2024, 20:03

Ma kakav Kovačević, batalite tu priču i trolanje.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Licniznanstvenik
Postovi: 1196
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Licniznanstvenik » 08 maj 2024, 20:11

Sanel pogodio za vođstvo Levangera, to mačko... :tokralju:
je li tako šefe? tako je Miki!

Sindikat12
Postovi: 792
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 08 maj 2024, 20:13

ReX2 je napisao/la:
08 maj 2024, 17:16


Potpuna dezinformacije portala Reprezentacija. Iz dana u dan tonu sve dublje. Nekada su bili ozibljan portal.

Kao prvo nije u pitanju nikakav svedski sajt kao takav. Stranica jeste svedska ali dio o reprezentaciji BiH vode nasi ljudi. Neki od kojih uopste nisu ni novinari vec vole da pisu o nasoj selekciji. Sam sam dugo godina pisao o bh. fudbalu na ovom sajtu. Drugo, u tekstu ni rijeci o nekom bojazu, ostalim "svedjanima" niti bilo sta, vec iskljucivo dio da se spominje u kontekstu sa A reprezentacijom i citat.

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Ja baaaaa, i ja sam to danas vidio. Koji Potop 😭😭😭😭.

Jesi li aktivan na svenska fans BiH?

Avatar
DamirT
Postovi: 14909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 08 maj 2024, 20:29

Bilbiji zakljucati vrata reprezentacije nakon okretanja ledja himnoj. Yebo ti svoju mater, a valja ti reprezentacija i drzava kad te zovnu na okupljanje. Smradu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

NoDi80
Postovi: 4672
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NoDi80 » 08 maj 2024, 20:46

DamirT je napisao/la:
08 maj 2024, 20:29
Bilbiji zakljucati vrata reprezentacije nakon okretanja ledja himnoj. Yebo ti svoju mater, a valja ti reprezentacija i drzava kad te zovnu na okupljanje. Smradu.
Da su imali mozga ne bi nikad ni zvali bez obzira na ovo
Frajr s 38 godina dozivljava vhrunac karijere u BiH ligi
Cim to ima prefiks i drugu zastavu ne ocekuj nikad u vecini da ce biti naklonjeni prema BiH
Ima ih normala sto jest jest ali vecina ne **** BiH ni 5%
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

ReX2
Postovi: 248
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 08 maj 2024, 20:53

Sindikat12 je napisao/la:
08 maj 2024, 20:13
ReX2 je napisao/la:
08 maj 2024, 17:16


Potpuna dezinformacije portala Reprezentacija. Iz dana u dan tonu sve dublje. Nekada su bili ozibljan portal.

Kao prvo nije u pitanju nikakav svedski sajt kao takav. Stranica jeste svedska ali dio o reprezentaciji BiH vode nasi ljudi. Neki od kojih uopste nisu ni novinari vec vole da pisu o nasoj selekciji. Sam sam dugo godina pisao o bh. fudbalu na ovom sajtu. Drugo, u tekstu ni rijeci o nekom bojazu, ostalim "svedjanima" niti bilo sta, vec iskljucivo dio da se spominje u kontekstu sa A reprezentacijom i citat.

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Ja baaaaa, i ja sam to danas vidio. Koji Potop 😭😭😭😭.

Jesi li aktivan na svenska fans BiH?
Jos mi jucer salju DM nakon sto su ranije blokirali twitter IgrajLopte da "Super je stranica, samo naprijed, tu smo za pomoc ali ne smijte vise koristi nase slike". :mrgreen:

Nisam aktivan ima 6-7 godina, otkako sam poceo studirati. ali znam vecinu i dalje koja pise. Podrzavam potpuno njihov rad i trud. :clap:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.