Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
invincible1921
Postovi: 10183
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la invincible1921 » 09 maj 2024, 18:03

PonosniSmogovci je napisao/la:
09 maj 2024, 17:55
Hahahahaha je napisao/la:
09 maj 2024, 17:40
Meni nije jasno kako se Zenicani upetljaju u price o navijackim desavanjima, zadnji put bili bitni prije 20 godina. I dan danas pricaju kako su srusili Ciglane sto im je najozbiljnija akcija. Najbolja ste grupa u 1 ligi federacije ali u cijeloj Bosni mozete se boriti za 6. mjesto sa Fukarama, Skriparima, Alkohol Boysima i ostalima…
47. smo taman iza hahara stolac al boli nas i **** zadnjih par godina zivimo ultra zivot kakav pola ovih kompleksiranih forumasa moze samo sanjat





Iskrena i nimalo zlonamjerna opaska(pohvala) bez imalo zelje da vrijedjam(za ovo od prije)...moram priznati da ste se se dosta modernizovali i odmakli od onog sabanizma koji vas je "krasio" prije

Valjda mladja raja preuzela pricu
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
redbull93
Postovi: 14528
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la redbull93 » 09 maj 2024, 18:04

NavojKontra5491 je napisao/la:
09 maj 2024, 16:32
Pablo11 je napisao/la:
09 maj 2024, 16:24
Otkud ovi ozraceni ovdje?
Dosli da branimo Bosnu imamo saznanja da se na Grbavici nalazi veliki broj cetnickih dobrovoljaca
:urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Pablo11
Postovi: 1226
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 09 maj 2024, 18:08

Ne dirajte ozracene mogli bi markale spominjati

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2993
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TMmanija2012 » 09 maj 2024, 18:08

Robovi jel vam jos onaj Saban vodi navijanje ,brat je prekuco igricu :kafa:

Kamaga11
Postovi: 1742
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 09 maj 2024, 18:09

Pablo11 je napisao/la:
09 maj 2024, 18:08
Ne dirajte ozracene mogli bi markale spominjati
Nemoj ih provocirat pocet ce pricati o nekim policijskim uniformama i nekim kradjama transova :rol: :rol:
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

RubikovaKocka
Postovi: 1371
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RubikovaKocka » 09 maj 2024, 18:12

Valjalo bi koju prozboriti u navijačkom kodeksu, nije dugo ta tema bila aktuelna.

bagniadiluca
Postovi: 772
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 09 maj 2024, 18:16

Virtu4l je napisao/la:
09 maj 2024, 15:00
bagniadiluca je napisao/la:
09 maj 2024, 14:31
Šta veliš?
Jesi li nekada vidio da se neko ponosi handžar divizijom? Da ih neko tetovira po sebi, da ih veliča? Naravno da nisi. Samo mi nemoj lijepiti Zukorlićeve egzibicije.

U svakom žitu ima kukolja, samo što se mi našim kukoljem ne ponosimo, to je razlika između vas i nas. Vi veličate te iste zločince, dajete im ulice i trgove.

Najveći paradoks je to što su četnici pobili više Srba nego okupatori, a vi ih veličate i ponosite se njima. Sad ti meni reci je li normalno da veličaš Mihailovića, Đujića ili Đurišića koji su popalili stotine srpskih sela, silovali hiljade srpskih žena i pobili ih.
Znaš kako, razlika je u tome što sada diljem svijeta možeš nositi zastave sa Četničkim obilježijima, majice, pjevati pjesme i niko ti ništa ne može niti smije da kaže dok kada bi nosio nacistička obilježja odmah bi bio uhapšen...vidiš u tome je razlika ;) u tim istim Četnicima su bili i muslimani i hrvati, jer je to regularna kraljevska vojska koja se nije tog odrekla, samo vama je to Četnik sinonim za nešto treće i iluzorno je diskutovati o tome....
LETS GO FIGHTER

Bilizma
Postovi: 127
Pridružen/a: 05 okt 2021, 13:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bilizma » 09 maj 2024, 18:20

RubikovaKocka je napisao/la:
09 maj 2024, 18:12
Valjalo bi koju prozboriti u navijačkom kodeksu, nije dugo ta tema bila aktuelna.
Kako su smorili. Tačno mi fale Smiljko Šagolj, kodeks, fup, dron i Ramo Isak :D

Tempero
Postovi: 577
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 09 maj 2024, 18:22

Da se nije desavalo ovo oko transova, ovogodisnje finale bi sigurno bilo jedno od najamnje propracenih u zadnjih 10-15 godina.

zemuntrg
Postovi: 452
Pridružen/a: 09 okt 2021, 15:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zemuntrg » 09 maj 2024, 18:26

PonosniSmogovci je napisao/la:
09 maj 2024, 17:55
Hahahahaha je napisao/la:
09 maj 2024, 17:40
Meni nije jasno kako se Zenicani upetljaju u price o navijackim desavanjima, zadnji put bili bitni prije 20 godina. I dan danas pricaju kako su srusili Ciglane sto im je najozbiljnija akcija. Najbolja ste grupa u 1 ligi federacije ali u cijeloj Bosni mozete se boriti za 6. mjesto sa Fukarama, Skriparima, Alkohol Boysima i ostalima…
47. smo taman iza hahara stolac al boli nas i **** zadnjih par godina zivimo ultra zivot kakav pola ovih kompleksiranih forumasa moze samo sanjat





Velik napredak Zenicani, jedva cekam izdanja u PL.

Avatar
Suvorov
Postovi: 1544
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 09 maj 2024, 18:28

Tempero je napisao/la:
09 maj 2024, 18:22
Da se nije desavalo ovo oko transova, ovogodisnje finale bi sigurno bilo jedno od najamnje propracenih u zadnjih 10-15 godina.
Ono vase sa Krupom je bilo propraceno u pm.

Kamaga11
Postovi: 1742
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 09 maj 2024, 18:30

bagniadiluca je napisao/la:
09 maj 2024, 18:16
Virtu4l je napisao/la:
09 maj 2024, 15:00
bagniadiluca je napisao/la:
09 maj 2024, 14:31
Šta veliš?
Jesi li nekada vidio da se neko ponosi handžar divizijom? Da ih neko tetovira po sebi, da ih veliča? Naravno da nisi. Samo mi nemoj lijepiti Zukorlićeve egzibicije.

U svakom žitu ima kukolja, samo što se mi našim kukoljem ne ponosimo, to je razlika između vas i nas. Vi veličate te iste zločince, dajete im ulice i trgove.

Najveći paradoks je to što su četnici pobili više Srba nego okupatori, a vi ih veličate i ponosite se njima. Sad ti meni reci je li normalno da veličaš Mihailovića, Đujića ili Đurišića koji su popalili stotine srpskih sela, silovali hiljade srpskih žena i pobili ih.
Znaš kako, razlika je u tome što sada diljem svijeta možeš nositi zastave sa Četničkim obilježijima, majice, pjevati pjesme i niko ti ništa ne može niti smije da kaže dok kada bi nosio nacistička obilježja odmah bi bio uhapšen...vidiš u tome je razlika ;) u tim istim Četnicima su bili i muslimani i hrvati, jer je to regularna kraljevska vojska koja se nije tog odrekla, samo vama je to Četnik sinonim za nešto treće i iluzorno je diskutovati o tome....
Kakav lik poredi nacizam i cetnike :hmmmmm: :hmmmmm:
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Avatar
senjak075
Postovi: 833
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la senjak075 » 09 maj 2024, 18:33

bagniadiluca je napisao/la:
09 maj 2024, 18:16
Virtu4l je napisao/la:
09 maj 2024, 15:00
bagniadiluca je napisao/la:
09 maj 2024, 14:31
Šta veliš?
Jesi li nekada vidio da se neko ponosi handžar divizijom? Da ih neko tetovira po sebi, da ih veliča? Naravno da nisi. Samo mi nemoj lijepiti Zukorlićeve egzibicije.

U svakom žitu ima kukolja, samo što se mi našim kukoljem ne ponosimo, to je razlika između vas i nas. Vi veličate te iste zločince, dajete im ulice i trgove.

Najveći paradoks je to što su četnici pobili više Srba nego okupatori, a vi ih veličate i ponosite se njima. Sad ti meni reci je li normalno da veličaš Mihailovića, Đujića ili Đurišića koji su popalili stotine srpskih sela, silovali hiljade srpskih žena i pobili ih.
Znaš kako, razlika je u tome što sada diljem svijeta možeš nositi zastave sa Četničkim obilježijima, majice, pjevati pjesme i niko ti ništa ne može niti smije da kaže dok kada bi nosio nacistička obilježja odmah bi bio uhapšen...vidiš u tome je razlika ;) u tim istim Četnicima su bili i muslimani i hrvati, jer je to regularna kraljevska vojska koja se nije tog odrekla, samo vama je to Četnik sinonim za nešto treće i iluzorno je diskutovati o tome....
Četnike su normalizovali i sveli na pllitičku opciju.
Od primitivnih zaostalih koljača svedeni su na političku orijentaciju.
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

Hole82
Postovi: 52
Pridružen/a: 20 dec 2020, 10:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hole82 » 09 maj 2024, 18:38

mnon46 je napisao/la:
09 maj 2024, 17:44
Hole82 je napisao/la:
09 maj 2024, 17:42
TMmanija2012 je napisao/la:
09 maj 2024, 17:40
Vidi ovih vehabija iz smrdljive Zenice , mirni budite :crazy:


Nije lijepo izgovarati tu rijec vehabija. Nemoj to vise raditi. Ljudi koji su u vjeri trebali bi imati postovanje svih drugih, ma koje vjeroispovjesti bili.
Pa sa kim se druže, očekivano je da ne poštuju svoju vjeru.

Nemoj meni Allaha ti o druzenju i postovanju... Ne bi se bar sal zaviori ni kod vas ni kod nas dugo da nije bilo beogradjana...

MostarskiBijeli
Postovi: 43
Pridružen/a: 03 jul 2023, 14:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiBijeli » 09 maj 2024, 18:45

Hoce li se skupiti koji dinar za nove zastave na crvenoj noci najstarijoj navijackoj skupini u BiH,naravno ako ih nije FUP vratio.

Evo jedna za raju ispod "sanka"

I manje zlo je zlo
imaci kada ne jebu to

Uvijek kad ste birali
niste dobro birali
uvijek kad ste svirali
kurcu ste svirali

Uvijek kad ste birali
lose ste probirali
uvijek kad ste svirali
zlom ste se opijali

Imali ste sve
a nista niste imali
sad imate sve
a nemate nista

Avatar
Dovoljan
Postovi: 1017
Pridružen/a: 31 jul 2022, 15:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Dovoljan » 09 maj 2024, 18:49

Mostarci
I Bošnjaci
I Hrvati
I bosanci odnosno ostali ako se ne osjećaju kao pripadnici ova dva naroda

MOLIM vas

Prestanite o akcijama

Nemojte da vam ja i svrakini zavodimo red dole
Odin, I await thee
Your true son am I

ra1981
Postovi: 1358
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ra1981 » 09 maj 2024, 18:49

Ovdje se kači Zoster, a na utakmicama se pjeva Mate Bulić.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61673
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 09 maj 2024, 18:57

bagniadiluca je napisao/la:
09 maj 2024, 18:16
Znaš kako, razlika je u tome što sada diljem svijeta možeš nositi zastave sa Četničkim obilježijima, majice, pjevati pjesme i niko ti ništa ne može niti smije da kaže dok kada bi nosio nacistička obilježja odmah bi bio uhapšen...vidiš u tome je razlika ;) u tim istim Četnicima su bili i muslimani i hrvati, jer je to regularna kraljevska vojska koja se nije tog odrekla, samo vama je to Četnik sinonim za nešto treće i iluzorno je diskutovati o tome....
Možeš ih nositi jer niko ne svijetu nema pojma ko su ti ljudi. Zaista je smiješno kakve analogije ti pronalaziš.

Nema tu iluzorno ili ne, zna se ko su bili i šta su bili. Jer kao što rekoh iznad, pobili su više Srba nego okupator, a vama to ne smeta jer su vam isprali mozak.

Čuj regularna kraljeva vojska. :mrgreen: Kojeg kralja?
Evribadi sej Željo
Željoooo

MostarskiBijeli
Postovi: 43
Pridružen/a: 03 jul 2023, 14:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiBijeli » 09 maj 2024, 18:59

Za vikend se ocekuje dolazak novog konvoja antidepresiva u mostarska naselja Cernica,Mahala,Carina,Zalik,Stari Grad ,Brankovac,te ostala...Psihijatri ce biti na raspolaganju 24h jer po saznanjima Ministarstva Zdravstva skoro cijela populacija u navedenim naseljima ima neki sindrom povucenosti,letargije,suicidalnih misli....

bagniadiluca
Postovi: 772
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 09 maj 2024, 19:00

Virtu4l je napisao/la:
09 maj 2024, 18:57
bagniadiluca je napisao/la:
09 maj 2024, 18:16
Znaš kako, razlika je u tome što sada diljem svijeta možeš nositi zastave sa Četničkim obilježijima, majice, pjevati pjesme i niko ti ništa ne može niti smije da kaže dok kada bi nosio nacistička obilježja odmah bi bio uhapšen...vidiš u tome je razlika ;) u tim istim Četnicima su bili i muslimani i hrvati, jer je to regularna kraljevska vojska koja se nije tog odrekla, samo vama je to Četnik sinonim za nešto treće i iluzorno je diskutovati o tome....
Možeš ih nositi jer niko ne svijetu nema pojma ko su ti ljudi. Zaista je smiješno kakve analogije ti pronalaziš.

Nema tu iluzorno ili ne, zna se ko su bili i šta su bili. Jer kao što rekoh iznad, pobili su više Srba nego okupator, a vama to ne smeta jer su vam isprali mozak.

Čuj regularna kraljeva vojska. :mrgreen: Kojeg kralja?
Kralja Petra koji je pobjegao u Britaniju ;)
Veze nemaš, drži se finansija i PR službe Sarajeva :) !
LETS GO FIGHTER

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: nekoIzMostara i 16 gostiju.