AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Surreal
Postovi: 7509
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 09 maj 2024, 23:05

Ne znam, baš kao i u životu - ako znam da me čeka poraz, ili da su šanse za isti ogromne, prije biram debakl, nego ovo kada se nađeš na rubu izlaza, na korak do rješenja. Tad se javlja ona gorčina u ustima, ma ko večeras može zaspati normalno, baš kao i protiv Seville, u glavi će biti svaki scenarij koji se mogao desiti, a nije.

Teško mi je, ali guramo dalje. Ovo je cijena koju mi plaćamo da bi imali Dybalu, koji to klub će masno platiti igrača koji nikada nije tu kada ti je najpotrebniji? Žao mi je Mancinija, izuzetno mi je drag igrač, pravi lider i muškarčina, ali često mu se dese nesretne situacije, poput ove. Iskreno se nadam da je ovo posljednja utakmica Zalewskog u dresu Rome, dečko je apsolutna nula u svakom smislu, njemu se može pridružiti i Abraham.

Bayer Leverkusen je nova dimenzija, ali njihovi igrači, naročito Frimpong su mi se zgadili, kakav samo jad od igrača, baš poput onih glasnih "baja" koji su jaki samo na riječima, bespotrebne provokacije osobe koja je uspjela isključivo na račun brzine.

Teško je majke mi, baš mi je žao... Sve je sve tako bolno. Pa i život je kao jedan napad u fudbalu. Pišljivi centaršut, udarac ili autogo može da završi sve. Osim što sam pao u depresiju. Forza Roma!
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Manuel
Postovi: 8211
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 09 maj 2024, 23:10

Ma kakva depresija brate.Kad sam prezivio ono finale u kupu ovo ostalo mi je smjesno.Iskreno prebili su nas u obje utakmice i opet smo imali sansu za produzetke al jos gore bi bilo da smo izborili te produzetke,ekipa izginula i onda primis 2 gola jer ove je nemoguce dobiti.
Nista sad na Atalantu koja ce biti u slavljenickoj atmosferi.Pokusati to iskoristiti.Slazem se da Dybalu treba prodati.Dosta mi je vise i njega i povreda kad god zagusti.

Zalewskog nebi ni spominjao.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3868
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 10 maj 2024, 12:15

Dva gola smo vise dali na srecu nego na pamet. Nismo uopce igrali dobru utakmicu i ne moze se pricati o nesreci. Nazad je dosta propustalo samo Svilar je vadio. Nismo zasluzili prolaz i to je to, a ovaj Leverkusen, igrat cemo mi opet uskoro nadam se.... Kako odvratna ekipa.
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7509
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 12 maj 2024, 21:05

Gdje si bio šta si radio, ništa.

Opet bez LP, opet razočarenje. Fuj.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Alen1987
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 12 maj 2024, 21:27

Alen1987 je napisao/la:
27 apr 2024, 21:16
Danas Bayer L. odmorio ekipu i sad se lagano spremaju za Romu, a nasi sutra ginu i onda opet umorni u četvrtak docekuju europsku utakmicu. Poslije opet težak protivnik u ligi... Strah me da bi mogli ispasti i iz Europe i iz utrke za 5.mjesto u seriji A. Sad bi Mourinho sve bacio na Europu :D
Nadam se da ce De Rossi pronaci rješenje kako da osvježi ekipu, a da ne gubi na kvalitetu sastava u narednim utakmicama.
Za mene ocekivan rasplet. Kratka klupa, upitan kvalitet, veliki broj jakih utakmica svaka 3 dana i tu smo gdje smo. De Rossija obavezno ostaviti za iducu sezonu.

Avatar
Surreal
Postovi: 7509
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 12 maj 2024, 21:35

Ko je kriv za ovo? Svi snose određeni dio krivice, ali u zadnjih mjesec dana nema drugog krivca do DDR-a, bio sam apsolutno iznenađen, fasciniran kada je tek došao jer je podigao ekipu na noge, kao da je svaki igrač na terenu pružao partije izvan svojih mogućnosti, ali taj efekt očigledno nije dugo trajao, te smo se nakon pozitivnog šoka vratili na Mourinho style igru.

Šta zamjeram Daniele-u? Apsolutno nelogične rotacije na pojedinim pozicijama, ja bih shvatio da su u pitanju pripreme ili grupna faza EL, ali u tako važnim utakmicama je to nedopustivo. Šta je sa pozicijom desnog beka? Da li je to Čelik udario nekoga na treningu ili ga trener i dalje kažnjava zbog crvenog kartona? Nemoguće da je Kristensen bolji od njega, jednostavno nema tu potentnost u defanzivi, ali hajde ako već gotivi Danca, zašto smo onda u prvoj utakmici protiv Leverkusena gledali Karsdorpa? Zašto Bove ne dobija mintue, kada je jedini trkač u ekipi? Uz sve to random ulazak Sanchesa protiv Napolija, koji nas je syebao, odjednom je valjda trener shvatio da nije baš kvalitet, bez Dybale igrač sličnih karakteristika je i Aoaur, koji će očigledno biti light Nzonzi, jer će sjediti na klupi i uzimati nam pare bez razloga. U uzvratu protiv Leverkusena mu Mancini odigra cijelu utakmicu, pa valjda je logično da ovu Smalling počne, ali od toga ništa.

Rješenje postoji, a to je fino rebuild. Pustiti Dybalu da ode, jer jednostavno mi ne treba igrač, koji iako je klasa, propusti apsolutno svaku bitnu utakmicu i tako u dvije godine, pusitit i Roma, ako bude došla ponuda za Abrahama i njega proslijediti dalje. Imamo apsolutno fenomenalnog golmana, još par sasvim solidnih igrača, pojačati se sa igračima iz Italije i probati izgraditi neki novi stil. Ovo sve do sada je sramotno za ekipu koja je do skoro bila redovni učesnik LP i glavni konkurent za titulu u Italiji. Jad.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

BocaJuniors1905
Postovi: 1875
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 12 maj 2024, 22:08

Ovaj Bove je najgori veznjak kojeg imate, ja ne znam kako je on u Romi
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Manuel
Postovi: 8211
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 12 maj 2024, 22:53

Jedna teska sedmica.Nemam ni volje ni zivaca sta pisati osim to je to za ovu sezonu.Dovidjenja prijatno.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3868
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 14 maj 2024, 13:26

Iskusno sam eskivirao da gl tu utakmicu, nemam volje ni pregled da gledam. Moze se reci ocekivan ishod sezone. To nesto malo kvaliteta sto imamo su igraci koji ne mogu fizicki odgovoriti tempu utakmice svako 3 dana. Na kraju ipak mozda uletimo u tu lp ako Atalanta ne preskoci FC Juventus i osvoji le. Ne zelim nam tu lp jer je nismo zasluzili, a istina je da bi omogucila bolji merkato i veliku cistku u klubu sto je potrebno. DDR-u ne zamjeram nista, da se mene pita dobio bi ugovor i slobodu na 20god.
embrace the chaos

Avatar
H8Z7
Postovi: 4250
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la H8Z7 » 20 maj 2024, 00:48

OGC Nice president Jean-Pierre Rivère confirms: “Florent Ghisolfi will leave the club to join AS Roma”.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.