FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Bundesliga
Postovi: 11595
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 10 maj 2024, 11:09

ledar je napisao/la:
10 maj 2024, 10:42
Ova vaša dva muppeta mogla bi se za promjenu malo pozabaviti ovom uefinom sudačkom hajdučijom, npr. kako se selekcioniraju kadrovi i kako se provjerava background sudaca. Obično ove lopine već imaju sumnjive rabote u svom životopisu, ko što ovaj Mračnjak nije došao s neba nego je i prije bio problematičan tip, radio izgrede itd.
Pozabavit će se malo sutra. Ako se nisu pozabavili 2017/18 na one krađe, neće nikad. Lik ti da 2 gola iz 2 metra ofsajda, ponište ti čiste golove, igrač ti dobije crveni nizašta, kod njih Casemiro napravi 30 faulova za isključenje, normalno ne dobije karton. Umjesto toga je Rummenigge držao zdravice i govorio kako je ponosan na tim, a da je bilo obrnuto pričalo bi se mjesecima o tome i glave bi padale. Ovi levati svjesno ili nesvjesno rade na štetu Bayerna. Draže im kritikovati svog trenera u medijima nego sudijsku organizaciju koja te krade godinama.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 283
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 10 maj 2024, 13:21

Gnabry možda propusta i EURO 😅

Coman, Gnabry, Goretzka, Upamecano, Muller, Neuer, Choupo… svima se zahvaliti.

Red je da se uradi kompletan rebuilding.

Avatar
ledar
Postovi: 3876
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 10 maj 2024, 13:25

Govorit će ulinator kako treba dat priliku npr. Pavloviću kojem 38-godišnji Modrić stiže u blok sa 10 metara zaostatka, i to da je neka mrcina koja grabi krupnim koracima ajde de, nego Lukica sa svojim malim, sitnim koračićima. Ništa protiv dečka, on može igrat protiv darmstadta, heidenheima i sličnih, ali ne i na vrhunskoj razini.

Bundesliga
Postovi: 11595
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 10 maj 2024, 13:44

ledar je napisao/la:
10 maj 2024, 13:25
Govorit će ulinator kako treba dat priliku npr. Pavloviću kojem 38-godišnji Modrić stiže u blok sa 10 metara zaostatka, i to da je neka mrcina koja grabi krupnim koracima ajde de, nego Lukica sa svojim malim, sitnim koračićima. Ništa protiv dečka, on može igrat protiv darmstadta, heidenheima i sličnih, ali ne i na vrhunskoj razini.
Nemoj tako, kriv je Tuchel što igračima ne može promijeniti genetski kod i talenat. Treba samo trenirati i na kraju će izrasti u novog Schweinsteigera.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
armando
Postovi: 1502
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 10 maj 2024, 13:48

Trebao ga prije zamjeniti i ubaciti Goretzku. Jedna u nizu grešaka. Pavlo je kod drugog gola kasno izašao i time spriječio ofsajd. Fizički je totalno pao i na kraju ga nisi mogao ni zamjeniti. Da je došlo do produžetaka onda bi Tuchel mogao još dva igrača ubaciti i tada bi to vjerovatno bili Tel i Zaragosa.
Suviše peha i rekovalescenata sa nedovoljnom vjerom u sebe nisu mogli biti dovoljni protiv ovog Reala.
Sudija je samo šlag na tortu i stvara mrlju i bijes, jer se to previše puta ponavlja protiv iste ekipe. Jbga.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
sljivo
Postovi: 14373
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 10 maj 2024, 13:55

Oni koji vode klub nemaju isti pravac, ili generalno jasnu filozofiju kuda treba, kao što ih vrijeme jede ili ih je pojelo. Traže razvoj talenata (da ne bi plaćali igrače) a kad trener zasere par tekmi odmah noga :rol: pa gdje to ima... ostavilo Tela a konkurencija 4,5 igrača sa cvajom miliona plate :rol: i čekaju da kad uđe svaku tekmu da po tri gola. Ubolo dva igrača (kao i svaki tim na svijetu) a ono misli nešto su posebno obdareni u izbacivanju novih superigrača. Kad vidim ko nam je igrao u sredini terena u ovakovoj tekmi na SB mene stid bilo. Bekove nismo imali, krila polovična, sredina nikakva.
Mene bi bilo stid se javiti za bilo kakav komentar (mislim na klub/igrace) a da to nije nešto u vezi rada sportskog dijela kluba.

Avatar
Jup
Postovi: 1198
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 10 maj 2024, 16:49



covjek racionalno objasnio :thumbup:
Pravda za Tyson Furya

Avatar
Bayo
Postovi: 1411
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 10 maj 2024, 17:31

ledar je napisao/la:
10 maj 2024, 13:25
Govorit će ulinator kako treba dat priliku npr. Pavloviću kojem 38-godišnji Modrić stiže u blok sa 10 metara zaostatka, i to da je neka mrcina koja grabi krupnim koracima ajde de, nego Lukica sa svojim malim, sitnim koračićima. Ništa protiv dečka, on može igrat protiv darmstadta, heidenheima i sličnih, ali ne i na vrhunskoj razini.
I takav je avion za Kimmicha u vezi.

Avatar
ledar
Postovi: 3876
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 10 maj 2024, 18:31

Navodno ste spremni istrest 60 milki za nekog klinju Estevaoa. :bow:

Na snimkama je klinjo avion, osim ako se ne radi o dogovorenoj koreografiji, jer od latinosa svašta je moguće očekivati.

Zlaja83
Postovi: 412
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 10 maj 2024, 18:44

Pletti je to vec opovrgao, doduse sta on zna

Od ostalih vijesti, cini se da je Hans Dieter Flick blizu novog/starog radnog mjesta. Reklo bi se i ocekivano nakon svih desavanja.

Sensei
Postovi: 748
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Sensei » 10 maj 2024, 19:23

Hansi i prijatelji FC ce udariti posljednji ekser u propast ovog kluba. Banter era is about to start.

Avatar
harden
Postovi: 23713
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 10 maj 2024, 19:30

Zlaja83 je napisao/la:
10 maj 2024, 18:44
Pletti je to vec opovrgao, doduse sta on zna

Od ostalih vijesti, cini se da je Hans Dieter Flick blizu novog/starog radnog mjesta. Reklo bi se i ocekivano nakon svih desavanja.
Ne treba Pletti nista reci da znas da ovaj klub nece dati 60mil dinara za neku kidaru
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Bundesliga
Postovi: 11595
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 10 maj 2024, 19:50

Jel jos ko cuo onaj govor Dreesena nakon polufinala? Rummenigge sa Wisha. Umjesto sto seru tu i sanjaju finale kuci, bolje nek se pozabave sa rusvajem oko trenera i tima. Nece ni osminu finala proci ovakvi.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Lenaa
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 10 maj 2024, 19:55

Za ovog malog brazilca nije trebao demant idiota Plettia.
Znamo da Bayerna na juznoamerckom trzistu nema ni u tragovima, nazalost.

Beskicmanjak Flick je pristao da bude zadnja opcija na mjestu trenera, to dovoljno govori o njemu.
Poslije debakla sa Njemackom, niko ga nije ni htio uzeti.

Avatar
Jup
Postovi: 1198
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 10 maj 2024, 20:55

Lenaa je napisao/la:
10 maj 2024, 19:55
Za ovog malog brazilca nije trebao demant idiota Plettia.
Znamo da Bayerna na juznoamerckom trzistu nema ni u tragovima, nazalost.

Beskicmanjak Flick je pristao da bude zadnja opcija na mjestu trenera, to dovoljno govori o njemu.
Poslije debakla sa Njemackom, niko ga nije ni htio uzeti.
nemoj tako za Flika ,pod njegovim vodstvom smo igrali najblize onom sto smo igrali pod don jupom.I od odlaska don jupa nikad vise ni pribblizno nismo igrali do dolaska Flika
Covjek je najteran maltene da ode zbog nekih ljudi ,sto je zaista bezobrazno kako se postupilo prema njemu.

Ja sam za Flika i ako iko moze restartovati ekipu i vratiit joj borbeni duh to je her Flik :cool: :salut:
Pravda za Tyson Furya

Avatar
L-Train
Postovi: 18580
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la L-Train » 10 maj 2024, 21:54

ledar je napisao/la:
10 maj 2024, 18:31
Navodno ste spremni istrest 60 milki za nekog klinju Estevaoa. :bow:

Na snimkama je klinjo avion, osim ako se ne radi o dogovorenoj koreografiji, jer od latinosa svašta je moguće očekivati.
Pa taj valjda sigurno ide u Chelsea.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Bayo
Postovi: 1411
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 10 maj 2024, 22:06

Jup je napisao/la:
10 maj 2024, 20:55
Ja sam za Flika i ako iko moze restartovati ekipu i vratiit joj borbeni duh to je her Flik :cool: :salut:
Da bar, on je veća prevara i od Gladiole.

Avatar
armando
Postovi: 1502
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 10 maj 2024, 22:27

Bayo je napisao/la:
10 maj 2024, 22:06
Jup je napisao/la:
10 maj 2024, 20:55
Ja sam za Flika i ako iko moze restartovati ekipu i vratiit joj borbeni duh to je her Flik :cool: :salut:
Da bar, on je veća prevara i od Gladiole.
Pretjerujete i to previše.
Hajd kad nekog tako nazivaš obrazloži što je prevara.
Pa zatim i za Pepa.
I koga bi ti volio u svim ovim uslovima gdje Uli i co. neće da čuju da valja mreti i da mnogi čekaju uz onu " umri orle da ti vidim krila".
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Neutral
Postovi: 37927
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 10 maj 2024, 22:43

Ostajem iza toga sto sam napisao nakon pojave Pavlovica u prvi tim.

Smece od igraca, zbog takvih i slicnih se nalazimo u situaciji u kojoj jesmo. Povredama, smijesnim posudbama i sl. momak je imao srece da igra u prvom timu. Za njega su Paul Wanner (jos u razvoju), a posebno Mailk Tilman doktori fudbala, s tim da je Tilmanov potencijal upitan za ekipu kao sto je Bayern iako je odigrao dvije sjajne sezone, jednu u Rangersima i ovu u PSVu.

Sjetih se da je nekim i Gaudino bio dobar...

Neutral
Postovi: 37927
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 10 maj 2024, 22:45

Jup je napisao/la:
10 maj 2024, 20:55
Lenaa je napisao/la:
10 maj 2024, 19:55
Za ovog malog brazilca nije trebao demant idiota Plettia.
Znamo da Bayerna na juznoamerckom trzistu nema ni u tragovima, nazalost.

Beskicmanjak Flick je pristao da bude zadnja opcija na mjestu trenera, to dovoljno govori o njemu.
Poslije debakla sa Njemackom, niko ga nije ni htio uzeti.
nemoj tako za Flika ,pod njegovim vodstvom smo igrali najblize onom sto smo igrali pod don jupom.I od odlaska don jupa nikad vise ni pribblizno nismo igrali do dolaska Flika
Covjek je najteran maltene da ode zbog nekih ljudi ,sto je zaista bezobrazno kako se postupilo prema njemu.

Ja sam za Flika i ako iko moze restartovati ekipu i vratiit joj borbeni duh to je her Flik :cool: :salut:
Sve stoji sto si napisao, dodao bih da je karakterom jako slican Tuchelu, upravo zbog toga nije sve funkcionisalo na relaciji igraci - trener. Ne vidim da ce neke razlike tu bit u odnosima na terenu.


Ja samo zelim jednu stvar. Da ova Uprava konacno krene sa pojacanjima koje TRENER zeli a ne da izmisljaju igrace. Tuchelu ne mogu nista vele zamjeriti jer je od prvog dana htio VEZNJAKA koji mu nikad nije doveden.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.